Hulst zet strijd tegen drugs voort PZC Voetbalbruggetje in ere hersteld Axel zoekt naarstig naar co-financiers watertoren Uitstel discussie over begroting van Stichting Welzijn Verbetering N675 past in kader Duurzaam Veilig Twijfels over nut oprichting sportraad in Sluis-Aardenburg zeeland 16 B en w: optreden tegen straathandel zaak van politie en justitie kerkdiensten activiteiten Schietingen WOENSDAG 1 NOVEMBER 1995 van onze verslaggever HULST - Burgemeester en wet houders van Hulst zijn niet voornemens on hun kruistocht tegen de soft drugs in de Rey- naertstad te staken. Integen deel. In de memorie van ant woord op de algemene beschou wingen van de Hulster raads fracties kondigen b en w de tweede fase van hun strijdplan aan. Na de aanpak van de koffie shops in Hulst zijn nu andere etablissementen aan de beurt waar hasj en wiet aan de man worden gebracht. Twee kroeg eigenaren in de stad zijn recen telijk aangeschreven, maar bij een simpele aanschrijving zal het - zo stelt het college - niet blijven. Als blijkt dat er in een café of disco gehandeld wordt, dan wordt de zaak in kwestie in eerste instantie gesloten voor Hulst wil geen stichting beheer monumenten HULST - Burgemeester en wet houders van Hulst voelen voor alsnog niets voor het in het le ven roepen van een Monumen tenstichting. De PvdA in de Hulster raad had om de oprich ting van zo'n stichting, die de Hulster stadsmonumenten zou moeten gaan beheren, ge vraagd, omdat een stichting tien procent meer restauratie subsidie kan claimen bij het Rijk. De Hulster stadsmonumenten, de basiliektoren, de drie stads poorten en de Keldermanspoort verkeren in slechte staat van on derhoud. Miljoenen zijn nodig om de monumenten op te knap pen. Het college waardeert de suggestie van de sociaal-demo craten, maar vreest dat aan het overdragen van de stadsmonu menten aan een stichting de no dige fiscale haken en ogen zullen hangen. Revue-avond - De christe lijke drumfanfare Hosanna en muziekkorps Axelerando hou den zaterdag 18 november hun jaarlijkse (en zestiende) show- en revue-avond in het cultureel centrum De Halle. Naast muziek en een playback-show krijgt het publiek ook drie toneelstukken voorgeschoteld. De revue-avond begint om 19.30 uur. een termijn van drie maanden. „In geval van recidive volgt een sluitingstermijn van één jaar", schrijft het dagelijks bestuur. Ook zal niet geschroomd wor den om horeca-ondernemers dwangsommen op te leggen. Volgens het college zijn politie en justitie de aangewezen in stanties om de straathandel aan banden te leggen. B en w zeggen dit in antwoord op vragen van de PvdA-fractie en het onafhanke lijke raadslid F. de Vries. Deze twee fracties verweten in hun beschouwing burgemeester A Kessen met name te hoog van de toren te blazen. De burge meester doet het volgens hen voorkomen of de handel in drugs in Hulst door het treffen van be stuursrechtelijke maatregelen bijkans de wereld is uitgehol pen, terwijl volgens hen de reali teit zo is dat het aantal verkoop punten in de wij ken - na het slui ten van twee koffieshops - geste gen is tot meer dan twintig. Het bruggetje over de Moerspuise Watergang in Axel. foto Peter Nicolai AXEL - De voorbije weken hebben medewerkers van het Sasse aannemingsbedrijf Aquavia een nieuwe brug aangelegd over de Moerspui se Watergang bij Axel. De aanleg van de brug en het op knappen van de wandelpaden