Geslaagd: gefeliciteerd, proost! zeeland 16 examens csw DONDERDAG 15 JUNI 1995 AOC Goes GOES -• Aan het Agrarisch Op leidingscentrum in Goes zijn de volgende leerlingen geslaagd: MBO, afdeling fruitteelt: Jos van Belzen en Johan Eggebeen; afdeling veehouderij: Martine Dijkshoorn, Anita van Elp, Ashwin Jongenelen; afdeling akkerbouw: Martin Brand, Sjoerd Ebbens. Huibert Janse, Leon Jansen, Wout van Luik, Leen Mas tenbroek, Dirk Meulenberg. Jaco Overbeeke, Jan-Pieter van de Putte. Jan Riemens. Erik Schrijver. Jan de Visser VBO: Miriam Boone, Miranda Broek hoven. Rob Dekker, Maurice Dour- leijn. Kim Duerinck, Bram van Hoe ve, Milja Hulsbergen, Mare Kerpel. Huib Kesselaar. Arjan Klaasse, Wou ter Mansier. Bianca Mol, Natasja Peeters, Rijke de Astrid, Patrick Ver west, Maaike Wisse, Joost Wüllschle- ger, Sandra Bastiaanse, Natasja de Bel, Pieter Brooijmans, Hendrik-Jan ten Cate, Jos Claessens. Robin Hage, Loes van Heemskerk, Arjan de Jong. Wim Karelse, Stefan Kole, Merel Lin- zell, Simone Loof, Barry Manni, Pe tra Noya, Mieliiel Rijnberg, Walter van Spijk, Wilco Vermeule, Saskia Vermeulen. (ï)VBO: Jeroen Boogaard, Frank Boogerd, André Bos, Esther Coo- mans, Koos Dijkshoorn, Marco van Drongelen, Miranda Duinhouwer, Pieter Goud, Frans Groenendijk. Si mone Jansen, Jean-Paul de Klerk, André Lepoeter, René Nagelkerke. John Nieuwenhuijse, Mattie Over- wijk, Wilco Poppe, Danielle Reijerse, Herman Riemens. Martin Rijk, Je roen van Sabben, Ilze Stam en Se- bastiaan Verdaasdonk. Heao VLISSINGEN - Aan de afdeling hoger economisch en admini stratief onderwijs van de Hoge school Zeeland zijn geslaagd: Bedrijfs-eeonomisehe opleiding: Eddy van Bezu, Marcel Boone, Ra mon van de Gruiter, Richard Hin- driks, Pirn Kakebeeke, Erwin van Kasteren, Harold van de Ketterij, Je roen Paulussen, Simon Smits, Marco van Stee, Jacqueline Zoetweij. Opleiding commerciële economie: Wendy Broekhoven. Jan Dieleman, Rob Horter. Cinda Houwerzijl, Jet Idskes, Petra Jeras. Frans-Klaas de Jong, Suzan Karelse, Patrick Over- gauw, Janet Priem, Carola Sinke, Sandra Uytdewilligen, Heidi van Vel- zen, Peter Wisse. Opleiding communicatie: Ruud Bruijn, Peter de Clercq, Edith Cy- bulski, Mariella van Dommelen, Wendy Duden, Natascha Kulk. Se- phine Laros, Edith Thielen, Marlies de Vroet, Sabina van Wijlick, Economisch-linguïstisclie oplei ding: Sjors Borghouts, Wendie Brauckmann, Edith Gerards, Frede- rique Kamp, Sasja van Poecke, Sandra Schout. Monique Schrier, Marco Vermeeren, Mirjam Verstrate en Caroline Wijffels. Opleiding management, economie en recht: Jacco van Damme, Jacco Faas, Jurgen de Kraker, Gerard Metske, Joost Schilperoort, Therese Schuit, Charlotte van Sittert, Saskia de Waard, Eric de Wit. Buys Ballot Groot Stelle GOES - De volgende leerlingen van Groot Stelle in Goes zijn ge slaagd voor het examen voorbe reidend beroepsonderwijs: Administratie: Roshnie Bishesar, Tonny van Dalen, Oscar Elshout, Pa trick Heynsdijk. Maaike Hoornick. Patrick Kreule, Donny Louwerse, Jimmy Mïnnaard, Ronald Moerdijk. Esmeralda Schipper. Rob de Waal, Ivo Walraven en Joyce van Wezel. Bouwtechniek: Metselen: Rogier Buise, Richard Cle ment. Jan Foudraine, Rudy Goet- heer, Jean-Paul Harthoorn, Martijn Hengst, Erwin de Jager, Marco de Jong, Diederik de Jonge. Freddy Koeman, Hennie van Maldegem, Gert de Rijder. Ronald Schouwe- naar, Marcel Simpelaar, Tom Smits, Richard Steenbakker, Michel Vente- vogel, Martijn de Vos, Dennis van der Weele en Nico Weststrate. Schilderen: Peter Baaijens, Randy Dyoen, Merijn van Eijkeren, Peter de Jonge, Jeroen Minderhoud. Daan Molhoek, Dennis Rentmeester, Rayinder Sewlal, Patrick Wagenaar en Bart Willemse Timmeren: Sebastian Aguzzi, Jos Baayens. Ed win de Boer, Arnold Flipse, Mario Geldof, Andre de Jonge, Jeroen Kloet. Wim Louwerse. Regina Sud- meier, Ramon Vollebregt, Erik Wee- zepoel, Paul van de Wekken en Re- nalda Wisse. Consumptieve techniek: Brood/banket: Arno van den Boom, Andy Buyze, Leon Capello, Dennis Goud, Eelco Hulshof, Mieke Koole, Edwin Langenberg, Hans Michiel- Charony van Hese, Edith Huissen, Fatma Komesogut. Sylvia Minder hout. Anne Minneboo. Judith Outer- mans. Ingrid van der Schraaf en Syl via Uytdewilligen. Onder de Linden THOLEN - Aan de Thoolse scholengemeenschap Onder de Linden zijn de volgende leerlin gen geslaagd: Bouwtechniek algemeen: Michael Bazen. Richard Burgers, Justin Cras, Leo Dorst, Jeroen Fase. Rien van Gorsel. Come van Haaften, Erie van Haaften, Jos Hage, Bertram Heij- boer, Johnny Noom, Wilco Quaak, Hilco Suurland. Christiaan Wolters en Philippe