Zeeuws-Vlaanderen veel te sterk Leeuwenhoek niet ontevreden na verlies Den Hollander nestelt zich aan kop Zijspanduo wordt op NK dwars gezeten Driebandenploeg mist puntendeling Nationale marathontitel surfer Gideonse Belgische zeiler wint de Breskens Trophy Crosser Van Espen buigt voor Roels Nico Goossen nipt naar overwinning Wielervereniging ziet tijdrit Borssele als training voor NK BORSSELE - Van enige samen werking was vroeger nauwe lijks sprake. Stichting Trimbe- langen Midden-Zeeland (TMZ) en de Koninklijke Nederlandse Wielerunie (KNWU) konden al tijd maar moeilijk met elkaar overweg. KNWU-renners kre gen nooit toestemming om aan een wielerkoers voor trimmers deel te nemen. Andersom was het voor trimmers moeilijk om de stap naar de A-amateurs te maken. Zaterdag gebeurde het dan toch. In Borssele werd in het kader Ivan het 10-jarig bestaan van TMZ een ploegentijdrit voor trimmers en recreanten gehou den, waaraan voor het eerst óók KNWU-ploegen deelnamen. Winnaar bij de A-amateurs werd wielervereniging Zeeuws-Vlaan deren. Voor de organisatoren van de [tijdrit was de nieuwe opzet meer dan geslaagd. De afgelopen drie jaar werden op het parkoers rond de EPZ-centrale uitslui tend koppel-tijdritten gereden, 'eik Dit Jaar mochten ook KNWU- ■vat OLDEBROEK - Het is het Lim- s vJburgs/Zeeuwse zijspanduo Ro- co bert Vlot en Alko van de Kette- eti rij niet gelukt om in hun eerste e Ff jaar bij de 'nationalen' de titel Ite pakken. Tijdens de laatste en beslissende wedstrijd die zater- in Oldebroek werd verre- i den moest het duo genoegen ne men met de tweede plaats. Het koppel Vlot/Van de Ketterij voelde zich na afloop duidelijk genomen door het seniorduo dat bui- •f v ten mededinging meereed en het h hen op onsportieve wijze lastig maakte. Overigens een onbegrij- str, pelijke beslissing van de Ko- em: ninklijke Nederlandse Motorrij- .1 ders Vereniging om bij zulke be- k h! langrijke kampiöenswedstrij- I den rijders uit andere klassen 5we toe te laten. b& Wel promoveert het Limburgs/ Dou Zeeuwse duo naar de hoogste ca tegorie, de senioren. In die klas- I\ van onze verslaggever Eldridge Pentury ploegen deelnemen en werd ge kozen voor een ploegentijdrit met vier renners. Het deelne mersveld was daardoor sterk be zet, want verdeeld over vier cate gorieën (jeugd, dames, recrean ten, trimmers en A-amateurs) verschenen 33 ploegen aan de start. Bij de A-amateurs bleek wieler vereniging Zeeuws Vlaanderen - na het afzeggen van de Erotic Discount Centre-ploeg - de sterkste. Ook het team van Theo Middelkamp, bestaande uit An- toine Goense, Jacco Luteijn, Eric Joosten en Chris Vroon land, kon daar weinig aan veran deren. Op het vijftig kilometer lange parkoers, van vier rondjes, moest de ploeg al na één ronde met drie renners verder omdat Vroonland afhaakte. Het Mid delkamp-trio kon uiteindelijk tevreden zijn met de tweede plaats. De Zeeuws-Vlamingen, die met Peter Mol, Davy Dubbeldam, Johan van Schaik en Patrick van Passel naar Borssele waren gekomen, manifesteerden zich sterk. De voorsprong die de ploeg na de eerste ronde behaal de, kwam geen moment meer in gevaar. „Het zou schandalig zijn als we hier niet hadden gewonnen, want op papier hadden we ge woon de beste ploeg", vond Da vy Dubbeldam. De- uit Sluiskil afkomstige renner was tevreden over het verloop van de rit, om dat het tegelijkertijd een test was voor het Nederlands kam pioenschap tijdrijden voor ploe gen dat volgende week in Dron- ten wordt gehouden. Van Dubbeldam is nog niet ze ker of hij ook daar aan de start zal verschijnen, want waar schijnlijk zal hij aan de ronde van Bulgarije deelnemen. Peter Mol, die in Dronten zeker van de partij zal zijn, was eveneens te vreden met de overwinning: „Dit was een goeie training voor