Rijkswaterstaat Directie Zeeland zoekt medewerker systeem/bestandsbeheer Servicetechnicus RAYON MANAGER M/V AC/CV-installaties m/v APP Marketing medewerker ERVAREN KONSTRUKTEUR(m/v) OAZ Advies Vrederust MEDEWERKER AGRARISCHE DIENST <M/V) t TOONZAALVERKOPER OPGELET Ambachtelijke bedrijven en startende ondernemers 120.000 NLG en meer per jaar. Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat SAS GLAS 36 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 7 OKTOBER 198 mlv OAZ Advies B.V. heeft aan de basis gestaan van de invulling van een groot aantalpersoneelsvakatures in Zuid-West Sederland Een sterk groeiend aantal opdrachtgevers waardeert onze professionele en praktische aanpak op het gebied van personeelsbeoordeling en u-erving selektie. Tevens ondersteunen wij onze klantenkring met diverse vraagstukken op het gebied van personeel organisatie. Eén van onze opdrachtgevers is een wereldwijd opererende organisatie, met een hoge graad van vakexpertise en een slagvaardig kleinschalig ondernemerschap. Voor deze organisatie, gevestigd in Zeeland, zoeken wij een met gevoel voor relatiebeheer en technieki DE FUNKTIE In deze commerciële funktie onderhoudt u contacten met be staande relaties en acquireert u in een sterk technisch georiën teerde omgevingU bent verantwoordelijk voor de ontwikkeling en uitvoering van het marketingbeleid, waarbij u onder andere promotiecampagnes en promotiematerialen ontwikkelt. IJ neemt initiatieven en signaleert marktontwikkelingen. GEVRAAGD WORDT een HBO opleiding aangevuld met marketing-cursussen; minimaal 5 jaar ervaring in een vergelijkbare funktie, bij voorkeur in een technische, dienstverlenende organisatie: aantoonbare affiniteit met techniek; goede beheersing van de Engelse taal, in woord en geschrift; sterk ontwikkelde communicatieve vaardigheden; brede inzetbaarheid en bereidheid te reizen: een leeftijd van ca 30 jaar. GEBODEN WORDT een afwisselende en verantwoordelijke funktie; een zelfstandige funktie in een kleine, platte bedrijfsorganisatie met een goede werksfeer; prima arbeidsvoorwaarden. INFORMATIE EN SOLLICITATIE Interesse in deze commerciële funktie Schrijf dan vóór 18 oktober uw brief met c.v. aan OAZ Advies B. V., afdeling Werving Selektie, Postbus 8, 4460 AA te Goes. Voor nadere informatie kunt u bellen naar mevr K. Lanting, telefoonnummer 0113-239450, privé 0113-223~62. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Schermerbornstraat 2. Postbus 8. 4460 AA Goes Telefoon Of 13-239-/50 AR8EI0SBEM lp, PELINSS VERGUNNING A. psychiatrisch ziekenhuis "Vrederust" is het algemeen psychiatrisch ziekenhuis voor westelijk Noord-Brabant, Tholen en St. Philipsland en is circa 3 km buiten het centrum van Bergen op Zoom in de gemeente Halsteren gevestigd. Het ziekenhuis heeft een algemeen christelijke grondslag en omvat 481 erkende bedden, waaronder een resocialisatie-eenheid, 2 afdelingen voor deeltijd behandeling en 3 poliklinieken. In "Vrederust" werken circa 600 medewerkers. In verband met gebruikmaking van de Overbruggingsuitkering door een van de mede werkers van de agrarische dienst komt de full-time functie vrij van (vacaturenummer: TAD/95/22) Algemene informatie: De agrarische dienst is een subafdeling van de technisch-agrarische dienst en heeft als hoofdtaak het onderhoud van plantsoenen en terreinen. De aan te stellen functionaris ontvangt leiding van het subhoofd agrarische dienst. Functie-informatie: De medewerker agrarische dienst heeft de volgende taken: - renoveren van tuinen, - alle voorkomende tuinwerkzaamheden zo als planten, spitten, snoeien, schoffelen e.d.; - maaien met bosmaaier, zagen met motorkettingzaag, transport met behulp van tractor, - assisteren bij de verzorging van dieren; - onderhoud van tuinmeubilair, wegbewij- zerings- en verkeersborden; - diverse voorkomende werkzaamheden t.b.v de gehele dienst. Functie-eisen: - diploma lagere land- en tuinbouwschool, richting aanleg en onderhoud; - enige ervaring in het vakgebied. Arbeidsvoorwaarden: Het bij deze functie behorende salaris bedraagt minimaal 2.332,- en maximaal 3.298,- bruto per maand, overeenkomen de met de salarisschaal behorende bij functiegroep 25. Voor degene die de leef tijd van 