Kloetinge lief voor Zwart Wit'28 's-Heer Arendskerke mist kwaliteit Bruse Boys op karakter langs MVV'58 Rillandia heeft pech tegen Oostkapelle n Goede start voor zaalvoetbalteams VVGZ benut kansen beter dan Veere: 3-1 Nieuwdorp en SPS blijven in evenwicht E Jurriaan Maccow gaat naar Shangai Matheid en netheid debutant: geen punten van onze verslaggever Frits Bakker ROTTERDAM - Met mooi voet bal wil Kloetinge nog wel eens een tegenstander onder de voet lopen, maar soms wil trainer Paul Telussa dat zijn spelers de mouwen opstropen en voorop gaan in de strijd. Dat wil maar niet lukken bij de club die meestal uitblinkt in netheid. Jurriaan Maccow, die na een half uur uitviel met een bles sure, vond dat Kloetinge in de uitwedstrijd tegen Zwart Wit'28 uit Rotterdam 'mat en slap' had gespeeld. Hij kon de gelatenheid niet verklaren. „Je zou toch verwachten dat het nieuwe avontuur iedereen scherp heeft gezet. Dat blijkt niet zo te zijn. Vorige week te gen GWV wonnen we nog, nu dus niet. We verdienden het ook niet." Zwart Wit'28 strafte im mers het slappe tegenspel wel af: 3-1. In de rangen van de Rotterdam mers werd niet alleen de winst met gejuich begroet. Jan Jan sen, die commentaar geeft bij de thuiswedstrijden van Zwart Wit. zei na afloop: „Dat maken wij nou nooit meer mee: een wed strijd zonder gele kaarten." De blanke straflijst voor de twee elf tallen was niet de verdienste van scheidsrechter Cees Harinck uit Vlissingen, die met twee du bieuze strafschoppen geen beste indruk maakte. Zwart Wit speel de gewoon vanuit een zetel en hoefde geen onnodige overtre dingen te maken en Kloetinge liet zich weer eens gewillig naar de slachtbank voeren. Paul Telussa was in zijn tijd een speler, die zijn tanden in de te genstander kon zetten. De trai ner vindt die mentaliteit niet te rug in Kloetinge, waar winnen leuk en verliezen geen man over boord is. Twee wedstrijden, één gele kaart, dat valt natuurlijk te prijzen in de instelling van de de butant, die af en toe een overdre ven respect toont voor de tegen stander. Het was zelfs vertede rend om te zien hoe aardig het elftal van Telussa was voor Zwart Wit. Bij 2-1 achter met de rust was er al een sfeer van: dit winnen we toch nooit meer. Slimme spitsen Kloetinge speelde in Rotterdam één helft redelijk mee en kwijn de in de tweede helft weg door een onverklaarbare lankmoe- Kruiningen en Bevelanders samen op kop van onze medewerker VLISSINGEN - Kruiningen en Bevelanders haalden uit de eer ste wedstrijden de maximale winst en gaan samen op kop in de vierde klasse van het zater dagvoetbal. Het gedegradeerde Middelburg lijkt na de verrassende 0-1-thuis- nederlaag tegen SSV'65 weer een moeilijk seizoen tegemoet te gaan. WIK-Kruiningen 1-3: Frenk de Jonge scoorde 0-1. Leon Hen- drikse tekende voor 1-1, maar dankzij Edwin Arens werd het voor rust verdiend 1-2 voor Krui ningen. WIK kwam sterk terug na rust. Het kreeg ook volop kansen, maar die werden niet benut. Zodoende werd de strijd tien minuten voor tijd bfeslist. Arthur van Noorden mocht on danks een overtreding doorgaan en 1-3 scoren. Het leverde nog een opstootje op van proteste rende WIK-spelers, waarbij Ri chard Verhage een rode kaart kreeg. Bevelanders-Zaamslag 5-2: Met Leo Versluis en Jan Leendertse in vorm was het klasseverschil al snel duidelijk. Peter