p: 8 ir 10 z PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DINSDAG 19 SEPTEMBER 1 Op 29 september 1995 zijn wij 35 jaar getrouwd, f U kunt dit met ons meevieren op 30 september 1995 vanaf 19.30 uur in het'Huis van Nassau', Lan- i ge Nobelstraat 2, Zierikzee. :':j: J. J. Vasseur S. M. Vasseur-de Smit v. 4301 BP Zierikzee, :j; Raamstraat 5. Wij kijken in je kamer rond. Zo kort geleden wasje hier nog, levendig en gezond. Plots ben je van ons heengegaan. Maar in onze gedachten zul je altijd blijven voortbestaan. Zomaar, ineens is uit ons leven verdwenen onze lieve, opgewekte, bruisende zoon en broer REMCO MARTIJN DEN HEIJER Hij mocht maar vijftien jaar worden. Het is nu al heel erg leeg en stil. Terneuzen: Rinus en Joke den Heijer-Mos, Jeroen, Mariska en Gerben 4537 DC Terneuzen, 18 september 1995 Valeriaanstraat 72 De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 22 sep tember om 14.30 uur op de Zuiderbegraafplaats te Terneuzen. Vooraf zal een afscheidsdienst worden gehouden in de Opstandingskerk, aan de Bellamystraat te Terneuzen. die aanvangt om 14.00 uur. Remco ligt. opgebaard in het rouwcentrum 'Ter neuzen', Rooseveltlaan 6 te Terneuzen. U kunt afscheid van hem nemen op donderdag van 19.00 tot 19.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de faifnilie te condoleren in de Opstandingskerk. j We zullen je niet vergeten REMCO We wensen Rinus, Joke, Jeroen, Mariska en Ger ben veel sterkte. Familie De Hoon Familie Molewijk Familie De Putter Waarom? Jouw leven lag nog voor je. Waarom? Maar er komt geen antwoord... Rust zacht, lieve REMCO Je buren. Peter, Marga en kinderen Met ontzetting hebben wij kennis genomen van het zeer plotselinge overlijden van onze oud-leer ling REMCO DEN HEIJER Wij loensen zijn ouders, Jeroen, Mariska en Ger ben veel sterkte toe in de komende tijd. Leerlingen, ouderraad. schoolbestuur, overblijfmoeders en schoolteam van C.B.S. De Oude Vaart Terneuzen. 18 september 1995 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het onverwachte overlijden van ons 15-jarige jeugdlid REMCO DEN HEIJER Remco speelde bij de B-junioren van onze jeugd afdeling. Wij wensen zijn familie veel sterkte om dit verlies te kunnen verwerken. Het bestuur en leden van voetbalvereniging Terneuzen tWij konden niet bij ons houden hij die van ons hield. Maar hij die van ons hield houdenwij bij ons. Met grote verslagenheid geven wij u kennis van het plotselinge overlijden van onze lieve papa, broer, zwager en oom ADRIANUS MARIA VAN DORSSELAER vader van Michiel en Hanneke in de leeftijd van 45 j aai'. Terneuzen: Michiel van Dorsselaer Hanneke van Dorsselaer Hulst: Fons en Elly van Dorsselaer-Hermans Tom, Josine BevereniB.): Marianne en Mare Van der Weken-van Dorsselaer St. Jansteen: Theo van Dorsselaer Terneuzen, 17 september 1995 Zaanstraat 40 Correspondentieadres: Michiel de Ruytersingel 15, 4535 AW Terneuzen. De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 22 september om 14.00 uur in de Parochiekerk 'Verrezen Christus'. Bellamystraat 74 te Terneuzen. Aansluitend zal de crematie plaatsvinden in het crematorium te Terneuzen. Bellamystraat 28c. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Zij die geen kaart hebben ontvangen, kunnen de ze advertentie als uitnodiging beschouwen. Tot onze droefheid vernamen wij het overlijden van onze oud-ondercommandant van de vrijwilli ge brandweer, de heer A. DUERINCK Wij gedenken hem als een energiek persoon die veel voor de brandweer heeft betekend. Zijn toewijding en speciale zorg voor het brand- wèergebeuren zullen ons altijd bijblijven. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en klein kinderen veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Burgemeester en wethouders van Hontenisse, de burgemeester, Th. A. M. Steenkamp, de secretaris, F. M. M. van Kuppeveld. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer A. DUERINCK oud-medewerker van de gemeente Hontenisse Onze gedachten gaan in het bijzonder uit naar zijn echtgenote en kinderen. Wij wensen hen veel kracht toe om dit verlies te dragen. Burgemeester én wethouders van Hontenisse, de burgemeester, Th. A. M. Steenkamp, de secretaris, F. M. M. van Kuppeveld. Met grote verslagenheid, maar met een dankbare herinnering aan zijn optimisme en werklust, ge ven wij u kennis dat plotseling uit ons midden is weggenomen mijn lieve man, onze vader en schoonvader FRANS GEUS echtgenoot van Rita van Neerbos in de leeftijd van 51 jaar. Vogelwaarde: Rita Geus-van Neerbos Nandy en Eric Esther en Michel Els en Nino Karin en Marino 4581 BS Vogelwaarde, 17 september 1995 Populierenstraat 4 Mijn man, onze vader en schoonvader is opge baard in rouwcentrum 'Terneuzen', Roosevelt laan 6 te Terneuzen. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar op woensdag 20 september van 19.00-19.30 uur. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitge nodigd, zal plaatsvinden op donderdag 21 sep tember om 15.30 uur in crematorium 'Terneuzen', Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de crematie plechtigheid in de hal van het crematorium. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelie ven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Veel te vroeg is, na een kortstondig ziekbed, plot seling overleden onze broer en zwager FRANS GEUS Alhoewel hij ons heeft verlaten, blijft hij in onze gedachten. We wensen Rita en de kinderen veel sterkte toe. Piet en Corry Lau en Marie Kees en Jo Marietje en Kees Adri en Paula Neven en nichten Vogelwaarde, 17 september 1995 Met grote verslagenheid hebben wij kennis geno men van het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde mede-vemioot, directielid en vriend FRANS GEUS Zijn onbeperkte werklust en gedrevenheid voor het bedrijf en zijn geweldige collegialiteit zullen wij ons altijd blijven herinneren. Wij wensen Rita en de kinderen heel veel sterkte toe. Terneuzen, 18 september 1995 Directie en medewerkers Bouwbedrijf Gevos b.v. Met grote verslagenheid hebben wij kennis geno men van het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde mede-vennoot, directielid en vriend FRANS GEUS Zijn stuwende en bindende kracht binnen onze bedrijven zullen wij nooit vergeten. Wij wensen Rita en de kinderen heel veel sterkte toe: Terneuzen, 18 september 1995 Directie en medewerkers Proverko Vastgoed b.v. Terneuzen/Goes Diepgeschokt hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze directeur FRANS GEUS Voor zijn inzet en enthousiasme zijn we hem zeer dankbaar. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte bij dit verlies. Terneuzen, 18 september 1995 Ondernemingsraad Bouwbedrijf Gevos b.v. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van de sponsor van ons tweede mixed team FRAiNS GEUS Wij wensen Rita, de kinderen en familie veel sterkte om dit verlies te dragen. Bestuur en leden van tennisclub Vogelvlucht te Vogelwaarde Na een abrupt afscheid eindigde een goed leven, van mijn lieve man en onze vader M. J. BREEMER in de leeftijd van 57 jaar. We zullen je missen Hans. Oudelande: M. W. Breemer-Dekker Goes: Barry en Sandra 4436 AM Oudelande, 18 september 1995 Slagtweistraat 23 De begrafenis zal in besloten familiekring plaats vinden te Oudelande. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Met grote verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze medewerker en collega, de heer J. F. HUURMAN in de leeftijd van 63 jaar. Met waardering denken wij aan de wijze waarop wij met hem hebben mogen samenwerken. Onze gedachten gaan uit naar zijn echtgenote en kinderen, die wij kracht en sterkte toewensen bij dit zo zware verlies. Directie en personeel van de directie Zeeland van de Rijkswaterstaat Middelburg, 18 september 1995 Heden ontvingen wij het droeve bericht dat, voor ons geheel onverwachts, is overleden onze vroe gere Hoofd Sluismeester de heer J. F. HUURMAN Wij wensen de familie sterkte bij dit verlies. Personeel: Sluiscomplex Hansweert, Zandkreeksluis Kats. Heden is geheel onverwachts overleden onze ge liefde zuster, schoonzuster en tante ADRIANA WIJKHUIJS in de leeftijd van 80 jaar. Biggekerke: A. Wijkhuijs A. Wijkhuijs-Vos Biggekerke: C. L. Verstrate-Wijkhuijs Vlissingen: M. Wijkhuijs-Wijkhuijs Biggekerke: L. Wijkhuijs N. Wijkhuijs-Kleinepier Neven en nichten Biggekerke, 18 september 1995 Komt henoaarts tot Mij, allen die vermoeid en belast zijt, en lk zal u rust geven. Matt. 1128 Op Zijn tijd nam de Heere van ons weg, na een moedig gedragen ziekte, onze geliefde broer, zwa ger en oom KLAAS VAN DE KETTERIJ in de leeftijd van 68 jaar. De diepbedroefde familie, A. van de Ketterij J. v.d. Ketterij G. van de Ketterij-Kuyper t M. van de Ketterij Th. van Dorp-van de Ketterij W. van Dorp Neven en nichten 4382 SC Vlissingen, 18 september 1995 Bloemenlaan 34 Klaas is opgebaard in het rouwcentrum 'De Voorzorg', Industrieweg 20 te Vlissingen. Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag a.s. van 19.00-19.30 uur. De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal worden gehouden donderdag 21 september a.s. om 12.00 uur in voornoemd rouwcentrum, waarna de begrafenis D.V. zal plaatshebben om 13.00 uur op de algemene begraafplaats te Vlis singen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula op de begraafplaats. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Mochten wij u vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te be schouwen. 'De Heer is mijn Herder Vol verdriet delen wij u mede dat onverwachts van ons is heengegaan mijn lieve man, onze va der, schoonvader en opa GEERARD NIEUWENHUIJZE 9-10-1921 t 18-9-1995 Vlissingen: I. Nieuwenhuijze-Korhorn Roermond: Marianne en Theo Derk, Bele West-Souburg: Judith en Joop Marco, René 4384 KD Vlissingen Savornin Lohmanlaan 29 Geerard is thuis opgebaard. Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag van 19.00-20.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den vrijdag 22 september om 13.00 uur in het 'Open Hof, Alexander Gogelweg te Vlissingen, waarna de begrafenis zal plaatshebben om 14.00 uur op de begraafplaats te Vlissingen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het rouwcentrum 'De Voorzorg', Industrieweg 20 te Vlissingen. Mochten wij u vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, wilt u dan deze advertentie als zodanig be schouwen. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze broer, zwager en oom GEERARD NIEUWENHUIJZE Nijmegen: Rie en Jaap te Groen-Nieuwenhuijze Nijmegen: Koos en Cor van Sabben-Nieuwenhuijze Schoondijke: Bram en Wil Nieuwenhuijze-Luijk Neven en nichten Na een leven van zorg en aandacht voor allen die hem dierbaar waren is tot onze droefheid, toch nog onverwacht, van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa NICOLAAS WILLEBOORDSE echtgenoot van Jozina Adriana Kaashoek in de leeftijd van 79 jaar. Terneuzen: J. A. Willeboordse- Kaashoek Sas van Gent: Niek en Geeske Willeboordse-van Huis José en Leo, Lieke, Marijn Harry en Jolanda Zevenhuizen (Z-H): Ad en Nellie Willeboordse-Heijnsdijk Lies en Jeroen Elsabé en Frans-Paul Joppe Terneuzen: Han en Ineke Willeboordse-Zegers Mireille en Milko Esther en Sven Rachèl 4532 ME Terneuzen, 17 september 1995 Churchilllaan 354 Nico is opgebaard in het rouwcentrum 'Terneu zen', Rooseveltlaan 6. Gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag van 10.00 tot 10.30 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 22 september om 11.00 uur in het crema torium 'Terneuzen', Bellamystraat 28c. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gele genheid tot condoleren in de hal van het crema torium. Geen bloemen. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvan gen. deze aankondiging als zodanig beschouwen. Hij heeft ons tot het laatst toe geteld OPA WILLEBOORDSE Wat zullen we hem missen! José en Leo Lieke, Marijn Harry en Jolanda Lies en Jeroen Elsabé en Frans-Paul Mireille en Milko Esther en Sven Joppe Rachèl Met droefheid geven wij kennis van het overlij den, na een langdurige ziekte, van onze geliefde broer, zwager en oom MARINUS CORRÉ Oostkapelle: N. Corré S. Corré J. Corré J. Corré J. Corré-Maljaars Barendrecht: P. Janse-Corré Neven en nichten Oostkapelle, 13 september 1995. Lieve oma Rust zacht. ABRAHAMSE Dianne Ellen Wilma Monique Zierikzee, 17 september 1995 Intens bedroefd delen wij u mede dat, na een zeer werkzaam leven, vol liefde en zorg voor ons allen, heden van ons is weggenomen mijn innig geliefde man, onze dierbare vader, schoonvader en opa JACOBUS ABRAHAM VERHAGE echtgenoot van Magdalena Tannetje Buijze geboren 6 oktober 1912, overleden 17 september 1995. Oostburg: M. T. Verhage-Buijze Aardenburg: A. E. Lako-Verhage M. A. Lako Marleen Joan en Luc Anja en Ab Hoofdplaat: E. A. Roelse-Verhage H. A. Roelse Magdaleen en Wim Bart en Patricia Annette en José Jacky Dirk Oostburg: C. I. Verhage C. J. Verhage-d'Hont Carla Mark 4501 ED Oostburg, 17 september 1995 Bredestraat 38 De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op donderdag 21 septem ber om 14.00 uur in het Hervormd Kerkcentrum te Oostburg, waarna de begrafenis zal plaatsvin den op de algemene begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het Kerkcentrum. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelie ven deze aankondiging als zodanig te beschou wen. De laatste uren van het einde, dan ivordt die grote wereld klein, is plotseling alles onbeduidend, tot aan het laatste beetje pijn. Wat wij zo indrukwekkend vonden, verliest zijn glans, verliest zijn zin, maar achter de gesloten ogen, glanst een gigantisch groot begin, In het vertrouwen een plaats bij God te vinden is, na een oneerlijk gevecht, op 56-jarige leeftijd van ons heengegaan mijn goede en altijd enthousias te man, onze vader en mijn zwager GIJSBERTUS HAMENT Heinkenszand: H. M. Hament-Schnaudt Vlissingen: Hilda Hament Frank van den Hoogen Amersfoort: Karin Hament Jerry Hoek Hachenburg(D.l: André Schnaudt Tanja Becher Rudi Schnaudt 4451 DN Heinkenszand, 18 september 1995 Kievitstraat 11 Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 21 september van 19.30'tot 20.00 uur in rouwcen trum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. De dienst van Woord en Gebed, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden vrijdag 22 sep tember om 14.00 uur in de Aula op de begraaf plaats Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op voornoemde begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoléanceruimte van de Aula. Mijn genade is U genoeg Op Zijn tijd heeft de Heere, tot onze diepe droef heid, uit ons midden weggenomen onze geliefde zoon, broer, zwager en oom GIJS HAMENT in de leeftijd van 56 jaar. Middelburg: J. Hament-v.d. Wetering Bennekom: J. A. v. Benkering-Hament Rhenen: G. J. v. Ballegooyen-Hament Bergen op Zoom: W. J. Hamert N. Hament-v. Loon Drunen: W. de