Zwartepoorte. Motorvoertuigentechniek alge meen: Eric Burger, Come van Daal- en, Roelof van Evelingen, Gabie Heij- boer, Erik van Heusen, Jeroen van 't Hof, Leo Jansens, David Joppe, Rob Leeuwis en Jean Vermeulen. Mechanische techniek algemeen: Ronnie Beeke, Anko den Engelsman, Piet de Graalï, Matthijs Hage, Mar tijn Hoven, Adriaan David Ketting, Carlo Kloet, Copain Kortland, Hugo Lindhout. Bennard de Rijke en Ing- mar de Vogel, Verzorging: Wendy van Ast, Leon- tien Brouwer, Jackelien Eikelen boom, Elles Eversen, Mirjam Geld hof, Danielle Gunter, Daniela Hop mans. Natasja Ketting, Angela van der Klooster. Conny Larooij, Daniel le Ligtendag, Geertrude Moerland, Petra Polderman, Carmen de Ron, Angela van de Sande, Mirjam Stolk. Jessica Stoutjesdijk, Cindy Termos huizen en Cindy Vroegop. van der Meer, Anneke Minnaard. Joyce Naerebout, Gaby Niese, Deb- by van Nijnatten, Marjolijn van Oe- veren, Kees Padmos, Jeroen Pad mos, Nicole Pairoux. Danielle Petiet, Nicolay Plandsoen, Gert-Jan van Po- pering, Cindy Quist, Deborah Raaij- en, Ricky van der Ree, Mariko Rouw. Tanja Stins, Sjoerd Stout, Aart-Jan Teunissen, Mennolt Vedder, Mark van der Veen, Jasper Veenman, Li- sette in 't Veld, Jerome van de Velde, Monique van der Velden. Samenta Veldhuis, Sandra van Velzen, Leonie Verkaart. Vivian Vermeer, Marwin Verton, Barbara Vink, Maarten van der Voordt, Esmeralda de Vos, Ma rian Waleboer, Saskia der Weduwen, Jeroen van der Weel, Stephan Wes- sels, Noortje de Winter, Bedette van de Zande, Wilmar van de Zande en Pascal Zuijderwijk. De Vliedberg GOES - Aan de samenwer kingsschool voor voortgezet speciaal onderwijs De Vlied berg in Goes zijn de volgende leerlingen geslaagd: VBO: Mels van Beek, Jan-Willem van Gent. Tonnie Hottentot, Laurian de Koning, Roger Loeffen, Floor Meijer, Monique Minnaard, Jan Moseman, Onno van de Plasse, Johan Reeders, Maurits Sehouwenaar, Richard Sto ne, Mark van Strien, Frank West- dorp. Mavo: Rick Boender, Jeroen de Dreu, Björn Dudok-van Heel, Daan Klaassen, Ruben Kooiman, Stijn La thouwers. Mirjam Rijn, Paul Rivas, Mark van^ooten, Joost de Smit, Jur gen Verdonk. Thomas van Ham, Jolanda Happel, Margriet Huibers, Marianne Huige. Kim Janse, Elma Jansen, Dyane de Jong, Eveline Kakebeeke, Esther Kerkman, Ricardo Koens, Arie de Koning. Ditty Lockefeir, Bianca de Looff. Arnold Looijenstein, Patricia Maas, Erwin van Maldegem, Bart Meerbach. Marina Mijnsbergen, Mar lies Nagelkerke, Mark Nijssen, An- ne-Marie Nooy, Ciska de Pan, Ivo Pleunis, Steffanie Polderman, Boy Priem, Grace de Pundert, Natascha Riemsma, Chris Schijf, Lennard Schilperoord, Frank van de Schraal', Erwin Simpelaar, Marianne van Til burg, Rene Vermerris, Olivier Ver- weij, Guido Visser, Anja de Vos. Maarten de Vries, Arjan de Waal, Jac co van Waardenberg, Angela van de Water, Wicky van Welij, Miranda van 't Westende, Mares Wirtz, Elke de Wit, Ronnie de Witte, Monique Wol tering, John Zuidhof en Sandra van Zunderd. Ter Welle GOES - Aan de christelijke scholengemeenschap voor be roepsonderwijs Ter Welle in Goes zijn geslaagd voor het vbo-examen: Theoriestroom: Clarinda de Bruin, Carla de Bruine, Vanessa Debels, Mi riam Dorrepaal, Miriam Dourleyn, Anouk Erwich, Annemarie Hanse, Martine Heijboer, Mariet op 't Hof, Ilona Janse, Leonie Kambier, Lydia van Meerendonk, Tamara Remijnse, Annet Sandee, Jomanda Scheele, Andre Toorenaar, Monique Verdaas donk, Nina Versluys, Jacqueline de Wee, Jacqueline Zandee, Natalie Zuydwegt en Natasja van Zweden. Goese Lyceum GOES - Aan de stedelijke scho lengemeenschap Het Goese Ly ceum zijn geslaagd: Mavo: Olof Aerts, Maou Ali, Bas van Asperen, Marije Bakx, Erik Bleeker, Rick Boender, Maurice Boer, Anne- lies Bos, Mirjam Bras, Esther Broca- tus, Tomas Damen, Jurrie Dhooge. Timothy van Die, Michel Dierkx, Remko Doolaar, Colette Dronkers, Gabriëlle Dronkers, Marianne Eielts, Wout Frijns, Hans Gaemers, Roy van Goeije, Bianca Gorter. Nadia Go- vaers. Virgil Greeve, Vera Groes- donk, Karin Hage, Cedric Hagley, Ferry van Harn, Sabine van Harn, Roel Hendrikse. Karin Henning, Se rena Heijstek, Marije Hoogstrate, André Huissen, Aukje de Jong, Yvon ne Joosse, Eddy Kaaisteker, Isabelle van Katwijk, Richard Kievit. Hanne- ke Koevoets, Michel de Kok, Ramo- na Kole, Jacomien Korstanje, Joost Kosir, Vera van Kralingen, Gertjan Kruijs Voorberge, Floortje Leeuwe- stein, Arlen van Liere, Danny van Loon, Marieke van Maaren, Lieske Maas. Stefan Mansier, Maaike Mar tens, Miranda van der Meulen, Ro- wenda Milhous, Sabrina Mijnsber gen, Robin van der Moere, Marcel Mouwen, Janique