Kasteleijn opende de score na 20 minuten. Een strafschop wegens hands betekende nog wel 1-1 door Alex Meijer, maar Jan Leendertse (kopbal) en Leo Versluis zorgden voor de 3-1 ruststand. Intussen was Bevelanders-trainer Anton Meerman wegens commentaar uit de dug-out gestuurd. Leen dertse en Versluis beslisten na rust de wedstrijd (5-1) en Jan de Zwarte bepaalde de uitslag op 5- 2. NOAD'67-Meèuwen 2-3: Voor rust speelde Meeuwen prima. Nadat Leo Zuidweg NOAD'67 op voorsprong had gezet, sl.oegen René Riemens en Jeroen van Winkelhof namens De Meeuwen toe: 1-2. Een agressiever NOAD kwam na rust door Leo Zuidweg op 2-2. Tien minuten voor tijd besliste Patrick Koppejan het duel: 2-3. Wemeldinge-Terneuzense Boys 1-1: Twaalf minuten na de rust kogelde Jordan Schrier een vrije trap van 25 meter in de kruising (1-0) en 20 minuten later haalde Jacky Scheele van afstand uit: 1- 1. Een terechte puntendeling. Middelburg-SSV'65 0-1: Middel burg speelde voor rust wat beter en kreeg in ieder geval de betere kansen. De jeugdige SSV-ploeg haalde zonder schade de rust en was na de hervatting zelfs iets feller. Niet zonder geluk kopte na 17 minuten junior Yuri Baart de stand naai- 0-1Daarbij bleef het. digheid. „Wat was het toen saai om naar te kijken", zei Jurriaan Maccow later. „Ik was blij dat de scheidsrechter affloot." John Bentschap Knook, die na het uitvallen van Maccow als laatste man ging spelen: „We zijn na die strafschop tegen niet meer in de wedstrijd geweest. We zagen ze langs alle kanten op ons afko men." Maccow: „Het grote ver schil met een klasse lager zijn de individuele kwaliteiten. Vorig jaar hadden we tegenstanders met één goeie spits, nu zijn ze stuk voor stuk slim en sterk aan de bal. Wat waren ze aanvallend sterk, zeg." Zwart Wit moet het inderdaad hebben van zijn snelle, wend bare spitsen, die Kloetinge in ne gentig minuten tijd alle hoeken van het veld lieten zien. Het meest begaafd in die voorhoede is de 24-jarige Manuel Freire Monteiro, die geboren is op de Kaapverdische eilanden, ge speeld heeft voor Spartaan'20, Dordrecht en Heerjansdam en vorig seizoen bij Zwart Wit is neergestreken. Hij legde de ba sis voor de overwinning op Kloe tinge toen hij na een klein half uur met een stiftballetje de 1-0 liet aantekenen. Dennis Dekker zorgde in die voor Kloetinge moeilijke fase voor 2-0. Buskruit De Rotterdammers hebben ook in Danny van de Krogt een aan valler die dit jaar werd begeerd door een betaalde club. De lin kerspits is door FC Utrecht ge volgd en scoorde in een testwed strijd drie keer. Hij weigerde een contract. Jan Jansen (pr-man): „Daarnaast hadden we nog een fantastische spits, die vorig jaar topscorer was: de Antilliaan Brian Witteling. Maar hij was een vaatje buskruit. Hij is tij dens de voorbereiding niet nieer komen opdagen en is nu van de aardbodem verdwenen. Nie mand heeft hem meer gezien." Kloetinge had tegen deze oppo nent geen schijn van kans. Het kwam net voor de rust nog even terug in de wedstrijd, toen scheidsrechter Harinck een on schuldig duwtje op Alex Lou- rens bestrafte met een penalty. Lourens scoorde zelf: 2-1. Maar alsof hij zijn fout wilde goedma ken, floot Harinck in de elfde mi nuut na rust ook voor een straf schop tegen Kloetinge. Jerome Horsman zette de thuisclub op 3- 1. Alleen door gemakzucht