VVS'92 worstelt met de toekomst Kampioen kan WK niet betalen I Tovaal laat winst liggen Arthur van Huizen doet goede zaken Slechts genereuze sponsor kan het beleid van volleybalclub richting geven Achterblijvers bederven kansen Boone en Hannewijk Afke Hartog op trainingsstage bij Bolletieri topscorers Nigeriaanse atleten voelen zich opgejaagde! uitslagen van onze verslaggever Taco van den Velde VLISSINGEN - Uithuilen en op nieuw beginnen met een jonge ambitieuze ploeg was het de vies. Na de degradatie uit de tweede divisie nam WS'92 dit seizoen afscheid van de oude garde en zou de volleybaljeugd een kans krijgen. Nog voordat er een bal is geslagen, lijkt VVS echter te strijden voor een ver loren zaak. Na het plotselinge vertrek van trainer Hennie Swartjes is de Vlissingse derde divisionist er niet in geslaagd een vervanger te vinden, die de opleiding van de jonge spelers in goede banen moet leiden. Op donderdag hobbelen de VVS- talenten nu mee met de oudge dienden van het tweede team, terwijl op vrijdag routinier Rob Lantsheer wat tijd voor ze vrij maakt. „Nee, dat is niet bepaald ideaal", beseft Lantsheer. „Maar ik ben de laatste jaren niet an ders gewend." WS'92 is in de moeilijkheden gekomen omdat trainer Hennie Swartjes vlak voor de zomer vakantie concludeerde dat hij geen tijd meer had om de trai ning van het eerste team van WS'92 te kunnen leiden. „Ik moest plotseüng een stapje te rug doen. Ik volg een cursus voor mijn werk en verder heb ik in de huishoudelijke sfeer nog wat ex tra verplichtingen. Ik zou de coaching op zaterdag toch al niet meer doen, maar nu moest ik ook nog de training afzeggen", aldus Swartjes, die beklemtoont dat zijn afwezigheid maar een jaar duurt. „Dus na dat jaar kan ik best weer beginnen. Tenminste, als ze me nog willen bij WS. Mis schien hebben ze zelf het gevoel dat ik ze in de steek heb gelaten. Het doet mij in elk geval ontzet tend veel pijn dat ik op deze ma nier afscheid moest nemen." Na het afhaken van Swartjes moest WS'92 op zoek naar een geschikte vervanger. Er volgde een vruchteloze speurtocht naar een gediplomeerde oefenmees- ter. „Maai- er werd niemand ge vonden. Voor de derde divisie heb je toch een trainer met een B- licentie nodig. In Zeeland kon of wilde niemand WS'92 trainen", zegt Swartjes. Constructie Noodgedwongen is er nu een constructie tot stand gekomen, waarbij de jonge spelers van van onze medewerker HENGELO - David Hannewijk kon zich het nummerbord van zijn voorganger nog uitstekend herinneren en dat liet hij na af loop van de Euregio-rally ook duidelijk weten. Door de on voorspelbare capriolen van een achterblijver raakte het duo Boone en Hannewijk van de weg en verspeelde een tweede plaats. Het Zeeuwse duo moest daar door na de eerste dag genoegen nemen met een veertiende plaats. Het teleurgestelde twee tal kon zich een dag later nog maar vier plaatsen verbeteren. Toeteren „De scherpte was er ook een beetje af', vertelde Hannewijk. Hannewijk ging na afloop ver haal halen bij de langzamere deelnemers, equipe Van de Meer /Dobber. Hannewijk en Boone, die de vakantie vierende Henke- mans verving als navigator, stuitten op het trage duo in de negende van de zestien klasse mentsproeven, toen ze nog maar 32 seconden achter de leiders Van de Berg/Wassink lagen. „We hebben getoeterd en met de lichten geknipperd", verklaar de, „maar voor ons gingen ze niet opzijHet is in rally's een on geschreven regel dat langza mere deelnemers ruimte maken voor snellere equipes." In de sloot Hannewijk zag uiteindelijk