Mussche, Jan Pie ter Muys. Berbel Nijsse, Remie Ope neer, Ronald Ossewaarde. Peter Overdulve, Annemarie Paaimans, Agnes Passieux, Lars Peeters, Sabi ne Pikkaart, Jessica Proos, Kristel Reijnhout, Sharida Rijborz, Ruurd Romijn, Laura van Schelt, Hennie Schipper, Roel Schipper, Sander Schipper. Helga van de Schraaf, Ma- riëlle Simons. Katinka Simonse, Je roen van Soelen, Marina Steendijk, Maaike Steenmeijer, Marieke Tel- GOES - Aan het Buys Ballot College in Goes zijn geslaagd: Mavo: Jochen Anthonise, Ingrid Beije. Sjoerd Bijlsma, Petra Boone, Harry Boot, Sebastiaan Bos, Marie ke Bouwense, Nanda Bouwman, Martin Brouwer, Patricia de Bruin, Ramona de Bruine, Corne van Cad- sand, Gwenda Dijkman. Huseyin Do- gan, Arjen Dommisse, Hans Everse, Patrick Fiüus, Marion Francke, Ta mara Geschiere, Sandra Gorsse, Ju dy Griep. Corriene Haasnoot, Daniël- le Hanse, Joost Harinck, Veroni van Harten, Mant Hillebrand, Jeroen op 't Hof, David den Hollander, Simone Hoogendoorn, Jessica Huissen, Tim Jonker, Emiel de Kam, Jan Karre- man, Franlcoise Kleppe, Peter Kooi man, Simone Labeur. Ezra Lamers, Marijse Landegent, Bianca Lobbe- zoo, Martina Louwerse, Ingrid van Malland. Annika Meijboom, Roald Meijer, Judith van der Meulen, Hilde Meulenberg, Wibo Nieuwdorp, Ruud Nooteboom, Martijn Openeer, Ma thilda Otte, Steven Rahman. Jeani- ne de Regt. Iwan Rijstenbil, Anieta de Ruijter, Lauri van Rumste, Marti ne Sandee, Jan tine van Schaik, Peter Schout, Rudi Sehouwenaar, Kees Sinke, Annemïek Soetekouw, Oscar van der Steen, Guido Stroeks, Anne marie Stroo, Sven Tegeler, Margreet Toorenaar, Anthon Verbree, Arjan Verburg, Poul Vermaire, Johan Ver strate, Judith Visser, Ronnie van der Vliet, Christian de Vries, Fréderiek Westerweel. Remco Wisse, Sonja Wisse en Ernst Zweedijk. Havo: Matthieu Arendse. Karina Bakker, Fran.'coise Beaufort, Hans Biesma, Marielle van der Bijl, Sabine van Blitterswijk, Jolanda den Boer, Lisette Bom, Lisette van den Broek, Martineke Costerus, Janneke van Dijke, Wilbert Dijkhuizen, Rebekka van Eek, Bart Feddema, Yvon Filius, Hein Fortuin, Leona Franse, Anne- miek Gijssel, Stefan Gyarmathy, Jan-Willem van den Heuvel, Kees van Houte, Karelien van IJsseldijk, Judith de Jager, Marcel Jille, Mark de Jonge. Mariska Jonker, Christy Kats, Henk de Kiewit, Lowie de Koeijer, Saskia van der Kooi, Masja Kristelijn, Maurice Laparlière, Clau dia van de Linde, Joyce Lubbers, Karlijn Meerman, Anneke Minnee, Dominique Moerman, Bianca Mos selman, Colin Murre. Sang Nguyen, Anneke Nieuwenhuize, Yvonne Nijs sen. Esther Oosterling, Toine Otto, Andre Overwater, Marieke Plaisier, Angelique Polderman, Martijn Pol derman, Robbert Jan Proos, Nanlne Riemens, Sander van Rooijen, Bou- dewijn Rooze, Keetie Saman, Anne- lies Trommel, Angela Velkers. Alice Verburg, Mark Verton, Sander Vlie land, Martijn Vrijhof, Arnout West strate, Marieke van Wilgenburg en Linda Zoeteweij, Atheneuni: Jolanda van den Ameele, Tessa Belgraver, Remco van Blit terswijk. Mascha Bunt, Koert Capel, Annelies Claessens, Armand Dom misse, Lourens Dorst, Janneke Fi lius. Aneta Haja. Arton van Harten, Jaeky Hollestelle, Trudie van Iwaar- den, Jaco van der Jagt, Mirjam Jon- gejan. Tanja Joustra, Cornelieke Keizer, Sjoerd Kleppe, Richard Kra mer, Martijn van de Laar, Coen Lege- maate. Marcel Lindenbergh. Wouter de LoolT, Frank Louws. Rutger van der Male, Inez de Meester. Jacqueli ne Mijnsbergen, René Minnaard, Ed win Nieuwland, Maurits Otte, Saskia Rooze, Martijn Sanderse, Judith Schrier, Arthur Sevestre. Esther bij de Vaate, Martijn Verbree, Bastian Verhulst. Eveline Walhout en Harm Zweedijk. Gymnasium: Adriaan Boertjes, Frank Cornelissen. Ronnie Min naard, Gabnelle Sepers, Eline Vette en Elise Wissekerke. Eindexamenvreugde in het Vlissingse jongereneafé Frapo's. foto Ruben Oreel sen. Rik Noordsij, Patrick Poortvliet en Patrick de Ruiter. Koken/serveren: Ben Boontjes, Adrie Bouterse. Hugo Braamse, Pe tra Dugardein, Hans Langerak, San- der Leroy. Wietse Lokerse, Bas Maas, Patrick Meeuwse, Harco Nolet, Han- neke Raats, Marloes Redegeld, Ma- rijn Riemens, Sandra Roovers, Mar tin Sturm, Leon Tazelaar, Patricia Verhagen, Peter de Visser, Jeroen van Waarde en Mario van Zweeden. Elektrotechniek: Juul Back, Cheyenne van Berkel, Rubeh Boesenkool, Dajo Brinkman, Elmer Buijs, Lonneke Deleij, Patrick Goovers, Nigel Holmes, Richard Huissen, Paul Janse, Jacques Knob- be. Jeroen Schoon, Marcel Tazelaar, Robbie van 't Veen, Jasper Visser, Walter van der Werf, Jeroen West strate en Vincent Wiering. Installatietechniek: Jaap