'Ruimere' huizen Otheense wijk Volgende week... feestelijke opening Gamma Terneuzen! PZC Studenten volgen cursus taal en cultuur in Hulst Restauratie Sint Martinus duldt geen verder uitstel Prooijenspark in Middelburg moet een 'chique wijk' worden Gs zien geen bezwaar in bouw van woning St Anna ter Muiden Nw- en St Joosland weer in de race om aanleg geluidswal zeeland 12 Projectontwikkelaar overstag na tegenvallende belangstelling uit over de grens Brugge Goedemorgen Let op de Gamma feestkrant. Adres: Kennedylaan 98 WOENSDAG 9 AUGUSTUS 1995 van onze verslaggever TERNEUZEN - Projectontwik kelaar Mabon, die in Terneuzen de nieuwe wijk Othene gaat bouwen, is van plan om kandi daat-kopers meer huis te bieden tegen een gelijkblijvende prijs. Ook zal Mabon belangstellen den meer keus bieden bij de in richting van de woningen in het nieuwbouwplan. Het gevolg van het een en ander is dat de verwachte winst voor de ont wikkelaar van het project- Mannen betrapt in gesloten pand TERNEUZEN - Drie mannen van begin twintig uit de gemeen te Terneuzen werden in de nacht van maandag op dinsdag door de politie aangehouden in een voormalig drugspand aan de Grenulaan in Terneuzen. Het pand was op last van de gemeen te Terneuzen gesloten. Tegen het drietal werd proces-verbaal opgemaakt. Othene lager zal uitvallen dan was voorzien. De belangstelling voor de bouw van woningen in het plan-Othe- ne viel tegen, zo bleek kort voor de zomervakantie. Dit was voor de gemeente Terneuzen en de project-ontwikkelaar reden om nader te bekijken hoe beter op de wensen van kandidaat-ko pers kon worden ingespeeld. Volgens wethouder J. van Rooijen (volkshuisvesting) van Terneuzen waren de mensen die naar de nieuwe woningen gein- formeerd hadden niet erg te spreken over de indeling van de overigens architectonisch aar dig uitziende huizen. Van de 30 kandidaat-kopbrs die zich tot vorige maand hadden gemeld wenste een substantieel deel op zijn minst een extra slaapkamer of mogelijkheden om met verplaatsbare wanden zelf iets te veranderen aan de in richting. ..Ook een garage van 3 meter breed werd als te smal er varen". aldus Van Rooijen. Mabon heeft nu zijn architecten opdracht gekregen om de wo ningtypes intern aan te passen aan de wensen van de markt. De buitenkant van de huizen blijft evenwehonveranderd. van onze verslaggever HULST - Zestig buitenlandse studenten brengen morgen, donderdag, een cultureel be zoek aan Hulst. Het internatio nale gezelschap volgt de zomer cursus Nederlandse taal en cul tuur. Ter gelegenheid van het bezoek begint om 17 uur in het stadskantoor een lezing over de 'eenheid en verscheidenheid van Nederland en België'. De gelegenheidsstudenten ko men voor het zesde achtereen volgende jaar naar Hulst op uit nodiging van de plaatselijke af deling van de Orde van den Prin- cen. De Orde heeft als doel het bewaken en behartigen van de wederzijdse Nederlandse en Vlaamse (culturele) belangen. De zomercursisten worden om streeks 15 uur ontvangen op het 's Gravenhofplein, vanwaar ze onder leiding van gidsen ver trekken voor een rondleiding door het centrum van de Middel eeuwse vestingstad. Twee uur later volgt het officiële program ma in het gemeentehuis. De cursus beoogt de deelnemers in korte tijd een