Jong G. J. de Jong-Hament Heinkenszand: P. Westerhuis A. W. Westerhuis-Hament Middelburg: J. Hament Bennekom: J. P. Fokkens C. J. Fokkens-Hament Vlissingen: Chr. Hament Zaamslag: G. J. Hament Vlissingen: J. W. Hament J. J. Hament-But Terneuzen: F. C. Sant J. Sant-Hament Neven en nichten In onze gedachten zijn wij bij Margot en haar kin deren. Beste GIJS Bedankt voor je vriendschap. We zullen je erg missen. Margot en kinderen veel sterkte toegewenst. Rie en Nico de Smit Een goede vriend is van ons heengegaan GIJS HAMENT Wij wensen Margot en kinderen veel sterkte en Gods nabijheid toe. Suzan en Wim Arjan, Eric, Peter en Wido en Carolien Psalm 43 Ik kan gaan slapen zonder zorgen want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de hiorgen en wonen in een veilig huis. Bedroefd, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmede zij ons gedurende haar leven heeft om ringd, geven wij u kennis dat, na een kortstondi ge ziekte, onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoon moeder en oma JACOBA PIETERNELLA VAN KOUWENBERG echtgenote van Cornells Jacobus de Reu in de leeftijd van 87 jaar. Schoondijke: C. J. de Reu Biervliet: P. M. Hamelink-de Reu C. A; J. Hamelink Jan-Kees en Kitty Marijke 4507 BD Schoondijke, 17 september 1995 Pr. Bernhardstraat 39 De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op vrijdag 22 september om 13.30 uur in de Hervormde Kerk te Schoondijke, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de al gemene begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het Jeugdgebouw. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelie ven de aankondiging als zodanig te beschouwen. Tot onze droefheid is plotseling overleden onze lieve zwager en oom DAVID DE PUIJT echtgenoot van Cornelia de Puijt-Weststrate in de leeftijd van 89 jaar. Uit aller naam: A. Weststrate Neven en nichten 'Komt allen tot Mij die vermoeit en belast zijt en ik zal u rust geven' Matth. 11 28 Na een liefdevolle verzorging in het 'Jacob Rog geveenhuis' te Middelburg is zacht en kalm van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoe der, groot-, overgrootmoeder en tante CATHARINA HOOFTMAN-VAN MOOLENBROEK weduwe van D.G.C. Hooftman 29-8-1906 18-9-1995 Uit aller naam: J. W. van Sluijs-Hooftman Correspondentieadres: Den Hoek 5, 3209 AC Hekelingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 22 september van 11.00-11.30 uur in het rouwcen trum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1 te Middel burg (Dauwendaele). De rouwdienst zal aansluitend worden gehouden om 12.00 uur in de aula van de algemene begraaf plaats te Middelburg, waarna de begrafenis zal plaatshebben aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. vine (PS G) z. oph lift ove: •ussi ste cier: gen. Na eerj liefdevolle verzorging in Verpleegtehuis 'Ter Schorre' is zacht en kalm van ons heenge gaan onze lieve zuster, schoonzuster, tante en oudtante SUZANNA DIELEMAN weduwe van Marinus Dees in de leeftijd van 87 jaar. Terneuzen: E, N. Dieleman 's-Heer Arendskerke: J. Minnaard-Dees Neven en nichten 4530 AG Terneuzen, 18 september 1995 Churchilllaan 1200 Correspondentieadres: Fam. L. Dieleman-de Putter, Dr. Leenhoutsstraat 44 4542 AC Hoek De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op donder dag 21 september a.s. om 15.00 uur op de Algeme ne Begraafplaats te Hoek. Vooraf zal een dienst van Woord en Gebed wor den gehouden in de Nederlands Hervormde kerk te Hoek, welke aanvangt om 14.00 uur. Zij cüe de dienst en de begrafenis wensen bij te wonen worden verzocht om tijdig aanwezig te zijn. Gaarne alleen schriftelijke condoléance. Zij die door omstandigheden geen rouwbrief heb ben ontvangen, verzoeken wij