Geslaagd: gefeliciteerd, proost! zeeland 16 examens csw DONDERDAG 15 JUNI 1995 AOC Goes GOES - Aan het Agrarisch Op leidingscentrum in Goes zijn de volgende leerlingen geslaagd: MBO, afdeling fruitteelt: Jos van Belzen en Johan Eggebeen; afdeling veehouderij: Martine Dijkshoorn, Anita van Elp, Ashwin Jongenelen; afdeling akkerbouw: Martin Brand, Sjoerd Ebbens, Huibert Janse, Leon Jansen. Wout van Luik. Leen Mas tenbroek. Dirk Meulenberg, Jaco Overbeeke. Jan-Pieter van de Putte, Jan Riemens. Erik Schrijver, Jan de Visser VBO: Miriam Boone. Miranda Broek hoven. Rob Dekker, Maurice Dour- leijn, Kim Duerinck, Bram van Hoe ve, Milja Hulsbergen, Mare Kerpel, Huib Kesselaar. Arjan Klaasse. Wou ter Mansier, Bianca Mol, Natasja Peeters, Rijke de Astrid. Patrick Ver west. Maaike Wisse, Joost Wüllschle- ger, Sandra Bastiaanse, Natasja de Bel, Pieter Brooijmans, Hendrik-Jan ten Cate, Jos Claessens, Robin Hage. Loes van Heemskerk, Arjan de Jong, Wim Karelse. Stefan Kole, Merel Lin- zell. Simone Loof, Barry Manni, Pe tra Noya, Michiel Rijnberg, Walter van Spijk, Wilco Vermeule, Saskia Vermeulen (i)VBO: Jeroen Boogaard. Frank Boogerd, André Bos, Esther Coo- mans, Koos Dijkshoorn, Marco van Drongelen, Miranda Duinhouwer, Pieter Goud, Frans Groenendijk, Si mone Jansen, Jean-Paul de Klerk, André Lepoeter, René Nagelkerke. John Nieuwenhuijse, Mattie Over- wijk, Wilco Poppe, Danielle Reijerse. Herman Riemens, Martin Rijk. Je roen van Sabben, Ilze Stam en Se- bastiaan Verdaasdonk. Heao VLISSINGEN - Aan de afdeling hoger economisch en admini stratief onderwijs van de Hoge school Zeeland zijn geslaagd: Bedrijfs-economische opleiding: Eddy van Bezu, Marcel Boone, Ra mon van de Gruiter. Richard Hin- driks. Pirn Kakebeeke. Erwin van Kasteren, Harold van de Ketterij, Je roen Paulussen. Simon Smits, Marco van Stee, Jacqueline Zoetweij. Opleiding commerciële economie: Wendy Broekhoven, Jan Dieleman, Rob Horter. Cinda Houwerzijl, Jet Idskes, Petra Jeras. Frans-Klaas de Jong, Suzan Karelse. Patrick Over- gauw, Janet Priem, Carola Sinke, Sandra Uytdewilligen, Heidi van Vel- zen, Peter Wisse. Opleiding communicatie: Ruud Bruijn, Peter de Clercq, Edith Cy- bulski, Mariella van Dommelen, Wendy Duden, Natascha Kulk, Se- phine Laros, Edith Thielen, Marlies de Vroet, Sabina van Wijlick. Economiseh-linguïstische oplei ding: Sjors Borghouts, Wendie Brauckmann, Edith Gerards. Frede- rique Kamp, Sasja van Poecke, Sandra Schout. Monique Schrier, Marco Vermeeren, Mirjam Verstrate en Caroline Wijffels. Opleiding management, economie en recht: Jacco van Damme, Jacco Faas, Jurgen de Kraker, Gerard Metske, Joost Schilperoort, "Therese Schuit, Charlotte van Sittert, Saskia de Waard, Eric de Wit. Het Raveijn Oostdijke OOSTBURG - Aan de scholen gemeenschap Oostdijke in Oostburg zijn de volgende leer lingen geslaagd: Bouwtechniek: Wilco Beerens. Mar tin van den Broecke, Jeroen Dhont, Niels Modde. Jurgen Puijen-broek, Mike Schoonakker, Dennis de Smit, Patrick van de Voorde, Dennis Wae- beke, Erwin de Windt. Mechanische techniek: Duncan Blackmail, Marco de Croock, Theo den Dunnen, Adrie de Feijter. Björn van Muiken, Joop Verduijn, Jeroen Vermeire, Pieter de Wagter, Jelle de Wilde. Mode/Kleding: Ester Beerens, Annet Bosman, Saskia Bouwens, Veroni- que Calon, Sandra Datthijn, Carla Dieleman, Jerney Focke, Debbie van Gemert, Anne Gorthmanns. An den Hollander, Peter van der Neut. Ju dith Pattenier. Corine Verplanke, Joyce Zijlstra. Motorvoertuigentechniek: Johnny Bartelse, Dennis Beerens, Michael in den Bosch, Bernhard Buchner, Peter van Cuijck, Mark de Feijter, Alex van der Horst, Danny Houtzager, Marco Jansen, Thomas Joppe, Dimitri de Kok, Robbie Maenhaut, Ferry Moll, Björn de Paepe. Hendrik-W. Pais, Steven Raeman. Naomie Rijckaert, Bianca Roos, Sebastiaan de Simt, Patrick Vercouteren. Verzorging: Monika Becu, Herlmde Buysse, Natasja Damen, Jolanda Dees, Annelies Dekker, Suzanne Die leman, Marianne van Dongen, Jorina Fieret, Joyce Geelhoed, Patricia Haulez, Romania Van Pamel, Isabel Picavet. De Rede (VBO) TERNEUZEN - Aan scholenge meenschap De Rede in Terneu- zen, afdeling VBO, slaagden de volgende leerlingen: Bouwtechniek: Timmeren: Jochem Hoebé, Stefan de Reu, Nitin Klapwijk, Erwin vd Broeke. Martijn de Fouw, Martijn Verplanken, Jean-Paul Verstraeten, Maehiel Pape, Michael vd Maden. Schilderen: Jack de Putter, Wilco Schram, Niek Wisse, Metselen: Den nis de Koning, Jim de Jongh, Thijs de Waele, Tom de Klerk, Martin Gru- son. Consumptieve techniek: Brood/banketbakken: Gideon de