W rk T nee Ik zoek de ruimte om te bewijzen wat ik Welke HBO-er bezit de kwaliteit voor adviseur hydrografie ZC7-D Justitie Hoofd Personeel Organisatie Cost Estimator Senior Piping Designers Allround 2-D en 3-D CAD Tekenaars Instrument Engineer Bouwkundig Medewerker Tekenaar/Constructeur meet- en regeltechniek POLYDESIGN PSYCHOLOOG (M/V) .O" uitzendbureau Deloitte Touche Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat 40 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 24 JUNI 19; Ministerie van Justitie Gerechtelijke Diensten Middelburg Taken Werkzaamheden met betrekking tot het personeelsbeheer/-beleid: u vertaalt sektorale regelgeving naar de dienst, geeft vorm en inhoud hieraan, adviseert over het personeelsbeleid in het arrondissement, bereidt mede] de personeelsplanning/-begroting voor, levert een bijdrage aan het opstellen van arrondissementsplannen, adviseert het managementteam, streeft naar evenwicht tussen belangen van organisatie en medewerkers. Werkzaamheden met betrekking tot organisatie en formatie: u adviseert over en tijdens reorganisatieprocessen, bereidt formatievoorstellen v/m 38 uur voor, bewaakt de formatie, bezetting en uitputting van het personeelsbudget en signaleert afwijkingen van gemaakte afspraken. Werkzaamheden met betrekking tot opleiding en vorming: u stelt het opleidingsplan op, vertaalt organisatiedoelstellingen naar opleidingseisen, inventariseert en adviseert bij individuele opleidingswensen. Overige werkzaamheden: zoals leidinggeven aan het stafburo en verantwoordelijk zijn voor het functioneren en de kwaliteit van dit stafburo, onderhouden van contact met de onderdeelsmanagers, optreden als gemachtigde voor het voeren van verweer in disciplinaire en ambtenarenzaken. Functie-eisen Diploma HBO-PW, meerjarige [en indien mogelijk tevens leidinggevende] ervaring in het personeelswerk goede contactuele eigenschappen, goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, aantoonbare affiniteit met minimaal enkele aspecten van onze organisatie is een pré, sterke persoonlijkheid, vertrouwenspersoon, creatief, flexibel, zelfstandig, initiërend en bij voorkeur een leeftijd van minstens ongeveer 35 jaar. Sülaris Afhankelijk van opleiding en werkervaring zal de inschaling worden vastgesteld [minimaal f 3945,-/maximaal f 5971,-], exclusief 8% vakantie-uitkering. Standplaats Middelburg. Voorkeursgroepen Justitie draagt bij aan het vergroten van de werkgelegenheid voor vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden. Daarom worden zij uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Inlichtingen Telefonische inlichtingen over de functie kunnen worden ingewonnen bij de heer J.N. Helmond, hoofd griffie organisatie, telefoon [01180] 772 66 of mevrouw M.E. Janse-Louws, personeelsfunktionaris, telefoon [01180] 77 411. SollicitatiCWijzC Schriftelijke sollicitaties voor 7 juli 1995 richten aan de Directeur Gerechtelijke Ondersteuning, Stafafdeling Personeelszaken, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Justitiehet juiste gewicht in de schaal Eetcafé "Bommel" Markt 85 4331 LL Middelburg Vraagt op korte termijn een Parttime Medewerkster Wij zoeken naar iemand met ervaring in te vergelijken bedrijven, flexibele instelling en goede contactuele eigenschappen. Leeftijd vanaf 25 jaar. Sollicitaties met c.v. en pasfoto richten aan bovenstaand adres. Polydesign Nederland is gespecialiseerd in de flexibele inzet van hoger gekwalificeerd technisch kaderpersoneel voor de disciplines werktuigbouw, process, piping, elektro- en instrumentatietechniek en civil. Wij richten ons op de procesgerelateerde-, machine- en transport middelenindustrie. Onze kennis en ervaring garanderen de inzet van de juiste mensen op de juiste plaats. Daarnaast adviseren wij bedrijven over de optimale perso nele bezettingsgraad en de minimalisering van personeelskosten. Polydesign heeft meer dan 400 werknemers en 10 vestigingen, verspreid over Nederland. Dank zij de groei van onze orderportefeuille zoeken wij kandidaten voor de volgende functies t.b.v. projecten in Nederland en België. Minimaal 5 jaar ervaring als Estimator voor projecten. Goede kennis van de Nederlandse en/of Engelse taal en kennis van Lotus en/of Excel. HTS Werktuigbouw met 4 jaar ervaring of MTS Werktuigbouwkunde met 6 jaar ervaring en applicatiecursussen. Ruime kennis van het.ontwerpen en berekenen van gecompliceerde piping-technische projecten. Goede kennis van 3-D ontwerpsystemen zoals Intergraph, Plantview, PDMS en PDS. Tekenaars ten behoeve van tekenwerkzaamheden met behulp van AutoCAD 12 en Microstation 4.1. Instrument Engineer met ruime kennis en ervaring in Process Industrie. HTS Bouwkunde, met ervaring in het bestek gereedmaken van bouwkundige uitbreidingsplannen. MTS/HTS-E met applicatiecursus besturingen en/of regeltechniek. Met kennis van CADAM/lntergraph/AutoCAD-12/E-Plan. Voor meer informatie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met de heer A.M. Brink, telefoon 01150 - 17655. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van een CV, kunt u richten aan: Polydesign bv, Postbus 1035,4530 GATerneuzen. Polydesign bv maakt deel uit van Randstad Holding nv, een beurs genoteerde internationale groep van ondernemingen in zakelijke dienstverlening. In Europa en de KS realiseerde de groep in 1994 een omzet van f 3,8 miljard. Stichting Psychiatrische Zorgvoorzieningen Zeeland DE REILOF, onderdeel van de Stichting Psychiatrische Zorgvoorzieningen Zeeland (PZZ), is een centrum voor verslavingszorg dat wordt gevormd door een kliniek met 20 behandel- plaatsen, een dagbehandeling met 8 behandelplaatsen en een polikliniek. De behandeling richt zich op de belangrijkste verslavingsvormen, met name alcohol-, drugs-, medicijnen- en gokverslaving. Het Zeeuws Consultatiebureau voor alcohol en drugs (ZCAD) is een provinciaal werkende instelling voor preventie, consultatie, hulpverlening en reclassering op het terrein van de verslavingszorg. Beide instellingen werken nauw samen op het gebied van de verslavingszorg. Wegens vertrek van de huidige funktionaris wordt kontakt gezocht met kandidaten voor de funktie van vakaturenummer: 8.873.95.27 voor 40 uur per week, waarvan 28 uur voor De Reilof en 12 uur voor het ZCAD. De psycholoog verricht psychodiagnostiek en cognitieve gedrags-, gezins- en groeps behandelingen. Hij/zij werkt voor klinische en niet-klinische patiënten, houdt spreek uur, doet huisbezoek en neemt deel aan de bereikbaarheidsdienst buiten kantooruren. De psycholoog maakt deel uit van het multidisciplinair overleg en participeert in het opstellen van het behandelbeleid. Van kandidaten verwachten wij, dat zij: - een afgeronde opleiding klinische psy chologie hebben; - bij voorkeur geregistreerd zijn als klinisch psycholoog; - ruime ervaring bezitten in psychodiag nostiek bij verslavingszorg; - een uitstekende beheersing van motive- ringsgesprekken bezitten; - op dynamische en enthousiaste wijze kunnen participeren in de behandel teams; - een voorbeeldfunktie innemen t.o.v. de doelgroep. Salariëring en andere arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO voor het Zie kenhuiswezen en de CAO verslavingszorg. Inlichtingen over deze funktie kunt u inwin nen bij de heer drs. J. van Praet, hoofd De Reilof, telefoonnummer 01100-37888 en/of de heer drs. J.T. van den Broek, directeur ZCAD, telefoonnummer 01180-37640. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van het vakaturenummer linksboven op de enveloppe, kunt u binnen 7 dagen richten aan het hoofd van de dienst personeel en opleiding van de Stichting Psychiatrische Zorgvoorzieningen Zeeland, Postbus 253, 4460 AR GOES. Produktiekrachten Mensen die voor langere tijd aan de slag willen en die bereid zijn flink aan te pakken kunnen bij één van onze relaties worden geplaatst. Het betreft werk in ploe gendiensten. Informatie bij: AnjaEisma 01184-15059. Horecamedewerkers i i Voor een groot evenement op de Markt in Mid delburg zijn wij op zoek naar gemotiveerde flexibel inzetbare horecamedewerkers. Leeftijd 17-20 jaar. Erva ring is een pré. Informatie bij: Emmylou Zuijdweg 01184-15059. Schoonmaakpersoneel Wij hebben regelmatig gemotiveerde schoon- maakkrachten nodig die voor langere tijd beschikbaar zijn of af en toe een dagje. Het werk is op diverse objec ten. Ben je geïnteresseerd, dan kun je je bij ons in laten schrijven. Informatie bij: Emmylou Zuijdweg 01184- 15059 of Christel Holtkamp 01180-29658. Havenwerkers Wij hebben regelmatig havenwerkers nodig. Ben jij fysiek in staat om de hele dag 25 kilo te tillen en weet je van aanpakken, dan kun je je bij ons in laten schrijven. Informatie bij: Anja Eisma 01184-15059. Serveersters/kelners Ben je in bezit van zwart/wit kleding en heb je ervaring in de bediening? Bel dan naar: Christel Holt kamp 01180-2965 