Schultz is nog op ontdekkingsreis pzc Ben Meziane weet met druk geen raad Droom van Eltingh en Haarhuis aan diggelen Malu van Houten toont twee gezichten Bastiaanse etaleert vorm in Westdorpe Tennisster na uitschakeling pas aan begin sport 4 a Jensen is weer terecht ran onze verslaggever lob van der Zanden „jNDEN - Brenda Schultz is er 'Heilig: van overtuigd dat de kwartfinale van Wimbledon 'liet haar top is. Ze heeft het ge joel dat dit pas het begin is van l «ts moois. „Ik ben er meer dan ilioit van overtuigd dat ik aan vallend moet spelen om ver te iomen. Mijn netspel is vooruit gegaan en ik hik nu niet meer te- de laatste acht van een Jrand Slam aan. Volgende keer noet het halve finale worden," lei ze na haar nederlaag gister middag tegen Arantxa Sanchez- [icario in de kwartfinale. jr was voor Schultz, die nog I tooit zo ver kwam in een Grand (lam, alle reden om kribbig te |jn over het verlies tegen de islpaanse nummer twee van de /gereld. Het ging in de twee sets le J-4,7-5) om een paar punten en ivf verschillen waren niet groot, {aar de 24-jarige speelster uit [eemstede zag de zon na afloop schijnen en treurde niet ';yer een uitgelezen kans op een 1 'alve finale die ze had gemist. P{k hoor hier, dat heb ik geleerd afgelopen tien dagen," zei vrouw die als junior Wimble- won en sindsdien nog altijd Ü:;n beetje op ontdekkingsreis is. hoort niet alleen op funbledon, ze hoort ook in de •jd'ip van het vrouwentennis. Al- de top tien. Ze is 1.88 me- (■otlr, serveert als een vent en heeft urcin behoorlijke volley. Haar en- eirjlhandige backhand ziet er :e ;t)oi uit en ze kan er mee scoren, jeijidanks een immer haperende Idi» zwabberende forehand moet e (ft alles voldoende zijn om het i Vos van de vrouwen omver te IcUazen. Zeker omdat het vrou- in sntennis buiten de top vijf van >n wereld niet zo bar veel voor- i M. s" :hultz zou eens wat meer over- igd moeten zijn van haar mo- lijkheden en haar wisselvallig- iid en twijfels moeten laten va- Dat ze haar hele leven al oeite heeft met modale speel- ers die last hebben van overge- icht en zich bedienen van een uisvrouwenservice' is beden mist killersinstinct en stalen halve eindstrijd gaat tussen Ja- na Novotna, die Kimiko Date versloeg, en Steffi Graf. die zege vierde tegen Marie Joe Fernan dez. Schultz hoort er niet bij. maar keek gisteren terug op Wimble don 'met een goed gevoel'. „Als is het natuurlijk nooit genoeg, ik wilde deze wedstrijd ook nog winnen." Ze vond niet dat ze zichzelf wat moest verwijten. „Ik heb geen onnodige ballen ver knald. Ze sloeg gewoon de beste ballen op het goede moment. Vooral in de tiebreak, terwijl ik toen het- gevoel had goed te spe len. Het is kennelijk niet goed genoeg, ik brak twee keer haar opslag, dat moet normaal ge sproken voldoende zijn voor een overwinning." De persconferentie werd weer gedomineerd door Amerikaanse verslaggevers, die in Schultz steeds meer een landgenote zien na haar huwelijk met Sean McCarthy. Op de Engelse tv wa ren ze de weg ook een beetje kwijt en plakten ze achter de naam van de oer-Hollandse de letters 'USA'. Toen een van de Amerikanen de dood van Schultz' moeder - in maart - ter sprake bracht, moest ze weer huilen. „Nog steeds denk ik als ik een mooie bal sla: waarom is zij hier niet Wimbledon, 16,5 miljoen gulden. Vrouwen: Enkelspel, kwartfinales: Sanchez (Spa/2) - Schultz (Ned/15) 6-4 7-6, Graf (Dui/1) - Mary-Joe Fernan dez VSt/13) 6-3 6-0, Martinez (Spa/3) - Sabatini Arg/8) 7-5 7-6. Novotna (Tsj /4) - Date (Jap/6) 6-2 