Terneuzen raast ook over NOAD Goes klopt RKTW: 2 1 Driepunter voor Zierikzee dankzij Saman Middelburg na zege koploper Zeelandia schiet met scherp: 5-2 Vlissingen kraakt zwak Hoofdplaat Vrouwen Vlissingen op schot tegen DVO \Patrick Baumgarte met vier goals man van de wedstrijd: 6-1 van onze verslaggever TILBURG - Goes heeft ook zijn tweede wedstrijd in het nog prille seizoen in winst om gezet. Na de forse zege tegen Beek Vooruit (6-0), klopte de honderdjarige gisteren in Til burg RKTW met 2-1. Sommige spelers kunnen er niet mee overweg. De ene dag een jubileum vieren, de andere dag je plicht doen op het veld. Zaterdagavond vierde Goes het honderdjarige bestaan, maar de spelers van de eerste selectie keerden tijdig huis waarts. Dat loonde in Tilburg. „Ook op dat vlak beginnen we een volwassen indruk te ma ken", zei trainer Hugo Barends opgetogen. Goes kwam bij RKTW alleen in de eerste helft in de proble men, vooral omdat Barends noodgedwongen twee omzet tingen moest plegen. Jan Wil lem de Kok en Serge Berre- voets haakten met blessures af. In de 22e minuut opende Goes de score. Arjo den Dekker zocht de achterlijn en legde de bal op de voet van de meegelo pen Ronnie Proos: 0-1. In de 60e minuut voerden de bezoe kers de score op. Pearl Does burg vond de vet van Johnny Heijnsdijk: 0-2. In het restant verzuimde Goes de marge op te voeren, al vond een treffer in de ogen van scheidsrechter Vorstenbosch geen genade. Bij een doeltref fende kopbal van Proos had de arbiter uit Rosmalen buiten spel geconstateerd. „Dat waag ik te betwijfelen", zei Barends, die Goes in de tweede helft het duel had zien controleren. Toch kwam RKTW in de bles suretijd nog terug. Robbie Ver- hoof vond het net, maar Goes kwam geen moment meer in de problemen, hoewel scheids rechter Vorstenbosch zes mi nuten blessuretijd bijtelde. RKTW - Goes 1-2 (0-1). 22. Proos 0- 1, 60. Heijnsdijk 0-2, 91. Verhoof 1-2 Scheidsrechter: M Vorstenbosch (Rosmalen). Aantal toeschouwers: 200. van onze verslaggever krits Bakker TERNEUZEN - Met zevenmijlslaarzen lijkt Terneuzen op weg om uit de lage iregionen van de amateurs op te klim men naar de top. Twee uitschieters in cén week hebben het optimisme in het JZuidersportpark alweer snel aange wakkerd. Terneuzen liep dinsdag- ivond voor de beker soepel over HVV (7- l), in de competitie raasde de debutant :ondag over NOAD uit Tilburg: 6-1. Die iuccessen hebben niet eens tot overdre ven vreugde geleid. Patrick Baumgar te, die tegen NOAD vier keer scoorde: Terneuzen kan alleen nog maar beter als we straks echt compleet zijn." Minpuntje was alleen de tol die de rood- I zwarten moesten betalen voor de over- sinning op eigen veld. De Brabantse scheidsrechter De Vaan trok vijf keer 1 voor spelers van de thuisclub. Den- Rietjens kwam met twee keer geel zelfs op rood te staan. „Het was onnodig en af en toe ook onbegrijpelijk", vond trainer Henk Ottens. Maar het mag wel eens gezegd: ondanks het geklungel van NOAD was de scheidsrechter de slecht- [te man op het veld. ^Bevlieging Terneuzen treurde er niet te lang om en J nocht zich vooral weer verheugen over de trefzekerheid van Patrick Baumgar- |e. De 26-jarige spitsspeler toonde zich iveer eens een ouderwetse goalgetter. ,Hij is goud waard voor het elftal", be sefte Henk Ottens, die de in het afde- ingsvoetbal geschoolde aanvaller twee veken geleden in Axel nog verweet bij na tien kilo te zwaar te zijn. „Daar heeft ijj wel gelijk in", reageerde Baumgarte na zijn bevlieging tegen NOAD. „Ik doe ;r ook alles