Bart, Al- bert Boontjes. Rob van Dijke, Arjan Duine. Michel Janse, Michel Jan sens, Robbert Kootstra, Marjo Mie ras, Maurice Nouse, Eddie Pieper, Michel Verbart en Edwin Versluis. Mechanische techniek: Stephan Baas, Dominique Baayens, Dennis Blom, Arnold Braamse. Ste fan van Dinteren, Remo de Dreu, Pie ter van Gilst, Evert Hamoen, Bas Holtrop. Andy van Houte, Oguz Ka- raca. Marcel Kloet, Edwin Koop- mans. Philip Kraaij, Rino Kunst, Maurice Levoleger, Bert van Lies hout, Ard-Jan Logmans, Martijn van Meerwijck. Eddy Moerdijk, Humph rey Moreauw, John Nieuwenhuijse. Vincent van Oosterhout, Jeroen de Rijcke, Richard Sehouwenaar, Harry Siereveld, Pieter-Jan Snoep, Mark van Steenbergen, Erwin Tazelaar, Michael Thoen, Hendrik van der Vee- ke, Sietse Veenstra, Rene van de Vel de, Caspar Versluis en Coen de Vos. Motorvoertuigentechniek: Sjacco Baayens. Jeroen Babijn, Remco Capello, Michel Dijkstra, Rob Gijzel, Remko de Jonge, Willem Kroes. Angel Morales. Kees de Muynck, Walter van Overbeeke. Marcel Rijn, Marcel Spanjaard en Robin Toorenaar. Motorvoertuigentechniek/trans port logistiek: Niels Besuyen, Harold van Eekelen. Jerry Kadir, Micha Maas, Dennis Nab, Markus Niewenhuyse, Pascal de Regt. Joost Roos, Harmen Schot. Petra Sonke, Marco de Vlieger en Rinze Wielemaker. Verkoop: Cindy Feytel, Tamara Mulders, An gela Nijsse en Edwin Vermast. Verzorging: Jaimy van Beveren, Ir ma Cabboort, Saskia Dalebout, Bianca Elshout, Miranda van der Est, Sandra Fortuin, Sandra Goozen, Prof. Zeeman ZIERIKZEE - Aan de rijksscho lengemeenschap Professor Zee man in Zierikzee zijn geslaagd: Athqneum: Patricia Bal, Luuk van den Berg. Floris Bijlsma, Rogier Bourgonje, Janneke de Bruine, Marit Buis, Ame-Willem van den Burg, Flo- rine van Dam, Kristiaan Donker, Eric van Doom. Jolien van der Graaff, Joost Grefkens, Maghiel Hanse, Marja den Hengst, Marjolein de Jager, Kevin de Jongh, Guido van der Kroon, Vincent van Marion, Su- zanna van der Meer, Linda Neder! of, Rosa Overbosch, Rachel Perquin, Martin Poelman, Anne Priester, Ra mon Renger, Martijn Rijbering. Jef frey RoelofsArno Schiettekatte, Jac queline Stoel en Catrineke Stoutjes dijk. Havo: Zoé Baart, Jan van Belzen, Corstiaan Bergmans, Danny Bon- gers, Michiel Brul, Niels Dekker, Ja- mie Eilers, Caroline Everaers, Jorg Frank, Thijs Jan Gaanderse. Ralph Gerards. Jolanda van Groningen, Niels Habraken, Viola van de Heet- kamp, Mieke van den Hoek, Marcel Hogenstein, Patricia Kesteloo, Lon neke Kiel, Katja van der Klooster, Edwin de Koning, Stefan Kooman, Gabby Krens, Huib de Ligt, Esmeral da van der Linde, Claudia Merle, Leo- rue Merle, Pieter Moelker, Iris Mooij, Jaap Naerebout, Demian Nouwens, Jort Paauwe, Marleen Polderman. Lensi Postma, Jeroen Quartel. Ruth- ger Righart. Marije Romijn, Edwin Ruiter, Jaco van der Schee. Silvia Schot, Sandy van der Sluijs, Marieke Strufjk, Fatma Taskesen, Richard Thijsse, David Timmermans. Emmy- lou Troost, Hidde van der Veer, Mau rice van Veldhoven, Jacco Versluis, Groover Visser, Patricia van de Vreugde. Esther-Walraven. Maartje Wehrmeijer. Yuen Mee Wuu, Kwok- Jan Yuen en Marco van Zwol. Mavo: Tamara van Beveren, Niels Bijl, Vivian Bommeljé, Ruben Broer, Linda de Bruine. Maurice Brul, Ilse Deurloo, Chantal Doeleman, Fabian Duinhouwer, Eefje Fehres, Sander de Feiter, Jelle Flach, Michael Fli- kweert, Paul Gilden. Lennert de Graaf, Robert Grootenboer, Arian Hanson, Carola van der Have, Bou- dewijn Heijboer, Monique Hofman, Bas Hogenstein. Wouter van Hooy- donk, Marjo de Jonge. Samir Jonker, Wilma Kenters, Arno Kloet, Martijn van der Klooster, Kalinka Knijnen- burg, Marieke Kok, Raymond Kok, Marlies Koppenaal, Karin Kortman, Pieter Martijn Marlous Mater, Ingrid Sint-Willibrord GOES - Aan het Sint-Willi- brordcollega in Goes zijn de volgende leerlingen geslaagd: VWO: Erik Agterhuis, Richard Beij- aard, Danielle Beukers, Rini Bon- gers, Robert Borghstijn. Stefan Da gevos, Anne-Marie Dellaert, Hans Doeleman, Jos Elstgeest, Monique Geernaart, Robert Gijzel, Marian Hage, Martijn Jansen, Maurits de Jongh, Jan-Joris Jooss, Kees Karel se, Ingrid Klaassen, Michel Koens, Liesbet Loos, Marloes Loos, Ursula Maas. Ruben Maes, Martijn Meeuw- se, Niels Meijer, Jorine de Muijnck, Martijn Mulder, Pieter van Ooster hout. Annelies Oosthoek, Robert Oostrom, Bianca Pielaat, Bas Raas, Wander Snoeck, Erika Stuik, Ernst jan Tissing, Robert Verbeem, Tom Verkooijen, Jeanine Vermue, Nicole Versteeg, Martin Visser, Annemiek de Visser, Leandra de Winter en Chantal de Witte. Havo: Joyce van Bavel, Barry van den Berg, Sabine van den