Geslaagd: gefeliciteerd, proost!
zeeland
16
csw
examens
DONDERDAG 15 JUNI 1995
AOC Goes
GOES - Aan het Agrarisch Op
leidingscentrum in Goes zijn de
volgende leerlingen geslaagd:
MBO, afdeling fruitteelt: Jos van
Belzen en Johan Eggebeen; afdeling
veehouderij: Martine Dijkshoorn,
Anita van Elp, Ashwin Jongenelen;
afdeling akkerbouw: Martin Brand,
Sjoerd Ebbens, Huibert Janse. Leon
Jansen, Wout van Luik, Leen Mas
tenbroek, Dirk Meulenberg, Jaco
Overbeeke, Jan-Pieter van de Putte,
Jan Riemens, Erik Schrijver, Jan de
Visser.
VBO: Miriam Boone. Miranda Broek
hoven, Rob Dekker, Maurice Dour-
leijn. Kim Duerinck, Bram van Hoe
ve, Milja Hulsbergen, Mare Kerpel,
Huib Kesselaar. Arjan Klaasse, Wou
ter Mansier, Bianca Mol. Natasja
Peeters, Rijke de Astrid, Patrick Ver
west, Maaike Wisse, Joost Wüllschle-
ger, Sandra Bastiaanse, Natasja de
Bel, Pieter Brooijmans. Hendrik-Jan
ten Cate, Jos Claessens, Robin Hage,
Loes van Heemskerk. Arjan de Jong,
Wim Karelse, Stefan Kole, Merel Lin-
zell. Simone Loof, Barry Manni, Pe
tra Noya, Michiel Rijnberg, Walter
van Spijk, Wilco Vermeule, Saskia
Vermeulen.
(i)VBO: Jeroen Boogaard, Frank
Boogerd, André Bos, Esther Coo-
mans, Koos Dijkshoorn, Marco van
Drongelen, Miranda Duinhouwer,
Pieter Goud, Frans Groenendijk, Si
mone Jansen, Jean-Paul de Klerk,
André Lepoeter. René Nagelkerke,
John Nieuwenhuijse, Mattie Over-
wijk, Wilco Poppe, Damèlle Reijerse,
Herman Riemens, Martin Rijk, Je
roen van Sabben, Ilze Stam en Se-
bastiaan Verdaasdonk.
Heao
VLISSINGEN - Aan de afdeling
hoger economisch en admini
stratief onderwijs van de Hoge
school Zeeland zijn geslaagd:
Bedrijfs-economische opleiding:
Eddy van Bezu, Marcel Boone, Ra
mon van de Gruiter, Richard Hin-
driks, Pim Kakebeeke, Erwin van
Kasteren, Harold van de Ketterij, Je
roen Paulussen. Simon Smits, Marco
van Stee, Jacqueline Zoetweij.
Opleiding commerciële economie:
Wendy Broekhoven, Jan Dieleman,
Rob Horter, Cinda Houwerzijl, Jet
Idskes, Petra Jeras, Frans-Klaas de
Jong, Suzan Karelse. Patrick O ver
gauw, Janet Priem, Carola Sinke,
Sandra Uytdewilligen, Heidi van Vel-
zen, Peter Wisse.
Opleiding communicatie: Ruud
Bruijn, Peter de Clercq, Edith Cy-
bulski, Mariella van Dommelen,
Wendy Duden, Natascha Kulk, Se-
phine Laros, Edith Thielen, Marlies
de Vroet, Sabina van Wijlick.
Economisch-linguistische oplei
ding: Sjors Borghouts, Wendie
Brauckmann, Edith Gerards, Frede-
rique Kamp, Sasja van Poecke.
Sandra Schout, Monique Schrier,
Marco Vermeeren, Mirjam Verstrate
en Caroline Wijffels.
Opleiding management, economie
en recht: Jacco van Damme, Jacco
Faas, Jurgen de Kraker, Gerard
Metske, Joost Schilperoort, Therese
Schuit, Charlotte van Sittert, Saskia
de Waard, Eric de Wit.
