Van Bronckhorst breekt door Dijkstra speelt zich in de kijker PZC sport 23 Basiskracht Feyenoord gaat in de leer bij Ronald Koeman Feyenoord wi! geen herhaling van Vilnius Vlissinger aast nu op A-contract bij Excelsior Waterpoloërs wachten op die ene overwinning Van der Poel nog niet hersteld van zware val Minali in etappe-zeges op niveau van Jalabert sport op tv HENGELAARS OPGELET!!! BRAMMCt/E DUMP DONDERDAG 14 SEPTEMBER 1995 jvan onze verslaggever 'Marcel van der Kraan 'LIEPAJA - Een dag of vier gele iden sprak de 'grote' Koeman te lgen de jonge Van Bronckhorst, jdie samen met hem op vrije 'trappen aan het trainen was: I Misschien laat ik er morgen Iwel eentje voor je liggen." Het Las een eerste teken van res pect voor zijn kwaliteiten. De l'coniing man' van Feyenoord was blij verrast met de aan dacht van de man die alles al heeft meegemaakt, alles in zijn carrière heeft gewonnen en om wie alles op dit moment draait bij Europa Cup H-deelnemer. Voor Giovanni van Bronck horst, dit seizoen eindelijk basis kracht in de Kuip, was het op nieuw een duwtje omhoog. Om hoog naar de top, die volgens al le'kenners' voor hem bereikbaar is en waar hij gelet op zijn talen ten ooit terecht moet komen. Van Bronckhorst genoot zicht baar van het vertrouwen en is er nog steeds gelukkig mee. „Ronald zei die paar woorden op het trainingsveld, waar we op dat moment met z'n tweeën wa ren overgebleven en achter el kaar op het doel schoten. Ik ben, zo beschouw ik het maar, in de leer bij hem. Ik weet dat ik altijd een aardige trap heb gehad, maai- ik heb er eigenlijk nooit specifiek aandacht aan besteed. Met Ronald ben ik voor het eerst echt aan het oefenen. En het gaat aardig, denk ik. Anders zegt hij zoiets niet." Alle vrije trappen die Feyenoord in de buurt van het doel worden toegekend, zijn tot op heden een prooi voor Ronald Koeman. Hij laat er, zoals Van Bronckhorst het noemt, voorlopig nog niet eentje liggen. Maar dat Feye- noords 20-jarige, linksbenige ta lent een aardige 'pegel' in de be nen heeft, bewees hij afgelopen zondag nog, toen hij van zo'n twintig meter de bal in de boven hoek prikte. Ronald Koeman kwam na dat doelpunt vol en thousiasme op hem afgestormd. 'Als je nu maar goed blijft oplet ten en kijkt hoe ik ze erin schiet, dan weet ik zeker dat je zo nog veel vaker gaat scoren', voegde de ex-international zijn ploegge noot toe. Geen bluf Van Bronckhorst: „En hij meen de het, hoor! Het was geen bluf of een dolletje van hem. Ronald was heel serieus en dat waardeer ik ook. Ik ben er immers van overtuigd dat ik heel veel van hem kan leren. Vroeger stonden er twee of drie man klaar bij de bal als we eens een vrije trap kre gen. Nu maakt iedereen meteen ruimte voor Ronald. Dat het hem in de wedstrijd pas één keer gelukt is om raak te schieten doet er niet toe. Niemand in de selectie durft te twijfelen aan zijn trap techniek." Giovanni van Bronckhorst had een halfjaar geleden niet durven dromen van een voorkeurbehan deling bij Ronald Koeman. Eind vorig seizoen zweefde de inter national van Jong Oranje nog tussen de tribune, de reserve bank en het eerste elftal. Willem van Hanegem weigerde hem 'ka pot te laten gaan' in een hope- RIGA (ANP) - Voetbal in Let land is als cricket in Nederland. Niet zo populair dus. De Balti- sche republiek telt slechts twee profclubs. FC Dag Liepaja, mor genavond tegenstander van Feyenoord in de eerste ronde van het toernooi om de Europa Cup voor bekerwinnaars, is een vereniging van pure amateurs. De betere spelers krijgen hoog uit een onkostenvergoeding. Trainer Victor Nesterenko is ook al een liefhebber en tevens rea list. Hij maakte zich aan de voor avond van het eerste