Bergh, Re- née Berks, Micha Bijleveld, Jan-Wil lem van der Blom, Jannita den Boer, Johan Brandt, Camillo Carbaat, Ed win van Damme, Anousjka van Den deren, Bart Dietvorst, Margreet Drenth, Ernest Franken, Stephan Hakkaart, Miryam Harinck, Vincent Hofman, Swen Hollestelle, Saskia Hoondert, Fleur Houg, Michèle Jaco- busse, Jakomine Kats, Erik Koe horst, Marloes Kolen, Annemarie Kolen, Christine de Koning, Sabrina Köllmann, Louis Mangold, Davy van Maurik, Ruud Menheere, Paul-Ri- chard Moens, Marc Moreau, Tessa Murre, Rens Musters, Mark de Nooij- er, Marieke Nooy, Tim Nouwen, Renske Okker, Micha Oostrum, Wes ley Peeman. Marloes Plu, Wouter Poortvliet. Johnny Raas, Caroline Remijn, Cindy Rentmeester, Jeroen Rijk, Bob Rooze. Sander Ruster, Casper Scholten, Michel Schoole- naar, Ruud Schouw, Patrick Teu- lings. Vincent Tibbe. Valesca van der Velde, Danny Vermue. Sebastiaan Vermunt, Lisette Vijverberg, Glenn van Vredegem, Vincent Wegman en Erwin Wondergem. Mavo: Carolien Allemekinders, Es ther Antheunisse, Yvonne van der Beek, Frank Beenhakker, Willeke de Bel, Adri van den Berg, Kees Boon man, Marleen Braam, Knelske Brandsma, Remco Burger. Mireille Cardon, Bhavna D'huij, Annelies Da- teina, Cynthia Dekker, Sylvia Dhondt. Daniël van Eenennaam, El- lis Freijser, Erik Geelhoed, Robbert Geijs, Gise Goedegebure, Rahiel Goelamhoesein, Douk Groenendijk, Gijs Grootenhuis, Sonja Haerkens, Verzorging: Marjan Boei, Petra Bro- catus, Bieneke van der Cingel, Lies- beth van den Dries, Marieke Filius, Natascha van Gestel, Miranda Ha rinck. Liesbeth Heijboer, Hanit van der Heyde, Michel Hoomick, Natalie Jasperse, Kaschenka de Jonge, Dic ky van de Ketterij, Bart de Kok, Mar jolein de kok, Judith Koole, Danielle Kouwer, Martine Kristalijn, Daniëlle Maas, Jasper Meerman, Chantal Moerman, Jeannette Nuijten, Mar jan de Rijder, Debby Rijn, Bianca Rooze, Miriam Rovers, Petra van der Plas, Carmen Schikker, Willeke Schot, Doreen Stoutjesdijk, Daniel Villee, Bianca Vooys, Carien Wijs. Si mone Wagenaar en Marieke Zwemer. Mode/kleding: Ivonne de Blaey, Jes sica Boonman, Barbara Buteijn, Pie ter-Jan Catsman. Merel van Es, Bian ca Fischer, Inge van Iwaarden, Na thalie Karreman, Viola Mieras, Els- beth Murre.Conny Niewiadomskie, Marianne Paauwe. Tamara Proost, Geraldine Ridder, Ivonne van de Sluis, Nicole de Vos, Susan Werff, Sietske Wijnschenk, Mathilde van Wilgenburg en Ineke Ziekman. Verkoop: Harald de Bil, Miriam Don ker, Sigrid Dorleijn, Mirjam de Jon ge, Sindy de Jonge, Marina de Looff, Farah Maas, Sylvia Openeer. Natha lie Oreel, Mirella Polak, Richard Reindersma, Patricia Roest, Stefan Schipper, Sabine Schuurman. Arjan Steenis, Mechiel Verkuil, Marieke Verklare. René de Wit en Suzan van Zantwijk. Administratie: Jeannette Behage, Daniele de Bruine, Amanda Geel hoed, Mirjam Geleedst, Henri Koeve- ringe, Debby de Kooning, Marieke Krijgsman, Bianca van der Linden, Mathilde Meulenberg. Claudia Moer land, Petra Moonen, Anauk Pieters, •Frank Quakkelaar, Marielle Sprayt, Marieke Verhoeven, Jacinta Vleugel, Carola Boot, Bianca van Dijk, Nelle- ke van Dongen, Petra van der Draay, Marij-Danielle Laban, Ciska Ots. Mo nique van 't Veer, Corina Zoeteweij en Harriëtte Zuiderwijk. IVBO Verzorging: Marieke Allemekinders, Femke de Bruijn, Aline Harms, Kim de Jager, .Wilma de Jong, Saskia Klaaysen, Johan Koorevaar, Nanda Lina, Nicole Louweret, Heidi Meyer, Judith Schipper, Mariska Slager, Leonie de Wild en Heidi de Winter. Mode/kleding: Wendy Bakker, Mi randa Bol, Monique van Eekelen, Da nielle Fliervoet, Monika Harms, Na tasja Lookman, Martje Moerland, Gerbeth Poortliet, Mariska Verdaas donk en Tanja de Vries. genhof, Marleen van Tilbeurgh, Pa trick den Toonder, Brenda Vermeu le, Andrea Verstraate, Robert Vette, I jsette de Visser, Marlous Vleer, Alec van de Water, Nathalie van der Wee le, Patrick Wijdemans en Jessica Wondergem Havo: Remon Bal, Judith van den Berg, Johan van der Berg, Astrid de Bourgraaf, Laetitia Brandsma, Joost Clarijs, Eva Deurloo, Maarten Diele man, Galid Dinar, Caroline Fokkel- man, Davonne Gast, Marianne van Ginkel, Coen Goedegebure, Els Goedhart, Mare Gulden, Tiwai Ho, Juliet Hoogesteger, Arnold Kegels, Christel Keukelaar, Angelique Kor- bijn, Angela Krijger, Jurgen Krom- been, Thijs Leenen, Natascha de Leeuw, Celeste Lepoeter, Ellen Lu cas, Corina Moerman, Marcelle Mol. Emanuel Mulder, Jouke Nieuwen- huijze, Kristie Nijzink, Jan Noord- hoek, Leonie Schellekens, Monique Scheurwater, Dennis Schipper, Ro- nique Schipper, Elco de Schipper, Marianne Smak, Jacqueline van