Meijer. Miranda Kuzee, Vanessa Ze- gers, Rick Eerkes, Mark de Blaeij, Debby Bareman, Erik Buijze. Ko ken/serveren: Rubin van Gink, Ed win Kegels, Lenie Cerpentier. Jur gen Koens, Reinbert Broos, Christophe Demeulemeester. Gert- Jan de Groene, Mischa van Poecke, Hugo de Braai. Pepijn van Dronge len, Theo van den Hoven, Wesley van Hoeijen. Ivo de Putter, Pascal de Ca- luwé. Elektrotechniek: Bekir Celiköz. Jeroen Pieters, Arne de Mos, Angelo van Zeele, Jeroen En gels, Stefan Michielsen, Kadir Dur- gun, Ramon Tapia de Jonge, Sebas tian Tieleman, Jacco Locht, Sjoerd Groenenberg, Bart Cambeen, Patrik Jonkman. Jan-Kees van Buren, Ewald Boers, Gerard Neels, Denny Snel, Ronald de Bokx, Peter Vos, Sander de Theije. Zeldenrust TERNEUZEN - Aan het Zelden- rustcollege in Terneuzen zijn geslaagd: Atheneum: Sander Aarts, Jacoline van Alten. Chan tal Baecke, Jurgen de Bakker. Maaike de Bakker. Cori- na Bareman, Saskia Bareman. Karin Basting, Madeion van Beekhoff, Mir jam van Beijsterveldt, Pim Betke. Manuel Bilderbeek, Suzan van de Bilt. Jouk Boeye, Eelco Bosscher, Wendy Dekker, Erwin van Dïxhoom. Martine van Doeselaar, Björn van Driessche, Jurgen Elias, Natascha Frusch, Jordi Gernaert, Christian Goossen, Annemarie Goudswaard, Michel Groenheijde, Marloes Hage- mans, Annemieke Holtkamp, Ellis Houterman, Gert Jager, Matthijs de Jong, Karin Kamp. Willem de Klerk, Jeroen Klijs, Erline Kraak, Alex de Kraker, Marga Lensen, Annemarit van der Made, JorgMeijerink, Esther Mullaert, Rens Naeye, Diederik van der Pant, Sandra Philipsen, Erika Pladdet, Martin Reijns, Claudia Rijk, Danielle Risseeuw, Sandra Roose, Mark Rosenbrand, Wouter Schaalt, Andrea Scheele, Wouter Scheele, Jeske van Seters, Maartje Toorenaar, Mark Tornij, Geert-jan Uijtdewilligen, Jolanda van dei- Vaart. Hilde Vanlerberghe, Mariella Verluide, Bianca Versti'aete, Keren- sa de Waele, Sonja Westeneng en Es ther Willeboordse. Havo: Annet van Alten, Pepijn An- theunis, Walter de Back, Monique Baecke, Marieke Bareman, Hans- pieter van den Berg, Euphro Blaauw, Oswald Bloemen, Deborah van den Bos. Michiel Broekman, Linda But ler, Debby Cerpentier, Anouk Col- sen, Fiona de Coninck, Marina de Co- De Rede TERNEUZEN - Aan de Stedelij ke Scholengemeenschap De Re de in Terneuzen slaagden de volgende leerlingen: Mavo: Sven van der Bent, Amanda Besseling, Rianne Broekhoven, Marckpeter van Doorn, Annemieke Eckhardt, Christiaan Elzas, Fanny Erpelinck, Jeroen de Feijter, Jeroen Fieret, Marieke Gommers, Petra van Hecke, Patricia Hendrilcse, Brian Kegels, Sonja Kroon, Wendy de Kub- ber, Meivin van Leeuwen, Chantal Lindekeit, Timmy Louwiesse, Alma Maki, Maaike Meertens, Serge Meij er, Sonja van Neijenhof, Wendy Obrie, Jolanda Oppeneer, Simone Puister, Bart Reulihg, Jimmy Sleuy- ter, Jeoffrey Tommei, Nadja de Velde Harsenhorst, Ard-Jan Verhage. An- ne-Marie Voermans, Lineke van de Vrie. Simon Wanst, Tommy Willem- sen, Erin Yeung, Pascal de Zeeuw, Kenneth Zegers. Havo: Mickel van Acker, Veronique Andriessen, Marijn Antonissen, Ale xander Bareman, Michael Bonnewei, Rob de Bruijn, Philip Buijck, Ritsger Buys, Kevin van Damme, Adnan Fe- kovi Leonie Gerrits, Evelien van Goethem, Mark la Grand, Natasja Hari, Dagmar van Hoecke, Pascal Hoek, Mirella Kampen, Wendy Kay, Björn van Ki-evelen, Annette Lij- baart. Marco van Luik, Desiree Mar- cussen, Rajna Mihajlovski, Alexan der van Mossevelde, Mirjam de Poot- er, Marlon Riemens, Bas Roset, Mi chel de Seijn, Ingeborg Spuesens, Terzi van Steenberge, Gerton Tee- rink. Willy Teerink, Martha den Toonder, Sophie van der Vecht, Nina de Velde Harsephorst, Giel Vercaute- Severine Kas, Janko Klaeysen, Je roen Korstanje, Bram de Kort, Rolf de Kort, Leontien Kouijzer, Mischa Lauret,, Herve Lebbinck, Robin Lie, Mathieu Mortier, Pascal van Nugte- ren, Lara Picavet. Gert-Jan Pieters, Fiona de Regt, Christine Scheerders, Bart Smet, Bas Sponselee, Petra Steyaert. Mario Suy, Maaike Veen- stra, Ronald Vernimmen, Stefan Ver schelden. Gino Vink, Annick Vlas- senrood. Jan-Piet Wijgergangs. Gymnasium: Jeska Buhmann, Manu Busschots. Lobke d' Hondt, Claudia de Kort, Sancho Martens. Angelique Nijssen, Filip Noens, Debby Schel- faut, Carla Schelfhout, Petra Seg- hers, David Sol, Annemarie Truy- man, Nina Wilbrink. 