Geslaagd: gefeliciteerd, proost!
zeeland
16
examens
csw
DONDERDAG 15 JUNI 1995
AOC Goes
GOES -• Aan het Agrarisch Op
leidingscentrum in Goes zijn de
volgende leerlingen geslaagd:
MBO, afdeling fruitteelt: Jos van
Belzen en Johan Eggebeen; afdeling
veehouderij: Martine Dijkshoorn,
Anita van Elp, Ashwin Jongenelen;
afdeling akkerbouw: Martin Brand,
Sjoerd Ebbens. Huibert Janse, Leon
Jansen, Wout van Luik, Leen Mas
tenbroek, Dirk Meulenberg. Jaco
Overbeeke, Jan-Pieter van de Putte.
Jan Riemens. Erik Schrijver. Jan de
Visser
VBO: Miriam Boone, Miranda Broek
hoven. Rob Dekker, Maurice Dour-
leijn. Kim Duerinck, Bram van Hoe
ve, Milja Hulsbergen, Mare Kerpel.
Huib Kesselaar. Arjan Klaasse, Wou
ter Mansier. Bianca Mol, Natasja
Peeters, Rijke de Astrid, Patrick Ver
west, Maaike Wisse, Joost Wüllschle-
ger, Sandra Bastiaanse, Natasja de
Bel, Pieter Brooijmans, Hendrik-Jan
ten Cate, Jos Claessens. Robin Hage,
Loes van Heemskerk, Arjan de Jong.
Wim Karelse, Stefan Kole, Merel Lin-
zell, Simone Loof, Barry Manni, Pe
tra Noya, Mieliiel Rijnberg, Walter
van Spijk, Wilco Vermeule, Saskia
Vermeulen.
(ï)VBO: Jeroen Boogaard, Frank
Boogerd, André Bos, Esther Coo-
mans, Koos Dijkshoorn, Marco van
Drongelen, Miranda Duinhouwer,
Pieter Goud, Frans Groenendijk. Si
mone Jansen, Jean-Paul de Klerk,
André Lepoeter, René Nagelkerke.
John Nieuwenhuijse, Mattie Over-
wijk, Wilco Poppe, Danielle Reijerse,
Herman Riemens. Martin Rijk, Je
roen van Sabben, Ilze Stam en Se-
bastiaan Verdaasdonk.
Heao
VLISSINGEN - Aan de afdeling
hoger economisch en admini
stratief onderwijs van de Hoge
school Zeeland zijn geslaagd:
Bedrijfs-eeonomisehe opleiding:
Eddy van Bezu, Marcel Boone, Ra
mon van de Gruiter, Richard Hin-
driks, Pirn Kakebeeke, Erwin van
Kasteren, Harold van de Ketterij, Je
roen Paulussen, Simon Smits, Marco
van Stee, Jacqueline Zoetweij.
Opleiding commerciële economie:
Wendy Broekhoven. Jan Dieleman,
Rob Horter. Cinda Houwerzijl, Jet
Idskes, Petra Jeras. Frans-Klaas de
Jong, Suzan Karelse, Patrick Over-
gauw, Janet Priem, Carola Sinke,
Sandra Uytdewilligen, Heidi van Vel-
zen, Peter Wisse.
Opleiding communicatie: Ruud
Bruijn, Peter de Clercq, Edith Cy-
bulski, Mariella van Dommelen,
Wendy Duden, Natascha Kulk. Se-
phine Laros, Edith Thielen, Marlies
de Vroet, Sabina van Wijlick,
Economisch-linguïstisclie oplei
ding: Sjors Borghouts, Wendie
Brauckmann, Edith Gerards, Frede-
rique Kamp, Sasja van Poecke,
Sandra Schout. Monique Schrier,
Marco Vermeeren, Mirjam Verstrate
en Caroline Wijffels.
Opleiding management, economie
en recht: Jacco van Damme, Jacco
Faas, Jurgen de Kraker, Gerard
Metske, Joost Schilperoort, Therese
Schuit, Charlotte van Sittert, Saskia
de Waard, Eric de Wit.
Buys Ballot
Groot Stelle
GOES - De volgende leerlingen
van Groot Stelle in Goes zijn ge
slaagd voor het examen voorbe
reidend beroepsonderwijs:
Administratie: Roshnie Bishesar,
Tonny van Dalen, Oscar Elshout, Pa
trick Heynsdijk. Maaike Hoornick.
Patrick Kreule, Donny Louwerse,
Jimmy Mïnnaard, Ronald Moerdijk.
Esmeralda Schipper. Rob de Waal,
Ivo Walraven en Joyce van Wezel.
Bouwtechniek:
Metselen: Rogier Buise, Richard Cle
ment. Jan Foudraine, Rudy Goet-
heer, Jean-Paul Harthoorn, Martijn
Hengst, Erwin de Jager, Marco de
Jong, Diederik de Jonge. Freddy
Koeman, Hennie van Maldegem,
Gert de Rijder. Ronald Schouwe-
naar, Marcel Simpelaar, Tom Smits,
Richard Steenbakker, Michel Vente-
vogel, Martijn de Vos, Dennis van der
Weele en Nico Weststrate.
Schilderen: Peter Baaijens, Randy
Dyoen, Merijn van Eijkeren, Peter de
Jonge, Jeroen Minderhoud. Daan
Molhoek, Dennis Rentmeester,
Rayinder Sewlal, Patrick Wagenaar
en Bart Willemse
Timmeren:
Sebastian Aguzzi, Jos Baayens. Ed
win de Boer, Arnold Flipse, Mario
Geldof, Andre de Jonge, Jeroen
Kloet. Wim Louwerse. Regina Sud-
meier, Ramon Vollebregt, Erik Wee-
zepoel, Paul van de Wekken en Re-
nalda Wisse.
Consumptieve techniek:
Brood/banket: Arno van den Boom,
Andy Buyze, Leon Capello, Dennis
Goud, Eelco Hulshof, Mieke Koole,
Edwin Langenberg, Hans Michiel-
Charony van Hese, Edith Huissen,
Fatma Komesogut. Sylvia Minder
hout. Anne Minneboo. Judith Outer-
mans. Ingrid van der Schraaf en Syl
via Uytdewilligen.
Onder de Linden
THOLEN - Aan de Thoolse
scholengemeenschap Onder de
Linden zijn de volgende leerlin
gen geslaagd:
Bouwtechniek algemeen: Michael
Bazen. Richard Burgers, Justin Cras,
Leo Dorst, Jeroen Fase. Rien van
Gorsel. Come van Haaften, Erie van
Haaften, Jos Hage, Bertram Heij-
boer, Johnny Noom, Wilco Quaak,
Hilco Suurland. Christiaan Wolters
en Philippe Zwartepoorte.
