Neergang van HVV duurt voort Philippine en Koewacht in balans Sluiskil barst van het zelfvertrouwen Hulsterloo vernedert Jong Ambon met 7-1 Steen heerst maar verliest in Uzendijke fluister ploeg lijdt derde nederlaag in acht dagen Terneuzense Boys en Spui simpel naar zege uitslagen van onze medewerker HULST - Trainer Ad Roovers van HVY'24 weigerde na afloop van de pijnlijke 0-3-nederlaag legen Virtus zijn spelers aan de schandpaal te nagelen. „Wat ffloet ik ze verwijten? Ik heb geen enkele behoefte aan kri tiek. Ze hebben inzet getoond. Het zat ook niet mee, want we hadden na rust de gelijkmaker moeten scoren. Het werd echter 0-2. Vanaf dat moment speelden een verloren wedstrijd", concludeerde Roovers. Binnen acht dagen verloor HW, het 1-O-verlies tegen BSC en je 7-1-bekernederlaag tegen Terneuzen, voor de derde keer op rij. Toch beschouwt Ad Roo vers de slechte resultaten niet desastreus. „We hebben een jonge ploeg. De twee competitie nederlagen zijn vanzelfsprekend geen leuk begin, maar ze vormen geen enkele reden tot paniek. Het kost nu eenmaal tijd om aan een nieuw team te bouwen. Het 1 is erop gericht dat HVV binnen drie jaar terug op het ni veau van de tweede klasse." Tegen het fysieke geweld van Virtus en BSC bleken de licht- roetige Hulstenaren niet opge wassen en er wachten meer soortgelijke tegenstanders. Het spelletje dat de geel-blauwen gisteren aan de dag legde is bo vendien voor veel tegenstanders gemakkelijk te beteugelen. Zo bleef HW volharden met te lang doorgevoerde combinaties door ;t midden, waar de spitsen Car- Blommaert en Nico Mahu geen meter ruimte kregen. Daar Virtus na de vroeg verkre- voorsprong een cordon aan »k sterke verdedigers opge bouwd. Bovendien speelde HVV 'fy de tegenstander in de kaart door veel ballen door de lucht te spe- Jeugdteams oefenen BRESKENS - Als uitvloeisel het samenwerkingsverband tussen de West-Zeeuws-Vlaam- voetbalverenigingen komen jeugdselecties van de betrokken clubs vanavond (maandag) in Breskens voor het eerst dit sei zoen in actie. Daarmee wordt een reeks van twintig oefenwed strijden geopend. Om 18.30 uur temen de C- en B-selectie het op tegen respectievelijk Philippine Cl en Axel BI. Om 20.00 uur speelt de geselecteerde A-jeugd tégen Terneuzense Boys Al. len, die een gemakkelijke prooi waren voor de kopsterke Bra banders. De zijkanten werden onbenut gelaten en juist daar had de ruimte gelegen om Virtus te bestoken. Voor rust kon weliswaar Virtus eveneens niet imponeren, maar één geniaal moment van mid denvelder Roy van Pelt was vol doende om HVV op een achter stand te zetten. Na een klein kwartier kapte Van Pelt zich vrij en schoot de bal van afstand in de kruising: 0-1. Vanaf dat mo ment kon Virtus op de voor sprong teren. De thuisclub had weliswaar meer balbezit, maar effectief was het allemaal niet. Na rust zette een agressiever HW zowaar aan voor een offen sieve. Daar vloeiden enkele kansjes uit voort, maar de afwer king was ver beneden peil. Toen de aanvalsgolven van HW min der werden, bleken ook de Bra bantse tegenaanvallen niet van gevaar ontbloot. Laatste man Jurjen Swiers was toen al door Roovers naar voren gedirigeerd. Die zet werkte averechts, want doelpunten van Dennis Raat (0- 2) en Dimitri