't Zwin OOSTBURG - Aan de scholen gemeenschap 't Zwin in Oost burg zijn geslaagd: Mavo: Marijke Aarnoutse. Janet, Basting, Sophie van den Berg, Mi chiel van de Beukei, Nancy de Boeve- re, Erik Bonte, Danny Boogaard, Bas van Boven, Lobke Bron, Chantal Cammaert, Tharissa Daamen, Je roen Dellaert, Freya van Dijke, Roel Duijsserinck, Martin Faas, Marco de Feijter, Jurgen Ferket. Jim Fokke, Jacco Frijhoff, Wendy de Gardeijn, Cindy Goossen, Jeroen de Graaf, Jacqueline le Grand. Chari Gunst, Angelique van Hee, Joris van Hee, Jeroen Helffërich, Natasja Heydens, Liset van Hoorickx, Nico de Hullu, Patrick Joppe, Merlijn Karreman, Jeroen Keijmel, Moniek Kiburg, Svenja Klaver, Stefan de Kok, Ale xander Kooijman, Miranda de Kos ter, Rudi Lems, Twan van Lieshout, James Luteijn, Kathy Maenhout, Na- HULST - Aan de katholieke ma vo-school Het Ravelijn in Hulst zijn geslaagd: Mavo: Jessica Baart, Barbara Blaak, Michael De Block, Anki Blommaert, Koen den Boer, Diana Bogaart, Mar- jon v.d. Boogert. Gilbert de Booij, Paul Jos Boone, Carola van Carnpen- hout. Peter de Clerck, Femke de Co ninck, Jessica Coppens, Bernadette de Deckere, Ingeborg van Dixhoom, Davy Dobbelaar. Judith van Dorsse- laer, Katrien Drumont, Kristel Du- cheine, Marga Everaard, Rieneke Everaard, Rachide Hadouehi, Wou ter Herrewegh, Ann Herwegh, Nick Hogerheide, Giel d'Hondt, Martijn d'Hont, Bart Houtzager, Jochem Huiskes, Thom Huisman, Celine Jan sen, Jeroen de Jong, Laura Jongste, Kelly De Kerf, Isabel Kerckhaert, El len Keur, Marinka Klaeysen, Sanne Klop, Astrid Koen, Alexandra van Laere, Claudia Landzaat, Heidi Lau- reijs, Petra van Liere, Tamara Lie- vens, Kirsty Linting, Jolanda van Looij, Anouska Machielsen, Tessa Martinet, Femke Matthijs, Angeli que van Meelen, Pieter Mels, Marieke Munne, Heidy Nachtegael, Edwin Naessens, Claudia Nagtzaam, Sylvia Nasse, Caroline Neelemans, Veerle Nout, Arno Oosterwijk, Petra van Overloop. Mariska Pierssens, Eve lien Polfliet, Martijn Poppe. Edwin Raas, Shabuj Rammeloo, Robbie Roctus, Erik Rodrigo, Harmen Rooms, Harold Ruben, Jelle Savels- berg, Georgina Schelfhout, Silke de Schepper, Joris Schirris, Tonny v.d Starre, Esther Strobbe, Katinka Suij, Simone Tijssen, Joséphine Truijman, Kris Vereecken, Annelies Vernimmen, Christian Verschueren, Raymond de Vijlder, Larry Vink, Dië- go De Vliegher, Don Willaert, Ellen Willaert, Desirée de Winter, Joyce Witte, Renate v.d. Zanden. De Steelant TERNEUZEN - Aan de RK- Scholengemeenschap MAVO/ VBO De Steelant in Terneuzen zijn de volgende leerlingen ge slaagd: Mavo: Fatima Aknouch. Hona Baart, Christie Bakker, Jantine Bakker, Sa- brina van Beemen, Rachel de Blaeij, Seron Brouwer, Jaap van Buren, Remko Dane, Jeanet Deurwaarder, Jochem de Dijcker. Aschwin Dij- kens, Claudia Faas, Dylan Fierinck. Mark Florussen, Johan Gaemers, Cees Hamelink, Barbara den Hamer, Hana Harms, Tim Hovestadt, Wilma Jeremlasse. Leonie Klippel, Peter Kooy, Jordy Laffort, Brian Lensen, Diana Lensen, Sue-Mai-Lïn Lie Hap Po, David Lybaert, Ronme Michiel sen, Danielle Noens, Danielle Olie- bek, Véronique van der Peijl, Cor Pij- pelink, Sharon de Putter, Anja Scheele, Arjen Smit, Veronique Snoeck, Chantal Steenstraten, Mar co Stoffels, Miriam Tangelder, Sas kia van der Velpen, Fadime Yesildag. VBO: Deborah de Bel, Fanny de Be- tue, Marina Beumer, Shawna Beu- mer, Dominique Blijleven, Mariëlla de Block, Alexandra Bouwman, Mo nique Bracke, Danielle de Brouwer. Durdane Celikoz, Alexandra Cijntje, Marleen Dey, Cindy Dhondt, Anja Dieleman, Marion Dieleman, Lianne van Dixhoom, Diana Faas, Tamara Genetello, Joyce Gijs, Karin de Groff, Lisette Guiljam, Linda de Haan, Lisette van Ham, Marleen van Ham, Femke Janssens. Anja Klaas- sen, Ellis de Kok, Elke Levien, Judith Lippens. Kelly Matthijs, Francis Me- chielsen, Heidi van Meelen, Patricia Meertens. Marie Jeanne Mulder, Wendy Oppeneer. Valesca van der Pijl, Angelique Pladdet, Marica de Pooter, Jeanine Riemens. Marina Riemens, Claudia Sierens, Maureen Suykerbuyk, Janneke Swagers, Jes sica Taalman, Lea van Tulden, Nan cy Veenstra, Dorthy Visser, Marcia de Vos, Yildiz Yigit, Cennet Yilmaz, Natasja Zandstra. Eindexamenvreugde in het VlissingsejongerencaféFrapo's. foto Ruben Oreel De Rietvliet HULST - Aan de rk-scholenge- meenschap De Rietvliet in Hulst zijn de volgende vbo-ein- dexamenkandidaten geslaagd: Bouwtechniek timmeren: Femke Bisschop, Stefan Fassaert, Tom Huis, Bart Lernout, Luc van Looij, Jeroen Maas, Isman Segers, Kim van de Velde, Peter Verrassel, Mike van Vugt. Bouwtechniek metselen: David Boeckling, Jugen Mahu, Davy d'O- lieslagers, Renzo van Waesberghe. Elektrotechniek: Abdi El Assri, An gelique de Block, Job van Dorsse- laer. David van Eetvelt, Tom Heij- ens. Benjamin de Jong, Yüksel Ki- linc, Susan Klaassen, Wouter de Neijs, Judith de Roos, Rob Alexan der