Steen heeft last van vorig seizoen Bedrijfsvolleybal blijft velen boeien Skeelertocht met wind in de rug Voetbalsters nog niet in goeden doen Triatleet slaat toe in open NK trimmers Biljarter De Rijke neemt voorsprong Dopinglaboratorium moet definitief dicht Philippine profiteert royaal van balverlies van ploeg van De Witte Ongeslagen status halve finalist zaalvoetbal Davy van Delft maakt indruk als driebander uitslagen M( van onze medewerker SINT-J AN STEEN - Er hoeft in Sint-Jansteen doorgaans niet zo gek veel te gebeuren om de voet balliefhebbers weer naar het veld te lonken. Ondanks een aantal versterkingen liepen de supporters van Steen echter gisteren nog niet echt warm voor de ontmoeting tegen Phi lippine. En na de zware neder- Speciaal tenue Hoek-vrouwen HOEK - Het vrouwenteam van Hoek gaat de competitie in met een opvallende shirtsponsor: de bemanning van de Karei Door man zorgde voor een compleet tenue voor de Hoekse voetbal sters. Voor de overdracht was trainer Marlijn Bakker met een deel van zijn selectie gisteren op het marineschip present. De sponsoring kwam bij toeval tot stand. Twee van de marine mensen kwamen enige tijd gele den per abuis in de VIP-ruimte van Hoek terecht. Daar ont moetten ze Saar de Loof, voorzit ster van de damescommissie. Nooit vies van een stunt kwam van haar het voorstel tot sponso ring. Een voorstel dat werd op gepakt en zondag tot een gezel lige dag tussen de marinemen sen en een nieuw tenue voor de Hoek-vrouwen zorgde. Axel weer gastheer van Waregem AXEL - Voor de tweede keer in een kort tijdsbestek komt Ware gem naar Axel. De Belgische eersteklasser oefent morgen (dinsdag) in en tegen Axel. De wedstrijd begint om 18.30 uur. Waregem, dat na een goede start van de competitie in de onderste regionen van de hoogste klasse in België bivakkeert, treedt met de voltallige eerste selectie aan. Tijdens de voorbereiding op het seizoen won Waregem in Axel met 2-0 van een zuidelijk getint Zeeuws elftal. De Belgische prof club werkt dinsdag onder lei ding van trainer Antheunis voorafgaand aan de vriend schappelijke wedstrijd een ont spannen training in de plaatse lijke sporthal af. laag (1-5) zal het voor het keur korps van Edy de Witte ook niet meevallen om het publiek weer massaal achter zich te krijgen. Het is in dat opzicht maar goed dat de nieuwe trainer met een schone lei wenst te beginnen. Met de zwaar bevochten hand having van vorig seizoen nog vers in het geheugen maakt Edy de Witte zich vooralsnog geen zorgen over het vervolg van het seizoen. ..We gaan rustig verder en we liggen nog nergens van wakker." Het was de trainer evenwel niet ontgaan dat Steen nog steeds kampt met een erfenis uit het verleden. ,,Ik miste bezieling", stelde hij meteen na de afstraf fing vast. „We hebben alleen in de eerste twintig minuten inzet getoond. Daarna hebben we als ploeg verloren. Er haakten steeds meer spelers af. Wat dat betreft kampen we nog met het zelfde euvel als vorig seizoen. Als je op dit niveau geen inzet toont, ben je gezien." Edy de Witte nam het daarbij op voor zijn achterhoede, die tegen Philippine veel te vaak werd uit gespeeld. Het zou echter te ver voeren om alle schuld van de ne derlaag in de schoenen van de Steense verdedigers te schui ven. Want waar de Steen-verde diging herhaaldelijk voor pro blemen kwam te staan, was dat ook vaak te