Veere opent met zevenklapper Swift slaat tegen Meervogels na rust toe I Oostkapelle en Tholense Boys overtuigen Arendskerke komt tekort tegen SHO Nieuwdorp zonder moeite langs Spui Vrouwen Oostkapelle gelijk tegen NEC: 2-2 Hontenisse leider na zege op GraauV Kruiningen haalt uit tegen Middelburj Sluwe aanvalsleider Ad Gladdines is elke stuiver waard Afstraffing Bruse Boys HW'24 start met nederlaag Z1 Jui van onze verslaggever Richard Thannhauser VEERE - In het Zeeuwse voet balkringetje wordt heel wat af- geroddeld en Veere is al enkele jaren een dankbaar onderwerp. Met geld is geen team te koop, weten de kenners die de afgelo pen jaren handenwrijvend de nederlagen van de zaterdag- tweedeklasser begroetten. Als de voortekenen niet bedriegen, dan moet het geruchtencircuit zijn voer elders zoeken. Het nieuwe Veere prestenteerde zich zaterdag op indrukwek kende wijze voor eigen publiek. BLC was door de competitielei der aangewezen als schietschijf en vervulde die rol met verve: 7- 0. Het klasseverschil was zó groot dat de toeschouwers zich afvroe gen of Veere nu zo goed of BLC nu zo slecht was. Ad Huisman, de trainer van BLC hield het op het eerste. „Zulke ploegen ko men we dit seizoen gelukkig zel den tegen." Ex-prof Chris van den Dungen, die afbouwt bij de Bossche club, was het daar niet mee eens. Hij vertrouwde Ron Schrier (trainer van Veere) toe, dat enkele BLC-spelers er wei nig van kunnen. Schrier zelf, die DINTELOORD - Theo Moer land wist al dat Dinteloord over twee gevaarlijke spitsen be schikte. Toch moest de Bruse Boys-trainer zaterdag lijdzaam toezien hoe zijn ploeg bij het de buut in de tweede klasse door Dinteloord op alle fronten werd overklast: 5-1. Vooral spitsspeler Marco Roo- denburg had een belangrijk aan deel in de ruime zege van Din teloord. Met een glaszuivere hat trick in de eerste helft, een doel punt in de tweede helft èn een assist op Arjan de Pagter, was hij een plaag voor de Bruse Boys defensie. Uit één van de spaar zame aanvallen van Bruse Boys scoorde Willem Webers de enige treffer. Dinteloord-Bruse Boys 5-1 (3-0). 16. Roodenbui'g 1-0, 32. Roodenburg 2-0, 40, Roodenburg 3-0. 54. Webers 3-1, 57. Roodenberg4-l, 61. De Pagter 5-1, Aantal toeschouwers: 100. Scheids rechter: A. van de Ketterij (Vlissin- gen). tevreden was met de hoge score, stelde vast dat Veere nog lang niet op honderd procent speelt. En ook Ad Gladdines, die nieuwe aanvalsleider van Veere, hechtte niet al te veel waarde aan de eerste zwaluw in het pril le voetbaljaar. „Ik denk dat BLC één van de slechtste ploegen is in deze klasse." BLC was zaterdag inderdaad be droevend slecht, maar het Veere van een paar maanden geleden had de Bossche ploeg zeker niet opgerold. Er is dan ook het no dige veranderd aan de Bieweg. De nieuwe trainer Ron Schrier mocht het team (met dank aan de sponsors) op vitale plaatsen renoveren en smeedde in de voorbereiding een hechte een heid. „Ik heb begrepen dat de sfeer hier vorig jaar niet zo goed was", zei Ron Schrier, „maar daarvan heb ik niets gemerkt. Het verleden is ook niet belang rijk, we kijken alleen maar voor uit." Ook Ad Gladdines, zaterdag de beste man op het veld, voelt zich nu al thuis bij Veere. „Ik heb vanaf het eerste moment ge zegd: buiten het veld wordt de ploeg gemaakt. En ik moet zeg gen: we gaan hier goed met el kaar om. Voor trainingen en wedstrijden moet ik elke keer van Tholen