aan, maar ik blijf gewoon 95 mkilo wegen. Zo erg is dat toch niet als je her keer scoort?" De onttakeling van de Brabantse oppo- ntinent, die een collectieve inzinking had r e :n in potentie veel meer in zijn mars ïeeft, duurde zondag amper een kwar- ier. Toen had Terneuzen door treffers (fan Patrick Baumgarte en Hubert van den Hemel al een comfortabele 2-0 voor sprong. Voor de rust nog werd die score verdubbeld door Baumgarte (op aange ven van Jean Dooms) en-Michel de Rid der. De ontketende Baumgarte trof ook na de rust nog twee keer doel en miste van dichtbij zijn vijfde treffer van de middag. Met tien tegen elf moest Terneuzen in die tweede helft ook een tegengoal in casseren. Michel de Ridder liep vijf mi nuten voor tijd tegen een tegenstander op. John Adriaansen benutte de straf schop: 6-1. Terneuzen speelde ruim veertig minuten met tien man en legde zelfs toen NOAD zijn wil op. Twee lichte vergrijpen kwamen Dennis Rietjens op de zwaarste sanctie te staan. De ex- HW'er trapte in de eerste helft nog een bal weg na een fluitsignaal en greep kort na rust een aanvaller aan zijn shirt vast. Het was volstrekt onnodig in het wed strijdbeeld. Rietjens wordt in elk geval één duel geschorst. Schouwse ploeg heeft eerste overwinning te pakken: 1-0 van onze verslaggever ZIERIKZEE - Zierikzee heeft zijn eerste overwinning in de derde klasse te pakken. Dankzij een conventionele punter van e]1 Marco Saman verschalkte de ZR ploeg van Jan Meulmeester ec VVR uit Rijsbergen met 1-0. Sa- 1 aman (29) moest diep graven in zijn geheugen naar zijn laatste Drie uitblinkers in het elftal van Terneuzen: Hubert van den Hemel (rechts) heeft gescoord uit een achtervolgd door Patrick Baumgarte (links) en Michel de Ridder (midden). vrije trap en wordt foto Peter Nicolai Zo op het eerste gezicht hoeft Terneu zen zich daar geen zorgen over te ma ken. Henk Ottens heeft zo veel even wicht in het elftal gebouwd, dat blessu res en schorsingen niet tot verzwakkin gen leiden. De absentie van Mare de Kunder bewijst dat. Patrick Baumgar te: ..Ik speel het liefst samen met De Kunder in de spits, omdat wij elkaar blindelings aanvoelen." Het maakt vooralsnog echter niet zo veel uit in de produktiviteit van Terneuzen. Henk Ottens: „De kracht van dit Ter neuzen ligt niet alleen voorin. We heb ben niet zo'n brede basis en toch zijn alle posities sterk bezet. Kijk vandaag maar. Ik miste drie vaste krachten en moest jonge spelers inzetten. Ze hebben het stuk voor stuk goed gedaan. Jean Dooms was bij twee goals de aangever, Ralph Baumgarte viel sterk in en Dan ny Otterloo speelde foutloos als verde diger." Uitblinkers Twee andere uitblinkers speelden min of meer in de schaduw van topscorer Baumgarte. Michel de Ridder is met zijn kracht en snelheid de best denkbare middenvelder voor Terneuzen. De trai ner heeft hem voorlopig even links in de verdediging geposteerd als vervanger van de geblesseerde De Vries. Dat weer hield De Ridder er niet van ook nu weer regelmatig op snelheid voorin op te dui ken. Zijn treffer voor rust, voorbereid door Baumgarte, bewees zijn waarde. Verder ontwikkelt Hubert van den He mel zich steeds meer als de ideale aan gever voor de spitsen. Bovendien scoort hij nu ook. Vorig jaar bleef de links benige technicus op nul. Dinsdag maak te hij tegen HW een weergaloze treffer, zondag tegen NOAD scoorde hij uit een vrije trap. Terneuzen-NOAD 6-1 (4-0): 8. Baumgarte 1-0, 10. Van den Hemel 2-0, 27. Baumgarte 3-0, 44. De Ridder 4-0, 47. Baumgarte 5-0, 55. Baum garte 6-0, 