duel in Ri ga tegen het „grote" Feyenoord weinig illusies. „Je bent gek als je geld op mijn ploeg zet", liet de Let weten. FC Dag Liepaja heeft nog maar een korte historie. De armlastige club is voortgekomen uit een fu sie in 1994 tussen de stadgeno ten FK en Dag. Door tal van om wegen en meevallers is de ploeg uit Liepaja, 200 kilometer van de hoofdstad Riga, uiteindelijk in het Europese bekertoernooi ver zeild geraakt. Het onbezoldigde team draait in de Letse competitie nog niet be paald sterk. Na zeven wedstrij den is FC Dag nog altijd zonder overwinning. Meijer en Van Ha negem zijn wijs geworden van hun ervaringen vorig j aai- bij de uitwedstrijd in de eerste Europa Cup-ronde tegen Zalgiris Vil nius. Vooraf liet het trainersduo eerlijk weten dat die club uit Li touwen niet veel voorstelde. Feyenoord speelde met 1-1 ge lijk en kreeg prompt een grote lading spot en kritiek te verwer ken. Die klaagzang - en ook die sma delijke 1-1 tegen een veredeld amateurelftal - wil het Rotter damse tweetal niet nog een keer meemaken. „Iedereen moet zelf maar kijken wat hij of zij van die ploeg vindt", bromde Meijer. loos falend elftal. Als de ploeg zou gaan draaien, zou Van Bronckhorst zijn kans krijgen. „Het is een goed ventje," zegt Van Hanegem. „Hij is bereid te luisteren en te leren. Dan is het alleen maar redelijk dat hij een echte kans krijgt. Toen het elftal aan een mindere periode bezig was, wilde ik hem er echt niet in gooien. Giovanni weet ook dat dat de enige reden is waarom ik hem soms aan de kant hield." Feyenoords trainer hield woord. In de voorbereiding op dit sei zoen viel Gaston Taument voor een langere periode weg. Gio vanni van Bronckhorst, vanaf zijn twaalfde jaar bestempeld als het grote talent van Var kenoord, kreeg een basisplaats en mocht zelfs na minder in drukwekkende optredens blij ven staan. Daardoor groeide zijn zelfvertrouwen met de week en begon hij zich steeds prettiger te voelen. „Ik heb jaren met een scheef oog naar Ajax gekeken. Logisch toch? Ik geloof niet datje mij dat kunt verwijten. In Amsterdam debuteerde het ene na het an dere talent. Al die jongens deden het goed en werden bekend. Bij Feyenoord slaagde er niemand van de jeugd in om door te bre ken. Er was vaak geen plaats voor mij. Na een poosje ga je je toch afvragen hoe dat kan. Ik heb nu een mooie vooruitgang geboekt, al maak ik me nog geen illusies." De concurrentie bij Feyenoord is groot. Maar waar om het mij nu wel gelukt is, kan ik nog steeds niet goed verkla ren. Komt ook omdat ik bij Ajax nooit in de keuken heb kunnen kijken. Misschien wordt er daar toch totaal anders gewerkt dan bij Feyenoord." Van Bronckhorst is zich bewust van het effect dat zijn optreden op het hoogste niveau heeft. „Dit moet een enorme stimulans voor een heleboel jonge spelers zijn. Ik ben nu het voorbeeld voor andere jonge talenten. Ik weet precies hoe het werkt. Toen ik zelf in de jeugd speelde, keek ik op tegen Mario Been. Die stootte van Varkenoord door naar de 'overkant' en liep daar tussen al die grote namen. Dat was in mijn ogen een geweldige prestatie. Het heeft alleen veel te lang geduurd voordat er weer een speler uit eigen kweek is ge presenteerd. Een topclub als Feyenoord moet toch proberen om elk jaar een of twee talenten af te leveren." Anand opgelucht na tweede remise NEW YORK (ANP) - Kasparov was niet blij zijn met de deling van het punt. Een remise met wit tegen Anand is op zichzelf niet zo erg, maar het zal de wereld kampioen pijn hebben gedaan dat hij het voor deelvan de witzet nau welijks heeft kunnen uitbaten. Kasparov opende in zijn eerste witpartij met 1. d2-d4. Een kleine verrassing, omdat de Rus in