zo volledig mo gelijk beeld te geven van de Ne derlandse taal en cultuur in Vlaanderen en van verschillen en gelijkenissen aan beide zijden van de rijksgrens. Naast taalles sen en onderwijs over het dage lijks leven in deze contreien wor den ook film- en toneelvoorstel lingen bezocht, officiële bezoe ken afgelegd en excursies door oude steden gehouden. van onze verslaggever MIDDELBURG - Een experi mentele aanpak moet ervoor zorgen dat de nieuwbouwwijk Prooijenspark in Middelburg een hoogwaardige en samen hangende architectuur krijgt. Vier architecten hebben de op dracht gekregen om ieder onge veer tien woningen te ontwer pen. Vervolgens moeten zij, sa men met een aannemer, probe ren klanten te werven onder de kandidaten voor een woning in Prooijenspark. De 35 a 40 huizen die op deze manier centraal in de nieuwe wijk zullen verrijzen, bepalen de eisen die worden ge steld bij de uitgifte van de ande re kavels. Prooijenspark, voorheen als Klarenbeek IV aangeduid, moet een wat chiquere wijk worden ten noordoosten van het be staande Klarenbeek. De bouw ervan is ook een opmaat naar de ontwikkeling van de wijk Veer- sepoort, waar tussen de 650 en 850 woningen worden gebouwd. Prooijenspark biedt ruimte voor ongeveer negentig vrijstaande en halfvrijstaande huizen. Aan vankelijk zou het om vrije kavels gaan. maar bij nader inzien wil de gemeente proberen de tegen stelling met de 'projectmatige' ontwikkeling van Veersepoort te 'nuanceren'. Vier architecten zijn gevraagd hun gedachten te laten gaan over de invulling van het mid dengebied van Prooijenspark. waar vooral halfvrijstaande wo ningen komen. Iedere architect ontwerpt een 'cluster' van circa tien woningen, waarbij de vier ontwerpers uitvoerig overleg voeren om de samenhang te kunnen garanderen. De archi tecten brengen hun ideeën, voorzien van een prijskaartje, onder bij een aannemer/ontwik kelaar naar keuze. Daarna moeten kopers worden geworven onder de kandidaten voor een woning, die inmiddels al geruime tijd op een wachtlijst staan. De kandidaat-kopers kunnen in overleg met de archi tect nog individuele aanpassin gen aan de ontwerpen aanbren gen. Pas als de architect en de aannemers overeenstemming hebben bereikt met een koper, verkoopt de gemeente de betref fende grond. Wijk-gezicht Voor de meest beeldbepalende cluster, nabij een toekomstige ontsluitingsweg vanaf de Brig- damseweg, is de Amsterdamse architect Herman Hertzberger gevraagd. Hij is ook verantwoor- Volgens Van Rooijen is het abso luut niet de bedoeling te gaan tornen aan de planuitleg. De ka- velgrootte wordt niet gewijzigd. Ook worden er geen wijzigingen in het plan - de wegen, het open baar groen en de waterpartijen - aangebracht. Van Rooijen gaat er van uit dat medio september begonnen wordt met de bouw van de eerste woningen. ..Als die in aanbouw zijn, dan verwacht ik dat de be langstelling voor het nieuwe woongebied zal aantrekken. Mo menteel kunnen wij noch de pro jectontwikkelaar kandidaat-ko pers iets tastbaars tonen. Straks ligt dat anders", zei hij. Overi gens zullen de woningen in het plan Othene niet echt uniek zijn voor Zeeuws-Vlaanderen. Re gionale project-ontwikkelaars hebben direct nadat de woning types voor het plan bekend wer den gemaakt ook soortgelijke