van Zwart Wit bleven de Zeeuwen daarna gespaard voor een gro tere afgang. Bij Kloetinge haal de slechts John Kole een ruime voldoende. Zwart Wit-Kloctinge 3-1 (2-1): 24. Monteiro 1-0, 31. Dekker 2-0, 42. Lou rens 2-1, 56. Horsman 3-1. Scheids rechter: C. Harinck uit Vlissingen. Aantal toeschouwers: 400. van onze medewerker BRUINISSE - Vooraf meldde trainer Theo Moerland van Bruse Boys dat zijn spelers een gebrek aan strijdlust ge toond hadden tijdens het duel met Dinteloord (5-1-verlies). Hij hoopte op meer passie te gen MW'58. Moerland kreeg zijn zin. Zijn ploeg speelde sterk en won met 3-2. In de openingsfase leek het er niet op dat Bruse Boys zou winnen. Binnen drie minuten keek de ploeg al tegen een ach terstand aan na een slecht uit verdedigde bal, die opgepikt werd door Patrick Diks. Deze schoot de bal diagonaal in de verste hoek, via de binnenkant van de paal: 0-1. Een volgende aanval van MW belandde in het zijnet. Bruse Boys was na deze vroege goal niet van plan mee te werken aan de eerste overwin ning van MW. Bruse Boys le verde strijd en was daardoor overwegend in balbezit. Na een mooi genomen corner vanaf rechts werd de bal keihard in gekopt door Willem Webers: 1- 1. MVV'58 was in die fase veruit de mindere, dit bleek wel uit het aantal corners in de eerste helft: 5 voor Bruse Boys, 0 voor MW'58. In de 31e minuut werden de toeschouwers getrakteerd op een afstandsschot a la Arie Haan. John van Dijke zocht in de buurt van de middenlijn een aanspeelpunt, vond het niet en haalde toen van ruim dertig- meter verwoestend uit: 2-1. Na rust leek het erop dat MW de touwtjes weer strak in han den ging nemen. De ploeg ver sierde direct een tweetal cor ners. Deze leverden overigens geen direct gevaar op maar door de aanhoudende druk werden sommige Bruse Boys spelers zenuwachtig, met uit zondering van Tonnie van den Berge die nimmer in paniek raakte en vanuit de defensie mooie passes verstuurde naar de frontlinies. Toch werd het 2-2. Alex van Wijk van MW werd door Mar tin Verspoor van Bruse Boys omvergetrokken in het straf schopgebied; de penalty die daarop volgde was misschien wel een erg zware bestraffing maar werd desondanks door Diks perfect ingeschoten: 2-2. Toen Bruse Boys het initiatief eindelijk weer naar zich had toegetrokken, kwam het weer op voorsprong door een droog schot, hard en laag ingescho ten door Peter Willemse: 3-2. Eerder had Willemse al een keer op de paal gescholen. De overwinning was verdiend, maai- had zeker hoger uit kun nen vallen. Trainer Moerland kan tevreden zijn, de eerste, punten zijn binnen. Bruse Boys-MVV'58 3-2 (2-1). Score verloop: 3. Patrick Diks 0-1,11. Wil lem Webers 1 -131John van Dijke 2- 1, 77. Patrick Diks (strafschop) 2-2, 81. Peter Willemse 3-2. Scheids rechter: Van Diemen. Aantal toe schouwers: 100. Een aanval van Bruse Boys tegen MW'58 (gestreepte shirts). foto PieterHonhoff Groote Lindt boekt simpele zege tegen gehavende ploeg van onze medewerker 's-HEER ARENDSKERKE - Het gebrek aan kwaliteit heeft zaterdag 's-Heer Arendskerke in de tweede competitiewed strijd tegen Groote Lindt op nieuw opgebroken. Werd de 4- 0 nederlaag van vorige week tegen kampioenskandidaat SHO nog gelaten geaccep teerd; de 3-0 thuisnederlaag tegen de debutant in de twee de klasse kwam harder aan. Voor trainer Jack