den Brinker (0-3, in blessuretijd) legden de zwakke plekken in de chaotische Hul- sterse verdediging bloot. Tot overmaat van ramp kon HVV- verdediger Martin de Schrijver in blessuretijd na zijn tweede ge le kaart vertrekken. Een aanval van HW'24 op het doel van Virtus. van onze medewerker PHILIPPINE - In een bijzonder matige wedstrijd kwam Philippine in de thuiswedstrijd tegen Koe wacht niet verder dan 1-1. Philippine verloor niet al leen twee belangrijke punten, maar zag ook midden velder Ivo Mohnen met twee gele kaarten op zak voortijdig naar de kleedkamer vertrekken. Er was in het mosseldorp dan ook weining reden tot tevreden heid. Tevredenheid was er wel bij de bezoekers uit Koe wacht. Secretaris Willy vanNieulande, die aan het ein de van vorig seizoen een tweetal belangrijke spelers zag vertrekken: „We hebben amper spelers genoeg om een waardig vierde klasse-elftal in het veld te brengen. Gezien het vertoonde spel, zeker na de pauze, mogen we dan ook dik tevreden zijn denk ik." Van Nieulande had gelijk. Want wat Philippine en Koewacht in de eerste helft lieten zien, haalde amper het niveau van een partijtje zomeravondvoetbal. Vooral Philippine blonk in die periode uit in het geven van slechte passes. Bovendien ontbrak het bij het team van trainer Ronny Kerkvoorde aan de nodige werklust om de fanatiek uit de startblokken gescho ten bezoekers van zich af te houden. Philippine mist vooral een leidend figuur, die de thuis ploeg uit het slob kan halen. Koewacht nam in de 22e minuut een voorsprong. Johnny Lensen werd net bui ten het strafschopgebied foutief afgestopt. Hij belast te zichzelf met de vrije trap. Doelman Danny Klokgie ter had de muur niet goed neergezet, waardoor het voor Lensen een koud kunstje was de bal binnen te knallen: 0-1. Voor Philippine was de achterstand het sein de ba kens te verzetten. In de 34e minuut leek de thuisploeg op geliike hoogte te komen. Koewacht-doelman Pol van de Vijver sloeg de bal bij een hoekschop voor de voet van Harry Vermeire, die zijn inzet echter gestopt zag door ploeggenoot Erwin van Steenberghe, die de bal van de lijn kopte. Na de pauze toonde Philippine zich heer en meester. De bezoekers werden in de verdediging gedrongen en wisten zich bij vlagen slechts staande te houden door de bal zover mogelijk over de zijlijn te trappen. Het ontbrak de thuisclub echter aan een koele afwerker. Vooral Marnix Schieman en Marcel Meyer toonden zich meesters in het missen van kansen. En kwam er al eens een schot tussen de palen, dan was de attent kee pende Pol van de Vijver attent. Ook ontbrak het de thuisclub in die periode aan het nodige geluk. Zo zag de regelmatig in het strafschop gebied opduikende Peter Hamelink een kopbal van de lijn gehaald worden door Koewacht-verdediger Carlo van Gremberghe. En enkele minuten later belandde een kopbal van Hamelink op de lat. Een uiterste krachtsinspanning van Ivo Mohnen bracht zes minuten voor het verstrijken van de offi ciële speeltijd toch nog de verdiende gelijkmaker. De middenvelder ontfutselde op de achterlijn twee tegen standers de bal, plaatste de bal voor het doel, waar de insprintende Harry Vermeire met een gerichte kop stoot het karwei aftnaakte. Ploeg van Bert Timmers na zege