SSGM
MIDDELBURG - Aan de Stede
lijke Scholengemeenschap Mid
delburg zijn geslaagd:
Mavo: Diana Beenhouwer, Richard
van den Berg. Maijolein Biesen, Ilo-
na Blom, Annelies van Bockel, Liset-
te van Bodegraven, Jeanette de
Boer, Cilia Bommelje, Tineke Bos
nia, Bayram Cebeci, Francesca de
Coninck, Michael Dolfing, Heidy le
Due, Bertjan Duijts, Bas Flamman,
Ellen de Gelder, Peter Glas, Christy
Goudswaard. Katja de Groes, Sha
ron Haars, Vmcent Hector. Karin
Hemmes. Rudolf Holswilder, Tom
Hootsmans, Björn van Iersel, Frank
Jakobsen, Sacha de Jong, Richard
Jongepier, Linda Joosse, Jos Jozias-
se, Paul de Kam, Esther Keijmel,
Lennard Knol, Esmee Koning, Mo-
rea Koning, Tanya Kooij, Matthijs
Kramer, Remy Lissenburg, Jaco de
Looff, Sharon Manuhuwa, Danny
Matthijsse, Eddy Matthijsse, Peggy
Mensing, Marcel Mico, Miranda Min
derhout, Bob Onkenhout, Mirjam
Oreel, Bulent Ozcan, Thijs Poort
vliet, Danielle Provoost. Ronald Ra
demaker, Joyce de Regt, Linda Reu
vers, Silvie Romeijnsen, Ronny Ro-
zema, Monique de Rijk, Fannie van
der Sluijs, Jeroen Stutterheim, Yildiz
Tamambay, Susanne van Velzen,
Florentin Verboom, Martinique Ver-
schoore, Anita van der Vlugt, Rom-
me Vosselman, Jesse de Vries. Wally
van de Werfhorst, Martijn Wolf, Ra
mon Wijs en Linda Zijl.
Havo: Pascal Adriaanse, Carina
Baas, Anne Bogaard, Patricia Claas-
sen, Marielle Codee, Yvonne Cor-
stanje. Bastiaan de Deckere, Joris Ei
kelenboom, Donya El Fadili, Lisette
van Erkel, Gijs Folcherts, Bianca
Geelhoed, Femke Geleijnse, Caroli
ne Greiner, Joris Groeneveld, Jitske
van de Gruiter, Emily Gijsbers, Roel
Harinck, Jeno Havelaar, Renee van
den Hemel, Mabel Hilgersom, Marije
van der Hoest, Kitty den Hollander.
Antoinette Hollestelle, Pauline In-
gen Housz. Sandra van Iwaarden,
Joyce Jansen, Babette Jonker, Mi
chiel Joosse, Marcelle de Kam, Serife
Kastaci, Mariska Kersten. Anna
Kodde, Edward de Kuijper, Koen
Kuijpers, Djura Lekatompessy, Li
sette Lievense, Judith Luijk, Sandra
Luijk, Lester Lywood. Manuela van
der Mast, Jordy Meerman, Evelein
Mesman, Camiel Meijer, Tabitha
Meijer, Marjolein Minderhoud, Cindy
Mulder, Christian Muller, Angie de
Nooijer, Ronald Oreel. Elkie Over-
weel, Annemiek Persijn, Ellen Pol
derman, Jan-Willem Poppe, Eva Ra-
gut, Jeroen Rempt, Sharon Roose,
Vmcent de Rijke, Fleur van Rijn, Su
san Schardijn, Richard Schumacher,
Anneke Slabber, Joyce Smolders.
Eveline Stroucken, Dagmar Sijnke,
Siona Telleman. Grace Tjon A Fat,
Emma Verbeek, Peter Verhage, Bea
trijs Vermeulen. Marielle Verwer, Si
mone Verweij, Monique Westerweel,
Helene van Wilgenburg, Stella Wil-
lemse, Femke Wohler, Wieteke Wol-
terbeek en Ralph van Zuuren.
VWO: Bas Bekenkamp. Esther van
den Berge, Naomi Bimbaum, Louise
den Boer, Ingrid Boone, Jacco Boon
man, Sipko de Bruijne, Lars Daarn-
en, Jitske van Diepeningen, Joost
van Driel, Eline Duine, Raymonda
Dij kwel, Jan-Kees Fait, Jeffrey Gra-
vemaker. Joost Gulien, Sandor Hen
driks, Muriel van Hoek, Koen Hol-
tring, Philia de Jonge, Maarten Jon
gen, Femke Jonkers, Nicole Joosse.