Schipper staat het vast dat een com pleet 's Heer Arendskerke te gen de club uit Zwijndrecht winstkansen zou hebben ge had. „Het was een tegenstan der die we normaal gesproken moeten aankunnen, maar ja we misten daarvoor de kwali teit", verzuchtte Schipper vlak na het duel. Het zit de dorpsclub in de be ginfase van de competitie te gen. Ga er maar aan staan: spelbepaler Wim Goedegebure lijkt door een knieblessure voor lange tijd uitgeschakeld, terwijl zaterdag ook Marco Goedegebure (ontsteking in de knie), Roedie Weststrate (spierscheuring) en Peter Kamstra op de blessurelijst prijkten. Bovendien moest de niet fitte Leo Goedegebure (spierverrekkingj al na een kwartier uitvallen. Niet vrijuit Zorgen dus voor Arendskerke, dat getekend wordt door het blessureleed. „Had Wim Goe degebure vandaag maar ge speeld", zei Schipper, die toe gaf dat zijn ploeg verdedigend bij enkele doelpunten niet vrij uit ging. Vooral het eerste doel punt was een weggever. De tot dan toe onzichtbare spits Ric ky ten Oever pikte de bal net over de middenlijn op en leek voor een uitzichtloze solo te kiezen. Vier spelers van 's-Heer Arendskerke keken ernaar zonder in te grijpen. De een re kende op de ander, maar de slungelachtige Ten Oever wormde zich langs zijn tegen standers en liet doelman Wil liam Aalbregtse kansloos: 0-1. Op dat moment, vijf minuten na rust, leek de thuisclub al een verloren wedstrijd te spe len. Niet veel later mocht Ray mond Corbet aanleggen voor een schot. De bal sprong via de paal voor de goed meeglopen Ten Oever, die zijn tweede tref fer maakte: 0-2. „Die klap kwa men we niet tebovèn. We kre- Richard de Jager van 's-Heer Arendskerke (rechts) speelt de bal langs een verdediger van Groote Lindt. foto Willem Mieras gen nog wel via Kees Koop man een prima kans op 1-2", blikte Schipper terug. De mid denvelder schoot van dichtbij de strakke voorzet van Frank Goedegebure tegen het li chaam van doelman Willem- Jan Pons. Ondanks de goede wil kon Arendskerke daarna aanval lend geen vuist meer maken. In de slotfase werkte doelman Aalbregtse de bal niet goed weg uit zijn strafschopgebied, waarna Peter de Hoog zich handig vrijkapte en de bal in de bovenhoek joeg: 0-3. De eerste helft was saai ge weest met veel middenveld spel. Alleen een actie van Frank Goedegebure had een beter lot verdiend, maar het schot van de eenzame aanval ler zeilde over het doel. Vervol gens had de aanvoerder een vrij veld voor zich, maar scheidsrechter William Roe- giest gaf, weliswaar onterecht, gehoor aan het vlagsignaal voor buitenspel van de grens rechter van Groote Lindt. Zaterdag wacht 's Heer Arendskerke opnieuw voor een zware taak (uit) tegen koploper Dinteloord. „Vorig jaar had den we twee punten uit de eer ste vijf wedstrijden. Daar klamp ik me maar aanvast", sprak Schipper zichzelf moed in. 's Heer Arendskerke-Groote Lindt 0-3 (0-0). 