Schipper, Jeroen Slolk, Didier Verstraeten, Jeffrey van der Wielen Mechanische techniek: Eujenio Al varez Morcus, Colinda Bakker, Rob bie Bilterijst, Dennis de Block, Den nis Buijs, Werner van Driessche, Ar jen van Es, Freddy Esseling, Leo de Graaf, Bart van Hove, Marco Janse, Johnny Janssen, Martijn de Keijzer, Gerald Lafort, Björn Maas, Mike Raats, Jurgen Ras, Björn Reunis, Roy de Rijck, Diana Segers, Paul Steijaert, Peter Steijaert, Remco Stevens, Tommy Timmermans, Jur gen Verbist. Wilfried de Vos, Patric der Weduwe, Steven de Wever, Ben Willaert Verzorging: Tamara de Booij, Mireil- la van den Broeke. Daisy Cools, Ra chel Dophemont, Loes Duerinck, Llesbeth Freijzer, Chava-Judith Fresco, Natunjah Fresco, Joyce Ger rits, Angelique de Gucht, Michële Hemelaar, Patricia de Koster, Pau- lien van Leemput. Peggy Meersman', Saskia Morcus, Esther Neve, Anneke van Poppel. Sacha Rombaut, Daniel le Roose, Marjon Steijaert, Shirley Mc Taggart, Ruselien Valencia Ale- gre. Monique Versaevel, Martine de Vliegher, Cindy de Vos, Natasja de Vos. Administratie: Evie de Bakker, Theodora Bleijenberg, Nathalie Bos scher. Cynthia van den Branden, Anatevka Dooms, Cindy van Dries sche, Debbie van Driessche, Renato van Esbroek, Sander Eshuis, Elisa Gerrits, Stefan Gerritsen, Pascal Haulez. Marieke van Helvoirt, Niki Henderiks. Michel de Hommel, Inge van Houten, Anoeska Huijssen, Lin da Jansen, Mariska Janssen, Véroni que Loones, Ellen Meertens, Kim Merckx, Renate Mores, Celeste Pel- tenburg, Inès de Ridder, Wendy de Rijbel, Saskia de Rijk, Michelle Thompson. Marleen Zwartelé Installatietechniek: Jody Jansen, Milan Kostanjevec, Maarten Blansjaar, Bas Schelfaut, Henri Zegers, Daan Hogenbirk, Juan Bos, Jeroen vd Peijl. Mechanische Techniek: Patrick Liefting, Arjan Boon. Siacko Koster, Erik Herrebout, Krijnie de Nood, Michael vd Akker, Christoffel Hamerlinck, Joey Visser. Dennis Ploegaert, Lammy Lenders, Stefan Jordan, Christiaan v.d Struik, Mar tin Fluijt. Mervyn Overbeek, Mark Otterloo, Erik Dieleman, Jeroen van Woerkens, Rudie Eerkes. Sjoerd Baard, Ivan van Dijk, Leander Ha melink Motorvoertuigentechniek: Jean-Paul Sturm, Dennis Verhelst, Rudo Webbers, Pascal de Koeijer, Rogier v.d. Eynde, Wim de Feijter, Sjako Guiljam, Michel Hulshout, Remco Everaard, Peter van Doorn, John Bakker, Jeroen Dekker, Ei-win Dogge, Murat Karademir, Martijn Kox, Jacko vande Ree, Siebrand Riemens. Martijn van Rijn, Robert v.d Slikke, Danny de Poorter, Pa trick Noordhoek, Alex Maenhaut, Johnny Meeusen, Erwin Meijer, Remko Sprenger IVBO Bouwtech niek: Jürgen van Ecke, Edwin de Kort, Remco van Sikkelerus, Shailendra Soebedar, Angelo van Goethem. IVBO Mechanische Techniek: Ago de Vries, Patrick van Leeuwe, Alain v.d. Vloet. Berry Lootens, Da vy Passemiers, Joerie van Meurs, Ronny Hofman, Jerry Heppener, Danny Bruning, Peter van Tiel, An dré Snap, Jos van Hofwegen, Chris tian Grootjans, Robbie Nieuwhoff, Bas Hoefeijzers. De Schans TERNEUZEN - Aan school De Schans (VSO-LOM) in Terneu zen zijn de volgende eindexa menkandidaten geslaagd: Mavo; Mirjam van den Berg, Daisy Boelens. Ian Cummins, Marieke Dees, Sander van der Giessen, Ale xander Kors, Maris-Jan Kuijper, Jos Marcusse, Jurgen Pauwels, Jaimè Seghers, Martijn Smit. Sander de Zeeuw, Robin Zwanink. Certificaat natuurkunde: Ingrid Tacq. VBO-verkoop: Judith van der Endt, Bianca Hamelink, Aldy Nijskens, Za- hira Sheikkariem, Arjen Suy, Bas Versluys, Mirjam Verspoor. VBO (certificaten Nederlands/Engels: Te- nyo Rouw. VBO (certificaat bedrijfs administratie) Jos Marcusse. ninck, Esther Dees, Christel Diele man, Dianne van Dixhoom, Jan van Drongelen, Laura Eijsackers, Gerrie de Fouw, Pim Griens, Sabine de Groote, Hilde Hamelink, Johan Ha melink. Paul Hendrikse, Bas Hoef man, Leonie Hoek, Jan Hoenselaar, Catlien de Jager, Heieen de Jager, Lieve Jansen, Jeroen Jansens, Jack Kaïjser, Lianne ten Kate, Yvette Kentin, Uze Kint, Saskia Koens. Marjanne Kolbeek, Ellen Kolijn, Vin cent Koole, Wouter Kruisifikx. Syl via Kruppa, Peter Kuijper, Michael van Loozen, Annelies Lucasse, Lian ne Lucasse, Lenie Maas, Joris de Maat, Martin de Maat, Suzanne Mar tens, Coen de Meyer. Miriam Mieras, Sara Neve, Martijn Ollefers. Karin van Opdorp, Ruben Openneer, Jo landa Prins, Marieke de Putter, Kim de Rijk, Judith Roose, Sander de Schepper. Kaca Sekulic, Christiaan Swierenga, Monika van Tatenhove, Heidi van der Veeke, Jeroen van de Velde, Tijl Vercauteren, Rianne Ver doorn, Annemarie Verduin, Lou Ver- haegen, Esther Verhage, Gerdientje Verpoorte, Tanja Verschelling