Gewiekst IJzendijke slaat slag Cindy de Vriend maakt progressie Favorieten laten in de tijdrit Terneuzen geen steek vallen Puntendeling 'bij topper in afdeling Daan Broekhoven: het gezicht van de supportersvereniging Volleyballers revancheren zich Terneuzense Boys walst over Kloetinge Van Espen terug op hoogste plaats Sluiskil niet langer koploper na nederlaag Koploper maakt opnieuw geen fout uitslagen van onze medewerker IJZENDIJKE - Het is een afge zaagde uitspraak, maar wie de meeste doelpunten maakt wint nog altijd een voetbalwed strijd. Het was ook de meest ge hoorde conclusie na afloop van het duel lussen IJzendijke en Sluiskil. Want waar koploper Sluiskil een onvoorstelbaar aantal kansen liet liggen, Sterk begin van basketballers BV Oostburg van onze medewerker CADZAND-BAD - De mannen van BV Oostburg zijn de Zeeuw se basketbalcompetitie uitste kend begonnen. In de sporthal van Cadzand werden de reser ves van Scheldesport met een ruime 61-33-nederlaag naar Ter- neuzen gestuurd. In de begin fase was er nog sprake van een gelijkopgaand (14-14) duel. maar in de slotfase van de eer ste helft werd het tempo van de Oostburgers te veel voor Schel desport. Nog voor de rust werd er vooral via fastbreaks afstand genomen: 30-18. Ook het begin van de tweede helft verliep moeizaam, maar daarna bouwde de thuisclub de score uit tot een riante overwin ning: 61-33. Patrick Marteijn was bij BV Oostburg de absolute topscorer met 28 punten, ge volgd door Willem van de Broec- ke 11en Mark de Jonge 110). De jongste speler Mark van Boven maakte een verdienstelijk com petitiedebuut. Vrouwen Marathon 2-Voorwaarts 41-34: De Axelse vrouwen traden niet compleet aan. Vooral de lengte van Rianne de Jong en Sophie Martens werd gemist. Met dat duo zou er meer voor Voor waarts hebben ingezeten. Nu bleef de Axelse ploeg op zeven punten steken, terwijl ze heel lang gelijkwaardig was aan de tegenstandster. De eerste helft was matig (17-14), maar na rust verliepen de Axelse combinaties beter De ploeg kwam zelfs een keer op voorsprong, Sonja Geel- hoedt 13 punten) en Heieen van Espen 11 punten) waren groten- deels verantwoordelijk voor de Axelse produktie. schoot een counterend IJzendij ke er liefst drie in. Waarmee de minst voetballende ploeg slim, heel slim, de winst in eigen huis hield en nu met Vogel waarde in de vierde klasse aan de leiding gaat. De overwinning van IJzendijke was zeker niet onverdiend, daarvoor was de marge ook te groot. Maar gezien het veldspel en de kansen voor Sluiskil in de beginfase had de wedstrijd ook een heel ander ge zicht kunnen krijgen. De beslui teloosheid in de afronding brak de bezoekers echter op. De wendbare Dominique Verlin de, Dannv van de Velde, een te leurstellende Martin van de Bos sche. Nicki de Wolff: allemaal kregen ze mogelijklieden de sco re open te breken. Maar ze faal den op soms deerniswekkende wijze. Daar stond tegenover dat een feller IJzendijke de verdedi ging goed georganiseerd had. Doelman Stan van de Vijver ver richtte een hoofdrol, maar wist bovendien het ijzersterke en uit blinkende duo Peter Harteveld (overgekomen van Schevenin- gen) en Jules van Lierde voor Ijzendijke-speler Adri van Hanegem test