Politiescooters politiek gevoelig PZC Opslagtanks vervangen Woonwagenbeleid niet gewijzigd Verleggen van fietspad Terhole geen verbetering Geen woningbouw bij Eedeweg-west in Aardenburg zeeland Raad Hontenisse kritisch over voortijdige aanschaf Fusie bijna rond tussen Middelburgse en Vlissingse omroep Diamanten echtpaar bleef Cadzand trouw Duidelijke afspraken nodig over brede landbouwvoertuigen WOENSDAG 28 JUNI 1995 zA van onze verslaggever KLOOSTERZANDE - De poli tiescooters zijn nog altijd reden voor kanttekeningen in de Zeeuws-Vlaamse gemeentera den. Verschillende partijen Werkexpositie architecten in toren Terneuzen TERNEUZEN - De eerste en tweede verdieping van de VVilli- brordustoren in Terneuzen zijn tijdens de Havenfeesten zater dag en zondag ingericht als ex positieruimte. Zes architecten an de Bond van Nederlandse Architecten presenteren hun werk. Er zijn foto's van Huib de Jonge uit Terneuzen te zien. De tentoonstelling dat het the ma panorama en silhouet heeft meegekregen, wordt gehouden in het kader van de Dag van de Architectuur. Bezoekers kun nen onder begeleiding van leden van klimsportvereniging K2 Outdoor naai- de bovenste ver dieping om het panorama en sil houet van Terneuzen te bekij ken. Daarnaast bestaat de mo gelijkheid een poging te wagen om van de Willibrordustoren ab teseilen of te tokkelen. Bodem centrum woonwagens in Goes volgend jaar gesaneerd van onze verslaggever GOES - De bodemsanering van het woonwagencentrum aan de Klaphekkeweg te Goes begint volgend najaar. Dat liet het da gelijks provinciebestuur dins dag weten aan de gemeente Goes. Een werkgroep met daar- vertegenwoordigers van woonwagenschap, - provincie Zeeland en gemeente Goes gaat de ontruiming en bodemsane ring begeleiden. Bedoeling is de grond in één keer volledig te schonen. De bo dem raakte flink vervuild omdat daarop gevestigde autosloopbe drijven het niet zo nauw namen met milieuvoorschriften. De operatie gaat zo'n drie miljoen gulden kosten. De provincie be taalt het leeuwedeel. houden moeite met het feit dat een gemeentebestuur meebe taalt aan de mobiliteit van de wijkagent. Zeker wanneer de top eerst blaast dat er geen geld is en vervolgens zelf een grotere dienstauto koopt, merkte M. Ie Roy van Progressief Hontenisse dinsdag fijntjes op in de ge meenteraadsvergadering. De Zeeuws-Vlaamse districts chef F. Goudswaard pendelt sinds kort heen en weer in een nieuwe auto van de baas. Eén van een maatje groter dan hij tot dusver gewend was. Le Roy had uitgerekend dat de politie voor dat geld zeker vier scooters zelf had kunnen kopen en dus niet om steun had hoeven aan te kloppen bij de gemeenten. „En maar roepen dat de budget taire ruimte de aanschaf van de scooters niet toeliet. Blijkbaar was die ruimte er wel, maar is het alleen op de verkeerde plek aangewend", aldus Le Roy. Ze vroeg burgemeester T. Steen kamp de kwestie aan te kaarten in het reguliere overleg met zijn collega's. Ook CDA-fractievoorzitter A. Sponselee liet blijken niet geluk kig te zijn met de situatie. Hem ging het vooral om het feit dat de zeven scooters al waren gekocht, nog voordat de gemeenten for meel hadden besloten geld be schikbaar- te stellen. Steenkamp sloot zich bij die opmerking aan. Hij gaf het voorstel zelf 'een zes minnetje'. Scouting van onze verslaggever VLISSINGEN - De lokale om roep van Middelburg, Radio Maximaal, fuseert op korte ter mijn met de lokale omroep van Vlissingen. Volgens Maximaal- voorzitter H. van der Boor is de zaak voor een groot deel in kan nen en kruiken. „Op dit moment 85 procent van wat moet ge beuren gebeurd." De tweede lo kale omroep die op Vlissingen aast. Radio Actief uit Valkenis- se, dreigt achter het net le vis sen. De Vlissingse lokale omroep ver keert al sinds zij in