Geslaagd: gefeliciteerd, proost! zeeland 16 csw examens DONDERDAG 15 JUNI 1995 AOC Goes GOES - Aan het Agrarisch Op leidingscentrum in Goes zijn de volgende leerlingen geslaagd: MBO, afdeling fruitteelt: Jos van Belzen en Johan Eggebeen; afdeling veehouderij: Martine Dijkshoorn, Anita van Elp, Ashwin Jongenelen; afdeling akkerbouw: Martin Brand, Sjoerd Ebbens, Huibert Janse. Leon Jansen, Wout van Luik, Leen Mas tenbroek, Dirk Meulenberg, Jaco Overbeeke, Jan-Pieter van de Putte, Jan Riemens, Erik Schrijver, Jan de Visser. VBO: Miriam Boone. Miranda Broek hoven, Rob Dekker, Maurice Dour- leijn. Kim Duerinck, Bram van Hoe ve, Milja Hulsbergen, Mare Kerpel, Huib Kesselaar. Arjan Klaasse, Wou ter Mansier, Bianca Mol. Natasja Peeters, Rijke de Astrid, Patrick Ver west, Maaike Wisse, Joost Wüllschle- ger, Sandra Bastiaanse, Natasja de Bel, Pieter Brooijmans. Hendrik-Jan ten Cate, Jos Claessens, Robin Hage, Loes van Heemskerk. Arjan de Jong, Wim Karelse, Stefan Kole, Merel Lin- zell. Simone Loof, Barry Manni, Pe tra Noya, Michiel Rijnberg, Walter van Spijk, Wilco Vermeule, Saskia Vermeulen. (i)VBO: Jeroen Boogaard, Frank Boogerd, André Bos, Esther Coo- mans, Koos Dijkshoorn, Marco van Drongelen, Miranda Duinhouwer, Pieter Goud, Frans Groenendijk, Si mone Jansen, Jean-Paul de Klerk, André Lepoeter. René Nagelkerke, John Nieuwenhuijse, Mattie Over- wijk, Wilco Poppe, Damèlle Reijerse, Herman Riemens, Martin Rijk, Je roen van Sabben, Ilze Stam en Se- bastiaan Verdaasdonk. Heao VLISSINGEN - Aan de afdeling hoger economisch en admini stratief onderwijs van de Hoge school Zeeland zijn geslaagd: Bedrijfs-economische opleiding: Eddy van Bezu, Marcel Boone, Ra mon van de Gruiter, Richard Hin- driks, Pim Kakebeeke, Erwin van Kasteren, Harold van de Ketterij, Je roen Paulussen. Simon Smits, Marco van Stee, Jacqueline Zoetweij. Opleiding commerciële economie: Wendy Broekhoven, Jan Dieleman, Rob Horter, Cinda Houwerzijl, Jet Idskes, Petra Jeras, Frans-Klaas de Jong, Suzan Karelse. Patrick O ver gauw, Janet Priem, Carola Sinke, Sandra Uytdewilligen, Heidi van Vel- zen, Peter Wisse. Opleiding communicatie: Ruud Bruijn, Peter de Clercq, Edith Cy- bulski, Mariella van Dommelen, Wendy Duden, Natascha Kulk, Se- phine Laros, Edith Thielen, Marlies de Vroet, Sabina van Wijlick. Economisch-linguistische oplei ding: Sjors Borghouts, Wendie Brauckmann, Edith Gerards, Frede- rique Kamp, Sasja van Poecke. Sandra Schout, Monique Schrier, Marco Vermeeren, Mirjam Verstrate en Caroline Wijffels. Opleiding management, economie en recht: Jacco van Damme, Jacco Faas, Jurgen de Kraker, Gerard Metske, Joost Schilperoort, Therese Schuit, Charlotte van Sittert, Saskia de Waard, Eric de Wit. SSGM MIDDELBURG - Aan de Stede lijke Scholengemeenschap Mid delburg zijn geslaagd: Mavo: Diana Beenhouwer, Richard van den Berg. Maijolein Biesen, Ilo- na Blom, Annelies van Bockel, Liset- te van Bodegraven, Jeanette de Boer, Cilia Bommelje, Tineke Bos nia, Bayram Cebeci, Francesca de Coninck, Michael Dolfing, Heidy le Due, Bertjan Duijts, Bas Flamman, Ellen de Gelder, Peter Glas, Christy Goudswaard. Katja de Groes, Sha ron Haars, Vmcent Hector. Karin Hemmes. Rudolf Holswilder, Tom Hootsmans, Björn van Iersel, Frank Jakobsen, Sacha de Jong, Richard Jongepier, Linda Joosse, Jos Jozias- se, Paul de Kam, Esther Keijmel, Lennard Knol, Esmee Koning, Mo- rea Koning, Tanya Kooij, Matthijs Kramer, Remy Lissenburg, Jaco de Looff, Sharon Manuhuwa, Danny Matthijsse, Eddy Matthijsse, Peggy Mensing, Marcel Mico, Miranda Min derhout, Bob Onkenhout, Mirjam Oreel, Bulent Ozcan, Thijs Poort vliet, Danielle Provoost. Ronald Ra demaker, Joyce de Regt, Linda Reu vers, Silvie Romeijnsen, Ronny Ro- zema, Monique de Rijk, Fannie van der Sluijs, Jeroen Stutterheim, Yildiz Tamambay, Susanne van Velzen, Florentin Verboom, Martinique Ver- schoore, Anita van der Vlugt, Rom- me Vosselman, Jesse de Vries. Wally van de Werfhorst, Martijn Wolf, Ra mon Wijs en Linda Zijl. Havo: Pascal Adriaanse, Carina Baas, Anne Bogaard, Patricia Claas- sen, Marielle Codee, Yvonne Cor- stanje. Bastiaan de Deckere, Joris Ei kelenboom, Donya El Fadili, Lisette van Erkel, Gijs Folcherts, Bianca Geelhoed, Femke Geleijnse, Caroli ne Greiner, Joris Groeneveld, Jitske van de Gruiter, Emily Gijsbers, Roel Harinck, Jeno Havelaar, Renee van den Hemel, Mabel Hilgersom, Marije van der Hoest, Kitty den Hollander. Antoinette Hollestelle, Pauline In- gen Housz. Sandra van Iwaarden, Joyce Jansen, Babette Jonker, Mi chiel Joosse, Marcelle de Kam, Serife