Sluiskil-doelman Frans van der Veen uit. foto Peter Nicolai van onze medewerker CLINGE - Cindy de Vriend was een klasse apart tijdens de eindstrijd vijfde klasse li- bre van het biljartdistrict Zeeuws-Vlaanderen. De speelster van Hof van Eede was ook de grote verrassing tijdens dit toernooi. Zij was als reserve het toernooi bin nen gekomen en schreef het toernooi op haar naam met ze ven gewonnen partijen en een voor dit niveau uitzonderlijk hoog moyenne van 1.89. De Vriend is ongetwijfeld een groot talent in het vrouwenbil- jarten. Zij heeft de laatste paar jaar een enorme progressie ge maakt. Dat resulteerde in de biljartzaal van De Troubadoer in Clinge in een ijzersterk toer nooi van haar kant. Alle zeven partijen won zij vrij eenvoudig. Met het moyenne dat zij behaalde (1.89 terwijl zij in de voorwedstrijden uit kwam op 1.10) promoveert zij uiteraard en zal zij bij het dis trict dispensatie aanvragen om de vierde klasse over te slaan en rechtstreeks te pro moveren naar de derde klasse. Door dit hoge moyenne is Cin dy de Vriend ook uitgesloten van deelname aan de geweste lijke finale. Haar plaats wordt van 1 tot en met 3 december in Kaatsheuvel ingenomen door Staf de Feber van CBC die ook de prijs voor de kortste partij kreeg. In de slotronde klopte hij Willy Ivens in zeven beur ten. van onze medewerker HULST - Met een 3-0-overwin- ning op VVC/Rhodos bleef Stuntmarkt in de eerste klasse mannen van de Bevobo Hulst deze week andermaal zonder veriiespunt. De koploper had in WC welwiswaar een opponent, die maar al te graag voor een verrassing had willen zorgen, maar kwam desondanks geen moment in de problemen: 15-4. 15-12 en 15-10. Van de vier hoogst geklasseerde teams in de eerste klasse man nen hoefde er met één een pas op de plaats te maken. Titelverde diger Broomchemie had geen enkele moeite met het onder- aanstaande De Troubadour (15- 2. 15-8 en 15-5). Luctor Banden was de sterkste in het duel met De Sterre (15-4. 15-6 en 15-13) Smash 2000 kwam te voorschijn uit de tweestrijd met CVC/Dool- aege (15-13,15-10 en 15-10). In de eerste klasse vrouwen wierpen Zaman Sport en Van Waterschoot zich deze week op nieuw op als de belangrijkste kandidaten voor de eerste plaats. Beide teams wonnen met 3-0 en bleven zodoende ander- -maal ongeslagen. A Markt -de kampioen van verleden jaar- lijkt na de derde opeenvolgende nederlaag (1-2 tegen Voor waarts) veroordeeld tot een be scheiden rol, die zich voorlopig tot de onderste regionen be perkt. Overigens had Zaman Sport het in het duel met SC Morres 2 in elk geval in één set Spaans benauwd: in de tweede werd het 'slechts' 15-14. Zowel in de eerste als in de derde set was de eindstand 15-7. Van Water schoot liet intussen WC/Rho- dos 1 geen enkele illusie op een redelijk eindresultaat: in dat duel werd het achtereenvolgens 15-2.15-7 en 15-7. TERNEUZEN - Tijdrijden is een kunst. Jan Mulder en Pa trick van Gortel (tandems), Leo de Nooyer (individueien) en Eric van Hoeij en Ko Goeree (koppels) beheersten die disci pline het best in de tijdrit waar mee ROC Westerschelde zater dag in Terneuzen het sportieve seizoen afsloot. Het waren geen verrassende winnaars. De tandem Mulder/ Van Gortel snelt in eigen land