8 Administratief personeel Wij plaatsen zeer regelmatig administratieve krachten bij diverse opdrachtgevers. Heeft u een admini stratieve opleiding en bent u goed op de hoogte van WP 5.1, neem dan contact op met: Christel Holtkamp 01180- 29658. st.Jacobsstraat 16A, 4381 EL Vlissingen, Telefoon 01184-15059. Lange Gee re 12,4331 LX Middelburg, Telefoon 01180-29658. U hebt bewust gekozen voor de aangifte praktijk. U zoekt een functie waarin u zichzelf kunt profileren. Bij Deloitte Touche wordt u die mogelijkheid geboden. Wij zijn één van de grotere organisaties voor financieel zakelijke dienstverlening in Nederland. Onze groei en omvang zijn mede een gevolg van onze andere manier van werken. Markt- en cliëntgericht, met korte communicatielijnen en een informele en collegiale werksfeer. Voor onze vestiging in Middelburg zoeken wij wegens uitbreiding een aangifte medewerk(st)er. Wij werken met teams, veelal in multi disciplinair verband. Hierdoor is het mogelijk iedere cliënt maatwerk te leveren. Binnen dit team gaat u zelfstandig de aangiften inkomsten-, vermogens- en vennootschapsbelasting verzorgen aangifte medewerk(st)er (MEAO-BA) alsmede de daaruit voortvloeiende werkzaam heden. U bent in het bezit van een afgeronde opleiding MEAO-BA. Enige jaren ervaring als aangifte medewerk(st)er is een pré. Uw leeftijd is maxi maal 23 jaar. Wij bieden u een uitstekende honorering en een modern pakket arbeidsvoorwaarden. Onze omvang en ons groeiende cliëntenbestand staan garant voor goede carrièreperspectieven. Wilt u werken bij een organisatie waar u alle ruimte krijgt om te bewijzen wat u waard bent? Stuur dan uw schriftelijke sollicitatie naar: Deloitte Touche Belastingadviseurs, t.a.v. mr. C.W.B.M. Wouters, Postbus 7056, 4330 GB Middelburg. Telefoon 01180-33240 (kantoor), 01186-2477 (privé), b.g.g. 01186-1321. ue andere manier van werken De directie Zeeland houdt zich bezig met een breed scala van ontwikkelingen op het gebied van (auto) wegen en vaarwegen, van waterkeringen en haven beheer, van waterhuishouding en oeververbindingen. Tevens heeft de directie het beheer en toezicht op de Rijkswegen en de Rijkswateren. De zorg dus voor de infrastructuur in deze regio. Naast veiligheid en economie spelen de belangen van milieu en landschap nadrukkelijk mee bij de keuzes die moeten worden gemaakt. De directie Zeeland telt plus minus 860 medewerkers. Binnen de hoofdafdeling Waterhuishouding en Water beheersing is de afdeling Informatie eveneens belast met taken op het gebied van waterhuishouding, waar onder advisering inzake waterloopkundige situaties in relatie tot meteorologische omstandigheden. Bij de Hydro-Meteo-groep van de afdeling Informatie is plaats voor een: HYDRO-METEO ADVISEUR m/v vac.nr. 7225 Functie-informatie Het opstellen van verwachtingen en adviezen met betrekking tot de hydraulische omstandigheden voor de Schelde-delta en het kustdistrict Zuid-West Nederland. Een en ander met behulp van computermodellen, be rekeningsmethoden en dergelijke in relatie tot de weersverwachting. Het bewaken en zonodig bijstellen van de verwachtingen en adviezen. Het initiëren van/ meewerken aan vernieuwingen en verbetering van methodieken, rekenmodellen enzovoort. Functie-eisen HBO-hydrografie: Kennis van meteorologie is een pre; goed in teamverband kunnen werken; goede contactuele- en mondelinge uitdrukkingsvaardigheden. Bijzonderheden De werkzaamheden vinden plaats in semi con tinudienst voor gemiddeld 3 dagen per week. De overige 2 dagen wordt gewerkt in dagdienst ten be hoeve van onderzoek en dergelijke. Standplaats Middelburg. Maximaal f 5.446,- bruto per maand, schaal 9 van het B.B.R.A.'84, (exclusief 8% vakantietoeslag). Informatie en sollicitatie: Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J.W.H. Stout, tel. 01180 - 86441/466. Indien u belangstelling heeft voor bovengenoemde functie wordt u uitgenodigd dit binnen 17 dagen, met vermelding van het vacaturenummer, kenbaar te maken aan: Rijkswaterstaat Directie Zeeland Afdeling Personeel en Organisatie t.a.v. Dhr. J. de Regt bc. Postbus 5014 4330 KA Middelburg. Het ministerie van Verkeer en Waterstaat wil meer vrouwen en leden van etnische minderheden in dienst nemen. Bij gelijke geschiktheid van kandidaten genieten zij de voorkeur. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Ministerie van Verkeer en Waterstaat

Provinciale Zeeuwse Courant | 1995 | | pagina 40