Kastaci, Mariska Kersten. Anna Kodde, Edward de Kuijper, Koen Kuijpers, Djura Lekatompessy, Li sette Lievense, Judith Luijk, Sandra Luijk, Lester Lywood. Manuela van der Mast, Jordy Meerman, Evelein Mesman, Camiel Meijer, Tabitha Meijer, Marjolein Minderhoud, Cindy Mulder, Christian Muller, Angie de Nooijer, Ronald Oreel. Elkie Over- weel, Annemiek Persijn, Ellen Pol derman, Jan-Willem Poppe, Eva Ra- gut, Jeroen Rempt, Sharon Roose, Vmcent de Rijke, Fleur van Rijn, Su san Schardijn, Richard Schumacher, Anneke Slabber, Joyce Smolders. Eveline Stroucken, Dagmar Sijnke, Siona Telleman. Grace Tjon A Fat, Emma Verbeek, Peter Verhage, Bea trijs Vermeulen. Marielle Verwer, Si mone Verweij, Monique Westerweel, Helene van Wilgenburg, Stella Wil- lemse, Femke Wohler, Wieteke Wol- terbeek en Ralph van Zuuren. VWO: Bas Bekenkamp. Esther van den Berge, Naomi Bimbaum, Louise den Boer, Ingrid Boone, Jacco Boon man, Sipko de Bruijne, Lars Daarn- en, Jitske van Diepeningen, Joost van Driel, Eline Duine, Raymonda Dij kwel, Jan-Kees Fait, Jeffrey Gra- vemaker. Joost Gulien, Sandor Hen driks, Muriel van Hoek, Koen Hol- tring, Philia de Jonge, Maarten Jon gen, Femke Jonkers, Nicole Joosse. Rianne Kasander, Melanie Kerkho- ve. Annelies Koch, Teus Kommer, Sjoerd Koopman, Eefje Koppers. Pa tricia Laven, Caroline van der Lee, Wouter Ligteringen. Chantal Maat, Floris Maljers, Sander Maranus. Sas kia Meijs, Manuel Nijpjes, Safka Overweel. Mathieu Pasquier, Jur- riaan van Poelje, Pascal de Potter, Rosalie Puiman, Angela Radema ker, Ritske Rensma. Annemieke Roelse, Tim de Ruijter, Patricia Sa- venije, Suzanne Schaapman, Carlo Smolders, Agnes Souman, Edwin Sturm, Wouter Theune, Pieter-Jaap Thiadens, Helene van Uitert, Ene Valckenier von, Patrick van der Vel de, Liesbeth Verdonk, Stijn Verstij- nen. Bas van Wallenburg en Eddie Zondervan. MIDDELBURG - Aan de Christelijke Scholengemeen schap Walcheren zijn geslaagd: Havo: Marielle Adriaanse, Roosje Antheunisse, Dennis Barendse, Jo- chem Bargeman, Joep Bergmans, Rosali Biondina, Simon Blaas, Jas per van Bochove, Emilie Bogaerts, Johanneke Boogaard, Gerdo den Boon, Annelies Boone, Marco van Boven, Patrick Caljouw, Esther Cij- vat, René Dekker. Sjoerd van Dijk. Jeroen van Dis, Ungila van Es, Mau rice Francke, Stefanie Gabriëlse, Ra- mona Geerse, Marije Glerum, Lies beth Goverse, Ebrina de Graaff, Es- mee Groen, Peter de Groot, Ilja Grootenboer, Michiel de Haan, Jelle Haandrikman, Cissy Hallo, Coen Ha melink, Irene Hamelink, Thijs van der Heijden, Maarten Hengst, Rutger Hengst, Anoeska Hoefkens, Michel Houines, Sonja van Houwelingen, Marlies Hulsteijn. José van Iwaar den, Maartje Jacobs, Gejo Jansen, Cariine de Jong, Hillegonda van de Kimmenade, Annemarie Klein Wol- terink, Tamara de Klerk. Vincent Knoester, Arend Kodde, Fiona Koe- voets, Susanne KolfT, Diana de Kroo, Josselien Leenhouts, Kris tien van Werk, Marielle Weststrate, Ralph Wiessner, Stephanie Witsiers en Nel- leke Wouters Scheldemond VLISSINGEN - Aan de stedelij ke scholengemeenschap Schel demond in Vlissingen zijn ge slaagd: VBO: Khalid Acheklaf, Jaoid Afkir, Angelo Autiero, Jacqueline Baar- ends, Slephan van Bakel, Edwin van Beek, Nadia Ben Sallam, Annemieke van den Berge, Cindy Bos, Dennis Both, Fedua Boubouh, Lobna Bou- bouli, Aouicha Boughaou, Mounia Boukhriss, Fouad Bouzambou, Jo han van Boven, Kris van Boven, Céli- ne Boyreau, Ramona Braem, Jeroen Brasser. José Brons, Dominique Bukkens, Ilona van der Burgh, Nico le Cijvat, Carlijn Coppoolse, Chantal Corré, Wouter Dobbenga, Andy Dun nes. Fadoua Elfassi, Virgil Fris, Ste phanie Guingo, Wouter van Hengst, Brigitte van Hoeydonck, Samantha den Hollander, Ferry Hollestelle, Gaitrie Jhagroe, Thijs Kranenburg, Mories Kurtdili, Mourad Lahbal, Fa- thallah Lasfar, Sylvia Matthijsse, Sa- mir Mayo, Silvia van der Meer. Wen dy Merrelaar, Robert Molegraaf, Frank Moore. Norik Murad-der Be- drosian, Xander Net, Peter de Nooyer, Richard Notebaart, Marco Overdijk, Filiz Ozcan, Brenda de Pagter, Erwin Poppe, Erik Radema ker. Ilham Raji. Roland Reijerse, Chris van Renswoude, Sonja Rhijne, Evelien Rottier, Rinske Scheltus, Wi- chert Sierts, Marinus van Slooten, Mira Splinter, Daniella Struyk. Mar jan Taal, Tamara Theune, Jeroen Verkaart, Mathilde Versprille, Ben- nar Vet, Dennis de Visser, Hugo Vis- man, Bas Huiszoon. Linda Jansen. Renate van Keulen, Lientje de Ko ning, Liesbeth Kooiman, Muriel Krij ger, Tom Lefeber, Petra de Nooijer, Eliza Pourchez, Boyke Sewlal, Elmar van de Velde. Pieter Ventevogel en Marjolein Vos. Delta