Geslaagd: gefeliciteerd, proost!
zeeland
16
examens
csw
DONDERDAG 15 JUNI 1995
AOC Goes
GOES - Aan het Agrarisch Op
leidingscentrum in Goes zijn de
volgende leerlingen geslaagd:
MBO, afdeling fruitteelt: Jos van
Belzen en Johan Eggebeen; afdeling
veehouderij: Martine Dijkshoorn,
Anita van Elp, Ashwin Jongenelen;
afdeling akkerbouw: Martin Brand,
Sjoerd Ebbens, Huibert Janse, Leon
Jansen. Wout van Luik. Leen Mas
tenbroek. Dirk Meulenberg, Jaco
Overbeeke. Jan-Pieter van de Putte,
Jan Riemens. Erik Schrijver, Jan de
Visser
VBO: Miriam Boone. Miranda Broek
hoven. Rob Dekker, Maurice Dour-
leijn, Kim Duerinck, Bram van Hoe
ve, Milja Hulsbergen, Mare Kerpel,
Huib Kesselaar. Arjan Klaasse. Wou
ter Mansier, Bianca Mol, Natasja
Peeters, Rijke de Astrid. Patrick Ver
west. Maaike Wisse, Joost Wüllschle-
ger, Sandra Bastiaanse, Natasja de
Bel, Pieter Brooijmans, Hendrik-Jan
ten Cate, Jos Claessens, Robin Hage.
Loes van Heemskerk, Arjan de Jong,
Wim Karelse. Stefan Kole, Merel Lin-
zell. Simone Loof, Barry Manni, Pe
tra Noya, Michiel Rijnberg, Walter
van Spijk, Wilco Vermeule, Saskia
Vermeulen
(i)VBO: Jeroen Boogaard. Frank
Boogerd, André Bos, Esther Coo-
mans, Koos Dijkshoorn, Marco van
Drongelen, Miranda Duinhouwer,
Pieter Goud, Frans Groenendijk, Si
mone Jansen, Jean-Paul de Klerk,
André Lepoeter, René Nagelkerke.
John Nieuwenhuijse, Mattie Over-
wijk, Wilco Poppe, Danielle Reijerse.
Herman Riemens, Martin Rijk. Je
roen van Sabben, Ilze Stam en Se-
bastiaan Verdaasdonk.
Heao
VLISSINGEN - Aan de afdeling
hoger economisch en admini
stratief onderwijs van de Hoge
school Zeeland zijn geslaagd:
Bedrijfs-economische opleiding:
Eddy van Bezu, Marcel Boone, Ra
mon van de Gruiter. Richard Hin-
driks. Pirn Kakebeeke. Erwin van
Kasteren, Harold van de Ketterij, Je
roen Paulussen. Simon Smits, Marco
van Stee, Jacqueline Zoetweij.
Opleiding commerciële economie:
Wendy Broekhoven, Jan Dieleman,
Rob Horter. Cinda Houwerzijl, Jet
Idskes, Petra Jeras. Frans-Klaas de
Jong, Suzan Karelse. Patrick Over-
gauw, Janet Priem, Carola Sinke,
Sandra Uytdewilligen, Heidi van Vel-
zen, Peter Wisse.
Opleiding communicatie: Ruud
Bruijn, Peter de Clercq, Edith Cy-
bulski, Mariella van Dommelen,
Wendy Duden, Natascha Kulk, Se-
phine Laros, Edith Thielen, Marlies
de Vroet, Sabina van Wijlick.
Economiseh-linguïstische oplei
ding: Sjors Borghouts, Wendie
Brauckmann, Edith Gerards. Frede-
rique Kamp, Sasja van Poecke,
Sandra Schout. Monique Schrier,
Marco Vermeeren, Mirjam Verstrate
en Caroline Wijffels.
Opleiding management, economie
en recht: Jacco van Damme, Jacco
Faas, Jurgen de Kraker, Gerard
Metske, Joost Schilperoort, "Therese
Schuit, Charlotte van Sittert, Saskia
de Waard, Eric de Wit.
Het Raveijn
Oostdijke
OOSTBURG - Aan de scholen
gemeenschap Oostdijke in
Oostburg zijn de volgende leer
lingen geslaagd:
Bouwtechniek: Wilco Beerens. Mar
tin van den Broecke, Jeroen Dhont,
Niels Modde. Jurgen Puijen-broek,
Mike Schoonakker, Dennis de Smit,
Patrick van de Voorde, Dennis Wae-
beke, Erwin de Windt.
Mechanische techniek: Duncan
Blackmail, Marco de Croock, Theo
den Dunnen, Adrie de Feijter. Björn
van Muiken, Joop Verduijn, Jeroen
Vermeire, Pieter de Wagter, Jelle de
Wilde.
Mode/Kleding: Ester Beerens, Annet
Bosman, Saskia Bouwens, Veroni-
que Calon, Sandra Datthijn, Carla
Dieleman, Jerney Focke, Debbie van
Gemert, Anne Gorthmanns. An den
Hollander, Peter van der Neut. Ju
dith Pattenier. Corine Verplanke,
Joyce Zijlstra.
Motorvoertuigentechniek: Johnny
Bartelse, Dennis Beerens, Michael in
den Bosch, Bernhard Buchner, Peter
van Cuijck, Mark de Feijter, Alex van
der Horst, Danny Houtzager, Marco
Jansen, Thomas Joppe, Dimitri de
Kok, Robbie Maenhaut, Ferry Moll,
Björn de Paepe. Hendrik-W. Pais,
Steven Raeman. Naomie Rijckaert,
Bianca Roos, Sebastiaan de Simt,
Patrick Vercouteren.
Verzorging: Monika Becu, Herlmde
Buysse, Natasja Damen, Jolanda
Dees, Annelies Dekker, Suzanne Die
leman, Marianne van Dongen, Jorina
Fieret, Joyce Geelhoed, Patricia
Haulez, Romania Van Pamel, Isabel
Picavet.
De Rede (VBO)
TERNEUZEN - Aan scholenge
meenschap De Rede in Terneu-
zen, afdeling VBO, slaagden de
volgende leerlingen:
Bouwtechniek:
Timmeren: Jochem Hoebé, Stefan
de Reu, Nitin Klapwijk, Erwin vd
Broeke. Martijn de Fouw, Martijn
Verplanken, Jean-Paul Verstraeten,
Maehiel Pape, Michael vd Maden.
Schilderen: Jack de Putter, Wilco
Schram, Niek Wisse, Metselen: Den
nis de Koning, Jim de Jongh, Thijs de
Waele, Tom de Klerk, Martin Gru-
son.