Son, Celine Steenhard, Jet Strating, Eelco Tilroe, Stefan van der Velde. Jarno Vennink, Maarten Verkam man, Eva Vienerius, Sietze de Wijs, Pauline Willemstein, Johan de Wolff, Lindsay Wyatt en Anne Zaaijer. Atheneum: Marcel Andriesse, Moni ca Anthonisse, Ramses Bekkenk, Matthijs Bloem, Katja Blom, Frank van Dissel. Peter Geelhoed, Bart Goedhart, Vanessa Griep, Wessel ten Haaf, Frits Hogen Esch, Marianne Holstein, Sophia van den Hooven, Hans Huibregtse, Sofie Inghels, Ju dith de Jong, Eva Kramers, Menno van Leuven, Michel van Loon, Jeroen Louwerse. Jeroen Maljaars, Fayaz Mangroe, Bram Meulblok, Suzanne Molema, Wessel Oele, Irvin van Pan huis, Marko van Renssen, Karina Riemens, Mathieu de Rooij, Ruben de Schipper, André Sonke, Peter Sonke, Driek Stevens, Nu To Van. Ni cole van de Velde, Tine Verhoeven, Annemarie Verschuure, Patrick de Vos, Wendy van der Weele en Anton Wijs. Gymnasium: Janneke Bellaart, Mar loes van den Berg. Brigitte de Bokx, Charles van Es, Linda Franken, Li lian Geijsen, Ho Kyung Hoebeke, Hanneke Muys. Hans Niers, Sophie Poppelaars, Joris Schillemans. Na tasja Sonke, Chantal van Staveren en Martine Verstraete Scheldemond VLISSINGEN - Aan de stedelij ke scholengemeenschap Schel demond in Vlissingen zijn ge slaagd: VBO: Khalid Acheklaf, Jaoid Afkir, Angelo Autiero, Jacqueline Baar- ends, Stephan van Bakel. Edwin van Beek, Nadia Ben Sallam, Annemieke van den Berge, Cindy Bos, Dennis Both, Fedua Boubouh, Lobna Bou- bouh, Aouicha Boughaou, Mounia Boukhriss, Fouad Bouzambou, Jo han van Boven, Kris van Boven, Celi ne Boyreau, Ramona Braem, Jeroen Brasser, Jose Brons, Dominique Bukkens, Ilona van der Burgh, Nico le Cijvat, Carlijn Coppoolse, Chantal Corré, Wouter Dobbenga, Andy Dun nes, Fadoua Elfassi, Virgil Fris, Ste phanie Guingo, Wouter van Hengst, Brigitte van Hoeydonck, Samantha den Hollander, Ferry Hollestelle, Gaitrie Jhagroe, Thijs Kranenburg, Mories Kurtdili, Mourad Lahbal, Fa- thallah Lasfar. Sylvia Matthijsse, Sa mir Mayo, Silvia van der Meer, Wen dy Merrelaar, Robert Molegraaf, Frank Moore, Norik Murad-der Be- drosian, Xander Net, Peter de Nooyer, Richard Notebaart, Marco Overdijk, Filiz Ozcan, Brenda de Pagter, Erwin Poppe, Erik Radema ker, Ilham Raji, Roland Reijerse, Chris van Renswoude, Sonja Rhijne, Evelien Rottier, Rinske Scheltus, Wi- chert Sierts, Marinus van Slooten, Mira Splinter, Daniella Struyk, Mar jan Taal, Tamara Theune, Jeroen Verkaart, Mathilde Versprille, Ben- nar Vet, Dennis de Visser, Hugo Vis ser. Robbie Visser, Richard de Voogd, Sabrina de Vos, Leontine Wa leboer. Monique Weeland, Monica Weezepoel, Johnny Weisenbroek, Wies Wesdorp en Ludy Zegeren Mavo: Merel van de Anker, Joyce An nan, Monique Asselot, John Bellers, Maarten Berendsen, Mark Bruin, Reinier Castel, Patricia Castelein, Adam Chapman, Eva Cornells, Andy Costes, Pauline Dijkhuizen, Wendy Duijm, Sebastiaan Duijn, Hanneke Frans,sen, Lenny Gerards, Jacqueli ne de Graaf, Lilian van Gralhorst, Je roen Hamelink, Jorit Henning, Mi chel Herrebout, Stephane Hoeben, Gabrielle Hoogesteger, Anouk Ili Violeta Ivasuk, Patrick Jacobse, Dennis Jansen, Britta Janssen, Mirjana Jerkovic, Bas van Kempen, Sandra Kodde, Marlou Korver, Desi- ree Kuzee, Ferry Leyting, Lisa Leu- nis. Mare Maquelin, Damir Martin- cic, Monique Meesen, Linda Melief- ste, Judith Merk, Sabrina Molenaar, Daniel Muller, Kim Nijboer, Raphael Oertel, Shera Out, Irma Perdok, Mark Ravestein, Mickael Reijke, Quintyn van Riel, Marieke Rijkers, Jerome Riverola. Linda Rook, Mas- ha Schillemans, Sabine Schink, An ke Schothorst, Martijn Snijders, Kim Sommeijer, Ramon Vael, Karlijn Vantricht, Rinke van de Velde, Carly van Velzen. Mirko Vojinovic, Wilfred Vreeke, Marko Walhout, Lydia Wiele maker en Mario Wilbrink. Havo: Pepijn van den Anker, Renate Bebelaar, Marieke te Beek, Leonard Bijlsma, Hilair Bislip, Richard Bron- ke, Cecile Brugman, Mirjam Buis man, Harm de Coninck. Marieve Craste, Jeroen Dijker, Niels Franzen, Judith Gravemaker, Bouwe Gutte ling, 'Joost Hanenberg, Alexander Hardy, Baukje van Hartevelt, Mark van den Hooven, Lennart, van IJzer- loo, Jeroen de Jonge, Marcel Joosse, Jeroen de Kam, Celene de Kam, Claudia Koole, Annabel Kosten, Yvette Lutz, Cipto de Man, Valeska Nastaly. RobberUJan Nortier, Tara Out, Philip de Pagter, LennaertPool. Patrick Rombouts, Tere van Rooijen, Robert de Ruiter, Edo Rus- tempasic, Marieke Sandker, Mare Schets, Jaap Sluurwold, Digna van der Vet, Niels Visser, Henriette Vis ser, Moniek van Waterschoot, Bart Willemsen en Femke Zeegers. VWO: Karlijn van Beersum, Collin