6-3. Halve finales: Sanchez - Martinez, Graf - Novotna. Dubbelspel, derde ronde: Shriver/ Arendt (VSt/8) - Bobkova/Koutstaal (Tsj/Ned) 6-3 7-5. Schultz/Sabatinï (Ned/Arg/9) - Halard/Tauziat (Fra/10) 6-2 6-4. Gemengd dubbel, derde ronde: Nijs- sen/Porwik (Ned/Dui) - Albano/Paz (Arg) 7-6 6-2. Mannen: Dubbelspel, kwartfinales: Leach/Melville (VSt) - Haarhuis/El- tingh (Ned/1) 6-4 6-4 3-6 7-6. Gollner/ Kafelnikov (Dui/Rus/14) - Olhovski/ Siemerink (Rus/Ned/12i 7-6 6-7 6-3 6- 4, Woodbridge/Woodforde (Aus/2) - Philippoussis/Rafter (Aus) 6-2 1-6 6-2 7-6, Knowles/Nestor (Bah/Can/11) - Forget/Hlasek (Fra/Zwi) 6-4 6-4 6-4 Jeugdtoernooi: Meisjes enkelspel, tweede ronde: Inoue (Jap) - Basting (Ned/1) 6-4 6-4. Jongens enkelspel, tweede ronde: Wessels (Ned) - Puerta (Arg) 6-4 6-4. Man Damme klopt favoriet in achttiende Singelloop Brenda Schultz serveert in haar kwartfinale-partij tegen Arantxa Sanchez-Vicario. WOENSDAG 5 JULI 1995 17 Tennislegende Gonzalez overleden LONDEN (RTR) - De voormalige Mexicaanse tennisser Pan- cho Gonzalez, wel eens beschreven als de beste speler die Wim bledon nooit won, is op 67-jarige leeftijd overleden. Dat gebeur de in een ziekenhuis in Las Vegas. Gonzalez had maagkanker. Gonzalez' voornaam was eigenlijk Richard, maar vanwege zijn Mexicaanse nationaliteit kende iedereen hem als Pancho Hij speelde altijd spectaculair en was waarschijnlijk de beste ten nisser van de jaren vijftig. In die tijd kon hij niet aan Wimble don en sommige andere grote evenementen meedoen omdat ze alleen waren opgesteld voor amateurs, terwijl Gonzalez al in 1949 toetrad tot. de rijen der profs. Hij was toen 21 en had juist de US Open gewonnen alsmede de dubbels van Parijs en Wim bledon. Vanaf 1968 was Wimbledon ook toegankelijk voor profs en keerde Gonzalez terug op het Engelse gras. In 1969 speelde hij een legendarische partij tegen de Amerikaan Charlie Pasa- rell. In het 'pre-tiebreak-tijdperk' won hij na 112 games, met 22- 24 1-6 16-14 6-3 en 11-9. Koeman krijgt stoel naar hoofd GRONINGEN GPD) - In de stad waar hij ooit op handen werd gedragen, had Ronald Koeman zaterdagavond een nare erva ring. Gezeten op een terrasje in de Groninger Gelkingestraat, kreeg de ex-kanonnier van FC Barcelona woorden met een paar opgeschoten jongens, waarbij één van hen een plastic stoel in zijn richting smeet. Volgens Martin Koeman, die zich in het gezelschap bevond van zijn jongste zoon. werd Ronald daarbij niet geraakt. „Het viel allemaal wel mee", aldus vader Koeman. De ruziezoekende jongelui namen het Ronald Koe man kennelijk kwalijk dat hij van FC Barcelona is overgestapt naar Feyenoord en FC Groningen links heeft laten liggen. Voordat één van hen de terrasstoel wierp, beten ze hem ten minste toe dat hij 'een overloper' is. Newcastle United strikt Ginola NEWCASTLE (AFP) - Newcastle United heeft de selectie gis teren versterkt met David Ginola. linkerspits van Paris St Ger main. Het. transferbedrag is 6,25 miljoen gulden. Ginola, afgelo pen seizoen de wanhoop van FC Barcelona in de Champions League, tekende een contract voor vier jaar bij de club van ma nager Kevin Keegan, Hij is inmiddels gekeurd. Keegan verzet te zijn vakantie in Florida wegens de onderhandelingen met Ginola. Het clubbestuur hield de hoogte van het salaris van de Franse international geheim. Enige bronnen schatten het op 1,25 miljoen gulden per jaar. Bloedige dag in Mexicaans voetbal MEXICO (Sip) - Een jaar na de moord op de Colombiaanse voetballer Andres Escobar is het Mexicaanse voetbal opge