Consumptieve techniek:
Brood/banketbakken: Gideon de
Meijer. Miranda Kuzee, Vanessa Ze-
gers, Rick Eerkes, Mark de Blaeij,
Debby Bareman, Erik Buijze. Ko
ken/serveren: Rubin van Gink, Ed
win Kegels, Lenie Cerpentier. Jur
gen Koens, Reinbert Broos,
Christophe Demeulemeester. Gert-
Jan de Groene, Mischa van Poecke,
Hugo de Braai. Pepijn van Dronge
len, Theo van den Hoven, Wesley van
Hoeijen. Ivo de Putter, Pascal de Ca-
luwé.
Elektrotechniek:
Bekir Celiköz. Jeroen Pieters, Arne
de Mos, Angelo van Zeele, Jeroen En
gels, Stefan Michielsen, Kadir Dur-
gun, Ramon Tapia de Jonge, Sebas
tian Tieleman, Jacco Locht, Sjoerd
Groenenberg, Bart Cambeen, Patrik
Jonkman. Jan-Kees van Buren,
Ewald Boers, Gerard Neels, Denny
Snel, Ronald de Bokx, Peter Vos,
Sander de Theije.
Zeldenrust
TERNEUZEN - Aan het Zelden-
rustcollege in Terneuzen zijn
geslaagd:
Atheneum: Sander Aarts, Jacoline
van Alten. Chan tal Baecke, Jurgen
de Bakker. Maaike de Bakker. Cori-
na Bareman, Saskia Bareman. Karin
Basting, Madeion van Beekhoff, Mir
jam van Beijsterveldt, Pim Betke.
Manuel Bilderbeek, Suzan van de
Bilt. Jouk Boeye, Eelco Bosscher,
Wendy Dekker, Erwin van Dïxhoom.
Martine van Doeselaar, Björn van
Driessche, Jurgen Elias, Natascha
Frusch, Jordi Gernaert, Christian
Goossen, Annemarie Goudswaard,
Michel Groenheijde, Marloes Hage-
mans, Annemieke Holtkamp, Ellis
Houterman, Gert Jager, Matthijs de
Jong, Karin Kamp. Willem de Klerk,
Jeroen Klijs, Erline Kraak, Alex de
Kraker, Marga Lensen, Annemarit
van der Made, JorgMeijerink, Esther
Mullaert, Rens Naeye, Diederik van
der Pant, Sandra Philipsen, Erika
Pladdet, Martin Reijns, Claudia
Rijk, Danielle Risseeuw, Sandra
Roose, Mark Rosenbrand, Wouter
Schaalt, Andrea Scheele, Wouter
Scheele, Jeske van Seters, Maartje
Toorenaar, Mark Tornij, Geert-jan
Uijtdewilligen, Jolanda van dei-
Vaart. Hilde Vanlerberghe, Mariella
Verluide, Bianca Versti'aete, Keren-
sa de Waele, Sonja Westeneng en Es
ther Willeboordse.
Havo: Annet van Alten, Pepijn An-
theunis, Walter de Back, Monique
Baecke, Marieke Bareman, Hans-
pieter van den Berg, Euphro Blaauw,
Oswald Bloemen, Deborah van den
Bos. Michiel Broekman, Linda But
ler, Debby Cerpentier, Anouk Col-
sen, Fiona de Coninck, Marina de Co-
De Rede
TERNEUZEN - Aan de Stedelij
ke Scholengemeenschap De Re
de in Terneuzen slaagden de
volgende leerlingen:
Mavo: Sven van der Bent, Amanda
Besseling, Rianne Broekhoven,
Marckpeter van Doorn, Annemieke
Eckhardt, Christiaan Elzas, Fanny
Erpelinck, Jeroen de Feijter, Jeroen
Fieret, Marieke Gommers, Petra van
Hecke, Patricia Hendrilcse, Brian
Kegels, Sonja Kroon, Wendy de Kub-
ber, Meivin van Leeuwen, Chantal
Lindekeit, Timmy Louwiesse, Alma
Maki, Maaike Meertens, Serge Meij
er, Sonja van Neijenhof, Wendy
Obrie, Jolanda Oppeneer, Simone
Puister, Bart Reulihg, Jimmy Sleuy-
ter, Jeoffrey Tommei, Nadja de Velde
Harsenhorst, Ard-Jan Verhage. An-
ne-Marie Voermans, Lineke van de
Vrie. Simon Wanst, Tommy Willem-
sen, Erin Yeung, Pascal de Zeeuw,
Kenneth Zegers.
Havo: Mickel van Acker, Veronique
Andriessen, Marijn Antonissen, Ale
xander Bareman, Michael Bonnewei,
Rob de Bruijn, Philip Buijck, Ritsger
Buys, Kevin van Damme, Adnan Fe-
kovi Leonie Gerrits, Evelien van
Goethem, Mark la Grand, Natasja
Hari, Dagmar van Hoecke, Pascal
Hoek, Mirella Kampen, Wendy Kay,
Björn van Ki-evelen, Annette Lij-
baart. Marco van Luik, Desiree Mar-
cussen, Rajna Mihajlovski, Alexan
der van Mossevelde, Mirjam de Poot-
er, Marlon Riemens, Bas Roset, Mi
chel de Seijn, Ingeborg Spuesens,
Terzi van Steenberge, Gerton Tee-
rink. Willy Teerink, Martha den
Toonder, Sophie van der Vecht, Nina
de Velde Harsephorst, Giel Vercaute-
Severine Kas, Janko Klaeysen, Je
roen Korstanje, Bram de Kort, Rolf
de Kort, Leontien Kouijzer, Mischa
Lauret,, Herve Lebbinck, Robin Lie,
Mathieu Mortier, Pascal van Nugte-
ren, Lara Picavet. Gert-Jan Pieters,
Fiona de Regt, Christine Scheerders,
Bart Smet, Bas Sponselee, Petra
Steyaert. Mario Suy, Maaike Veen-
stra, Ronald Vernimmen, Stefan Ver
schelden. Gino Vink, Annick Vlas-
senrood. Jan-Piet Wijgergangs.
Gymnasium: Jeska Buhmann, Manu
Busschots. Lobke d' Hondt, Claudia
de Kort, Sancho Martens. Angelique
Nijssen, Filip Noens, Debby Schel-
faut, Carla Schelfhout, Petra Seg-
hers, David Sol, Annemarie Truy-
man, Nina Wilbrink.