koopwoningen op de markt ge bracht. Van Rooijen vindt dit vervelend. „Maar", benadrukt hij, ..daar valt weinig aan te ver anderen. Je hebt nu eenmaal te maken met concurrentie." De wethouder rekent er op dat Mabon binnen enkele weken de uitgebreide gebruiksmogelijk heden voor de woningen in het nieuwe plan zal presenteren. Caribisch feest in Domburg DOMBURG - Het optreden van een Zuidamerikaanse brass band met vijfendertig muzikan ten en dansers vormt het hoog tepunt van een Caribische avond in Domburg. Woensdag avond 16 augustus wordt in de badplaats voor de tweede keer een Caribisch festival gehou den. Dit jaar is gekozen voor een kroegentocht met Zuidameri kaanse muziek. Het festival wordt om 19.00 uur geopend door de brassband, die tot 20.30 uur een ronde door het dorp maakt. Daarna zullen in acht cafés en restaurants diver se bands spelen. In Theatercafé 't Groentje is er om 22.30 uur een limbo-dansshow, die om 23.30 uur wordt herhaald in de Sta tionsstraat. De avond wordt ge financierd door de deelnemende horeca-ondernemers en de eve nementencommissie Domburg Aktief. Het gemeenschapshuis Sint Martinus in Kloosterzande raakt steeds verder in verval, foto Charles Strijd van onze verslaggever KLOOSTERZANDE - Het stichtingsbestuur van gemeen schapshuis Sint Martinus in Kloosterzande heeft genoeg van het geweifel van de gemeente raad. In een brief, die dinsdag is verzonden aan de raadsfracties en burgemeester en wethou ders, dringt de organisatie aan op een spoedig besluit over het al dan niet realiseren van een evenementenhal. Door het almaar uitstellen van een beslissing raakt het gemeen schapshuis steeds verder in ver val. Sint Martinus werd ruim tien jaar geleden voor de laatste keer opgeknapt. Dat gebeurde bovendien met grove kwast, om dat de verwezenlijking van de (toen nog) sporthal destijds op korte termijn in het vooruitzicht was gesteld. Stichtingssecreta ris R. van Waterschoot gelooft niet meer in de bouw van een multifunctioneel centrum, zoals de huidige benaming van het plan luidt. En dus heeft het wei nig zin het gemeenschapshuis Concerten delijk voor het aanzien van de wijk Veersepoort. Het ontwerp van Hertzberger voor Prooijens park moet 'het gezicht van de wijk' worden. Voor de overige drie clusters zijn inmiddels drie gevestigde Zeeuwse architec tenbureaus bereid gevonden. Welke dat zijn is nog niet be kend. De bedoeling is dat de architec ten eind dit jaar of anders begin volgend jaar hun ideeën presen teren. Daarna kunnen de onder handelingen met belangstellen den beginnen. Als de precieze in vulling van het middengebied bekend is, kan de gemeente de eerste vrije kavels aan de rand van Prooijenspark uitgeven. Daarbij worden, in overleg met de architecten van het midden gebied, eisen gesteld aan de kleurstelling en materiaal van de te bouwen huizen. De ge meente Middelburg wil deze be perking compenseren door een aantal vrije kavels in te passen in het plan Veersepoort. Tuinfeest bij Der Boede KOUDEKERKE - Verpleeg- en reactiveringscentrum Der Boe- de in Koudekerke houdt zater dag 19 augustus van 12.30 tot 17.00 uur zijn jaarlijkse tuin feest op het terrein aan de Ter Poorteweg. De rolstoelvereniging van Der Boede opent het feest en danst aan het begin van