85. Adriaansen 6-1. Scheidsrechter De Vaan uit Vlijmen. Gele kaarten: Rietjens (twee keer geel, dus rood), De Ridder, Otterloo en Van der Hooft (Terneuzen), Bruens (NOAD). Aantal toeschouwers: 570. n8i treffer. Uiteindelijk conclu deerde de robuuste verdediger het zijn eerste doelpunt na dertien jaar competitievoetbal in het eerste van Zierikzee was. iaman was een van de weinige pelers die gisteren op sportpark )en Hogen Blok een voldoende icoorde. WR, net als Zierikzee oo^epromoveerd, speelde in de eer- te helft bijna even krachteloos :eg ds de thuisploeg. Na rust pro- ort leerde de ploeg uit Rijsbergen dille in de eerste helft opgelopen iverij op basis van fysieke [jf nacht goed te maken, maar ook tei loen stond er geen Brabander op lot om boven de grauwe middel maat uit te stijgen. Zierikzee had de pech dat Marco van Oeveren al na zes minuten met een spierblessure het veld moest verlaten. Omdat ook John van de Have verstek liet gaan (hij was op huwelijksreis) was er van een aanspeelpunt op het middenveld nauwelijks sprake. Daardoor legde Zierik zee het accent op de verdediging en etaleerden de spitsen Patrick Roggeband en Erwin Nelissen zich voornamelijk als renpaar den die steeds een stapje te laat kwamen. Doordat ook Michel Winkels niet van de partij was (kniebles sure) verhuisde Marco Saman, normaal gesproken vleugelver dediger, naai' het centrum van de defensie. Samen met Patrick de Broekert vormde hij daar het sterkste deel van het elftal. Vooral in de lucht kwam Saman goed uit de voeten. De Broekert - bepaald niet sterk in de op- dichtte verder alle Een-tweetje In een van zijn spaarzame offen sieve acties scoorde Saman de winnende treffer. Hij onder schepte op eigen helft de bal, rukte op naar het vijandelijke strafschopgebied, zette een een tweetje op met Erwin Nelissen en schoot het speeltuig verwoes tend hard langs keeper John van Overveld: 1-0. Uit zijn daarop volgende vreemde bokkesprong bleek meteen dat de Zierikzeeë- naar niet gewend is te juichen voor een eigen succesvolle uit haal. „Ik had een man in mijn rug, dus veel tijd om uit te halen had ik niet. Daarom schoot ik maar met de punt van m'n schoen." In de tweede helft moest Zierik zee ver terug. Vooral in de laat ste twintig minuten drong WR regelmatig gevaarlijk aan, maar verder dan een bal op de paal. uit een vrije trap van Jurgen van Kuijk, kwamen de Brabanders niet. Wel moest Zierikzee her haaldelijk aan de noodrem trek ken, hetgeen resulteerde in vijf gele kaarten. Aan de andere kant van het veld teisterde Er win Nelissen een keer de buiten kant van de paal en hadden en kele counters succes moeten op leveren. Ze waren aan Jarno Ver meulen en Patrick Roggeband echter niet besteed. Zierzee - WR 1-0 (1-0). 10. Saman 1-0. Gele kaarten voor Lafeber, Robbert Roggeband, Danny van Oeveren, Van Tiggelhoven en Nelissen (allen Zierikzee), Van Opstal en Martens (beiden WR). Scheidsrechter G.H. Briene uit Ingen, Aantal toeschou wers: 300. Bijzonderheid: In de 40e minuut werd Maurice Hendrikx van WR met een brancard van het veld gedragen. Zijn rugblessure bleek achteraf mee te vallen. 