wijten aan balverlies in de overige linies. Zo kon het middenveld van Steen zelden imponeren en ging er van de aanval veel te weinig dreiging uit. Mooi seizoen Philippine - dat Marcel Meijer zag terugkeren en met een ver der vrijwel ongewijzigde ploeg een mooi seizoen tegemoet kan gaan - profiteerde daar dank baar van. De bezoekers kenden geen goede voorbereiding en verloren bijvoorbeeld met 4-1 van Sluis, speelden met moeite gelijk tegen Oostburg en waren in het eerste half uur zeker niet de meerdere van Steen. Toch kwam Philippine na een aanvankelijk achterstand nog voor rust op voorsprong. Nadat Lieven de Boey - die ooit bij Hoek speelde - de thuisploeg halverwege de wedstrijd de weg naar het net had gewezen (1-0), doken met name middenvelders en verdedigers van Philippine met succes in de aanval op. Zo zorgden Arjan Tollenaar en Har ry Vermeire ervoor dat de gasten OOSTBURG - De Dikke van Da- Ie plaatste zich door poulewinst als eerste voor de halve finale in de strijd om de KNVB-beker in het West Zeeuws-Vlaams zaal voetbal. De drie wedstrijden te gen Verduin, Security Neder land en De Ruysscher (in die volgorde eindigend in de rang schikking) leverden duidelijke winst op voor De Dikke van Da- Ie. Deze week wordt gespeeld in poule 2 en 3. Het gepromoveerde Sunset Boulevard opende in de A-poule van het Oostburgse recreatieve zaalvoetbal sterk door Texaco/'t Krikje met 7-1 terug te wijzen. HULST - Van verzadiging is kennelijk nog geen sprake. Deze week is in Hulst voor alweer de dertigste opeenvolgende keel de plaatselijke bedrijfsvolley- balcompetitie van start gegaan, met deelname van 43 teams. Dat is er één minder dan vorig jaar, maar nog altijd ligt dat aantal boven het gemiddelde. De ploegen zijn ingedeeld in vier klassen, twee vrouwen- en twee mannenklassen. Zoals gebruike lijk is de belangstelling bij de vrouwen het grootst: zowel de eerste als tweede klasse voor de Wild card voor schaatser Bart Veldkamp DAVOS (GPD) - Bart Veldkamp zal van de Internationale Schaats Unie (ISU) een wild card krijgen om in Groep I te kunnen starten op de 5 en 10 ki lometer tijdens de World Cup reeks. Enige voorwaarde is dat de Bel gische schaatsbond daartoe een verzoek indient bij de ISU. Om dat de Internationale Schaats bond de World Cup-races voor taan in twee gescheiden groepen zal afwerken, dreigde Veld kamp, die komend seizoen voor België zal uitkomen, automa tisch in de tweede groep te moe ten starten. Veldkamp kan zijn 'Nederlandse' prestaties name lijk niet meenemen naar zijn nieuwe schaatsvaderland. Tij den zijn land- en niet persoons gebonden. ..Veldkamp hoort echter op de 5 en 10 kilometer tot de beste acht schaatsers ter we reld. met een 1-2-voorsprong konden gaan rusten. Daarna kwam Philippine nau welijks nog in de problemen. De zeer geroutineerde ploeg liet zich niet van de wijs brengen door het schijnoffensief van Steen en bleef gedurende het eerste kwartier van de tweede helft met gemak overeind. Daarna was Philippine weer met afstand de gevaarlijkste ploeg. Ritchie Bosnia, die als vrije ver dediger een goede partij speelde, deelde de thuisploeg de knock out toe (1-3) en bevestigde dat het gevaar van Philippine vooral in uit de tweede en derde linie opduikende mensen schuilt. Ivo Mohnen krulde vervolgens een vrije trap schitterend over de muur in de korte hoek (1-4), waarna