september 1992 met haar uitzendingen be gon in moeilijkheden. Voor naamste obstakels waren de in komsten, die sterk achterbleven bij de verwachtingen, en de pro grammaraad. die niet naar be horen functioneerde. Na het op stappen van enkele leden van de programmaraad riep het Com missariaat voor de Media de om roep ter verantwoording. Na die waarschuwing onderging de om roep op tal van punten wijzigin gen en kroop voorzichtig uit het dal. De programmaraad kreeg vers bloed en de uitzendnaam, voorheen Contrast Media, luidt nu Stadsradio Vlissingen. De perikelen rond de Vlissingse omroep hebben de interesse ge wekt van de twee andere omroe pen op Walcheren: Actief en Ma ximaal. Nadat het overleg tus sen Actief en Stadsradio Vlissin gen over 'samenwerking' op mets waren uitgelopen, besloot het Actief-bestuur een tweede stichting in het leven te roepen: Stichting Omroep Schelde- d (SOS). Die heeft inmiddels een programmaraad met vijftien leden. SOS hoopt nu dat de ge meente Vlissingen de represen tativiteit van de programma raad van de huidige lokale om- toep opnieuw toetst. Afspiegeling De gemeenteraad bepaalt of de Programmaraad een afspiege- is van de plaatselijke bevol- Volgens R. Verhaagen, Concert De Koninklijke Muziekvereniging 'Eendracht Maakt Macht' en de muziekver eniging 'Uit het volk voor het volk' geven maandag 3 juli een concert in de muziektent in Groede. Tevens zal gemusiceerd borden door het Engelse mu ziekgezelschap 'The Colne Val ley Band', bestaand uit zo'n veertig jongelui die muziek in de Glen Miller" stijl ten gehore zul len brengen. De aanvang is om 19.30 uur. terzande als mogelijke alterna tieve locatie. De raad besloot verder tot ver dubbeling van de subsidie voor onrendabele gasaansluiting voor huizen in het buitengebied. Voor de 25 huizen die ondanks deze extra tegemoetkoming richting particulier en Delta Nutsbedrijven verstoken blijven van aardgas, vroegen Sponselee en Roctus b en w te bezien of kan worden ingehaakt op werk zaamheden van de PTT of het waterschap om de aansluiting goedkoper te maken. Een nipte meerderheid van de raad ging dinsdag akkoord met het collegevoorstel eenmalig 25.000 gulden subsidie te verle nen aan de Canisiusstichting Scouting Kloosterzande. De fractie Algemeen Belang zag dat bedrag liever verdubbeld, maar kreeg daarin alleen de steun van Progressief Hontenisse. Beide oppositiepartijen vinden dat de bijdrage moet worden betaald uit de reservepot voor de sport halplannen. De collegepartijen hielden vast aan het oorspronkelijke voor stel. Daarmee is de bouw van de 'blokhut' van de padvinders op het Stengeveld aan de Hulster- weg (pal achter het natuurge biedje Hof ter Zande) echter nog niet zeker. Steenkamp houdt wel degelijk rekening met plano logische bezwaren van de pro vincie, zo maakte hij duidelijk in zijn beantwoording aan de raad. Hij noemde 'Het Bosje' in Kloos- voorzitter van Actief en van SOS, is de programmaraad dus danig gewijzigd dat herkeuring noodzakelijk is. Mocht de ge meenteraad in dat geval nega tief oordelen, dan ligt volgens Verhaagen de weg open voor SOS. „Wij willen proberen onze kansen waar te nemen." Hij be nadrukt dat Actief en SOS 'los staande initiatieven' zijn. „SOS houdt op bij de grenzen van Vlis singen." K. Breedveld van het Commis sariaat voor de Media wijst erop dat de aanvraag van Verhaagen en de zijnen voorlopig niet aan de orde is. „De Vlissingse om roep voldoet nog steeds aan de voorwaarden." Mocht de ge meenteraad niettemin de pro grammaraad opnieuw willen toetsten en is dat oordeel nega tief. dan heeft de bestaande om roep toch nog een jaar de tijd om de zaak alsnog op orde te krij gen. Fusie „Het initiatief van Verhaagen is verloren energie", zegt voorzit ter Van der Boor van Radio Ma ximaal. „Ik