tussen het Axelse Bos en het Smitschorregebied werd uit gevoerd in het kader van het regionaal ontwikkelingsplan (ROP). Uit het zogenaamde ROP-fonds kreeg de gemeente Axel 120.000 gulden aan subsi dies. Onder de autochtone Axe laars staat het bruggetje over de watergang bij de buurt schap Drieschouwen beter be kend als 'het voetbalbrug getje'. De verbinding vormde in vroeger jaren de schakel tussen de Kinderdijk en het Axelse Bos, waarin de voetbal complexen van de stad gele gen zijn. Het vroegere exemplaar was echter niet meer geschikt om mensen te dragen. De nieuwe brug, met een leng te van 18 meter en uitgevoerd in duurzaam hout - verbindt de twee belangrijkste wandel gebieden in Axel met elkaar. Om automobilisten op de Kin derdijk duidelijk te maken dat er een voetgangersverbinding over de weg loopt werd de oversteekplaats geaccen tueerd met een rode slijtlaag. Vanaf de oversteekplaats kun nen wandelaars nu rustig doorlopen naar het waterto renterrein waarop een schel penpad werd aangelegd dat loopt tot aan de talud van de dijk van het Smitsehorreter- rein. Op de dijkhelling werd voor de recreanten een trap aangebracht. De aanleg van pad en brug gebeurde in nauw overleg tussen gemeente en Staatsbosbeheer. Nadrukkelijk wordt door de fracties gevraagd om maatrege len. Het college meldt in haar reactie dat het optreden tegen straathandel en andere ver kooppunten een zaak is van poli tie en justitie. Stadswachten Niettemin hopen b en w in de toekomst ook door te kunnen gaan met het inzetten van stads wachten in de Reynaertstad. Hoe dat dan precies moet na juni 1996 hangt af van wat het minis terie van sociale zaken doet met de aanvraag van de gemeente Terneuzen om 50 zogenaamde Melkertbanen met rijkssteun te mogen scheppen. Wordt het Ter- neuzense verzoek gehonoreerd, dan zal de gemeente Hulst bij de buurgemeente toezichthouders of stadswachten inhuren. „Het op deze wijze voortzetten van het project Werk in Bewaking is veel aantrekkelijker dan het zelfstandig uitvoeren van een dergelijk project", schrijft het dagelijks bestuur van Hulst. Hoewel VVD, PvdA en raadslid De Vries grote moeite hebben met het college-voornemen om de rioolbelasting in 1996 met 20 procent te verhogen, stellen de dagelijkse bestuurders botweg geen zin te hebben in het voeren van zware discussies met de raad over een tientje minder of meer. „Het eind van de verho gingen is namelijk nog niet in zicht, hoezeer we dat ook betreu ren." Vorig jaar beloofden de college leden nog dat de rioollasten de eerstvolgende drie jaren niet verhoogd zouden worden. B en w zijn op die belofte teruggeko men, omdat bij het totstandko men van het gemeentelijk riole ringsplan bleek dat een jaarlijk se trendmatige verhoging met een tientje nooit voldoende zou zijn om de nog op de gemeente afkomende kosten op riolerings- gebied te kunnen opbrengen. B en w willen echter wel op korte termijn met de raad in discussie treden over wat nu eigenlijk de kerntaken zijn van een gemeen te van vandaag en welke niet. Het afstoten van die oneigenlij ke taken zou de gemeente finan cieel voordeel kunnen opleve ren. „Maar," benadrukken de Hul ster bestuurders „het beëindi gen van niet-kerntaken is be stuurlijk een pijnlijk proces dat meer dan gemiddelde bestuurlij ke moed vraagt." van onze verslaggever AXEL - De gemeente Axel is er nog niet in geslaagd om ge schikte (zaken(partners te vin den om nuttig (cultureel én commercieel) gebruik te maken van de voormalige watertoren aan de Kinderdijk in Axel. Een speciale 'watertorencommis sie' - bestaande uit de leden van de commissies kunstbeleid en sociale zaken, welzijn, cultuur en onderwijs - gaat de komende weken nog intensiever op zoek naar co-financiers. De commissie hoopt vóór Kerst mis resultaat te boeken en komt voor eind dit jaar in elk geval nog een keer bijelkaar, aldus voorzitter (en cultuurwethou der) J. van Schaik dinsdagmid dag. Het idee om een galerie in de ruim zestig jaar oude waterto ren te vestigen, leeft nog steeds. Maar dat idee kan niet gereali seerd worden als er niet meer ac tiviteiten in het beeldbepalende van onze verslaggever TERNEUZEN - B en w van Ter- neuzen willen de discussie over de begroting van de Stichting Welzijn Terneuzen buiten de be grotingsraadsvergadering van donderdag 9 november houden. De voorstellen van hel stich tingsbestuur geven het college nog geen duidelijk inzicht in de uren die besteed worden aan welzijnsactiviteiten. Het be stuur krijgt enkele weken de tijd om met helderder cijfers en gegevens te komen, zodat de Temeuzense gemeenteraad in december over de plannen kan oordelen. Dit procedure-voorstel doen b en w de leden van de commissies financiën en welzijn maandag avond 6 november in een extra vergadering. Wethouder K. van der Hoofd (financiën) gaf dins dagmiddag volmondig toe dat de behandeling van de stich tingsbegroting lang duurt. Van af het tijdstip dat begin dit jaar naar buiten kwam dat een (oud- )administrateur werd verdacht van het ontvreemden van meer dan een ton is de financiële si tuatie schimmig gebleven. Na dat het (nieuwe) stichtingsbe stuur anderhalve maand terug bekend maakte dat de ex-mede werker volgens het rapport 137 mille heeft verduisterd èn dat de welzijnstichting in totaal 230.000 gulden in de min staat, eisten een aantal raadsfracties echter duidelijkheid. Die helderheid heeft het stich tingsbestuur nog niet kunnen verschaffen, verklaarde Van der Hoofd dinsdag. B en w willen het bestuur van de Stichting Welzijn Terneuzen nog drie weken de tijd geven om met een gedegen werkplan voor '96 op de proppen te komen. De wethouder van financiën liet doorschemeren dat hij het be stuur enkele tips aan de hand had gedaan voor het opstellen van een definitieve begroting. „Maar de uiteindelijke beslis sing is aan het stichtingsbe stuur", benadrukte Van der Hoofd. Zonder financiële bijdra ge van de gemeente Terneuzen kan de Stichting Welzijn echter niet werken, weet ook de wet houder. Van der Hoofd kan zich goed voorstellen dat de raadsleden niet blij zijn met de verschuiving van het begrotingsdebat voor de Stichting Welzijn. „Maar we wachten nu al zo lang op uit sluitsel dat die ene maand er ook nog wel bij kan. Ook de commis sieleden zullen waarschijnlijk liever in de reguliere commissie vergaderingen van december over concrete cijfers en plannen praten dan volgende week te moeten gissen", verwacht de wethouder. Ook over eventuele gevolgen voor (oud-)bestuurders, directie en de organisatie van de stich ting kan in de decemberraad worden gediscussieerd, vindt Van der Hoofd. Mocht de raad besluiten dat de begroting van de Stichting Welzijn aanleidihg geeft om een ander subsidiebe drag beschikbaar te stellen dan eerder voorgesteld, dan kan dat via een