de middag aan de achterzijde van de Villa. Verder biedt het tuinfeest een ambachtenmarkt en demon straties van de Vlissingse jeugd brandweer en jeu de boules-ver- eniging Boules Plesant. De Kou- dekerkse ringrijdersvereniging houdt er die dag haar laatste of ficiële wedstrijd van dit seizoen. Tijdens het tuinfeest zijn er mu zikale optredens van de accor deonvereniging Accordeola, In- ter Scaldis Pipes and Drums, Jan G.. amusementsorkest Me lody Makers en Hammond-orga nist Frans Kasander. Auto gestolen GOES - Een aan de Goese Oost- wal geparkeerde personenauto is dinsdagavond gestolen. De wagen, een lichtblauwe Volks wagen Golf van het type Man hattan met kenteken XJ-72-DK, is eigendom van een inwoonster van Goes. De diefstal moet vol gens de politie zijn gepleegd tus sen 21.00 en 21.20 uur. Op de Burg en andere pleinen, t lm zo. 13 augustus: Showburg '95, diverse optredens. Films Kennedycomplex (info.tel.00.32.50.33.20.70). Bad Boys, a.l. vr„ za., ma. en di. 22.30 uur;- Don Juan de Marco, a.l. vr., za., zo., ma. en di 22.30 uur;- Dumb and Dumber, a.l. dag. 14.30 uur;- Free Willy 2, a.l. dag. 14.30 en 20 uur, zo. en di. 14.30, 17.15 en 20 uur.;- Die hard with a Vengeance, a.l. vr., za.. en ma. 14.30, 20 en 22.30 uur, zo. en di. om 14.30, 17.15, 20 en 22.30 uur, wo. en do. 14.30 en 20 uur;- Prin cess Caraboo, a.L dag. 14.30 en 20 uur, zo. en di. 14.30, 17.15 en 20 uur;- Malice, 16 jr., vr., za. en ma. 20 en 22.30 uur, zo. en di. 17.15,20 en 22.30 uur, wo. en do. 20 uur. Evenementen Kapel van Blindekens, Kreupe- lenstraat - di. 15 augustus om 9 uur: Processie van Onze-Lieve- Vrouw van Blindekens. Kunstcentrum Oud Sint-Jan - di. 15 augustus om 14.15 uur; In ternationale Koetsenparade Brugge:- eveneens 15.30 uur: Burg. Brugge;- eveneens 17.00 uur: Boudewijnpark;- eveneens 17.30 uur: kasteel Tillegem, St. Michiels. - ma. 14 augustus om 22.30 uur: openluchtvertoning Coll Run nings. Evenementen Humorhall Duinbergen - wo. 9 augustus 10 uur: 34ste Int. Car toonfestival. Casino - ma. 14 augustus om 20.30 uur: Prestige van de Mode Gent Concerten Knokke Concerten Casino - vr. 11 augustus om 20.30 uur: Ma. Pa de Biuid door Ech Antwaarps Teater:- za. 12 augustu om 20.30 uur: Soul- sister;- zo. 13 augustus om 20.30 uur: Adamo. De Bolle - wo. 9 augustus om 20 uur: openluchtconcert The Link;- di. 15 augustus om 20.00 uur: openluchtconcert. H. Hartkerk, Dumortierlaan - vr. 11 augustus om 20.30 uur: concertfestival met koor Europa Chantat. Films Beverly Sereens (info.tei.00.32.50.620.620) Casper, a.l. dag. om 15, 17.30 en 20 uur, do., vr., zo., ma., di., wo. ook om 20.30 uur;- Bad boys, al. dag. om 15 en 17.30 uur;- Die Hard 3, a.l. dag. 15, 17.30, 20 en 22.30 uur;- Free Willy 2. a.l. dag, om 15, 17.30 en 20.00 uur, za.. ma., di. en wo. ook om 22.30 uur;- While you were sleeping, a.l. do., vr.. za. en zo. om 22.30 uur;- Don Juan, a.l. dag. om 20 en 22.30 uur. Casino - wo. 9 augustus om 21.00 uur: Immortal Beloved:- do. 10 augustus om 21.00 uur: Little Women;- di. 15 augustus om 21.00 uur: Bullets over Broadway. Strand Heist, Gen. Willemspark langer aan het lijntje te houden, vindt hij. „Er moet nu een beslissing wor den genomen. Het is het één of het ander. Voor een evenemen tenhal zijn weinig