Enquêtecommissie is te lief PZC Rottenberg: PvdA mag niet te afhankelijk worden van Kok PZC Staking bouw nog steeds van invloed op sfeer in bouw GOÉD KOOP Linschoten: aow blijft betaalbaar binnenland Kritiek op verhoortechniek getuigen opsporingsmethode politie AVERSE KIPFILET Massale toeloop Wereldhavendagen Werk aan spoor op schema Theaterprijs naar Who's afraid of Virgina Woolf MAANDAG 11 SEPTEMBER 1995 Gaudeamus-prijs voor Spaanse en Amerikaanse a componisten i AMSTERDAM (ANP) - De Spaanse componist Jesus Tor res (1965) en de Amerikaanse componist Michael Oesterle (1968) hebben de internationale Gaudeamus-muziekprijs 1995 gewonnen. Dat heeft de Stich ting Gaudeamus Centrum He dendaagse Muziek zondag be- Z kendgemaakt. Dat gebeurde aan het einde van de Gaudea mus muziekweek, die van 4 tot en met 10 september in Amster- ,pl| dam werd gehouden. iia De jonge componisten krijgen ieder een bedrag van 5000 gul- =es} den en een opdracht voor een *nt nieuwe compositie die volgend Dul'jaar tijdens de Gaudeamus mu- evij ziekweelc in première moet )ei1 gaan. De prijs is bedoeld als een aanmoediging voor zeer talent- SP' volle componisten onder de 30 aar om zich verder te ontwikke- rorres krijgt de prijs voor zijn msemblestuk Vispera de mi. 2ijn Amerikaanse collega voor hst ensemblestuk In ricordanze, ii veste. Het Gaudeamus-en- ft s;mble onder leiding van Huub fl> ferstens heeft de stukken uitge voerd. DEN HAAG (ANP) - De parle mentaire enquêtecommissie die de opsporingsmethoden van politie en justitie in de strijd te gen de georganiseerde misdaad onderzoekt, ligt onder vuur. Na twèe dagen openbare verhoren klinkt van verschillende kan ten het verwijt dat de commis sie de getuigen tijdens de open bare verhoren onvoldoende doorzaagt. Volgens de critici is de commis sie bij de verhoren „te lief'. Met name J. Wilzing, korpschef IJs- selland en voormalig hoofd van de Centrale Recherche Informa- totaal waren voor de wed- s;rijd 407 composities inge huurd uit 38 landen. Twee arrestaties ia ontvoering ïwakbegaafde JENEDEN-LEEUWEN (ANP) - iPe politie in het Belgische Lom nel heeft, naar gisteren pas be- lend is geworden, vrijdag een 8-jarige man en een 48-jarige ■rouw uit Beneden-Leeuwen ;angehouden, die ervan worden 'erdacht dat zij de 62-jarige Sorry Kloos uit hun woonplaats vekenlang tegen haar zin op lampings hebben vastgehou- len. Het tweetal is zaterdag avond uitgeleverd aan de Ne derlandse politie. Van de zwakbegaafde vrouw ontbreekt nog ieder spoor. De verdachten hebben gisteren tij dens verhoren nog niet verteld waar de vrouw is. De politie houdt er ernstig rekening mee dat zij dood is en ergens begra ven ligt. Buren van Corry Kloos deden begin augustus aangifte bij de politie, omdat zij de vrouw al een poos niet meer gezien hadden. tiedienst (CRI), en mr. R. Gon- salves, namens het college van procureurs-generaal verant woordelijk voor de zware geor ganiseerde criminaliteit, zijn tij dens de verhoren „te gemakke lijk weg gekomen", omdat de commissie bij precaire onder werpen „te weinig doorvroeg". De enquêtecommissie liet bij monde van vice-voorzitter De Graaf (D66) weten dat zij niet wakker ligt van die kritiek. De commissie werkt volgens eigen plan. ,Als commissie geven we geen enkel commentaar op de kritiek. De enquête duurt nog zeven weken", zegt De Graaf. Hij is van mening dat pas aan het eind van de verhoren kan wor den beoordeeld of de enquête commissie haar werk al dan niet goed heeft gedaan. Advocaat mr. P. Doedens, raadsman van vele „topcrimine len", en de Maastrichtse hoogle raar mr. Th. de Roos, plaatsten zondag bij de NOS-televisie openlijk vraagtekens bij de aan pak van de parlementaire en quêtecommissie. De Roos: „De commissie moet meer doorvra gen. Losser komen van het eigen vragenlijstje en meer onver wachte vragen stellen." En Doe dens: Ik volg de verhoren met kromme tenen. De commissie bestaat allerminst uit politieke zwaargewichten, daardoor ko men sommige getuigen weg met halve waarheden." UTRECHT (GPD) - De vijf we ken durende staking van dit voorjaar heeft het klimaat in de bouw behoorlijk verpest, zo bleek het afgelopen weekeinde bij de landelijke kaderdag van de Bouw- en Houtbond FNV in Utrecht. Een club van onder aannemers wil onder de nieuwe cao uit, werkgevers doen moei lijk over atv-dagen en bouw vakkers maken de laatste maanden veel te lange werkda gen, aldus enkele klachten die waren op te tekenen. Vice-voorzitter A. Visser van de Bouw- en Houtbond toonde zich onaangenaam verrast door het optreden van de nog jonge werk geversclub Confederatie van Gespecialiseerde Aannemers (Conga). Deze wil dat de nieuwe bouw-cao niet geldt voor onder meer kitters, metselaars, ijzer- vlechters en voegers. Conga heeft minister Melkert (sociale zaken en werkgelegenheid) ge vraagd de cao niet algemeen bindend te verklaren. .,Dat zou betekenen dat de cao afspraken niet gelden voor 75.000 mensen, ongeveer de helft van de werknemers. Werkgevers in die sector zouden dan niet hoeven mee te betalen aan za- Advertentie Aanbieding geldig van ma. 11 t/m vvo 13 september 1995 A&P Services B V tel. 02154-83333 ELKE DAG GOED NIEUWS De Amsterdamse advocaat mr. A. Haakmat, voormalig vice- premier van Suriname, drong af gelopen weekeinde aan op op heldering van de rol die de Suri naamse oud-legerleider Bouter- se zou hebben gespeeld bij infil tratie van Surinaamse politie mensen binnen het Nederlandse politieapparaat. Volgens Haak mat moet justitie daarover snel duidelijkheid geven omdat Bou- terse juridisch nauwelijks meer kan worden aangepakt als hij - zoals het er volgens de progno ses naar uitziet - in mei volgend jaar wordt gekozen tot president van Suriname. Haakmat zei zaterdag voor de Vara-radio dat de Binnenlandse Veiligheidsdienst (BVD) al in 1991 een rapport heeft uitge bracht over de bemoeienis van Bouterse om via infiltratie en corruptie Nederland te misbrui ken om de drugseconomie in Su riname in stand te houden. Vol gens Haakmat hebben oud-bur gemeester Van Thijn van Am- sterdan, zijn korpschef Nordholt en de inmiddels overleden toen malige minister van binnen landse zaken Dales dat rapport „tegen beter weten in ontkend". Burgemeester M. Gökcek van de Turkse hoofdstad Ankara heeft zaterdag tijdens een bij eenkomst in Schiedam krachtig stelling genomen tegen de bewe ring van de Utrechtse crimino loog prof. dr. F. Bovenkerk dat in zijn land ook de politieke lei ders hand- en spandiensten ver richten voor de Turkse drugs- mafia, die vooral is gericht op de handel in heroïne. „Ik ben daar zeer verontwaardigd over. Die beweringen zijn overdreven", zei de burgemeester van Ankara. Hij sluit zich met die uitspraken aan bij de Turkse ambassade in Nederland, die ook verbolgen heeft gereageerd op de bevindin gen van Bovenkerk, die namens de parlementaire enquêtecom missie onder leiding van prof. dr. C. Fijnaut de aard, ernst en om vang van de zware, georgani seerde criminaliteit in Neder land heeft onderzocht. De openbare verhoren van de enquêtecommissie gaan van daag verder. Opnieuw zijn zij via de televisie rechtsstreeks te vol gen. Vooralsnog vallen de kijk cijfers tegen. Tijdens de eerste twee dagen keken slechts mini maal 40.000 en maximaal 90.000 belangstellenden naar de „live"- uitzendingen. ROTTERDAM (ANP) - Naar schatting 300.000 mensen hebben een bezoek gebracht aan de Wereldhavendagen in Rotterdam, die vrijdag, zaterdag en zondag