College MIDDELBURG - Aan de afde ling VBO van het Delta College Zeeland in Middelburg zijn de volgende leerlingen geslaagd: Administratie: R. van de Barselaar, S. Bhondu, M. Boone, J vd. Haar. S. Knuijt, M. van Leeuwen, S. Leijdek- ker, T. Meulenberg, E. de Meulmees- ter, M Reekers, M Schipper, L. Ver- eeke, J. Walraven, S. Zijnen, B Bar- mentlo, V. van Beusekom, D. Dobbe laar. G. Hoek, K. van Kemena, E. Kievit, J Koops, A. Pouwer, M. Schipper, S. Schipper, R. Vellekoop, N. van Vlijmen, M. van Wilgenburg en C. van der Windt. Handel: J. van den Broeke, W Esse- boom, L. Koenders, L, Kramer, G. Le feber, P. Markusse, R. Schipper, J. Si- nay, M. Stork, J. de Vos, M. de Wit, W. Wondergem, K. Aarts, P van den Berge. R Birnmel, K. Dingemanse, N. Driessen, M. Oreel. D. Speksnij der, B. Stevens, K. Tilroe, N. Verhuist en C. de Wee, Verzorging: L. Aantjes, L. van Alke made, T. van den Berg, V. van Ber gen, E. van Beusekom, P. Bommelje, M. Bouteill, N. Braams, A. Brandon Bravo, S. de Bruijne, M. van Dijke, K. Dijkhuizen, R. Francke. C. Geuze, S. Janssen, S. de Jong, R. Joosse, Y. Jo- ziasse, G.<Kasse, J. de Klerk, N. Ko ning, J. Langerak, M. de Lijster, E. Driest, Pieter Duvekot, Edwin Goet- heer, Peter Jacobse, Michael de Jong, Ferdy Koole, Arnoud de Looff, Jan Louws, Remy Marteijn, Ray mond Pieters, Vincent Prince, Han- nis de Ridder, Niels Roelse, Arjan de Rijke, Paul Shelton, Collin Sturm, Marco Verburg, Arjen Verweij, René de Visser, Wilbert Walraven en Hui- brecht Wouters, Herprofileren: Sander in 't Anker, Freddy Blaas, Alex Dekker, Robby den Exter, Harry Gabriëlse, Richard Huissen, Oswald Kamp, René de Kok, Peter de Korte, Jarno Koster. Jelle Lukasse, Hubrecht Murre, Christiaan Riemens, Sander Schoe, Arno Schot, Chrispijn van Tongeren, Remco Valk, Johan de Visser, Martin Walraven en Joram Wannee. Booglassen niveau 1: Adriaan van Keulen, Maarten van der Maas, Joost Tevel en Lennard Wisse. MIG MAG- lassen niveau 1: Corné Daane, Gi deon Dieleman, Richard Markusse, Koen Rottier en Willem Zomer. MIG MAG-lassen niveau 2: Sander in 't Anker, Richard Huissen, Peter de Korte, Jarno Koster, Jelle Lukasse, Hubrecht Murre, Sander Schoe, Chrispijn van Tongeren, Johan de Visser en Joram Wannee. Oranje-Nassau MIDDELBURG - Aan de christelijke mavo-school Oran je-Nassau in Middelburg zijn geslaagd: Robbert Aarnoudse, Jan Pieter Adriaanse. Marieke Allaart. Govert Bachofner, Ronald Bakker, Nynke Barkhuijsen, Thur Begheijn, Marije van Belzen, Timmy van den Berg, Laura van den Berg, Wietske Bergen, Guus Besuijen, Kristel Bielok. Alfred Toorenvliedt MIDDELBURG - Aan de Toor- envliedtschool (samenwer kingsschool voor voortgezet speciaal onderwijs) in Middel burg zijn de volgende leerlin gen geslaagd voor het Mavo examen: Allaart Barry, Roland Assink, J amie vd. Berge, Haïko Bergen, Karin Boomsma, Erwin v.d. Broek, Veroni- que de Hamer, Arthur den Hartog, Wouter Jansen, Viola Klarenbeek, Jeroen van Leeuwen, Serge v.d. Ma de, Leonne Mastboom, Lourent Mil- hous. Iris Möhlman, Annemarie Oe- le, Michel den Outer, Sander Pelli- kaan, Orlando Sahetapy. Martijn Schoenmakers, Tim v.d. Schoot, Jaap de Waard. Bestevaer VLISSINGEN - Aan de Beste- vaer-mavo in Vlissingen zijn ge slaagd: Vivian Alewijnse, Daan Altena, De borah Benschop, Cynthia van Beve- ren Carina Blokpoel, Omar van Bo chove, Brigitte Boddaert, Romain Boddaert, Khaled Boufrahi, Jouri van den Broeke, Ferry Brasz, Nico Bron. Carolien de Buck, Jasper Castel, Sheila Comelisse, Anusjka Debie. Rutger van Dierendonck, Maaike van Dijk, Erwin Dingeman se, Martin Dingemanse, Andria van Dommelen, Monique van Driel, Fa- ouzia Elkharbouchi, Vanessa Eman, Sabine Flipsen, Merel Geemaert, Maaike van Gemert, Christine Glas houwer, Jurg Goeree, Sandra Go- Eindexamenvreugde in het Vlissingse jongerencafé Frapo's. foto Ruben Oreel Leerzem, Jeroen van Leeuwen, Ange la Lievense, Wendy Lievense, Lydia Mans, Paul Maris. Jacolien Matthijs se, Gijsbert van der Meulen, Karin Minderhoud, Mariëlle de Muijnck, Sven Neve, Karina Noziglia Araya, Martin Oele, Jinty van Os, Arnold Osté, Meina Pasma, Anne-Gera Poortvliet, Matthea Quist, William Reijnhoudt. Antoinet Reinhoudt, Anja Reuvers, Edwin Rhemrev, An- ne-Ruth Roelofsen, Suzzy Salhuteru, Richard Sandee, Inger van Schaik, Danny Schog, Gillis Schroevers, Jes sica Schuuring, Anne Simonse, Mar cel Sinke, Jeroen van Sluijs, Antoi nette van Sorgen, Nadine Timmer man, Jeroen de Troije, Paul Vane- veld. Miranda Verburg, Martin Ver hage, Patrick Verhulst, Evelien Ver meulen, Colette Visscher, Martina