't Zwin
OOSTBURG - Aan de scholen
gemeenschap 't Zwin in Oost
burg zijn geslaagd:
Mavo: Marijke Aarnoutse. Janet,
Basting, Sophie van den Berg, Mi
chiel van de Beukei, Nancy de Boeve-
re, Erik Bonte, Danny Boogaard, Bas
van Boven, Lobke Bron, Chantal
Cammaert, Tharissa Daamen, Je
roen Dellaert, Freya van Dijke, Roel
Duijsserinck, Martin Faas, Marco de
Feijter, Jurgen Ferket. Jim Fokke,
Jacco Frijhoff, Wendy de Gardeijn,
Cindy Goossen, Jeroen de Graaf,
Jacqueline le Grand. Chari Gunst,
Angelique van Hee, Joris van Hee,
Jeroen Helffërich, Natasja Heydens,
Liset van Hoorickx, Nico de Hullu,
Patrick Joppe, Merlijn Karreman,
Jeroen Keijmel, Moniek Kiburg,
Svenja Klaver, Stefan de Kok, Ale
xander Kooijman, Miranda de Kos
ter, Rudi Lems, Twan van Lieshout,
James Luteijn, Kathy Maenhout, Na-
HULST - Aan de katholieke ma
vo-school Het Ravelijn in Hulst
zijn geslaagd:
Mavo: Jessica Baart, Barbara Blaak,
Michael De Block, Anki Blommaert,
Koen den Boer, Diana Bogaart, Mar-
jon v.d. Boogert. Gilbert de Booij,
Paul Jos Boone, Carola van Carnpen-
hout. Peter de Clerck, Femke de Co
ninck, Jessica Coppens, Bernadette
de Deckere, Ingeborg van Dixhoom,
Davy Dobbelaar. Judith van Dorsse-
laer, Katrien Drumont, Kristel Du-
cheine, Marga Everaard, Rieneke
Everaard, Rachide Hadouehi, Wou
ter Herrewegh, Ann Herwegh, Nick
Hogerheide, Giel d'Hondt, Martijn
d'Hont, Bart Houtzager, Jochem
Huiskes, Thom Huisman, Celine Jan
sen, Jeroen de Jong, Laura Jongste,
Kelly De Kerf, Isabel Kerckhaert, El
len Keur, Marinka Klaeysen, Sanne
Klop, Astrid Koen, Alexandra van
Laere, Claudia Landzaat, Heidi Lau-
reijs, Petra van Liere, Tamara Lie-
vens, Kirsty Linting, Jolanda van
Looij, Anouska Machielsen, Tessa
Martinet, Femke Matthijs, Angeli
que van Meelen, Pieter Mels, Marieke
Munne, Heidy Nachtegael, Edwin
Naessens, Claudia Nagtzaam, Sylvia
Nasse, Caroline Neelemans, Veerle
Nout, Arno Oosterwijk, Petra van
Overloop. Mariska Pierssens, Eve
lien Polfliet, Martijn Poppe. Edwin
Raas, Shabuj Rammeloo, Robbie
Roctus, Erik Rodrigo, Harmen
Rooms, Harold Ruben, Jelle Savels-
berg, Georgina Schelfhout, Silke de
Schepper, Joris Schirris, Tonny v.d
Starre, Esther Strobbe, Katinka
Suij, Simone Tijssen, Joséphine
Truijman, Kris Vereecken, Annelies
Vernimmen, Christian Verschueren,
Raymond de Vijlder, Larry Vink, Dië-
go De Vliegher, Don Willaert, Ellen
Willaert, Desirée de Winter, Joyce
Witte, Renate v.d. Zanden.
De Steelant
TERNEUZEN - Aan de RK-
Scholengemeenschap MAVO/
VBO De Steelant in Terneuzen
zijn de volgende leerlingen ge
slaagd:
Mavo: Fatima Aknouch. Hona Baart,
Christie Bakker, Jantine Bakker, Sa-
brina van Beemen, Rachel de Blaeij,
Seron Brouwer, Jaap van Buren,
Remko Dane, Jeanet Deurwaarder,
Jochem de Dijcker. Aschwin Dij-
kens, Claudia Faas, Dylan Fierinck.
Mark Florussen, Johan Gaemers,
Cees Hamelink, Barbara den Hamer,
Hana Harms, Tim Hovestadt, Wilma
Jeremlasse. Leonie Klippel, Peter
Kooy, Jordy Laffort, Brian Lensen,
Diana Lensen, Sue-Mai-Lïn Lie Hap
Po, David Lybaert, Ronme Michiel
sen, Danielle Noens, Danielle Olie-
bek, Véronique van der Peijl, Cor Pij-
pelink, Sharon de Putter, Anja
Scheele, Arjen Smit, Veronique
Snoeck, Chantal Steenstraten, Mar
co Stoffels, Miriam Tangelder, Sas
kia van der Velpen, Fadime Yesildag.
VBO: Deborah de Bel, Fanny de Be-
tue, Marina Beumer, Shawna Beu-
mer, Dominique Blijleven, Mariëlla
de Block, Alexandra Bouwman, Mo
nique Bracke, Danielle de Brouwer.
Durdane Celikoz, Alexandra Cijntje,
Marleen Dey, Cindy Dhondt, Anja
Dieleman, Marion Dieleman, Lianne
van Dixhoom, Diana Faas, Tamara
Genetello, Joyce Gijs, Karin de
Groff, Lisette Guiljam, Linda de
Haan, Lisette van Ham, Marleen van
Ham, Femke Janssens. Anja Klaas-
sen, Ellis de Kok, Elke Levien, Judith
Lippens. Kelly Matthijs, Francis Me-
chielsen, Heidi van Meelen, Patricia
Meertens. Marie Jeanne Mulder,
Wendy Oppeneer. Valesca van der
Pijl, Angelique Pladdet, Marica de
Pooter, Jeanine Riemens. Marina
Riemens, Claudia Sierens, Maureen
Suykerbuyk, Janneke Swagers, Jes
sica Taalman, Lea van Tulden, Nan
cy Veenstra, Dorthy Visser, Marcia
de Vos, Yildiz Yigit, Cennet Yilmaz,
Natasja Zandstra.
Eindexamenvreugde in het VlissingsejongerencaféFrapo's.
foto Ruben Oreel
De Rietvliet
HULST - Aan de rk-scholenge-
meenschap De Rietvliet in
Hulst zijn de volgende vbo-ein-
dexamenkandidaten geslaagd:
Bouwtechniek timmeren: Femke
Bisschop, Stefan Fassaert, Tom
Huis, Bart Lernout, Luc van Looij,
Jeroen Maas, Isman Segers, Kim van
de Velde, Peter Verrassel, Mike van
Vugt.
Bouwtechniek metselen: David
Boeckling, Jugen Mahu, Davy d'O-
lieslagers, Renzo van Waesberghe.