gehouden zijn. Dat heeft projectleider T. Zaaijer van het Gemeentelijk Havenbedrijf zondagmiddag bekendge maakt. Het evenement is vlekkeloos verlo pen. Alleen enkele demonstraties met een he likopter zijn zaterdagochtend wegens het slechte weer afgelast. Vooral het traditionele havendefilé op zon- dagmmiddag, een spectaculair vuurwerk op zaterdagavond en de demonstraties van de Koninklijke Marine brachten veel mensen op de been. De promotietent voor de tekenfilm Pocahontas van Walt Disney trok ook aardig wat belangstellenden, met name gezinnen. Volgens het havenbedrijf mag uit het geschat te bezoekersaantal worden opgemaakt dat de belangstelling voor de Wereldhavendagen nog steeds groeit. „We hebben dit jaar geprobeerd ons met de keuze van de attracties nadrukke lijker op de jeugd te richten. We hebben de in druk dat we daarin zijn geslaagd. Ook lijkt de conclusie gerechtvaardigd dat de Wereldha vendagen beginnen uit te groeien van een re gionaal tot een nationaal evenement." foto ANP ken als de vut, opleidingen en scholing", aldus een verbolgen Visser. „Wij zullen proberen de situatie recht te trekken en recht te halen voor de werkne mers. Desnoods met acties". Bouw- en Houtbond-voorzitter R. de Vries signaleerde zaterdag nog enkele andere knelpunten. Volgens hem gedragen werkge vers in de bouw zich rancuneus als gevolg van de bouwstaking. Bouwvakkers die aanspraak maken op roostervrije dagen, waarop zij het recht tijdens de staking hebben opgebouwd, mo gen ze niet opnemen of krijgen ze niet uitbetaald. De Vries: „Tussen de tien en vijf tien procent van de onderne mers komt niet over de brug. Wij hebben de werkgeversorganisa ties erop aangesproken, maar die beroepen zich op de ingewik kelde regels en trekken daaruit de conclusie dat zij er waar schijnlijk onderuit kunnen. We zullen op een paar plaatsen in het land hierover een proces voe ren". Een ander pijnpunt is het feit dat bouwvakkers de afgelopen maanden veel te veel overuren maken. De FNV beroept zich op de afspraak dat bij aanhoudend overwerk extra mensen moeten worden aangetrokken. De Vries: „Werkgevers en werk nemers moeten met elkaar ver der in onze bedrijfstak. Hierdoor wordt de sfeer op het werk ver pest. Dat betekent dat het imago van de bouw, juist nu wij een campagne voeren om men sen naar de bedrijfstak te halen, er alleen maar slechter op wordt". Tijdens de kaderdag pleitte de nieuwe werkgeversvoorzitter en voormalig CDA-coryfee E. Brinkman voor meer flexibele arbeidstijden in de bouw. Het zou bijvoorbeeld mogelijk moe ten zijn bij complexe bouwwer ken in stedelijke centra in de avond en het weekeinde te werken. De Vries reageerde ech ter direct afwijzend: volgens hem biedt de huidige cao vol doende soepele werktijden. De voorzitter van de FNV-bouw- bond zei wel voorstander te zijn van een minder gedetailleerde bouw-cao. Centraal afgesproken hoofdlijnen die per branche in detail worden uitgewerkt, zou den de kans op conflicten aan zienlijk verkleinen. „De aard van werk als ijzer vlechten is bij voorbeeld volstrekt anders dan wegenbouw bedrijven of asfalte ren. Die hoeven niet in detail on der één en dezelfde cao te val len", aldus De Vries. DEN HAAG (ANP) - De werk zaamheden aan het wissel complex van het Haagse sta tion Hollands Spoor hebben dit weekeinde niet meer pro blemen opgeleverd dan de Ne derlandse Spoorwegen van te voren hadden verwacht. Een NS-woordvoerder zei zondag avond dat de werkzaamheden op schema liggen. Hij ver wacht dat de treinen vanaf vanmorgen vijf uur weer vol gens de normale dienstrege ling rijden. Ongeveer 60.000 reizigers kre gen in het weekeinde te maken met vertraging. Ze moesten in bussen overstappen of hun trein reed om. Ook