Rianne Kasander, Melanie Kerkho-
ve. Annelies Koch, Teus Kommer,
Sjoerd Koopman, Eefje Koppers. Pa
tricia Laven, Caroline van der Lee,
Wouter Ligteringen. Chantal Maat,
Floris Maljers, Sander Maranus. Sas
kia Meijs, Manuel Nijpjes, Safka
Overweel. Mathieu Pasquier, Jur-
riaan van Poelje, Pascal de Potter,
Rosalie Puiman, Angela Radema
ker, Ritske Rensma. Annemieke
Roelse, Tim de Ruijter, Patricia Sa-
venije, Suzanne Schaapman, Carlo
Smolders, Agnes Souman, Edwin
Sturm, Wouter Theune, Pieter-Jaap
Thiadens, Helene van Uitert, Ene
Valckenier von, Patrick van der Vel
de, Liesbeth Verdonk, Stijn Verstij-
nen. Bas van Wallenburg en Eddie
Zondervan.
MIDDELBURG - Aan de
Christelijke Scholengemeen
schap Walcheren zijn geslaagd:
Havo: Marielle Adriaanse, Roosje
Antheunisse, Dennis Barendse, Jo-
chem Bargeman, Joep Bergmans,
Rosali Biondina, Simon Blaas, Jas
per van Bochove, Emilie Bogaerts,
Johanneke Boogaard, Gerdo den
Boon, Annelies Boone, Marco van
Boven, Patrick Caljouw, Esther Cij-
vat, René Dekker. Sjoerd van Dijk.
Jeroen van Dis, Ungila van Es, Mau
rice Francke, Stefanie Gabriëlse, Ra-
mona Geerse, Marije Glerum, Lies
beth Goverse, Ebrina de Graaff, Es-
mee Groen, Peter de Groot, Ilja
Grootenboer, Michiel de Haan, Jelle
Haandrikman, Cissy Hallo, Coen Ha
melink, Irene Hamelink, Thijs van
der Heijden, Maarten Hengst, Rutger
Hengst, Anoeska Hoefkens, Michel
Houines, Sonja van Houwelingen,
Marlies Hulsteijn. José van Iwaar
den, Maartje Jacobs, Gejo Jansen,
Cariine de Jong, Hillegonda van de
Kimmenade, Annemarie Klein Wol-
terink, Tamara de Klerk. Vincent
Knoester, Arend Kodde, Fiona Koe-
voets, Susanne KolfT, Diana de Kroo,
Josselien Leenhouts, Kris tien van
Werk, Marielle Weststrate, Ralph
Wiessner, Stephanie Witsiers en Nel-
leke Wouters
Scheldemond
VLISSINGEN - Aan de stedelij
ke scholengemeenschap Schel
demond in Vlissingen zijn ge
slaagd:
VBO: Khalid Acheklaf, Jaoid Afkir,
Angelo Autiero, Jacqueline Baar-
ends, Slephan van Bakel, Edwin van
Beek, Nadia Ben Sallam, Annemieke
van den Berge, Cindy Bos, Dennis
Both, Fedua Boubouh, Lobna Bou-
bouli, Aouicha Boughaou, Mounia
Boukhriss, Fouad Bouzambou, Jo
han van Boven, Kris van Boven, Céli-
ne Boyreau, Ramona Braem, Jeroen
Brasser. José Brons, Dominique
Bukkens, Ilona van der Burgh, Nico
le Cijvat, Carlijn Coppoolse, Chantal
Corré, Wouter Dobbenga, Andy Dun
nes. Fadoua Elfassi, Virgil Fris, Ste
phanie Guingo, Wouter van Hengst,
Brigitte van Hoeydonck, Samantha
den Hollander, Ferry Hollestelle,
Gaitrie Jhagroe, Thijs Kranenburg,
Mories Kurtdili, Mourad Lahbal, Fa-
thallah Lasfar, Sylvia Matthijsse, Sa-
mir Mayo, Silvia van der Meer. Wen
dy Merrelaar, Robert Molegraaf,
Frank Moore. Norik Murad-der Be-
drosian, Xander Net, Peter de
Nooyer, Richard Notebaart, Marco
Overdijk, Filiz Ozcan, Brenda de
Pagter, Erwin Poppe, Erik Radema
ker. Ilham Raji. Roland Reijerse,
Chris van Renswoude, Sonja Rhijne,
Evelien Rottier, Rinske Scheltus, Wi-
chert Sierts, Marinus van Slooten,
Mira Splinter, Daniella Struyk. Mar
jan Taal, Tamara Theune, Jeroen
Verkaart, Mathilde Versprille, Ben-
nar Vet, Dennis de Visser, Hugo Vis-
man, Bas Huiszoon. Linda Jansen.