en Erik Witte. Mavo: Marion van Alten, Mario de Bat, Sylvia van Belleghem, Geertje van den Berg, Annemieke de Blaeij, Angelo Boonman, Sebnem Bosman, Heidi de Braai, Jilka Brandt, Marina de Bree, Jeanette Brouwer. Natasja Cerpentier, Jordi Cevaal. Rianne van Damme, Joey Dieleman, Melame Dobbelaar, Ilse van Doorn, Hanim Durgun, Meivin van Es, Francoise de Feijter, Christine Fijnaut, Ellen Freijser, Niels van Gerven, Jordy Goossen, Shimul Goossen, Kelly Gu- the. Maarten Hamelinck. Menno Ha melink. Maikel Harte. Xavier Her man. Philip Hoekman, Tony Hoog- wijk, Martme Ijsebaert, Martin IJzer man, Hulya Izci, Emmy Janssen, Flo- ris de Jonge, Martine de Jonge, Anne- bel de Jonge, Nadia Kaiser, Jacques van der Klein, Sander de Koeijer, Jean-Paul Koole, Bianca Kors, Mar tijn Kruit, Jort Kuipers, Maaike Kui pers, Jan Maas. Patrick van Megen, Melanie Meier, Mike Nelis, Ellen van Opdorp, Henri van Os, Karien Pas veer. Bianca Philipsen, Marisca Pij- pelink, Muriel Pollemans, Louis-Phi- lippe de Pooter, Martijn Rijckaert. Mario Roegiest, Jasper Saman, Bri gitte Scheerhoorn. Esther Sprenger, Hatice Tas. Madelina Tollenaar, Pa trick Uitdewllligen, Rebecca Une- putty, Ramses Verbrugge, Björn Ver duijn, Carien Verhoef, Daniel Verlin de, Rene Vink, Bart van Wasbeek, Jaap-Jan Westeneng, Dicky van der Windt, Richard Wullems, Anne Dou- we van der Zee en Monique van Zet ten. ren, Elisa Verkuijl, Colinda Ver- meersch, Sven de Vilder, Roy Wit kamp, Joel ine Yeung VWO: Alicia van Assche, Christine Barbé. Lisandre Begijn, Ilja van Bre men, Barbara Bms, Margreet Crom- heecke, Guido Dees, Juanita Djojo- separto. Jolanda Fontijn, Bas Fuk- ken, Jeroen Gerrits, Ellen Gommers, Marijke Grave, Marlous van der Hooft, David Jones, Marcelle Kamp, Farik Kaya, Manon Kotvis, Floor Kuijpens, Jessica Lauret, Renate Louwerse. Mirjam Maas, Douwe van der Meer, Dennis Meerveld, Jasper Meijer, Linda Meijer, Ineke de Moor, Aafje Ouwehand, Claudia Provoost. Bart Rienties, Ruben Roijers, Judith Verhage, Erik de Visser, Renske van der Vorst, Wilma de Zeeuw, Sandra Zegers, Sjoukje Zegers. Kees Zorge. Jansenius HULST - Aan de scholenge meenschap Jansenius in Hulst zijn de volgende leerlingen ge slaagd: Havo: Ilse Bauwens, Fabian de Beyn, Arnoud de Booij, Kim de Booij, Patrick de Booij, Annemiek Bracke; Christiaan van den Branden, Jorrien van Bunder, Carolien Coone, Sarina Dekker, Marco Dieleman, Chantal Dobbelaar, Boris Drost, Alain Ducheine, Maartje Everaard, Chantal de Feijter, Gabine Fokkens, Nienke van Geesbergen. Desiree Go- vaert, Patrick van der Ha, Saskia Haayer, Audrey van Ham, Nancy Ke gels, Pamela Klop, Jurgen Kriec- kaert, Pepijn van Kuppeveld, Joyce Lambert, Dennis Lensen. Jurgen Lernout, Moniek de Maat, Tomas Mahu, Wim van den Manacker, Margje van Megen, Charlotte Meij- ers, Erik Nout, Eeije Pattyn, Jurgen Piessens, Daphne Pollet, Jan de Rid der, Wendy Rodrigo, Bertina Roels, Sigi Roels, Bernd Schepman, Jo chem Schillemans, Merel Schreurs, Annemieke Smulders, Jaap van der Sneppen, Bart Spitters. Maurits Stolte, Peggy den Tenter, Tjiddo Veenstra, Jochem Vermandei, Ca- thelijne Verstraeten, Esther van Waes. Veronique der Weduwe. Nadia de Wee Axel. Tamara van Wesemael. Ilonka van de Wiele. Atheneum; Barry van Acker, Brian van Acker. Vivian van Alern, Martijn Benjaminsen. Jeske Boogaart, Daphne Buijsse, Eef Coenen, Niels Dekker, Annet Dieleman, Angelo Dierick. MarjolQn Durinck. Samuel Frijhoff, Maarten Van Goethem, Jo landa Groffen, Theo van der Ha, Ale xander d' Haens, Serge Hoefnagels, Heidi van Hoof, Robin van Houdt, Claudia van Houte, Danielle Jansen, tasja Marysael, Harm-Jan Meijer, Stefan Neyt, Joseline Nieuwenhuijse, Mirjam van Noort, Paul van Oor schot, Heidi van Oostenbrugge, An- claire van Opdorp, Lesley Pieters, Carlo Ras, Hugo Robijn, Cindij Ryckbost, Desirée Saffne, Michael Saffrie, Esmeralda Schipper, Use de Smit, Suleika de Smit, Evelien Spin- newijn, Marika Steijaert, Roy Stok- kerman, Melanie Streefkerk, Saskia Tan, Shelly Termont, Gerben Ultee, Jennifer Verbeke, Ruben Verheul, Vi vian Vermeulen, Leontine Verstrae- te, Barry Verweire, Pieter van de Vij ver, Matty van Voren, Christian Vriends, Machiel Weimar, Paul Wes- sel, Wendy de Wever, Norbert Wil- lemsen, Arjan Worst, Riska Wouter- sen, Jeroen Zeegers. Havo: Chantal de Baets, Carlien Be cu, Marco Beekej Michel de Bie, Da nielle Burlet, Caren den Dekker, De- bora Dusarduijn, Niek Fliers, Moni que Franssens, Natascha Geernaert, Jurgen Gijsel, Wim le Grand, Jutta Groosman, Annick van Haneghem, Ruud