het NK." van onze medewerker se is ook het Zeeuwse tweetal Zuidhof/Dekker actief. Toch zal er na de laatste wedstrijd in Ol debroek een wrange nasmaak blijven bij Vlot/V an de Ketterij door het onsportieve gedrag van het duo Erik Schrijver/Paul Beekhuizen. Deze seniorencombinatie, die totaal geen belang had bij het kampioenschap van de natio nale rijders, hinderde Robert Vlot. en.Aldo van de Ketterij tot tweemaal toe op onsportieve wijze. Daardoor kwamen ze in de eerste manche niet verder dan de derde plaats, en in de tweede niet verder dan de tweede stek. Daarmee was de titl verkeken. Na afloop van de wedstrijd kwa men de nieuwe Nederlandse kampioenen Schrijver/Beekhui zen nog wel zijn excuses aanbie den. Bovendien meldde het duo niets af te weten van de regle menten. Hoewel Vlot/Van de Ketterij promotie bewerkstellig den, hadden ze dat liever met de nationale titel gedaan. Het winnende team van wielervereniging Zeeuws-Vlaanderen, met van links naar rechts Patrick van Passel, Peter Mol, Davy Dubbeldam en Johan van Schaik. foto Willem Mieras. van onze medewerker RILLAND-BATH - Met nog één wedstrijd te gaan heeft Kees den Hollander de leiding in het klassement van de Bevelandse mo torcrossvereniging MC Rilland overgeno men. Met twee tweede plaatsen pakte de Walcherse 250cc rijder zaterdag genoeg punten om zich aan de kop van het klasse ment te nestelen. Sterkste man was Joris van Strien, die met twee overwinningen ook een grote sprong in het klassement van de superklasse maakt. Van Strien en Den Hollander konden zater dag profiteren van het feit dat de klasse mentsleider bij de 250/500cc Eric van der Wekken niet aan de start verscheen. Met name Den Hollander deed goede zaken. De Walchenaar had 22 punten achterstand op Van der Wekken. Direct na het vallen van het starthek pakte hij de kop, maai- duide lijk werd dat Van Strien deze middag in bloedvorm stak en hij klampte gelijk aan. Drie rondenlang plaatste hij aanval op aan val op de stelling van de koploper en in de vierde ronde nam hij de leiding over. Wat Den Hollander hierna nog probeerde, Van Strien gaf niet af en won verdiend. Ook in de tweede manche onderstreept Van Strien zijn vorm. Hij nam onmiddelijk de lei ding en liep weg van zijn concurrenten. Den Hollander had in de eerste meters moeite met een paar langzamere tegenstanders waardoor hij terugviel naar een vijfde plaats. Hoewel hij snel terugkwam naar de tweede plaats bleef Van Strien onbereik baar. Bij de 125cc stond er geen maat op Mischa Hielkema. De Brabander wist ondanks een slecht lopende motor in de eerste manche beide manches te winnen. Achter hem ont stond weer het ouderwets duel tussen Arjo Verhage en Wim Moerdijk. In de eerste man che was Verhage de sterkste, maar in de tweede maakte hij enkele foutjes en finishte Moerdijk als tweede. Rutger Bimmel heerste weer bij de junioren, al kreeg hij nu voor het eerst sinds lange tijd enige tegenstand van Jan van de Liefvoort die in de eerste ronden nog even bij de Dom burger kon aanklampen, maar verder kwam ook hij niet. Zeeuwse topploegen stuk voor stuk onderuit in korfbal van onze medewerker VLISSINGEN - De Zeeuwse top ploegen verloren in de derde ronde van de landelijke compe titie veldkorfbal, de punten kwamen voornamelijk van de C lager spelende clubs. Swift, Tjo- ba en Animo verloren. Swift liep tegen de ex-hoofdklasser Dalto van begin tot eind achter de feiten aan. Desondanks was trainer Hans Leeuwenhoek na afloop niet echt ontevreden. Uiteraard wel met de kleine ne derlaag (18-19), maar zeker niet met wat zijn ploeg had laten ,zien. Vooral mentaal zat het wel goed. De foutenlast in de begin fase dwong Swift tot achtervol gen. Dat gebeurde met overtui ging, waardoor het gat van drie .doelpunten (5-8) nog voor de pauze tot minimale proporties kon worden teruggebracht: 9-10. De klasse van de tegenstander zorgde na de herstart echter voor weer een dergelijke marge: 11-14. Swift kreeg daarna kan sen om aan te sluiten, maar liet liggen. Een sterk slotoffensief leidde na 14-18 en een minder ge lukkige wissel (Regien Riemens voor.Daniëlle Krijger) toch tot de,gelijkmaker (18-18). In de slot seconden ging Dalto toch nog met de volle buit lopen. Swift-score: Sjoerd Sanderse 6, Leon 'Kloet 5, Rob Sanderse 3, Ralph Gil- lissen 2, Margreet Rotte en Mirjam de [Kloet. Eerste klasse at- Avanti-Tjoba 24-23 - Tjoba had vei deze wedstrijd nooit mogen ver hezen. Na een gelijkopgaande eerste helft (12-11) liep de ploeg met nog tien minuten te gaan immers naar een 22-16 voor sprong. „Dat hadden we natuur lijk nooit meer uit handen mo gen geven", zei een teleurgestel de coach Erik Buizer. In plaats van daarna de zaken te conso lideren, speelde Tjoba een onno dig geforceerde finale, waarin de thuisploeg terug in de wedstrijd kon komen en na de aansluiting bij 22-22 zelfs over zijn bezoekers heen ging. Tjoba-score: Jolanda Kole 5, Wilco Fokke 5, Wilfed van de Meer 5, Mar- got Jansen 3, Karin Blommaard 2, Arnold Glaser 2, Mark de Schipper. Refleks-Animo 11-10 - Door af wezigheid van een - waarschijn lijk langdurig - geblesseerde Leonard Debbaut trad Animo met gewijzigde vakken aan. Voordat het daarin begon te lo pen, keken de bezoekers al tegen een 7-0 achterstand aan. Te wei nig precisie, zwak voorverdedi- gen en slecht afwerken van de doelkansen vraten aan het zelf vertrouwen van een ploeg die pas diep in het tweede part - na overschakelen op achterverde- digen - het juiste ritme vond. Maar de wedstrijd duurde net te kort om nog één punt te pakken. Animo-score: Chaim Koole 3, Sjaak Baas 2, Jack de Waal 2, Wander Koole 2, Marieke de Rijke. Tweede klasse Ondo-Sagitta 16-12 - De over winning in het vierpuntenduel - Ondo en Sagitta worden als de zwakke ploegen in deze klasse gezien - heeft Ondo ervan over tuigd dat lijfsbehoud moet kun nen. De ploeg dicteerde de wed strijd en had in Thea van Schaick en Robin Wisse (terug na een blessure die hem een half jaar buiten spel hield) zijn gang makers. Via 5-1 ging het halver wege naar 13-6. Daarna hield Ondo zijn tegenstander met ge degen spel ruim van zich af. De hele ploeg scoorde, Robin Wisse was met vijf goals topscorer. Derde klasse In de derde klasse N verraste BLAUW WIT tegenstander TO GO met een tactisch uitgekiend spelletje dat niet zonder resul taat bleef. Ruststand 7-3, daarna nog wel 8-7 en een zenuwslopen- Rob Sanderse (Swift) ontwijkt twee tegenstanders in de wedstrijd tegen Dalto. foto Lex de Meester van onze medewerker UTRECHT - In de derde ronde van de VDN-competitie drie banden heeft het team van Arpa Shipping uit Rilland een 6-2-ne- derlaag geleden bij Poppeliers in Utrecht. Bij het Zeeuwse leam kwam alleen Jos Min tot winst: 50-47 in 45 beurten tegen Kurt Ceulemans. Een tegenvaller, die derde ne derlaag in de eredivisie van de nationale driebandencompeti tie. „Voorafhadden we namelijk lurven hopen op minstens één Punt", zei teamleider Raymond .Nicodem. Maar Chris van der :e^ Smissen zette al in de openings- '°ui Partij tegen Ron Schumann een F'j domper op die verwachting door in 29 beurten naar de eindstreep te snellen (50-37). Tot de dertig- ste carambole ging die partij ge- op, de demarrage van Van der Smissen (8-3-4-4) was zijn te genstander echter te machtig. Het werd gelijk toen Jos Min in een gedegen gespeelde partij Kurt Ceulemans bedwong, maai' Martin Spoormans was in het Belgische onderonsje kansloos tegen Paul Stroobants. Op cru ciale momenten haalde Stroob ants de punten binnen, zelfs een serie van negen punten