de Visser, Björn van de Vüet, Wijnand Voogdt, Annemarie van Voorden, Bart-Jan de Waard, Astrid van Waas, Wilma Weststrate, Stefanie West- veer, Auke van der Wielen. Marjon van Winkelhof, Rana Wisse, Stefanie de Witte en Reinier Wondergem VWO: Vera Adriaanse, Florian An- driessen, Christian Bakker, Richard v,d. Berg, Meta de Best, Brechtje Beun, Danille Bollebakker, Caren Bouwmeester, Peter van de Broek, Gonneke van de Broeke, Sandra van de Broeke, Krijn Bustraan, Isabelle Cox, Peter Danilse, Maarten van der Driest. Nympha van der Feen, Jitte Flapper, Jürgen Greiner, Irina Griep, Gita Griffioen, Michiel Heijliger, Joli- na Hengst, Inge Hoefkens, Jeroen Hollebrands, Pieternel Hummelen. Esther van Iperen, Nelleke Jackson, Inge Janse, Els Jasperse, Friso de Jong, Bas Kalle, Natasja de Kam, Mercy Kamermans, William Keste- loo, Edwin van de Ketterij, Godelie- ve Kisjes, Remco Klap. Maarten de Klerk, Evelien Koppejan. Michiel Koppejan, Susanne Koppejan, Mar lies Koutstaal, Michiel Krijger, Pie ter Lievense, Dennis Lorier, Lisette Luteyn, Arnoud Matthijssen. Baukje Meesen, Martijn Melens, Dennis Mei- se. Martijn Meulblok, Emmely van der Meulen, Petra Minderhoud, Da nielle Monté. Esther Nijhoff, Paul Nonnekes. Joel Pattenier, Evelien Ploegaert. Adriaan Prinse, August Roelofsen, Martijn de Roos, Minke de Ru, Ronny Saaman, Peter San dee, Marcia Sanderse, Hans Schip per. Mariëtte Schuijt, Yves Stommel, Jolanda Stormink, Laurien van Vel zen, Sebastiaan Verboom, Luc Vier gever, Anke de Visser, Maaike Vol- ker, Yvette van der Voort, Wouter Vos, Eva Wagenaar. Arvi Wattel, Marlies van der Welle, Saskia' de ser, Robbie Visser, Richard de Voogd. Sabrina de Vos, Leontine Wa- leboer, Monique Weeland, Monica Weezepoel. Johnny Weisenbroek, Wies Wesdorp en Ludy Zegeren. Mavo: Merel van de Anker, Joyce An nan, Monique Asselot, John Bellers, Maarten Berendsen, Mark Bruin, Reinier Castel, Patricia Castelein, Adam Chapman, Eva Cornells. Andy Costes, Pauline Dijkhuizen, Wendy Duijm, Sebastiaan Duijn, Hanneke Franssen, Lenny Gerards, Jacqueli ne de Graaf, Lilian van Grafhorst, Je roen Hamelink, Jorit Henning, Mi chel Herrebout, Stephane Hoeben, Gabnelle Hoogesteger, Anouk Ili Violeta Ivasuk, Patrick Jacobse. Dennis Jansen, Britta Janssen, Mirjana Jerkovic, Bas van Kempen. Sandra Kodde, Marlou Korver, Desi- ree Kuzee, Ferry Leyting, Lisa Leu- nis, Mare Maquelin, Damir Martin- cic, Monique Meesen, Linda Melïef- ste, Judith Merk, Sabrina Molenaar, Daniel Muller, Kim Nijboer, Raphael Oertel, Shera Out, Irma Perdok, Mark Ravestein, Mickael Reijke, Quintyn van Riel, Marieke Rijkers, Jerome Riverola, Linda Rook, Mas- ha Schillemans, Sabine Schink, An ke Schothorst, Martijn Snijders, Kim Sommeijer, Ramon Vael, Karlijn Vantricht. Rinke van de Velde, Carly van Velzen, Mirko Vojinovic, Wilfred Vreeke, Marko Walhout, Lydia Wiele- maker en Mario Wilbrink. Havo: Pepijn van den Anker, Renate Bebelaar, Marieke te Beek, Leonard Bijlsma, Hilair Bislip, Richard Bron- ke, Cecile Brugman, Mirjam Buis man, Harm de Coninck, Marieve Craste, Jeroen Dijker, Niels Franzen, Judith Gravemaker, Bouwe Gutte- lmg. Joost Hanenberg, Alexander Hardy, Baukje van Hartevelt, Mark van den Hooven, Lennart van Ijzer- loo, Jeroen de Jonge, Marcel Joosse, Jeroen de Kam, Celene de Kam, Claudia Koole, Annabel Kosten. Yvette Lutz, Cipto de Man, Valeska Nastaly. RobbertJan Nortier, Tara Out, Philip de Pagter, Lennaert Pool. Patrick Rombouts, Tere van Rooijen, Robert de Ruiter, Edo Rus tempasic, Marieke Sandker, Mare Schets. Jaap Stuurwold, Digna van der Vet, Niels Visser, Henriette Vis ser, Moniek van Waterschoot, Bart Willemsen en Femke Zeegers. VWO: Karlijn van Beersum, Collin Boelhouwer, Blorn Bos, Esther Ceu- len, Tji-jan Cheung, Heieen de Co ninck, Saskia van Dam, Sandra Deurloo, Sanja Djuric. Lilian van Emden, Natascha Fluijt, Danijel Ga- vranovic, Amber Gemmeke, Marije Hendrikse, Wendy van den Hengel, Manon van Herwerden, Saskia Hof- Linnenbank, L. M'haidra, A. Meeuw- se, J. de Meulmeester, D. Nellen, P. Otto, H. de Pagter, N. Pakbier, R. Paulissen, M. de Reuver, N. Schraa, N, Schroevers, O. Spa, C. van der Stoep, C. Terlouw, J. van der Veeken, C. in 't Veld, A. Verduyn, A. Verhage, M. Vreeke, I. van Weerdhuizen, C. de Weerdt, A. Willeboordse. M. Willem- se, A. van der Zwan. Mode en kleding: A. Bahadoer. H Ciere, R. Meliefste, M. Nederlof, D. Nijkamp, L. Ozturk. Klarenbeek-CTS MIDDELBURG - Aan de christelijke technische school Klarenbeek in Middelburg zijn geslaagd: Mechanische techniek: Paul in 't