begrotingswijziging wor den aangepast;. De extra gecom bineerde commissievergadering over het uitstel voor het stich tingsbestuur begint maandag 6 november om 19.00 uur in de raadszaal van het gemeente huis. gebouw plaatsvinden. Allerlei wilde plannen zijn intussen al in de prullenbak verdwenen. Voor vestiging van een Zeeuws- Vlaams milieu-educatief cen trum (MEC) zijn lang niet alle ge meenten te porren, zeker niet in de watertoren. Na zorgvuldig on derzoek en afgewogen beraad heeft ook de golfvereniging De Woeste Kop er van afgezien om een clublokaal in de watertoren te vestigen. Van Schaik: „We wa ren het er allemaal over eens dat de toren toch niet helemaal ge schikt was, zowel als gebouw als de locatie, voor de golfclub." Van Schaik en de andere com missieleden hebben een aantal andere kandidaat-gebruikers van de watertoren op het oog, maar de wethouder wilde dins dag nog niet kwijt wie dat zijn. „We bieden als gemeente in elk geval gunstige voorwaarden. Eventueel kan er op grond ach ter de watertoren zonder pro bleem kantoorruimte worden gebouwd en zijn we ook bereid om bouwkundige wensen met een welwillend oog te bekijken. We hebben voor ons kunst-toe ristische beleid best wat geld over; aan de andere kant moet er wel iets levensvatbaars in de to ren worden gevestigd. Daar zijn dus mede-financiers voor nodig, want alleen een galerie exploite ren, is te schraal voor een plaats als Axel." Voetbaldemonstratie - De voetbalvereniging STEEN wil de jeugd uit Sint Jansteen (nog) meer voor het voetbalspel interesseren. De club houdt daartoe vanmiddag, woensdag, een activiteitenmiddag voor de groepen 3 tot en met 5 van de ba sisscholen uit Sint-Jansteen en Heikant op en in haar accommo datie aan de Badhuisweg. Jeugdtrainers en -leiders de monstreren een aantal voetbal trucjes en geven geïnteresseerde scholieren de kans hun balge voel te testen. Hervormde Kerk. Hoek 19 ds. v. d. Maas: Terneuzen. Grote Kerk 19.30 ds. De Boer: Zaam- slag 19.30 ds. De Haan. Gereformeerde Kerk. Axel 19.30 ds. v. Elderen; Terneuzen. Opstandingskerk 19 ds. De Best. Gereformeerde Kerk Vrijge maakt. Axel 19.30 dienst: Hoek 19.30 ds. Souman; Terneuzen 19.30 ds. Storm; Zaamslag 19.30 ds. Leeftink. Het kruispunt Sint-Bavodijk-provincialeweg (N675) waar een rotonde voorzien is. foto Peter Nicolai van onze verslaggever NIEUWVLIET - Het pakket maatregelen ter verbetering van de N675 bij Nieuwvliet kan door een aantal aanpassingen in het project Duurzaam Veilig West-Zeeuws-Vlaanderen wor den opgenomen. In vergelijking Opbrengst oliebollen voor cabaret SLUISKIL - Voor de jaarlijkse voorstellingencyclus van het Sluiskilse kinder- en jeugdca- baret Het Talent worden zater dag 4 november oliebollen ver kocht. De plaatselijke bakker helpt tussen vrijdag 22 uur en zaterdag 10 uur met het bakken van de lekkernijen. De oliebollenverkopers komen tussen 9 en 12 uur huis-aan-huis in Sluiskil langs. De gehele op brengst is bedoeld voor het kin- der- en jeugdcabaret. dat mo menteel druk bezig is een nieuw programma in te studeren. De première van het Talent-optre den is voorzien op zaterdag 30 december. De jeugdige cabare tiers en toneelspelers treden die dag twee keer op. Het program ma wordt 8 april volgend jaar op gevoerd tijdens de amateurthea terdag in het Temeuzense Zuid- landtheater en daarnaast zijn enkele besloten voorstellingen voorzien. tot het