zijn meest recente partijen een sterke voorkeur voor 1. e2-e4 had. Op het bord verscheen de klassieke variant van het Nimzo-Indisch. Al na tien zetten waren in alle databanken geen prak tijkvoorbeelden meer te vinden. De stelling oog de iets prettiger voor wit en in de commentaar ruimte kwamen vele eindspelen op het bord waarin Kasparov meest al beslissend voordeel kreeg. Maar Anand maakte een rustige indruk. Zijn op ponent verbruikte on dertussen veel tijd om een concreet winstplan te vinden. Hoewel de Amerikaanse groot meester Yasser Seira- wan voor wit nog kansen zag in het eindspel, ge loofden andere groot meesters niet dat zwart werkelijk in gevaar was. Zeiverloop tweede partij. Tweede partij Kasparov (Rus, wit) - Anand (Ind, zwart). 1. d2-d4, Pg8-f6, 2. c2-c4, e7- e6, 3. Pbl-c3, Lf8-b4, 4 Ddl- c2, d7-d5, 5. c4xd5, Dd8xd5. 6. e2-e3, c7-c5. 7. Lcl-d2, Lb4xc3, 8. Ld2xc3, c5xd4, 9. Lc3xd4, Pb8-c6, 10. Ld4xf6, g7xf6, 11. Pgl-e2, Lc8-d7, 12. a2-a3, Dd5-e5, 13. Pe2-c3, f6- f5, 14. 0-0-0, 0-0-0, 15. g2-g3, Kc8-b8, 16. Lfl-e2, Pc6-e7, 17. Dc2-d3, De5-c7, 18. Dd3- d6, Ld7-c6, 19. Dd6xc7+, Kb8xc7, 20. Thl-el, Td8xdl 21. Telxdl, Th8- d8, 22. Tdlxd8. Kc7xd8, 23. Kcl-d2, Pe7-c8, 24. Kd2-d3. Pc8-d6,25. Kd3-d4, b7-b6,26. b2-b4, Kd8-e7, 27. f2-f4, h7- h6, 28. a3-a4, f7-f6, 29. a4-a5. Le6-d7, remise. van onze verslaggever Eldridge Pentury ROTTERDAM - Achter stadion Woudestein, op een verlaten ge deelte van het trainingsveld, oefent Renato Dijkstra die avond in zijn eentje op vrije trappen. Keer op keer knalt hij de bal tegen de netten van het lege doel. Er stond eigenlijk een training op het programma met de looptrainer en drie ploegge noten. „Maar de looptrainer is al naar huis, zijn vrouw is ja rig", zegt de Vlissinger. „Hij heeft samen met de anderen zo éven al getraind. De hoofdtrai ner heeft me gezegd dat ik wat voor mezelf moest gaan doen." Achteraf blijkt een misverstand tussen hoofdtrainer Hans van der Pluijm en de looptrainer de oorzaak. Dijkstra was niet inge licht en is voor niets naar Rotter dam afgereisd. „Dat is natuur lijk rot, maar normaal gespro ken is alles altijd prima gere geld." En dus voelt Renato Dijk stra zich helemaal thuis bij de eerste-divisionist. Na de voorbereiding op het nieuwe seizoen en drie wedstrij den voor de competitie met het eerste elftal is de 23-jarige Vlis singer volledig opgenomen in de spelersgroep. „Ik heb het hier ontzettend naar mijn zin. We hebben een heel leuke groep en vormen echt een team. Nieuwe lingen worden hier altijd goed opgevangen door spelers als Ma rio Been." Twee maanden geleden werd Dijkstra door Excelsior als spe ler voor het tweede elftal inge lijfd, maar door zijn prestaties in de voorbereiding werd hij al gauw bij de eerste selectie ge voegd. Dijkstra mocht mee op trainingskamp en speelde een paar goede wedstrijden. „Maar vlak voor het begin van de com petitie ging het even wat minder met me." De lichte terugslag viel ook trai ner Van der Pluijm op. In het eer ste competitieduel met Eindho ven begon Dijkstra op de bank. „Na een half uur mocht ik inval len en bij mijn eerste balcontact scoorde ik", vertelt de links- benige-aanvaller. Het doelpunt van Dijkstra maakte hem tege lijk topscorer van Excelsior, 1 want in de daaropvolgende wed strijden wisten de Rotterdam mers niet meer te scoren. Contract Ondanks alle tevredenheid over zijn verblijf bij de club, moet Dijkstra toegeven dat hij zich in een lastige situatie bevindt. „Momenteel hoor ik gewoon bij de eerste selectie. Ik heb in alle competitiewedstrijden ge speeld. De laatste twee keer stond ik zelfs in de basis. Maar doordat ik een B-contract heb, en dus op amateurbasis speel, kan