Henry, Esther Herweijer, Lau ra van de Kreeke, Patrice van Land schoot, Jean-Pierre de Loos, Natha lie Merrelaar, Inge Michielsen, Jo chem Noé, Marleen Noë. Monique Philipse, Kim du Puy, Dennis Ris seeuw, Ingeborg Roman, Vincent de Rooij. Hannie Rosseel, Pascal Smit, Johan van Strien, Athy Thijen, Wes ley Vermeere, Annemarie Verplanke. Tamara Versprille, Annemieke Ver- straaten, Joke de Vlieger. Ton van de Voorde, Chantal de Vulder, Jurrian Wijffels, Jeffry Wisse. VWO: Maickel van Bellegem, Steven Blaakman, Sjors Branderhorst, Ar- mand Broijl, Veronique Calus, Alice Clyncke, Sven Cruson, Joris Dhont, Bart Groosman, Esther Grunbauer, Moswa Herregodts, Bart Leenhouts, Jurgen van Limmen, Jodie Lips. Marc de Loos, Jurgen Marteijn. Roos Moot. Tobi Musson, Annemieke van de Runstraat, Lenie de Schipper, Pascal Seen, Sebastiaan de Smet, Libby Traas, Antoinet Verhage, Ro land Verschaeve, Bastiaan van de Vijver, Maarten Wijffels. Scheldemond VLISSINGEN - Aan de stedelij ke scholengemeenschap Schel demond in Vlissingen zijn ge slaagd: VBO: Khalid Acheklaf, Jaoid Afkir, Angelo Autiero, Jacqueline Baar- ends, Stephan van Bakel, Edwin van Beek. Nadia Ben Sallam. Annemieke van den Berge, Cindy Bos, Dennis Both, Fedua Boubouh, Lobna Bou- bouh, Aouicha Boughaou, Mounia Boukliriss. Fouad Bouzambou, Jo han van Boven, Kris van Boven, Celi ne Boyreau, Ramona Braem, Jeroen Brasser, José Brons, Dominique Bukkens, Ilona van der Burgh, Nico le Cijvat, Carlijn Coppoolse, Chantal Corré, Wouter Dobbenga, Andy Dun nes, Fadoua Elfassi, Virgil Fris, Ste phanie Guingo, Wouter van Hengst, Brigitte van Hoeydonck, Samantha den Hollander, Ferry Hollestelle, Gaitrie Jliagroe, Thijs Kranenburg, Mories Kurtdili, Mourad Lahbal, Fa- thallah Lasfar, Sylvia Matthijsse, Sa- mir Mayo, Silvia van der Meer, Wen dy Merrelaar, Robert Molegraaf, Frank Moore, Norik Murad-der Be- drosian, Xander Net, Peter de Nooyer, Richard Notebaart, Marco Overdijk, Filiz Ozcan, Brenda de Pagter, Erwin Poppe, Erik Radema ker, Ilham Raji, Roland Reijerse. Chris van Renswoude, Sonja Rhijne, Evelien Rottier, Rinske Scheltus, Wi- chert Sierts, Marinus van Slooten, Mira Splinter, Daniella Struyk, Mar jan Taal, Tamara Theune, Jeroen Verkaart. Mathilde Versprille, Ben- nar Vet, Dennis de Visser, Hugo Vis ser, Robbie Visser, Richard de Voogd, Sabrina de Vos, Leontine Wa- leboer, Monique Weeland. Monica Weezepoel, Johnny Weisenbroek, Wies Wesdorp en Ludy Zegeren. Mavo: Merel van de Anker, Joyce An nan, Monique Asselot, John Bellers, Maarten Berendsen, Mark Bruin, Reinier Castel, Patricia Castelein, Adam Chapman, Eva Cornelis, Andy Costes, Pauline Dijkhuizen, Wendy Duijm, Sebastiaan Duijn, Hanneke Franssen, Lenny Gerards, Jacqueli ne de Graaf, Lilian van Grafhorst, Je roen Hamelink, Jorit Henning, Mi chel Herrebout, Stephane Hoeben, Gabrielle Hoogesteger, Anouk Ili Violeta Ivasuk, Patrick Jacobse, Dennis Jansen, Britta Janssen, Mirjana Jerkovic, Bas van Kempen, Sandra Kodde, Marlou Korver, Desi ree Kuzee, Ferry Leyting, Lisa Leu- nis, Mare Maquelin. Damir Martin- cic, Monique Meesen, Linda Melief- ste, Judith Merk, Sabrina Molenaar, Daniel Muller, Kim Nijboer, Raphael Oertel, Shera Out, Irma Perdok, Mark Ravestein, Mickael Reijke, Quintyn van Riel, Marieke Rijkers, Jerome Riverola, Linda Rook, Mas- ha Schillemans, Sabine Schink, An ke Schothorst, Martijn Snijders, Kim Sommeijer, Ramon Vael, Karlijn Vantricht, Rinke van de Velde, Carly van Velzen, Mirko Vojinovic., Wilfred Vreeke. Marko Walhout, Lydia Wiele- maker en Mario Wilbrink. Havo: Pepijn van den Anker, Renate Bebelaar, Marieke te Beek, Leonard Bijlsma, Hilair Bislip, Richard Bron- ke, Cecile Brugman, Mirjam Buis man, Harm de Coninck, Marieve Craste, Jeroen Dijker, Niels Franzen, Judith Gravemaker, Bouwe Gulte ling, Joost Hanenberg, Alexander Hardy, Baukje van Harlevelt, Mark van den Hooven, Lennart van IJzer- loo, Jeroen de Jonge, Marcel Joosse, Jeroen de Kam, Celene de Kam, Claudia Koole, Annabel Kosten. Yvette Lutz, Cipto de Man, Valeska Naslaly, RobbertJan Nortier, Tara Out, Philip de Pagter, Lennaert Pool, Patrick Rombouts, Tere van Rooijen, Robert de Ruiter, Edo Rus- tempasic, Marieke Sandker, Mare Schets, Jaap Stuurwold, Digna van der Vet, Niels Visser, Henriette Vis ser, Moniek van Waterschoot, Bart Willemsen en Femke Zeegers. VWO: Karlijn van Beersum, Collin Boelhouwer, Blorn Bos, Esther Ceu- len, Tji-jan Cheung. Heieen de Co ninck, Saskia van Dam, Sandra Deurloo, Sanja Djuric, Lilian van Emden, Natascha Fluijt, Danijel Ga- vranovic. Amber