naai' Veere rijden, maar dat doe ik met veel plezier. Dat zegt eigenlijk alles." Gladdines heeft volgens het rod- C - Marcel Kole (midden) tilt de bal over de vertwijfeld grabbelende doelman Bevers in het boel: 3-0. Links (achtergrond): uitblinker Ad Gladdines. foto Ruben O reel van onze varslaggever OUD-BEIJERLAND - 's-Heer Arendskerke is het nieuwe sei zoen begonnen met een ruime nederlaag tegen SHO. In Oud- Beijerland moest de formatie van Jack Schipper het onderspit delven tegen de nieuwe ploeg van Kees Zwamborn: 4-0. „Een verdiende overwinning voor SHO", oordeelde Jack Schip per. „SHO was de betere ploeg, al moet ik zeggen dat wij onder ons niveau hebben gespeeld. Van onze kant was het gewoon slecht." De oefenmeester vond dat zijn spelers door het ontbre ken van Roedie Westraete, Peter Kamstra en Wim Goedege- bure, een stapje extra hadden moeten doen. „Dat is helaas niet gebeurd." Voorin kon 's-Heer Arendskerke nauwelijks voor gevaar zorgen. Alleen Leo Goedegebure was voor rust dicht bij een treffer. Voor het overige deel van de wedstrijd was het SHO - dat speelde zon der de nog geschorste Remco van Keeken - dat de klok sloeg. Via uitgespeelde combinaties scoorden Edwin Wildenberg en Theo Vermaat beiden twee keer voor SHO. SHO-'s-Heer Arendskerke 4-0 (2-0). 6. Vermaat 1-0,16. Wildenberg 2-0. 58. Wildenberg 3-0, 59. Vermaat 4-0. Aantal toeschouwers: 500. Scheidsrech ter: C. Harinck (Vlissingen). delcircuit ook geen reden tot klagen, want hij zou in Veere jaarlijks zo'n veertig mille op strijken. De spits komt niet meer bij van het lachen als dit gerucht hem ter ore komt. „Veertig mil le? Dan zou ik het niet slecht hebben gedaan, hè?" Trainer Ron Schrier weet ook niet wat hij met dergelijke verhalen aan moet. „Ad Gladdines krijgt na tuurlijk een goede onkostenver goeding, mag dat? Wat iedereen vergeet is dat hij naar trainingen en wedstrijden altijd Erwin de Nijs en Roy Kort in zijn auto meeneemt..." Wat Gladdines ook opstrijkt; zo als hij zaterdag voetbalde, is hij elke stuiver waard. Gladdines was constant aanspeelbaar, was de architect van de belangrijke eerste treffers en pikte zelf ook nog een juweel van een doelpunt mee. Schietschijf Veere, dat zaterdag te voorzich tig startte, maar halverwege de eerste helft het tempo opvoerde, was - en dat zal niemand verba zen - heer en meester. In de hele wedstrijd was BLC slechts twee keer gevaarlijk, voor het overige was het éénrichtingsverkeer richting de Bossche doelman Frank Bevers. De keeper hield zijn ploeg lang in de race, mede omdat Chris Mouthaan en Milce But droomkansen misten. Mike But brak pas vijf minuten voor rust de ban. Drie minuten later zette Marcel Kole zijn ploeg op 2- 0 en toen dezelfde speler na een uur voetballen de wedstrijd had beslist (3-0), was het 'showtime' aan de Bieweg. Met de ene na de andere vloeiende combinatie werd de defensie van BLC te kijk gezet. De galavoorstelling werd in het laatste half uur nog opge luisterd door doelpunten van Er- winde Nijs (4-0), Ad Gladdines (5- 0) en Marcel Lourens, die de laat ste twee treffers op zijn naam schreef (7-0). Met zo'n resultaat mag je natuurlijk alleen meer te vreden zijn", vond trainer Ron Schrier, die zich terdege beseft, dat komende zaterdag een te genstander van een ander kali ber wacht. „VVGZ uit. Een ploeg die vorig jaar in de eerste klasse heeft gespeeld. Tegen VVGZ zal het wel niet zó gemakkelijk gaan als tegen BLC." Veere-BLC 7-0 (2-0). 