Motorvoertuigentechniek alge
meen: Eric Burger, Come van Daal-
en, Roelof van Evelingen, Gabie Heij-
boer, Erik van Heusen, Jeroen van 't
Hof, Leo Jansens, David Joppe, Rob
Leeuwis en Jean Vermeulen.
Mechanische techniek algemeen:
Ronnie Beeke, Anko den Engelsman,
Piet de Graalï, Matthijs Hage, Mar
tijn Hoven, Adriaan David Ketting,
Carlo Kloet, Copain Kortland, Hugo
Lindhout. Bennard de Rijke en Ing-
mar de Vogel,
Verzorging: Wendy van Ast, Leon-
tien Brouwer, Jackelien Eikelen
boom, Elles Eversen, Mirjam Geld
hof, Danielle Gunter, Daniela Hop
mans. Natasja Ketting, Angela van
der Klooster. Conny Larooij, Daniel
le Ligtendag, Geertrude Moerland,
Petra Polderman, Carmen de Ron,
Angela van de Sande, Mirjam Stolk.
Jessica Stoutjesdijk, Cindy Termos
huizen en Cindy Vroegop.
van der Meer, Anneke Minnaard.
Joyce Naerebout, Gaby Niese, Deb-
by van Nijnatten, Marjolijn van Oe-
veren, Kees Padmos, Jeroen Pad
mos, Nicole Pairoux. Danielle Petiet,
Nicolay Plandsoen, Gert-Jan van Po-
pering, Cindy Quist, Deborah Raaij-
en, Ricky van der Ree, Mariko Rouw.
Tanja Stins, Sjoerd Stout, Aart-Jan
Teunissen, Mennolt Vedder, Mark
van der Veen, Jasper Veenman, Li-
sette in 't Veld, Jerome van de Velde,
Monique van der Velden. Samenta
Veldhuis, Sandra van Velzen, Leonie
Verkaart. Vivian Vermeer, Marwin
Verton, Barbara Vink, Maarten van
der Voordt, Esmeralda de Vos, Ma
rian Waleboer, Saskia der Weduwen,
Jeroen van der Weel, Stephan Wes-
sels, Noortje de Winter, Bedette van
de Zande, Wilmar van de Zande en
Pascal Zuijderwijk.
De Vliedberg
GOES - Aan de samenwer
kingsschool voor voortgezet
speciaal onderwijs De Vlied
berg in Goes zijn de volgende
leerlingen geslaagd:
VBO: Mels van Beek, Jan-Willem van
Gent. Tonnie Hottentot, Laurian de
Koning, Roger Loeffen, Floor Meijer,
Monique Minnaard, Jan Moseman,
Onno van de Plasse, Johan Reeders,
Maurits Sehouwenaar, Richard Sto
ne, Mark van Strien, Frank West-
dorp.
Mavo: Rick Boender, Jeroen de
Dreu, Björn Dudok-van Heel, Daan
Klaassen, Ruben Kooiman, Stijn La
thouwers. Mirjam Rijn, Paul Rivas,
Mark van^ooten, Joost de Smit, Jur
gen Verdonk.
Thomas van Ham, Jolanda Happel,
Margriet Huibers, Marianne Huige.
Kim Janse, Elma Jansen, Dyane de
Jong, Eveline Kakebeeke, Esther
Kerkman, Ricardo Koens, Arie de
Koning. Ditty Lockefeir, Bianca de
Looff. Arnold Looijenstein, Patricia
Maas, Erwin van Maldegem, Bart
Meerbach. Marina Mijnsbergen, Mar
lies Nagelkerke, Mark Nijssen, An-
ne-Marie Nooy, Ciska de Pan, Ivo
Pleunis, Steffanie Polderman, Boy
Priem, Grace de Pundert, Natascha
Riemsma, Chris Schijf, Lennard
Schilperoord, Frank van de Schraal',
Erwin Simpelaar, Marianne van Til
burg, Rene Vermerris, Olivier Ver-
weij, Guido Visser, Anja de Vos.
Maarten de Vries, Arjan de Waal, Jac
co van Waardenberg, Angela van de
Water, Wicky van Welij, Miranda van
't Westende, Mares Wirtz, Elke de
Wit, Ronnie de Witte, Monique Wol
tering, John Zuidhof en Sandra van
Zunderd.
Ter Welle
GOES - Aan de christelijke
scholengemeenschap voor be
roepsonderwijs Ter Welle in
Goes zijn geslaagd voor het
vbo-examen:
Theoriestroom: Clarinda de Bruin,
Carla de Bruine, Vanessa Debels, Mi
riam Dorrepaal, Miriam Dourleyn,
Anouk Erwich, Annemarie Hanse,
Martine Heijboer, Mariet op 't Hof,
Ilona Janse, Leonie Kambier, Lydia
van Meerendonk, Tamara Remijnse,
Annet Sandee, Jomanda Scheele,
Andre Toorenaar, Monique Verdaas
donk, Nina Versluys, Jacqueline de
Wee, Jacqueline Zandee, Natalie
Zuydwegt en Natasja van Zweden.
Goese Lyceum
GOES - Aan de stedelijke scho
lengemeenschap Het Goese Ly
ceum zijn geslaagd:
Mavo: Olof Aerts, Maou Ali, Bas van
Asperen, Marije Bakx, Erik Bleeker,
Rick Boender, Maurice Boer, Anne-
lies Bos, Mirjam Bras, Esther Broca-
tus, Tomas Damen, Jurrie Dhooge.
