0 n F S X AutobedrijfJoosse "De Voorzorg" Sinke „DE BEVELANDEN" VRIJWILLIGER UITVAARTCENTRUM GOES H. JOBSE v.o.f. Grafmonumenten Gebr. Dominicus b.v. C Q) u fa V X Q> (0 (fa Ford geeft u deze zomer gratis extra ruimte! De Ford Escort Wagon voor de prijs van een 4-/5-deurs. 12 w PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 15 JULI 199E GLADYS Nooit zal ik de geheimen die we samen de len vergeten nooit zal ik je lippen die mijn lichaam stre len vergeten nooit zal ik je lach, die me vrolijk maakt, vergeten nooit zal ik je liefde, die mijn hart raakt vergeten. Pearl We zullen altijd van je blijven houden lieve MAMA Dwayne en Gregory De Heer is mijn herder, mij zal niets ontbreken. Psalm 23. Met grote droefheid in ons hart, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde broer, schoonbroer, oom en oudoom JAN DE BRUIJNE in de leeftijd van 67 jaar. Oostburg: M. de Bruijne Schoondijke: K. de Bruijne M. E. de Bruijne-de Muijnk Oostburg: J. de Bruijne E. T. de Bruijne-van As Breskens: C. Flikweert-de Bruijne A. Flikweert Goes: H. Traas-de Bruijne Neven en nichten 4501 RC Oostburg, 13 juli 1995 Bakkersdam 69 De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op maandag 17 juli om 14.00 uur in de Ned. Hervormde kerk te Oostburg. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de al gemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in gebouw 'Pro Rege' aan de Oude Stad. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelie ven deze aankondiging als zodanig te beschou- Bedroefd stellen wij u ervan in kennis dat geheel onverwacht van ons is heengegaan mijn innig ge liefde man. onze vader en opa ELIAS VERRIJZER echtgenoot van Jacoba Maat in de leeftijd van 74 jaar. Goes: J. Verrijzer-Maat Wolphaartsdijk: Elly Moerman-Verrijzer René Moerman Ron en Yvonne Jacqueline en Marchel Middelburg: JanVerrijzer Astrid Verrijzer-Lot-s Michael en Monica Judith Lewedorp: Gerard Verrijzer Els Verrijzer-de Jonge Steffie Loes 4461 SX Goes, 13 juli 1995 Nassaulaan 98 Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het Uitvaartcentrum van Begrafenisonderneming 'Goes'. Zuidvlietstraat 37 te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar maan dag 17 juli van 18.30 tot 19.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatshebben dins dag 18 juli om 12.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Samenkomst in het crematortium om 11.55 uur. Na afloop van de plechtigheid bestaat gelegen heid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Mochten wij zijn vergeten u een rouwbrief te zen den, gelieve u deze advertentie als zodanig te be schouwen. Plotseling overleed tot onze diepe droefheid onze broer, zwager en oom E. VERRIJZER Kloetinge: J. Verrijzer Kloetinge: A. C. Verrijzer M. E. Verrijzer-Visser Voorburg: M. S. Slabbekoorn-Verrijzer J. Slabbekoorn Neven en nichten 13 juli 1995 ADDY ZWEEMER Onze lieve zus is overleden. Lelystad: A P. Zweemer J.- T. Zweemer-Cok Gorinchem: A. Zweemer J. J. Zweemer-Cok Neven en nichten Overleden op 14 juli 1995 te Breda ADRIANA ANTHONINA ADDY VAN DEN BROEK-ZWEEMER Etten-Leur: Joke en Rob van Oers- van den Broek Bas en Hester, Tessa Rotterdam: Jacques en Mariëtte van den Broek-Turkenburg Correspondentieadres Zundertseweg 34, 4876 NK Etten-Leur Geboren 15-7-1895 in leven kunstenaar en technicus DIRK-JAN KOETS Colijnsplaat een piëteitsvolle uitvaart in vertrouwde banden afhandeling van alle formaliteiten verzorging van advertenties e.d. vervoer ook vanuit het buitenland gratis inschrijving van wilsbeschikkingen depositostortingen mogelijk Moderne rouwcentra in Vlissingen en Middelburg beschikbaar. dag en nacht bereikbaar Hoofdkantoor telefoon 01184 - 12760 Industrieweg 20 - Vlissingen Middelburg: telefoon 01180 - 27683 Oost-Souburg: telefoon 01184 - 62506 Gediplomeerde uitvaartleidcrs: G.P. Sinke - H.G. van Zalen - P.J. Mccrveld tVeel fijne herinneringen Verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden Maar altijd in ons hart. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herin nering aan zijn leven, is geheel onverwachts ge sterkt door het H. Sacrament der Zieken van ons is heengegaan, onze geliefde broer, schoonbroer en oom GERARDUS CORNELIS DE SCHRIJVER in de leeftijd van 73 jaar. Onderscheiden met het ereteken Pro Ecclesia et Pontifice Lamswaarde: M. de Schrijver Hulst: P. de Schrijver M. J. de Schrijver-van Driessche Temeuzen: C. F. P. de Schrijver L. van Waterschoot-van Putte Lamswaarde: J. M. M. van Laere-de Schrijver F. van Laere Rhoon: E. A. F. de Schrijver A. de Schrijver-Schippers Lamswaarde: M. A. G. M. Koch-de Schrijver Lamswaarde: E. de Schrijver-Bogaert Neven en nichten 4586 AL Lamswaarde, 13 juli 1995 Dreef 15 De plechtige uitvaartdienst, zal plaatshebben op maandag 17 juli a.s. om 10.30 uur in de parochie kerk van de H. Cornelius te Lamswaarde. waarna de begrafenis volgt op de begraafplaats aldaar. De Eucharistieviering zaterdagavond om 19.00 uur in voornoemde kerk zal mede tot zijn intentie worden opgedragen. Gerardus ligt opgebaard in het mortuarium van Huize 'St.-Antonius', Pastoor Versterplein 1 te Kloosterzande. Gelegenheid tot afscheid nemen zaterdagavond na de Eucharistieviering. Samenkomst voor de uitvaartdienst in de paro chiekerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in zaal 'De Vier Jaargetijden' tegenover de kerk. Zij die door omstandgheden geen rouwbrief heb ben ontvangen, gelieven deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. tHet is volbracht. De vlam is gedoofd, maar de warmte blijft. Bedroefd delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in verpleegtehuis 'Ter Schorre', toch nog onverwacht van ons is heengegaan, mijn lie ve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder, grootmoeder, overgrootmoeder, zus en schoon zus IRENA PHILOMENA CLARA CORNELIS echtgenote van Maurice August Emma Lammens 15 juli 1913 114 juli 1995 Assenede (B.) Terneuzen Sas van Gent: M. A. E. Lammens Sas van Gent: Willy en Suzan Lammens van Bambost Ronald en Conny, Dominique - Björn Marc, en Regine, Danielle Sas van Gent: Erna en Eddy Ranschaert- Lammens Nanda en Frank Maddy en Gino Terneuzen: Ronny en Lilian Lammens- Spelier Renata Monika Familie Cornelis Familie Lammens 4551 HT Sas van Gent, 14 juli 1995 Rijsenburg 2, kamer 308 De plechtige uitvaartdienst, waarna begrafenis, zal plaatshebben op woensdag 19 juli om 10.00 uur in de parochiekerk van de Heilige Maria He melvaart te Sas van Gent. Samenkomst in bovengenoemde kerk. Er is gelegenheid de familie te condoleren na af loop van de begrafenis in de aula van de begraaf plaats 'St.-Jans Schorre' te Sas van Gent. Dinsdag 18 juli om 19.00 uur zal er een gebeds dienst plaatshebben in bejaardenoord 'de Re doute' te Sas van Gent, aan de Rijsenburg 2. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelie ven deze aankondiging als zodanig te beschou wen. Na een liefdevolle verzorging in 'Cederhof is toch nog onverwacht van ons heengegaan onze moe der, groot- en overgrootmoeder JANNETJE LOUISSE weduwe van Jan Adriaan van Neuren in de leeftijd van 83 jaar. Bergen op Zoom: Gerard van Neuren Nellie van Neuren- van der Schraaf Harma en David Jan Vian en Bas Don Londen: Maaike O'Dowd- van Neuren Mike Jones Siobhaji Lorien en Chris Clodagh 's-Heer Arendskerke: Conny van de Kreeke van Neuren Ko van de Kreeke Karin en Stefan Marije Hastings (N.Z.): Jaap van Neuren Ineke van Neuren- van Gestel Oscar Vincent Esther Kapelle, 13 juli 1995 'Cederhof, kamer 205 Correspondentieadres: C. van de Kreeke-van Neuren Wissekerkseweg 11, 4458 SH 's-H. Arendskerke Gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag 15 juli van 17.00-17.30 uur in de aula op de algemene be graafplaats te Kapelle. De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 18 juli a.s. om 14.00 uur vanuit de aula op de algemene begraafplaats te Kapelle. Er zal een rouwdienst worden gehouden in de au la en een ieder die de dienst wenst bij te wonen wordt verzocht om 13.15 uur aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de be grafenis in de aula. Algemene kennisgeving Heden is rustig en kalm van ons heengegaan, on ze vader, schoonvader en opa JOHANNES MARINUS WIJKHUISEN in de leeftijd van 84 jaar. Middelburg: J. M. Wijkhuisen H. Wijkhuisen-Stenhuis Oost-Souburg: P. van der Linden-Wijkhuisen W. H van der Linden Oost-Souburg: S. T. van Loenen-Wijkhuisen P. van Loenen en kleinkinderen Vlissingen. 