41. But 1-0, 44. Kole 2-0, 59. Kole 3-0, 27. De Nijs 4-0, 80. Gladdines 5-0, 84. Lourens 6-0, 90. Lourens 7-0. Scheidsrechter: G. Bax (Genderen). Aantal toeschouwers: 150. Zeeuwse korfbalclubs moeten draai nog vinden van onze medewerker VLISSINGEN - De tweede ron de van de landelijke competitie veldkorfbal is voor het gros van de Zeeuwse ploegen drama tisch verlopen. Swift en Zuid westers waren de enige win naars, Animo, Tjoba, Ondo, Blauw Wit, Togo, TOP, Storm vogels en Luctor leverden de punten in bij de tegenstanders. Overgangsklasse De Meervogels-Swift 11-16: Een wedstrijd met twee gezichten. Na amper vijf minuten stond 3-0 op het scorebord Een opening waarmee de thuisploeg na de promotie in dit milieu het visite kaartje afgaf. Het verontrustte de tegenstander overigens maar even, want eenmaal in het ritme bleek Swift toch meer kwaliteit in huis te hebben en zetten de bezoekers de zaken naar hun hand, 6-7. Trainer Hans Leeu- van onze medewerker VLISSINGEN - De Zeeuwse zondag-derdeklassers zijn - met uitzondering van HW'24 - het seizoen begonnen met een ge lijkspel. HVV kreeg in Roosen daal met 1-0 klop van BSC. BSC—HVV'24 1-0: HW was mi nimaal gelijkwaardig en bij vla gen zelfs de beter combinerende ploeg. Een spannend duel zo doende, dat beter in een gelijk spel had kunnen eindigen. De beslissing viel tien minuten voor tijd. Richard Mauer scoorde toen de 1-0 en ondanks een wan hopig slotoffensief van de Hul stenaren bleef de winst in Roo sendaal. WR-RCS 0-0: Een wedstrijd met twee gezichten. De eerste helft was VVR wat meer aan de bal, maar na de rust was RCS de betere ploeg. De wedstrijd was alleszins het aankijken waard, er kwamen ook voldoende kansen, maar helaas voor het publiek bleef de stand op 0-0 steken. Patrijzen-Moerse Boys 1-1: Beide ploegen hebben alles broederlijk gedeeld. De doel punten, de punten, en de gele kaarten (beide drie maal). Patrij zen kwam na 12 minuten op voorsprong. Rob Koole kopte 1- 0 binnen. Twee minuten voor rust kwamen de Brabanders op 1-1. Maurice Vermeire zag zijn strafschop nog wel gestopt door Jan Willem Dooge, maar in de re bound scoorde hij toch. In de tweede helft was er niets meer te genieten. Het bleef dan ook 1-1. wenhoek nam zijn ploeg tijdens de rust bovendien nog even on der handen, wees op de gemaak te fouten en gaf opdracht om ook rustiger te spelen. De les was be grepen en na 6-8 liep een minder gespannen Swift zijn tegenstan der in een kwartier tijd volko men onder de voet: 7-13. Meervo gels begreep dat de beslissing was gevallen en dat het slotof fensief bij voorbaat al tot mis lukken was gedoemd. Swift-score: Rob Sander se 5, Sjoerd Sanderse 5, Leon Kloet 2, Ralph Gil lissen 2, Mar gr eet Rotte 1, Mirjam Kloet 1. Eerste klasse Animo-Avanti 9-17: Een wereld van verschil: vóór aanvang van de competitie riep trainer Ad Vos van Animo nog dat zijn ploeg voor de titel zou gaan. Na de tweede nederlaag op rij is hij al blij met lijfsbehoud. In dit duel miste de thuisploeg zicht baar het vertrouwen in eigen kunnen, rommelde aanvallend maar wat aan en liet bovendien een paar Avanti-mannen te lang hun gang gaan. Bij 6-11 schakel de Animo over op achterverde- digen, maar toen was de partij al lang beslist. Leonard Debbaut moest met een zware enkelbles sure naar de kant. Animo-score: Jack de Waal 3, Wan der Koole 