gebruikers meer over. De bejaarden en kleu ters hebben inmiddels een eigen onderkomen en ook de scouting is een clubhuis beloofd. Vandaar dat wij zeggen: maak van het ge meen schapshuis en de oude gymzaal (De Hinde) weer iets moois voor de 1,2 miljoen gulden die inmiddels bijeen zijn ge spaard voor de hal. Dan is ieder een tevreden", aldus Van Water schoot in een toelichting op de brandbrief. Slechte staat De bouwtechnische situatie van Sint Martinus holt achteruit. De kozijnen zijn verrot en aanpak van het overig schilderwerk is zeker ook geen overbodige luxe. Volgens inschatting van de se cretaris moet inmiddels de gehe le voorgevel worden gerestau reerd. Met oog op de staat van onderhoud van het gebouw is een snelle definitieve beslissing vereist, stelt de stichting in de brief aan het gemeentebestuur. „Zodat ook wij als bestuur ein delijk weten waar we aan toe zijn", aldus Van Waterschoot. „Bij de begrotingsbehandeling heeft het college beloofd dat in 1995 de kogel door de kerk zou zijn. We leven inmiddels in au gustus en het projectiel is nog niet eens afgeschoten." Het steeds maar opschorten van een besluit in de langslepende kwestie, is volgens Van Water schoot ook vervelend ten op zichte van de huidige gebruikers van Sint Martinus. Door de im mer dreigende sluiting van het gemeenschapshuis kan de stich ting niet anders dan de cursus groepen en tafeltennisclub tel kens hooguit een jaarcontract aanbieden. In oktober 1993 trok het stich tingsbestuur ook al bij b en w aan de bel over de erbarmelijke onderhoudsstaat van het ge bouw. Dat had geen actie tot ge volg. Van het college was dins dag niemand bereikbaar voor commentaar op de jongste noodkreet van Sint Martinus. Sint-Baafskathedraal, Sint- Baafsplein - do. 10 augustus om 20 uur: orgelconcert Walter Gleisnsner. Duke, Jan van Stopenberghe- straat 1 - do. 10 augustus om 22 uur: Los Hermanos:- vr. 11 au gustus om 22 uur: Chama Che- vere;- za. 12 augustus om 22 uur: Sabor a Mango. Zuidpark - vr. 11 augustus om 12 uur: 2e Jazz in 't park met Jan Muës Septet. Films Sphinx - wo. 9 augustus om 20 uur: Veillées d'armes;- do. 10 au gustus om 20 en 22.30 uur: Ou est la maison de mon ami:- vr. 11 au gustus om 20 en 22.30 uur: Et la vie continue;- za. 12 en zo. 13 au gustus om 20 en 22.30 uur: Little Odessa. Decascoop (info.tel.00.32.92.25.48.38) - Free Willy 2, a.l. dag. 14.30, 17. 20 en 22.30 uur:- Casper, a.l. dag. 14.30, 17, 20 en 22.30 uur;- It could ha- pen to you:- a.l. dag. 14.30 en 17 uur;- Don Juan, a.l. dag. 14.30, 17,20 en 22.30 uur;- Flodder 3, a.l. dag. 14.30 en 17 uur;- Bad Boys, a.l. dag. 14.30, 17. 20. 22.30 uur;- The quick and the dead. a.l. dag. 17, 20 en 22.30 uur;- Batman 3, a.l. dag. 14.30.17.20 en 22.30 uur:- Swan princess, a.l. dag. 14.30 uur;- Dumb and dumber, a.l. dag. 14.30. 17. 20 en 22.30 uim- Rob Roy, al. dag. 20 uur:- Malice. 16 jr. 20 en 22.30 uur;- Forrest gump, a.l. 22.30 uur;- Die hard, a.l. dag. 14.30,17,20 en 22.-30 uur;- Princess Caraboo. a.l. dag. 14.30, 17, 20 en 22.30 uur:- Usual Sus pects, 16 jr. dag. 14.30. 17. 