toch een gaatje bij het opdraaien van een onverhard gedeelte en pro beerde te passeren. De auto van de Zeeuwen sprong echter uit het goede spoor en voordat ze het wisten lagen ze in de sloot. Met hulp van het publiek wer den ze weer op de weg geholpen. Maar de rally was voorbij: Bijna vijf minuten verloren en veer tiende in het tussen klassement na de eerste dag. Excuus Van de Meer en Dobber speelden de vermoorde onschuld na af loop en konden zich aanvanke lijk geen wagen achter zich her inneren. Toen een woedende Hannewijk het kenteken en de reclame op de bumper uit zijn hoofd opdreunde, kwam er toch nog een zwak excuus. „We hebben toch een gaatje ge laten", was het commentaar. „Dit grapje kost ons wel een heel goede klassering dus", verzucht te Hannewijk, WS'92 twee keer in de week ge legenheid hebben de armen te strekken. Op donderdag kunnen ze samen met het tweede team, dat nu bestaat uit de routiniers Rob Lantsheer, Bert van Lui- nen, Ger Keyzers. Pim van Soe- len. Joop Dees, Peter Verburg en Sjaak Kaljouw, onder leiding van Wilbert van Waes een trai ning volgen. En op vrijdag ver zorgt Rob Lantsheer de training- van het eerste team. „Nee, ik heb geen ambitie om trainer te worden. Bovendien heb ik ook niet de vereiste papie ren", licht de 39-jarige ex-inter national Lantsheer toe. „Ik heb het gevoel dat ik op een eerste trainerscursus weinig zou leren. De tweede trainerscursus zou misschien wel wat interessanter zijn, maar dan ben je al weer vijf jaar verder. Ik voel er nu nog wei nig voor om dat allemaal te gaan volgen. Ilc speel zelf ook nog veel te graag." Voor de coaching van het eerste team is inmiddels ook een oplos sing gevonden. Bij thuiswed strijden zit Lantsheer op de bank, bij uitwedstrijden Martin Burgers. Een ingewikkelde en allesbehalve ideale situatie om te bouwen aan een nieuwe ploeg voor de toekomst. Rob Lantsheer traint wat jeugdige spelers van WS'! Joto Ruben Oreel van onze verslaggeefster VLISSINGEN - Dé Vlissingse tennisster Afke Hartog (19) zal de komende twee we ken een stage volgen bij de bekende ten-: nisschoöl van Nick Bolletieri in Florida en bij de school van Jim Loehr in Lake Nona. Atke Hartog, de nummer 75 van de nationale ranking bij het enkelspel en de nummer 60 in het dubbelspel, zal tijdens de Amerikaanse scholing door haar privé- trainer Serge Carpentier begeleid wor den. Carpentier: „Deze periode zouden we ei genlijk naar Mexico vertrekken om daar aan enkele 10.000 dollar toernooien mee te doen. Maar we liggen niet op schema, om dat Afke veel last heeft gehad van pols- en kuitblessures." Of Nick Bolletieri, de huidige coach van Mary Pierce, ook daadwerkelijk het spel van Afke Hartog zal beoordelen, is de vraag. „Afke zal moeten voorspelen bij de hoofdcoach die haai' op sterkte zal inde len. Elke dag van de week kan ze promove- ren of degraderen. Het ultieme doel is om baan 40 te bereiken, de baan waar Bolle tieri zelf aanwijzingen geeft. Maai- die baan zal Afke niet bereiken. Daar oefenen de wereldtoppers." Carpentier wil. op deze manier een indruk krijgen van het profklimaat. „Ik ben be nieuwd welke aanwijzingen Afke krijgt om bijvoorbeeld haar slagenrepertoire te verbeteren. Daar zullen we terug in Neder land mee aan de slag gaan." In de tweede week is Jim Loehr haar men tor. Loehr was jarenlang de mentale trai nervan Nick Bolletieri, maai- hij is met on- der andere conditietrainer, Pat Echever- ry, een eigen school begonnen, die hoog aangeschreven staat. „AJke wil een ten- nisprof worden en dat vraagt