om deze adverten tie als zodanig te willen beschouwen. Stil ging je heen, lang heb je gewacht op 't laatst iveinig gesproken, maar wél veel gedacht je bent nu daar, waar je rusten mag in Óods hoede wél geborgen, begint er nu een 'nieuwe dag'. Bedroefd, maar dankbaar dat hij zolang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis dat, na een liefdevolle verzorging in 'St. Maarten in de Groe' zacht en. kalm van ons is heengegaan mijn innig geliefde man, onze lieve, zorgzame vader, groot- en overgrootvader DAVID DE PUIJT echtgenoot van Cornelia Aagtje Weststrate 31 december 1905 117 september 1995 Goes: C. A. de Puijt-Weststrate 's-Heer Hendriks- kinderen: Jaap en Corrie de Puijt-Kole Astrid en Job Cees, Bart, Corine Connie en Bram Jimmy Dave en Claudia Kapelle: Hans en Ans de Puijt-Bogerd Karen en Martij n Sonja Esther 'St. Maarten in de Groe', Kamer 202 4462 AS Goes Laantje van Westdorp 1 Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het Rouwcentrum van Begrafenisonderneming Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar dinsdag 19 september van 19.30-20.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden woensdag 20 september om, 13.15 uur in het 'Heer Hendrik- huis', Te Werfstraat 18 te 's-Heer Hendrikskinde ren, waarna aansluitend om 14.00 uur de begrafe nis zal plaatshebben op de Algemene Begraaf plaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er in het 'Heer Hen drikhuis' gelegenheid tot condoleren. nuiti rsele ;n m Vc UWSI G-gf G.L izorg dt d ecb vine ir, m e ve enp ;n br dat de we, r de icieri pun irbij en b> m, kc bet: iwko men. r en van twt ged< stoi nnek van toch ïing idinf een tiiij etter liteii iten de 1 andi dhee joen gen ;nte. ief v de vi ardei onz ist Jc Heden heeft de Heere van ons weggenomen onze geliefde zwager MAARTEN LIEVENSE echtgenoot van wijlen Christina Schoe oud 92 jaar. Uit aller naam: M. van der Weele-Schoe M. C. van der Weele Middelburg, 17 september 1995 Rotterdamsekaai 33 itNE Ie roi rijve wijls afsl reld1 i of v liebl mali dot arvai aki. grot len", Heden overleed tot onze diepe droefheid, na een liefdevolle verpleging in verpleeghuis 'Der Boe- de', onze lieve vader en opa MAARTEN LIEVENSE weduwnaar van Christina Schoe in de leeftijd van 93 jaar. Middelburg: N. de Visser-Lievense C. de Visser Biggekerke: C. Verhage-Lievense W. Verhage Middelburg: L. Sturm-Lievense B. Sturm Westkapelle: W. Lievense D. Lievense-Kozak- Westkapelle: P. A. Lievense C. Lievense-Ruedisueli Klein- en achterkleinkinderen Koudekerke, 18 september 1995 'Der Boede' Correspondentieadres: P, A. Lievense, Torenstraat 8,4361 CV Westkapelle. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op donder dag 21 september 1995 om 15.00 uur te Westka pelle. Vooraf wordt een korte dienst gehouden in het 'Rouwcentrum Middelburg', Buitenhovelaan 1 te Middelburg (Dauwendaele), welke aanvangt om 13.15 uur. Vertrek van voornoemd rouwcentrum om 14.15 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats te Westkapelle. Geen bloemen. De voorzitter van het Openbaar Lichaam Afval- stoffenverwijdering Zeeuwsch-VIaandercn brengt ter algemene kennis dat op woensdag 20 september 1995 te 09.00 uur een vergadering worden gehouden. De vergadering is openbaar en wordt gehouden in de burgerzaal van het stadhuis, Oostelijk Bol werk 4 te Terneuzen. Terneuzen, 19 september 1995 De voorzitter voornoemd, K. F. van der Hoofd. )r de noo irip." nden (neus mdw at. I jouri -de film. 18 ve n,De )lice< enbc zijn 1 ruit is te iheiö loge ieste den yns' at. be het t me in Me tmij tome jn D ^ena: gens teke aiove anuit d kv mors stik] kwa ar al 11 ver 1 zor noga: er te ik v,

Provinciale Zeeuwse Courant | 1995 | | pagina 24