Elektrotechniek: Abdi El Assri, An
gelique de Block, Job van Dorsse-
laer. David van Eetvelt, Tom Heij-
ens. Benjamin de Jong, Yüksel Ki-
linc, Susan Klaassen, Wouter de
Neijs, Judith de Roos, Rob Alexan
der Schipper, Jeroen Slolk, Didier
Verstraeten, Jeffrey van der Wielen
Mechanische techniek: Eujenio Al
varez Morcus, Colinda Bakker, Rob
bie Bilterijst, Dennis de Block, Den
nis Buijs, Werner van Driessche, Ar
jen van Es, Freddy Esseling, Leo de
Graaf, Bart van Hove, Marco Janse,
Johnny Janssen, Martijn de Keijzer,
Gerald Lafort, Björn Maas, Mike
Raats, Jurgen Ras, Björn Reunis,
Roy de Rijck, Diana Segers, Paul
Steijaert, Peter Steijaert, Remco
Stevens, Tommy Timmermans, Jur
gen Verbist. Wilfried de Vos, Patric
der Weduwe, Steven de Wever, Ben
Willaert
Verzorging: Tamara de Booij, Mireil-
la van den Broeke. Daisy Cools, Ra
chel Dophemont, Loes Duerinck,
Llesbeth Freijzer, Chava-Judith
Fresco, Natunjah Fresco, Joyce Ger
rits, Angelique de Gucht, Michële
Hemelaar, Patricia de Koster, Pau-
lien van Leemput. Peggy Meersman',
Saskia Morcus, Esther Neve, Anneke
van Poppel. Sacha Rombaut, Daniel
le Roose, Marjon Steijaert, Shirley
Mc Taggart, Ruselien Valencia Ale-
gre. Monique Versaevel, Martine de
Vliegher, Cindy de Vos, Natasja de
Vos.
Administratie: Evie de Bakker,
Theodora Bleijenberg, Nathalie Bos
scher. Cynthia van den Branden,
Anatevka Dooms, Cindy van Dries
sche, Debbie van Driessche, Renato
van Esbroek, Sander Eshuis, Elisa
Gerrits, Stefan Gerritsen, Pascal
Haulez. Marieke van Helvoirt, Niki
Henderiks. Michel de Hommel, Inge
van Houten, Anoeska Huijssen, Lin
da Jansen, Mariska Janssen, Véroni
que Loones, Ellen Meertens, Kim
Merckx, Renate Mores, Celeste Pel-
tenburg, Inès de Ridder, Wendy de
Rijbel, Saskia de Rijk, Michelle
Thompson. Marleen Zwartelé
Installatietechniek:
Jody Jansen, Milan Kostanjevec,
Maarten Blansjaar, Bas Schelfaut,
Henri Zegers, Daan Hogenbirk, Juan
Bos, Jeroen vd Peijl.
Mechanische Techniek:
Patrick Liefting, Arjan Boon. Siacko
Koster, Erik Herrebout, Krijnie de
Nood, Michael vd Akker, Christoffel
Hamerlinck, Joey Visser. Dennis
Ploegaert, Lammy Lenders, Stefan
Jordan, Christiaan v.d Struik, Mar
tin Fluijt. Mervyn Overbeek, Mark
Otterloo, Erik Dieleman, Jeroen van
Woerkens, Rudie Eerkes. Sjoerd
Baard, Ivan van Dijk, Leander Ha
melink
Motorvoertuigentechniek:
Jean-Paul Sturm, Dennis Verhelst,
Rudo Webbers, Pascal de Koeijer,
Rogier v.d. Eynde, Wim de Feijter,
Sjako Guiljam, Michel Hulshout,
Remco Everaard, Peter van Doorn,
John Bakker, Jeroen Dekker, Ei-win
Dogge, Murat Karademir, Martijn
Kox, Jacko vande Ree, Siebrand
Riemens. Martijn van Rijn, Robert
v.d Slikke, Danny de Poorter, Pa
trick Noordhoek, Alex Maenhaut,
Johnny Meeusen, Erwin Meijer,
Remko Sprenger IVBO Bouwtech
niek:
Jürgen van Ecke, Edwin de Kort,
Remco van Sikkelerus, Shailendra
Soebedar, Angelo van Goethem.
IVBO Mechanische Techniek:
Ago de Vries, Patrick van Leeuwe,
Alain v.d. Vloet. Berry Lootens, Da
vy Passemiers, Joerie van Meurs,
Ronny Hofman, Jerry Heppener,
Danny Bruning, Peter van Tiel, An
dré Snap, Jos van Hofwegen, Chris
tian Grootjans, Robbie Nieuwhoff,
Bas Hoefeijzers.
De Schans
TERNEUZEN - Aan school De
Schans (VSO-LOM) in Terneu
zen zijn de volgende eindexa
menkandidaten geslaagd:
Mavo; Mirjam van den Berg, Daisy
Boelens. Ian Cummins, Marieke
Dees, Sander van der Giessen, Ale
xander Kors, Maris-Jan Kuijper, Jos
Marcusse, Jurgen Pauwels, Jaimè
Seghers, Martijn Smit. Sander de
Zeeuw, Robin Zwanink. Certificaat
natuurkunde: Ingrid Tacq.
VBO-verkoop: Judith van der Endt,
Bianca Hamelink, Aldy Nijskens, Za-
hira Sheikkariem, Arjen Suy, Bas
Versluys, Mirjam Verspoor. VBO
(certificaten Nederlands/Engels: Te-
nyo Rouw. VBO (certificaat bedrijfs
administratie) Jos Marcusse.
ninck, Esther Dees, Christel Diele
man, Dianne van Dixhoom, Jan van
Drongelen, Laura Eijsackers, Gerrie
de Fouw, Pim Griens, Sabine de
Groote, Hilde Hamelink, Johan Ha
melink. Paul Hendrikse, Bas Hoef
man, Leonie Hoek, Jan Hoenselaar,
Catlien de Jager, Heieen de Jager,
Lieve Jansen, Jeroen Jansens, Jack
Kaïjser, Lianne ten Kate, Yvette
Kentin, Uze Kint, Saskia Koens.
Marjanne Kolbeek, Ellen Kolijn, Vin
cent Koole, Wouter Kruisifikx. Syl
via Kruppa, Peter Kuijper, Michael
van Loozen, Annelies Lucasse, Lian
ne Lucasse, Lenie Maas, Joris de
Maat, Martin de Maat, Suzanne Mar
tens, Coen de Meyer. Miriam Mieras,
Sara Neve, Martijn Ollefers. Karin
van Opdorp, Ruben Openneer, Jo
landa Prins, Marieke de Putter, Kim
de Rijk, Judith Roose, Sander de
Schepper. Kaca Sekulic, Christiaan
Swierenga, Monika van Tatenhove,
Heidi van der Veeke, Jeroen van de
Velde, Tijl Vercauteren, Rianne Ver
doorn, Annemarie Verduin, Lou Ver-
haegen, Esther Verhage, Gerdientje
Verpoorte, Tanja Verschelling en
Erik Witte.