An ker, Michel Bakker, Piet Boogaard, Bathist Bonnardel, Corné Daane, Huibert Deurloo, Gideon Dieleman, Sanjay Eibers. Jean-Pierre Geertse, Benjamin Hagg, Alexander Hendrik- se, Martijn Jasperse, Kees Kamer mans, Adriaan van Keulen, Adri van Klaveren, Erwin Kodde. Jan-Dries Koopman, Vincent Krijger. David Lijnse, Maarten van der Maas, Ri chard Markusse, Geert Mulder, Jim my Pinas, Koen Rottier, Paul Ruis, Ivar Ruyten, Marco Struik, Joost Te- vel. Dennis Verhagen, Lennard Wisse en Willem Zomer. Bouwtechniek: David Baden, Mar tin Blaasse, Peter Carroll, Johan- Louis Dingemanse, Peter Dingeman se, Lein Goedbloed, Arno van de Gruiter, Huib van der Hart, Danny van Hese, Roy Hofman, Elian Jobse. Harold de Jonge, Kees Joziasse, Je roen Koppejan, Rudie de Kraker, Mare de Kreek, Ronnie Lampert. El- jan Louws. Jonathan Luiten, Ferdi nand Meliefste, Eric Moens, Jona than Muis, René den Ouden, Krijno Ovaa, Jacco Poelman, Maarten Pol. Neal Stein, Benjamin de Visser, Ale xander Wisse, Jeroen Wisse, Aijen van de Woestijne en Danny Zeeveld. Installatietechniek: Dimmen Breen, Jorn Claassens, Frans Dominicus, Cristian Franke, Iljan Hage, Ronme Joosse, Joost Joziasse, Stefan Jozias se, Michel Kamphuis. Wilbert Kusse, Richard Poortvliet, Pascal Sinke. Ar jan van de Slikke, Arjan Schroevers, André Siereveld, Robbert van Splun- der, Niels Stevens, Arjan de Visser en Herbert van Waarde Elektrotechniek: Lennard Barend se. Maurien Bart, Casper van Belzen, Martin van Belzen, Matthijs van Bo ven, Ronald Brouwer, Marcel van der Bommeljé, Bastian Boogaard, Ju dith Boone, Martijn Boone, Willem Jan Boot, Laurens Bosselaar, Jeroen Bouwman. Job Braakman, Estatilia Brinkman, Jacco Brouwer, Jeffry Buijze, Sabine Coppoolse, Ruben Coppoolse, Niels van Daal, Cathari- na Daalhuizen, Arjan Davidse, René van Deelen, Ruth Dekker, Stefan Denton, Judith Dingemanse, Sabine Dominicus, Fleur van den Driest, De- bora Dutour Geerling, Remy den En gelsman, Maarten van Erkel. Anniek Filius, Christiaan Francke, Leoniek Francke, Renco Francke, Leonore Franse, Yori Fransz, Sandra Geense, Ruben Geerse, José Geschiere, Ra chel Geuze, Corine Gideonse, Esther Gideonse, Saskia Goetheer, Willie Hardeman, Johnny Harpe, Peter Heijkoop, Katharine Hendrikx, Björn de Hond, Mirte Hoogwerf, Iris Huibregtse, Wibbo Hummelen, Siem Izeboud. Remke Janse, Miranda Jan sen van Galen, Angelique de Jong, Danielle Joosse, Edmée Joosse, Tes sa Joziasse. Ivor Kaat, Miel de Kam, Rianne Kasse, Lennard Kerkhove, Christian Kesteloo, Ferdinand Kesteloo, Miranda de Klerk, Joyce de Korte, Jantine Koudijzer, Karijne de Kramer, Roel Kranendonk, Rena- ta Kreleger, Erhan Kumas, Huib La beur, Björn Langeveld, Ilona Lieven se. Petra Lips, Jeroen Lokerse, Ro nald Lorier, Merïijn Lucken, Christopher Magee, Lydia van Mal- degem, Daniel Martinez y Urdiales, Dorien Masius, Francien Messer, Dinja van Moolenbroek, Ian Mostert, Wilco Onderdijk, Joost Jan Ooster huis, Sanne Paling, Lisette van de Plasse, Marcel Pleijte, Angela Pou- welse, Maartje Pouwelse, Annemarie Pouwer, Esther Prince. Anneke Quist, Loes Raucamp, Louis Reijn houdt, Jos Riemens, Ruben de Rooij, Martijn Ruissen, Jeroen Sakko, Chantal Saya, Marieke Schuit, Ar- nout van Seters, Jessica Siereveld, Frederik Sinke, Marijke van Sluijs, Donata Smith, Mirjam Soeting. Jor dy Sohier, Remco Spruijt, Christiaan Straling, Matijs Stroo. Annet Tange, Judith Tramper, Wisnu Urip Santo- sö, Saskia Valk, Mark van de Velde, Tessa Verbrugge, Caroline Verburg, Esther Verhage, Rachelle Verhage, Krista Verhage, Bram Vermeulen, Jessica Verrijzer, Antoinette Ver sluis, Sander de Vis, Ellen van Vlaan deren. Huib Vos, Miranda Wattel. Annemarie Wattel, Erwin van de Wege, Anna-Karina Visser, Natalie van't Westeinde, Tonnie Westerbeke, Mirjam Westveer, Marlies Willemse, Niels Wisse. Christel de Witte, Frank ten Wolde, Bart Wondergem, Janne- ke Wouters en Robin Zoutendijk. Kolen, Christine de Koning, Sabrina Köllmann, Louis Mangold, Davy van Maurik, Ruud Menheere, Paul-Ri- chard Moens, Marc Moreau, Tessa Murre, Rens Musters, Mark de Nooij er, Marieke Nooy, Tim Nouwen, Renske Okker, Micha Oostrum, Wes ley Peeman, Marloes Plu, Wouter Poortvliet, Johnny Raas, Caroline Remijn, Cindy Rentmeester, Jeroen Rijk, Bob Rooze, Sander Ruster, Casper Scholten, Michel Schoole- naar, Ruud Schouw, Patrick Teu- lings. Vincent Tibbe, Valesca van dei- Velde, Danny Vermue, Sebastiaan Vermunt, Lisette Vijverberg, Glenn van Vredegem, Vincent Wegman en Erwin Wondergem. Mavo: Carolien Allemekinders, Es ther Antheunisse, Yvonne