op Axel nog zonder puntverlies van onze medewerker lij AXEL - Het ene seizoen is het |g nadere niet. Met de miserabele competitiestart van vorig sei- ,nu oen nog in het geheugen, kan et. Sluiskil dat na gisteren alleen beamen. De formatie van Bert Timmers boekte in en te- Qg fen Axel zijn tweede opeenvol gende overwinning (0-1) en ver- oeft als gevolg daarvan nog ionder puntverlies aan kop van ranglijst in de vierde klasse Dat zijn nog eens andere tijden voor trainer Bert Timmers, die eb\ halverwege vorig seizoen de ont- ari Slagen Eddy van der Hooft op- ila volgde. Toen speelde zijn ploeg jai degradatievoetbal en zat het elf- )fp tal in de hoek waar de klappen vielen. Maar na de overwinning ubl up Axel constateerde de oefen- et meester dat zijn selectie in de 'winning mood' is. „Dit geeft na tuurlijk heel veel zelfvertrou wen", stelde hij vast. „Ik heb ze na de overwinning van vorige week (thuis, met 4-1) niet eens moeten motiveren voor deze wedstrijd. Ze hadden elkaar enorm opgepept." Sluiskil bracht tegen Axel ten opzichte van vorig seizoen drie nieuwe gezichten binnen de lij nen. De aanvallers Danny van der Velden en Dominique Ver linde zijn beweeglijk en handig aan de bal. Van der Velden zorg de er dank zij een enorme werk lust bovendien voor dat de graag opkomende Axel-verdediger Leo Bracke in een vroeg stadium een halt toe werd geroepen, waardoor Sluiskil op het mid denveld vaak over een man meer beschikte. De op het oude nest teruggekeerde Bennie van Leeu wen mocht zich daar naar harte lust uitleven. Van Leeuwen ge pokt en gemazeld in het ama teurvoetbal, was de regisseur van Sluiskil en zette zijn spitsen veelal aan het werk. Dat leverde de bezoekers - in tegenstelling tot Axel - veel meer mogelijkhe den op. De dreiging die er van de Sluiskil- aanval uitging, moet voor Axel trainer Rinus Zegers een ware kwelling zijn geweest. „Het was een lijdensweg als je er op stond te kijken", gaf hij toe. „We kwa men niet verder dan de 'zes tien'." De selectie van Zegers werd in de aanloop naar de com petitie geplaagd door blessures van met name aanvallend inge stelde spelers. Van onze medewerker ie: lei fERNEUZEN - Hulsterloo mag v hch na de riante 7-1 winst tegen long Ambon tot een serieuze ti- elkandidaat in de tweede klas iet se van het afdelingsvoetbal re- snpnen. 'DO-Biervliet 0-3: De ploeg uit Smswaarde kwam er niet aan Een sterker Biervliet had >i» ohter een eigen doelpunt van Stefan de Schrijver nodig om op ten 0-1 voorsprong te komen. In de tweede helft bepaalde de tref- tee Michel van der Walle met wee doelpunten de eindstand 'P 0-3. erhole-Noormannen 2-2: Een terker Noormannen kwam na een half uur verdiend op een 0-1 oorsprong door een doelpunt an Henk Wielemaker. Vlak na ob tost boog Bennie van den Bran- eri de met twee gave treffers de ach- lt erstand om in een 2-1 voor- je! Prong. Noormannen kwam hal verwege op gelijke hoogte (2-2) if 'oor een kopbal van Wielema- pe ker. op 'olsterloo-Jong Ambon 7-1: De •sli i'oeg uit Nieuw Namen was niet stuiten. Bij Jong Ambon was ooinen teveel op persoonlijk suc- es uit. Door treffers van Mario 'ermeirssen, Stefano de Vos (2) enLode van der Heijde nam Hul- gc terloo al ruim afstand (4-1) bij Ie rust. Isaac Rehatta