en in internationale wedstrijden van de ene zege naar de andere. WK- en Europese titels zijn niet toevallig op het palmares geko men. De tandem heeft boven dien iets met deze Temeuzense tijdrit, die inmiddels op de inter nationale tandemkalender staat. De laatste jaren verschijnt het koppel steevast aan de start en wint de proef over de ruim 34 lan ge kilometers op en af de zeedijk naai' Perkpolder met over macht. Ook dit keer dus. Er lag iets meer dan twee minuten ver schil tussen de winnaars en de plaatselijke favorieten Arnold Polderman en Jan Herentals. Leo de Nooyer uit Middelburg versloeg bij de individuele zijn streekgenoot Johnny van de Klooster uit Lewedorp met ruim een minuut. En omdat Van de Klooster in deze discipline ook een geduchte tegenstander is, was De Nooyer er best gelukkig mee. Evenals met zijn tijd: onder moeilijker omstandigheden was hij bijna een halve minuut snel ler dan in de uitgave 1994 Vrolijke gezichten derhalve. Be halve bij de organisatie. „We hebben in het verleden wel eens vijftig rugnummers uitgegeven. Nu moesten we het met dertig doen", zei Han Poppe, die samen met Camiel de Rooy de organi satie in handen had. „Toch eens overdenken of we hier nog mee door moeten gaan", zei Poppe ook nog. Een aantal Belgische deelnemers zorgde weliswaar voor het internationale tintje, op een enkeling na (Martin de Jae ger, Fonny Kint, Ferry Koen) lie ten de KNWU-licentiehouders deze proef - weer - links liggen. „En het zou zo leuk kunnen zijn als er van de wielervereniging Zeeuws-Vlaanderen wat meer renners wilden deelnemen", be sloot Poppe. Volgend jaar dan maar- Voorzitter Bert Timmer van supportersvereniging van Terneuzen (TSV) huldigt Daan Broek hoven (rechts) bij zijn afscheid als bestuurder van de TSV. foto Peter Nicolai TERNEUZEN - Een groot deel van zijn leven bestaat uit voetbal. In Terneuzen we ten ze eigenlijk niet anders dan dat hij, naast een - vol gens voorzitter Bert Timmer van de supportersvereniging- te verwaarlozen èn kortston dige carrière als speler, het gezicht bepaalde van TSV. De supportersvereniging van de W Terneuzen, waarbij Daan Broekhoven na 42 jaren als bestuurder terug trad. Dat wilde de vereniging niet ongemerkt laten passeren. En dus' kwam men tijdens de af scheidsbijeenkomst in de kantine 'van de zondagtwee deklasser op die periode van de ex-bestuurder uitgebreid terug. Uit de toespraken van een paar sprekers kwam Daan Broekhoven te voor schijn als een recht door zee figuur die een heleboel zaken goed liet draaien. „Zijn inzet en nauwgezetheid waren bij na spreekwoordelijk en altijd bleef hij rechlijnig meeden ken over de weg die gevolgd moest worden", zette Timmer hem neer. De TSV-voorzitter illustreer de die uitspraken met tal van anecdotes en liet - evenals het bestuur van de VV Terneuzen- de waardering voor de jaren lange dienstbaarheid blijken. Daan Broekhoven neemt ove rigens geen definitief af scheid. Lotenverkoop, oud papieracties, activiteiten op allerlei gebied rond de club houden hem voor- en achter de schermen voldoende ac tief. Hij heeft daar met zijn roodzwarte hart geen proble men mee: „Een supporter gaat nou eenmaal langer mee dan een speler", weet hij ze ker. Het deed