50. Ten Oever 0-1, 63. Ten Oever 0-2, 81. De Hoog 0-3. Gele kaart: Koopman ('s-Heer Arends kerke). Scheidsrechter: Roegiest (Sas van Gent). Aantal toeschou wers: 200. van onze medewerker VLISSINGEN - Oostkapelle is na twee wedstrijden al leen leider in de derde klasse van het zaterdagvoetbal. De topper in Rilland werd met 0-2 verrassend en nau welijks verdiend gewonnen. AZW is na de 2-4 thuisne derlaag tegen Dauwendaele alleen op de laatste plaats beland. Rillandia-Oostkapelle 0-2: Na vier minuten stond het al verrassend 0-1. Een voorzet van Richard Verwei ketste via het hoofd van Arthur de Jonge onverwacht achter de verraste doelman Hoogendoorn: 0-1. Rillandia werd steeds sterker. Oostkapelle had het moeilijk, had veel overtredingen nodig en liep tegen Uefst zeven gele kaar ten aan (Rillandia kreeg er slechts twee van scheidsrech ter Wirken). Met name de snelle Ad Beurkens was een plaag voor de Oostkapelle-verdediging, maar Corné van Dordt trof de paal en de inzet van Leo van der Weijden werd van de lijn gehaald. Oostkapelle had de strijd al voor rust kunnen beslissen, maar Verwei schoot een strafschop tegen de paal. Toen Rillandia in de tweede helft steeds meer risico's nam, werd het vier minuten voor tijd bij een uitval toch nog 0-2 door weer Richard Verwei. WHS-Yerseke 1-1: De eerste thuiswedstrijd van WHS le verde meer balbezit op, meer kansen en na zes minuten ook de 1-0 voorsprong door Leon van den Ouden, op aan geven van Alex van de Reest. Een solo van Martin van Hekke besloot hij na 20 minuten met een schot in de kruising: 1-1. Na de rust kregen beide ploegen kansjes, maar het bleef bij de terechte puntendeling. Serooskerke-Tholense Boys 1-1: Serooskerke miste veel kansen. De thuisclub was de hele wedstrijd sterker en kwam voor rust ook verdiend op 1-0 door Bert Riemens. Het wachten leek op een ruimere voorsprong, maar een kwartier voor tijd strafte John Nieuwkoop een verdedi- gingsfout af.(l-l). Arnemuiden-Kapelle 2-1: Voor beide doelen was er vol op spektakel, maar paal en lat stonden meer treffers in de weg. Vooral Arnemuiden miste veel kansen en daar om bleef de ruststand beperkt tot 1-0 door Cor Schroe- vers. Wilfred van de Dries maakte na rust gelijk (1-1), maar de winst bleef verdiend (gezien de kansen) in Arne- muiden, toen Steef de Rijke van dichtbij binnentikte: 2- 1. WC'68-Colijnsplaalse Boys 10-0: Alles lukte bij de ploeg uit Halsteren. Een verzwakt Colijn werd bij vlagen overklast. Johan den Boef, Marco de Jonge (solo) en Bram Hage brachten de ruststand op een schappelijke 3- 0. Na de rust was er geen houden meer aan. Bram Hage werd gevloerd en Christiaan Eynen benutte de straf schop (4-0). Toen was het een kwestie van optellen en via; Johan den Boef, Come van Dijk (2x), Marco de Jong en nog tweemaal Den Boef werd het 10-0. AZVV-Dauwendaele 2-4: AZW is de competitie zwak van start gegaan met twee nederlagen op rij. Slechts vijf minuten hadden de Middelburgers nodig om de Zeeuws- Vlamingen op de knieën te krijgen. Halverwege de eerste helft was het al 0-3 door doelpunten van Ronald Me- laard, Marcel Astroh en René de Nooijer. Nog voor de rust kopte Theo Hanny de stand naar 1-3 en in de tweede helft werd het zelfs 2-3 door Jacco Koekkoek. In de bles suretijd bepaalde Eddie Marinissen de eindstand op 2-4. Dauwendaele-invaller Justin de Beer kreeg rood (twee maal geel). Minp warl winif schei geel! nis R zelfs i van onze medewerker ZWIJNDRECHT - Veel kansen, twee ploegen die beurtelings het initiatief zochten en een doelpuntrijke tweede helft maakten zaterdag van VVGZ- Veere een aantrekkelijk duel. De twee ploegen, allebei getipt voor een hoge klassering in de tweede klasse, deden nauwe lijks voor elkaar onder. De thuisploeg sprong echter beter