reizigers in de kop van Noord-Holland hadden last van werk aan het spoor. Tussen Den Helder en Anna Paulowna - waar het beveili gingssysteem werd verbeterd - zetten de NS bussen in. Ook hier rijden de treinen volgens NS vandaag weer normaal. DEN HAAG (ANP) - De Partij van de Arbeid moet er voor wa ken zich te afhankelijk te ma ken van een te smal leider schap. De partij dreigt inhoude lijk in te slapen en te verstarren als premier Kok wordt gedron gen in de rol die voormalig pre mier en politiek leider van de PvdA Joop den Uyl op zich nam. Die waarschuwing kwam zon dag in het tv-programma Bui tenhof van PvdA-partijvoorzit- ter Felix Rottenberg. „Het lei derschap van Den Uyl was te do minant", aldus Rottenberg. Die trok en passant ook een vergelij king met de desastreuze gevol gen van het tienjarig leider schap van de eveneens zeer do minante CDA-leider en premier Ruud Lubbers voor diens partij. Rottenberg neemt in zijn rol van onheilsprofeet bij voorbaat de critici de wind uit de zeilen, die vandaag hun gram zullen halen over het rapport De wonder baarlijke terugkeer van de soli dariteit. Het rapport is van Paul Kalma, de verpersoonlijking van de Wiardi Beekman Stich ting, de „denk-tank" van de PvdA. Het rapport, dat vandaag officieel wordt gepresenteerd, is zeer kritisch over het ontbreken de sociale gezicht van de PvdA in het paarse kabinet. De kritiek moet kunnen, is ener zijds het verweer van Rotten berg. „Als je dit niet doet wordt je volstrekt afhankelijk van een heel smal leiderschap." Ander zijds neemt de PvdA-voorzitter voorzichtig afstand van het rap port. „Ik ben het op een aantal punten ook behoorlijk met Kal ma oneens." Rottenberg ziet wel degelijk een behoorlijk sociaal gehalte in het kabinetsbeleid, maar dat valt alleen onvoldoen de op. „Door middel van een dis cussie krijgen mensen in het ka binet en wij zelf de mogelij kheid uit te leggen wat wij allemaal hebben weten binnen te halen." Beschadiging Het gevolg van het dominante leiderschap van Den Uyl. dat de partij zich liet aanleunen, „was dat er binnen de PvdA, ondanks zijn soms avant-gardistische lei derschap, geen vernieuwing plaatsvond". Rottenberg ver wees naai- de vele malen dat de PvdA in de jaren tachtig ver zuimde bijtijds in te grijpen in de uit de hand lopende sociale ze kerheid. Toen in 1991 het roer met betrekking tot de wao wel ineens om moest, leverde dat een gezichtsbeschadiging op waar de partij nog steeds niet over heen is. Dat de PvdA met haar zelfkastij ding ook haar politieke boeg beeld. Wim Kok, dreigt te be schadigen, wil er bij Rottenberg niet in. Bolkestein gedraagt zich als een „halve parttime opposi tieleider die het ene na het an dere ideetje lanceert en het daar mee zijn partij niet gemakkelijk maakt". „Sterke bestuurders moeten beseffen dat het hen al leen maar helpt." Wijers D66-minister Wijers is beslist niet te porren voor het leider schap van zijn partij. Als de D66- achterban in de al dan niet na bije jaren een beroep op hem zou doen als de huidige partijleider Traangas bij overval op kerk HENGELO (ANP) - De St. Lambertuskerk in het centrum van Hengelo is zaterdagavond door een onbekende man overval len, terwijl twee parochianen (54 en 55 jaar) de opbrengst van de collecte aan het tellen waren. Het tweetal dacht aan een grap. Maar de overvaller riep dat „het menens" was en schoot met een wapen waaruit traangas bleek te komen. Beide collectanten stortten zich op de dader. Een van hen slaagde erin hem het pistool af te nemen. Dat ging tijdens de worsteling nog een keer af. De collectant kreeg een patroon in zijn gezicht. Hij liep daardoor een brandwond op. De overvaller zag kans te vluchten. Het collectegeld moest hij