schrikt door de gewelddadige dood van vier jeugdige voetbal lers. Twee jeugdspelers in Mexico Stad lieten het leven nadat ze in eigen doel hadden geschoten. Toeschouwers namen daar op wraak. Bij een andere jeugdwedstrijd bestormden woeden de supporters het veld na een omstreden doelpunt. Ze wurgden een voetballer. Een ander wist te ontkomen, doch werd met een pistoolschot geveld. Ook Escobar, verdediger van de nationale Colombinaanse ploeg, moest in juni 1994 een inzet achter de eigen doelman bekopen met de dood. Dat gebeurde nadat hij thuiskwam van het WK, waar Colombia al in de eerste ronde was uitgeschakeld. ostó n onze 5 .gtiekmedewerker ERIKZEE - Druk om te win- a in de achttiende Singelloop Zierikzee was favoriet Ra id ben Meziane van Delta ort net iets te veel. Zeven ki neter lang kon Ben Meziane 1 de kop blijven met onder leren Jeroen van Damme van or. Na een premiesprint ver stalde Jeroen van Damme en -neviS Ben Meziane gezien. d£de start op sportpark Ban- ;cjj4k vormde zich al snel een SSferoep met Arno Ruiter Rot- ;s sflam Atletiek, Ferry Engel j/Krijlas, Edwin de Leeuw AV '56, Is Koole Sporting Walche- i Rachid Ben Meziane, Je- jn-D^1 van Damme en John Ver- Ij. stille Achilles. Voor Vermeule ,4dB dit de eerste wedstrijd na tw weken blessureleed: „Ik ben 1.60,2. weer vier dagen in training, liet :jn schoonvader wilde hier lo- 'Lee!| dus ik ben maar meege- in." etroïhet ingaan van de laatste had Jeroen van Damme voorsprong vergroot tot. vijf der sneter op John Vermeule en ben Meziane. Niels volgde op dertig meter. '22-jarige Jeroen van Damme )t de tieneneenhalve kilome- ingeraf in de snelle tijd van 33 mi- en 27.6 seconde. eki id Ben Meziane was con- f^tzijn tijd, ruim een halve 53 Wit sneller dan de vorige edi- e 52: ..Ik ben tevreden met mijn 51,(Statie. Jeroen was de sterk- Niels Koole verwees John dag(meule 311 de laatste ronde ,r Btr,de vierde plaats. „Ik ben ïl' gebleven en ga weer rustig Ier met mijn opbouw voor 'Nederlands kampioenschap te marathon", zei John Ver- ile. na-inschrijving van Irma pen Sporting Walcheren re- ,eerde de winstkansen van c^erSchild PAC tot nul. Soe- lopend pakte Irma Heeren de 'e winst in 38 minuten 42.9 se- de. tweeëneenhalve minuut r, r Esther Schild. Veteraan if' y" 0verweel Dynamo reken- ,n 37 minuten 40.7 seconde af de Belg Arnold Polderman lans van Vliet Flakkee. lagen, 10,5 kilometer, mannen oren: l. Jeroen van Damme Thor rt. 1,6:2. Rachid ben Meziane Delta Town 33.50.0:3 Niels Koole Sporting grondleren 33 57.6: 4. John Vermeule tjouiPs 34.18.9; 5 Ferry Engel Pallas rt. d-/k3. 6. Edwin de Leeuw AV '56 •nniS-'5'7 Arno Ruiter Rotterdam At- np-k 36.04.6; 8 John Quaak Delta jt 36.42.8; 9. Otto Spliet AV '56 •0; 10. Lion van Luyk Atletica .5; 12 Wilco de Vos AV '56 ni|6' 13- Jan Guiljam AV '56 enm.j.1; 14 prank verschorre LPK ting- zenuwen als het erop aankomt. Ook tegen Sanchez brak haar dat weer lelijk op. Gelukkig lijkt Schultz langzaam maar zeker wel tot de conclusie te komen dat ze meer gebruik moet maken van haar wapens. Ze bewees op Wimbledon over een 'mentale' drempel heen te zijn en beseft dat er meer is dan een zestiende plaats op de wereldranglijst en een kwartfinaleplaats op een groot toernooi. „Misschien wordt het op de US Open al een halve finale." zei ze. Dat is ten minste taal die past bij de status van een service-kanon. De wedstrijd Sanchez-Schultz was van een hoog niveau. In het duel bleek dat de verdediging van de eerstgenoemde nog iets beter was dan de aanval van de