met de mogelijkheden om. Dat leverde VVGZ een 3-1-overwin- ning op. Die score was enigszins geflat teerd. Veere (zonder de nog steeds geblesseerde Evert Ei kenhout) kreeg in deze wedstrijd de beste kansen. De Zeeuwen stuitten meer dan eens op de uit stekende doelman Cees van Wely en vonden in de eerste helft paal, lat en kruising op hun weg. „We zijn er aanvallend sterker op geworden, maar we hebben te veel kansen laten liggen", besef te trainer Ron Schrier na afloop. „Dan proeft zo'n ploeg dat het mogelijk is om van ons te win nen." In een wedstrijd van hoog ni veau werd het publiek vervi gens de grote winnaar. WG dat in elk geval op een periode tel aast en zo snel mogelijk tenN wil naai- de eerste klasse, tapst na de hervatting uit een vaatje. Met een tomeloze iiiz werden veel persoonlijke dui gewonnen. Daardoor werd Vee ver op eigen helft terug gedrt j1 gen. De thuisploeg legde de sis voor de overwinning in eerste twintig minuten na ru Snel uitgevoerde aanvallen verden twee schitterende do punten op. De 17-jarige Ri mond van der Ent haalde bel keren doeltreffend uit. Ad Gladdines scoorde niet v( later tegen, waarna Veere n saai ten aanval trok. R Schréuder, Ad Gladdines Chris Mouthaan waren dichtfie de gelijkmaker. Maar waar doelpunt uitbleef, bepaalde snelle Ron Rozendaal bij e uitval de eindstand op 3-1. WGZ-Veere 3-1 (0-0). 60. Van der! 1-0,67. Van der Ent 2-0,73. Gladdll 2-1, 83. Rozendaal 3-1. Scheidsre ter Versteeg (Meek en Aalburg). A tal toeschouwers: 300. Gele ka Versteeg, Rozendaal en Koster WGZ), Gladdines (Veere). /an onze medewerker VLISSINGEN - Nieuwdorp blijft ondanks de 1-1 bij SPS wel leider in de eerste klasse van de afdeling Zeeland, maar Mevo en DFS staan er beter voor. Nieuw komer Spui lijkt e licht voor dit niveau en verloor voor de derde maal, thuis met 0-4 van DFS. Vlevo-Heinkenszand 3-1: Mevo bereikte een benauwde 3-1 zege, dankzij een snelle voorsprong. Na twee minuten 1-0 door Cle ment van Sprundel en tien mi nuten later kopte deze speler jok 2-0 binnen. Mevo verdiende die voorsprong toen zeker, maar via Mohr kwam de ruststand op 2-1 en dat pepte Heinkenszand op. Zelfs met tien man (Verton werd na een slaande beweging weggestuurd) werd Heinkens zand steeds sterker, maai- een kwartier voor tijd besliste Eric Wijsman de strijd: 3-1. SPS-Nieuwdorp 1-1: Na drie mi nuten werd het al 1-0 door Wil liam Vroegop en na 29 minuten 1- 1 door Joost Polderdijk. De bweede helft was minder en telde ook weinig kansen. Alleen vlak voor tijd trof Johan Scheermeij- ieeens NOA "Bev '12 „Tem moei de tr e. D peer ,Hij ièfte ings- weke ia tii lij w iroo Deo: ient. "Sc ZIEI zijn er nog de lat, zodat het terechi derd 1 bleef. Spui-DFS 0-4: Spui komt erjuiarc ring tekort en heeft een te zï p]0ei middenveld. DFS combineer VVR beter en sneller en kwam e nan een dikverdiende 0-4-winst. doelpunten kwamen op na treff van Anko van der Linde (2x),l ne Brussee en Bram Rottier. I deeri dat 1 derti he VCK-Brouwershaven 5-1: winst is niet eens .geflattee Brouwershaven was te zwak keek bij rust al tegen een 3-0 ai >P terstond aan door Niels t Sparrentak en tweemaal lfC001 Giesbertz. Giesbertz scooi leprc twee minuten na rust 4-0 en p en lat hielden toen VCK teg Ps d Het werd 4-1 door John Joifeerc en vlak voor tijd nog 5-1 c Jacco Jansen. Duiveland-GPC 4-2: Na vijf! Tacl nuten scoorde Chris Stouteioen uit een strafschop 1-0. Jot Tuin zorgde voor de 1-1 n stand. Een sterk Duiveland 1 na rust uit tot 3-1 door Bart! de Hulle en Bert Verhoek. 