2, Marieke de Rijke, Leo nard Debbaut. Stefan de Nooyer en Cliaim Koole. HKC-Tjoba 14-10: De start van de bezoekers was veelbelovend (1-5), maar omdat het tweede aanvalsvak stil viel kon HKC te rug' in de wedstrijd komen. Tjo ba leidde bij de rust nog wel (5-7), maar op dat moment was er al een zekere verkramping in het spel te zien. De thuisploeg putte daaruit het vertrouwen om de achtervolging te starten en na 7- 7 ging HKC goed door: 14-10. Tjoba-scoreJolanda Kole 3, Wilco Fokke 2, Mark de Schipper 2. Wilfred van de Meer 2, Mar got Jansen 1. Tweede klasse Ondo-De Kapellen 10-14: Bij 10- 11 achter in de slotfase ging On do voor 'alles of niets'. Een om streden arbitrale beslissing zorgde echter voor 10-12 en dat was de genadeklap. „Een beetje onnodig, na een aarzelende eer ste helft (3-7) hadden we het bes te van het spel. Maar we konden dat niet in de score tot uitdruk king brengen", zei coach Aar- nout Crucq. Ondo-score: Ronald Coppoolse 4. Ivan de Pagter 2, Arjen Hoefkens 2, Thea van Schaick en Ellen Hoefkens scoorden. Derde klasse In de derde klasse N gaat het er naar uitzien dat Zuidwesters de favorietenrol waai- maakt. Na de 20-10-zege in de openingswed strijd schoot de ploeg nu bij Spi rit met scherp. Na een 4-7 rust stand ging het in tien minuten naar 4-16 en was Spirit rijp voor de slachtpartij: 4-23. Blauw Wit haalde tegen het be zoekende Korbis eerst een 1-4 achterstand weg en leek kort na de rust bij 6-5 zelfs winstkansen te hebben. In de cruciale fase kwam in plaats van 8-8 echter 7- 9 .op het scorebord en liep de thuisploeg verder achter de fei ten aan. Bij ACKC-TOGO zat het ver schil louter en alleen in het af ronden van de kansen. De thuis ploeg gebruikte die wel, Togo niet. „Bovendien maakten we verdedigend teveel fouten en pakten we aanvallend te weinig rebounds", verklaarde coach Erik Maljers de mime nederlaag. In de derde klasse O maakten trainers Ko Crucq (TOP) en Rolf Kamphuis (Stormvogels) hun selecties vooral het verwijt dat ze de scoringskansen onbenut hadden gelaten. TOP ging bij Dijkvogels met een 2-0 voor sprong rusten, maar zakte daar na aanvallend in elkaar en ver loor met 7-3. Kamphuis had het in zijn nabeschouwing over „zo snel mogelijk vergeten", waar mee hij vooral doelde op de aan vallende zwakte van de ploeg. Maassluis won met 13-6. Luctor had kort voor tijd bij een 8-6-stand de winst voor het grij pen. Een gemiste strafworp gaf het bezoekende NIO echter plots weer vertrouwen in een eindsprint, die met 10-8 ook win nend werd afgesloten. Een speler van Ondo (links) moet het op fysieke kracht afleggen, foto Ruben Oreel VLISSINGEN - Oostkapelle en Tho lense Boys zijn de nieuwe competitie in de derde klasse van het zaterdag voetbal overtuigend gestart. Oostka pelle won met 4-0 van Arnemuiden en Tholense Boys liet AZVV kansloos: 5-0. Rillandia verspeelde een zeker lijken de overwinning in Colijnsplaat: 4-4. Oostkapelle-Arnemuiden 4-0: In het eerste half uur had Oostkapelle niets in te brengen. Arnemuiden speelde sneller en agressiever, maar vergat het over wicht uit te buiten. Oostkapelle kwam langzaam onder de druk uit en was al gelukkig met een 0-0-ruststand. Arne muiden had ook vlak na rust nog de beste kansen, maar met een uitval werd het via Richard Verwei 0-1. Arnemui den moest risico's gaan nemen en dat bleek fataal tegen de snellere Oostka- pelle-spitsen. Richard Verwei zorgde