Paul de Putter de eind stand op 1-5 mocht bepalen. Fel duel om de bal tijdens de wedstrijd Steen-Philippine (donker shirt). OVERSLAG - De Zeeuwse en Brabantse trimmers lieten zich tijdens het open NK voor trimmers, in Overslag, verrassen door een Belgische triatleet. Patrick Cornelis uit het Belgische deel van Overslag was in ei gen omgeving alles eri iedereen te snel af en soleerde in de slotkilometers naar de eerste plaats. Bij de toerders en C-categorie ging de zege ook al naar België. Hier was Jean Brandt de rapste in een massaspurt. De belangstelling voor deze wedstrijd van de Wieier Trimbond in Zeeuws-Vlaanderen had een grote belangstelling. Zo kwamen er in de gezamenlijk wedstrijd van de A en B- categorie meer dan 40 renners opdagen, een aantal waarmee het bestuur behoorlijk te vreden was. Van dit gezelschap waren er al vrij snel een paar aanvallers. Het duo Jaap Weststrate en Leo Beijer trok op avontuur maar kon er niet in slagen om de voorsprong ver uit te bouwen. In elk geval niet ver ge noeg om het peloton van zich af te houden. Daarna heeft ook Patrick Bolssens het nog een keer geprobeerd. De 35-jarige Belg kreeg evenmin veel ruimte. OBS Breskens en De Block deel den de punten. In poule B deed ABN/Amro de eerste stap terug naar de hoogste poule door het uit poule C gekomen De Wiele waal met 4-2 te kloppen. Steke- linck pakte een benauwde 5-4- zege tegen Deltan. Van Looy stond op scherp in de ontmoeting in poule C tegen Jo- pie Sluis. Een 14-1-winst was het resultaat. Ook Wolf scoorde er tegen Van de Sande lustig op los: 8-0. Het duel tussen de debu tanten Du Commerce en 't Hart van Sluis leverde een 4-2-zege op voor het Cadzandse Du Com- vrouwen bestaat uit dertien teams, waar de eerste en tweede klasse bij de mannen respectie velijk acht en negen teams be vatten. Op de eerste speeldag yan het nieuwe seizoen werden in de eer ste klasse bij de mannen meteen maar de eerste puntjes op de 'i' gezet. Zo maakte titelverdediger Broomchemie korte metten met CVC/Doolaege (15-4,15-6 en 15-3) en liet nieuwkomer Stuntmarkt er tegen De Troubadour al even min gras over groeien: 15-4, 15-6 en 15-0. Van de teams waarvan dit sei zoen hooguit een plaats in de sub-top verwacht wordt, opende Luctor Banden 1 het sterkst met een 3-0-zege op VVC/Rhodos. Smash 2000 moest echter met een al een verliespunt incasse ren tegen De Sterre (2-1). In de eerste klasse bij de vrou wen liet Zaman Sport -de num mer twee van vorig jaar- weinig heel van CVC 1. CVC kon de schade in de eerste set weliswaar nog beperken tot een nederlaag van 15-8, maar was daarna vol strekt kansloos: 0-15 en 1-15. Van Waterschoot volgde het voorbeeld van Zaman Sport dooi1 tegen Ferket en de Maat een 3-0-overwinning te boeken (15-4,15-9 en 15-9), maar dat kon niet gezegd worden van WC/ Rhodos, dat in wat de eerste top per van het seizoen genoemd kon worden op 2-1 uitkwam te gen JongMorres 1:15-11,15-9 en 8-15. In de eerste klasse bij de vrou wen waren er verder overwinnin gen voor Voorwaarts (2-1 tegen Foto van Damme), L'Entree (2-1 tegen SC Morres 2) en SC Morres 1 (2-1 tegen Lybeert Verstrae- ten). De skeeleraars net voor de start van de j aarli jkse toertocht. foto Charles Strijd TERNEUZEN - De door Hans de Caluwé en Edwin Franc- kaert georganiseerde skeeler- tocht sloeg gisterochtend uit stekend aan. Niet alleen uit Zeeuws-Vlaanderen, maar ook uit België kwamen de rolskiërs naar Terneuzen, want met volgende week een wedstrijd in Veurne voor de boeg bleek de toertocht een prima training. Het skeeleren wint weliswaar aan populariteit, maar de jaar lijkse toertocht van Hans de Caluwé en Edwin Franckaert is nog steeds een van de wei nige ZeeuWs-Vlaamse initia tieven op dit gebied. De be langstelling was gistermorgen groot. 