Mavo: Marion van Alten, Mario de
Bat, Sylvia van Belleghem, Geertje
van den Berg, Annemieke de Blaeij,
Angelo Boonman, Sebnem Bosman,
Heidi de Braai, Jilka Brandt, Marina
de Bree, Jeanette Brouwer. Natasja
Cerpentier, Jordi Cevaal. Rianne van
Damme, Joey Dieleman, Melame
Dobbelaar, Ilse van Doorn, Hanim
Durgun, Meivin van Es, Francoise de
Feijter, Christine Fijnaut, Ellen
Freijser, Niels van Gerven, Jordy
Goossen, Shimul Goossen, Kelly Gu-
the. Maarten Hamelinck. Menno Ha
melink. Maikel Harte. Xavier Her
man. Philip Hoekman, Tony Hoog-
wijk, Martme Ijsebaert, Martin IJzer
man, Hulya Izci, Emmy Janssen, Flo-
ris de Jonge, Martine de Jonge, Anne-
bel de Jonge, Nadia Kaiser, Jacques
van der Klein, Sander de Koeijer,
Jean-Paul Koole, Bianca Kors, Mar
tijn Kruit, Jort Kuipers, Maaike Kui
pers, Jan Maas. Patrick van Megen,
Melanie Meier, Mike Nelis, Ellen van
Opdorp, Henri van Os, Karien Pas
veer. Bianca Philipsen, Marisca Pij-
pelink, Muriel Pollemans, Louis-Phi-
lippe de Pooter, Martijn Rijckaert.
Mario Roegiest, Jasper Saman, Bri
gitte Scheerhoorn. Esther Sprenger,
Hatice Tas. Madelina Tollenaar, Pa
trick Uitdewllligen, Rebecca Une-
putty, Ramses Verbrugge, Björn Ver
duijn, Carien Verhoef, Daniel Verlin
de, Rene Vink, Bart van Wasbeek,
Jaap-Jan Westeneng, Dicky van der
Windt, Richard Wullems, Anne Dou-
we van der Zee en Monique van Zet
ten.
ren, Elisa Verkuijl, Colinda Ver-
meersch, Sven de Vilder, Roy Wit
kamp, Joel ine Yeung
VWO: Alicia van Assche, Christine
Barbé. Lisandre Begijn, Ilja van Bre
men, Barbara Bms, Margreet Crom-
heecke, Guido Dees, Juanita Djojo-
separto. Jolanda Fontijn, Bas Fuk-
ken, Jeroen Gerrits, Ellen Gommers,
Marijke Grave, Marlous van der
Hooft, David Jones, Marcelle Kamp,
Farik Kaya, Manon Kotvis, Floor
Kuijpens, Jessica Lauret, Renate
Louwerse. Mirjam Maas, Douwe van
der Meer, Dennis Meerveld, Jasper
Meijer, Linda Meijer, Ineke de Moor,
Aafje Ouwehand, Claudia Provoost.
Bart Rienties, Ruben Roijers, Judith
Verhage, Erik de Visser, Renske van
der Vorst, Wilma de Zeeuw, Sandra
Zegers, Sjoukje Zegers. Kees Zorge.
Jansenius
HULST - Aan de scholenge
meenschap Jansenius in Hulst
zijn de volgende leerlingen ge
slaagd:
Havo: Ilse Bauwens, Fabian de
Beyn, Arnoud de Booij, Kim de
Booij, Patrick de Booij, Annemiek
Bracke; Christiaan van den Branden,
Jorrien van Bunder, Carolien Coone,
Sarina Dekker, Marco Dieleman,
Chantal Dobbelaar, Boris Drost,
Alain Ducheine, Maartje Everaard,
Chantal de Feijter, Gabine Fokkens,
Nienke van Geesbergen. Desiree Go-
vaert, Patrick van der Ha, Saskia
Haayer, Audrey van Ham, Nancy Ke
gels, Pamela Klop, Jurgen Kriec-
kaert, Pepijn van Kuppeveld, Joyce
Lambert, Dennis Lensen. Jurgen
Lernout, Moniek de Maat, Tomas
Mahu, Wim van den Manacker,
Margje van Megen, Charlotte Meij-
ers, Erik Nout, Eeije Pattyn, Jurgen
Piessens, Daphne Pollet, Jan de Rid
der, Wendy Rodrigo, Bertina Roels,
Sigi Roels, Bernd Schepman, Jo
chem Schillemans, Merel Schreurs,
Annemieke Smulders, Jaap van der
Sneppen, Bart Spitters. Maurits
Stolte, Peggy den Tenter, Tjiddo
Veenstra, Jochem Vermandei, Ca-
thelijne Verstraeten, Esther van
Waes. Veronique der Weduwe. Nadia
de Wee Axel. Tamara van Wesemael.
Ilonka van de Wiele.
Atheneum; Barry van Acker, Brian
van Acker. Vivian van Alern, Martijn
Benjaminsen. Jeske Boogaart,
Daphne Buijsse, Eef Coenen, Niels
Dekker, Annet Dieleman, Angelo
Dierick. MarjolQn Durinck. Samuel
Frijhoff, Maarten Van Goethem, Jo
landa Groffen, Theo van der Ha, Ale
xander d' Haens, Serge Hoefnagels,
Heidi van Hoof, Robin van Houdt,
Claudia van Houte, Danielle Jansen,
tasja Marysael, Harm-Jan Meijer,
Stefan Neyt, Joseline Nieuwenhuijse,
Mirjam van Noort, Paul van Oor
schot, Heidi van Oostenbrugge, An-
claire van Opdorp, Lesley Pieters,
Carlo Ras, Hugo Robijn, Cindij
Ryckbost, Desirée Saffne, Michael
Saffrie, Esmeralda Schipper, Use de
Smit, Suleika de Smit, Evelien Spin-
newijn, Marika Steijaert, Roy Stok-
kerman, Melanie Streefkerk, Saskia
Tan, Shelly Termont, Gerben Ultee,
Jennifer Verbeke, Ruben Verheul, Vi
vian Vermeulen, Leontine Verstrae-
te, Barry Verweire, Pieter van de Vij
ver, Matty van Voren, Christian
Vriends, Machiel Weimar, Paul Wes-
sel, Wendy de Wever, Norbert Wil-
lemsen, Arjan Worst, Riska Wouter-
sen, Jeroen Zeegers.