geloof dat Actief het niet helemaal begrijpt. Je kunt niet nóg een keer een lokale om roep oprichten." Een fusie tus sen de omroepen van Vlissingen en Middelburg is - het Commis sariaat bevestigt dat - wel moge lijk. Van der Boor: „De relatie met Vlissingen is zeer goed. Er zijn inderdaad plannen en mis schien wel verder dan Actief denkt." Een nieuwe studioruim te is al gevonden: boven disco theek Frapo's op het Bellamy- park. Vlissingen blijft in de visie van Van der Boor na de fusie zelf standig, met aparte program ma's, opereren. Mede dankzij de zusteronderne ming Facilitaire Stichting Zee land (FSZ) krijgt Maximaal een steeds dikkere vinger in de Zeeuwse mediapap. FSZ be heert de kabelkranten op Wal cheren en in Zeeuws-Vlaanderen en is ook nauw betrokken bij an dere lokale omroepen, zoals Bor- sele. Lokale tv via het kanaal van de kabelkrant - daarover wordt onderhandeld met Om roep Zeeland - is eveneens in beeld. Van der Boor: „Ik ben geen Berlusconi, maar ik geloof gewoon niet in een kleinschalige lokale omroep. Binnenkort krij gen we een wijziging van de Me diawet en dan worden lokale ini tiatieven heel moeilijk. Dan gaan we toch naar kleinschalige regionale omroepen toe." Stadsradio Vlissingen zelf was niet bereikbaar voor commen taar. De oude opslagtanks bij het Mobil-tankstation in Oostburg zijn verwijderd en vervangen door nieuwe. foto Peter Nicolai van onze verslaggever OOSTBURG - De vier opslagtanks bij het Mobil-tankstation aan de Bredestraat in Oostburg zijn inmiddels uitgegraven en vervangen. Ook is de grond rond de pompen gezuiverd. Direc teur J. Vervaet van de aanpalende garage 't Westen verwacht dat het station rond 14 juli klaar is voor een (milieuvriendelij ke) toekomst. De tanks die zijn verwijderd, waren twaalf jaar oud en dus aan vervanging toe. De aangetroffen bodemverontreiniging heeft evenwel niets met de status van de cylinders te doen, aldus Ver vaet. De vervuiling is veroorzaakt door het nadruppelen bij het tanken en bij het bevoorraden van de pompen. Herhaling daarvan wordt voorkomen door de grond rond de pompen te voorzien van een ondoordringbare bestrating. Ge morste benzine of dieselolie wordt opgevangen in een speciale put. De bedoeling is tezijnertijd ook nog een afzuiginstallatie aan te brengen voor de benzinedampen, aldus Vervaet. Met de saneringsoperatie wordt gelijk ook de Mobilwinkel een nieuw aangezicht gegeven. Het pompstation is in eigendom van de Oostburgse oliehandel Aers. f'j >.rT-•* TV.-- Het echtpaar La Gasse-Plog onder de ereboog voor hun woning in Cadzand. foto Charles Strijd van onze verslaggeefster CADZAND - Als Johanna la Gasse-Plog het huidige leven tje van echtgenoot Alexander Jacob en haar moet omschrij ven, zou ze zeggen dat ze 'wat voort scharrelen'. Ze verma ken zich prima in hun woning aan de Prins Willem Alexan- derstraat in Cadzand en den ken er niet aan om hun zelf standigheid op te geven. „We worden wel ouder, maar ja, dat hoort er bij." Dinsdag vierden ze dat ze zestig jaar getrouwd zijn. De heer La Gasse (82) en me vrouw Plog (78) zijn beiden ge boren in Cadzand, ze groeiden er op, leerden er elkaar kennen en ook na hun trouwen bleven ze de badplaats trouw. Dat veranderde niet toen de heer La Gasse voor zijn werk als metselaar het hele land afreis de en onder meer naar Brussel moest. Het badhuis in de duinen van Cadzand was ruim zestig jaar geleden hét ontmoetingspunt voor de Cadzandse jeugd die er volgens mevrouw La Gasse 'plezier maakte'. Uit die ont moetingen kwamen heel wat huwelijken uit voort. Na twee jaar verkering trouwden Ale xander en Johanna met elkaar en gingen ze in de Mariastraat in Cadzand wanen. Kinderen De eerste tijd werkte de heer La Gasse als arbeider op het land. Zijn vrouw was als werk ster bij