14 juli 1995 Bejaardentehuis 'Ter Reede' Correspondentieadres: Fam. Van der Linden Amstelstraat 50.4388 RN Oost-Souburg De overledene is opgebaard in de rouwkamer van 'Ter Reede'. De crematieplechtigheid zal plaatshebben dins dag 18 juli a.s. om 13.00 uur in het crematorium te Middelburg. Samenkomst in de ontvangkamer van het cre matorium om 12.50 uur. Je handen hebben voor ons geiverkt je hart heeft voor ons geklopt je ogen hebben ons tot het laatste gezocht rust nu maar uit. Vervuld van dankbaarheid voor alles wat zij voor ons heeft betekend geven wij u kennis dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve moeder en oma MARIA HENDRIKA GILLISSEN-VERSLUIS weduwe van Izaak Jacobus Gillissen in de leeftijd van 84 jaar. Middelburg: Kees Gillissen Nel Gillissen-van Helleman t Marijke en Willem Marloes Niels Marty Jack en Janneke Stefan Arthur Ronald en Marieke Kees Lies Gillissen Stefan Richard en Marina Jopie Dirven-Gillissen Richard Dirven Sonja en Peter Majissa Ricardo Marga en Lex Cynthia Rolf Middelburg, 13 juli 1995 Correspondentieadres: 't Zanddorp 69,4335 AG Middelburg De overledene is opgebaard in het rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen maan dag a.s. van 19.30 tot 20.00 uur. De crematie zal plaatsvinden op dinsdag 18 juli om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelij ke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gele genheid de familie te condoleren in de aula van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. Voor een volledige en waardige verzorging van t in Goes en aile dorpen van ZukSr en id. Overal te ontbieden. Dagen nacht bereikbaar. (Ook rouwkamer met koeling om thuis op te baren). BEGRAFENISVERZORGING Fa. P. J. HOEKMAN EN ZN. ROUWCENTRUM: Geldeloozepad 20, Goes. Tel. 01100-27525 Kantoor: Langeweg 1, 4431 CE 's-Gravenpolder. Tel: 01103-1444-2408 De bvo RBC is op zoek naar een die wekelijks op maandag, woensdag en vrijdag met een busje van RBC jeugdspelers uit de regio Middelburg wilt ophalen en na de training weer thuis wilt brengen. Indien u interesse hebt, of indien u hierover meer informatie wenst verzoeken wij u tijdens kantooruren kontakt op te nemen met de administratie van RBC onder nummer: 01650/40133. Na een zorgzaam leven en geduldig gedragen lij den is, twee dagen na naar 91-ste verjaardag, on ze lieve mamma, schoonmamma en oma overle den JOHANNA IJZERMAN weduwe van Jacobus van Schaik Heinkenszand t Bergen op Zoom 12 juli 1904 14juli 1995 Best: t Ko en Annie van Schaik- van der Slik Jurgen en Angelique Wanda en Ad, Roel en Luuc Audrey en Robert Merijn en Guyonne Bergen op Zoom: Joop en Ilse van Schaik- Barto Jacco Colinda en Ferri, Famke Bergen op Zoom: Kees en Lia van Schaik- van Tilborg Jasper Natasja Janneke Erik Bergen op Zoom: Brina en Rinus Franken- van Schaik Caroline Jakko Irene Paul Bergen op Zoom, 14 juli 1995 ■Huize 'St.