om investe ringen als deze", reageert Carpentier. „Het is niet anders", conclu deert Lantsheer. „Het is natuur lijk al vervelend dat je op don derdag, vrijdag en zaterdag wat moet doen, dat is geen goed rit me. Maar zelfs als er een trainer was geweest, dan had het eerste team niet op dinsdag kunnen trainen omdat er dan teveel spe lers weg zijn door studie. Je kunt dat alleen oplossen met een ge nereuze sponsor, die bereid is de reiskosten van je spelers te beta len, zodat ze kunnen terugko men om te trainen. Nee, dat zit er dus absoluut niet in. Maar het is een situatie waar ik bij WS mee heb leren leven. Ook in het verle den was de trainingsopkomst al tijd matig." Surplus In het verleden kon het gebrek aan training echter nog worden opgevangen door een surplus aan ervaring. Dit seizoen zal dat niet het geval zijn. Alle oudere spelers zijn naar het tweede team overheveld. Het eerste team heeft alleen Michel van Sluis en Marcel Dingemanse nog over van vorig seizoen. Lantsheer: „Bovendien zijn goede jonge spelers als Timco Lokerse (naar Zevenhuizen), Jan Swartjes (Alcom Capelle) en Marcel Caljouw (gestopt) niet meer beschikbaar. Wat dat bete kent voor de prestaties kan ik nog niet inschatten. Op het Dy namo-toernooi van vorige week ging het eigenlijk heel goed. Maar ik weet ook dat het eerste team in een zware derde divisie is ingedeeld." Swartjes: „Het tweede team zit bijvoorbeeld in een veel makke lijkere derde divisie. Ik vermoed dat het tweede team met al die oude rotten ook sterker is dan het eerste team. Als er één team van WS'92 promoveert, zal dat waarschijnlijk toch het tweede team zijn." Lantsheer: „Het tweede team sterker? Misschien wel. Op de donderdagtraining hebben we één set gespeeld tegen het eerste team en dat wonnen we uitein delijk vrij makkelijk. Maar uit eindelijk zegt dat weinig. Het tweede team mét de oude man nen zal niet meer vooruit gaan. Het eerste team is toch de toe komst. Als die jongens drie, vier keer per week zouden trainen, gaan ze met sprongen vooruit. Het is j ammer dat het alleen niet mogelijk is." Surfer Gideonse troeft met minder materiaal de concurrentie af van onze verslaggever VEERE - Blij maar vooral ook verrast, was Stefan Gideonse (20) toen hij zaterdag op Texel zijn eerste nationale titel ma rathon-surfen in de wacht sleepte. De Veerenaar vond het weliswaar een mooie prijs, maar de overwinningen bij de Belgische Coast Race (drie jaar geleden) en bij de Ronde van het Veerse Meer hadden voor hem net zo veel waarde. „Alleen de titel die aan deze overwinning vast zit maakt het zo mooi." Stefan Gideonse was niet met al te hoge verwachtingen naar Texel afgereist. Nationale top pers als de gebroeders Dick en - drie-voudig wereldkampioen - Alexander Hoekstra waren immers ook van de partij. „Op een plaatsje bij de top-drie, had ik gehoopt. Maar dat ik uiteindelijk eerste zou worden, had ik eerlijk gezegd niet ver wacht", zegt Gideonse. „Die jongens van Hoekstra beschik ken, in vergelijking met mijn surf-spullen, over 'mega-mate- riaal'. Wat dat betreft, zou ik het dus moeilijk kunnen krij gen." Toch begon Gideonse de 100- kilometer lange Texelrace voorspoedig. Meteen na de start deelde hij de eerste klap uit aan de concurrentie en pak te hij een voorsprong van onge veer een kilometer. „Dat heeft uiteindelijk de doorslag gege ven. De voorsprong heb niet meer weggeven. Pas vlak voor de finish kreeg ik het even moeilijk", verklaart Gideonse. „Het was in mijn voordeel dat we de race met een 'mime' Stefan Gideonse moest