bracht Spoormans niet in beeld. Hans van der Wurf en Jos Kriekaard gingen in de slotseance gelijk op naar 35-35, de Poppeliers-speler maakte daarna het beslissende gat met een serie van zes, liep door naar 43-35 en gaf daarna de zege niet meer uit handen. Poppeliers-Arpa Shipping 6-2. Van der Smissen-Schumann 50- 37 (29), Ceulémans-Min 47-50 (45), Stroobants-Spoormans 50- 29 (39), Van der Wurf-Kriekaard 50-38 (55). van onze medewerker TEXEL - In een uitermate, spannend slot van de 100 km lange surfmarathon rond om Texel heeft Stefan Gideonse uit Veere afgelopen zaterdag de nationale titel ma- rathonsurfen veroverd. Hoewel Gideonse vanaf de start aan kop lag, was het nog bijna Dick Hoekstra uit Venlo die met de eer ging strijken. Met kei en keihard werken in de laatste twee kilo meter, lukte het Gideonse echter om Hoekstra op de finish twintig meter voor te blijven, zodat hij zich een jaar lang Ne derlands kampioen marathonsurfen mag noemen. Voor deze prestigieuze marathon waren zes leden van Windsurfvereniging Zuid- West 7 afgereisd naar Texel, -£.e hadden hiervoor eerder in het seizoen een startbe wijs gehaald. Door de milde windomstan digheden konden van de zestig startge rechtigden deelnemers er maar 36 ver trekken, omdat er niet op slalomboards gevaren kon worden. De start bleek voor veel deelnemers al een behoorlijke hindernis, er stonden hoge golven en daartussen was weinig wind. Eenmaal in het open water ging het wat beter. Hier kon Gideonse een enorme voorsprong nemen ten opzichte van de nummers twee en drie in de wedstrijd, Fa bian Otto uit Langeraar en Dick Hoek stra. De inwoner van Veere kon deze voor sprong nog vasthouden na het eerste keer punt. Gideonse wist dat er nog een mogelijk heid was om in het laatste stuk nabij Oude Schild van materiaal te wisselen en dat Hoekstra en Otto daarvan waarschijnlijk gebruik zouden maken. Op een rondbo- dem met een nog groter zeil dan dat ze nu al in handen hadden (van 10 naai' 12 vier kante meter) zouden ze meer snelheid kunnen maken. Gideonse had deze moge lijkheid niet. In de laatste vijf kilometer kwam Hoek stra sterk opzetten. Hij kwam tot tien me ter van Gideonse op het moment dat de zuidpunt van Texel gerond moest worden, en de koers van voor de wind naar halve wind veranderde. Met uiterste krachtsin spanningen wist Gideonse steeds wat meer snelheid uit z'n board te halen dan Hoekstra, met als gevolg dat hij als eerste over de finish ging, met twintig meter voorsprong op Hoekstra. Aan de finish bleek dat de grote afstand veel gevergd had van de deelnemers. Slechts dertien deelnemers zagen kans de race uit te varen. Hierbij zaten vijf van de zes gestarte Zeeuwse deelnemers. Schelde boekt prima resultaat TERNEUZEN - De waterpoloërs van Schelde hebben zaterdag in de tweede wedstrijd van de eerste ronde districtsbeker - een poule van vier ploegen - een uitstekend resultaat behaald te gen TRB/RES: 8-8. De Temeuzenaren ontmoeten zaterdag in eigen huis Egir bij de afsluiting van de poule. De nummers 1 en 2 plaatsen zich voor de volgende ronde. TRB/RES, dat in de eerste klasse dit jaar zeker bij de kanshebbers op de titel be hoort, kende een goede start. Al in de eerste periode werd er een 2-3 voorsprong genomen en ook in de tweede periode ging de Tilburgse ploeg sterk door 4-6. Na de 4-7 kwam Schelde sterk terug, met Eddy Lambert als uitblinker. In de laatste periode, toen ook doelman Ronald Bril zijn mannetje stond, maakte Schelde zelfs 8-8. Scores Schelde: Eddy Lambert 3, Cees van Houwelingen 3, Maarten de Pooter en Patrick Overgaauw. Van de Griendt tweede in België WACHTEBEKE - Terneuzenaar Hans van de Griendt is voor de tweede achtereenvolgende keer tweede geworden bij de Gouden tiende Engelse Mijl in het Belgische