-Catharina' Correspondentieadres: Fam. Van Schaik Halsterseweg 199b, 4613 AN Bergen op Zoom De crematiedienst wordt gehouden op dinsdag 18 juli om 14.00 uur in het crematorium te Bergen op Zoom, ingang Mastendreef. Samenkomst in het crematorium. Mamma is opgebaard in het Rouwcentrum te Bergen op Zoom. Heiningen 115, alwaar maan dag 17 juli van 18.00 tot 19.00 uur en dinsdag 18 juli van 13.00 tot 13.30 uur gelegenheid is om af scheid van haar te nemen. Na de crematiedienst kunt u de familie persoon lijk condoleren in de ontvangkamer van het cre matorium. Mocht u door omstandigheden geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Zekerheid voor een Waardig Afscheid Een stijlvolle en zorgvuldige begeleiding. Stemmige opbaar- en ontvangruimten. Eigen aula op de Algemene Begraafplaats Goes voor rouwdiensten en condoléance. ffloge"" voor verzorging van komplete koffietafels. Begrafenis- en Crematieverzekeringen. Koopsommen en wilsbeschikkingen Begrafenisonderneming 'Goes' B.V Rozehoom I Zuidvlietstraal 37 - 4461 GW Goes wSmffJm Telefoon 01100-16363. Hf iCtWl dag en nacht bereikbaar. W9JÏ\ Ruime parkeergelegenheid op eigen lerrein Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Rochussenstraat 3, Vlissingen Telefoon 01184-13417-12772 Rouwcentrum, Van Dishocckstraai620 Haar hart heeft voor ons geklopt, haar handen hebben voor ons gewerkt. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij kennis dat na een liefdevolle verzorging in 'Ter Weel' te Rilland is overleden onze lieve, zorgzame moeder en oma GEERTRUIDA GRINWIS sinds 11 maart 1975 weduwe van Pieter Hillebrand in de gezegende leeftijd van 94 jaar en 8 maanden. Rilland: F. D. Hillebrand J. Tolhoek Oostkapelle: J. Hillebrand S. Brouwers Rilland: J. Hillebrand S. Hillebrand-Geers Emmeloord: A. Walraven-Hillebrand P. Walraven Krabbendijke: C. Hillebrand G. J. Hillebrand-Scheerder Rilland: J. Hillebrand M. Hillebrand-Hendriks Rilland: P. Hillebrand A. Hillebrand-Verbrugge Klein- en achterkleinkinderen Rilland, 14 juli 1995 'Ter Weel' Correspondentieadres: Nieukerckestraat 38, 4413 EM Krabbendijke Onze moeder en oma is opgebaard in mortua rium 'De Vliedberg' te Rilland, Cromvlietstraat 30. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar maan dag 17 juli van 12.45 tot 13.15 uur. De begrafenis zal plaatshebben op maandag 17 juli om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Rilland. Indien u de rouwdienst en begrafenis wilt bijwo nen wordt u verzocht om 13.15 uur aanwezig te zijn in verenigingsgebouw 'Ons Uus' van de Ned. Herv. kerk te Rilland. Gelegenheid tot condoleren direct na de begrafe nis in bovengenoemd gebouw. Mochten wij u vergeten zijn een rouwkaart te stu ren. wilt u dan deze advertentie als zodanig be schouwen. Oude lieve handen gerimpeld lief gezicht zachte grijze haren hoofd omhoog gericht altijd oog voor mensen mensen groot en mensen klein, lief oud omaatje xve zullen je missen nu je niet meer bij ons kan zijn. Simon. Sylvia en Remy Verslagen en intens bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze allerbeste en lieve oma G. HILLEBRAND-GRINWIS Wij zullen u erg missen. Perry en Marian Hillebrand en de kinderen Begrafenisonderneming Dag era nacht bereikbaar voor geheeü .Walcheren!' Maria van Bourgondiëstraat 1 4386 CV Vlissingen 01184-62205 Uitvaartleider O. M. Donker, Tussenmede 32,4337 AN Middelburg, 01180-33093 Rouwcentra beschikbaar in: Middelburg Vlissingen Buitenhovelaan 1 Industrieweg Westkapelle Tdoitew •«4 I veg 20J Ford Escort Wagon: nu vanaf f 31,490,-. Uw voordeel: f 1.500,-. Safety Pack: tijdelijk voor slechts f 390,-. Uw voordeel f 1.390,-. Ford maakt het u deze zomer wel heel aantrekkelijk om in een mooie Wagon te stappen. Want tijdelijk zijn alle Wagons voor dezelfde prijs als de 4-/5-deurs uitvoeringen. Zoals deze fraai gestyleerde Escort Wagon. Hij biedt u alle luxe, comfort en rijplezier die u van Ford mag ver wachten. En deze zomer is de extra ruimte gratis. Airbag aan passagierszijde en vejligheidshoofdsteunen achter. Vraag ons naar: Iedere 2 jaar een nieuwe Ford. Ford Escort Wagon met standaard airbag nu vanaf f 31.490,- is de Escort Wagon Ghia. Prijzen zijn incl B T W exc! kosten rijklaar maken en verwijderingsbijdrage Vermelde acties gelden lol en met 30 septet Wijzigingen voorbehouden. Vraag ons naar de voorwaarden. Gildeweg 20, 4383 NK Vlissingen. Telefoon 01184 -19420. Oude Rijksweg 60, 4339 BD Nieuw- en St. Joosland. Telefoon 01182 -1443.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1995 | | pagina 12