een familie in de kost geweest. Dat hield op toen het echtpaar overleed. Zij sprong toen haar man op het land bij. Later kwam hij als metselaar her en der aan de slag. Inmid dels hadden de twee drie kin deren, een dochter en een tweeling (jongen en meisje), nu respectievelijk zestig en 53 jaar. Na 35 jaar verhuisden de ech telieden naai- hun huidige adres. La Gasse was een van de eersten die op 64-jarige leef tijd gebruik konden maken van een vut-regeling. Sinds dien houdt hij zich bezig met duivenmelken. „Vroeger ge beurde dat wat fanatieker dan nu", vertelt mevrouw La Gas se. „Nu houdt hij ze enkel nog voor het plezier." Mevrouw la Gasse breit graag. Het echtpaar heeft vier klein kinderen. van onze verslaggever TERNEUZEN - Het dagelijks bestuur van de provincie Zee land is niet van plan om het be leid met betrekking tot woon wagencentra op korte termijn te herzien. Bijstelling van het tot nu toe gevoerde beleid is mo gelijk nu staatssecretaris D. Tommei (volkshuisvesting) heeft aangekondigd om de Woonwagenwet met ingang van 1 januari 1996 te veranderen. De veranderingen hebben tot gevolg dat de provinciale be moeienissen met het huisves tingsbeleid voor woonwagenbe woners komen te vervallen en er meer verantwoordelijkheden komen te liggen bij gemeenten. Momenteel is het huisvestings beleid voor woonwagenbewo ners grotendeels een zaak van de provincie. Hoe dat beleid vorm wordt gegeven is vastgelegd in het woonwagenplan dat in Zee land nog doorloopt tot het jaar 2000. Het Zeeuwse plan voorziet in een deconcentratie van nog drie grote centra in Zeeuws-Vlaande- ren, te weten in Sas van Gent. Terneuzen en Hulst. Met uitzondering van de ge- ARNEMUIDEN Ringrijden - In de burge meester Hackstraat te Arnemui- den houdt de ringrijdersvereni- ging In Galop zaterdag 1 juli de jaarlijkse ringrijwedstrijden. Tussen 8.00 en 17.00 uur probe ren 28 deelnemers, onder wie gastrijders uit Nieuw en Sint Joosland. de kleinst mogelijk ring te steken. Om 17.00 uur wor den de bekers uitgereikt. OOSTKAPELLE Zomeravondconcert - De Brassband Crescendo geeft vrij dag 30 juni een zomeravondcon cert in de Zionskerk in Oostka- pelle. Het Noord-Bevelands mannenkoor en het jeugdkorps van Crescendo verlenen hun me dewerking verlenen aan de uit voering. Het concert begint om 20.00 uur. meente Hulst werken de ge meenten niet al te hard aan de bouw van kleinere nieuwe woon- centra voor woonwagenbewo ners. Terneuzen heeft twee loca ties aangewezen (Sluiskil en Zaamslag), waarvan de laatste door de provinciale overheid af gekeurd is. Sas van Gent maakt helemaal geen haast met de planontwikkelingen. Gedepu teerde staten verwijten het ge meentebestuur van deze ge meente vijftien jaar achtereen geen aandacht te hebben be steed aan de leefsituatie op het centrum Tweekwartweg. Juist vanwege die nalatigheid besloot een deel van de bewoners begin dit jaar bij het provinciebestuur aan te kloppen met het verzoek buiten het Sasse centrum een standplaats toegewezen te krij gen. Gs wezen het verzoek af en drongen nogmaals bij het Sasse college aan op actie. Inmiddels heeft het Sasse dagelijks be stuur gs te kennen gegeven me dewerking te willen verlenen aan de bouw van een nieuw cen trum in Westdorpe. De gemeente Hulst is bereid een laatste centrumpje te realiseren in het nieuwbouwplan Clinge- polder. Op grond van Tommels nieuwe regelgeving zouden de gemeen ten in kwestie alsnog onder de afspraken met de provincie over de realisatie van de nieuwe standplaatsen uit kunnen ko men. Voorwaarde is dan wel dat zij voor 1 september met een knelpuntenanalyse voor de dag komen, waaruit duidelijk blijkt dat er redenen top het vlak van ruimtelijke ordening, milieuhy giëne, openbare veiligheid of volkshuisvesting) zijn -die een herziening