diepgaan om de nationale titel te veroveren. wind - wind in de rug - begon nen. Die wind ligt me enorm goed." Gideonse behield zijn voor sprong en leek zonder al te veel problemen op de overwinning af te stevenen. „Maar ongeveer twintig kilometer voor het ein de kwam Dick Hoekstra ineens flink opzetten. Bij het laatste wisselpunt had hij namelijk van materiaal gewisseld en leek hij mij alsnog voorbij te gaan." Gideonse hield echter goed stand en wist uiteindelijk - na vier en een half uur surfen - met een nipte voorsprong te winnen. „Ik was echt doodmoe. Deze Texelrace (de vierde van Gi deonse) was een hele zware. Er stond weinig wind, en dat kost te erg veel kracht. Ik moest veel met m'n armen doen", legt Gideonse uit. Dick Hoekstra (zijn broer Alexander stapte halverwege de race uit toen hij op de vijfde plaats stond) had zich bij het wisselpunt voor zien van een snellere plank. „Daardoor kwam hij zo snel te rug. Zelf kon ik niet van mate riaal wisselen, omdat ik alleen een kleinere plank had meege nomen. Eentje die ik bij meer wind kon gebruiken." Van concurrent Dick Hoekstra kreeg Gideonse na afloop te horen dat hij verdiend had ge wonnen. Gideonse: „Hij zei me dat ik de terechte winnaar was. Als hij zou winnen zou dat puur komen door het materiaal waarover hij beschikte, vond ie. En ik moet zeggen, dat was ook wel zo." Vooralsnog is de nationale titel- voor Gideonse niet hét hoogte punt uit zijn surfcarrière. Drie maanden geleden werd hij vijf de bij het Europees kampioen schap. Binnenkort wil Gideon se bij een indoor-wedstrijd in Amsterdam surfen en volgend jaar hoopt Gideonse ook bij het wereldkampioenschap in Duitsland in actie te komen. „Samen met het EK dat in Frankrijk op het programa staat, streef ik voorlopig naar die wedstrijden." Het wereldkampioenschap dat volgende maand in Zuid-Afri- ka wordt afgewerkt moet Gi deonse noodgedwongen aan zich voorbij laten gaan. „De uitnodiging om aan de race foto Pieter Honhoff deel te nemen heb ik gekregen. Maar financieel is het voor mij onmogelijk om naar Afrika te gaan. Het volgende WK is in Duitsland dat moet wèl luk ken." Voor Stefan Gideonse blijft het moeilijk om de surfsport te be kostigen. Net zoals bij de Te xelrace zal hij het in de toe komst altijd moeten afleggen als het om surfmateriaal gaat. „Ik werk vijf dagen in de week en kan zo mijn hobby redelijk bekostigen. Bovendien kan ik m'n spullen goedkoper krijgen via mijn sponsor. Ja, en voor de geldprijzen die ik af en toe kan winnen, hoef ik het ook niet te doen. Als ik er een keer m'n reiskosten mee terugverdien mag ik al blij zijn." van onze medewerker VLISSINGEN - De Zeeuwse rugbyclubs kijken met gemengde gevoelens terug op het afgelopen weekeinde. Oemoeme- noe was op een Engelse legerbasis in Duitsland aardig op dreef tegen Laar- bruch, maar met de steun van de eigen scheidsrechter greep de thuisploeg in de blessuretijd de volle winst: 20-15. De Goese Rugbyclub Tovaal kwam na een 10-0 achterstand bij rust sterk terug in en tegen Nieuwegein, maar gaf in de slotfase de volle winst toch nog uit han den: 15-15. Laarbruch Oemoemenoe 20-15: Oe- moemenoe trad tegen Laarbruch voor het eerst aan zonder Herbert-Jan van dei- Waal en na een lange reis en een magere ontvangst hadden de Middelburgers de hele eerste helft nodig om een beetje in de wedstrijd te komen. Door een dubieuze try leidden de Engelsen bij rust met 10-3. Trainer Henny Zandbergen ergerde zich langs de zijlijn groen en geel aan scheids rechter Forsythe, die van dezelfde leger