30 Deelnemers gingen om tien uur van start. De Ca luwé was tevreden met die op komst. „Je hoort van velen dat er best wat meer zou mogen gebeuren op skeelergebied. Dat vinden Edwin en ik ook, maar toch blijft het voor ons bij deze ene tocht. Anders zijn het weer steeds dezelfden die overal voor opdraaien." Franckaert en de Caluwé moesten noodgedwongen 'ver huizen' naar gistermorgen, want op 11 juli gooide nood weer roet in het eten. Dat was een geluk bij een ongeluk, want met een interessante wedstrijd over 60 kilometer in het Belgische Veurne voor ko mend weekeinde op het pro gramma pikten velen de tocht over 45 kilometer vanuit Ter- neuzen graag' mee als extra training. Naast de mensen uit Zeeuws-Vlaanderen, zoals Jaap van Tatenhove, De Hul- lu, Marc Leybaert, Pol van de Vijver, Johnny Langeraert, Miel de Smet en de beide orga nisatoren gingen ook veel zuiderburen van start. Ontspannen Ze troffen het. Op het eerste deel van de tocht via Zaam- slag naar Hulst had de groep de wind in de rug en kon er ont spannen warm gedraaid wor den. Na de bevoorrading bij Hulst- mochten de snellere deelnemers de remmen lossen en in hun eigen tempo via Westdorpe terug richting Ter- neuzen rijden. In 1 uur en 59 minuten klaarden ze uiteinde lijk het 45 kilometer lange kar wei. De echte hobbyisten deden het ook nog altiid in twee en een halfuur. „Dat is vrij snel", oordeelde Hans de Caluwé na afloop. „Misschien wel iets te snel, ook al is er niemand afge vallen, want we hebben steeds op de laatsten gewacht." Voor die minder geoefende of zelfs onervaren skeelers willen de organisatoren er volgend jaar een korte afstand door Terneuzen met begeleiding aan toevoegen. „Zo hopen we de sport ook bij kinderen en beginners te kunnen promo ten." van onze medewerker TERNEUZEN - Davy van Delft is in Terneuzen kampioen ge worden van de derde klasse driebanden van het district Zeeuws-Vlaanderen. De speler van WBC maakte in het slol- weekeinde van dit toernooi veel indruk en vooral weinig of geen fouten. Ook in de finale bleef hij overeind tegen de enige overge bleven concurrent voor de eer ste plaats, Jacq Verhoef van De Kroon. In het eerste weekeinde had Da vy van Delft ook al veel indruk gemaakt. In de vierde ronde liep hij toen echter tegen een onge lukkige nederlaag tegen Jo de Bot aan. Toch bleef dit voor Van Delft zonder gevolgen. Immers, foto Charles Strijd Uiteindelijk slaagden er toch zeven renners in zich definitief los te maken van de rest. Han Harinck, Fonny Martens en Cees Hoo- gerland vormden de Zeeuwse inbreng. Ze konden echter niet voorkomen dat in de slotronde Patrick Cornelis ontsnapte. Bols sens won daarna de spurt voor de tweede plaats. Bij de C-categorie en toerders gebeurde er vrijwel niets. De wedstrijd liep daarom ook uit op een massspurt waarin Jean Brandt uit Kaprijke de rapste was. TERNEUZEN - De Zeeuws- Vlaamse teams in het vrouwen voetbal, die uitkomen op lande lijk niveau, beleefden