ik het me niet veroorloven om halve dagen te gaan werken. Het wordt steeds moeilijker voor me om mijn werk met voetbal te combineren." Vooral het trainen met de reser ves van Excelsior en het spelen in de hoofdmacht valt Dijkstra zwaar. „In de week kan ik maar één keer met het eerste trainen, op vrijdag. De andere trainingen volg ik in de avonduren bij het tweede team. Op zaterdag speel ik dus met jongens met wie ik nauwelijks train." Een A-contract zou voor Dijk stra dan ook dè oplossing zijn. „Het hoeft heus geen wereldcon tract te zijn. Gewoon eentje waarbij ik halve dagen kan gaan werken. Natuurlijk, ik kan geen contract eisen, dat moet ik ge woon verdienen. En daar werk ik nu hard aan." Het hoogtepunt tot nu toe be leefde Dijkstra vorige week in de oefenwedstrijd met het tweede team tegen de amateurs van Ex celsior. Na zijn doelpunt tegen Eindhoven was hij ook in dit duel trefzeker. „Een schitterend doelpunt, het mooiste dat ik ooit heb gemaakt. Ik kwam van links het strafschopgebied in, vervol gens schoot ik de bal in de rech terbovenhoek. Okee, er stond niets op het spel, maar het gaf me toch een lekker gevoel." Achterlijn Dijkstra speelt bij Excelsior op een andere manier dan hij bij Vlissingen deed. Geen pingelac- ties meer op de as van het veld. Als hangende linkerspits moet hij het aanvalsduo Marinus Dijkhuizen en Prince Polley as sisteren. „Het is nu zaak om zo snel mogelijk de achterlijn te ha len en de bal voor het doel leg gen. En natuurlijk moet ik ook meeverdedigen als mijn directe tegenstander mee opkomt. Iets wat ik vroeger nooit deed." Volgens de Zeeuwse voetballer gaat het hem allemaal redelijk goed af. „Zowel in conditioneel, als in voetballend opzicht kan ik ATLANTA (ANP) - De waterpo- lospelers van Nederland heb ben in Atlanta één overwinning nodig om zich te plaatsen voor de Olympische Spelen. Eén zege in het veld van de acht beste landen van het Wereldkam pioenschap 1994 van Rome. Maar van wie moet Nederland Dat is de brandende vraag na de verontrustende nederlaag woensdag tegen Rusland (8-11) en het onfortuinlijke verlies te gen Spanje op de openingsdag, 9- 11. Tegen de fysiek sterke Rus sen maakte het nationale zeven tal een machteloze indruk. Veer tien keer had oranje een man meer in het water, slechts zes keer werd die situatie uitgebuit. „We verzuimden te scoren", was de dooddoener van bondscoach Trumbic. Voor Trumbic staat er veel op het spel in Atlanta. Het negende toernooi om de FINA World Cup is opgewaardeerd met vijf start bewijzen voor het olympisch toernooi. Alleen de nummers ze ven en acht. de Verenigde Sta ten buiten beschouwing gelaten, in het olympisch zwembad van Atlanta, moeten herexamen doen voor toelating tot de Olym pische Spelen. In het Nederlandse geval is dat een omslachtige, pittige hinder nisloop. In januari een Europees plaatsingtoernooi in Tsjechië gevolgd door een wereldtoer- nooi in februari in Berlijn. „We kunnen ons een hoop ellende be sparen", mijmerde Trumbic, „als we ons direct in Atlanta plaatsen." Het zou bovendien zijn toekomst als bondscoach veilig stellen. City marathon met nieuw parkoers AMSTERDAM (ANP) - Een nieuw parkoers moet zondag 24 september het de laatste jaren wat dof geworden blazoen van de Amsterdam City marathon meer glans geven. Het vertrouw de start- en finishgebied op het Museumplein is verlaten. Het vertrek en de aankomst liggen nu bij de RAI. De eindstreep zelfs in het enorme tentoonstellingscomplex. Amsterdam heeft voor het nieuwe traject door de hoofdstad, na overleg met. de oud-marathonlopers Gerard Nijboer, Cor Vriend, Jos Her mens en Roelof Veld, gekozen voor twee ronden van 21 kilome ter met een