Timothy van Die, Michel Dierkx,
Remko Doolaar, Colette Dronkers,
Gabriëlle Dronkers, Marianne Eielts,
Wout Frijns, Hans Gaemers, Roy van
Goeije, Bianca Gorter. Nadia Go-
vaers. Virgil Greeve, Vera Groes-
donk, Karin Hage, Cedric Hagley,
Ferry van Harn, Sabine van Harn,
Roel Hendrikse. Karin Henning, Se
rena Heijstek, Marije Hoogstrate,
André Huissen, Aukje de Jong, Yvon
ne Joosse, Eddy Kaaisteker, Isabelle
van Katwijk, Richard Kievit. Hanne-
ke Koevoets, Michel de Kok, Ramo-
na Kole, Jacomien Korstanje, Joost
Kosir, Vera van Kralingen, Gertjan
Kruijs Voorberge, Floortje Leeuwe-
stein, Arlen van Liere, Danny van
Loon, Marieke van Maaren, Lieske
Maas. Stefan Mansier, Maaike Mar
tens, Miranda van der Meulen, Ro-
wenda Milhous, Sabrina Mijnsber
gen, Robin van der Moere, Marcel
Mouwen, Janique Mussche, Jan Pie
ter Muys. Berbel Nijsse, Remie Ope
neer, Ronald Ossewaarde. Peter
Overdulve, Annemarie Paaimans,
Agnes Passieux, Lars Peeters, Sabi
ne Pikkaart, Jessica Proos, Kristel
Reijnhout, Sharida Rijborz, Ruurd
Romijn, Laura van Schelt, Hennie
Schipper, Roel Schipper, Sander
Schipper. Helga van de Schraaf, Ma-
riëlle Simons. Katinka Simonse, Je
roen van Soelen, Marina Steendijk,
Maaike Steenmeijer, Marieke Tel-
GOES - Aan het Buys Ballot
College in Goes zijn geslaagd:
Mavo: Jochen Anthonise, Ingrid
Beije. Sjoerd Bijlsma, Petra Boone,
Harry Boot, Sebastiaan Bos, Marie
ke Bouwense, Nanda Bouwman,
Martin Brouwer, Patricia de Bruin,
Ramona de Bruine, Corne van Cad-
sand, Gwenda Dijkman. Huseyin Do-
gan, Arjen Dommisse, Hans Everse,
Patrick Fiüus, Marion Francke, Ta
mara Geschiere, Sandra Gorsse, Ju
dy Griep. Corriene Haasnoot, Daniël-
le Hanse, Joost Harinck, Veroni van
Harten, Mant Hillebrand, Jeroen op
't Hof, David den Hollander, Simone
Hoogendoorn, Jessica Huissen, Tim
Jonker, Emiel de Kam, Jan Karre-
man, Franlcoise Kleppe, Peter Kooi
man, Simone Labeur. Ezra Lamers,
Marijse Landegent, Bianca Lobbe-
zoo, Martina Louwerse, Ingrid van
Malland. Annika Meijboom, Roald
Meijer, Judith van der Meulen, Hilde
Meulenberg, Wibo Nieuwdorp, Ruud
Nooteboom, Martijn Openeer, Ma
thilda Otte, Steven Rahman. Jeani-
ne de Regt. Iwan Rijstenbil, Anieta
de Ruijter, Lauri van Rumste, Marti
ne Sandee, Jan tine van Schaik, Peter
Schout, Rudi Sehouwenaar, Kees
Sinke, Annemïek Soetekouw, Oscar
van der Steen, Guido Stroeks, Anne
marie Stroo, Sven Tegeler, Margreet
Toorenaar, Anthon Verbree, Arjan
Verburg, Poul Vermaire, Johan Ver
strate, Judith Visser, Ronnie van der
Vliet, Christian de Vries, Fréderiek
Westerweel. Remco Wisse, Sonja
Wisse en Ernst Zweedijk.
Havo: Matthieu Arendse. Karina
Bakker, Fran.'coise Beaufort, Hans
Biesma, Marielle van der Bijl, Sabine
van Blitterswijk, Jolanda den Boer,
Lisette Bom, Lisette van den Broek,
Martineke Costerus, Janneke van
Dijke, Wilbert Dijkhuizen, Rebekka
van Eek, Bart Feddema, Yvon Filius,
Hein Fortuin, Leona Franse, Anne-
miek Gijssel, Stefan Gyarmathy,
Jan-Willem van den Heuvel, Kees
van Houte, Karelien van IJsseldijk,
Judith de Jager, Marcel Jille, Mark
de Jonge. Mariska Jonker, Christy
Kats, Henk de Kiewit, Lowie de
Koeijer, Saskia van der Kooi, Masja
Kristelijn, Maurice Laparlière, Clau
dia van de Linde, Joyce Lubbers,
Karlijn Meerman, Anneke Minnee,
Dominique Moerman, Bianca Mos
selman, Colin Murre. Sang Nguyen,
Anneke Nieuwenhuize, Yvonne Nijs
sen. Esther Oosterling, Toine Otto,
Andre Overwater, Marieke Plaisier,
Angelique Polderman, Martijn Pol
derman, Robbert Jan Proos, Nanlne
Riemens, Sander van Rooijen, Bou-
dewijn Rooze, Keetie Saman, Anne-
lies Trommel, Angela Velkers. Alice
Verburg, Mark Verton, Sander Vlie
land, Martijn Vrijhof, Arnout West
strate, Marieke van Wilgenburg en
Linda Zoeteweij,
Atheneuni: Jolanda van den Ameele,
Tessa Belgraver, Remco van Blit
terswijk. Mascha Bunt, Koert Capel,
Annelies Claessens, Armand Dom
misse, Lourens Dorst, Janneke Fi
lius. Aneta Haja. Arton van Harten,
Jaeky Hollestelle, Trudie van Iwaar-
den, Jaco van der Jagt, Mirjam Jon-
gejan. Tanja Joustra, Cornelieke
Keizer, Sjoerd Kleppe, Richard Kra
mer, Martijn van de Laar, Coen Lege-
maate. Marcel Lindenbergh. Wouter
de LoolT, Frank Louws. Rutger van
der Male, Inez de Meester. Jacqueli
ne Mijnsbergen, René Minnaard, Ed
win Nieuwland, Maurits Otte, Saskia
Rooze, Martijn Sanderse, Judith
Schrier, Arthur Sevestre. Esther bij
de Vaate, Martijn Verbree, Bastian
Verhulst. Eveline Walhout en Harm
Zweedijk.
Gymnasium: Adriaan Boertjes,
Frank Cornelissen. Ronnie Min
naard, Gabnelle Sepers, Eline Vette
en Elise Wissekerke.
Eindexamenvreugde in het Vlissingse jongereneafé Frapo's.
foto Ruben Oreel
sen. Rik Noordsij, Patrick Poortvliet
en Patrick de Ruiter.
Koken/serveren: Ben Boontjes,
Adrie Bouterse. Hugo Braamse, Pe
tra Dugardein, Hans Langerak, San-
der Leroy. Wietse Lokerse, Bas Maas,
Patrick Meeuwse, Harco Nolet, Han-
neke Raats, Marloes Redegeld, Ma-
rijn Riemens, Sandra Roovers, Mar
tin Sturm, Leon Tazelaar, Patricia
Verhagen, Peter de Visser, Jeroen
van Waarde en Mario van Zweeden.
Elektrotechniek:
Juul Back, Cheyenne van Berkel,
Rubeh Boesenkool, Dajo Brinkman,
Elmer Buijs, Lonneke Deleij, Patrick
Goovers, Nigel Holmes, Richard
Huissen, Paul Janse, Jacques Knob-
be. Jeroen Schoon, Marcel Tazelaar,
Robbie van 't Veen, Jasper Visser,
Walter van der Werf, Jeroen West
strate en Vincent Wiering.
Installatietechniek: Jaap Bart, Al-
bert Boontjes. Rob van Dijke, Arjan
Duine. Michel Janse, Michel Jan
sens, Robbert Kootstra, Marjo Mie
ras, Maurice Nouse, Eddie Pieper,
Michel Verbart en Edwin Versluis.