laatste. De 23-jarige Catalaanse terriër, op Wimbledon nu voor het eerst in haar loopbaan bij de laatste vier, kreeg geen vat op de opslag van Schultz. Op 3-3 in de eerste set benutte de Heemsteedse meteen haar eer ste breakpoint en ze kwam op 4- 3. Ze speelde goed, maar vanaf dat moment ging gek genoeg al les mis. „Misschien was ik toch wat nerveus door die break." In de vier games die volgden maak te ze nog maar twee punten. Sanchez brak terug (4-4), behield haar servicegame en brak op 5-4 nog eens de opslag van haar te genstander: 6-4. In de derde game van de tweede set, op 1-1, had Schultz zes breakpoints nodig om de opslag van Sanchez te breken. Ze slaag de, maar opnieuw wist ze dat voordeeltje niet over de finish te brengen. Op 3-4 leverde ze haar opslag in en een tiebreak moest beslissen. Bij een 4-5 achter stand in die barrage bezweek ze onder de druk toen ze zelf twee keer mocht serveren. Twee backhand-winners van Sanchez waren voldoende. Met een volley in het net van Schultz was het lot bezegeld. Met Sanchez en Conchita Marti nez - de titelhouder won van Ga- briela Sabatini - staan er twee gravelbijters uit Zuid-Europa te genover elkaar in de halve finale van het grastoernooi. Niet zo verwonderlijk, want met agres sief baselinetennis is veel moge lijk op Wimbledon. De andere 38.00.1; 15. Peter Schildmeyer Pallas '93 38.13.6. Veteranen, mannen 40:1 John Over- weel Dynamo 37.40.7; 2. Arnold Pol derman Oldse Merksem (België) 37.59.0; 3. Hans van Vliet AV Flakkee 38.21.6; 4. Freek Boers Thor 38.25.5; 5. Jan van Wingerden AV '56 38.37.3; 6. Sam Polderman Dynamo 38.56.1; 7. Adrie Gideonse Dynamo 39.37.8; 8. Rini Marijnissen Thor 40.02.4; 9. Thoe Verhagen Rotterdam Atletiek 40.29.4; 10. Simon Maljaars Dynamo 41.03.3. Veteranen, mannen M50: 1. Ron Abuys Dynamo 40.46 1; 2. Leo Dam AV Flakkee 40.50.6; 3. Frans Slooter AV Flakkee 41.15.5; 4. Rob Mol Vete ranen Nederland 41.40.6; 5. An toon de Beer Thor 43.01.4. Veteranen, mannen M60: 1. Bram de Rijke Dynamo 48.27.3; 2. Gerard Koorneef Delta Sport 50.50.5. Veteranen mannen M70: 1. Jan Lek- kerkerk Delta Sport 60.10.5. Vrouwen: 1. Irma Heeren Sporting Walcheren 38.42.9; 2. Esther Schild PAC 41.10.6; 3. Diana Slooter AV Flakkee 43.09.4; 4. Yvonne Langen Thor 47.21.3. Veteranen vrouwen: 1 Ineke Stof- meel Thor 45.37.7: 2. Jannie Braber AV Flakkee 48.18.2. Tarango wacht zware straffen LONDEN (ANP) - Drie jaar geen Grand Slam-toernooien, een schorsing van twaalf maanden en een boete van 170.000 gulden: dat is vermoedelijk de straf voor Jeff Tarango. Een official van het Grand Slam Committee liet dat gisteren uitlekken. De 26-jarige Amerikaan liep za terdag weg van baan 13 na een aanvaring met umpire Rebeuh. Voor dat vertrek kreeg hij maan dag al een boete van 15.500 dol lar, de hoogste ooit op Wimble don. Na zijn vertrek beschuldig de Tarango Rebeuh van corrup tie. Hij zou spelers partijen heb ben geschonken om vriend schappen te verwerven. Het Grand Slam Committee is inmiddels bezig aan een diep gaand onderzoek. Een official sprak de verwachting uit geen bewijzen te zullen vinden voor de aantijgingen van Tarango. In dat geval gaat het Committee over tot het uitspreken van de zwaarste straffen omdat de Amerikaan de tennissport in ernstig diskrediet heeft ge bracht. De spelersbond ATP zal dan eveneens tot de maximale straf besluiten: schorsing van twaalf maanden. LONDEN (RTR) - Murphy Jen sen is gezond en wel weer opge doken. Dat deelde zijn moeder Patricia gisteren in een korte verklaring in Londen