22 iaar nog niet heeft bereikt is de leugdschaa) van toepassing. De overige arbeidsvoorwaarden zijn con form de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen. Inlichtingen: Voor inlichtingen omtrent deze functie kunt u contact opnemen met de heer A. Brandt, subhoofd agrarische dienst, telefoon 0164-289442, RMI *811921 Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, onder vermelding het vacaturenummer linksboven op de enveloppe, binnen 10 dagen richten aan het hoofd van de Dienst Personeelszaken van Psychiatrisch Ziekenhuis "Vrederust", Hoofdlaan 8, 4661 AA Halsteren. Plieger B.V is een landelijk werkende groothandel in sanitair, verwarming, installatiemateriaal en keukens. Voor onze vestiging in Goes, die binnenkort verhuist naar een nieuw pand, zoeken wij een Na een inwerkperiode gaat u als zelfstandig toonzaalverkoper werken in onze toonzaal, waar een aantrekkelijke kollektie badkamers en keukens staat U bent gewend om met particulieren, hun instal lateurs, projectontwikkelaars, (binnenhuis) architekten en andere adviseurs om te gaan en hen goede adviezen en produktinformatie te geven. Het is voor u de uitdaging om van deze bezoekers klanten te maken, die bij u hun bad kamerinrichting c.q. keuken bestellen. Het is voor deze funktie van belang dat u reeds de nodige ervaring heeft opgedaan in de toonzaalverkoop. Wij hechten daarnaast grote waarde aan relevante materialenkennis en een voltooide MBO-opleiding. Verder verwachten wij dat u woonachtig bent in de regio. Sollicitatie en informatie Uw sollicitatiebrief kunt u binnen 14 dagen richten aan Plieger B.V., t.a.v. mevrouw K. van Geffen, Hoofd Personeelszaken, Postbus 10,5300 AA Zaltbommel. Wenst u vooraf informatie dan kunt u de heer P.C. de Haze (vestigingsleider Goes) bereiken onder telefoonnummer 01100-21222. Van Buuren-van Swaay B.V. is een van de grootste werktuigkundige installateurs in Nederland, met als voornaamste activiteiten: airconditioning, centrale verwarming, sanitaire en sprinkler installaties. Wij zoeken voor onze vestiging Goes een ervaren Het werk Service- en onderhoudswerk aan AC- en klimaatinstallaties. Uw inbreng Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten met een vooropleiding MTS-W/E aangevuld met koeltechnische en electro-technische ervaring. Reacties Uw schriftelijke sollicitatie kunt u zenden naar Van Buuren-Van Swaay B.V.. Postbus 220, 2700 AE Zoetermeer, t.a.v. de afdeling Personeelszaken. Telefonische inlichtingen: 079-710.710. U heeft nu de mogelijkheid deze eenmalige kans te benutten en partner te worden van één van de succesvolste franchiseondernemingen van Europa in een crisisbestendige markt, waar U een winst kunt maken van bewijsbaar Denken en handelen in partnerschap, 28.000,- NLG eigen kapitaal, de mogelijkheid 85.000,- NLG te financieren en uw volle inzet zijn de basis en garantie voor uw succes. Sinds 20 jaar zijn wij in de sector ambachte lijke dienstverlening de nr.l in ÏO landen van Europa. Meer dan 500 ambachtelijke bedrijven en startende ondernemers hebben zich met succes bij ons aangesloten. U heeft door ons een grondige basisopleiding volie orderportefeuilles geen concurrentiedruk een doorlopende begeleiding ter plaatse een zekere financiële toekomst Overtuig u zelf! Neem nog vandaag contact op met onze heer Westdijk. Hij kan U dan aanvullende informatie geven. PORTAS DEUTSCHLAND GmbH Co. KG p/a Eversdam 1 4554 LH Westdorpe tel. 01158-5 2018 telefax 01158-5 26 22 De Directie Zeeland houdt zich bezig met een breed scala van ontwikkelingen op het gebied van (auto)wegen en vaarwegen, van waterkeringen en haven beheer, van waterhuishouding en oeververbin dingen. Tevens heeft de directie het beheer en toe zicht op de Rijkswegen en de Rijkswateren. De zorg dus voor de infrastructuur in deze regio. Naast veiligheid en economie spelen de belangen van milieu en landschap nadrukkelijk mee bij de keu zes die moeten worden gemaakt. De Directie Zeeland telt plus minus 860 medewerkers. De hoofdafdeling Waterwegen, Havens en Scheepvaart is verantwoordelijk voor aanleg van en onderhoud en verbeteringswerken aan havens en vaarwegen. Als haar taak geldt globaal: de scheepvaart vlot en veilig laten verlopen. Daartoe