Wachtebeke. De atleet van het Vlissingse Atletica finishte in 50.41. Bij de tiende Engelse Mijl in het Brabantse Zegge is Chris de Visser van Dy namo vijfde geworden in een tijd van 59.17. Clubgenoten John Guequièrre en Jan Wagemakers finishten bij de veteranen in respectievelijk 63.20 en 64.14. Basketbalsters naar kwartfinale GOES - De meisjes-junioren van BC Vlissingen hebben zater dag de kwartfinale bereikt van de nationale basketbalbeker. In Goes eindigde het team van Tom Joziasse in de voorronde op de tweede plaats in de groep achter landskampioen Den Hel der. BC Vlissingen klopte BS Leiden (62-29) en BC Shooters uit Bunschoten (56-35). Doordat Den Helder beide duels eveneens in winst omzette, was de onderlinge confrontatie een formali teit. Plaatsing voor de kwartfinale was immers een feit. Lands kampioen Den Helder was voor BC Vlissingen een maatje te groot. Tot 18-20 konden de meisjes-junioren volgen, maar daar na kwamen ze er niet meer aan te pas: 32-56. week zich ook nu bekend in de Scheldemonding. Met ander maal twee zeges stelde hij de Challenge Aksoy voor het beste IMS 1-2 schip en de Breskens WeekTrophy voor het beste IMS- jacht over-all zeker. In de gecombineerde IMS-klas- se 3-4 toonde Klaartje Zuider- baan zich een talentrijke, toe komstige concurrente van haar vader. Hans Zuiderbaan zat na mens de organisatie aan boord van het startschip, zijn dochter stuurde de 2 Gezusters twee keer naar de tweede plaats. Het bleek onvoldoende om de High way Man, die vorige week goed had gescoord, van de Chalenge Hestia af te houden. Bram van 't Hout bleek de meest constante onder de IMS 5-6- deelnemers. Vorige week stuur de hij zijn Celestine al een keer als winnaar over de finish, dit weekeinde deed hij dat nog eens twee keer. Het leverde hem de Challenge SRNA op. van onze medewerker BRESKENS - De Breskens Week Trophy kreeg zondag een verdiende winnaar. Net als in het eerste weekeinde won de Dune van Jack Migom ook za terdag en zondag in de klasse IMS 12 van deze zeilwedstrijd. Het kon niet overtuigender. Het tweede weekeinde van de Breskens Week werd getypeerd door een minimum aan wind. Schades, zoals op de tumul tueuze openingsdag, bleven der halve uit en de kenners van de Walvischstaart, het strijdtoneel op zowel de zaterdag als de zon dag. haalden daar hun voordeel uit. De stroming was immers al les, waaruit nog een beetje winst was te halen door de veertig deelnemers. Een van die kenners was Jack Migom. Ondanks het feit dat de Dune van de Brusselaar Nieuw- poort als thuishaven heeft, toon de de grote winnaar van vorige de eindfase, maar de thuisploeg trok met 10-9 verdiend aan het langste eind. IN 30 haalde ZUIDWESTERS ook tegen RWA vernietigend uit in een wedstrijd waarin coach Peter Criicq zijn ploeg het verdedigen de concept van de tegenstander tactisch liet ontregelen. Dat le verde bij de rust 9-3 op. In het tweede part gingen de Zuidwes ters-mannen teveel voor eigen eer en glorie. Crucq liet dat niet onbesproken. Eindstand 15-11. Na de zwakke beurt een week eerder tegen Dijkvogels ging TOP op zoek naar revanche. Te gen VIOS kon dat zonder al te veel problemen. Vanuit een ster ke verdediging bouwde TOP aan een overwicht dat in het eer ste part met 5-2 te weinig kreeg. Coach Ko Crucq was wel tevre den over de tweede helft, maar maakte na de 11-3 zege de kant tekening dat „het aanvallend beter moet." Coach Rolf Kamphuis van STORMVOGELS vond dat de ploeg de 10-9 nederlaag hele- d maal aan zichzelf had te wijten. „We hadden hier gewoon moe ten winnen. Maai' het mankeer de aan inzet en afwerking", luid de zijn kritiek. Toen de Vogels beseften dat de mouwen opge stroopt moesten worden was het te laat. LUCTOR bleef met 9-8 de baas over het bezoekende Maassluis dat