met een echte hattrick voor 3-0. Negen minuten voor tijd werd het zelfs nog 4-0 door Nasser Gashi, Tholense Boys-AZW 5-0: De Axelaars waren qua veldspel zeker gelijkwaar dig. Vooral in de eerste helft was AZW meer aan de bal, maai' de afwerking bleek een probleem. Johan Schot scoor de na negen minuten al 1-0 en vijf minu ten voor rust ook nog eens 2-0. De thuis club liet ook na rust zien hoe men kan sen. benut. Rene van de Berge, Wim Schot en in de slotminuut nog Johan Schot bepaalden de eindstand op 5-0. Colijnsplaalse Boys-Rillandia 4-4: Het publiek werd de grote winnaar. Na een kwartier stond de thuisclub op 2-0 door Peter Bakker en Jos Siereveld. Ad Beurkens zorgde voor '2-1 en uit een strafschop van Comé van Dordt kwam de ruststand op 2-2. Rillandia was na rust sterker (windvoordeel) en liep ge makkelijk uit naar '2-4 door Ad Beur kens en Marco Koopman, Toch werd het 3-4. Eerst miste Peter Bakker een strafschop, maar na 25 minuten scoor de hij toch 3-4, Vier minuten in blessure tijd werd de inzet zelfs nog beloond met 4-4 door Johan Korsuize. Kapelle-WHS 4-2: Kapelle benutte de kansen iets beter. Marcel de Lange scoorde snel 1-0 en Wilfred van de Dries zorgde na 25 minuten voor 2-0. Drie mi nuten na rust leek het al beslist door Van de Dries (3-0), maar direct daarop scoorde Arie Faasse 3-1. De spanning kwam terug door Leo van de Houte (3- 2), waarna in de 24e minuut Bertie van der Heijde (ex Bevelanders) de eindcij fers vastlegde: 4-2. Yerseke-Serooskerke 1-3: Met de wind in de.rug startte Yerseke voortvarend. Na 23 minuten strafte Bart van Steve- ninck een verdedigingsfout af: 1-0. Yer seke vergat meer kansen te benutten en dat bleek na rust fataal. Toen werd Se- rooskerke steeds sterker. Na 22 minu ten scoorde invaller Wilbert Koole 1-1 zeven minuten scoorde Bert Riemens 1- 2. Yerseke gooide toen alles op de aan val en Bert Riemens profiteerde nog eens van de ruimte: 1-3. Dauwendaele-WC'68 1-1: Dauwen- daele debuteerde op dit niveau en WC wilde kennelijk na de degradatie niet opnieuw afgaan. Dauwendaele had meer balbezit, maar stuitte aanvanke lijk op een serie overtredingen. WC kwam tegen de rust ook enkele keren gevaarlijk door en Arno Melaard moest de bal zelfs van de lijn trappen. Dau wendaele was na de rust niet secuur ge noeg. Marcel Astroh had geen geluk met een lob net over een leeg doel, maar na 25 minuten werd het verdiend 1-0 door Julio Fagundez. Dauwendaele kon er maar een halve minuut van ge nieten, want, toen kopte Comé van Dijk de gelijkmaker al binnen: 1-1. Terneuzense Boys-NOAD'67 4-0: Ralf Zegers zette de thuisclub negen minu ten voor rust op 1-0. Vijf minuten later verdubbelde Ayhan Atmaca de marge. In de tweede helft zorgde Zegers een kwartier voor tijd voor 3-0. Peter Landa maakte het kwartet vol: 4-0. van onze medewerker VLISSINGEN - In de eerste klasse van de Zeeuwse za terdagcompetitie is Nieuw dorp alleen aan de leiding gekomen. Debutant Spui werd met 5-0 weggespeeld. De andere nieuwkomer Wol- faartsdijk doet hel beter en hield SPS op 1-1. Nieuwdorp-Spui 5-0: De 5-0 overwinning is niet eens ge flatteerd. Voor rust bleef het krachtsverschil beperkt tot 1-0 door Ronald de Jonge, maar na rust werden de kan sen wel benut. Via Toon Drij- dijk, de Joegoslaag Fersujan Selim, weer Drijdijk en Ruud van der Sluis werd het 5-0. Wolfaartsdijk-SPS 1-1: De gelijkopgaande eerste helft werd met 