achterlaten. Enkele mensen die nog in de kerk aanwezig waren, onder wie de koster, zetten de achtervolging in. Ze konden hem niet meer achterhalen. Bruidegom in cel na vrijgezellenfeest AMSTERDAM ANP) - Een aanstaande bruidegom heeft de nacht van zaterdag op zondag doorgebracht in een Amster damse politiecel nadat zijn vrijgezellenfeest finaal uit de hand was gelopen. Het gezelschap vrienden smeet op de Kloveniersburgwal in de oude binnenstad een keet van een schildersbedrijf in de gracht. Zowel het wegdek als het water raakte zwaar vervuild met verf. De politie bestrooide het wegdek met grit. takelde de keet uit het water en wist tien van de vijftien feestvierders, afkomstig uit Utrecht, te arresteren. Volgens een woordvoerder van de politie zal het betalen van de schade het gezelschap veel geld kosten. Studente in coma door mishandeling ZWOLLE (ANP) - Een 24-jarige studente uit Zwolle ligt in zorg wekkende toestand in een ziekenhuis nadat zij door een of meer onbekenden ernstig is mishandeld. De vrouw is in coma geraakt als gevolg van zeer ernstig hoofdletsel, aldus de politie zondag. Krantenjongens vonden de hevig bloedende vrouw zaterdag ochtend vlak bij het stadhuis van Zwolle. Hoelang het slachtof fer daar heeft gelegen, is niet duidelijk. De politie tast in het duister over wat er precies is gebeurd. Het Recherche Bij standsteam Overijssel werkt met een groep van 25 recher cheurs aan de zaak. ARNHEM (ANP) - De aow blijft als basispensioen voor de toe komst gewaarborgd. Dat verze kerde staatssecretaris Linscho ten van sociale zaken en werk gelegenheid zaterdag op een congres van de Anbo, de Alge mene Nederlandse Bond van Ouderen in Arnhem. Linschoten zette zich af tegen de „paniek" die wordt verspreid over de gevolgen van de verdub beling van het aantal 65-plus- sers in de komende veertig jaar. Overigens komt de eerste grote „grijze golf' van de eerste na oorlogse generatie er al eerder aan, en wel omstreeks 2015. De staatssecretaris baseert zich nog steeds op het inmiddels al tien jaar oude rapport van de commissie Drees, waarin een verhoging van de premielast met 1 tot 4 procent afdoende wordt genoemd om de aow- claims te kunnen betalen. Dat ligt ondermeer aan het feit dat de aow wordt gekoppeld aan de cao-lonen, en niet aan de feite lijk verdiende lonen, die per jaar met een half tot een procent ex tra stijgen. Dat hierdoor de aow geleidelijk een steeds kleiner deel uitmaakt van het feitelijk verdiende loon, werkt dus juist de betaalbaarheid ervan in de toekomst in de hand. Verder gaat Linschoten uit van een sterke stijging van het aan tal mensen met betaald werk: dit en volgend jaar komen er bij na 100.000 banen bij. Als die ten dens doorzet, brengen meer mensen de aow op waardoor de premiestijging verder wordt be perkt. Alternatieven, zoals nu een spaarpot aanleggen voor de aow (kapitaaldekking in plaats van omslag) of tijdelijk een jaar lan ger doorwerken - dr. Drees denkt dat dit in 2015 noodzakelijk zal zijn - wijst Linschoten van de hand. Sparen voor de aow schroeft de premie op en daar mee de looneisen, waardoor de werkgelegenheid afbrokkelt. Doorwerken tot het 66ste jaar biedt geen soelaas, omdat dan het leeuwedeel van de werken den kiest voor prepensioen (nu vut) of al in de wao zit. „U en andere Nederlanders heb ben geen enkele reden om onge rust te zijn over de toekomst van de aow," aldus Linschoten. „Wij kunnen de toekomst met ver trouwen tegemoet zien." Brand op twee boerderijen langs Maasdijk POEDEROYEN (ANP) - De brandweer van Brakel heeft zon dagmorgen twee branden langs de Maasdijk in Poederoyen ge blust. Bij de eerste brand ging een boerenschuur in vlammen op; door de tweede brand is een kapitale