overigens wel goed dat bij zijn afscheid als TSV-bestuurder uit zowat al le geledingen van de vereni ging belangstelling werd ge toond. Daan Broekhoven gaat vanaf nu een wat andere invulling geven aan zijn op rechte trouw aan de club die hij in 42 jaren slechts vijf zon dagen verzaakte. „Hij is een voorbeeld voor iedereen die het goed meent met zijn club", besloot Timmer. De tandem Jan Mulder en Patrick van Gortel (rechts) snelt van zege n aar zege. foto Peter Nicolai SAS VAN GENT - In de eerste klasse van de ge mengde teams in de recreatieve volleybalcompe titie in Sas van Gent timmert C-Line aan de weg. De ploeg die in de eerste schermutselingen rege rend kampioen Acke met 2-1 versloeg, kwam ook in haar tweede wedstrijd tot winst. Philippine werd met 3-0 verslagen. Vooral de manier waaro C-Line tot een overwin ning kwam, sprak boekdelen. Philippine scoorde in drie sets niet meer dan achttien punten en sprokkelde de helft daarvan, profiterend van ver minderde aandacht, in de laatste set bijeen. Acke herstelde zich van de nederlaag in het openings- duél, maar draait nog steeds stroef. Het tweede zich. Op de vleugels verdedig den Silvan Vermeulen en Paul Verhaegen met veel inzet. Een basis waarop de thuisclub kon vertrouwen. Dat was nodig, want IJzendijke gaf het middenveld prijs en liet de linies slecht aansluiten. Ten dele een bewuste keuze, aldus een tevreden trainer Dick de Pooter na afloop. „We wilden Sluiskil laten komen en dan snel counterend de spitsen in stelling brengen". Een succesvolle tac tiek, want na een half uur kapte de tot dan toe onzichtbare Adri van Hanegem zich knap vrij en schoof de bal langs Frans van der Veen: 1-0. Speltechnisch bleef Sluiskil de betere, maar wist daar geen ren dement uit te halen. Integen deel, vlak voor rust was het Van Hanegem die de bal vrijmaakte en Serge de Ruysscher was er als de kippen bij om 2-0 binnen te schieten. Twee kansen, twee doelpunten. De klasse van ver der weinig opvallende aanval lers. Sluiskil met een handvol onbenutte mogelijkheden keek beteuterd toe. De tweede helft een zelfde spel- beeld. maar een over de hele wedstrijd genomen mat spelend Sluiskil leek er nauwelijks meer in te geloven. IJzendijke liet het onmachtige Sluiskil het spel maken en loerde op de snelle te genaanval. Met succes, want na een kwartier was het opnieuw Van Hanegem die een voorzet van de ijverige Randal de Jager knap binnenschoot. Het was de genadeklap voor Sluiskil. IJzendijke consolideer de. Sluiskil bleef kansen missen. Illustratief was het feit dat de in gekomen Fabian de Puy een strafschop door Stan van de Vij ver knap gekeerd zag. Een pe nalty die gegeven was omdat de tegenvallende Benny van Leeu wen in het strafschopgebied on deruit was gehaald. Sluiskil-trainer Bert Timmers nam de nederlaag gelaten op. „Kijk, als je zelf niet scoort, houdt alles op, Ik kan niemand een verwijt maken, want ieder een heeft zijn best gedaan. Al leen jammer van de gemiste kansen". En of hij zich zorgen maakte nu de koppositie verlo ren was? „Zeker niet. Ik maak me pas zorgen als we geen kan sen meer scheppen. Dan is er echt een probleem. Nu moeten we de draad maar snel weer op pakken". van onze medewerker