Havo: Chantal de Baets, Carlien Be
cu, Marco Beekej Michel de Bie, Da
nielle Burlet, Caren den Dekker, De-
bora Dusarduijn, Niek Fliers, Moni
que Franssens, Natascha Geernaert,
Jurgen Gijsel, Wim le Grand, Jutta
Groosman, Annick van Haneghem,
Ruud Henry, Esther Herweijer, Lau
ra van de Kreeke, Patrice van Land
schoot, Jean-Pierre de Loos, Natha
lie Merrelaar, Inge Michielsen, Jo
chem Noé, Marleen Noë. Monique
Philipse, Kim du Puy, Dennis Ris
seeuw, Ingeborg Roman, Vincent de
Rooij. Hannie Rosseel, Pascal Smit,
Johan van Strien, Athy Thijen, Wes
ley Vermeere, Annemarie Verplanke.
Tamara Versprille, Annemieke Ver-
straaten, Joke de Vlieger. Ton van de
Voorde, Chantal de Vulder, Jurrian
Wijffels, Jeffry Wisse.
VWO: Maickel van Bellegem, Steven
Blaakman, Sjors Branderhorst, Ar-
mand Broijl, Veronique Calus, Alice
Clyncke, Sven Cruson, Joris Dhont,
Bart Groosman, Esther Grunbauer,
Moswa Herregodts, Bart Leenhouts,
Jurgen van Limmen, Jodie Lips.
Marc de Loos, Jurgen Marteijn. Roos
Moot. Tobi Musson, Annemieke van
de Runstraat, Lenie de Schipper,
Pascal Seen, Sebastiaan de Smet,
Libby Traas, Antoinet Verhage, Ro
land Verschaeve, Bastiaan van de
Vijver, Maarten Wijffels.
Scheldemond
VLISSINGEN - Aan de stedelij
ke scholengemeenschap Schel
demond in Vlissingen zijn ge
slaagd:
VBO: Khalid Acheklaf, Jaoid Afkir,
Angelo Autiero, Jacqueline Baar-
ends, Stephan van Bakel, Edwin van
Beek. Nadia Ben Sallam. Annemieke
van den Berge, Cindy Bos, Dennis
Both, Fedua Boubouh, Lobna Bou-
bouh, Aouicha Boughaou, Mounia
Boukliriss. Fouad Bouzambou, Jo
han van Boven, Kris van Boven, Celi
ne Boyreau, Ramona Braem, Jeroen
Brasser, José Brons, Dominique
Bukkens, Ilona van der Burgh, Nico
le Cijvat, Carlijn Coppoolse, Chantal
Corré, Wouter Dobbenga, Andy Dun
nes, Fadoua Elfassi, Virgil Fris, Ste
phanie Guingo, Wouter van Hengst,
Brigitte van Hoeydonck, Samantha
den Hollander, Ferry Hollestelle,
Gaitrie Jliagroe, Thijs Kranenburg,
Mories Kurtdili, Mourad Lahbal, Fa-
thallah Lasfar, Sylvia Matthijsse, Sa-
mir Mayo, Silvia van der Meer, Wen
dy Merrelaar, Robert Molegraaf,
Frank Moore, Norik Murad-der Be-
drosian, Xander Net, Peter de
Nooyer, Richard Notebaart, Marco
Overdijk, Filiz Ozcan, Brenda de
Pagter, Erwin Poppe, Erik Radema
ker, Ilham Raji, Roland Reijerse.
Chris van Renswoude, Sonja Rhijne,
Evelien Rottier, Rinske Scheltus, Wi-
chert Sierts, Marinus van Slooten,
Mira Splinter, Daniella Struyk, Mar
jan Taal, Tamara Theune, Jeroen
Verkaart. Mathilde Versprille, Ben-
nar Vet, Dennis de Visser, Hugo Vis
ser, Robbie Visser, Richard de
Voogd, Sabrina de Vos, Leontine Wa-
leboer, Monique Weeland. Monica
Weezepoel, Johnny Weisenbroek,
Wies Wesdorp en Ludy Zegeren.
Mavo: Merel van de Anker, Joyce An
nan, Monique Asselot, John Bellers,
Maarten Berendsen, Mark Bruin,
Reinier Castel, Patricia Castelein,
Adam Chapman, Eva Cornelis, Andy
Costes, Pauline Dijkhuizen, Wendy
Duijm, Sebastiaan Duijn, Hanneke
Franssen, Lenny Gerards, Jacqueli
ne de Graaf, Lilian van Grafhorst, Je
roen Hamelink, Jorit Henning, Mi
chel Herrebout, Stephane Hoeben,
Gabrielle Hoogesteger, Anouk Ili
Violeta Ivasuk, Patrick Jacobse,
Dennis Jansen, Britta Janssen,
Mirjana Jerkovic, Bas van Kempen,
Sandra Kodde, Marlou Korver, Desi
ree Kuzee, Ferry Leyting, Lisa Leu-
nis, Mare Maquelin. Damir Martin-
cic, Monique Meesen, Linda Melief-
ste, Judith Merk, Sabrina Molenaar,
Daniel Muller, Kim Nijboer, Raphael
Oertel, Shera Out, Irma Perdok,
Mark Ravestein, Mickael Reijke,
Quintyn van Riel, Marieke Rijkers,
Jerome Riverola, Linda Rook, Mas-
ha Schillemans, Sabine Schink, An
ke Schothorst, Martijn Snijders, Kim
Sommeijer, Ramon Vael, Karlijn
Vantricht, Rinke van de Velde, Carly
van Velzen, Mirko Vojinovic., Wilfred
Vreeke. Marko Walhout, Lydia Wiele-
maker en Mario Wilbrink.
Havo: Pepijn van den Anker, Renate
Bebelaar, Marieke te Beek, Leonard
Bijlsma, Hilair Bislip, Richard Bron-
ke, Cecile Brugman, Mirjam Buis
man, Harm de Coninck, Marieve
Craste, Jeroen Dijker, Niels Franzen,
Judith Gravemaker, Bouwe Gulte
ling, Joost Hanenberg, Alexander
Hardy, Baukje van Harlevelt, Mark
van den Hooven, Lennart van IJzer-
loo, Jeroen de Jonge, Marcel Joosse,
Jeroen de Kam, Celene de Kam,
Claudia Koole, Annabel Kosten.
Yvette Lutz, Cipto de Man, Valeska
Naslaly, RobbertJan Nortier, Tara
Out, Philip de Pagter, Lennaert Pool,
Patrick Rombouts, Tere van
Rooijen, Robert de Ruiter, Edo Rus-
tempasic, Marieke Sandker, Mare
Schets, Jaap Stuurwold, Digna van
der Vet, Niels Visser, Henriette Vis
ser, Moniek van Waterschoot, Bart
Willemsen en Femke Zeegers.