Mechanische techniek:
Stephan Baas, Dominique Baayens,
Dennis Blom, Arnold Braamse. Ste
fan van Dinteren, Remo de Dreu, Pie
ter van Gilst, Evert Hamoen, Bas
Holtrop. Andy van Houte, Oguz Ka-
raca. Marcel Kloet, Edwin Koop-
mans. Philip Kraaij, Rino Kunst,
Maurice Levoleger, Bert van Lies
hout, Ard-Jan Logmans, Martijn van
Meerwijck. Eddy Moerdijk, Humph
rey Moreauw, John Nieuwenhuijse.
Vincent van Oosterhout, Jeroen de
Rijcke, Richard Sehouwenaar, Harry
Siereveld, Pieter-Jan Snoep, Mark
van Steenbergen, Erwin Tazelaar,
Michael Thoen, Hendrik van der Vee-
ke, Sietse Veenstra, Rene van de Vel
de, Caspar Versluis en Coen de Vos.
Motorvoertuigentechniek:
Sjacco Baayens. Jeroen Babijn,
Remco Capello, Michel Dijkstra,
Rob Gijzel, Remko de Jonge, Willem
Kroes. Angel Morales. Kees de
Muynck, Walter van Overbeeke.
Marcel Rijn, Marcel Spanjaard en
Robin Toorenaar.
Motorvoertuigentechniek/trans
port logistiek:
Niels Besuyen, Harold van Eekelen.
Jerry Kadir, Micha Maas, Dennis
Nab, Markus Niewenhuyse, Pascal
de Regt. Joost Roos, Harmen Schot.
Petra Sonke, Marco de Vlieger en
Rinze Wielemaker.
Verkoop:
Cindy Feytel, Tamara Mulders, An
gela Nijsse en Edwin Vermast.
Verzorging: Jaimy van Beveren, Ir
ma Cabboort, Saskia Dalebout,
Bianca Elshout, Miranda van der
Est, Sandra Fortuin, Sandra Goozen,
Prof. Zeeman
ZIERIKZEE - Aan de rijksscho
lengemeenschap Professor Zee
man in Zierikzee zijn geslaagd:
Athqneum: Patricia Bal, Luuk van
den Berg. Floris Bijlsma, Rogier
Bourgonje, Janneke de Bruine, Marit
Buis, Ame-Willem van den Burg, Flo-
rine van Dam, Kristiaan Donker,
Eric van Doom. Jolien van der
Graaff, Joost Grefkens, Maghiel
Hanse, Marja den Hengst, Marjolein
de Jager, Kevin de Jongh, Guido van
der Kroon, Vincent van Marion, Su-
zanna van der Meer, Linda Neder! of,
Rosa Overbosch, Rachel Perquin,
Martin Poelman, Anne Priester, Ra
mon Renger, Martijn Rijbering. Jef
frey RoelofsArno Schiettekatte, Jac
queline Stoel en Catrineke Stoutjes
dijk.
Havo: Zoé Baart, Jan van Belzen,
Corstiaan Bergmans, Danny Bon-
gers, Michiel Brul, Niels Dekker, Ja-
mie Eilers, Caroline Everaers, Jorg
Frank, Thijs Jan Gaanderse. Ralph
Gerards. Jolanda van Groningen,
Niels Habraken, Viola van de Heet-
kamp, Mieke van den Hoek, Marcel
Hogenstein, Patricia Kesteloo, Lon
neke Kiel, Katja van der Klooster,
Edwin de Koning, Stefan Kooman,
Gabby Krens, Huib de Ligt, Esmeral
da van der Linde, Claudia Merle, Leo-
rue Merle, Pieter Moelker, Iris Mooij,
Jaap Naerebout, Demian Nouwens,
Jort Paauwe, Marleen Polderman.
Lensi Postma, Jeroen Quartel. Ruth-
ger Righart. Marije Romijn, Edwin
Ruiter, Jaco van der Schee. Silvia
Schot, Sandy van der Sluijs, Marieke
Strufjk, Fatma Taskesen, Richard
Thijsse, David Timmermans. Emmy-
lou Troost, Hidde van der Veer, Mau
rice van Veldhoven, Jacco Versluis,
Groover Visser, Patricia van de
Vreugde. Esther-Walraven. Maartje
Wehrmeijer. Yuen Mee Wuu, Kwok-
Jan Yuen en Marco van Zwol.
Mavo: Tamara van Beveren, Niels
Bijl, Vivian Bommeljé, Ruben Broer,
Linda de Bruine. Maurice Brul, Ilse
Deurloo, Chantal Doeleman, Fabian
Duinhouwer, Eefje Fehres, Sander de
Feiter, Jelle Flach, Michael Fli-
kweert, Paul Gilden. Lennert de
Graaf, Robert Grootenboer, Arian
Hanson, Carola van der Have, Bou-
dewijn Heijboer, Monique Hofman,
Bas Hogenstein. Wouter van Hooy-
donk, Marjo de Jonge. Samir Jonker,
Wilma Kenters, Arno Kloet, Martijn
van der Klooster, Kalinka Knijnen-
burg, Marieke Kok, Raymond Kok,
Marlies Koppenaal, Karin Kortman,
Pieter Martijn Marlous Mater, Ingrid
Sint-Willibrord
GOES - Aan het Sint-Willi-
brordcollega in Goes zijn de
volgende leerlingen geslaagd:
VWO: Erik Agterhuis, Richard Beij-
aard, Danielle Beukers, Rini Bon-
gers, Robert Borghstijn. Stefan Da
gevos, Anne-Marie Dellaert, Hans
Doeleman, Jos Elstgeest, Monique
Geernaart, Robert Gijzel, Marian
Hage, Martijn Jansen, Maurits de
Jongh, Jan-Joris Jooss, Kees Karel
se, Ingrid Klaassen, Michel Koens,
Liesbet Loos, Marloes Loos, Ursula
Maas. Ruben Maes, Martijn Meeuw-
se, Niels Meijer, Jorine de Muijnck,
Martijn Mulder, Pieter van Ooster
hout. Annelies Oosthoek, Robert
Oostrom, Bianca Pielaat, Bas Raas,
Wander Snoeck, Erika Stuik, Ernst
jan Tissing, Robert Verbeem, Tom
Verkooijen, Jeanine Vermue, Nicole
Versteeg, Martin Visser, Annemiek
de Visser, Leandra de Winter en
Chantal de Witte.