van dei- Beek, Frank Beenhakker, Willeke de Bel, Adri van den Berg, Kees Boon man, Marleen Braam, Knelske Brandsma, Remco Burger, Mireille Cardon, Bhavna D'huij, Annelies Da- tema, Cynthia Dekker. Sylvia Dhondt, Daniël van Eenennaam, El- lis Freijser, Erik Geelhoed, Robbert Geijs, Gise Goedegebure, Rahiel Goelamhoesein, Douk Groenendijk, Gijs Grootenhuis, Sonja Haerkens, Thomas van Ham, Jolanda Happel, Margriet Huibers, Marianne Huige, Kim Janse, Elma Jansen, Dyane de Jong, Eveline Kakebeeke. Esther Kerkman, Ricardo Koens, Arie de Koning, Ditty Lockefeir, Bianca de Looff, Arnold Looijenstein. Patricia Maas, Erwin van Maldegem, Bart Meerbach, Marina Mijnsbergen, Mar lies Nagelkerke, Mark Nijssen, An- ne-Marie Nooy, Ciska de Pan, Ivo Pleunis, Steffanie Polderman, Boy Priem, Grace de Pundert, Natascha Riemsma, Chris Schijf, Lennard Schilperoord, Frank van de Schraaf, Erwin Simpelaar, Marianne van Til burg, Rene Vermerris, Olivier Ver weij, Guido Visser, Anja de Vos, Maarten de Vries, Arjan de Waal, Jac co van Waardenberg, Angela van de Water, Wicky van Welij, Miranda van 't Westende, Mares Wirtz, Elke de Wit, Ronnie de Witte, Monique Wol tering, John Zuidhof en Sandra van Zunderd. Buys Ballot Hoppener, Erik-Jan Houmes, Sa mantha de Jong, Julie Joeglal, Je roen Jongerius, Jamie Kaljouw, Da vid de Klerk, Desmond Kloeg, Chris tiaan van der Knoop, Sigi de Koek, Martine Kraak, Bianca de Kroo, Ru ben de Kroo, Suzanne Kroon, Marco de Laat, Natascha Maas, Rob van dei- Maas, Christy van Mastrigt, Maaike Mes, Marilla Navarro, Perushca Oveiweel, Magda Pattinama, Mark Platschorre, Peter Riemens, Björn Ronde, Dagmar Roose, Bernadette Schets, Inez de Schipper, Olaf Schönknecht, Harvey Sibelo, Roelof Siereveld, Leida Sierevogel, Ramon van Sorge, Floris Sorgedrager, Iris Sorgedrager, Jill Stroo, Ieke Suur- mond, Ilona Suurmond, Machella Tewari, Priscilla Traas, Attila van der Velde, Arthur Verboon, Bastiaan Versteeg, Maxim Verveer, Mariska de Visser, Glenn Vitalis, Bianca de Voogd, Els van der Wal, Angela Weij- ermans. Karin Wielemaker, Ingrid van Willegen, Emanuel van Zalen Sint-Willibrord GOES - Aan het Sinl-Willi- brordcollega in Goes zijn de volgende leerlingen geslaagd: VWO: Erik Agterhuis, Richard Beij- aard, Danielle Beukers, Rini Bon- gers, Robert Borgbstijn, Stefan Da gevos, Anne-Marie Dellaert, Hans Doeleman, Jos Elstgeest, Monique Geernaart, Robert Gijzel, Marian Hage, Martijn Jansen, Maurits de Jongh, Jan-Joris Joöss. Kees Karel se, Ingrid Klaassen, Michel Koens, Liesbet Loos, Marloes Loos, Ursula Maas, Ruben Maes, Martijn Meeuw- se, Niels Meijer, Jorine de Muijnck, Martijn Mulder, Pieter van Ooster hout, Annelies Oosthoek, Robert Oostrom, Bianca Pielaat, Bas Raas, Wander Snoeck, Erika Stuik, Ernst jan Tissing, Robert Verbeem, Tom Verkooijen, Jeanine Vermue, Nicole Versteeg, Martin Visser, Annemiek de Visser, Leandra de Winter en Chantal de Witte. Havo: Joyce van Bavel, Barry van den Berg, Sabine van den Bergh, Re- née Berks. Micha Bijleveld, Jan-Wil- lem van der Blom, Jannita den Boer, Johan Brandt. Camillo Carbaat, Ed win van Damme, Anousjka van Den deren, Bart Dietvorst, Margreet Drenth, Ernest Franken, Stephan Hakkaart, Miryam Harinck, Vincent Hofman. Swen Hollestelle. Saskia Hoondert, Fleur Houg, Michèle Jaco- busse, Jakomine Kats, Erik Koe horst, Marloes Kolen. Annemarie GOES - Aan het Buys Ballot College in Goes zijn geslaagd: Mavo: Jochen Anthonise. Ingrid Beije, Sjoerd Bijlsma, Petra Boone, Harry Boot, Sebastiaan Bos. Marie ke Bouwense, Nanda Bouwman, Martin Brouwer, Patricia de Bruin, Ramona de Bruine, Corne van Cad- sand, Gwenda Dijkman, Huseyin Do- gan, Ai-jen Dommisse, Hans Everse, Patrick Filius, Marion Francke, Ta mara Geschiere, Sandra Gorsse, Ju dy Griep, Corriene Haasnoot, Daniël- le Hanse, Joost Harinck, Veroni van Harten, Marit Hillebrand, Jeroen op 't Hof, David den Hollander. Simone Hoogendoorn, Jessica Huissen, Tim Jonker, Emiel de Kam, Jan Karre- man, Franicoise Kleppe, Peter Kooi man. Simone Labeur, Ezra Lamers, Marijse Landegent, Bianca Lobbe- zoo, Martina Louwerse, Ingrid van Malland, Annika Meijboom, Roald Meijer, Judith van der Meulen. Hilde Meulenberg, Wibo Nieuwdorp, Ruud Nooteboom, Martijn Openeer, Ma thilda Otte, Steven Rahman. Jeani ne de Regt, Iwan RijsLenbil, Anieta de Ruijter, Lauri van Rumste, Marti ne Sandee, Jantine van Schaik, Peter Schout, Rudi Schouwenaar. Kees Sinke, Annemiek Soetekouw. Oscar van der Steen, Guido Stroeks, Anne marie Stroo, Sven Tegeler, Margreet Toorenaar, Anthon Verbree, Arjan