had eerst 'eg voor de gelijkmaker (1-1) ge- de "rgd. in de tweede helft werd de o: marge vergroot tot 7-1 dankzij 'oelpunten van John Kuludra, Mark van Hecke en nogmaals Vermeirssen. RIA-Groede 0-0: Het duel werd gekenmerkt door twee slecht voetballende ploegen. Daarmee is de brilscore gerechtvaardigd. Ouwerkerk-Aardenburg 1-4: De thuisclub keek na een half uur tegen een 0-1 achterstand door een treffer van Mark Buzeijn. Na rust scoorden Angelo Sinack en Paul Hubregsen 0-2 en 0-3. De wedstrijd was gespeeld. Peter Bezemer scoorde nog tegen (1-3) maar Buzeijn had het laatste woord met zijn tweede doelpunt: 1-4. Volharding-Sluis 2-4: In de eer ste helft zag het er nog niet naar uit dat Sluis drie punten mee naai" huis zou nemen. De Zeeuws- Vlamingen keken bij de rust te gen een 2-0 achterstand aan door doelpunten van Traas en Huizen. Een fanatieker Sluis zorgde na rust voor de omme keer via treffers van Van der La nen (2), De Wagenaer en Can- niere. Hoedekenskerke-Cadzand 1-1: Trainer Dennis Sanches klaag de na afloop over de vele kansen die zijn ploeg had gemist. „Zelfs voor een leeg doel", zei de trainer van Cadzand. Vooraf had San ches voor een gelijkspel gete kend. Cadzand speelde een voor treffelijke eerste helft, maai" faal de in de afwerking. Moktar Abid zette Cadzand na rust op een 0-1 voorsprong, maar in de slotfase kwam Hoedekenskerke langszij: 1-1. Michael. Pieters, die vorige week tegen Waregem na maandenlan ge afwezigheid voor het eerst weer mocht opdraven, kampt opnieuw met een achillespees blessure en wacht wellicht een operatie. Peter van Langevelde scheurde in de ontmoeting met Waregem een spiertje in de kuit en Michel Nieuwelink is einde lijk weer in training, maar mag nog geen duel aangaan. Axel speelde daardoor met Gino van de Broecke en Kevin Thompson in de aanval, maar beide lichtge wichten zaten volkomen in de tang bij hun bewakers Howard Völcke en Barry de Puy. Het was in dat opzicht tekenend dat Axel voor rust meer in balbe zit was, maar daar slechts één kans uit wist te creëren. Joep Frusch stuitte echter reeds vroeg in de wedstrijd op een been van de uitgelopen doelman Frans van der Veen. Sluiskil stelde daar naarmate de wed strijd vorderde veel meer moge lijkheden tegenover. Dominique Verlinde en Fabian du Puy mis ten de juiste richting. Niki de Wolff werd matchwin naar. Nadat hij een paar keer dicht bij een doelpunt was ge weest, kopte hij een kwartier voor tijd uit een vrije trap van Van Leeuwen eerst op de paal, om daarna in de rebound doel te treffen: 0-1. Keeper Stan van de Vijver houdt zijn ploeg op de been van onze medewerker IJZENDIJKE - De ontlading was alleszeggend. Met nog twintig minuten te gaan werd William Aerssens bedolven on der zo'n zeven medespelers. Met IJzendijke haalden de plaatse lijke supporters opgelucht adem, nadat de invaller 'in de zestien' ten val was gebracht. Penalty, besliste arbiter Scher- penisse. Adrie van Hanegem schoot die onberispelijk achter Steen-doelman Danny Oppe neer, 2-1. Ruim in blessuretijd velde Serge de Ruysscher het vonnis over de bezoekende ploeg, 3-1. Na de promotie leeft het voetbal in IJzendijke onder een gelukkig gesternte. Onder toeziend oog van trainer Dick de Pooter boek te het