voor Sky Television mee. Ze zei dat haar 26-jarige zoon, van wie sinds maandagmiddag 13.00 uur taal noch teken was vernomen, gete lefoneerd had met zijn zuster in Atlanta. Jensen kwam maandag niet op dagen voor een partij in het ge mengd dubbelspel op Wimble don met zijn partner Brenda Schultz en verscheen ook niet in het huis dat de familie Jensen niet ver van het tenniscomplex heeft gehuurd. „Hij is veilig en gezond", aldus mevrouw Jen sen. Zij vertelde geen details over de beweegredenen en de verblijf plaats van Murphy, die met zijn broer Luke tijdens de Open Franse titelstrijd in 1993 het mannendubbel won. „Hij belde zijn zus in Atlanta om te zeggen dat hij nog altijd in Londen is. Toen hij werd gediskwalificeerd, besloot Murphy er vandoor te gaan. We zijn niet langer be zorgd over zijn veiligheid, maar we willen wel graag weten wat er precies is gebeurd." LONDEN (GPD) - Jacco Eltingh en Paul Haarhuis hadden ge schiedenis kunnen schrijven op Wimbledon. De toernooizege in Londen was nog de enige ont brekende in het rijtje Grand Slam-toernooien. Nooit eerder sinds de samensmelting van profs en amateurs in 1968 won een koppel alle Grand Slams. Rick Leach en Scott Melville voorkwamen in de kwartfinale een Hollandse primeur. Het was Paul Haarhuis die met matige returns de Amerikanen in het zadel hielp. Daarbij was vooral Leach aan de overkant in van onze wielersportmedewerker WESTDORPE - Na een tegen vallend voorseizoen heeft de Brabantse amateurwielrenner Wilfried Bastiaanse inmiddels de goede vorm te pakken. Hij behaalde gisteravond in West- dorpe zijn vierde overwinning van het seizoen. Vorig seizoen nog dacht Bas tiaanse aan een loopbaan als profwielrenner. De fietsende postbode uit Hoogerheide was toen met name in de nationale etappekoersen sterk op dreef, Hij droeg zelfs nog de leiderstrui in Olympia's Tour door Neder land. maar zag die prestaties niet beloond. Bastiaanse heeft zich er intussen bij neergelegd dat hij zijn verdere wielerleven bij de amateurs zal moeten slij ten. Vooral de laatste weken ver keert Wilfried Bastiaanse in top vorm. Ruim twee weken geleden won hij in Zuiddorpe na een eer dere overwinning in Woens- drecht zijn tweede koers en afge lopen week was hij nog de snel ste in Dinteloord. Ook in West- dorpe behoorde Bastiaanse tot de absolute uitblinkers. Bij de meeste ontsnappingspogingen was de Brabander betrokken. Eerst ging hij aan de haal met Vi tal Timmermans en later met Daniël van Elven die enkele we ken geleden nog het Zeeuws- Vlaams Wielerweekend op zijn naam schreef. De demarrage m fmm supervorm. „Op gras is hij ster ker dan op welke baan ook. Het gaat snel en hij heeft een snelle arm. Hij maakte het verschil vandaag," zei Eltingh. De dubbelaars. die onlangs Ro land Garros wonnen, waren diep teleurgesteld na de viersetter; 4- 6. 4-6, 6-3, 6-7 (5-7). „We balen gi gantisch." zei Haarhuis, die een zeer getergde indruk maakte op de persconferentie. „Deze jon gens krijgen in de halve finale op hun broek van Goellner en Ka felnikov." Dat duo won gisteren van Jan Siemerink en Andrei Ol- hovskiy. leed schipbreuk dankzij vooral de bemoeienissen van neo-ama- teur Dennis Brehm uit Kamper land, die overigens aan een uit stekend debuut bij de amateurs bezig is. Intussen bleef Bastiaanse erg actief. Toch duurde het vrij lang voordat de definitieve beslissing totstandkwam. De Brabander reed weg met een groep met daarin onder anderen Toine Goense. Eric Vereecken, Patrick van Passel, Wilfred Geijs, Fra- ngois Franse en Karei van Goe- them. De groep slaagde er niet in weg te blijven en de renners maakten zich op voor een ener verende finale. De demarrages elkaar in hoog tempo op in de laatste kilome ters. Alleen de ontsnapping van Wilfried Bastiaanse had succes. Met nog twee kilometer voor de kiezen zette de man in vorm nog maals aan. De sprinters hielden elkaar in de gaten, Bastiaanse profiteerde. Uitslag: 1 Wilfried Bastiaanse. Hoo gerheide (90 kilometer in 2.15.30), 2. Dennis Mesu, Heinkenszand. 