een desa streuze wedstrijddag. Eer steklasser Terneuzense Boys werd met 0-5 door Katwijk ver nederd. Hoek en Spui gingen in de tweede klasse eveneens kop je onder. Een verzwakt Hoek was mei 0-5 tegen Papendrecht kansloos, terwijl Spui de scha de in Woudrichem nog beperkt kon houden: 1-2. Eerste klasse Terneuzense Boys-Katwijk 0-5. Een ambitieus Terneuzense Boys had zich een heel andere opening van de competitie voor gesteld, Door werk en blessures ontbrak een aantal speelsters. Toch was de thuisclub het meest aan de bal, kreeg ook legio kan sen, maar zag deze gekeerd door paal, lat en keepster. De rust werd met een 0-3-achter- stand bereikt, waarbij de doel punten, evenals in de tweede helft, tot stand kwamen door persoonlijke fouten. Katwijk speelde goed, maar bovendien liep Terneuzense Boys ver krampt tegen zichzelf te voet ballen. Voor Katwijk waren Jac queline Geiteman (3x), Marian Boogerd en Angela Verdoes suc cesvol. Tweede klasse Woudrichem-Spui 2-1: Het eer ste kwartier was voor een ver zwakt Spui, maar daarna domi neerde Woudrichem de eerste helft. Dat resulteerde door onop lettendheid al snel in een 2-0- stand. Spui had na rust het heft in handen, maar moest tot vlak voor tijd wachten voordat Man- dy Heppener met een bekeken lob voor 2-1 zorgde. Dat was te in de laatste drie ronden wist zich weer helemaal op te lad en maakte hij dus bijna geen! ten. Jacq Verhoef was tenslö ijgÉ in de slotpartij tegenstanden Van Delft. Verhoef had toen; een remise voldoende om de li pss te grijpen. Zo ver liet Davyi Delft het echter niet komen, 1 de twintigste beurt kon Verh het nog redelijk bijbenen, ra toen sloeg Van Delft met een rie van vijf meteen de besliss V de bres. Verhoef kwam rüetm terug en Van Delft greep det en promotie. Dat laatste realiseerde ov f gens ook Jacq Kaijser vani Ouden Arend, die ook de p )EN voor de hoogste serie kreeg (ami ven caramboles), Verhoef sp listei de de kortste partij: twintigp ten in 26 beurten. Wt 'nvt Du over ie Bt ierM HULST - Na vier ronden heeft Jan de Rijke de leiding genomen in de eindstrijd tweede klasse driebanden van het district Zeeuws- Vlaanderen. In de biljart zaal van de eigen vereniging De Smickel in Hulst won De Rijke alle vier zijn partijen. In principe telt dit toernooi nog drie titelkandidaten. Naast De Rijke (die overi gens al in de voorwedstrij den promotie had behaald.) zijn dat Nico Goossen van WBC en Kees Wissel van Concordia. Goossen maakt echter minder indruk dan De Rijke; de speler van WBC wisselt sterke optredens af met zeer zwakke. Bovendien liep hij al tegen één verlies punt aan door een remise te gen Robert van Gaever. Tegenvallend in dit toernooi zijn tot nog toe Robert van Gaever (CBC) en Angelo Joos (GBC). Beiden hadden ook in de voorwedstrijden reeds promotie behaald, maai- kunnen in deze eind strijd geen rol van betekenis spelen. Nico Goossen speelde tot nu toe de kortste partij (33 beur ten tegen Jo Josiassen) en Jan de Rijke maakte hoogste serie (zeven caram boles tegen Angelo Joos). Zaterdag wordt het toernooi voortgezet. UTRECHT (GPD) - Hij voelt zich „gefrustreerd", maar zijn gal zal hij niet spuwen. „Ik moet voorzichtig zijn. Objectief ook, voor zover dat in dit stadium kan". Misschien komt dat nog, het moment dat dr. Douwe de Boer vain het Utrechtse do- pinglab zich minder diploma tiek uitlaat. Nu niet. De