0-0 afgesloten, maar direct na de hervatting- scoorde Sjaak Quist 0-1. SPS speelde toen veel beter, maar vergat te scoren. Zo doende werd het een kwar tier voor tijd nog 1-1 door Carlos de Jonge. DFS-VCK 2-0: Een beter DFS won verdiend. Rene Brusse zette de ruststand op 1-0. VCK kwam na rust beter in de wedstrijd. De bezoe kers kregen betere kansen, maar drie minuten voor tijd werd'de strijd door Anko van der Linde beslist: 2-0. Heinkenszand-Duiveland 3- 1: Duiveland was voor rust feller, maar kwam niet tot scoren, zodat Heinkenszand dankzij Raymond Mohr met 1-0 de pauze inging. Rene van de Werf maakte daarna terecht gelijk (1-1), maar in het laatste kwartier sloeg Heinkenszand toe via Allan Braamse en weer Mohr: 3-1. Brouwershaven-Mevo 1-6: Een geflatteerde zege voor Mevo. Door een strafschop van Ruud Dekker werd het 0- 1 en Dick van Splunder scoorde 0-2. Kees Krayen- brinck verkleinde de achter stand (ook een strafschop) tot 1-2, maar achtereenvol gens troffen doel Van Splun der, Dekker, Van Splunder en tot slot Eelco Berrevoets: 1-6. R( van c |Frits_ hoe: de op start wijst eniot ter e: in de terda begoi ning Koza (2-0). van onze medewerker VLISSINGEN - De vrouwen van Oostkapelle gingen bijna in de fout in de opening in de eer ste divisie. Na een 2-0-achter- stand werd maar ternauwer nood 2-2 gespeeld tegen NEC. Vlissingen viel ook al tegen met een 1-1 bij Rijsoord 2 en Kloelin- ge verloor op eigen veld met 2-3 van 's-Gravenzande. NEC-Oostkapelle 2-2: NEC maakte goed gebruik van de mo gelijkheden en kwam verdiend op een 2-0-voorsprong. Na rust speelde Oostkapelle met veel meer zelfvertrouwen. Toch duurde het tot tien minuten voor tijd eer eindelijk de aanslui ting kwam. Janita Davidse kop te toen raak uit een hoekschop: 2- 1. Drie minuten voor tijd kwa men de Zeeuwse vrouwen ook nog als morele winnaar tevoor schijn, want toen knalde int ster Astrid Adriaanse de diende 2-2 binnen. Rijsoord 2-Vlissingen 1-1: vijf minuten stond het al 1-0. na twintig minuten in de twea helft werd het 1-1 door Kerkhove (kopbal). Das kwam de Vlissingse ploeg dt blessures met tien vrouwenl spelen. Dankzij keepster Syij Belfroid bleef het echter 1-1. Kloetinge-'s-Gravenzande ij Kloetinge speelde met zes m| jes van 15 jaar en dat bleekj veel van het goede. De bei sters kwamen snel op 0-1. T minuten voor rust werd %t door Corrie van de Bosch, ra op slag van rust werd het Kim Jansen scoorde na rust gelijkmaker (2-2), maar hetoi wicht werd uitgedrukt in een! overwinning. van onze medewerker VLISSINGEN - Door een 4-2-ze- ge op buurman Graauw is Hon tenisse alleen leider in de eerste klasse van het zondagafdelings- voetbal. Zeelandia verraste het eveneens gedegradeerde Zee land Sport op eigen veld: 2-4. Clinge herstelde zich met een ruime 5-0-zege tegen debutant Schoondijke. Hontenisse-Graauw 4-2: Na vier minuten werd Marco Goossen gevloerd en schoot Werner van Kerkhove de thuisclub van elf meter naar 1-0. Drie minuten la ter stond het 1-1 door Ronald Vael en weer drie minuten daar na was het 2-1 door Martijn Bis schop. Na '25 minuten kopte Mi chel Goossen 3-1 binnen en vijf minuten voor rust ook nog eens 4-1. Een strafschop wegens hands gebruikte Marcel Ver schuren voor de 4-2 ruststand. Na rust werd er niét meer ge scoord. Zeeland Sport-Zeelandia 2-4: Danny de Groot en Roland Pruijssers brachten de Middel burgers op een 0-2 ruststand. Mi