team de tweede seizoen zege. Totaal onverdiend, daar was na afloop iedereen het over eens. „Maar", zei de IJzendijke- trainer,je moet ze er natuurlijk wel inschoppen." Waarmee hij doelde op de gebrekkige afwer king van de doelkansen bij de te genstander. Steen, dat een uit stekende indruk achterliet en voor het optreden door trainer Edy de Witte met complimenten werd overladen, verzaakte op dat onderdeel. Al moet worden gezegd dat IJzendijke-doelman Stan van de Vijver in het eerste part een 'wereldpartij' stond te keepen. Na de vroege treffer van de thuisploeg, door Adrie van Hanegem voorbereid en door Vincent Calon gescoord, gaven de bezoekers namelijk de toon aan. Maar al dat offensieve en vaak goede werk ten spijt kregen ze Van de Vijver niet op de knieën. De IJzendijkse goalie, die een week eerder in de uitwedstrijd tegen Hoofdplaat al een hoofd rol vervulde, moet de Steen-aan vallers welhaast een minder waardigheidscomplex hebben bezorgd. Een poeier van Marty de Neijs - een van Steens beste mensen -. schoten van Lieve de Boey, Mark Strijdonck en Marco Ottjes werden door Van de Vij ver gedegradeerd tot lofwaar dige pogingen. Maar ook niet meer dan dat. Steen heerste, voornamelijk door een sterke middenlinie, IJzendijke kreeg de beste kansen. Maar Serge de Ruysscher verzuimde om zijn ploeg nog voor de pauze 'binnen te brengen'. Malaise Ook in het tweede part trok Steen het duel overtuigend naar zich toe. Maar in een vaak chao tisch opererende IJzendijke- achterhoede kon tenslotte al leen Lieve de Boey een bres schieten, 1-1. „We misten laatste man Peter Harteveld (nog niet hersteld van de enkelblessure, opgelopen tegen Hoofdplaat) en dat ging ten koste van de brood nodige rust achterin en het voet ballend vermogen", verklaarde De Pooter de vaak chaotische toestanden voor het IJzendijke- doel. Maar ook Steen-wissels Werner Bischop en Philip Kan foto Peter Nicolai van onze medewerker TERNEUZEN - Terneuzen se Boys pakte in de eerste klasse van het landelijk vrouwenvoetbal een goede 0- 4 overwinning in en tegen Oegstgeest. Ook twee deklasser Spui boekte met 5- 1 een ruime zege op Stads- polders. Hoek kon het net niet bolwerken tegen Nieuw- dorp. Oegstgeest-Terneuzense Boys 0-4: Na de slechte start van de competitie was Ter neuzense Boys uit op revan che. Die kwam er tegen Oegstgeest, al zag het daar tegen de stug verdedigende counterploeg in eerste in stantie niet naar uit. Saskia de Bock zorgde met een be keken boogbal na ruim twin tig minuten voor 0-1. Een tweede doelpunt werd kort voor rust afgekeurd. Toen Diana Kemper in de tweede helft moest uitvallen leek het er voor De Boys somber uit te zien. Niets was minder waar, want door een uitblinkend middenveld werd de tegenstander weg gespeeld. Individuele acties van Wanda Zegers waren goed voor 0-2 en 0-3. Dezelfde speelster stond ook aan de basis van de door Josa van Vliet ingekopte 0-4 eind stand. Spui-Stadspolders 5-1: De overtuigende zege van Spui had, gelet op de verhoudin gen en het aantal kansen, nog hoger kunnen uitvallen. De thuisclub was veel beter en hield Stadspolders het grootste deel van de wed strijd op eigen helft. Dat ge beurde vooral met goed ver zorgd spel over de vleugels. Door een doelpunt van