keerpunt op de Dam, de startlokatie van jaren gele den. Met de twee omlopen hopen de organisatoren de wedstrijd over 42 kilometer en 195 meter ook aantrekkelijker te maken voor het publiek. Krajicek verliest in Colombia BOGOTA (DPA) - Richard Krajicek is in de eerste ronde van het ATP-tennistoernooi van Bogota. Colombia, uitgescha keld. De nummer 14 van de wereld verloor op het Center Court, verrassend van de jonge Argentijn Hernan Gumy (6-7,6-4 en 6- 7). De Argentijn staat op de wereldranglijst op plaats 101. Voor aanvang van het toernooi had Krajicek nog gezegd dat de lig ging van de Colombiaanse hoofdstad, 2650 meter boven zeeni veau, ideaal is voor zijn service- en volleyspel. Krajicek was voor het toernooi in Bogota, met een prijzengeld van de 328.000 dollar, als eerste geplaatst. Japanse motorcoureur overleden ASSEN (ANP) - De Japanse motorcoureur Yasutomo Nagai is in Assen overleden aan de verwondingen die hij zondag tijdens races in de Drentse hoofdstad had opgelopen. De 29-jarige Ya maha-coureur kwam ten val toen hij slipte over een plas olie tijdens een race voor het WK-Superbike. De rondtollende ma chine trof de Japanner aan het hoofd. Hij liep daarbij ernstig hersenletsel op en belandde in een coma. Zonder bij bewustzijn te zijn geweest overleed hij. Nagai nam sinds 1986 deel aan mo torraces. In 1994 won hij onder meer de roemruchte 24 uursrace van Le Mans. In de stand om de wereldtitel Superbike nam hij de vierde plaats in met 188 punten. Golfers slaan hole-in-one VELDHOVEN (ANP) - Mija Wildeman en Christel Noorland gingen samen golfen in het Pour Vous Ladies Amateur Open op de baan van Gendersteyn in Veldhoven. De één sloeg op de achtste hole haar balletje met één slag in het gaatje. Een zeld zame gebeurtenis, goed voor veel feestgedruis. Kom. dacht de ander, dat kan ik ook. De ander maakte prompt haar hole-in- one op de dertiende hole. Het is in Nederland nooit eerder voor gekomen dat samenspelende golfers allebei een ace scoren. Wildeman en Noorland gaan als eersten de annalen in. Schilacci blijft in Japan TOKYO (RTR) - Salvatore Schillaci blijft nog twee jaar langer in de Japanse voetbalcompetitie actief. 'Toto' heeft zijn con tract met Jubilo Iwata nu verlengd tot 1 februari 1998. Dat heeft een woordvoerder van de club woensdag medegedeeld. De nieuwe verbintenis levert de Siciliaan, met 24 treffers top scorer in J-League, ruim vijf miljoen gulden op. Schillaci is sinds twee jaar is hij actiefin Japan. Zijn internationale reputa tie vestigde Schillaci, die uitkwam voor Inter en Juventus, in 1990 toen hij tijdens de eindronde om de wereldtitel in Italië topscorer werd met zes doelpunten. het allemaal goed bijbenen." De oorzaak van de slechte presta ties van Excelsior - nog geen punten uit drie wedstrijden... - ligt volgens Dijkstra bij de spe lers zelf. „In het team hebben we ontzettend veel kwaliteit. We verloren steeds door individuele fouten. Tot nu toe waren we echt in elke wedstrijd de betere ploeg." En over zijn eigen in breng: „Voor mezelf vind ik dat het best lekker gaat. Maar ja, als je verliest is er niemand die daar naar kijkt." Vooralsnog heeft Dijkstra geen spijt van zijn besluit om het avontuur bij een profclub aan te gaan. Zondag maakt hij gewoon weer deel uit van de selectie die uitkomt tegen Haarlem. Wel blijft hij realistisch. „Het is en blijft gewoon een uitdaging. Maar als ik binnen een jaar geen A-contract krijg, ga ik gewoon weer terug naar Zeeland." KAPELLEN (ANP) - Adri van der Poel weet nog niet of hij volgende week start in het WK mountainbike in het Duitse plaatsje Kirchzar- ten. De KNWU heeft hem wel ingeschreven. De 36-ja- rige beroepsrenner