oorspronkelijke plan zijn onder meer de buitenstra- len voor de rotondes vergroot en worden de perceelsontslui tingen op de provinciale weg opgevangen op een parallel weg. De totale kosten voor de wegver- betering van de N675 werden in eerste instantie geraamd op 3,9 miljoen gulden. Het plan voor ziet onder meer in het ombou wen van de kruisingen van de N675 met de Sint-Jansdijk en Sint-Bavodijk tot rotondes. Ver der wordt het fietspad tussen de Metteneijedijk en de Sint-Bavo dijk uitgebouwd tot een parallel weg en is het de bedoeling tus sen de provinciale weg en de Metteneijedijk een busbaan aan te leggen. Gs hebben in het al eerder vast gestelde plan een aantal wijzi gingen aangebracht, zodat het voldoet aan de uitgangspunten van Duurzaam Veilig en de tota le kosten in het kader van dit project kunnen worden opge vangen. De extra kosten van de aanpassingen worden geraamd op 1,85 miljoen gulden. Gedeputeerde staten hebben besloten de buitenstraal voor de rotondes te vergroten van vijf tien tot achttien meter. Verder worden de perceelsontsluitin gen op de provinciale weg opge vangen op een parallelweg of in- steekweg. Deze weg wordt aan gelegd tussen de Sint Bavodijk en de Hoenderweg. Verder is in verband met de planologische procedure rekening gehouden met de noodzaak andere paral lelwegen aan te leggen. Daarbij is onder meer gedacht aan het gebied tussen de Geuzendijk en de Zwartegatsche Kreek. Of die parallelweg er daadwerkelijk komt. is afhankelijk van de uit komst van een studie. Bij deze studie wordt de direct betrokke nen aan de hand van een huisbe zoek gevraagd naar hun mening. Gs willen verder tussen de Sint- Jansdijk en de Metteneijedijk het dwarsprofiel zodanig aan passen, dat een fietspad op vol doende afstand van de hoofdrij baan komt te liggen. Daarom wordt ten zuiden van de be staande rijbaan een nieuwe weg aangelegd en het nieuwe fiets pad op de verharding van de be staande hoofdrijbaan gesi tueerd. Bovendien worden de twee rijstroken van de hoofdrij baan gescheiden door een strook van één meter, die slechts met heel veel moeite overschre den kan worden. Het wegverbeteringsplan bij Nieuwvliet wordt in 1996 uitge voerd. Gezondheid - In hotel/confe rentiecentrum De Elderschans wordt zondag 19 november een themamiddag over gezondheid gehouden. De themamiddag duurt van 13 tot 18 uur. Vanaf 13.30 uur vertelt Joukje Wester- weele over haar werk als pedicu- Directeur Kust VVV vertrekt CADZAND - Voorzitter J. Smits van de Kust VVV Zeeuwscli Vlaanderen heeft vanwege gezondheidsredenen zijn functij met directe ingang moeten beëindigen. Vice-voorzitter R. vai de Velde neemt tijdelijk het voorzitterschap over. In de alge mene ledenvergadering van december wordt een beslissing ge nomen over de benoeming van een opvolger voor Smits. Jongen gewond bij val door ruit TERNEUZEN - Een 13-jarige jongen uit Terneuzen raakt( maandagavond tegen achten gewond aan hoofd en armen toei hij door een ruit van een schoolgebouw aan de Rembrandtlaa) viel. De jongen struikelde tijdens een spel met leeftijdge nootjes en viel vervolgens door de ruit van een toegangsdeuf De verwondingen waren dermate ernstig dat hij naar streekzie kenhuis De Honte moest voor behandeling. Motor en brommer gestolen TERNEUZEN - Een 27-jarige Temeuzense en een 17-jari| meisje uit Zuiddorpe raakten maandagnamiddag hun vervoel middelen kwijt