1 strafschop van Tuin betekei nog 3-2, maai- René van de zorgde voor de 4-2-eindstand. lams pele iDen van onze medewerker GOES - De Zeeuwse zaalvoet balteams El Toro en Parbo/ Windhoek hadden een droom- start in het landelijk zaalvoet bal. Het Goese El Toro won in een duel van de eerste divisie met 6-4 de uitwedstrijd tegen Lions/Nefkens, terwijl Parbo/ Windhoek aan de goede kant van de score (3-2) bleef tegen Ko- nica/Primeur uit Goirle. Lions/Nefkens-El Toro 4-6: De thuisclub kwam op een 1-0 voor sprong, maar vlak daarop profi teerde Pearl Doesburg via een vrije trap: 1-1. In dezelfde mi nuut zette Marcel Lourens de Goese ploeg op 1-2. Réduan Di nar zag zijn geslaagd debuut be kroond worden met een treffer (1- 3). Vlak voor rust scoorde Nef- kens de aansluitingstreffer: 2-3. In de tweede helft kwam de de butant uit Eindhoven al snel op gelijke hoogte: 3-3. El Toro her stelde zich daarna uitstekend. Een collectief sterker El Toro zag het goede spel beloond wor- 1IS lienc iteei pc R( jen I den met treffers van Doesbijijks] Ferry Kotta en Marcel Lourf leed 6-3. In de slotfase bepaalde!Ie2-; kens de eindstand op 4-6. iteer Tech Parbo/Windhoek-Konica/Pri üdd meur 3-2: De thuisclub liet Steer veel kansen liggen. Parbo be lorst goed en nam door doelpun veini van Marciano Seedo een lérde voorsprong. Op slag- van i Pere in t usts scoorde Werner Fransen tegel ei 1. Robbie Dahoe zag om bieuze reden een doelpunt a&e keurd. De tweede helft g evenwichtiger spelbeeld te z Ramon Dahoe vergrootte i aan een afstandsschot de marge: Een slotoffensief (Konica zijn doelman ingewisseld i een extra veldspeler) levi weliswaar een doelpunt op|i Franssen, maai- verder liet 1 'CS- bo/Windhoek het niet meer e men. Programma: maandag Gdansi Sportpunt El Toro-Sport Hele! aanvang 20.20 uur; vrijdag: het Bosch Van Haren-ParboAV aal hoek. ninu edei ien loge 5e wi leela van onze verslaggever ROTTERDAM - Jurriaan Mac cow heeft voorlopig zijn laatste wedstrijd gespeeld voor Kloe tinge. De verdediger, die rech ten studeert, gaat voor drie maanden op stage naar Shan gai. In december keert hij terug naar Nederland. „Het zal wel na de winterstop zijn, dat ik weer kan voetballen", zei hij zater dag na de wedstrijd tegen Zwart Wit'28, die Kloetinge met 3-1 verloor. Aan die laatste wedstrijd be waart Maccow geen prettige her innering. Na een duel met de spits Monteiro raakte de Zeeuw geblesseerd. „Ik wilde een bal wegschieten, maar raakte de on derkant van zijn voet." Maccow moest even later geblesseerd het veld verlaten en werd vervangen door John Bentschap Knook. Kloetinge-trainer Telussa deed trouwens in deze wedstrijd te gen Zwart Wit nogal wat omzet tingen. Zo speelde John Bent schap Knook eerst op het mid denveld en later noodgedwon gen als laatste man. Pieter van der Neut begon als middenvel der en werd na een half uur voor stopper. Jacco Honingh moest Jurriaan Maccow switchen op het dat Johan de Goederen in veld was gekomen. En Mark de Groote als ingezet, moest Paul rügvallen naar een ter de voorhoede.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1995 | | pagina 14