'an onze medewerker 1ISSINGEN - Door een ver- liende 0-1 overwinning in Steenbergen is Middelburg (me- le)koploper in de derde klasse t RCS bereikte via een 2-2 te len Roosendaal het tweede ge- ijkspel dit seizoen. Patrijzen urf leed hetzelfde met een benauw- le l e 2-2 bij MOC. teenbergen-Middelburg 0-1: 'echnisch en zelfs fysiek was iiddelburg de betere ploeg in Steenbergen. De ploeg van Cees Sorstanje had voor rust nog te )un 'einig kansen, maar ook dat on- erdeel werd na rust goed uitge- i oerd, Het ontbreken van kan en betekende een logische 0-0 uststand. Na de rust werden de leeuwen steeds sterker en na 14 ainuten rondde Alexander Bom ien 1-2 combintie af: 0-1. Ook i laarna waren er meer mogelijk- leden voor Middelburg, dat al leen in de laatste tien minuten 'og even in de problemen kwam. Se winst ging verdiend mee naar leeland. 1 iCS-Roosendaal 2-2: Een span ende pot voetbal. RCS kreeg eker na rust meer en betere G( lansen, maar mag gezien de ge- 1 iele wedstrijd toch tevreden zijn Lg i net de puntendeling. Roosen- >/W aal startte namelijk beter, naar kwam na een kwartier toch met 0-1 achter door Martin Jansen. Tien minuten voor rust kwam de verdiende gelijkmaker op naam van Dielemans, die zijn vrije trap door de benen van doelman Danny Gabrielse zag gaan: 1-1. Vier minuten na rust werd het 1-2, toen Dielemans slecht verdedigen afstrafte. RCS werd nadien sterker. Uit een vrije trap van Ruud de Vroe kop te Kees Westerweele de 2-2 bin nen. Roosendaal hield het mees te balbezit, maar Ruud de Vroe (paal), Doeland en Van de Velde misten de kansen. MOC'17-Patrijzen 2-2: Patrijzen is goed weggekomen in Bergen op Zoom. MOC had gezien het aantal kansen ruim moeten win nen, maar Jan Willem Dooge was in grootse vorm. Fred Swaa- nen zette de thuisclub op een 1-0 ruststand. Henk van de Brink maakte na rust gelijk (1-1). Via Eric Wiens leek de winst binnen: 2-1. In blessuretijd echter scoor de Rob Koole de verrassende ge lijkmaker: 2-2. HVV'24-Virtus 0-3 (0-1) 13. Van Pelt 0-1. 80. De Raat 0-2, 92. Den Brinker 0-3. Scheidsrechter: G. Martin (Roosendaal). Aantal toeschouwers: 250. Gele kaart: Blommaert (HW'24). Rode kaart: De Schrijver (HVV'24), na twee keer geel. Marco Saman (links) heeft uitgehaald ii gelegenheids-voorstopper. VLISS1NGEN - Het gedegra deerde Zeelandia lijkt direct terug te willen naar de vierde klasse. Ook de tweede wed strijd (thuis tegen Corn Boys) werd weer ruim gewonnen, terwijl Hontenisse een fikse duw kreeg in Hansweert (5-1). Zeelandia-Corn Boys 5-2: Corn Boys kwam door een tref fer van Jeroen Navarro op 0-1. Marcel Caljouw scoorde uit een vrije trap 1-1 en even later zorgde Roland Pruijssers voor 2-1. Adrie van Maaren zorgde voor de 3-1-ruststand. Tien mi nuten na rust schoot invaller Pascal van de Vliet 3-2 in en dat maakte de thuisclub ner veus. Zelfs tegen tien man (Bas Rademakers gooide de bal tegen Pruijssers en kon vertrekken) bleef de thuisclub rommelen. Marcel Caljouw luidde het herstel in (4-2) en het werd nog 5-2 door invaller. Danny Gilde. Hansweertse Boys-Hontenis- se 5-1: Simon Krayenbrink en Bud Aschman zetten de thuis ploeg op 2-0. William van Kerckhoven zorgde wel voor 2- 1, maar de snelle Bud Asch man besliste na rust de wed strijd met twee treffers: 4-2. Gerrit Petersen had het laat ste woord: 5-2. Graauw-Clinge 1-0: Zeker na rust was Graauw meer aan de bal. De thuisclub won ver diend. De beslissing viel al na 16 minuten. De vrije trap van Edwin Molders werd ingekop te door William van Passel: 1- 0. Schoondijke-Zeeland Sport 3- 3: Bij rust leidde Zeeland Sport met 0-3 door treffers van Wim Schout (strafschop) en Roepesh Baghola (twee keer). Twee minuten na rust schoot Frans Steyaert een strafschop binnen (1-3). Dat betekende een toenemende Schoondijke- druk. Steyaert maakte er ook 2-3 van en vier minuten voor tijd voltooide hij zijn hattrick: 3-3. Domburg-Oostburg 0-0: De Zeeuws-Vlamingen waren dui