TERNEUZEN - De topper in de tweede klasse van het aJdelings- voetbal tussen Hulsterloo en Aardenburg eindigde gisteren in een terecht gelijkspel: 2-2. Na acht minuten zette Mario Ver meersen uit een strafschop de thuisclub op een 1-0-voorsprong, maar nog voor rust kwam Aar denburg verdiend langszij (1-1) uit een vrije trap van aanvoerder Mark Buzeijn. In de tweede helft bleven heel lang doelpunten uit. In de slotminuut leek Hulsterloo via een treffer van de Nigeriaan John Ilegbody alsnog de winst (2- 1) te pakken, maai' in blessure tijd schoot Nico Matthijs uit een vrije schop Aardenburg terecht naar 2-2. Sluis-Biervliet 1-1: De ploegen hielden elkaar in evenwicht, Jo ris Cuelenaere zette Biervliet op een 0-1-voorsprong, maar vlak na rust bracht Patrick de Wae- genaere zijn ploeg verdiend langszij: 1-1. Ondanks wat kans jes werd er niet meer gescoord. Terhole-Jong Ambon 1-4: De Zeeuws-Vlamingen hadden de nederlaag aan zichzelf te wijten. De thuisclub begon slecht en daarvan profiteerde Marsal Riri- hena: 0-1. In de tweede helft drong Terhole aan. maar de ploeg verprutste de kansen. Dat was niet van toepassing op Jong Ambon, want door treffers van Peter Titaley en Michel Mual lie pen de Middelburgers uit naarj een 0-3-voorsprong. Tien minu ten voor het einde scoorde Ter-| hole via Jurgen Vermeulen, maar Ririhena had het laatste woord: 1-4. RIA-Ouwerkerk 4-2: De West- dorpenaren boekten een terech te zege. Ouwerkerk kwam door een afstandsschot op een 0-1- voorsprong, maar RIA domi neerde de wedstrijd. Lity van! Gremberghe zorgde voor de ge lijkmaker: 1-1, In de tweede helft scoorde Arjan de Meij recht streeks uit een hoekschop: 2-1. Vervolgens vergrootte Manfred Swagemakers de marge tot 1-3. Ouwerkerk krabbelde even te rug, maar De Meij bepaalde de j eindstand op 4-2, SDO-Groede 0-0: Een zwakke wedstrijd, waarin SDO nog de beste kansen kreeg via Donald Roelse (kopbal van de lijn ge haald) en Ronnie Jonkheim (zijn! schot belandde tegen de lat). Cadzand-Borssele 3-5: Cadzand gaf een 3-1-voorsprong binnen enkele minuten uit handen. Achim Semala en Jean-Pierre van Cauteren scoorden voor de rust de Cadzandse doelpunten. Toen vijf minuten na rust An- gelo Martelé zijn ploeg op 3-1 j zette, leek er weinig meer aan de hand. „Daarna klapte de ploegj om onduidelijke reden in el-| kaar", zei Cadzand-trainer Den nis Sanches later. Individuele] fouten werden door Borssele af gestraft: 3-5. TERNEUZEN - Terneuzense Boys boekte in de eerste klasse van het landelijke vrouwen voetbal een knappe zege (0-5) op Kloetinge. De derby tussen de tweedeklassers Hoek en Spui eindigde in een 3-1-wïnst voor Spui. Eerste klasse: Kloetinge-Ter- neuzense Boys 0-5. Terneuzense Boys was oppermachtig tegen Kloetinge. Vooral in fysiek op zicht kwam de thuisclub te kort. Inge van Houten opende de sco re, waarna Wanda Zeegers met een schitterende hakbal Saskia de Bock de mogelijkheid bood er 0-2 van te maken. Vlak voor rust werd het zelfs 0-3 toen Wanda Zeegers een misverstand in de Kloetinge-verdediging afstrafte. In de tweede helft maakte Inge van Houten, die prima combi neerde met Wanda Zeegers. er 0- 4 van. Josa van Vliet kopte 0-5 binnen. Kloetinge. dat moedig de aanval