Caro- lien Louwers werd de rust met een 1-0 voorsprong be reikt. Een sterk kwartier in de tweede helft deed Spui door doelpunten van Pascal Tack, opnieuw Carolien Louwers en Hilde Pasveer tot 4-0 uitlopen. De bezoek sters kwamen tot 4-1 terug, maar zagen de marge op nieuw vergroot tot vier doel punten door Anneke Meeuse. Nieuwdorp-Hoek 2-1: Nieuwdorp was fysiek wat sterker dan een verdedigend ingesteld Hoek, dat aantrad met vijf speelsters uit het tweede team. Na twintig mi nuten kwam Nieuwdorp op voorsprong, maar vlak voor rust werkte Bianca Meijer de gelijkmaker binnen. In de tweede helft bleef Nieuw dorp een overwicht houden, dat uitgedrukt werd in een tweede treffer. De thuisclub miste nog een strafschop, maar zag de verdiende winst niet meer in gevaar komen. Biljarten Tweede klasse driebanden district Zeeuwsch-Vlaanderen. Eindstand.: 1. N. Goossen (WBC) 11-0.494-4, 2. K. Wis sel (Concordia) 10-0.601-5, 3. J. de Rijke (Smickel) 8-0.510.-7, 4. J. Josiassen (Smickel) 8-0.471-4, 5. J. Smet (HBC/ Troubadoer) 8-0.465-5, 6. R. van Gaever (CBC) 7-0.452-5,7. A. Joos (GBC) 2-0.411 - 5, 8. F. Pilaet (HBC/Troubadoer) 2-0.338- Motorcross Axel. Achtste wedstrijd in kader van RES-Trofee. Licentiehouders. 1. A. Roels (België), 2. A van Espen (Axel), 3. H. van de Bos (Koewacht), 4, R. Doens (Biervliet), 5. P, Rottier (Axel). Stand. 1. P. Rottier 605, 2. H. van de Bos 595, 3. A. van Espen 586. Vrije tijdrijders. 500cc. 1S. Put (België), 2. L. van Looy (België), 3. S. Willems (België), 4. A. Geldof (Oostkapelle), 5. H. Schoutede (België). Stand. 1. L, van Looy 785, 2. R. Apers 654, 3. A. Geldof 634. 250cc. 1. J. Machiels (België), 2. S.Jan sen (Sluiskil), 3. J. Schelleman (Axel), 4. B. Lijbaert (Sas van Gent), 5. R. Doppe- gieter (Hoofdplaat). Stand. 1. J. Schelleman 741, 2. J. Ma chiels 709, 3. S. Jansen 653. 125cc. 1. D. Schelleman (Axel), 2. C. van Hoeve (Zaamslag), 3. M. Fouache (Bel gië), 4. S. Vanavondt (België), 5. E. Lregloy (België). Stand. 1. D. Schelleman 699, 2. C. van Hoeve 698, 3. C. Alewijnse 532. 80cc. 1. T. Goovaart (België), 2. J. van der Ham (België), 3. B. de Metsenaer (België), 4. D. Losfeld (België), 5. J. van Walle (België). Stand. 1. T. Goovaart 600, 2. B. de Met- 3 544, 3. P. Menue 477. Trimlopen Hydro Agri Loop, Graauw: Halve mara thon: mannen: 1. D. van de Veire (Oos takker) 1.16 14, 2. F. Verschorre (Bres kens) 1.16.22, 3. M. Moenssens (St. Niklaas) 1.16.35, 4. L. Smet (Belsele) 1.17.02, 5. I. Ghijselen (Menen) 1.17.43, 6. R. van Acker (Nieuw-Namen) 1.19.11, 7. F. van Mieghem (Haasdonk) 1.19.33, 8. Y. van Hoeck (Moerbeke) 1.20.13,9. J. Langeraert (Wachtebeke) 1.21.23, 10. R. de Soomer (Laarne) 1.21.27. 1. Verheije (Breskens) tens konden de aanvallende ma laise niet doorbreken. Daardoor bleef IJzendijke, zij het vaak met kunst-en vliegwerk, defensief overeind, En betaalde Steen tenslotte de tol voor de aanvallende machte loosheid. 