Boelhouwer, Blorn Bos, Esther Ceu- len, Tji-jan Cheung, Heieen de Co ninck, Saskia van Dam, Sandra Deurloo, Sanja Djuric, Lilian van Emden, Natascha Fluijt, Danijel Ga- vranovic, Amber Gemmeke, Marije Hendrikse, Wendy van den Hengel, Manon van Herwerden, Saskia Hof man, Bas Huiszoon, Linda Jansen, Renate van Keulen, Lientje de Ko ning, Liesbeth Kooiman, Muriel Krij ger, Tom Lefeber, Petra de Nooijer, Eliza Pourchez, Boyke Sewlal, Elmar van de Velde, Pieter Ventevogel en Marjolein Vos. MIDDELBURG - Aan de Christelijke Scholengemeen schap Walcheren zijn geslaagd: Havo: Marielle Adriaanse, Roosje Antheunisse, Dennis Barendse, Jo- chem Bargeman, Joep Bergmans, Rosali Biondina, Simon Blaas, Jas per van Bochove, Emilie Bogaerts, Johanneke Boogaard, Gerdo den Boon, Annelies Boone, Marco van Boven, Patrick Caljouw, Esther Cij vat, René Dekker, Sjoerd van Dijk, Jeroen van Dis, Ungila van Es, Mau rice Francke, Stefanie Gabriëlse, Ra mona Geerse, Marije Glerum, Lies beth Goverse, Ebrina de Graaff, Es- mee Groen, Peter de Groot, Ilja Grootenboer, Michiel de Haan, Jelle Haandrikman, Cissy Hallo, Coen Ha melink, Irene Hamelink, Thijs van der Heijden, Maarten Hengst, Rutger Hengst, Anoeska Hoefkens, Michel Houmes, Sonja van Houwelingen, Marlies Hulsteijn, José van Iwaar den, Maartje Jacobs, Gejo Jansen, Carline de Jong, Hillegonda van de Kimmenade, Annemarie Klein Wol- terink, Tamara de Klerk. Vincent Knoester, Arend Kodde. Fiona Koe voets, Susanne Kolff, Diana de Kroo, Josselien Leenhouts, Kristien van Leerzem, Jeroen van Leeuwen, Ange- la Lievense, Wendy Lievense, Lydia Maris, Paul Maris, Jacolien Matthijs se, Gijsbert van der Meulen, Karin Minderhoud, Marielle de Muijnck. Sven Neve, Karina Noziglia Araya. Martin Oele, Jinty van Os, Arnold Osté, Meina Pasma, Anne-Gera Poortvliet, Matthea Quist, William Reijnhoudt, Antoinet Reinhoudt, Anja Reuvers, Edwin Rhemrev, An- ne-Ruth Roelofsen, Suzzy Salhuteru, Richard Sandee, Inger van Schaik, Danny Schog, Gillis Schroevers, Jes sica Schuuring, Anne Simonse, Mar cel Sinke, Jeroen van Sluijs, Antoi nette van Sorgen, Nadine Timmer man, Jeroen de Troije, Paul Vane- veld, Miranda Verburg, Martin Ver flage, Patrick Verhulst, Evelien Ver meulen, Colette Visscher, Martina de Visser, Björn van de Vliet, Wijnand Voogdt, Annemarie van Voorden, Bart-Jan de Waard, Astrid van Waas, Wilma Weststrate, Stefanie West- veer, Auke van der Wielen, Marjon van Winkelhof, Rana Wisse, Stefanie de Witte en Reinier Wondergem WVO: Vera Adriaanse. Florlan An- driessen, Christian Bakker, Richard V:d. Berg, Meta de Best, Brechtje Beun, Danille Bollebakker, Caren Bouwmeester, Peter van de Broek, Gonneke van de Broeke. Sandra van de Broeke, Krijn Bustraan, Isabelle Cox, Peter Danilse, Maarten van der Driest, Nympha van der Feen. Jitte Flapper, Jürgen Greiner. Irina Griep, Gita Griffioen, Michiel Heijliger, Joli- na Hengst, Inge Hoefkens, Jeroen Hollebrands, Pieternel Hummelen, Esther van Iperen, Nelleke Jackson, Inge Janse, Els Jasperse, Friso de Jong, Bas Kalle, Natasja de Kam, Mercy Kamermans, William Keste loo, Edwin van de Ketterij, Godelie- ve Kisjes, Remco Klap, Maarten c« Klerk, Evelien Koppejan, Michi. Koppejan, Susanne Koppejan, Mn lies Koutstaal, Michiel Krijger, h ter Lievense, Dennis Lorier, Liseiv Luteyn, Arnoud Matthijssen, Bauf. Meesen. Martijn Melens. Dennis Mi se, Martijn Meulblok, Emmely vb der Meulen, Pelra Minderhoud, Dy nièlle Monté, Esther Nijhoff, pjj Nonnekes, Joél Pattenier, Evelle Ploegaert, Adriaan Prinse, Augur Roelofsen, Martijn de Roos, Mint. de Ru, Ronny Saaman, Peter San dee, Marcia Sanderse, Hans Schic. per, Mariëtte Schuijt, Yves Stomnsi Jolanda Stormink, Laur n van Vé- Sebastiaan Verboom, Luc Vie gever, Anke de Visser, Maaike Vo-l- ker, Yvette van der Voort, Woi% Vos, Eva Wagenaar, Arvi Wate Marlies van der Welle, Saskia di Werk, Marielle Weststrate, Rate Wiessner, Stéphanie Witsiers en Nm leke Wouters. SSGM MIDDELBURG - Aan de Stede lijke Scholengemeenschap Mij. delburg zijn geslaagd: Mavo: Diana Beenhouwer, Richard van den Berg, Marjolein Biesen, ft. na Blom, Annelies van Bockel, Lisei- te van Bodegraven, Jeanette di Boer, Cilia Bommelje, Tineke Bo; ma, Bayram Cebeci, Francesca fe Coninck, Michael Dolfing, Heidy i Due, Bertjan Dutjts, Bas FlamnW Ellen de Gelder, Peter Glas, Chris!: Goudswaard, Katja de Groes, Shi ron Haars, Vincent Hector, Kam Hemmes, Rudolf Holswilder, Tos Hootsmans, Björn van Iersel, Fraii Jakobsen, Sacha de Jong, Richard Jongepier, Linda Joosse, Jos Joziar- se, Paul de Kam, Esther Keijme! Lennard