klap is hard aange komen bij De Boer en z'n mede werkers. Het Utrechts dopingla boratorium moet sluiten. Vier lange, onzekere jaren werd ge poogd de IOC-status voor zijn dopinglab te veroveren. Vrijwel zonder steun vanuit de sport of overheid. En toen die steun er wel kwam, faalde het lab voor het eindexamen. Twee van de vijftien verbindingen bleven voor hem en z'n medewerkers onopgemerkt. Twee stofjes van de IOC-lijst Biljarten Terneuzen. Derde klasse driebanden district Zeeuwsch-Vlaanderen. Eind stand. 1. Davy van Delft (WBC) 12-0,479- 5, 2. Jacq Verhoef (De Kroon) 11-0.382- 4, 3 Leo van Hemert (OBV) 8-0.399-3, 4. Jacq Kaijser (Den Ouden Arend) 7-0.417- 7, 5. George van Puyvelde (WBC) 6- 0.357-5, 6. Jo de Bot (De Kroon) 6-0.350- 6, 7. Wim Ollebek (NASA) 4-0.283-3, 8. Ronny Ottjes (HBC/Troubadoer) 2-0.294- 4. Hulst. Tweede klasse driebanden dis trict Zeeuwsch-Vlaanderen. Tussen stand na vier ronden. 1Jan de Rijke (De Smickel) 8-0.535-7, 2. Nico Goossen (WBC) 7-0.493-4, 3. Kees Wissel (Con cordia) 6-0.585-5, 4. John Smet (HBC/ Troubadoer) 4-0.454-5, 5. Robert van Gaever (CBC) 3-0.412-5, 6. Angelo Joos (GBC) 2-0.416-5, 7. Jo Josiassen (De Smickel) 2-0.347-4, 8. Frans Pilaet (HBC/ Troubadoer) 0-0.340-4. Iet ai nsep Jurag illen len d met verboden middelen, in merkelijke 'low concentrar"^nc zoals examinator dr. Jordi gura het omschreef. „Het men is reglementair gelopenL^ v- weten we uit de evaluatie, kunt dus zeggen: sukkel, je dat" Het examen was zwaarder normaal, dat wel. „Tien twaalf verbindingen, dat is maal. We hadden er dertienl™», dachten: we zitten goed". De Boer is deze zaterdag neli rug van een congres in Wei Even een dagje thuis, om n door te reizen naar Zwitserla Vrijdag werd bekend dat recretaris Terpstra de financ steun aan het dopinglab stai jeeft Dat besluit werd een week i ing v der al genomen, tijdens een sprek op het ministerie mei van betrokkenen over het i coltre lukte examen. „Een beslui! erde goed overleg". e gei lerna' iet vc iondi op eei üU-ai 500 mtr. (jeugd) - jongens: 1. J Illiete (Sluiskil) 3.02, 2. R. Goense (Philip; 3.17, 3. D. Ivens (Sluiskil) 3.33. Volleybal Trimloop Hulst, bedrijfsvolleybal: Eerste B mannen: Broomchemie 1-CVÖ aege 3-0, Stuntmarkt-De Troubado I 0, Smash 2000-De Sterre 2-1 en lijf Banden 1-VVC/Rhodos 3-0. Tweede klasse mannen: ABN//; Ambulo 0-3, Reynaertcollege-Van ten 2-1 en Brandax-Luctor Banden! Eerste klasse vrouwen: Jong Mor vdh C WC/Rhodos 1 1-2, CVC 1-Zamani 0-3, Ferket en de Maat-Van Water?. AXE1 0-3, Foto van Damme-Voorwaarti |j, L'Entree-SC Morres 2 2-1 en L^jj, Verstraeten-SC Morres 1 1-2. Tweede klasse vrouwen: Sterre 1-2, CVC 2-Van Wesemaell Hoeksken-Wentzler/Pauwels 0-3, Morres 3-Reynaertcollege 1-2 en Morres 2-VCC/Rhodos 2 0-3. and tok i lelijk evra; ienic jegev n he' prek )utcf en - Imitl egiss irenii eleg< )aari öjn loor i ninis loogt n Dn tin 'ARI Tans ienj, ezon ïenti elek lus vil] jONI [erhf escl WWi ido ib m* ilk ilL lie en iijn i een i lan tindt wiste (loor Zaamslagse feesten-trimloop: 17 km. - heren: 1. R. van Acker (Nieuw-Namen) 1.02.57, 2. C. Verhage' (Zaamslag) 1.04.44, 3. S. Boekhout (Terneuzen) 1.05.09, 4. W. Goossens (Kieldrecht) 1.06.07, 5. J. den Engelsman (Terneu zen) 1.07.24, 6. J. de Jonge (Terneuzen) 1.10.58, 7. R. Hendrickx (Hoevene) 1.11.23, 8. F. Jansen (Terneuzen) 1.12.43, 9. J. v.d. Weiden (Capelle) 1.13.57, 10. M. Dhaese (Ertvelde) 1.23.12. 