Verburg, Poul Vermaire, Johan Ver strate, Judith Visser, Ronnie van der Vliet, Christian de Vries, Fréderiek Westerweel, Remco Wisse, Sonja Wisse en Ernst Zweedijk. Havo: Matthieu Arendse, Karina Bakker, Franicoise Beaufort, Hans Biesma, Marielle van der Bijl, Sabine van Blitterswijk, Jolanda den Boer, Lisette Bom, Lisette van den Broek, Martineke Costerus, Janneke van Dijke, Wilbert Dijkhuizen, Rebekka van Eek, Bart Feddema, Yvon Filius. Hein Fortuin, Leona Franse, Anne miek Gijssel, Stefan Gyarmathy, Jan-Willem van den Heuvel, Kees van Houte, Karelien van IJsseldijk, Judith de Jager, Marcel Jille, Mark de Jonge, Mariska Jonker, Christy Kats, Henk de Kiewit. Lowie de Koeijer, Saskia van der Kooi. Masja Kristelijn, Maurice Laparlière, Clau dia van de Linde, Joyce Lubbers, Karlijn Meerman, Anneke Minnee, Dominique Moerman, Bianca Mos selman, Colin Murre, Sang Nguyen, Anneke Nieuwenhuize, Yvonne Nijs sen, Esther Oosterling, Toine Otto, Andre Overwater, Marieke Plaisier, Angelique Polderman, Martijn Pol derman, Robbert Jan Proos, Nanine Riemens, Sander van Rooijen, Bou- dewijn Rooze, Keetie Saman, Anne lies Trommel, Angela Velkers, Alice Verburg, Mark Verton, Sander Vlie land, Martijn Vrijhof, Arnout West strate, Marieke van Wilgenburg en Linda Zoeteweij. Atheneum: Jolanda van den Ameele, Tessa Belgraver, Remco van Blit terswijk, Mascha Bunt, Koert Capel, Annelies Claessens, Armand Dom misse, Lourens Dorst, Janneke Fi lius, Aneta Haja, Arton van Harten, Jacky Hollestelle, Trudie van Iwaar den, Jaco van der Jagt, Mirjam Jon- gejan, Tanja Joustra, Cornelieke Keizer. Sjoerd Kleppe, Richard Kra mer, Martijn van de Laar, Coen Lege- maate, Marcel Lindenbergh, Wouter de Looi'l', Frank Louws, Rutger van der Male, Inez de Meester, Jacqueli ne Mijnsbergen, René Minnaard. Ed win Nieuwland, Maurits Otte, Saskia Rooze, Martijn Sanderse, Judith Schrier, Arthur Sevestre. Esther bij de Vaate, Martijn Verbree, Bastian Verhulst, Eveline Walhout en Harm Zweedijk. Gymnasium: Adiiaan Boertjes, Frank Comelissen, Ronnie Min naard, Gabrielle Sepers, Eline Vette en Elise Wissekerke. Goese Lyceum GOES - Aan de stedelijke scho lengemeenschap Het Goese Ly ceum zijn geslaagd: Mavo: Olof Aerts, Maou Ali, Bas van Asperen, Marije Bakx, Erik Bleeker, Rick Boender, Maurice Boer, Anne lies Bos. Mirjam Bras, Esther Broca- tus, Tomas Damen, Jurrie Dhooge, Timothy van Die, Michel Dierkx, Remko Doolaar, Colette Dronkers, Gabrielle Dronkers, Marianne Eielts, Wout Frijns, Hans Gaemers, Roy van Goeije, Bianca Gorter, Nadia Go- vaers, Virgil Greeve, Vera Groes- donk, Karin Hage, Cedric Hagley, Ferry van Harn, Sabine van Ham, Roel Hendrikse, Karin Henning, Se rena Heijstek, Marije Hoogstrate, André Huissen. Aukje de Jong, Yvon ne Joosse, Eddy Kaaisteker. Isabelle van Katwijk, Richard Kievit, Hanne ke Koevoets, Michel de Kok, Ramo na Kole, Jacomien Korstanje, Joost Kosir, Vera van Kralingen, Gertjan Kruijs Voorberge, Floortje Leeuwe- stein, Arlen van Liere, Danny van Loon, Marieke van Maaren, Lieske Maas, Stefan Mansier, Maaike Mar tens, Miranda van der Meulen, Ro- wenda Milhous. Sabrina Mijnsber gen, Robin van der Moere, Marcel Mouwen, Janique Mussche, Jan Pie ter Muys, Berbel Nijsse, Remie0 neer, Ronald Ossewaarde, pï Overdulve. Annemarie Paairns' Agnes Passieux, Lars Peeters, Sï ne Pikkaart, Jessica Proos, Kn? Reijnhout, Sharida Rijborz, RJs Romijn, Laura van Schelt, Her schipper, Roel Schipper, Sat- Schipper. Helga van de Schraaf, y rielle Simons, Katinka Simonsé; roen van Soelen, Marina Steen-' Maaike Steenmeijer, Marieke i genhof. Marleen van Tilbeurgh trick den Toonder, Brenda Verrrj le, Andrea Verstraate, Robert Ver Lisette de Visser, Marlous Vleer, Ai van de Water, Nathalie van der\ïf le, Patrick Wijdemans en jc.K, Wondergem. Havo: Remon Bal, Judith van it Berg. Johan van der Berg, Astntii Bourgraaf. Laetitia Brandsma, Jw Clarijs, Eva Deurloo, Maarten Die; man, Galid Dinar, Caroline Fokt man, Davonne Gast, Marianne-,, Ginkel, Coen Goedegebure, Goedhart, Mare Gulden, Tiwai S Juliet Hoogesteger, Arnold Kts Christel Keukelaar, Angelique i(i bijn, Angela Krijger, Jurgen Kr« been, Thijs Leenen, Natascha, Leeuw, Celeste Lepoeter, Ellen l cas, Corina Moerman, Marcelle!,! Emanuel Mulder, Jouke Nieu»? huijze, Kristie Nijzink. Jan Kok hoek. Leonie Schellekens, Monw Scheurwater, Dennis Schipper, f nique Schipper, Elco de Schip;, Marianne Smak, Jacqueline n Son, Celine Steenhard, Jet Strati: Eelco Tilroe. Stefan van der Vei Jarno Vennink, Maarten Veria man. Eva Vienerius, Sietze de Pauline