Havo: Joyce van Bavel, Barry van
den Berg, Sabine van den Bergh, Re-
née Berks, Micha Bijleveld, Jan-Wil
lem van der Blom, Jannita den Boer,
Johan Brandt, Camillo Carbaat, Ed
win van Damme, Anousjka van Den
deren, Bart Dietvorst, Margreet
Drenth, Ernest Franken, Stephan
Hakkaart, Miryam Harinck, Vincent
Hofman, Swen Hollestelle, Saskia
Hoondert, Fleur Houg, Michèle Jaco-
busse, Jakomine Kats, Erik Koe
horst, Marloes Kolen, Annemarie
Kolen, Christine de Koning, Sabrina
Köllmann, Louis Mangold, Davy van
Maurik, Ruud Menheere, Paul-Ri-
chard Moens, Marc Moreau, Tessa
Murre, Rens Musters, Mark de Nooij-
er, Marieke Nooy, Tim Nouwen,
Renske Okker, Micha Oostrum, Wes
ley Peeman. Marloes Plu, Wouter
Poortvliet. Johnny Raas, Caroline
Remijn, Cindy Rentmeester, Jeroen
Rijk, Bob Rooze. Sander Ruster,
Casper Scholten, Michel Schoole-
naar, Ruud Schouw, Patrick Teu-
lings. Vincent Tibbe. Valesca van der
Velde, Danny Vermue. Sebastiaan
Vermunt, Lisette Vijverberg, Glenn
van Vredegem, Vincent Wegman en
Erwin Wondergem.
Mavo: Carolien Allemekinders, Es
ther Antheunisse, Yvonne van der
Beek, Frank Beenhakker, Willeke de
Bel, Adri van den Berg, Kees Boon
man, Marleen Braam, Knelske
Brandsma, Remco Burger. Mireille
Cardon, Bhavna D'huij, Annelies Da-
teina, Cynthia Dekker, Sylvia
Dhondt. Daniël van Eenennaam, El-
lis Freijser, Erik Geelhoed, Robbert
Geijs, Gise Goedegebure, Rahiel
Goelamhoesein, Douk Groenendijk,
Gijs Grootenhuis, Sonja Haerkens,
Verzorging: Marjan Boei, Petra Bro-
catus, Bieneke van der Cingel, Lies-
beth van den Dries, Marieke Filius,
Natascha van Gestel, Miranda Ha
rinck. Liesbeth Heijboer, Hanit van
der Heyde, Michel Hoomick, Natalie
Jasperse, Kaschenka de Jonge, Dic
ky van de Ketterij, Bart de Kok, Mar
jolein de kok, Judith Koole, Danielle
Kouwer, Martine Kristalijn, Daniëlle
Maas, Jasper Meerman, Chantal
Moerman, Jeannette Nuijten, Mar
jan de Rijder, Debby Rijn, Bianca
Rooze, Miriam Rovers, Petra van der
Plas, Carmen Schikker, Willeke
Schot, Doreen Stoutjesdijk, Daniel
Villee, Bianca Vooys, Carien Wijs. Si
mone Wagenaar en Marieke Zwemer.
Mode/kleding: Ivonne de Blaey, Jes
sica Boonman, Barbara Buteijn, Pie
ter-Jan Catsman. Merel van Es, Bian
ca Fischer, Inge van Iwaarden, Na
thalie Karreman, Viola Mieras, Els-
beth Murre.Conny Niewiadomskie,
Marianne Paauwe. Tamara Proost,
Geraldine Ridder, Ivonne van de
Sluis, Nicole de Vos, Susan Werff,
Sietske Wijnschenk, Mathilde van
Wilgenburg en Ineke Ziekman.
Verkoop: Harald de Bil, Miriam Don
ker, Sigrid Dorleijn, Mirjam de Jon
ge, Sindy de Jonge, Marina de Looff,
Farah Maas, Sylvia Openeer. Natha
lie Oreel, Mirella Polak, Richard
Reindersma, Patricia Roest, Stefan
Schipper, Sabine Schuurman. Arjan
Steenis, Mechiel Verkuil, Marieke
Verklare. René de Wit en Suzan van
Zantwijk.
Administratie: Jeannette Behage,
Daniele de Bruine, Amanda Geel
hoed, Mirjam Geleedst, Henri Koeve-
ringe, Debby de Kooning, Marieke
Krijgsman, Bianca van der Linden,
Mathilde Meulenberg. Claudia Moer
land, Petra Moonen, Anauk Pieters,
•Frank Quakkelaar, Marielle Sprayt,
Marieke Verhoeven, Jacinta Vleugel,
Carola Boot, Bianca van Dijk, Nelle-
ke van Dongen, Petra van der Draay,
Marij-Danielle Laban, Ciska Ots. Mo
nique van 't Veer, Corina Zoeteweij
en Harriëtte Zuiderwijk.
IVBO
Verzorging: Marieke Allemekinders,
Femke de Bruijn, Aline Harms, Kim
de Jager, .Wilma de Jong, Saskia
Klaaysen, Johan Koorevaar, Nanda
Lina, Nicole Louweret, Heidi Meyer,
Judith Schipper, Mariska Slager,
Leonie de Wild en Heidi de Winter.
Mode/kleding: Wendy Bakker, Mi
randa Bol, Monique van Eekelen, Da
nielle Fliervoet, Monika Harms, Na
tasja Lookman, Martje Moerland,
Gerbeth Poortliet, Mariska Verdaas
donk en Tanja de Vries.
genhof, Marleen van Tilbeurgh, Pa
trick den Toonder, Brenda Vermeu
le, Andrea Verstraate, Robert Vette,
I jsette de Visser, Marlous Vleer, Alec
van de Water, Nathalie van der Wee
le, Patrick Wijdemans en Jessica
Wondergem
Havo: Remon Bal, Judith van den
Berg, Johan van der Berg, Astrid de
Bourgraaf, Laetitia Brandsma, Joost
Clarijs, Eva Deurloo, Maarten Diele
man, Galid Dinar, Caroline Fokkel-
man, Davonne Gast, Marianne van
Ginkel, Coen Goedegebure, Els
Goedhart, Mare Gulden, Tiwai Ho,
Juliet Hoogesteger, Arnold Kegels,
Christel Keukelaar, Angelique Kor-
bijn, Angela Krijger, Jurgen Krom-
been, Thijs Leenen, Natascha de
Leeuw, Celeste Lepoeter, Ellen Lu
cas, Corina Moerman, Marcelle Mol.
Emanuel Mulder, Jouke Nieuwen-
huijze, Kristie Nijzink, Jan Noord-
hoek, Leonie Schellekens, Monique
Scheurwater, Dennis Schipper, Ro-
nique Schipper, Elco de Schipper,
Marianne Smak, Jacqueline van
Son, Celine Steenhard, Jet Strating,
Eelco Tilroe, Stefan van der Velde.