'We zetten de joker in' moet Dick de Pooter hebben ge dacht toen hij William Aerssens inbracht. Nog geen handvol mi nuten later bleek die ingreep goud waard: Aerssens liet zich professioneel vallen toen hij door Harold van de Brande werd geduwd, waardoor de met veel moed en nog net geen wanhoop strijdende thuisploeg vanaf de stip de partij naar zich toe kon halen. Adrie van Hanegem - die overigens zijn dag niet had - kon dat klusje nog wel aan en bezorg de de tegenstander een enorme kater, 2-1. En na een afgeslagen aanval van de bezoekers zette Serge de Ruysscher alle vooraf gaande missers recht door een voorzet van Frank Neve achter Oppeneer te trekken, 3-1. 10 km, mannen: M. Schouten (De Klin gel 38.19, 2. A. Herrewegh (Hulst) 40.02, 3, L. de Clercq (Lierde) 40.46, 4. H. Vonk (Hulst) 41.00, 5. A. Warrens (Klooster- zande) 41.03. Vrouwen: 1. J. Heethuis (Terneuzen) 53.10, 2. H. Vink (Westdorpe) 56,40, 3. M.J. Weemaes (St. Gillis) 1.00.43. 5,6 km.: mannen: 1. M. Warrens (Kloos- terzande) 19.29, 2. E. Schwegler (Hulst) 19.44, 3. D. Kint (Terneuzen) 20.37, 4. V. Verleijsen (Aalst) 20.41, 5. D. Gerritsen (Hulst) 21.03. Vrouwen. 1. T, Ver- meersch (Sas van Gent) 22.55, 2. D. van Dorsselaer (Hulst) 23.10, 3, M. Rayma- kers (Den Bosch) 28.08. Algemeen klassement SV Aloy halve marathon criterium na 1 wedstrijd: Mannen: Sen.: 1. F. Verschorre (Bres kens). VetA.: 1. R. van Acker (Nieuw-Na men). VetB.: 1. D. v.d. Veire (Oostakker). VetC: 1. G. van Severen (Lovendegem). VetD.1. F. de Decker (Terneuzen). Ve- tE.: 1. L. Staessens (Stekene). VetF.: 1.R. Vandecasteele (Wilrijk). VetG.: 1. L. Bae- tes (Antwerpen). Vrouwen: VetB.: 1. I. Verheije (Breskens). Volleybal Bedrïjfsvolleybal Hulst, eerste klasse mannen: Stuntmarkt-CVC/Doolaege 3- 0, De Troubadour-De Sterre 1-2, Broom- chemïe-VVC/Rhodos 3-0 en Smash 2000- Luctor Banden 1 2-1. Tweede klasse: Jong Morres-Luctor Banden 2 3-0, 't Jagertje-Ambulo 0-3 en Brandax-Van Westen 3-0. Eerste klasse vrouwen: A Markt-Zaman Sport 0-3, l'Entree-Lybveert Verstraeten 2-1, Jong Morres 1-SCMorres 1 3-0, Fo to van Damme-SC Morres 2 2-1 en Fer- ket en de Maat-VVC/Rhodos 1 1-2. Tweede klasse: Broomchemie-Van We- semeale 3-0, CVC 2-De Sterre 0-3, 't Hoeksken-WC/Rhodos 2 0-3, Tence- Reynaertcollege 1-2, Jong Morres 3-SC Morres 3 1-2 en Jong Morres 2-Rabo- bank 2-1. Stand, eerste klasse mannen: 1. Stunt- markt 2-6, 2. Broomchemie 2-6, 3. Smash 2000 2-4, 4. Luctor Banden 1 2-4, 5. De Sterre 2-1,6. De Troubadour 2-1, 7. VVC/Rhodos 2-0, 8. CVC/Doolaege 2-0. Tweede klasse mannen: 1. Brandax 2-6, 2. Ambulo 2-6, 3. Jong Morres 1-3, 4. Reynaertcollege 1-2, 5. Van Westen 2-1, 6. Rijk bv 0-0, 7. ABN/Amro 1-0, 8. 't Ja gertje 1-0, 9. Luctor Banden 2 2-0. Eerste klasse vrouwen: 1. Zaman Sport 2-6, 2. Jong Morres 1 2-4, 3. Foto van Damme 2-4, 4. l'Entree 2-4, 5. VVC/Rho dos 1 2-4, 6. Van Waterschoot 1-3, 7. Ly- beert Verstraeten 2-2, 8. SC Morres 1 2- 2, 9. SC Morres 2, 2-2,10. Voorwaarts 1- I,11. Ferket en de Maat 2-112. A Markt 1-0, 13. CVC 1 1-0. Tweede klasse vrouwen: 1. VVC/Rho dos 2 2-6, 2. De Sterre 2-5, 3. Reynaert college 2-4, 4. Broomchemie 1-3, 5. Wentzler Pauwels 1-3,6. Van Wsemael 2- 3, 7. SC Morres 3 1 -2,8, Jong Morres 3 2- 2, 9. Jong Morres 2 2-2, 10. Tence 2-2, II. Rabobank 1-1, 12. 