Gemmeke, Marije Hendrikse, Wendy van den Hengel, Manon van Herwerden, Saskia Hof man, Bas Huiszoon, Linda Jansen, Renate van Keulen, Lientje de Ko ning, Liesbeth Kooiman, Muriel Krij ger, Tom Lefeber, Petra de Nooijer. Eliza Pourchez, Boyke Sewlal, Elmar van de Velde, Pieter Ventevogel en Marjolein Vos. MIDDELBURG - Aan de Christelijke Scholengemeen schap Walcheren zijn geslaagd: Havo: Mariëlle Adriaanse, Roosje Antheumsse, Dennis Barendse, Jo chem Bargeman, Joep Bergmans, Rosali Biondina, Simon Blaas, Jas per van Bochove, Emilie Bogaerts, Johanneke Boogaard, Gerdo den Boon, Annelies Boone, Marco van Boven, Patrick Caljouw, Esther Cij vat, René Dekker, Sjoerd van Dijk, Jeroen van Dis, Ungila van .Es, Mau rice Francke, Stefanie Gabriélse, Ra mona Geerse, Marije Glerum, Lies beth Goverse, Ebrina de Graaff, Es- mee Groen, Peter de Groot, Ilja Grootenboer, Michiel de Haan, Jelle Haandrikman, Cissy Hallo. Coen Ha melink, Irene Hamelink, Thijs van der Heijden, Maarten Hengst, Rutger Hengst, Anoeska Hoefkens, Michel Houmes, Sonja van Houwelingen, Marlies Hulsteijn, José van Iwaar- den, Maartje Jacobs. Gejo Jansen, Carline de Jong, Hillegonda van de Kimmenade, Annemarie Klein Wol- terink, Tamara de Klerk, Vincent Knoester, Arend Kodde, Fiona Koe- voets, Susanne Kolff, Diana de Kroo. Josselien Leenhouts, Knstien van Leerzem, Jeroen van Leeuwen, Ange la Lievense, Wendy Lievense, Lydia Maris, Paul Maris, Jacolien Matthijs se, Gijsbert van der Meulen, Karin Minderhoud, Mariëlle de Muijnck, Sven Neve, Karina Noziglia Araya. Martin Oele, Jinty van Os, Arnold Osté, Meina Pasma, Anne-Gera Poortvliet, Matthea Quist, William Reijnhoudt, Antoinet Reinhoudt, Anja Reuvers, Edwin Rhemrev, An- ne-Ruth Roelofsen, Suzzy Salhuteru, Richard Sandee, Inger van Schailc, Danny Schog, Gillis Schroevers, Jes sica Schuuring, Anne Simonse, Mar cel Sinke, Jeroen van Sluijs, Antoi nette van Sorgen, Nadine Timmer man, Jeroen de Troije, Paul Vane- veld, Miranda Verburg. Martin Ver hage, Patrick Verhulst, Evelien Ver meulen, Colette Visscher, Martina de Visser, Björn van de Vliet. Wijnand Voogdt, Annemarie van Voorden, Bart-Jan de Waard, Astrid van Waas, Wilma Weststrate, Stefanie West- veer, Auke van der Wielen, Marjon van Winkelhol', Rana Wisse, Stefanie de Witte en Reinier Wondergem. VWO: Vera Adriaanse, Florian An driessen, Christian Bakker, Richard v.d Berg, Meta de Best, Brechtje Beun, Danille Bollebakker, Caren Bouwmeester, Peter van de Broek, Gonneke van de Broeke, Sandra van de Broeke, Krijn Bustraan, Isabelle Cox, Peter Danilse, Maarten van der Driest. Nympha van der Feen, Jitte Flapper, JUrgen Greiner, Inna Griep, Gita Griffioen. Michiel Heijliger, Joli- na Hengst, Inge Hoefkens, Jeroen Hollebrands, Pieternel Hummelen, Esther van Iperen, Nelleke Jackson, Inge Janse, Els Jasperse, Friso de Jong, Bas Kalle, Natasja de Kam, Mercy Kamermans. William Keste- loo. Edwin van de Ketterij, Godelie- ve Kisjes. Remco Klap, Maarten de Klerk, Eveüen Koppejan, Michiel Koppejan, Susanne Koppejan, Mar lies Koutstaal, Michiel Krijger, Pie ter Lievense, Dennis Loner, Lisette Luteyn, Arnoud Matthijssen, Baukje Meesen, Martijn Melens, Dennis Mei- se. Martijn Meulblok, Emmely van der Meulen, Petra Minderhoud, Da- niëlle Monté. Esther Nijhoff, Paul Nonnekes, Joel Pattenier, Evelfe, Ploegaert, Adriaan Prinse, Aug^j Roelofsen, Martijn de Roos, Mini,, de Ru, Ronny Saaman, Peter San. dee, Marcia Sanderse, Hans Sck per, Mariétte Schuijt, Yves Stoning Jolanda Stormink, Laurien van V,]. zen, Sebastiaan Verboom, Luc Vier. gever, Anke de Visser, Maaike Vol ker, Yvette van der Voort. Woui,; Vos, Eva Wagenaar, Arvi Wakel Marlies van der Welle, Saskia d. Werk, Mariëlle Weststrate, RmpJ Wiessner, Stéphanie Witsiers en Nei leke Wouters. SSGM MIDDELBURG - Aan de Steile- lijke Scholengemeenschap Mid delburg zijn geslaagd: Mavo: Diana Beenhouwer, Ricliam van den Berg, Marjolein Biesen. na Blom, Annelies van Bockel. Liset- te van Bodegraven, Jeanette d. Boer, Cilia Bommelje, Tineke Bos nia, Bayram Cebeci, Francesca de Coninck, Michael Dolfing, Heidy it Due, Bertjan Duijts, Bas Flammaa Ellen de Gelder. Peter Glas, Chrinv Goudswaard, Katja de Groes, Slis', ron Haars, Vincent Hector, Kam Hemmes, Rudolf Hols wilder, Ton Hootsmans, Björn van Iersel, Frar-ï Jalcobsen. Sacha de Jong, Richard Jongepier, Llnda Joosse, Jos Jozias" se, Paul de Kam, Esther Keijmel Lennard Knol, Esmee Koning, Mo rea Koning, Tanya Kooij, Mattfe Kramer, Remy Lissenburg, Jaco dj Looff, Sharon Manuhuwa, Dauw Matthijsse, Eddy