twee keer langszij kwam (6-6 en 7-7), maar verder steeds tegen een achterstand aan keek. Ook bij het eindsignaal dus. van onze medewerker AXEL - André van Espen was zaterdag niet opgewassen tegen de sterke Belg Alain Roels tij dens de achtste wedstrijd in het kader van de strijd om de RES- trofee op het Smitsschorre-cir- cuit in Axel. In beide manches moest Van Espen zijn meerdere erkennen in Roels, die overi gens pas voor de eerste maal dit jaar van de partij was op het Axelse circuit. Normaal gesproken is André van Espen de grote favoriet in dien zijn programma het overi gens toelaat om in Axel aan de start te verschijnen. In de vijf eerdere wedstrijden waaraan hij wel deelnam, slaagde hij er in om 80 procent te scoren, met andere woorden: van de tien manches won de Axelaar er acht. Zater dag had Van Espen in zijn Belgi sche opponent dus een te sterke tegenstander die hem tot twee maal toe wist af te troeven bij de licentiehouders. De vrije tijdrijders kwamen za terdag weer in groten getale op de wedstrijd af. Overigens wer den er door verschillende deel nemers nog al wat vraagtekens gesteld bij de inschrijving van enkele Belgische rijders in deze categorie. Wedstrijdleider Jacky de Feij- ter: „Er zijn inderdaad een paar klachten binnengekomen. Een aantal crossers, dat bij de vrije tijdrijders heeft ingeschreven, zou een licentie hebben bij een Belgische bond. Het is voor ons echter ondoenlijk om dat alle maal te controleren. Wij rekenen op de sportiviteit van de deelne mers, dat ze in de juiste catego rie inschrijven. Het zijn immers allemaal mannen van zeg maar tussen de 25 en 50 jaar oud. Daar mag je toch van verwachten dat ze eerlijk zijn." Bij de licentiehouders ging de overwinning in bijna alle catego- riën naar Belgische rijders. Al leen Dennis Schelleman wist de Belgische overheersing te door breken. De Axelaar bleef daarbij Coen van Hoeve uit Zaamslag voor. Er volgen nog twee wed strijden in het kader van de strijd om de RES-Trofee: op de zaterdagen 30 september en 7 oktober. van onze medewerker HULST - In de vooral span nende slotronde hield Nico Goossen uiteindelijk het beste overzicht in de eind strijd tweede klasse drie banden van het biljartdis trict Zeeuv^sch-Vlaanderen. Goossen moest in de slot- partij winnen van Jo Smet om het kampioenschap voor zich op te eisen. Darain slaagde de speler van WBC Walsoorden ternauwer nood. Op de slotdag van deze eind strijd in biljartzaal De Smik kel in Hulst steeg de span ning zowat met elke partij. Jan de Rijke begon de slot dag ongeslagen maar ge raakte in de aanloop naar de slotpartijen geblesseerd door een ongelukje met.... een kruiwagen. Daardoor was De Rijke niet meer stootvast en verloor op de laatste dag alle drie zijn par tijen. Door dit verloop kon het ge beuren dat bij het "ingaan van de slotronde nog vier kanshebbers op de titel wa ren. Goossen voerde de rang lijst toen aan met negen matchpunten, Kees Wissel, Jan de Rijke en Jo Smet volgden hem met allen slechts één punt minder. In die slotronde moest Wis sel tegen De Rijke en ont moette Goossen Smet. Kees Wissel maakte de partij te gen De Rijke vlot uit: 25-22 in 44 beurten. Door dat resul taat was Nico Goossen ge dwongen om zijn partij te gen Jo Smet te winnen. Het moyenne van Wissel was im mers veel beter dan dat van Goossen. Smet bleef echter steeds aanklampen en kon tot 23-23 Goossen bijbenen. Toen sloeg Goossen echter de beslissende bres: 25-23 na 61 beurten. Goossen dus kampioen en hij mag Zeeuwsch-Vlaanderen ver tegenwoordigen in de ge westelijke finale. Jo Josiassen kreeg de prijs voor de kortste partij: 31 beurten in zijn partij tegen Kees Wissel. De hoogste se rie was voor Jan de Rijke (ze ven).

Provinciale Zeeuwse Courant | 1995 | | pagina 27