bleef zoeken, werd compleet weggespeeld. Tweede klasse Spui-Hoek 3-1. Een omstreden strafschop voor Spui in de twin tigste minuut was achteraf ge zien beslissend in de streekont- moeting, die nimmer de uitstra ling van een derby kreeg. Hoek was op voorsprong gekomen door Bianca Meijer die een knappe vrije trap van Albertine Reins verzilverde. De penalty die Spui kreeg, en die benut werd door Anneke Meeu- sen, bracht een ommekeer in de wedstrijd. Hoek bakte er daarna weinig meer van en Spui had een overwicht. Dat werd uitgedrukt in doelpunten van Anneke Meeusen en Carolien Louwers. AXEL - André van Espen stond zaterdag na afloop weer op de plaats waar hij hoort te staan in de strijd om de RES Trofee: op de hoogste plaats van het ere- schavot. In de vorige wedstrijd op het Smitsschorrecircuit moest de Axelaar het opnemen tegen de Belg Alain Roels. Deze bleek echter te sterk voor Van Espen. Nu, zonder deelname van Roels, greep de talentvolle motorcrosser opnieuw de zege. Zaterdag valt de beslissing in de slotwedstrijd van de RES Tro fee. Bij de licentiehouders ko men slechts twee crossers in aanmerking voor de hoogste plaats: André van Espen en Pe ter Rottier. Zaterdag moest Rottier achter de rug van Van Espen ook nog de Belg Patrick Bellon voor laten gaan. Herman van den Bos, vo rig jaar nog winnaar van de RES Trofee, moest een veer laten. De crosser uit Koewacht stond op de tweede plaats in het klasse ment maar zag een groot deel van zijn kansen in rook opgaan toen hij af te rekenen kreeg met machinepech. Biljarten Clinge. 5e klasse libre district Zeeuws- Vlaanderen. Eindstand. 1. C. de Vriend (Hof van Eede) 14-1.89, 2. G. de Feber (CBC) 12-1.37, 3. P. Warrens (HBC/Troe- badour) 10-1.28, 4. W. Ivens (HBC/Trou- badour) 6-1.10, 5. A. Gouw (HGU KOT'86) 6-1.06, 6. P. van Gaever (De Smickel) 3-0.95, 7. E. Ivens (HBC/Trou- badour) 3-0.85,8. J. van Damme (JBH) 2- 0.88. Motorcross Axel. Negende wedstrijd RES Trofee. Li centiehouders. 1 A. ven Espen (Axel), 2. P. Bellon (België), 3. P. Rottier (Axel), 4. R. Doens (Biervliet), 5. K. den Hollander (Oostkapelle). Vrije tijdrijders, 80cc. 1. T. Goovaert (België), 2. J. van Ham (België), 3. B. de Metsenaere (België), 4. D. Losveld (Bel gië), 5. S. van Pottelberge (België). 125cc. 1. B. Mallyse (Belgie), 2. D. Schel- leman (Axel), 3, S. Vanavondt (België), 4. C. van Hoeve (Zaamslag), 5. M. Foua- che (België). 250cc. 1. J. Kesters, 2. J. Schelleman (Axel), 3. S. Jansen (Hoek), 4. J. Ma- chiels (Belgie), 5. R. van Ester (Belgie). 500cc. 1. L. van Looy (België), 2 S. Put (België), 3. R. van Looy (Belgie), 4. S. Willems (België), 5. H. Schouteden (Bel gië). Tennis Racketcentrum Terneuzen. Vrouwen Poule 1: Baronie-Tolhoek 4-0: Racket Jack-Van Doeselaar 2-2 Poule 2 Spon- selee-Vervaet 1-3; Blokkade-Fourty Lo ve 4-0. Poule 3: Bakker-De Dobbelaere 4- 0: Tïmmerman-Vinke 4-0. Poule 4- Ka velaars-Van der Starre 0-4, Hokke-CIS 0- 4. Poule 5: Bommelijn-Van Kuylenburg 2-2: De Vin-Schepnet 2-2. team van Garage Bode bood de titelkandidaat ver dienstelijk tegenstand en redde in de laatste set zelfs de eer: 2-1. De mannen van Aster konden in hun eerste compe titieduel in de Sasse competitie niet imponeren. HAS was