woonboerderij in de as gelegd. De politie stelt een on derzoek. AMSTERDAM (ANP) - De theaterproduktie Who's afraid of Virgina Woolf heeft zondag de grote Theaterfestïvalprijs voor 1995 gewon nen. Het stuk, gespeeld door Malpertuis, stond onder regie van Dirk Tanghe. De prijs bedraagt 50.000 gulden en is bedoeld voor de stimu lering van het Vlaamse en Nederlandse toneel. De erejury bestond dit jaar uit Schelto Patijn, Ed van Thijn en Joop en Philip van Tijn. De jury reikt de prijs 11 september in de Stads schouwburg van Amsterdam uit. Van Mierlo er mee ophoudt, is die aan het verkeerde adres. De minister van economische za ken uit zich hierover zeer stellig in een vraaggesprek dit week einde met De Volkskrant: „Ik doe het niet. Dit is de laatste keer dat ik er iets over zeg. Punt!" Wijers is met zijn partijgenote en collega Sorgdrager van justitie een van de vooraanstaande D66'ers die met een toenemende mate van stelligheid worden ge noemd als serieuze kandidaat voor opvolging van Van Mierlo. Ook fractieleider Wolffensper- ger hoort in dat rijtje thuis. Mocht Van Mierlo (64) iets over komen. dan is de 51-jarige Wolf- fensperger vooralsnog automa tisch de eerste man, louter en al leen wegens zijn positie in de Tweede Kamer. Dat automatis me geldt evenwel alleen voor de huidige kabinetsperiode. Het D66-congres is immers het or gaan dat bij een vervroegd af scheid van Van Mierlo oordeelt over de nieuwe lijsttrekker/par tijleider. Directie: K. Scherphuis, W. F. de Pagter en F. van de Velde. Hoofdredactie: A. L. Oosthoek M. van Zuilen (adjunct) Vlissingen: Oostsouburgse- weg 10, Postbus 18, 4380 AA Vlissingen. Tel. 01184-84000, Middelburg: Markt 51 4331 LK Middelburg Tel. 01180-81000. Goes: Grote Markt 2, 4461 AJ Goes. Tel. 01100-31800. Terneuzen: Axelsestraat 16, 4537 AK Terneuzen. Tel. 01150-9^457. Hulst: Servicepunt. Boekhandel Duerinck, Gentsestraat 12, Tel. 01140-14058. Axel: Nassaustraat 15, 4571 BK Axel. Tel. 01155-68000. Zierikzee: Oude Haven 41, 4301 JK Zierikzee. Tel. 01110-15380. Opening kantoren: Maandag t/m vrijdag van 8.00 tot'17.00 uur. Openingstijd Zierikzee 8.30-17.00 uur. Zaterdags in Vlissingen van 8.00 tot 10.30 uur. Centrale redactie: Postbus 18, 4380 AA Vlissingen, Tel. 01184-84000; Redactiefax: 01184-70102. 's avonds op zondag t/m vrijdag: vanaf 19.00 uur; in het weekeinde: verwijzing via de telefonische boodschap op de kantoren. Bezorgklachten: maandag t/m vrijdag: op de kantoren gedurende de openingstijden; zaterdags tot 14.00 uur: op de kantoren door de klacht in te spreken op de band of de verwijzing op te volgen. Overlijdensadvertenties: tijdens kantooruren en uitsluitend maan dag- t/m vrijdagavond van 20,30 tot 22.00 uur en zondagavond van 20.00 tot 22.00 uur: Tel. 01184-84000. Fax 01184-70100. Abonnementsprijzen: per kwartaal 86,75, automatische afschrijving 85,90, franco per post 110,00; per maand 30,50, automatische afschrij ving 30,00; jaarabonnement 335,00, auto matische afschrijving 333,50; jaarabonnement franco per post 440,00; losse nummers maan dag t/m vrijdag 1,50, zaterdag 2,25 p.st. (alle bedragen inclu sief 6 pet. btw). Postrek.nr. 3754316 t.n.v. PZC ab.rek. Vlissingen. Advertentietarieven: 169 cent per mm; minimumprijs per advertentie 25,35; ingezonden mededelingen 2,5 x tarief. Voor brieven bureau van dit blad 6,50 meer. Volledige tarieven met contractprijzen op aanvraag (alle advertentieprijzen exclusief 17,5 pet. btw). Giro: 35 93 00, Uitgeverij Provinciale Zeeuwse Courant B.V. Vlissingen PZC-ombudsman: C. van der Maas. Telefonisch spreekuur maandag t/m vrijdag 9.30-12.30 uur. Tel. 01184-84401. Auteursrechten voorbehouden Uitgave PZC

Provinciale Zeeuwse Courant | 1995 | | pagina 3