Renate van Keulen, Lientje de Ko
ning, Liesbeth Kooiman, Muriel Krij
ger, Tom Lefeber, Petra de Nooijer,
Eliza Pourchez, Boyke Sewlal, Elmar
van de Velde. Pieter Ventevogel en
Marjolein Vos.
Delta College
MIDDELBURG - Aan de afde
ling VBO van het Delta College
Zeeland in Middelburg zijn de
volgende leerlingen geslaagd:
Administratie: R. van de Barselaar,
S. Bhondu, M. Boone, J vd. Haar. S.
Knuijt, M. van Leeuwen, S. Leijdek-
ker, T. Meulenberg, E. de Meulmees-
ter, M Reekers, M Schipper, L. Ver-
eeke, J. Walraven, S. Zijnen, B Bar-
mentlo, V. van Beusekom, D. Dobbe
laar. G. Hoek, K. van Kemena, E.
Kievit, J Koops, A. Pouwer, M.
Schipper, S. Schipper, R. Vellekoop,
N. van Vlijmen, M. van Wilgenburg
en C. van der Windt.
Handel: J. van den Broeke, W Esse-
boom, L. Koenders, L, Kramer, G. Le
feber, P. Markusse, R. Schipper, J. Si-
nay, M. Stork, J. de Vos, M. de Wit, W.
Wondergem, K. Aarts, P van den
Berge. R Birnmel, K. Dingemanse,
N. Driessen, M. Oreel. D. Speksnij
der, B. Stevens, K. Tilroe, N. Verhuist
en C. de Wee,
Verzorging: L. Aantjes, L. van Alke
made, T. van den Berg, V. van Ber
gen, E. van Beusekom, P. Bommelje,
M. Bouteill, N. Braams, A. Brandon
Bravo, S. de Bruijne, M. van Dijke, K.
Dijkhuizen, R. Francke. C. Geuze, S.
Janssen, S. de Jong, R. Joosse, Y. Jo-
ziasse, G.<Kasse, J. de Klerk, N. Ko
ning, J. Langerak, M. de Lijster, E.
Driest, Pieter Duvekot, Edwin Goet-
heer, Peter Jacobse, Michael de
Jong, Ferdy Koole, Arnoud de Looff,
Jan Louws, Remy Marteijn, Ray
mond Pieters, Vincent Prince, Han-
nis de Ridder, Niels Roelse, Arjan de
Rijke, Paul Shelton, Collin Sturm,
Marco Verburg, Arjen Verweij, René
de Visser, Wilbert Walraven en Hui-
brecht Wouters,
Herprofileren: Sander in 't Anker,
Freddy Blaas, Alex Dekker, Robby
den Exter, Harry Gabriëlse, Richard
Huissen, Oswald Kamp, René de
Kok, Peter de Korte, Jarno Koster.
Jelle Lukasse, Hubrecht Murre,
Christiaan Riemens, Sander Schoe,
Arno Schot, Chrispijn van Tongeren,
Remco Valk, Johan de Visser, Martin
Walraven en Joram Wannee.
Booglassen niveau 1: Adriaan van
Keulen, Maarten van der Maas, Joost
Tevel en Lennard Wisse. MIG MAG-
lassen niveau 1: Corné Daane, Gi
deon Dieleman, Richard Markusse,
Koen Rottier en Willem Zomer. MIG
MAG-lassen niveau 2: Sander in 't
Anker, Richard Huissen, Peter de
Korte, Jarno Koster, Jelle Lukasse,
Hubrecht Murre, Sander Schoe,
Chrispijn van Tongeren, Johan de
Visser en Joram Wannee.
Oranje-Nassau
MIDDELBURG - Aan de
christelijke mavo-school Oran
je-Nassau in Middelburg zijn
geslaagd:
Robbert Aarnoudse, Jan Pieter
Adriaanse. Marieke Allaart. Govert
Bachofner, Ronald Bakker, Nynke
Barkhuijsen, Thur Begheijn, Marije
van Belzen, Timmy van den Berg,
Laura van den Berg, Wietske Bergen,
Guus Besuijen, Kristel Bielok. Alfred
Toorenvliedt
MIDDELBURG - Aan de Toor-
envliedtschool (samenwer
kingsschool voor voortgezet
speciaal onderwijs) in Middel
burg zijn de volgende leerlin
gen geslaagd voor het Mavo
examen:
Allaart Barry, Roland Assink, J amie
vd. Berge, Haïko Bergen, Karin
Boomsma, Erwin v.d. Broek, Veroni-
que de Hamer, Arthur den Hartog,
Wouter Jansen, Viola Klarenbeek,
Jeroen van Leeuwen, Serge v.d. Ma
de, Leonne Mastboom, Lourent Mil-
hous. Iris Möhlman, Annemarie Oe-
le, Michel den Outer, Sander Pelli-
kaan, Orlando Sahetapy. Martijn
Schoenmakers, Tim v.d. Schoot,
Jaap de Waard.