in alle opzichten beter dan de debutant en won drie keer op rij: 3-0. De mannen van Citroén Wisse boekten de eerste zege van het nog prille sei zoen. Dat ging ten koste van Savok, dat opnieuw met een 2-1-nederlaag genoegen moest nemen. Ook de vrouwen van Cerestar boekten hun eerste overwinning. Gilderakkers uit Sluiskil werd slachtoffer van de op revanche beluste Sasse ploeg, die drie keer overtuigend won: 3-0. Volleybal Bedrijfsvolleybal Hulst: Eerste klasse mannen: Stuntmarkt-VVC/Rhodos 3-0, De Sterre-Luctor Banden 1 0-3, CVC/ Doolaege-Smash 200 0-3 en De Trouba- dour-Broomchemie 0-3, Tweede klasse mannen: Jong Morres- ABN/Amro 2-1, Van Westen-Luctor Ban den 2 2-1 en Ambulo-Reynaertcollege 2- 1 Eerste klasse vrouwen: A Markt-Voor- waarts 1-2, Foto van Damme-Jong Mor res 1 0-3, Ferket en de Maat-L'Entree 2-1 CVC 1-Lybeert Verstraeten 1-2, Zaman Sport-SC Morres 2 3-0 en Van Water- schoot-VVC/Rhodos 1 3-0. Tweede klasse vrouwen: Wentzler Pau- wels-VVC/Rhodos 2 1-2, Van Wesemael- Reynaertcollege 2-1, CVC 2-C Morres 3 0-3, 't Hoeksken-Jong Morres 3 2-1 en Broomchemie-De Sterre 3-0. Standen: Eerste klasse mannen: 1. Stuntmarkt 4-12 2. Luctor Banden 1 4-10 3. Broomchemie 3-9 4. Smash 2000 3-7 5. De Sterre 4-7 6. VVC/Rhodos 4-2 7. CVC/Doolaege 4-1 en 8. De Troubadour 4-1. Tweede klasse mannen: 1. Brandax 3-8 2. Ambulo 3-8 3. Jong Morres 3-7 4. Van Westen 4-5 5. Reynaertcollege 3-4 6. ABN/Amro 3-2 7 Luctor Banden 2 4-2 8. 't Jagertje 0-0 en 9. Rijk bv. 1-0. Eerste klasse vrouwen. 1. Zaman Sport 4-12 2. Van Waterschoot 3-9 3. Jong Morres 1 4-8 5. L'Entree 4-7 5. Lybeert Verstraeten 4-7 6. Ferket en de Maat 4-5 7. SC MOrres 2 4-5 8. VVC/Rhodos 1 3-4 9. Foto van Damme4-410. Voorwaarts 3- 3 11. A Markt 3-1 en 13. CVC 1 3-1. Tweede klasse vrouwen 1 Broomche mie 3-9 2 VVC'Rhodos 2 3-8 3. Van We- semael 4-8 4. Reynaertcollege 4-8 5. Jong Morres 3 4-6 6. Tence 3-5 7. SC Morres 3 3-5 8 De Sterre 4-5 9. 't Hoeks- ken 4-5 10. Wentzler Pauwels 3-4 11. Jong Morres 2 3-2 12 Rabobank 2-1 en 13. CVC 2 4-0 Recreatieve competitie Sas van Gent: Eerste klasse vrouwen Gilderakkers- Cerestar 0-3 (5-15, 6-15, 5-15): Savok/De Block-Savok 2 2-1 (15-13, 8-15, 6-3). Tweede klasse vrouwen: Caravans Kna- pe/De Sterre-Philippine 2-1 (9-15, 15-7, 15-10), Philippine 2-Place du Marché 0-3 (4-15, 9-15, 7-15). Eerste klasse ge mengd C Line-Philippine 3-0 (15-6, 15- 3. 15-9); Garage Bode 2-Acke 1-2 (11-15, 10-15, 4-3), Savok/Outokompu-Gilde- rakkers 1-2 (9-15, 14-16. 15-0). Tweede klasse gemengd't Stremijn-Fabricom 3- 0 (regl Philippine 2-C 100Q Jansen 3 3- 0 115-0, 15-9, 15-8); Garage Bode-Rij school Van der Tuyn 3-0 (15-8,15-13,15- 7) Mannen Savok-Citroèn Wisse 1-2 (12-15, 15-12, 7-10), Aster-HAS 0-3 (9- 15, 3-15, 7-15). Zaalvoetbal Terneuzen: Derde klasse. Dow 2-Witte Boussen/de Bruin 2-4, De Groot Slock- Maas Afbouw 3: De Groote Slock niet opgekomen, Dow 3-Smit Sportprijzen 7- 4 en Crunchtime-Adhanco 5-5. De stand. Derde klasse: 1. Dow 3 2-6 2. Maas Afbouw 3 2-4 3. Crunchtime 2-4 4. Wiutte Boussen/de Bruin 2-4 5. Dow 4 2- 3 6, Dow 2 3-3 7. Adhanco 2-1 8. De groote Sloèk 0-0 en 9. Smit Sportprijzen 2-0.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1995 | | pagina 26