basis afkomstig was: „Ik had in de eerste helft al in de gaten dat we deze wedstrijd nooit zouden kunnen winnen. Onze fou ten werden steevast bestraft en van de tegenstander zag hij nogal eens wat door de vingers. Zo ben ik het zelden tegenge komen." In de slotfase van het duel werd het bange vermoeden van Zandbergen bewaarheid. Oemoemenoe was vie try's van Edwin van Helsland en Pedro van Houwelingen knap op een 13-15-voor- sprong gekomen, maar scheidsrechter Forsythe liet na de volle 80 minuten zo lang doorspelen tot Laarbruch kon sco ren en de volle winst kon binnenhalen: 20- 15. Laarbruch Oemoemenoe 20-15 (10-3). 39. Al- bregtse 3-3, 50. E. van Helsland 10-8, 51. Al- bregtse 10-10, 75. Van Houwelingen 13-15. Scheidsrechter: Forsythe. Nieuwegein Tovaal 15-15: Tovaal was voor het duel tegen Nieuwegein nog lang niet op volle sterkte, maar mocht na af loop toch de meeste aanspraak maken op de volle winst. In de eerste helft liet de absentie van Jacco Korstanje en Ad van Sprang zich goed voelen, toen een aantal penalty's op korte afstand van de trylijn van Nieuwegein niet werden benut. De thuisclub had een overwicht in de voor- waartsen en ging met een 10-0-voor- Vermeulen wint competitie VLISSINGEN - Toon Vermeulen uit Kloetinge is de winnaai van de zomeravondcompetitie 1995. De Bevelandse wielrenne had met een totaal van 287 veruit het grootste aantal puntei van alle 55 deelnemers aan de reeks wielerwedstrijden bij amateurs A. Tweede werd Glen van Gessel uit 's-Heerenhoei Bij de junioren won Arjaan Klaasse uit 's-Gravenpolder, bij 6 dames Gerdien Janse uit Wolphaartdijk. bij de nieuwelinge Richard Slabbekoorn te Kapelle, terwijl Jaap Weststrate ip Goes de sterkste was bij de trimmers. De winnaars van de zomeravondcompetitie worden vanavom (dinsdag) om 19.30 uur gehuldigd bij cafe de Pompe op markt te Goes. Derde plaats Davy Dubbeldam VLISSINGEN - Bij een wielerwedstrijd voor amateurs in he Belgische Maldegem is Davy Dubbeldam als derde geëindigi De coureur uit Sluiskil maakte deel uit van een kopgroep vs acht man. In de spurt moest Dubbeldam twee Belgen voor li ten gaan. Van hen was Gino de Weirdt de snelste. In Eksaarde werd Marcel Remijn uit Wilhelminadorp elfde; d- ze wedstrijd werd gewonnen door de Belg Kurt van Lande: hem. Patrick Tolhoek uit Yerseke werd veertiende in Niel daar won de Belg Frans Vermeiren. Start G-voetbal te Vlissingen VLISSINGEN - Morgenavond (woensdag) wordt ook in VI singen een start gemaakt met het G-voetbal. Het opstart* van een team van verstandelijk gehandicapte sporters van; AME 15 jaar (MLK of ZMLK-niveau). Om half acht begint bij de sportvereniging Walcheren (spon park Bonedijke) de kennismakingsavond. De voetballers o: Giste der leiding van Michael Dekker en Willem Florissen op het vei parti en in de kantine tegelijkertijd een informatie-avond (met afdf Amei lingsbestuurder Dig Vleugel) voor ouders, verzorgers en ande: akko belangstellenden. De.G-voetbalinstuif bij Walcheren is vergemakkelijkt, omdjilte d deze start mede mogelijk is gemaakt door een actie van Jej Vroomen en Jaap Sinke. Die bereikten het officiële wereldii cord midgetgolf (begin juli in Vlissingen) en haalden zodoeni voor dit doel maar- liefst 2.500 gulden op. Daarom kan na&< Middelburg (Dfiuwendaele), Goes (SSV), Zierikzee en A AZVV) nu ook Vlissingen (Walcheren) aan de G-voetbalacti? bvar teiten worden toegevoegd. VLISSINGEN - Arthur van Hui zen (Vlissingen) en Patrick Baumgarte (Terneuzen) hebben zich in één klap verzekerd van een plaats aan de top