Willemstein, Johan de tv: Lindsay Wyatt en Anne Zaaijer. Atheneum: Marcel Andnesse, Mc ca Anthonisse, Ramses Bekken Matthijs Bloem, Katja Blom, Fin van Dissel. Peter Geelhoed, B; Goedhart, Vanessa Griep, Wesselt Haaf. Frits Hogen Esch, Marian Holstein, Sophia van den Hoon Hans Huibregtse, Sofie Inghels, dith de Jong. Eva Kramers. Mem van Leuven, Michel van Loon, Jero Louwerse, Jeroen Maljaars, Faj Mangroe, Bram Meulblok, Sua. Molema, Wessel Oele, Irvin van Pa huis, Marko van Renssen, Karij Riemens, Mathieu de Rooij, Rct, de Schipper, André Sonke, Pd Sonke, Driek Stevens, Nu To Van,! cole van de Velde, Tine Verhoen Annemarie Verschuure, Patrick i Vos, Wendy van der Weele en Ar: Wijs. Gymnasium: Janneke Bellaarl.M; loes van den Berg, Brigitte de Bot Charles van Es, Linda Franken, i lian Geijsen, Ho Kyung Hoere! Hanneke Muys, Hans Niers, Sopt Poppelaars, Joris Schillemaiis.5 tasja Sonke, Chantal van Staven en Martine Verstraete. Zeldenrust TERNEUZEN - Aan het Zeldti rustcollege in Terneuzen zij geslaagd: Atheneum: Sander Aarts, Jacob van Alten, Chantal Baecke, Jurg: de Bakker, Maaike de Bakker, Cci na Bareman, Saskia Bareman.Kar Basting, Madeion van BeekhoffM jam van Beijsterveldt, Pim Bek Manuel Bilderbeek, Suzan van i Bilt, Jouk Boeye, Eelco Bossche Wendy Dekker. Erwin van Dixhoo: Martine van Doeselaar, Bjoni s Driessche, Jurgen Elias, Nalas:! Frusch, Jordi Gernaert. Christ: Goossen. Annemarie Goudswas: Michel Groenheijde, Marloes Hac mans. Annemieke Holtkainp, 0 Houterman, Gert Jager, Matlhijsi Jong, Karin Kamp, Willem de Kier Jeroen Klijs, Erline Kraak, Ales Kraker, Marga Lensen, Annemr van der Made, Jorg Meijerink, Eslh Mullaert, Rens Naeye, Diedenkn der Pant, Sandra Philipsen, Eri! Pladdet, Martin Reijns, Claud Rijk, Danielle Risseeuw, Sacci Roose, Mark Rosenbrand, Woim Schaart, Andrea Scheele, Wout Sc-heele, Jeske van Seters, Maart Toorenaar, Mark Tomij, Geert;: Uijtdewilligen, Jolanda van c Vaart, Hilde Vanlerberghe, Mariel Verlinde, Bianca Verstraete, Kerf sa de Waele, Sonja WestenengenE ther Willeboordse. Havo: Annet van Alten. Pepijn.1, theunis, Walter de Back, Monic Baecke, Marieke Bareman, Ha pieter van den Berg, Euphro Blaao Oswald Bloemen, Deborah van 6 Bos. Michiel Broekman, Linda 8. Ier, Debby Cerpentier, Anouk 0 sen, Fiona de Coninck, Marina deC ninck, Esther Dees, Christel Dit man, Dianne van Dixhoorn, Jann Drongelen, Laura Eijsacters, Gen de Fouw. Pim Griens, Sabine Groote, Hilde Hamelink, Johan E melink. Paul Hendrikse, Bas Ha man, Leonie Hoek, Jan Hoenstla Catüen de Jager, Heieen de Ja? Lieve Jansen, Jeroen Jansens, Jfr Kaijser, Lianne ten Kate, Yvel Kentin, Ilze Kint, Saskia Koe Marjanne Kolbeek, Ellen Kohjn.Vï cent Koole, Wouter Kruisifikx, S] via Kruppa, Peter Kuijper, Micfe van Loozen, Annelies Lueasse.Lü ne Lucasse, Lenie Maas, Joris: Maat, Martin de Maat, Suzanne^ tens, Coen de Meyer, Miriam Miffl Sara Neve, Martijn Ollefers, KSj van Opdorp, Ruben Openneer,) landa Prins, Marieke de Putter.hi de Rijk, Judith Roose, Sanderj- Schepper, Kaca Sekulic. Christ Swierenga, Monika van Tatenhor Heidi van der Veeke, Jeroen van' Velde, Tijl Vercauteren, Rianne k doorn, Annemarie Verduin, Lout: haegen, Esther Verhage, Gerdieni Verpoorte, Tanja Verschelluig Erik Witte. Mavo: Marion van Alten, Mario Bat, Sylvia van Belleghem, Gefit van den Berg, Annemieke de Bis Angelo Boonman. Sebnem Bosms Heidi de Braai. Jilka Brandt, Mare de Bree. Jeanette Brouwer. Natas Cerpentier, Jordi Cevaal. Rianne« Damme, Joey Dieleman, MfH- Dobbelaar. Ilse van Doorn. Haru Durgun, Meivin van Es, Franco® Feijter, Christine Fijnaut, t-1 Freijser, Niels van Gerven, JtjJ Goossen, Shimul Goossen, Kelp the, Maarten Hamelinck, Mennok melink, Maikel Harte, Xavier t. man. Philip Hoekman. Tony ha. wijk, Martine Ijsebaert, Martin ILr man, Hulya Izci, Emmy Janssen,H ris de Jonge, Martine de Jonge.»® bel de Jonge, Nadia Kaiser, Ja#' van der Klein, Sander de Keef Jean-Paul Koole, Bianca Kom rijn Kruit, Jort Kuipers, Maaike pers, Jan Maas, Patrick van Mep Melanie Meier, Mike Nelis. Eu® Opdorp, Henri van Os, KanW* veer, Bianca Philipsen. MPscaJ pelink, Muriel Pollemans, Louis- - Iippe de Pooter. Martijn Rljcs3'; Mario Roegiest, Jasper Sari»11- gitte Scheerhoorn, Esther Spre Hatice Tas, Madelina Tollenaar.'- trick Uitdewilligen, Rebecca putty, Ramses Verbrugge. Björn1; duijn, Carien Verhoef, Danie v de, Rene Vink, Bart van Mas» Jaap-Jan Westeneng, Dicky van Windt, Richard Wullems. Anne' we van der Zee en Monique van

Provinciale Zeeuwse Courant | 1995 | | pagina 18