3. Peter Heeren, Sprundel, 4. Daniel van El ven. Rucphen. 5. Niels van Elzakker. Hoogerheide. 6 Peter Mol. Kapelle, 7. Francois Franse, Kwadendamme, 8. Dennis Brehm. Kamperland, 9. Mark Young. Koewacht, 10. Mario van Vlimmeren, Hoeven, 11. Vital Timmermans. Yerseke, 12. Paul Ko- nings, Roosendaal, 13 Toine Goense. Lewedorp. 14. Toon Vermeulen, Kloetlnge. 15. Wilfred Geijs, Kwa dendamme. 17. Patrick van Passel. Sluiskil. 19. Kees Schouwenaar, Kloetinge. 20. Karei van Goethem. Sluiskil. Jeroen van Damme op weg naar de overwinning in de achttiende Singelloop. foto Pieter Honhoff TERNEUZEN-Het optreden van Malu van Houten kende giste ren in Terneuzen op het internationaal K3-jeugdtennistoernooi van Animo twee gezichten. Enerzijds was er de verrassende winst in een loodzware driesetter (5-7, 7-5, 6-4) tegen Lieke Jan sen bij de meisjes tot 16 jaar, waardoor de Middelburgse tennis ster de kwartfinales bereikte. Anderzijds kreeg Van Houten bij de meisjes tot 14 jaar een teleur stelling - verlies met 6-2 en 6-0 - tegen Merlin Wetzels te verwer ken. Stadgenote Corine Blankenburgh won in deze categorie met veel overmacht (twee keer 6-0) van Janine Curfs. Jeantien van de Dries uit Kapelle werd uitgeschakeld (6-2 en 7-5) door Puck Fransen. Nathalie de Paepe uit Schoondijke moest bij de meisjes 12 jaar buigen (6-1,6-3) voor Christina Lazar. Andy de Bruijne voldeed aan de verwachtingen. De nummer één uit Oostburg haalde bij de jongens 12 jaar via een overwinning in twee sets (6-0,6-3) de laatste acht van het toernooi. Uitslagen, jongens 16 jaar, eerste ronde: Jan Hendrik van de Wijngaart- Dennis Peetoom 6-4. 6-1: Aaron Webster-Flip van Benthem 6-4. 4-6. 6-4: Mark Liet-Jan Sneekes 6-3,4-6,6-1Dennis van Dijk-Bjorn Savittala 4-6,6- 2. 6-2; Daniel Tjondronegoro-Martijn Foks 5-7, 6-3, 6-3; Pillegram Larsen- Bas ten Hoopen 6-4. 6-3; Steven Willekes-Niels van der Vlist 7-6. 6-2: Mar lijn Rothuizen-Wouter Kramps 6-2, 3-6, 6-2, Matthijs Reedijk-Stephen Glaze! 7-6,6-4; Jelle Sueters-Eqil Anonsen 7-6, 6-4, Joery de Goede-Andre van der Waart 6-1, 6-2; Maarten Meijs-Remy Pelt 6-2, 1-6. 6-2. Tweede ron de: Jelle Sueters-Matthijs Reedijk 6-2, 7-5. Jongens 12 jaar, tweede ronde: Andy de Bruijne-Patrick Balkhoven 6-0,6- 3. Sabin Tigu-Michael Cohen 6-3,6-1Twan Weemen-Robert Thijssen 7-5. 4-6. 6-2: Peter Sengers-Dion Ier Braak 5-7. 6-4, 7-5 Meisjes 16 jaar, tweede ronde: Tatjana Kopulova-Anne Andela 7-5, 6-3; Malu van Houten-Lieke Jansen 5-7.7-5.6-4. Whitney Stevens-Verena Podt w.o. Meisjes 14 jaar, tweede ronde: Olga Kalusngja-Linda Afink 7-5.6-3; Merlin Wetzels-Malu van Houten 6-2.6-0; Manon van Beek-Marieke Maas 6-1.6-4; Carlijn Zuure-Suzanne Hartingsveld 6-1,6-1: Puck Fransen-Jeantien van de Dries 6-2. 7-5: Corine Blankenburgh-Janine Curfs 6-0, 6-0. Meisjes 12 jaar: Christine Lazar-Nathalie de Paepe 6-1, 6-3; Mirella van Dijk-Maartje Schlaghecke 6-2, 6-1. Een deel van de kopgroep raast door de straten van Westdorpe. foto Charles Strijd

Provinciale Zeeuwse Courant | 1995 | | pagina 19