Knol. Esmee Koning, Mc- rea Koning, Tanya Kooij, Matthijs Kramer, Remy Lissenburg, Jaco d; Looff, Sharon Manuhuwa, Dana: Matthijsse, Eddy Matthijsse, Pegs Mensing, Marcel Mico, Miranda Min derhout, Bob Onkenhout, Mirjam Oreel, Bulent Ozcan, Thijs Pooit vliet, Danielle Provoost, Ronald Rt- demaker, Joyce de Regt, Linda Ra vers, Silvie Romeijnsen, Ronny Ro zema, Monique de Rijk, Fannie van der Sluijs, Jeroen Stutterheim, Yildu Tamambay, Susanne van Veten Florentin Verboom, Martinique Ve- schoore, Anita van der Vlugt, Ron- me Vosselman, Jesse de Vries, Wall; van de Werfhorst, Martijn Wolf. Rii mon Wijs en Linda Zijl. Havo: Pascal Adriaanse, Carina Baas, Anne Bogaard, Patricia Cta- sen, Marielle Codee, Yvonne Cor- stanje, Bastiaan de Deckere, Joris Ei kelenboom, Donya El Fadili, Llsellf van Erkel, Gijs Folcherts, Biana Geelhoed, Femke Geleijnse, Caroli ne Greiner, Joris Groeneveld, Jllskf van de Gruiter, Emily Gijsbers, Rod Harinck, Jeno Havelaar, Renee vat den Hemel, Mabel Hilgersom, Manj? van der Hoest, Kitty den Hollander Antoinette Hollestelle, Pauline In- gen Housz, Sandra van Iwaarden Joyce Jansen, Babette Jonker, Mi chiel Joosse. Marcelle de Kam, Serte Kastaci, Mariska Kersten, Ann Kodde, Edward de Kuijper, Koe Kuijpers,. Djura Lekatompessy, li sette Lievense, Judith Luijk, Santo Luijk, Lester Lywood, Manuela ve- der Mast, Jordy Meerman, Evelen Mesman, Camiel Meijer, Tabilha Meijer, Marjolein Minderhoud, Cindy Mulder, Christian Muller, Angiefi Nooijer, Ronald .Oreel. Elkie Ovn weel, Annemiek Persijn, Ellen Pol derman, Jan-Willem Poppe, Eva Ra- gut, Jeroen Rempt, Sharon Rooa Vincent de Rijke, Fleur van Rijn,Su san Schardijn, Richard Schumachs, Anneke Slabber, Joyce Smolders Eveline Stroucken, Dagmar Sijnis Siona Teileman, Grace Tjon A Fst Emma Verbeek, Peter Verhage, Bk trijs Vermeulen, Marielle Vereer, S- mone Verweij, Monique Westenvtfl Helene van Wilgenburg, Stella Wil lemse, Femke Wohler, Wieteke Wol- terbeek en Ralph van Zuuren. VWO: Bas Bekenkamp. Esther var. den Berge. Naomi Birnbaum, Louis den Boer, Ingrid Boone, Jac.co Boor man, Sipko de Bruijne, Lars Daair.- en, Jitske van Diepeningen, Jousl van Driel, Eline Duine, Raymond Dijkwel, Jan-Kees Fait. Jeffrey G» vemaker, Joost Gulien, Sandor Hen driks, Muriel van Hoek, Koen Hol t-rmg. Philia de Jonge, Maarten to gen, Femke Jonkers, Nicole Jooss Rianne Kasander, Melanie Kerkte ve, Annelies Koch, Teus Komms- Sjoerd Koopman, Eefje Koppers, Pi tricia Laven, Caroline van der Lft Wouter Ligteringen, Chantal Maa: Floris Maljers, Sander Maranus, Sas kia Meijs, Manuel Nijpjes, Saiu Overweel, Mathieu Pasquier, Jm- riaan van Poelje, Pascal de Potte Rosalie Puiman, Angela Raclenu- ker, Ritske Rensma, Anneinieit Roelse. Tim de Ruijter, Patricia&- venije, Suzanne Schaapman, Car!: Smolders, Agnes Souman, Edfö Sturm, Wouter Theune, Pieter-Jaaf Thiadens, Helene van Uitert, Er;-" Valckenier von, Patrick van der Ve! de, Liesbeth Verdonk, Stijn Verst; nen, Bas van Wallenburg en Edfe Zondervan. Delta College MIDDELBURG - Aan de afde ling" VBO van het Delta Colle?' Zeeland in Middelburg zijn d' volgende leerlingen geslaagd: Administratie: R. van de BarseW S. Bhondu, M. Boone, J. vd. Haar.- Knuijt, M. van Leeuwen, S. Leijdes- ker, T. Meulenberg, E. de Meulmee* ter, M. Reekers, M. Schipper, L.v«" eeke, J. Walraven, S. Zijnen, B j®- mentlo, V. van Beusekom, D. Dobte laar, G. Hoek, K. van Kemena-t Kievit, J. Koops, A. Pouwer, Schipper, S. Schipper, R. Veile» N. van Vlijmen, M van Wilgenb® enC van der Windt. Handel: J. van den Bróeke, W. E-® boom, L. Koenders, L. Kramer,GJ feber, P. Markusse, R. Schipper,^; nay, M. Stork, J. de Vos, M. de Wit> Wondergem, K. Aarts, P van o» Berge. R. Bimmel, K. Dingeman» N. Driessen, M. Oreel, D. Spe» der. B. Stevens, K. Tilroe, N- Ver»' en C. de Wee. Verzorging: L. Aantjes, L. van Ab" made, T. van den Berg, V. van t® gen, E. van Beusekom, P Bommef_ M. Bouteill, N. Braams, A- Bra» Bravo, S de Bruijne, M. vanDiF- Dijkhuizen. R. Francke, C. Geuze-1 Janssen, S. de Jong, R. Joosse„ ziasse. G. Kasse. J. de Klerk, N ning, J. Langerak. M. de Lijster. Linnenbank, L. M'haidra, A. Mee se, J. de Meulmeester, D. Nellen. Otto, H. de Pagter. N. Paulissen, M de Reuver, N. ScW£ N Schroevers, O. Spa, C. vin Stoep, C Terlouw, J. van der Veew C. in 't Veld, A. Verduyn, A Vert®. M. Vreeke, I. van Weerdhuizen. Weerdt. A. Willeboordse, M WH® se, A. van der Zwan. Mode en kleding: A. Ciere. R. Meliefste. M. Neder!» Nijkamp, L. Ozturk.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1995 | | pagina 32