delijk voor een punt gekomen en slaagden daarin, omdat Ko Brand en Marcel Blok uit de vele kansen alleen maai- net naast schoten. Bij uitvallen hield doelman Oscar Jacobse Domburg op de been: 0-0. Renesse-Lewedorpse Boys 2- 2: Lebo kwam zelfs met 0-2 voor door Ollie Blaha en Chris van Ringen. Leon Bakker zet te de ruststand op 1-2 en de verdiende 2-2 kwam op naam van Arjan Visser. Verlies junioren Middelburg VLISSINGEN - De A-junioren van Middelburg kregen in Til burg van Willem II met 4-0 klop. Willem II was ook de betere ploeg. De Brabanders degradeerden vorig seizoen uit de eredi visie en willen in een jaar weer terug naar het hoogste niveau. Voor rust speelde Middelburg goed mee. De ploeg van Hans de Nooijer kreeg ook enkele kansen. Fout uitverdedigen werd na 20 minuten afgestraft (1-0), maar daarna trof Jos Brock van afstand de lat en had gezien de kansen een gelijke stand bij rust verdiend geweest. Een minuut na rust viel de beslissing: 2-0. Dat was de genadeklap en in de laatste tien minuten voerde Willem II die voorsprong nog professioneel op tot 4-0. Jos Schipper derde in Omloop OOSTELBEERS - Jos Schipper is zaterdag in de Omloop van Het Zuiden, de laatste wedstrijd voor de clubcompetitie wiel rennen, als derde geëindigd. De veteraan uit de ploeg van Theo Middelkamp had achttien seconden achterstand op winnaar Jeroen van Happen uit Maarheze. Savtchenko werd tweede. Schippers ploeggenoten Mario van Vlimmeren en Frangois Franse werden respectievelijk vierde en zesde. Theo Middel kamp, dat in de Omloop van het Zuiden het ploegenklasse- ment won, eindigde in de clubcompetitie als tweede achter De Volharding. „Een mooi succes. Formidabel", zei assistent ploegleider Ronald de Jong, die de afwezige Tonnie Huijzen verving. Theo Middelkamp dicteerde de wedstrijd in Liburg van begin tot eind. Bij de junioren werd Arjan Klaasse twaalf de. Stefan Dagevos eindigde als 41e. Prima tijd Floor van Lamoen AMSTERDAM - Floor van Lamoen is als tweede geëindigd in een wedstrijd snelwandelen te Amsterdam. De Goese atleet van AV'56 moest op de 3000 meter alleen nationaal kampioen Harold van Beek voorrang verlenen. Van Lamoen, die finishte in 12.51.0 is de zesde Nederlandse snelwandelaar die de 3000 meter met een gemiddelde van boven de 14 kilometer per uur heeft voltooid. Hij verbeterde zijn persoonlijk record met maar liefst 45 seconden. Prima start schaker Van Boven 's HEER ARENDSKERKE - De strijd om de Zeeuwse Jeugd kampioenschappen schaken is zaterdag van start gegaan. De A-groep kent dit jaar met acht deelnemers een magere bezet ting. Wedstrijdleider Adri Paauwe besloot daarom deze cate gorie een halve competitie te laten verspelen. Grote favorieten in de hoogste leeftijdscategorie zijn de talenten Ralf Gommers uit Terneuzen en Dennis van Boven uit Nieuw- en Sint Joos- land. Gommers kon op de eerste dag nog niet in actie komen. De Terneuzenaar was geïnviteerd voor een landelijk trainings kamp. Hij haalt zijn partijen later in. Dennis van Boven maak te in de eerste ronden geen misstap. Hij won van Cathalijne Kouwijzer en van Roelandt Alders. Arthur van Huizen scoort van dichtbij de eerste treffer van Vlissin- gen- foto Lex de M eeste r van onze medewerker VLISSINGEN - Dankzij een 0-1 overwinning in Vlissingen op Walcheren is Vogelwaarde kop loper in de vierde klasse. Vlissingen haalde de meest op merkelijke winst van het week einde: 10-1 tegen Hoofdplaat. In de Brabantse vierde klasse is Luctor na een 0-2 thuisneder laag tegen Kaaise Boys