Jarno Vennink, Maarten Verkam
man, Eva Vienerius, Sietze de Wijs,
Pauline Willemstein, Johan de Wolff,
Lindsay Wyatt en Anne Zaaijer.
Atheneum: Marcel Andriesse, Moni
ca Anthonisse, Ramses Bekkenk,
Matthijs Bloem, Katja Blom, Frank
van Dissel. Peter Geelhoed, Bart
Goedhart, Vanessa Griep, Wessel ten
Haaf, Frits Hogen Esch, Marianne
Holstein, Sophia van den Hooven,
Hans Huibregtse, Sofie Inghels, Ju
dith de Jong, Eva Kramers, Menno
van Leuven, Michel van Loon, Jeroen
Louwerse. Jeroen Maljaars, Fayaz
Mangroe, Bram Meulblok, Suzanne
Molema, Wessel Oele, Irvin van Pan
huis, Marko van Renssen, Karina
Riemens, Mathieu de Rooij, Ruben
de Schipper, André Sonke, Peter
Sonke, Driek Stevens, Nu To Van. Ni
cole van de Velde, Tine Verhoeven,
Annemarie Verschuure, Patrick de
Vos, Wendy van der Weele en Anton
Wijs.
Gymnasium: Janneke Bellaart, Mar
loes van den Berg. Brigitte de Bokx,
Charles van Es, Linda Franken, Li
lian Geijsen, Ho Kyung Hoebeke,
Hanneke Muys. Hans Niers, Sophie
Poppelaars, Joris Schillemans. Na
tasja Sonke, Chantal van Staveren
en Martine Verstraete
Scheldemond
VLISSINGEN - Aan de stedelij
ke scholengemeenschap Schel
demond in Vlissingen zijn ge
slaagd:
VBO: Khalid Acheklaf, Jaoid Afkir,
Angelo Autiero, Jacqueline Baar-
ends, Stephan van Bakel. Edwin van
Beek, Nadia Ben Sallam, Annemieke
van den Berge, Cindy Bos, Dennis
Both, Fedua Boubouh, Lobna Bou-
bouh, Aouicha Boughaou, Mounia
Boukhriss, Fouad Bouzambou, Jo
han van Boven, Kris van Boven, Celi
ne Boyreau, Ramona Braem, Jeroen
Brasser, Jose Brons, Dominique
Bukkens, Ilona van der Burgh, Nico
le Cijvat, Carlijn Coppoolse, Chantal
Corré, Wouter Dobbenga, Andy Dun
nes, Fadoua Elfassi, Virgil Fris, Ste
phanie Guingo, Wouter van Hengst,
Brigitte van Hoeydonck, Samantha
den Hollander, Ferry Hollestelle,
Gaitrie Jhagroe, Thijs Kranenburg,
Mories Kurtdili, Mourad Lahbal, Fa-
thallah Lasfar. Sylvia Matthijsse, Sa
mir Mayo, Silvia van der Meer, Wen
dy Merrelaar, Robert Molegraaf,
Frank Moore, Norik Murad-der Be-
drosian, Xander Net, Peter de
Nooyer, Richard Notebaart, Marco
Overdijk, Filiz Ozcan, Brenda de
Pagter, Erwin Poppe, Erik Radema
ker, Ilham Raji, Roland Reijerse,
Chris van Renswoude, Sonja Rhijne,
Evelien Rottier, Rinske Scheltus, Wi-
chert Sierts, Marinus van Slooten,
Mira Splinter, Daniella Struyk, Mar
jan Taal, Tamara Theune, Jeroen
Verkaart, Mathilde Versprille, Ben-
nar Vet, Dennis de Visser, Hugo Vis
ser. Robbie Visser, Richard de
Voogd, Sabrina de Vos, Leontine Wa
leboer. Monique Weeland, Monica
Weezepoel, Johnny Weisenbroek,
Wies Wesdorp en Ludy Zegeren
Mavo: Merel van de Anker, Joyce An
nan, Monique Asselot, John Bellers,
Maarten Berendsen, Mark Bruin,
Reinier Castel, Patricia Castelein,
Adam Chapman, Eva Cornells, Andy
Costes, Pauline Dijkhuizen, Wendy
Duijm, Sebastiaan Duijn, Hanneke
Frans,sen, Lenny Gerards, Jacqueli
ne de Graaf, Lilian van Gralhorst, Je
roen Hamelink, Jorit Henning, Mi
chel Herrebout, Stephane Hoeben,
Gabrielle Hoogesteger, Anouk Ili
Violeta Ivasuk, Patrick Jacobse,
Dennis Jansen, Britta Janssen,
Mirjana Jerkovic, Bas van Kempen,
Sandra Kodde, Marlou Korver, Desi-
ree Kuzee, Ferry Leyting, Lisa Leu-
nis. Mare Maquelin, Damir Martin-
cic, Monique Meesen, Linda Melief-
ste, Judith Merk, Sabrina Molenaar,
Daniel Muller, Kim Nijboer, Raphael
Oertel, Shera Out, Irma Perdok,
Mark Ravestein, Mickael Reijke,
Quintyn van Riel, Marieke Rijkers,
Jerome Riverola. Linda Rook, Mas-
ha Schillemans, Sabine Schink, An
ke Schothorst, Martijn Snijders, Kim
Sommeijer, Ramon Vael, Karlijn
Vantricht, Rinke van de Velde, Carly
van Velzen. Mirko Vojinovic, Wilfred
Vreeke, Marko Walhout, Lydia Wiele
maker en Mario Wilbrink.
Havo: Pepijn van den Anker, Renate
Bebelaar, Marieke te Beek, Leonard
Bijlsma, Hilair Bislip, Richard Bron-
ke, Cecile Brugman, Mirjam Buis
man, Harm de Coninck. Marieve
Craste, Jeroen Dijker, Niels Franzen,
Judith Gravemaker, Bouwe Gutte
ling, 'Joost Hanenberg, Alexander
Hardy, Baukje van Hartevelt, Mark
van den Hooven, Lennart, van IJzer-
loo, Jeroen de Jonge, Marcel Joosse,
Jeroen de Kam, Celene de Kam,
Claudia Koole, Annabel Kosten,
Yvette Lutz, Cipto de Man, Valeska
Nastaly. RobberUJan Nortier, Tara
Out, Philip de Pagter, LennaertPool.
Patrick Rombouts, Tere van
Rooijen, Robert de Ruiter, Edo Rus-
tempasic, Marieke Sandker, Mare
Schets, Jaap Sluurwold, Digna van
der Vet, Niels Visser, Henriette Vis
ser, Moniek van Waterschoot, Bart
Willemsen en Femke Zeegers.