20 en 22.30 uur. Studio Skoop (info.tel.00.32.92.25.08.45). Dis- moi oui, dag. 20 uur;- Ed Wood, dag. 20 uur;- Before Sunrise, dag. 22.30 uur;- The Wild Bunch, dag. 22.30 uur;- The Browning Ver sion, dag. 20 uur;- E Pericoloso Sporgersi, dag. 20 uur;- Reflec tions in a golden eye. dag. 22.30 uur;- Short Cuts. dag. 22.30 uur. Evenementen Kaatsspelplein - za. 12 augustus Patersholfeesten. om 11 uur: concert Norbert Detaeye en het Litouws dameskoor;- 14.00 uur: kruisboogschieten;- 14.30 uur: Roemeense muziek- en dans groep Balada:- 19.50 uur: con cert Koninklijke fanfare Yver en Eendracht;- 21 uur: orkest The Will Comets. van onze verslaggever SINT ANNA TER MUIDEN - De familie Jacobse-Van Beek mag van gedeputeerde staten een woning aan de Nederherenweg in Sint Anna ter Muiden laten bouwen. Gs vinden het geen be zwaar dat de bouw van de wo ning niet in het streekplan past, omdat aard en omvang van de woning geen afbreuk doen aan de kwaliteit van het beschermd dorpsgezicht van Sint Anna ter Muiden. De provinciale subcommissie voor de gemeentelijke bestem mingsplannen en de inspecteur ruimtelijke ordening hadden geadviseerd de verklaring van geen bezwaar niet te honoren, omdat de bouw van de woning niet past binnen het streekplan. Gs hebben dat advies echter niet opgevolgd en stellen dat de nieuw te bouwen woning in over eenstemming is met de overige bebouwing van Sint Anna ter Muiden. Verder vinden gs dat de bouw van de woning geen beper kingen oplevert voor de agrari sche activiteiten in het gebied. Daarnaast geven de gedeputeer den aan dat Sint Anna ter Mui den niet zomaar kan worden om schreven als een willekeurige lo catie in het buitengebied, omdat van onze verslaggever NIEUW- EN SINT JOOSLAND - Een geluidswal aan de A58, waardoor de geluidhinder af neemt en dorpsuitbreiding mo gelijk wordt. De wijkvereni- ging Nieuw- en Sint Joosland heeft een brief gestuurd aan de gemeente Middelburg, waarin de A58 langs Nieuw- en Sint Joosland als alternatieve loca tie wordt genoemd voor de aan leg van een geluidswal van licht verontreinigde grond. De ge meente Middelburg zit in haar maag met bijna duizend kubie ke meter verontreinigde grond, die vrijkomt bij de herinrich ting van de kaaien, dit najaar. Omdat de kosten voor stort van de grond op de vuilnisstort plaats Midden-Zeeland de pan uitrijzen, heeft de gemeente al ternatieven gezocht. Op twee lo caties binnen de gemeentegren zen wil de gemeente geluidswal len aanleggen; op een gebied tussen de Kruisweg en de Laan der Verenigde Naties en in het nieuwbouwplan Veerse Poort. Bij de Voorborch kan een lager gelegen terrein met de grond worden opgevuld in verband met het nieuw aan te leggen zwembad. De wijkvereniging Nieuw- en Sint Joosland heeft nu met de geluidswal op de A58 een vierde alternatief aangebo den. Sta-in-de-weg Als er een geluidswal langs de snelweg verschijnt, wordt het volgens secretaris van de wijk vereniging W. P. Staat mogelijk werk te maken van de geplande dorpsuitbreiding. „Tot nu toe was de geluidsoverlast daarvo steeds een sta-in-de-weg.' A. J. Pekaar, technisch beleii medewerker van de sectie stat ontwikkeling van de gemeen wijst de suggestie van de wi; vereniging niet bij voorbaat „Eerst kijken we naai- onze dj locaties, daarna is Nieuw- Sint Joosland een mogeli; heid." Hij verwacht na toeko: stige werkzaamheden in de st; nog meer verontreinigde gro: 'in de aanbieding te kunp doen'. De grond langs