I 12 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DINSDAG 3 OKTOBER 199! f NS wordt een zelfstandig bedrijf. De komende maand is het zover. Dan buigt de Tweede Kamer zich over het contract waarin deze verzelfstandiging wordt geregeld. Als het parlement ermee akkoord gaat, dan wordt NS een zelfstandige onderneming, los van de overheid. Als eigen baas krijgen we straks de ruimte om beter in te spelen op de wensen van onze klanten. Op uw wensen. In feite bent u straks onze baas. Misschien heeft u er al iets van gemerkt. De laatste jaren werken we er hard aan om het reizen per trein aantrekkelijker te maken. Door de aanschaf van nieuw materieel is het aantal beschikbare stoelen dit jaar met 8000 gegroeid. Ook de inzet van de SpitsPendel en de Regiorunner is een voorbeeld uit een lange lijst van verbeteringen. Als ondernemer willen we nou eenmaal graag groeien, door onze klanten die kwaliteit te leveren waar ze om vragen. Tegen een betaalbare prijs, want op te dure kaartjes zit niemand te wachten. Ook wij niet. We zijn juist van plan om te investeren in ons materieel de komende vijf jaar, hebben we een investeringsbudget van 1,2 miljard. Om de zaak financieel gezond te houden, hebben we maar één doel: méér mensen in de trein. Meer over de zelfstandige NS leest u in onze speciale brochure. U kunt 'm aanvragen door even een kaartje te sturen aan: Nederlandse Spoorwegen, Antwoordnummer 4344, 3500 VE Utrecht, o.v.v. brochure 'Een ondernemende NS'. Een postzegel is niet nodig. onze klanten. Alleen al voor vervanging en uitbreiding van Een ondernemende NS. We gaan ervoor.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1995 | | pagina 12