VWO: Karlijn van Beersum, Collin
Boelhouwer, Blorn Bos, Esther Ceu-
len, Tji-jan Cheung, Heieen de Co
ninck, Saskia van Dam, Sandra
Deurloo, Sanja Djuric, Lilian van
Emden, Natascha Fluijt, Danijel Ga-
vranovic, Amber Gemmeke, Marije
Hendrikse, Wendy van den Hengel,
Manon van Herwerden, Saskia Hof
man, Bas Huiszoon, Linda Jansen,
Renate van Keulen, Lientje de Ko
ning, Liesbeth Kooiman, Muriel Krij
ger, Tom Lefeber, Petra de Nooijer,
Eliza Pourchez, Boyke Sewlal, Elmar
van de Velde, Pieter Ventevogel en
Marjolein Vos.
MIDDELBURG - Aan de
Christelijke Scholengemeen
schap Walcheren zijn geslaagd:
Havo: Marielle Adriaanse, Roosje
Antheunisse, Dennis Barendse, Jo-
chem Bargeman, Joep Bergmans,
Rosali Biondina, Simon Blaas, Jas
per van Bochove, Emilie Bogaerts,
Johanneke Boogaard, Gerdo den
Boon, Annelies Boone, Marco van
Boven, Patrick Caljouw, Esther Cij
vat, René Dekker, Sjoerd van Dijk,
Jeroen van Dis, Ungila van Es, Mau
rice Francke, Stefanie Gabriëlse, Ra
mona Geerse, Marije Glerum, Lies
beth Goverse, Ebrina de Graaff, Es-
mee Groen, Peter de Groot, Ilja
Grootenboer, Michiel de Haan, Jelle
Haandrikman, Cissy Hallo, Coen Ha
melink, Irene Hamelink, Thijs van
der Heijden, Maarten Hengst, Rutger
Hengst, Anoeska Hoefkens, Michel
Houmes, Sonja van Houwelingen,
Marlies Hulsteijn, José van Iwaar
den, Maartje Jacobs, Gejo Jansen,
Carline de Jong, Hillegonda van de
Kimmenade, Annemarie Klein Wol-
terink, Tamara de Klerk. Vincent
Knoester, Arend Kodde. Fiona Koe
voets, Susanne Kolff, Diana de Kroo,
Josselien Leenhouts, Kristien van
Leerzem, Jeroen van Leeuwen, Ange-
la Lievense, Wendy Lievense, Lydia
Maris, Paul Maris, Jacolien Matthijs
se, Gijsbert van der Meulen, Karin
Minderhoud, Marielle de Muijnck.
Sven Neve, Karina Noziglia Araya.
Martin Oele, Jinty van Os, Arnold
Osté, Meina Pasma, Anne-Gera
Poortvliet, Matthea Quist, William
Reijnhoudt, Antoinet Reinhoudt,
Anja Reuvers, Edwin Rhemrev, An-
ne-Ruth Roelofsen, Suzzy Salhuteru,
Richard Sandee, Inger van Schaik,
Danny Schog, Gillis Schroevers, Jes
sica Schuuring, Anne Simonse, Mar
cel Sinke, Jeroen van Sluijs, Antoi
nette van Sorgen, Nadine Timmer
man, Jeroen de Troije, Paul Vane-
veld, Miranda Verburg, Martin Ver
flage, Patrick Verhulst, Evelien Ver
meulen, Colette Visscher, Martina de
Visser, Björn van de Vliet, Wijnand
Voogdt, Annemarie van Voorden,
Bart-Jan de Waard, Astrid van Waas,
Wilma Weststrate, Stefanie West-
veer, Auke van der Wielen, Marjon
van Winkelhof, Rana Wisse, Stefanie
de Witte en Reinier Wondergem
WVO: Vera Adriaanse. Florlan An-
driessen, Christian Bakker, Richard
V:d. Berg, Meta de Best, Brechtje
Beun, Danille Bollebakker, Caren
Bouwmeester, Peter van de Broek,
Gonneke van de Broeke. Sandra van
de Broeke, Krijn Bustraan, Isabelle
Cox, Peter Danilse, Maarten van der
Driest, Nympha van der Feen. Jitte
Flapper, Jürgen Greiner. Irina Griep,
Gita Griffioen, Michiel Heijliger, Joli-
na Hengst, Inge Hoefkens, Jeroen
Hollebrands, Pieternel Hummelen,
Esther van Iperen, Nelleke Jackson,
Inge Janse, Els Jasperse, Friso de
Jong, Bas Kalle, Natasja de Kam,
Mercy Kamermans, William Keste
loo, Edwin van de Ketterij, Godelie-
ve Kisjes, Remco Klap, Maarten c«
Klerk, Evelien Koppejan, Michi.
Koppejan, Susanne Koppejan, Mn
lies Koutstaal, Michiel Krijger, h
ter Lievense, Dennis Lorier, Liseiv
Luteyn, Arnoud Matthijssen, Bauf.
Meesen. Martijn Melens. Dennis Mi
se, Martijn Meulblok, Emmely vb
der Meulen, Pelra Minderhoud, Dy
nièlle Monté, Esther Nijhoff, pjj
Nonnekes, Joél Pattenier, Evelle
Ploegaert, Adriaan Prinse, Augur
Roelofsen, Martijn de Roos, Mint.
de Ru, Ronny Saaman, Peter San
dee, Marcia Sanderse, Hans Schic.
per, Mariëtte Schuijt, Yves Stomnsi
Jolanda Stormink, Laur
n van Vé-
Sebastiaan Verboom, Luc Vie
gever, Anke de Visser, Maaike Vo-l-
ker, Yvette van der Voort, Woi%
Vos, Eva Wagenaar, Arvi Wate
Marlies van der Welle, Saskia di
Werk, Marielle Weststrate, Rate
Wiessner, Stéphanie Witsiers en Nm
leke Wouters.
SSGM
MIDDELBURG - Aan de Stede
lijke Scholengemeenschap Mij.
delburg zijn geslaagd:
Mavo: Diana Beenhouwer, Richard
van den Berg, Marjolein Biesen, ft.
na Blom, Annelies van Bockel, Lisei-
te van Bodegraven, Jeanette di
Boer, Cilia Bommelje, Tineke Bo;
ma, Bayram Cebeci, Francesca fe
Coninck, Michael Dolfing, Heidy i
Due, Bertjan Dutjts, Bas FlamnW
Ellen de Gelder, Peter Glas, Chris!:
Goudswaard, Katja de Groes, Shi
ron Haars, Vincent Hector, Kam
Hemmes, Rudolf Holswilder, Tos
Hootsmans, Björn van Iersel, Fraii
Jakobsen, Sacha de Jong, Richard
Jongepier, Linda Joosse, Jos Joziar-
se, Paul de Kam, Esther Keijme!