vindt dat hij een te grote conditio nele achterstand heeft opge lopen, nadat hij vorige maand ernstig geblesseerd raakte tijdens de Tour de France voor mountainbi- kers. Het wegseizoen - behoudens enkele Belgische kermis- koersen - is wat hem betreft voorbij. De semi-klassieker Parijs-Brussel, die vandaag (donderdag) plaats heeft, en de wereldbekerwedstrijd Pa rijs-Tours volgende maand, die hij acht jaar geleden won, laat hij schieten. Van der Poel, bezig aan zijn vijftiende seizoen als profes sional, had gehoopt zich dit jaar als mountainbiker te verzekeren van een startbe wijs voor de Olympische Spelen in Atlanta. Hij kende alleen tegenslagen, mede veroorzaakt door een rug blessure. „Daardoor heb ik nauwelijks aan wereldbeker wedstrijden kunnen deelne men", verklaart de voorma lige winnaar van de Ronde van Vlaanderen. Vorige maand maakte Van der Poel tijdens de door Bart Brentjens gewonnen Tour de France voor mountainbï- kers een lelijke val. Als hij geen helm had gedragen, wa ren volgens Van der Poel de gevolgen niet te overzien ge weest. Nu bleef de 'schade' beperkt tot kneuzingen aan schouder, armen en knieën, een geschonden aangezicht en gaten in zijn knieën. MARBELLA (ANP) - Nicola Mi nali deed het in Logrono, Za- mora en gisteren ook in Marbel- la: het peloton verslaan in een massasprint. De 25-jarige Ita liaan behaalde in de hoofdstad van het wereldtoerisme zijn derde etappezege in de Ronde van Spanje. Jeroen Blijlevens was er niet bij, de winnaar van een dag eerder werd gelost en kwam op een kwartier binnen. Minali kwam daarmee op gelijke hoogte van gele-truidrager Lau rent Jalabert. Onder zware poli tiebescherming behield de Fransman zonder al te veel moeite de leidende positie vast. Minali hield in Marbella de Duit ser Wüst, de Rus Zaitov, nog een Duitser Zabel en zijn landgenoot Baffi achter zich. Opvallend was de zesde plaats van de Italiaanse klimgeit Marco Pantani. Dins dag sprintte hij ook al mee. Als Pantani zich zo sterk voelt, is een offensief van zijn kant te ver wachten in de etappe van don derdag als de-renners naar 2320 meter hoogte in de Sierra Ne vada gaan. Blijlevens moest na 130 kilometer afhaken op de klim naai- Ronda. Ploeggenoot Raymond Thebes hield de sprin ter in het zadel. Beiden vonden nog zo'n dertig renners om zich heen, genoeg om voor de limiet de eindstreep te halen. Jalabert genoot politiebescher ming omdat bij zijn sponsor ON CE telefonische bedreigingen binnenkwamen als protest te gen de Franse kernproeven op Mururoa. De veiligheidsmaatre gelen waren enige dagen voor Jalabert verzwegen. „Ik wist al niet waar ik zoveel politieman nen om mij heen aan te danken had. Soms had ik het idee niet eens meer alleen naar het toilet te kunnen. Ik ben tegen de kern proeven." Donderdag 08.30-01.00 F,urosport: diverse spor ten 12.00-15.00 BRT 2: Wielrennen, Parijs- Brussle, live. 16.20-16.30 Did 3: Sport im Westen. 16.55-17.08 Did 2: Sport heute. 18.38-18.46 Ned 2: Sportjournaal. 18.45-19.10 RTL-: Aktuell Sport 19.30-20.00 BRT 1: Sportnieuws, 22.00-23.00 RTL 4: Barend Van Dorp. 22.16-22.34 Ned 3: Sportjournaal. 23.00-00.00 NBC: Sports documen tary. Renato Dijkstra: „Zowel in conditioneel, als in voetballend opzicht kan ik het allemaal goed bijbenen." foto Lex de Meester Brammetje Dump organiseert i.s.m. H.S.V. Middelburg GROTE VISWEDSTRIJD TE DISHOEK ZONDAG 17 SEPT. HOOFDPRIJS 1500,- Vele fraaie prijzen: Eén op de vijf deelnemers altijd prijs. Inschrijfgeld 15,-. 01180-25600 Giovanni van Bronckhorst heeft gescoord voor Feyenoord. „Ik heb nu een mooie vooruitgang geboekt, al maak ik me nog geen illusies." foto G PD

Provinciale Zeeuwse Courant | 1995 | | pagina 23