de A58 is dom van de provincie, die ech: ook beslist over de locaties Middelburg. Als de provincie i locaties goedkeurt, krijgen df voorrang boven Nieuw- en S: Joosland. Desondanks reagej Staat verheugd op het geniet telijke standpunt. „Er zit in der geval beweging in. In dece ber werd een door de raadsfr- tie van GroenLinks gedaan v zoek om een geluidswal nog gewezen." Hardrijder reed 108 km/u in 50 km-zone HOOFDPLAAT - Bij een se heidscontrole tussen 10.50 12.05 uur in het buurtsch Nummer Eén bij Hoofdpij passeerden dinsdagmorgen verkeersdeelnemers. Zests passanten overschreden de t: gestane maximumsnelheid v 50 kilometer per uur. De hoe; gemeten snelheid was 108 ks meter per uur. de kern is aangewezen als be schermd dorpsgebied. Gs jui chen het daarom toe dat de ge meente Sluis-Aardenburg heeft toegezegd te willen meewerken aan een pilot-study naar de bouw van woningen in buurt schappen en andere locaties in het buitengebied. Showoptreden - Het ju nior-drumcorps Johan Friso uit Middelburg verzorgt zaterdag 12 augustus een showoptreden bij het parkeerterrein van de VW aan de Roosjesweg in Domburg. Het optreden begint om 20.00 uur. Het korps brengt een show die is gebaseerd op popclassics als Radar love. An other brick in the wall en When a man loves a woman. Voorafgaand aan het optreden bij het WV-kantoor maakt Johan Friso een rondje door het dorp. Jeu de boules - Club Jeu de Boules (pétanque) Middelburg houdt vanavond, woensdag, een jeu de boulestoernooi op het strand bij paviljoen Oase in Domburg. Er kan vanaf 18.30 uur ter plaatse worden inge schreven. Het toernooi begint om 19.00 uur. Spelmateriaal is zonodig in beperkte mate aan wezig. A m A Rubriek voor gelukwens ter gelegenheid van geboorte, verloving, huwelijk, jubileum, examen, enz. Ook voor mededelingen over huisdieren. Alleen voor particulieren. De teksten dienen 1 dag voor plaatsing, uiterlijk 09.00 uur,voor de krant van maandag, vrijdag vóór 12.00 uur, in het bezit te zijn van advertentie-afdeling Vlissingen. Tarieven: prijs per regel 2,90 over 1 kolom. Eén regel met grote letter verplicht 5,25. Toeslag voor foto of tekening, maximaal 40 mm hoog, over 1 kolom 31,00^ over 2 kolom 45,00 Je kent mij niet? Mijn naam is PIET(ER) Ik lust graag bier, en heb veel plezier. l Je weet mijn naam is Piet, j vergeet mij vandaag niet' BRASIL wenst alle volleyvrienden veel trainplezier. Tot volgend jaar. 'S-H H KINDEREN Opgelet! Blijf allemaal binnen want Edwin gaat aan z'n 1e rij les beginnen. A. M. B. W. BERT fl JONGENSFIETS Kyoso Thriller, ma. 8 aug. tussen 12.30-12.45 uur uit voortuiin a./d. H. Vroomln. 25 te Vliss. weg genomen. Graag terug te bezorgen. Tel. 01184- 64096. Vandaag 35 jaar timmer man. Gefeliciteerd! de Bouwvakkers Hoera OPA MICHA 60 jaar. Laila, Aniek en Evi VERMIST omg. vermoedelijk gem. Reïmersw. en Kapelle; r.c. modelvliegtuig, rood/wit. Opschrift: Char- ter/Coba 1. Tegen bel. te rug te bez. Tel. 01131- 1559. VALKPARKIET ontsnapt, indien gevon den graag bellen naar 01184-30699 of 01184- 71487. VERMIST sinds 5/8 grote rode ge- castr. kater Pukkie 8 jr. omg. Heinkenszand. Tel. 01106-3593 of 01106- 1290. LIEVE (O)PA uit duizenden, een hele fijne avond. Je kroost

Provinciale Zeeuwse Courant | 1995 | | pagina 24