8 km. - heren: 1. H. Brakke (Clinge) 31.45, 2. J. Haak (Axel) 31.49, 3. A. Maes (Terneuzen) 32.00, 4. R. Bijvank (West dorpe) 32.29, 5. T. Strijdonk (Terneuzen) 32.59. Dames: 1. J. Heethuis (Terneu zen) 41.19, 2. A. de Ridder (Zuiddorpe) 43.17. Wielrennen Lamswaarde, afwachtingswedsti Deltatoer: Jeugd. 6t/m 8 jaar. 1." Ruelle (Axel). 9 t/m 11 jaar. 1S. (Lewedorp). 12 t/m 14 jaar. 1. M. ter (Hoek). sprin van c flog r brant Kt huis selijk gesch Zaalvoetbal Bevrijdingsloop laat om het verdiende gelijkspel alsnog uit het vuur te slepen. Hoek-Papendrecht 0-5: Al in de eerste minuut kwam Papen drecht op voorsprong na een misverstand in de verdediging van Hoek. Daarna waren beide ploegen gelijkwaardig, maar had Hoek veel moeite met de snelle spitsen van de bezoek sters. Deze zorgden er voor dat de rust met 0-2 inging. De twee de helft gaf een hardwerkend Hoek te zien. dat kansen niet wist te benutten. Papendrecht deed dat beter en won wat ge flatteerd met 0-5. Axel: 13 km. - heren: 1. F. Warrens (Kloosterzande) 45.33, 2. M. Moenssens (St. Niklaas) 46.05, 3. P. van Daele (St. Niklaas) 48.31, 4. R. Neve (St. Jansteen),48.47, 5. J. Langeraert (Wach- tebeke) 48.55, 6. E. Vink (Westdorpe) 49.22, 7. J. Geense (Breda) 50.03, 8. H. Vonk (Hulst) 50.28, 9. C. d'Hooge (Lo- vendegem) 50.38, 10. J. Goense (Philip pine) 51.29. Dames: 1. A. Dieleman (Sas van Gent) 51.46, 2. C. de Craene (Loke ren) 1.05.13, 3. E. Zweistra (Terneuzen) 1.10.51. 5,6 km. - heren: 1M. Warrens (Klooster zande) 19.54, 2. E. Schwegler (Hulst) 20.38, 3, P. de Waal (Westdorpe) 21.20, 4. E. Kox (Sas van Gent) 21.24, 5. L. de Clercq (Lierde) 21.27. Dames: 1. M. Ray- makers (Den Bosch) 27.56, 2. H. Vink (Westdorpe) 28.58, 3. C. Bom (Terneu zen) 31.34. 3 km. - heren: 1 N. Klapwijk (Axel) 10.06, 2. O. Aksoy (Terneuzen) 11.26, 3. D. Geense (Breda) 13.00, 4. B. Jansen- Van Roosendaal (Axel) 13.02. Dames: 1. M. v.d. Velde (Axel) 13.17, 2. C. Zeegers (Breskens) 17.48. Toen - morg Zaalvoetbalrayon Terneuzen, vot de bekercompetitie: Qutility 1-0t der/Video Kiss 6-9, Maas Afbouw! m 2 7-3, Plantemarkt-Crunchtime4-S ^raa Sportprijzen-Gemeente 1-10, Dff Dletr Melk Bier 9-3, Café B-Atoom Bc J~~ De Ridder/Video Kiss-Electro vani ren 12-4, Kees Mechiélsen-GemS OZ Zorgverzekeringen-DoC' Slock 2-3. Competitie: Derde klasse: Witte: sen/deBruin-Maas Afbouw 3 4-4, t' Smit Sportprijzen 3-1, De grootel Adhanco uitgesteld (De Groote opgekomen) en Dow 3 - Dow' Vierde klasse: Melk Bier-P» markt 1-11, Atoom BVoys-Qutililï Café B-Dow 5 7-3 en Gemeente: i Bonded Stores 4-2. Oostburg. Zavio bekervoetbal pe Verduin-De Ruysscher 6-1; Secur derland-De Dikke van Dale 1-3; Ot an Dale-Verduin 5-1De Ruysstf .jrity Nederland 2-4; De Ruyssd Dikke van Dale 2-4; Security Nede Verduin2-2. Eindstand: 1 De Dikke (naar de halve finale); 2.Verdu 3.Security Nederland 3-3; 4.0e scher 3-0. Orevo poule A: OBS Breskens-Oi 1-1Sunset Boulevard-Texaco/'t^ 1. Poule B' ABN/Atnrö-De Wielt' 2; Stekelinck-Delta Nuts 5-4. Pc: Wl Hart van Sluis-Du Commerce 2-4: Sluis-Van Looy 1-14; Riemens-Tl 2-4; Wolf-Van de Sande 8-0; JJÖ Hart van Sluis 7-2; Chez F Saint Pierre 4-5. dan f Wings weer Term enori De fr vani jaar, vand eerst' onde: elder jongs voorz men1 elfm Wa Aani veeli ivezi£ Welis maar gezin

Provinciale Zeeuwse Courant | 1995 | | pagina 30