hoort ook de bediening van de bruggen en de - in aantal sterk toegenomen - slui zen. De dienstkring Schelde-Rijn is verantwoordelijk voor het beheer en onderhoud van het Schelde-Rijnkanaal en de veilige en vlotte doorstroming van het verkeer over water. De daaruit voortvloeiende werkzaamhe den omvatten technische, bestuurlijke en juridische aspecten Binnen de dienstkring Schelde-Rijn is een vacature voor de functie van: MEDEWERKER SYSTEEM BESTANDSBEHEERDER M/V Functie-informatie: Zorgdragen voor een optimale beschikbaar heid en ondersteuning van geautomatiseerde infor matiesystemen en netwerken; het ontwikkeien en up to date houden van gegevensbestanden met betrek king tot beheer en civieltechnisch onderhoud van waterbouwkundige werken zoals, bruggen, kanalen en waterkeringen en dergelijke. Functie-eisen: Een afgeronde opleiding informatica op MBO niveau; inzicht ten aanzien van de diverse vakgebie den en werkterreinen van de dienstkring; civieltechni sche achtergrond strekt tot aanbeveling. Standplaats: Rilland. Uw salaris bedraagt maximaal f.3.852,- bruto per maand, schaal 6 van het B.B.R.A.'84 (exclusief 8% vakantietoeslag). Informatie en sollicitatie: Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer ing. H.M. van de Laak, telefoon 0113 551951 Uw schriftelijke reactie kunt u - onder vermelding van het vacaturenummer en binnen 14 dagen - richten Rijkswaterstaat, Directie Zeeland Afdeling Personeel en Organisatie T.a.v. Dhr. F.S.C. Keerssemeeckers Postbus 5014 4331 AK MIDDELBURG Het ministerie van Verkeer en Waterstaat wil meer vrouwen en leden van etnische minderheden in dienst nemen. Zij worden met nadruk uitgenodigd te solliciteren. Bij gelijke geschiktheid van kandidaten genieten zij de voorkeur. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Ministerie van Verkeer en Waterstaat PERSONEELS ADVIESBUREAU SoW-Roch V&K in Sl Jansteen (Zeeuws-Vlaanderen) is een personeelsadviesbureau en arbodienst Wij werken voor profit- en non-profit organisaties en bedrijven in de Benelux. Voor één van onze relaties, Glasfabriek 'Sas van Gent' BV, zoeken wij op korte termijn een Manager P O Veiligheid Milieu. Glasfabriek 'Sas van Gent' BV is gespecialiseerd in de verwerking van vlakglas tot COOL-Lite (zonbeheersend glas) en EMALIT (geëmailleerd glas). De eindprodukten, waarvan 80% bestemd is voor export, worden hoofdzakelijk toegepast in de bouw. Glasfabriek 'Sas van Gent' BV telt 130 medewerkers en is een dochteronderneming van de Glaceries de Saint-Roch, een Belgisch concern met een netwerk van produktie-vestigingen in de glas- en isolatiesector. Saint-Roch biedt binnen de Benelux werk aan ongeveer 2500 mensen en maakt op haar beurt deel uit van de Franse industriële groep Saint-Gobain. Glasfabriek 'Sas van Gent' BV zoekt een Manager P O Veiligheid Milieu m/v De nieuwe manager houdt zich bezig met de ontwikkeling en implementatie van het beleid inzake P O, Veiligheid en Milieu. Hij/zij geeft leiding aan het secretariaat» de salarisadministratie en de receptie. Tot zijn/haar taken behoren verder de participatie in en coördinatie van diverse commissie-vergaderingen. Veranderingsprocessen begeleidt en ondersteunt hij/zij actief. Daarbij rapporteert de manager direct aan de Algemeen Direkteur. Bij deze functie hoort een goed salaris en aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden, waaronder een dertiende maand en een premievrij pensioen. De geschikte kandidaat voor deze uitdagende functie is: een all-round P O-functionaris met een relevante opleiding op HBO-niveau zowel theoretisch als praktisch ingesteld bekend en ervaren met veiligheid en milieu dynamisch op het beleidsvoorbereidendé én het operationele vlak vaardig in de Franse taal woonachtig in Zeeuws-Vlaanderen of bereid zich hier te vestigen. INTERESSE? Stuur dan uw sollicitatiebrief en cv. binnen 7 dagen na verschijnen van deze advertentie. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Voor meer informatie over deze vacature kunt u contact opnemen met de heer L de Kerf, directeur V&K (telefoon: 0114-311337). V&K Personeelsadviesbureau Postbus 29, 4S64 ZG St. Jansteen Telefoon 0114 31 1337, fax 0114 31 1999 Vergunning voor arbeidsbemiddeling archikon bv\ Beatrixlaan 20, Goes Postbus 2075, 4460 MB Goes Telefoon 0113-223620 Archikon BV is een onafhankelijk raadgevend buro voor Architektuur en ingenieursburo voor Bouwkonstrukties. Onze gevarieerde opdrachten portefeuille omvat kantoor- en bedrijfsgebouwen, bankgebouwen, dorpshuizen, winkels, gebouwen voor de gezondheidszorg en woningbouwprojeklen. Het totale team van Archikon bestaat uil 16 medwerkers op TU/HBO-nivo. De afdeling Bouwkonstrukties adviseert opdrachtgevers als: Architektenburo's Aannemingsbedrijven Projektontwikkelaars Gemeenten Partikulieren op het gebied van. Funderingstechniek Beton- en staalkonstrukties Houtkonstrukties Metselwerkkonstrukties Schade-expertise Bouw (uitvoerings)-begeleiding Bij onze afdeling Bouwkonstrukties is een vakature ontstaan voor de funktie van: Wij zijn op zoek naar kandidaten met: - TU- of HTS-opleiding, Konstruktie (Bouwtechniek) - min. 3-5 jaar relevante werkervaring - Kennis van en ervaring met geautomatiseerde rekentechnieken (DOS en Windows-besturing) - Bekendheid met bestekken en begrotingen van konstruktieve elementen (STABU II) - Aanvullende opleiding(en) op het gebied van Beton- Staalkonstrukties en Funderingstechniek - Flexibele werkinstelling - Representatief optreden - Goede kontaktuele eigenschappen. De geschikte kandidaat bieden wij: - een passende salariëring met dito arbeidsvoorwaarden volgens CAO- Architektenburo's - een werkomgeving met een vlakke bedrijfsorganisatie-struktuur waarin een persoonlijke inbreng gewaardeerd wordt. - een gevarieerde en dynamische werkplek te midden van een jong en enthousiast team. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure. Voor nadere toelichting kunt u zich wenden tot dhr. B.A. Oele, hfd. afd. Bouwkonstrukties, tel. 0113-223620 (kantoor), of 0113-341684 (privé, 's-avonds na 19.00 uur) Uw handgeschreven sollicitatie met curriculum vitae kunt u richten, binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie, aan ons kantooradres t.a.v. dhr. ing. B.A. Oele, hfd. afd. Bouwkonstrukties. ARCHIKON BV Raadgevend Buro voor Architektuur en Konstruktie Beatrixlaan 20, Goes, Postbus 2075, 4460 MB Goes Telefoon 0113-223620. SERVICEGROEP N Appèl Servicegroep is een dienstverlener, gespecialiseerd in publieksbegeleiding in schouwburgen, het beheren van bedrijfsrestaurants en schoonmaakdienstverlening. Voor de divisie Contract-Catering zoeken wij wegens expansieve groei op korte termijn een dynamische Algemeen: De Rayon Manager is verantwoordelijk voor de opstart, het beheer en de uitvoering van diverse cateringobjecten in het rayon Zeeland/West-Brabant De Rayon Manager rapporteert rechtstreeks aan de Operationeel Manager Functie-inhoud: - relatiebeheer en voortgangsbespreking met de opdrachtgevers: - begeleiding van de catenngmedewerkers/sters op de diverse objecten. - personeelsselectie, planning, training en opleiding. - interpreteren en analyseren van de object-resultaten. •- assortimentsbewaking en produktvermeuwing. - kwaliteitscontrole (ISO 9002|, - inventiviteit en creativiteit is gezien de ontwikkeling van ons sterk groerend en jong bedrijf van essentieel belang - het beheer van de aan hem/haar toegewezen projecten in het rayon. - coördinatie en organisatie van de operatie, - verzorging administratieve gegevens. - opstellen van de begroting, - ontwikkelen en controleren van het kwaliteitmeetsysteem, - signalerende functie t.b.v afdeling verkoop in zijn/haar rayon Functie-eisen: - gedegen vooropleiding afgerond met Hogere Hotelschool. - commerciële en dynamische instelling met uitgesproken belangstelling voor Contract-Catering; - aantoonbare (minimaal 3 jaar) ervaring in de branche, - leeftijd tussen 28 en 35 jaar - goede representatieve en contactuele eigenschappen. - tevens dient hij/zij over goede sociale vaardigheden te beschikken; - woonachtig in het rayon ZeelandAVest-Brabant Zij die niet aan bovengenoemde eisen voldoen, gelieve niet te reageren Sollicitatie: Bent u geïnteresseerd in deze uitdagende functie, stuur dan c met c v en pasfoto naar. Appèl Servicegroep, t a.v. de heer E.AJ. Doodkorte. Postbus 2250. 5202 CG 's-Hertogenbosch sollicitatie

Provinciale Zeeuwse Courant | 1995 | | pagina 36