van het klassement. Van Huizen, die te rugkeerde naar zijn 'roots' bij Vlissingen, nam de helft van de productie (totaal 10 doelpun ten) tegen Hoofdplaat voor zijn rekening. Voor Baumgarte was er een productieve rol wegge legd in het duel tegen NOAD. De aanvaller scoorde vier van de zes Terneuzense doelpunten. Richard Verwey van Oostkapel- le voegde weer een doelpunt aan zijn totaal toe en kwam daarmee op vier treffers. Stand: 1. Arthur van Huizen (Vlissin gen) 5, 2. Patrick Baumgarte: (Ter- neuzen), Richard Verwey (Oostka- pelle), beiden 4, 4.. Wilfred van den Dries (Kapelle), Bert Riemens (Se- rooskerke). Johan Schot (Tholense Boys), Leo Versluis (Bevelanders), niet nitzi" nmii rond iloeg oper neer Die 1 speui 3em oeft werk loge Jan Leendertse (Bevelanders),,^® thur van Noorden (Kruinmgf 'aSe Mark Boekhout (Breskens), aller f 11. Geert de Poorter (Hoek), Pi k Schipper (Kloetinge), Shanon Biè hart (Goes), Willem Webers (Bn Boys). Marcel Kole (Veere), Ad Gt dines (Veere), Marcel Loun j jgjj (Veere), Peter Bakker (Colijn q Boys), Ad Beurkens (Rillandia), L 2 IINS1 van den Ouden (WHS), Rob KaJ (Patrijzen), Frank de Jonge (Kruin gen), Leo Zuidweg' (NOAD'67), Ja Baart (SSV'65), Ralf Zegers (Tf j'JqJ Boys), Joost Rotte (WIK), Theo ,on^ tenberg (WIK), Leon Hendril qq_. (WIK), Johnny Lensen (Koewacl ,'g^. Harry Vermeire (Philippine), Niki Wolff (Sluiskil), Dominique Verlir.'j (Sluiskil), Lieven de Boey (STEE Pascal Caumartin (Vlissingen), Ac r van Hanegem (IJzendijke), Serge Rüijsscher (IJzendijke), allen 2. 6,55-1 8.43-] 8,45-1 9,30-5 S.30-< HARARE (RTR) - De Nigeriaan se atleten voelen zich grof wild in de wereldwijde jacht op do pegebruikers. Sprinster Mary Onyali zei maandag bij de Afri kaanse Spelen, dat zij en haar landgenoten over de hele we reld door dopingvorsers wor den opgejaagd. „Ze testen ons aan de lopende band", sprak de winnares van de maandag gelopen 200 meter. Volgens Onyali is de sterk toege nomen jacht op de Nigeriaanse atleten begonnen in 1992, nadat een aantal van hen op het ge bruik van verboden middelen werd betrapt. Maandag kreeg zelf problemen, toen ze direct haar winnende race op de' meter van een begeleider wa kreeg aangereikt en het vot°.mP tot zich nam. Reglement "v' schrijven voor dat ze alleen i dopingcontroleurs water ix aannemen. „Het is een lang toernooi en' vendien erg heet. Ik voelde moe. In die conditie ga ik wachten tot een official eindel water verstrekt", aldus een b( oedc srsti en hi lieui 'lost- eds Onyali, houdster van het A ee kaans record op de 100 meter, De Waard slaat toe in slotfase WEMELDINGE - Bram de Waard van de biljartvereniging Scheldezicht is in eigen huis kampioen tweede klasse drie banden-klein van het district Walcheren/De Bevelanden ge worden. In de slotpartij van de eindstrijd in clublokaal bar Mi- cha haalde De Waard met een 25- 16-overwinning op Jos Capello, van OBK de titel binnen. Door die ultieme zege finishte de speler van Scheldezicht met voorsprong op een gezelschap dat het gezicht van deze finale .had bepaald. Wim Jeremiasse en Paul Tissink hadden lang in het ich r iiirnc KG spoor van hun clubmakker kt iet b nen blijven, invaller Mark \fietv der Hage (De Smidse) ging lang mee, Bram Maas 0 pele: GABV) en - vooral - Edwin lUn luk (HIO), die met het hoog loye: moyenne en de hoogste serie sloot, kwamen nog dichter in buurt. Maai' De Waard liet zich niet gDerd< maken en demonstreerde in cruciale partij tegen Capelloi and waardig kampioen te zijn: 25 omt ramboles in 29 beurten, iprek moyenne