door diefstal. De wit-blauwe Suzuki DR600I Paris Dakar, kenteken MH-86-NB, van de motorrijdster uj Terneuzen werd in de Donze Visserstraat in haar woonplaaü ontvreemd. De paars-roze Honda Walleroo bromfiets van Zuiddorpse werd weggenomen uit de Gentsestraat in Hulst] Sponsorloop levert 6500 op OOSTBURG - De leerlingen van de derde klas van het Zwij College in Oostburg hebben 6500 gulden ingezameld voor dl oorlogsslachtoffers in voormalig Joegoslavië. Circa 150 scho lieren lopen vandaag, woensdag, het tweede deel van de Cang dese bevrijdingsmars in West-Zeeuws-Vlaanderen. Voordat d( leerlingen om 12.40 uur vertrekken vanaf het gemeentehuis ij Oostburg overhandigt een delegatie het bedrag voor de spoij sorloop aan burgemeester J. Kruize van Oostburg en een del« gatie van Artsen zonder Grenzen aan. Het bedrag wordt aaj Artsen zonder Grenzen beschikbaar gesteld, omdat deze orga nisatie momenteel zeer actiefis in voormalig Joegoslavië. /an onze verslaggever SLUIS - Het CDA-raadslid L. Kamphuis in de gemeente Sluis-Aardenburg wilde dins- Jag tijdens een vergadering van de commissie financiën en alge mene zaken weten met welk doel het college een stichting Sportraad Sluis-Aardenburg wil oprichten. Kamphuis bracht in herinnering dat de sportraad van de voormalige gemeente Sluis niet erg actief was en zich voornamelijk mani festeerde door handjes te schud den bij sporthuldigingen. Het college van b en w van de ge meente Sluis-Aardenburg schrijft in de toelichting op de begroting 1996 dat het college de sportverenigingen in de ge meente wil interesseren voor het oprichten van een overkoepe lend sportorgaan, de stichting Sportraad Sluis-Aardenburg. Kamphuis wilde weten welke ta ken zo'n sportraad moet gaan vervullen. Van ambtelijke zijde werd daarop aangegeven dat de gemeente de subsidieverorde ningen bijvoorbeeld door zo'i sportraad zou kunnen laten ui) voeren. „Maar zo'n sportraad kan na tuurlijk alleen van de grond ko men als er voldoende draag kracht is onder de sportvereni gingen", aldus burgemeester C. J. van Liere. „We moetei eerst inventariseren hoe groet de animo is om mee te doen ei daarna rond de tafel gaan zitte» om een takenpakket vast te stel len." Verder nam Kamphuis tijdens, de commissievergadering eei uitzonderingspositie in door tl stellen dat de door het collegj voorgestelde bijdrage van vijl honderd gulden voor de orkaan schade op Sint Maarten wel erf karig was. Kamphuis: „Die vijl honderd gulden is 7,5 cent per in woner en ik stel voor dat bedraj te verhogen tot 25 cent." Lijs Rammelaere sprak zich uit ti gen het verlenen van een bijdra ge en ook de vertegenwoordigen van de WD/Gemeentebelangei en de PvdA hadden hun twijfels donderdag 2 november: Lamswaarde, zaal De Lamsoren, ouderenschieting; zaterdag 4 november: Hulst, zaal De Kroon, 14.30 uur. Kaartingen woensdag 1 november: Koewacht, De Lange Akkers, 13.30 uur; Hulst, zaal De Kroon. 14.00 uur; Nieuw-Namen, KBO De Kauter, 13.00 uur; Clinge, KBO Malpertuus, 13.30 uur; Sint Jansteen, KBO De Waran de. 13.30 uur. donderdag 2 november: Kloosterzande, zaal De Kastan je. 19.30 uur; Heikant, KBO 't Heike, 13.30 uur. vrijdag 3 november: Sint-Jansteen, zaal De Kroon, 14.00 uur; Terneuzen, Diensten centrum De Veste, klaverjassen, 13.30 uur; Walsoorden, Rue du Nord, 14.00 uur; Clinge, ANBO zal Malpertuus, jokeren, 13.00 uur. maandag 6 november: Clinge. zaal De Landbouw, 20.00 uur; Sint-Jansteen, zaal De Kroon, 14.00 uur; Terneuzen. dienstencentrum De Veste, 13.30 uur. dinsdag 7 november: Sint-Jansteen, zaal Zondagsver- maak. 14.00 uur; Nieuw-Namen, zaal Sint Cecilia, 20.00 uur, Kloosterzande, zaal De Reizen de Man, 19.30 uur; Hulst, KBO De Lieve, 13.30 uur. dinsdag 7 november: Spui. Di Drie Gehuchten. 