VWO: Karlijn van Beersum, Collin
Boelhouwer, Blorn Bos, Esther Ceu-
len, Tji-jan Cheung. Heieen de Co
ninck, Saskia van Dam, Sandra
Deurloo, Sanja Djuric, Lilian van
Emden, Natascha Fluijt, Danijel Ga-
vranovic. Amber Gemmeke, Marije
Hendrikse, Wendy van den Hengel,
Manon van Herwerden, Saskia Hof
man, Bas Huiszoon, Linda Jansen,
Renate van Keulen, Lientje de Ko
ning, Liesbeth Kooiman, Muriel Krij
ger, Tom Lefeber, Petra de Nooijer.
Eliza Pourchez, Boyke Sewlal, Elmar
van de Velde, Pieter Ventevogel en
Marjolein Vos.
MIDDELBURG - Aan de
Christelijke Scholengemeen
schap Walcheren zijn geslaagd:
Havo: Mariëlle Adriaanse, Roosje
Antheumsse, Dennis Barendse, Jo
chem Bargeman, Joep Bergmans,
Rosali Biondina, Simon Blaas, Jas
per van Bochove, Emilie Bogaerts,
Johanneke Boogaard, Gerdo den
Boon, Annelies Boone, Marco van
Boven, Patrick Caljouw, Esther Cij
vat, René Dekker, Sjoerd van Dijk,
Jeroen van Dis, Ungila van .Es, Mau
rice Francke, Stefanie Gabriélse, Ra
mona Geerse, Marije Glerum, Lies
beth Goverse, Ebrina de Graaff, Es-
mee Groen, Peter de Groot, Ilja
Grootenboer, Michiel de Haan, Jelle
Haandrikman, Cissy Hallo. Coen Ha
melink, Irene Hamelink, Thijs van
der Heijden, Maarten Hengst, Rutger
Hengst, Anoeska Hoefkens, Michel
Houmes, Sonja van Houwelingen,
Marlies Hulsteijn, José van Iwaar-
den, Maartje Jacobs. Gejo Jansen,
Carline de Jong, Hillegonda van de
Kimmenade, Annemarie Klein Wol-
terink, Tamara de Klerk, Vincent
Knoester, Arend Kodde, Fiona Koe-
voets, Susanne Kolff, Diana de Kroo.
Josselien Leenhouts, Knstien van
Leerzem, Jeroen van Leeuwen, Ange
la Lievense, Wendy Lievense, Lydia
Maris, Paul Maris, Jacolien Matthijs
se, Gijsbert van der Meulen, Karin
Minderhoud, Mariëlle de Muijnck,
Sven Neve, Karina Noziglia Araya.
Martin Oele, Jinty van Os, Arnold
Osté, Meina Pasma, Anne-Gera
Poortvliet, Matthea Quist, William
Reijnhoudt, Antoinet Reinhoudt,
Anja Reuvers, Edwin Rhemrev, An-
ne-Ruth Roelofsen, Suzzy Salhuteru,
Richard Sandee, Inger van Schailc,
Danny Schog, Gillis Schroevers, Jes
sica Schuuring, Anne Simonse, Mar
cel Sinke, Jeroen van Sluijs, Antoi
nette van Sorgen, Nadine Timmer
man, Jeroen de Troije, Paul Vane-
veld, Miranda Verburg. Martin Ver
hage, Patrick Verhulst, Evelien Ver
meulen, Colette Visscher, Martina de
Visser, Björn van de Vliet. Wijnand
Voogdt, Annemarie van Voorden,
Bart-Jan de Waard, Astrid van Waas,
Wilma Weststrate, Stefanie West-
veer, Auke van der Wielen, Marjon
van Winkelhol', Rana Wisse, Stefanie
de Witte en Reinier Wondergem.
VWO: Vera Adriaanse, Florian An
driessen, Christian Bakker, Richard
v.d Berg, Meta de Best, Brechtje
Beun, Danille Bollebakker, Caren
Bouwmeester, Peter van de Broek,
Gonneke van de Broeke, Sandra van
de Broeke, Krijn Bustraan, Isabelle
Cox, Peter Danilse, Maarten van der
Driest. Nympha van der Feen, Jitte
Flapper, JUrgen Greiner, Inna Griep,
Gita Griffioen. Michiel Heijliger, Joli-
na Hengst, Inge Hoefkens, Jeroen
Hollebrands, Pieternel Hummelen,
Esther van Iperen, Nelleke Jackson,
Inge Janse, Els Jasperse, Friso de
Jong, Bas Kalle, Natasja de Kam,
Mercy Kamermans. William Keste-
loo. Edwin van de Ketterij, Godelie-
ve Kisjes. Remco Klap, Maarten de
Klerk, Eveüen Koppejan, Michiel
Koppejan, Susanne Koppejan, Mar
lies Koutstaal, Michiel Krijger, Pie
ter Lievense, Dennis Loner, Lisette
Luteyn, Arnoud Matthijssen, Baukje
Meesen, Martijn Melens, Dennis Mei-
se. Martijn Meulblok, Emmely van
der Meulen, Petra Minderhoud, Da-
niëlle Monté. Esther Nijhoff, Paul
Nonnekes, Joel Pattenier, Evelfe,
Ploegaert, Adriaan Prinse, Aug^j
Roelofsen, Martijn de Roos, Mini,,
de Ru, Ronny Saaman, Peter San.
dee, Marcia Sanderse, Hans Sck
per, Mariétte Schuijt, Yves Stoning
Jolanda Stormink, Laurien van V,].
zen, Sebastiaan Verboom, Luc Vier.
gever, Anke de Visser, Maaike Vol
ker, Yvette van der Voort. Woui,;
Vos, Eva Wagenaar, Arvi Wakel
Marlies van der Welle, Saskia d.
Werk, Mariëlle Weststrate, RmpJ
Wiessner, Stéphanie Witsiers en Nei
leke Wouters.
SSGM
MIDDELBURG - Aan de Steile-
lijke Scholengemeenschap Mid
delburg zijn geslaagd:
Mavo: Diana Beenhouwer, Ricliam
van den Berg, Marjolein Biesen.
na Blom, Annelies van Bockel. Liset-
te van Bodegraven, Jeanette d.
Boer, Cilia Bommelje, Tineke Bos
nia, Bayram Cebeci, Francesca de
Coninck, Michael Dolfing, Heidy it
Due, Bertjan Duijts, Bas Flammaa
Ellen de Gelder. Peter Glas, Chrinv
Goudswaard, Katja de Groes, Slis',
ron Haars, Vincent Hector, Kam
Hemmes, Rudolf Hols wilder, Ton
Hootsmans, Björn van Iersel, Frar-ï
Jalcobsen. Sacha de Jong, Richard
Jongepier, Llnda Joosse, Jos Jozias"
se, Paul de Kam, Esther Keijmel
Lennard Knol, Esmee Koning, Mo
rea Koning, Tanya Kooij, Mattfe
Kramer, Remy Lissenburg, Jaco dj
Looff, Sharon Manuhuwa, Dauw
Matthijsse, Eddy Matthijsse, Peggv
Mensing, Marcel Mico. MirandaM»
derhout, Bob Onkenhout, Mirjam
Oreel, Bulent Ozcan, Thijs Poori
vliet, Danielle Provoost, Ronald Ra
demaker, Joyce de Regt, Linda Reu
vers, Silvie Romeijnsen, Ronny Ru
zerna, Monique de Rijk, Fannie van
der Sluijs, Jeroen Stutterheim, Yilda
Tamambay, Susanne van Velzen.