van de eerder ge maakte afspraken met het pro vinciebestuur rechtvaardigen. Gs vragen zich af of gemeenten er goed aan doen aan een knel puntenanalyse te beginnen. Al lereerst rest hen weinig tijd en ten tweede is de situatie op de nog te saneren centra dusdanig dat langer voortbestaan van de huidige omstandigheden in geen van de drie gevallen te rechtvaardigen valt. Gs zijn dan ook van mening dat de nuance ring in het rijksbeleid geen reden is om in Zeeland eerder gemaak te afspraken te wijzigen. van onze verslaggeefster AARDENBURG - De gemeente Sluis-Aardenburg krijgt voor lopig van gedeputeerde staten van Zeeland geen toestemming om het gebied ten westen van de Eedeweg in Aardenburg te be bouwen met veertig woningen. Eerst moet de gemeente de loca tie ten oosten van de Eedeweg voor de vervanging van verzor gingstehuis Coensdike inrich ten. De gemeente heeft volgens gede puteerde staten onvoldoende duidelijk kunnen maken waar om zij zo'n behoefte heeft aan woningbouw ten westen van de Eedeweg en of het plan finan cieel haalbaar is. Ook menen gs dat het plan Groenevelt in Sluis nog ruimte biedt. Woningbouw op de zwaar ver ontreinigde hoek van de Eede weg en Verloren Kostje is boven dien uit den boze zolang deze plek, waar vroeger een metaal bedrijf heeft gestaan, niet is ge saneerd. Aangezien het 'uiterst onzeker' is of dit nog in de plan periode kan gebeuren, is het niet nodig dat dit gebied in het be stemmingsplan wordt opgeno men, vinden gedeputeerde sta ten. Coensdike In een hoorzitting in mei voerde de gemeente aan dat nog niet be kend was wat er met de oude lo catie van Coensdike gaat gebeu ren en of er op die plaats wel wo ningbouw komt. De gemeente bestreed dat voor het gebied ten westen van de Eedeweg onvol doende behoefte bestaat. De af stand van zeven kilometer tus sen Groenevelt en het nieuwe uitbreidingsplan is voor particu lieren te groot om als alternatief te dienen. Volgens haar is er voor Groenevelt zoveel belangstel ling dat een nieuwe bouwlocatie voor de vrije sectorbouw nu al gewenst is. Daar komt bij dat er geen bouwgrond meer is in de plannen Ouwe Stad in Aarden burg en Roeselaerstraat in Sint Kruis, lichtte de gemeente toe. Gedeputeerde staten vinden echter dat Sluis-Aardenburg eerst moet zorgen dat zij 61 wooneenheden van het nieuwe verzorgingstehuis Coensdike. 36 aanleunwoningen en particu liere woningbouw ten oosten van de Eedeweg (Eldenschans) realiseert. Daarmee kan de ge meente tot een acceptabele ex ploitatie van het gebied komen. Op de plek van het te slopen be jaardentehuis kunnen daarna ook woningen worden gebouwd. Het bezwaar van Aardenburger C. Verdonk wordt niet-ontvan- kelijk verklaard omdat hij geen bezwaar heeft gemaakt toen de gemeenteraad een besluit over het bestemmingsplan voor de kern van Aardenburg nam. Wel krijgt de gemeente van gs de op dracht om met Verdonk een op lossing te zoeken voor de over- lastproblemen rondom de hon denclub. van onze verslaggever TERHOLE - Bewoners van de Hulsterweg in Terhole zijn van mening dat Rijkswaterstaat en de gemeente Hontenisse ruim honderdduizend gulden voor nop hebben uitgegeven. Het geld werd door de overheden gestoken in het verleggen van een kleine vijftig meter fietspad in de kern van het dorp. Daar voor moesten eerst de restanten van een woning worden aange kocht, een stuk grond en vervol gens het fietspad op de schop. Het pad werd iets in oostelijke richting opnieuw aangelegd over een lengte van een kleine vijftig meter en van de drukke rijksweg gescheiden door een zandbak met opstaande wan den. „Het pad is", zo menen bewo ners van de Hulsterweg. „in plaats van veiliger, stukken on veiliger geworden. Bromfietsers kunnen de rare hoek die het pad maakt moeilijk maken, waar door tegenliggers aardig