van 0.862, ruim boi de promotiegrens van deze liie oc üss ill d Biljarten sprong de rust in. Na rust kreeg Tovaal steeds meer greep op de voorwaartsen en werden de driekwarten regelmatig ge vaarlijk in stelling gebracht. De Goe- senaren kwamen snel terug tot 10-10 en nadat een speler van Nieuwegein door scheidsrechter Van Breukelen uit het veld was gestuurd, leek de volle winst voor Tovaal, na een fraaie try van Michiel Sinke, binnen bereik. Nieuwegein redde echter toch nog een punt: 15-15. Aanvoerder Sjoerd Wartena vond ook dat er voor zijn team meer in had geze ten: „In de eerste helft hadden we al en kele aantal kansen laten liggen en na rust konden we ze vastzetten op hun ei gen helft. Het was jammer dat we de winst in de slotfase nog uit handen ga ven." Nieuwegein Tovaal 15-15 (10-0). 50. B. Spaas 10-5.50. J. Moelker 10-7,58. J. Moelker 10-10,65. Sinke 10-15. Scheidsrechter: H. van Breukelen. Kampioenschap tweede klasse drie banden district Walcheren De Bevelan den. Eindstand: 1. B. de Waard (Schel dezicht) 11-0.572-5 (promotie), 2. E. Ge luk (HIO) 10-0.618-8 (prom.), 3. A. Maas (VEGABV) 9-0.528-5,- 4. W. Jeremiasse (Scheldezicht) 8-0.523-7, 5. M. van der Hage (De Smidse) 8-0.459- 6, 6. Paul Tis sink (Scheldezicht) 8-0.441-4, 7. J. Ca pello (OBK) 2-0.463-4, 8. A. Sandee (BVM) 0-0.358-4 (prom. in voorwedstrij- Zaalvoetbal Regio Walcheren, eerste klasse: Groene Ster Maroc-Taxi Centrale Vlissingen 4-3, EPZ-Tah Xin/Da Xin/Blauw Wit 2-4, Sport Profile l-Arnemuiden 4-4, VOC Tympaan l-SC Torna I 10-4, Sinar I- Schinkel Assurantie I 4-7, Dauwendaele 1-Westkapelle I 11-6. Tweede klasse: In stallatiebedrijf Middelburg-Emergo 1-3, Middelburg I-Concurrent Joeneïtit 6-5, Amgas-Hoppit 7-2. Standen. Eerste klasse: 1 Dauwendaele 2-6, 2 Tah Xin/Da Xin/Blauw Wit I 2-6, 3 Groene Ster Maroc 2-6, 4 VOC Tympaan 2-4, 5 Schinkel Assurantie 2-3, 6 Sinar 2- 3, 7 Arnemuiden 1-1, 8 Taxi Centrale Vlissingen 2-1, 9 Sport Profile I 2-1, 10 SC Torna I 1-0, 11 EPZ 2-0, 12 Westka- pelle 2-0. Tweede klasse: 1 Amgas 2-6, 2 Emergo 2-6, 3 Vanuus 1-4, 4 Installatie bedrijf Middelburg 2-3, 5 Hoppit 2-3, 6 Middelburg 2-3, 7 Bijou Lederwaren 18 VOM 1 -19 Tramzicht 1 -0,10 FC l rens I 1-0, 11 Welsinge 1-0, 12 Coniï rent Joeneitit 2-0. S Rayon Vlissingen. Derde klasse: Vlis tt gen-DVV 10-5, Uiterton l-Westkapel {jsse 4-4, EPZ ll-VOC Tympaan II 2-12, proba-Schinkel Assurantie II 8-2, VA\ PSVW 6-3, Vanuus ll-Schinkel Assui tie III 3-8. Vierde klasse: BW l-SSV\' 5, Uiterton ll-SC Torna II 4-2, Pechil Westkapelle III 6-2, Twaalf-De Sloep Provincie Zeeland-VAW II 5-6, PK Schinkel Assurantie IV 11-5. Vijfde' se: Westkapelle IV-EPZ III 8-2, SC To lll-VOC Tympaan III 3-5, VAW II Pauw 3-11, VOC Tympaan IV-Deltan n Valkenisse-Hoechstboys 6-1, PGV-l II 7-2. Rayon Middelburg. Derde klasse: Rf lilde FC Laurens II 0-13, United Colors-! delburg II 6-2, Chrompack-Draadk bers I 2-5, USBM-OCMA 7-2. Vierdel se: Sinar ll-Murre Moens 3-11, FC rens lll-SV Duo 14-1Bijou LederwaroP SWZ 5-6. Vijfde klasse: RPM ll-SVSV an« II4-5. Recreatieklas: DauwendaeleI- Zone 2-1, Sranang-Brasil/lsola Sarda Dauwendaele li-Bijou Lederwaren Paardekracht-Schoonen Elektro 4-3 land Boys-Schuttershof 4-4. Stanly Euromaster 3-9, 2 Brasil/lsola Sarda 3 Sranang 4-9,4 Eiland Boys 4-8, 5! wendaele II 5-8, 6 Schuttershof 4 Paardekracht4-6, 8 Dauwendaele H RVC Bommel/Salawaku 4-4, 10 EPZ 3-i rCy Bijou Lederwaren 4-2, 12 FC Dorsl 13 Schoonen Elektro 4-0. ack: ksti feed ld. idel pl< ■elijk oor

Provinciale Zeeuwse Courant | 1995 | | pagina 16