14.00 uur; Clin ge, zal De Landbouw. 20.00 uur. zaterdag 4 november: Terneu zen, Rivierenhuis, 20.00 uur. Diversen Bridge woensdag 1 november: Kloos terzande, zal De Reizende Man, 19.30 uur. donderdag 2 november: Terneu zen, dienstencentrum De Veste, 19.00 uur. dinsdag 6 november: Klooster zande, zaal De Reizende Man, 13.30 uur. Koersbal woensdag 1 november: Clinge, ANBO, zaal Malpertuus, 13.30 uur; SintJansteen. KBO zaal De Warande, 13.30 uur; Axel, Oude renwerk Gregoriuscentrum, 14.00 uur. donderdag 2 november: Osse- nisse, KBO Hof ter Nesse, 14.00 uur; Zuiddorpe, 't Kaaike, an- vang 13.45 uur. zaterdag 3 november: Terneu zen, dienstencentrum De Veste, 9.00 uur. maandag 6 november: Heikant, KBO 't Heike, 13.30 uur: Kloos terzande, KBO Rozenhof, 13.00 uur; Koewacht, De Vlaschaard, 13.30 uur. Bingo woensdag 1 november: Clinge, zaal De Smidse, 20.00 uur; Ter neuzen. De Veste, 14.00 uur. woensdag 1 november: Nieuw Namen. KBO De Kauter, biljar', l 13.00 uur; Heikant, KBO, j i Heike, handwerken, 13.30 uuij 1 Heikant, KBO 't Heike, biljari 1 13.30 uur; Heikant, KBO Heike, pieren. 13.30 uur; Sin? Jansteen, De Warande, kookcuf sus KBO Groot Hulst, 19.30 uue Sint-Jansteen. De Warandt KBO gymnastiek, 9.30 uur; Dl Warande, KBO volksdansen 10.30 uur; Oostburg, voormalif Kruisgebuw, 50+ alleenstaaii J denclub Aktiva, 19.30 uur. donderdag 2 november: Clinge i ANBO zaal Malpertuus, dansen 5 13.30 uur; Nieuw-Namen, KB®. De Kauter, gymnastiek, 19.01 uur; Clinge, zaal Malpertuus. bi) s jart, 13.30 uur; Clinge, zaal Ma] pertuus, gymnastiek, 15.00 uui j Sint-Jansteen, De Warande, bi) jart, 13.30 uur; Terneuzen, dieij 1 stencentrum De Veste, soos 13.30 uur; Terneuzen, diensteij I centrum De Veste, handwerken 13.30 uur. i j vrijdag 3 november: Sint Jai) j steen. De Warande, jeugdsoos 4 19.00 uur; Terneuzen, diensten centrum De Veste, volksdansen 9.00 uur; Terneuzen, dienster! s centrum De Veste, soos voo' r minder-validen, 13.30 uur; Sluis kil, Welzijnscentrum Meulegat vogelexpositie 'Vogelvrienden'; f 20.00-22.00 uur. j J zaterdag 4 november: Clinge ANBO Malpertuus, najaarsver j gadering, 13.45 uur; Sluiskil 1 Meulegat. vogelexpositie 'Vo i gelvrienden', 10.00-22.00 uur. Hulst, zaal De Ster, vogelshow s vereniging 'Vogelvreugd', 10.00 20.00 uur; Zaamslag, gerefor N meerde kerk, concert harmonil j De Volharding, 19.30 uur; Bres i kens, Goedertijt, handwerkten toonstelling en verkoop, 14.0) i uur. zondag 5 november: Hulst, zaa; j De Ster, vogelshow 'Vogel vreugd', 10.00-19.00 uur: Sluiski f Meulegat, vogelbeurs, lO.OOj 12.30 uur. expositie tot 18.00 uuf j maandag 6 november: Nieuw) i Namen, KBO De Kauter, biljart s 13.00 uur. dinsdag 7 november: Terne) zen, dienstencentruïn De Vesl handwerken, 13.30 uur; Sin Jansteen. KBO De Warande, bil jart, 13.30 uur; Terneuzen, dien stencentrum De Veste, gymnas tiek, 9.30 uur. Iets te melden? Schrijf, fax ofbè de PZC-redactie, Axelsestraa' to 16.4527 AK Terneuzen. tel. 01 li pe 69457. sc

Provinciale Zeeuwse Courant | 1995 | | pagina 32