in de problemen kunnen komen." Mevrouw V. van Delft uit Ter hole kan er over meepraten. Dinsdag reed ze met haar zoon tje Roy over het nieuwe pad en kwamen beiden lelijk ten val doordat het kind schrok van een rare manoeuvre van een tege moetkomende bromfietser. „De knik in het pad en die zandbak zijn echt geen verbetering. De si tuatie is beduidend onveiliger geworden", meende zij. Gisteren belandden ook enkele auto's in de zandbak tussen pad en rijweg. Wat volgens Rijkswa terstaat niet kon gebeuren ge beurde op de eerste dag dat het pad gebruikt kon worden wel de gelijk. De bewoners van de Hulsterweg zijn van plan om het gemeente bestuur van Hontenisse te vra gen opnieuw naar de situatie te kijken. van onze verslaggever GOES - Rijkswaterstaat, de provincie en de waterschappen moeten zo snel mogelijk een werkgroep samenstellen, die moet zorgen voor de randvoor waarden voor de deelname van brede landbouwvoertuigen aan het verkeer. De klankbordgroep landbouw- verkeer Zeeland - een adviesor gaan van het Regionaal Orgaan Verkeersveiligheid Zeeland ROVZ) - heeft dinsdag dit voor stel gedaan. Aan het voorstel heeft de klankbordgroep ook en kele adviezen gekoppeld, zoals het idee om ontheffingen voor brede landbouwvoertuigen voor meerdere jaren te verstrekken. Het vraagstuk van de deelname van brede landbouwvoertuigen aan het verkeer is actueel gewor den na een dodelijk ongeval eind 1993 bij de brug van Sluiskil. Sindsdien is er 91 ruim anderhalf jaar verstreken. Tot een oplos sing van het blijkbaar erg weer barstige probleem is het nog niet gekomen. Eén loket Volgens IJ. L. Boom, vocfrzitter van de klankbordgroep land- bouwverkeer Zeeland en secre taris van het Landbouwschap in Goes, is er in de tussentijd wel degelijk iets bereikt. „Landbou wers moeiten vroeger een ont heffing voor hun brede land bouwvoertuigen aanvragen bij de verschillende wegbeheerders. Er komt nu één loket bij de pro vincie. Dat is al heel wat." Het is echter nog steeds ondui delijk aan welke voorwaarden de brede landbouwvoertuigen zouden moeten voldoen en op welke wegen zij mogen komen. Directeur dr H L. F. Saeijs van Rijkswaterstaat bepleitte in de laatste algemene vergadering van het ROVZ dat juist daaraan moet worden gewerkt. Boom erkende dat ook, maar dat werk kan naar zijn mening beter worden gedaan door een werkgroep met de verschillende belanghebbende overheden dan door de klankbordgroep land- bouwverkeer Zeeland. „Zij moe ten tenslotte met die randvoor waarden aan de slag kunnen." Veiligheid Als het aan de klankbordgroep landbouwverkeer Zeeland ligt. komt de breed samengestelde werkgroep er zo snel mogelijk. „En wij hebben de wegbeheer ders gevraagd", aldus Boom. „de randvoorwaarden voor bre de landbouwvoertuigen zo te formuleren dat ze werkbaar zijn voor de landbouw en ook de ver keersveiligheid dienen. En de politie die controle moet uitoefe nen. moet ermee uit de voeten kunnen." Walcherse puzzelrit voor fietsers VLISSINGEN - MAC De Zeeu wen heeft een Walcherse fiets- puzzelrit georganiseerd waarbij op iedere willekeurige dag tus sen 4 juni en 3 september kan worden gestart. De rit is 27 km lang en gaat door de westhoek van Walcheren. De startplaat sen zijn Domburg, Aagtekerke, Westkapelle en Zoutelande. Een routebeschrijving ligt klaar bij de VW-kantoren in genoemde plaatsen. SCHORE Geslaagd - Jessica Burger uit Schore is geslaagd voor het examen sociaal-pedagogische hulpverlening. Zij volgde de stu die aan de faculteit sociaal-ago gische opleidingen in Amers foort. onderdeel van de Hoge school Utrecht. VLISSINGEN Geslaagd Lydia Joziasse, afkomstig uit Vlissingen. is aan de Hogeschool Midden-Neder land in Amersfoort geslaagd voor het examen muziekthera-

Provinciale Zeeuwse Courant | 1995 | | pagina 27