Matthijsse, Peggv Mensing, Marcel Mico. MirandaM» derhout, Bob Onkenhout, Mirjam Oreel, Bulent Ozcan, Thijs Poori vliet, Danielle Provoost, Ronald Ra demaker, Joyce de Regt, Linda Reu vers, Silvie Romeijnsen, Ronny Ru zerna, Monique de Rijk, Fannie van der Sluijs, Jeroen Stutterheim, Yilda Tamambay, Susanne van Velzen. Florentin Verboom, Martinique Ver schoore, Anita van der Vlugt, Ron> me Vosselman, Jesse de Vries, Walk van de Werfhorst, Martijn Wolf, Ra mon Wijs en Linda Zijl. Havo: Pascal Adriaanse, Carici Baas, Anne Bogaard, Patricia Clau sen, Marielle Codee, Yvonne Co:- stanje, Bastiaan de Deckere, JonsEr- kelenboom, Donya El Fadili, Lisette van Erkel, Gijs Folcherts, Bianca Geelhoed, Femke Geleijnse, Caroli ne Greiner, Joris Groeneveld, Jilsfe van de Gruiter, Emily Gijsbers, RkI Harinck, Jeno Havelaar, Reneevm den Hemel, Mabel Hilgersom, Matje van der Hoest. Kitty den Hollands, Antoinette Hollestelle, Pauline In- gen Housz, Sandra van Iwaarden Joyce Jansen, Babette Jonker, )t chiel Joosse, Marcelle de Kam, Serite Kastaci, Mariska Kersten, Ann: Kodde, Edward de Kuijper, Kok Kuijpers, Djura Lekatompessy, li sette Lievense, Judith Luijk, Sandra Luijk, Lester Lywood, Manuelavan der Mast, Jordy Meerman, Evelein Mesman, Camiel Meijer, TabillH Meijer, Marjolein Minderhoud, Cindr. Mulder, Christian Muller, Angiedi Nooijer. R,onald Oreel, Elkie Óver weel, Annemiek Persijn, Ellen Pol derman, Jan-Willem Poppe, Eva Ra- gut, Jeroen Rempt, Sharon Roos?. Vincent de Rijke, Fleur van Rijn, Su san Schardijn, Richard Schumacher, Anneke Slabber, Joyce Smolders Eveline Stroucken, Dagmar Sijnke, Siona Teileman, Grace Tjon A Fat Emma Verbeek, Peter Verhage, Bei- trijs Vermeulen, Marielle Verwer.Si mone Verweij, Monique Westenw;'.. Helene van Wilgenburg, Stella Wil- lemse, Femke Wohler, Wieteke Wol- terbeek en Ralph van Zuuren. VWO: Bas Bekenkamp, Esther vu den Berge, Naomi Birnbaum, Louis? den Boer, Ingrid Boone, Jacco Boon man, Sipko de Bruijne, Lars Daam en, Jitske van Diepeningen, Joon van Driel, Eline Duine, Raymond! Dij kwel, Jan-Kees Fait, Jeffrey Gra vemaker, Joost Gulien, Sandor Hen driks, Muriel van Hoek, Koen Hol tring. Philia de Jonge, Maarten Jon gen, Femke Jonkers, Nicole Joosse Rianne Kasander, Melanie Kerklid ve, Annelies Koch, Teus Komniei Sjoerd Koopman, Eefje Koppers,Po trieia Laven, Caroline van der Let Wouter Ligteringen, Chantal Maal Floris Maljers, Sander Maranus.Sas kia Meijs, Manuel Nijpjes, Salts Overweel, Mathieu Pasquier, Ju riaan van Poelje, Pascal de Pot® Rosalie Puiman, Angela Radent ker, Ritske Rensma, Annemiefe Roelse, Tim de Ruijter. Patricia Sa venije, Suzanne Schaapman, Cark Smolders, Agnes Souman, Id® Sturm, Wouter Theune, Pieter-Jaif Thiadens. Helene van Uitert, fik Valckenier von, Patrick van der Vel de, Liesbeth Verdonk, Stijn Versti; nen, Bas van Wallenburg en E(id)i Zondervan. Tooren vliedt MIDDELBURG - Aan de Toor- envliedtschool (samenwer kingsschool voor voortgezet speciaal onderwijs) in Middel burg- zijn de volgende leerlin gen geslaagd voor het Mavo examen: Allaart Barry, Roland Assink, Ja®? v.d. Berge, Haiko Bergen, Karin Boomsma, Erwin v.d. Broek, Veroni que de Hamer, Arthur den Harlo; Wouter Jansen, Viola Klarenbeef Jeroen van Leeuwen, Serge v.d. Ms- de, Leonne Mastboom, Lourent Mij- hous, Iris Mohlman, Annemarie Of- Ie, Michel den Outer, Sander Peli kaan, Orlando Sahetapy, Marlij! Schoenmakers, Tim v.d. School Jaap de Waard. Onder de Linden THOLEN - Aan de Thoolse scholengemeenschap Onder it Linden zijn de volgende leerlin gen geslaagd: Bouwtechniek algemeen: Mich:--' Bazen, Richard Burgers, Justin Leo Dorst, Jeroen Fase, Rie"1 Gorsel. Come van Haaften, Ene v» Haaften, Jos Hage. Bertram m boer, Johnny Noom, Wilco Hilco Suurland. Christiaan en Philippe Zwartepoorte Motorvoertuigentechniek meen: Eric Burger, Come van tw en. Roelof van Evelingen, Gabie^1 boer, Erik van Heusen, Jeroen w Hof, Leo Jansens, David Joppe.141 Leeuwis en Jean Vermeulen Mechanische techniek MS™1'* Ronnie Beeke, Anko den Engelspf Piet de Graaff, Matthijs Hage- tijn Hoven. Adriaan David Keu Carlo Kloet. Copain Kortland,^ Lindhout, Bennard de K-ijke en mar de Vogel. Verzorging: Wendy van Ast., tien Brouwer. Jackelien boom, Elles Eversen. Mirjam jZ hof. Danielle Gunter. Daniela w mans. Natasja Ketting, Angela^ der Klooster, Conny Laroolj, D Moed5"0 le Ligtendag, Geertrude Petra Polderman, Carmen deR® Angela van de Sande. Mirjam^. Jessica Stoutjesdijk. Cindy huizen en Cindy Vroegop,

Provinciale Zeeuwse Courant | 1995 | | pagina 38