Lennard Knol. Esmee Koning, Mc-
rea Koning, Tanya Kooij, Matthijs
Kramer, Remy Lissenburg, Jaco d;
Looff, Sharon Manuhuwa, Dana:
Matthijsse, Eddy Matthijsse, Pegs
Mensing, Marcel Mico, Miranda Min
derhout, Bob Onkenhout, Mirjam
Oreel, Bulent Ozcan, Thijs Pooit
vliet, Danielle Provoost, Ronald Rt-
demaker, Joyce de Regt, Linda Ra
vers, Silvie Romeijnsen, Ronny Ro
zema, Monique de Rijk, Fannie van
der Sluijs, Jeroen Stutterheim, Yildu
Tamambay, Susanne van Veten
Florentin Verboom, Martinique Ve-
schoore, Anita van der Vlugt, Ron-
me Vosselman, Jesse de Vries, Wall;
van de Werfhorst, Martijn Wolf. Rii
mon Wijs en Linda Zijl.
Havo: Pascal Adriaanse, Carina
Baas, Anne Bogaard, Patricia Cta-
sen, Marielle Codee, Yvonne Cor-
stanje, Bastiaan de Deckere, Joris Ei
kelenboom, Donya El Fadili, Llsellf
van Erkel, Gijs Folcherts, Biana
Geelhoed, Femke Geleijnse, Caroli
ne Greiner, Joris Groeneveld, Jllskf
van de Gruiter, Emily Gijsbers, Rod
Harinck, Jeno Havelaar, Renee vat
den Hemel, Mabel Hilgersom, Manj?
van der Hoest, Kitty den Hollander
Antoinette Hollestelle, Pauline In-
gen Housz, Sandra van Iwaarden
Joyce Jansen, Babette Jonker, Mi
chiel Joosse. Marcelle de Kam, Serte
Kastaci, Mariska Kersten, Ann
Kodde, Edward de Kuijper, Koe
Kuijpers,. Djura Lekatompessy, li
sette Lievense, Judith Luijk, Santo
Luijk, Lester Lywood, Manuela ve-
der Mast, Jordy Meerman, Evelen
Mesman, Camiel Meijer, Tabilha
Meijer, Marjolein Minderhoud, Cindy
Mulder, Christian Muller, Angiefi
Nooijer, Ronald .Oreel. Elkie Ovn
weel, Annemiek Persijn, Ellen Pol
derman, Jan-Willem Poppe, Eva Ra-
gut, Jeroen Rempt, Sharon Rooa
Vincent de Rijke, Fleur van Rijn,Su
san Schardijn, Richard Schumachs,
Anneke Slabber, Joyce Smolders
Eveline Stroucken, Dagmar Sijnis
Siona Teileman, Grace Tjon A Fst
Emma Verbeek, Peter Verhage, Bk
trijs Vermeulen, Marielle Vereer, S-
mone Verweij, Monique Westenvtfl
Helene van Wilgenburg, Stella Wil
lemse, Femke Wohler, Wieteke Wol-
terbeek en Ralph van Zuuren.
VWO: Bas Bekenkamp. Esther var.
den Berge. Naomi Birnbaum, Louis
den Boer, Ingrid Boone, Jac.co Boor
man, Sipko de Bruijne, Lars Daair.-
en, Jitske van Diepeningen, Jousl
van Driel, Eline Duine, Raymond
Dijkwel, Jan-Kees Fait. Jeffrey G»
vemaker, Joost Gulien, Sandor Hen
driks, Muriel van Hoek, Koen Hol
t-rmg. Philia de Jonge, Maarten to
gen, Femke Jonkers, Nicole Jooss
Rianne Kasander, Melanie Kerkte
ve, Annelies Koch, Teus Komms-
Sjoerd Koopman, Eefje Koppers, Pi
tricia Laven, Caroline van der Lft
Wouter Ligteringen, Chantal Maa:
Floris Maljers, Sander Maranus, Sas
kia Meijs, Manuel Nijpjes, Saiu
Overweel, Mathieu Pasquier, Jm-
riaan van Poelje, Pascal de Potte
Rosalie Puiman, Angela Raclenu-
ker, Ritske Rensma, Anneinieit
Roelse. Tim de Ruijter, Patricia&-
venije, Suzanne Schaapman, Car!:
Smolders, Agnes Souman, Edfö
Sturm, Wouter Theune, Pieter-Jaaf
Thiadens, Helene van Uitert, Er;-"
Valckenier von, Patrick van der Ve!
de, Liesbeth Verdonk, Stijn Verst;
nen, Bas van Wallenburg en Edfe
Zondervan.
Delta College
MIDDELBURG - Aan de afde
ling" VBO van het Delta Colle?'
Zeeland in Middelburg zijn d'
volgende leerlingen geslaagd:
Administratie: R. van de BarseW
S. Bhondu, M. Boone, J. vd. Haar.-
Knuijt, M. van Leeuwen, S. Leijdes-
ker, T. Meulenberg, E. de Meulmee*
ter, M. Reekers, M. Schipper, L.v«"
eeke, J. Walraven, S. Zijnen, B j®-
mentlo, V. van Beusekom, D. Dobte
laar, G. Hoek, K. van Kemena-t
Kievit, J. Koops, A. Pouwer,
Schipper, S. Schipper, R. Veile»
N. van Vlijmen, M van Wilgenb®
enC van der Windt.
Handel: J. van den Bróeke, W. E-®
boom, L. Koenders, L. Kramer,GJ
feber, P. Markusse, R. Schipper,^;
nay, M. Stork, J. de Vos, M. de Wit>
Wondergem, K. Aarts, P van o»
Berge. R. Bimmel, K. Dingeman»
N. Driessen, M. Oreel, D. Spe»
der. B. Stevens, K. Tilroe, N- Ver»'
en C. de Wee.
Verzorging: L. Aantjes, L. van Ab"
made, T. van den Berg, V. van t®
gen, E. van Beusekom, P Bommef_
M. Bouteill, N. Braams, A- Bra»
Bravo, S de Bruijne, M. vanDiF-
Dijkhuizen. R. Francke, C. Geuze-1
Janssen, S. de Jong, R. Joosse„
ziasse. G. Kasse. J. de Klerk, N
ning, J. Langerak. M. de Lijster.
Linnenbank, L. M'haidra, A. Mee
se, J. de Meulmeester, D. Nellen.
Otto, H. de Pagter. N.
Paulissen, M de Reuver, N. ScW£
N Schroevers, O. Spa, C. vin
Stoep, C Terlouw, J. van der Veew
C. in 't Veld, A. Verduyn, A Vert®.
M. Vreeke, I. van Weerdhuizen.
Weerdt. A. Willeboordse, M WH®
se, A. van der Zwan.
Mode en kleding: A.
Ciere. R. Meliefste. M. Neder!»
Nijkamp, L. Ozturk.