Florentin Verboom, Martinique Ver
schoore, Anita van der Vlugt, Ron>
me Vosselman, Jesse de Vries, Walk
van de Werfhorst, Martijn Wolf, Ra
mon Wijs en Linda Zijl.
Havo: Pascal Adriaanse, Carici
Baas, Anne Bogaard, Patricia Clau
sen, Marielle Codee, Yvonne Co:-
stanje, Bastiaan de Deckere, JonsEr-
kelenboom, Donya El Fadili, Lisette
van Erkel, Gijs Folcherts, Bianca
Geelhoed, Femke Geleijnse, Caroli
ne Greiner, Joris Groeneveld, Jilsfe
van de Gruiter, Emily Gijsbers, RkI
Harinck, Jeno Havelaar, Reneevm
den Hemel, Mabel Hilgersom, Matje
van der Hoest. Kitty den Hollands,
Antoinette Hollestelle, Pauline In-
gen Housz, Sandra van Iwaarden
Joyce Jansen, Babette Jonker, )t
chiel Joosse, Marcelle de Kam, Serite
Kastaci, Mariska Kersten, Ann:
Kodde, Edward de Kuijper, Kok
Kuijpers, Djura Lekatompessy, li
sette Lievense, Judith Luijk, Sandra
Luijk, Lester Lywood, Manuelavan
der Mast, Jordy Meerman, Evelein
Mesman, Camiel Meijer, TabillH
Meijer, Marjolein Minderhoud, Cindr.
Mulder, Christian Muller, Angiedi
Nooijer. R,onald Oreel, Elkie Óver
weel, Annemiek Persijn, Ellen Pol
derman, Jan-Willem Poppe, Eva Ra-
gut, Jeroen Rempt, Sharon Roos?.
Vincent de Rijke, Fleur van Rijn, Su
san Schardijn, Richard Schumacher,
Anneke Slabber, Joyce Smolders
Eveline Stroucken, Dagmar Sijnke,
Siona Teileman, Grace Tjon A Fat
Emma Verbeek, Peter Verhage, Bei-
trijs Vermeulen, Marielle Verwer.Si
mone Verweij, Monique Westenw;'..
Helene van Wilgenburg, Stella Wil-
lemse, Femke Wohler, Wieteke Wol-
terbeek en Ralph van Zuuren.
VWO: Bas Bekenkamp, Esther vu
den Berge, Naomi Birnbaum, Louis?
den Boer, Ingrid Boone, Jacco Boon
man, Sipko de Bruijne, Lars Daam
en, Jitske van Diepeningen, Joon
van Driel, Eline Duine, Raymond!
Dij kwel, Jan-Kees Fait, Jeffrey Gra
vemaker, Joost Gulien, Sandor Hen
driks, Muriel van Hoek, Koen Hol
tring. Philia de Jonge, Maarten Jon
gen, Femke Jonkers, Nicole Joosse
Rianne Kasander, Melanie Kerklid
ve, Annelies Koch, Teus Komniei
Sjoerd Koopman, Eefje Koppers,Po
trieia Laven, Caroline van der Let
Wouter Ligteringen, Chantal Maal
Floris Maljers, Sander Maranus.Sas
kia Meijs, Manuel Nijpjes, Salts
Overweel, Mathieu Pasquier, Ju
riaan van Poelje, Pascal de Pot®
Rosalie Puiman, Angela Radent
ker, Ritske Rensma, Annemiefe
Roelse, Tim de Ruijter. Patricia Sa
venije, Suzanne Schaapman, Cark
Smolders, Agnes Souman, Id®
Sturm, Wouter Theune, Pieter-Jaif
Thiadens. Helene van Uitert, fik
Valckenier von, Patrick van der Vel
de, Liesbeth Verdonk, Stijn Versti;
nen, Bas van Wallenburg en E(id)i
Zondervan.
Tooren vliedt
MIDDELBURG - Aan de Toor-
envliedtschool (samenwer
kingsschool voor voortgezet
speciaal onderwijs) in Middel
burg- zijn de volgende leerlin
gen geslaagd voor het Mavo
examen:
Allaart Barry, Roland Assink, Ja®?
v.d. Berge, Haiko Bergen, Karin
Boomsma, Erwin v.d. Broek, Veroni
que de Hamer, Arthur den Harlo;
Wouter Jansen, Viola Klarenbeef
Jeroen van Leeuwen, Serge v.d. Ms-
de, Leonne Mastboom, Lourent Mij-
hous, Iris Mohlman, Annemarie Of-
Ie, Michel den Outer, Sander Peli
kaan, Orlando Sahetapy, Marlij!
Schoenmakers, Tim v.d. School
Jaap de Waard.
Onder de Linden
THOLEN - Aan de Thoolse
scholengemeenschap Onder it
Linden zijn de volgende leerlin
gen geslaagd:
Bouwtechniek algemeen: Mich:--'
Bazen, Richard Burgers, Justin
Leo Dorst, Jeroen Fase, Rie"1
Gorsel. Come van Haaften, Ene v»
Haaften, Jos Hage. Bertram m
boer, Johnny Noom, Wilco
Hilco Suurland. Christiaan
en Philippe Zwartepoorte
Motorvoertuigentechniek
meen: Eric Burger, Come van tw
en. Roelof van Evelingen, Gabie^1
boer, Erik van Heusen, Jeroen w
Hof, Leo Jansens, David Joppe.141
Leeuwis en Jean Vermeulen
Mechanische techniek MS™1'*
Ronnie Beeke, Anko den Engelspf
Piet de Graaff, Matthijs Hage-
tijn Hoven. Adriaan David Keu
Carlo Kloet. Copain Kortland,^
Lindhout, Bennard de K-ijke en
mar de Vogel.
Verzorging: Wendy van Ast.,
tien Brouwer. Jackelien
boom, Elles Eversen. Mirjam jZ
hof. Danielle Gunter. Daniela w
mans. Natasja Ketting, Angela^
der Klooster, Conny Laroolj, D
Moed5"0
le Ligtendag, Geertrude
Petra Polderman, Carmen
deR®
Angela van de Sande. Mirjam^.
Jessica Stoutjesdijk. Cindy
huizen en Cindy Vroegop,