hekke- sluiter. Walcheren-Vogelwaarde 0-1: De Vlissingers hadden voor rust goede kansen. Doelman Patrick Vonk hield Michel van Dalen van scoren af en na 22 minuten werd het fortuinlijk 0-1. Slordig uitverdedigen bracht de bal plots voor de voeten van Edward Tieleman: 0-1. Na rust slaagde Walcheren er niet in te scoren. Het bleef dus 0-1. Vlissingen-Hoofdplaat 10-1: Een oppermachtig Vlissingen had geen kind aan een zwak Hoofdplaat. Bij rust was de zaak al bekeken. Arthur van Huizen, Rob Post, Van Huizen, Jaimy van Bloppoel (van 30 meter) en Van Huizen zorgden voor 5-0. Ar thur van Huizen scoorde na rust nog tweemaal (7-0), voordat Je roen Verstraete de Hoofdplaat eer redde: 7-1. Een strafschop van Jack Blijlevens en tweemaal Pascal Caumartin brachten de score op 10-1. Robur-Breskens 0-2: Gerard Tibbe miste in de eerste minuut de beste Robur-kans, maai- ze ker na de rust was Breskens de betere ploeg. De ploeg speelde bekeken en kwam zelden in ge vaar. Mark Boekhout scoorde zowel voor als na de rust: 0-2. Luctor-Kaaise Boys 0-2: Na ne gen minuten scoorde Johan Moerland al 0-1. Luctor kwam wel meer in de wedstrijd, maar was aanvallend machteloos. Na rust was er meer strijd. Een feller Luctor, maar de grote inzet van Kaaise Boys gaf de doorslag. Tien minuten voor tijd werd de strijdlust beloond met een uitval via Toon Nuijten: 0-2. Philippine-KoeWacht 1-1 (0- 1)22. Lensen 0-1, 84. Vermeire 1- 1. Aantal toeschouwers: 150. Scheidrechter: J. Wagtmans (St. Willebrord). Gele kaart: Van Hecke (Koewacht) en Pielaat (Philippine). Rode kaart (twee keer geel): Mohnen (Philippine). IJzendijke- Steen 3-1 (1-0) 6. V. Calon 1-0, 60. L. de Boey 1-1, 71. A. van Hanegem 2-1 (pen. i, 95. S. de Ruysscher 3-1. Scheidsrech ter: P. Scherpenisse (Terneu zen). Aantal toeschouwers 175. Gele kaart: F. van de Vijver en V. Calon (beiden IJzendijke) en M. de Neijs (Steen). Axel-Sluiskil 0-1 (0-0). 75. De Wolff 0-1. Scheidsrechter K. Meulmeester (Vlissingen). Aan tal toeschouwers: 250. Gele kaart: Van Leeuwen (Sluiskil), Frusch (Axel). t de punt van zijn rechterschoen: 1-0. „De keeper heeft die bal absoluut niet gezien", meende de foto Willem Mieras van onze medewerker VLISSINGEN - In de vrouwen eerste divisie verslikte Oostka- pelle zich op eigen veld in 't Zand. De topper ging met 2-4 verloren. De voetbalsters van Vlissingen hérstelden zich van een matige start en wonnen met 9-0 van DVO. Oostkapelle-'t Zand 2-4: De thuisclub begon goed en'kwam door Janita Davidse met 1-0 voor. Het werd wel 1-1, maar Ja nita Davidse scoorde ook 2-1. Daarop volgde een tegenslag, want Josca Lamper en doel- vrouwe Lenny Jacobse moesten geblesseerd het veld verlaten. Het stevig spelende 't Zand pro fiteerde na de rust. De ingeval len doel vrouwe Jolanda Zwigt- man had al helemaal geen geluk en moest nog driemaal vissen: 2- 4. Fysiek was 't Zand net wat fel ler en de foutjes werden goed af gestraft. Vlissingen-DVO 9-0: Vlissingen was veel beter en kwam al snel op voorsprong. Jose Verhage. Ilona Stouthamer, Maringe Vo gel, Verhage en Mary Slijper zorgden voor een mime 5-0-voor- sprong bij rust en die liep nog op tot 9-0 door Jose Verhage. Ireen Meulmeester en Stouthamer (2x). Capelle-Kloetinge 12-2: De Kloetingse vrouwen waren kansloos. Capelle was in alle li nies de betere ploeg. Wel werd het eerst 0-1 door Kim Jansen, maar verder kwam Kloetinge te kort en had weinig in te brengen. Na rust scoorde Anneke Minnee het tweede Zeeuwse doelpunt.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1995 | | pagina 15