chel Carol en Marcel Caljouw be slisten de wedstrijd: 0-4. De Vlis- singers mochten toen wat terug doen. Roepesh Baghola scoorde twee keer: 2-4. Clinge-Schoondijke 5-0: Een be ter Clinge had weinig moeite met de promovendus. Ma van der Bilt werd de grote it Hij scoorde 1-0 en Iwan var Vijver 2-0. Dankzij nog twee fers van Van de Bilt na rust? het 4-0. Eef Coenen scoorde; Corn Boys-Renesse 1-0: C Boys won verdiend. De ploeg speelde wat beter, m kreeg vooral meer en betere! sen. Pas 20 minuten na rust» er eindelijk één benut. Mn Kalfsvel werd de matchwinn; 1-0. van o Frits Oostburg-Hansweertse Bof 3: Rinze Bak opende de scoi 1). Frank van Hove ber daarna een strafschop maar via Ron Krijger werd lit 2. Oostburg kwam door weer srafschop van Van Hove en had toen geluk, dat uitblir. Bud Aschman een strafst' miste. Bram Vercruijsse toen de ruststand op 3-2. Fi van Hove maakte er 4-2 Dimitrie van Overmeire zelfs Vlak voor tijd schoot ger nog een vrije trap binne: 3. Lewedorpse Boys-Dombuu Na een half uur kwam Leboc dag a; 0 door Arwin van 't Westei: TAC c De winst kwam in Domburgen et gezien de aanvallende twe fe' i helft verdiend. Ramon en Je: Weet i Vader tekenden voor debtfPevo doelpunten: 1-2. TILB Ier w van schou ik nie zegt li komt vreerr zeven zenoi lil stellii ;i)i "in." niet r< mee." TAC/1 ven di Terne jé wers kaar nen, k stand Het g ziel entou Mare van onze medewerker VLISSINGEN - Kruiningen lijkt ook dit seizoen weer een topper in de vierde klasse van het zaterdagvoetbal. De ploeg van Adriaan Nieuwenhuijse verpletterde het gedegradeerde Middelburg met 6-0. WIK be haalde dezelfde score in Krab- bendijke en SSV lijkt het moei lijk te gaan krijgen na een 1-4- nederlaag tegen Bevelanders. Kruiningen-Middelburg 6-0: Binnen een kwartier stond het 1- 0 door Arthur van Noorden, Ro bin Arens schoot daarna nog een strafschop tegen de paal, maar verder was het woord aan Mid delburg, dat goed was gestart. Zeven minuten na rust was de strijd beslist. Frank de Jonge en Ewout Dek (via een verdediger) brachten de stand toen op 3-0. Bert Kok kopte 4-0 binnen, Ro bin Arens zorgde voor 5-0 en Van Noorden tenslotte voor 6-0. Meeuwen-SKNWK 1-3: Kees Jan van Nieuwenhuize en Erwin Theunissen kopten de bezoe kers naar 0-2. De wedstrijd werd nog geruime tijd stiigelegd. len") 1 ongen Mechi naai- c bouw Ion rn dure naar aanh Eerst voor de Meeuwen-ó ten. e man (pink uit de kom) en' helerr Mark de Haan van SKNWK moete met een blessure aan zijn in Maar moest uitvallen na een bot ookoj met zijn eigen doelman. Jol genaa JVlelis scoorde drie minutei rust 1-2. De Zoutelandse P bversi werd toen sterker, maar de spelei (3x) hield SKNWK in de Met een uitval besliste Wik Valk de wedstrijd: 1-3. 'door. op zc iten. Krabbendijke-WIK 0-6: I bants had een makje en stond bij al op 0-3 door Eric Jan Joost Rotte en Theo Witten! buut Rotte, Leon Hendrikse eirijsteld. Wittenberg zorgden voor halve dozijn: 0-6. SSV'65-Bevelanders 1-4: Leendertse scoorde al na vij nuten 0-1, Peter Groene© werd daarna gevloerd, schoot de strafschop naast na 32 minuten werd het 1-1 Joery Baart, maai' Mark va) Leijden zorgde direct ds voor 1-2. De fysieke krach! Bevelanders gaf de doüt Kees Reijnhoudt zorgde vo: VQ en het werd vlak voor tijd n(|^e door Leo Versluis. Bever mand leeft i Terne trots VLis: eerste vat dekai speek Verha

Provinciale Zeeuwse Courant | 1995 | | pagina 14