't Hoeksken 2-0, 13. CVC 2 2-0. Zaalvoetbal Beker Groot Hulst, voorronde: BVS-Van der Gucht 3-7; GTI-ZVH 2 7-4; ZVH-Ver- vaet 11-2; VCZ/Kloosterzande-Wentzler /Pauwels 9-2. Finalepoule: ZVH-GTI 5-4; VCZ/Kloosterzande-GTI 7-6; ZVH-VCZ/ Kloosterzande 1-0. Competitie rayon Hulst: DLC-De Meer paal 7-8; 't Anker/Schelfout-De Reizen de Man 4-3; Van der Poel/Ros Beyaart- Beule/Helvic 2-5; De Driehoek-The Cor ner 4-2, De Ruijter-De Zaak 3-2; ING bank-Neckermann/Stuntmarkt 4-6; Den Dullaert-IZV 2 5-1; De Reizende Man- DLC 5-0; IZV 2-Van der Poel/Ros Beyaart 4-4; MEerpaal-De Driehoek 5-1; The Corner-De Ruijter 1-8; Neckermann/ Stuntmarkt-Den DullaertO-2; Beule/Hel- vic- 't Anker/Schelfout 6-3; De Zaak-Ra- bo 7-2. Stand: Meerpaal 2-4; De Ruijter 2-4; Den Dullaert 2-4; Beule/Helvic 2-4, Rei zende Man 2-2; De Driehoek 2-2; Nec- kermann/Stuntmarkt2-2; De Zaak 2-2; 't Anker/Schelfout 2-2; Van der Poel/Ros Beyaart 2-1IZV 2 2-1Rabo 1-0; ING 1- 0; DLC 2-0; The Corner 2-0. Regioklasse vrouwen: Engelhard-De Bruintjes 6-0; Peters Cleaning-OZ 1-8; IZV-Disco Love 1-3; Engelhard-Heyn- drickx 3-2; De Bruintjes-IZV 0-1. De stand; Engelhard 2-4; OZ 1-2; Disco Lo ve 1-2; IZV 2-2; Heyndrlckx 1-0; Peters Cleaning 1-0; De Bruintjes 2-0. Rayon Terneuzen, derde klasse: Adhan- co-Dow 3 2-4, Dow 4-Crunchtime 5-6, Maas Afbouw 3-Dow 2 4-1 en Smit Sportprijzen-De Groote Slock: De Groo- te Slock niet opgekomen. Vierde klasse: Dow 5-Gemeente 2 4-2, Terneuzen Bonden Stores-Terneuzen 2: Terneuzen 2 niet opgekomen, Planten- markt-Atoom Boys 8-3 en Qutility 2-Ca- fe B 8-3. Standen, derde klasse: 1Maas Afbouw 3 2-4, 2. Dow 3 1-3, 3. Crunchtime 1-3, 4, Dow 4 2-3, 5. Dow 2 2-3, 6. Witte Bous- sen/de Bruin 1-1,7. De Groote Slock 0-0, 8. SmitSportprijzen 1 1-0,9. Adhanco 1- 0. Vierde klasse: 1. Plantenmarkt 2-6, 2. Qutility 2 2-6, 3. Dow 5 2-3, 4. Cafe B 2-3, 5. Gemeente 2 2-3, 6. Terneuzen 2 0-0,7. Melk Bier 1-0, 8. Terneuzen Bonded Stores 1-0, Atoom Boys 2-0. Oostburg Orevo: Poule A: Groosman/ Pacojeans-La Porte d'Or 10-4; Traas-De Boemerang 1-8; Oud Sluis-Groosman/ Pacojeans 6-2; RVS/Engelaar-Francke Sport 0-5. Poule B: De Wielewaal-De Zwart 5-2; De Rode Leeuw-Stekellnck 3-8; Gemeente Oostburg-Meeusen 2-1; Valentine-Bon Ami 13-0, Poule C: Du Commerce-Van de Sande 5- 0; 't Hart van Sluis-Chez Rene 10-2. Standen, poule A: Francke Sport 2-4; Sunset Boulevard 2-4; De Block 2-3; OBS/Erasmus 2-3; Oud Sluis 1-2; Traas 2-2; De Boemerang 2-2; Groosman/Pa- cojeans 3-2; La Porte d'Or 2-0; RVS/En- gelaar 2-0; Texaco/'t Krikje 2-0. Poule B: Valentine 2-4; Stekelinck 2-4; Gemeente Oostburg 2-3; ABN/Amro 1- 2; Omnisport 1-2; De Wielewaal 3-2; De Rode Leeuw 2-1; Meeusen 2-1; De Zwart 2-1; Delta Nuts 1-0; Bon-Ami 2-0. Poule C: Du Commerce 2-4; JJ Opties 1- 2; Wolf 1-2; Telepost 1-2; WOD/Saint Pierre 1-2; Van Looy 1-2; 't Hart van Sluis 2-2; Riemens 1-0; Jopie Sluis 1-0; Van de Sande 2-0; Chez Rene 2-0, Oostburg Zavio: KNVB-beker. Poule 2. Rabo Aardenburg/Eede-Leenhouts 5-3. Poule 3: Groosman/Casuals-De Zee meeuw 1-2; De Zeemeeuw-Bron 4-0; Bron-Groosman/Casuals 4-0. Eindstanden. Poule 2: 1. Rabo Aarden- burg/Eede (naar halve finale); 2. Leen- houts; 3. 't Populierenhof. Poule 3: 1De Zeemeeuw (naar halve finale); 2 Bron; 3. Groosman/Casuals. Arno Zwegers van Sluiskil deinst terug bij een uithaal van Axelaar Kevin Thompson. De Vlissingse scheidsrechter Meulmeester ziet het goedkeurend aan. Uiterst rechts kijkt Benny van Leeuwen toe. foto Peter Nicolai

Provinciale Zeeuwse Courant | 1995 | | pagina 25