Bestevaer
VLISSINGEN - Aan de Beste-
vaer-mavo in Vlissingen zijn ge
slaagd:
Vivian Alewijnse, Daan Altena, De
borah Benschop, Cynthia van Beve-
ren Carina Blokpoel, Omar van Bo
chove, Brigitte Boddaert, Romain
Boddaert, Khaled Boufrahi, Jouri
van den Broeke, Ferry Brasz, Nico
Bron. Carolien de Buck, Jasper
Castel, Sheila Comelisse, Anusjka
Debie. Rutger van Dierendonck,
Maaike van Dijk, Erwin Dingeman
se, Martin Dingemanse, Andria van
Dommelen, Monique van Driel, Fa-
ouzia Elkharbouchi, Vanessa Eman,
Sabine Flipsen, Merel Geemaert,
Maaike van Gemert, Christine Glas
houwer, Jurg Goeree, Sandra Go-
Eindexamenvreugde in het Vlissingse jongerencafé Frapo's.
foto Ruben Oreel
Leerzem, Jeroen van Leeuwen, Ange
la Lievense, Wendy Lievense, Lydia
Mans, Paul Maris. Jacolien Matthijs
se, Gijsbert van der Meulen, Karin
Minderhoud, Mariëlle de Muijnck,
Sven Neve, Karina Noziglia Araya,
Martin Oele, Jinty van Os, Arnold
Osté, Meina Pasma, Anne-Gera
Poortvliet, Matthea Quist, William
Reijnhoudt. Antoinet Reinhoudt,
Anja Reuvers, Edwin Rhemrev, An-
ne-Ruth Roelofsen, Suzzy Salhuteru,
Richard Sandee, Inger van Schaik,
Danny Schog, Gillis Schroevers, Jes
sica Schuuring, Anne Simonse, Mar
cel Sinke, Jeroen van Sluijs, Antoi
nette van Sorgen, Nadine Timmer
man, Jeroen de Troije, Paul Vane-
veld. Miranda Verburg, Martin Ver
hage, Patrick Verhulst, Evelien Ver
meulen, Colette Visscher, Martina de
Visser, Björn van de Vüet, Wijnand
Voogdt, Annemarie van Voorden,
Bart-Jan de Waard, Astrid van Waas,
Wilma Weststrate, Stefanie West-
veer, Auke van der Wielen. Marjon
van Winkelhof, Rana Wisse, Stefanie
de Witte en Reinier Wondergem
VWO: Vera Adriaanse, Florian An-
driessen, Christian Bakker, Richard
v,d. Berg, Meta de Best, Brechtje
Beun, Danille Bollebakker, Caren
Bouwmeester, Peter van de Broek,
Gonneke van de Broeke, Sandra van
de Broeke, Krijn Bustraan, Isabelle
Cox, Peter Danilse, Maarten van der
Driest. Nympha van der Feen, Jitte
Flapper, Jürgen Greiner, Irina Griep,
Gita Griffioen, Michiel Heijliger, Joli-
na Hengst, Inge Hoefkens, Jeroen
Hollebrands, Pieternel Hummelen.
Esther van Iperen, Nelleke Jackson,
Inge Janse, Els Jasperse, Friso de
Jong, Bas Kalle, Natasja de Kam,
Mercy Kamermans, William Keste-
loo, Edwin van de Ketterij, Godelie-
ve Kisjes, Remco Klap. Maarten de
Klerk, Evelien Koppejan. Michiel
Koppejan, Susanne Koppejan, Mar
lies Koutstaal, Michiel Krijger, Pie
ter Lievense, Dennis Lorier, Lisette
Luteyn, Arnoud Matthijssen. Baukje
Meesen, Martijn Melens, Dennis Mei-
se. Martijn Meulblok, Emmely van
der Meulen, Petra Minderhoud, Da
nielle Monté. Esther Nijhoff, Paul
Nonnekes. Joel Pattenier, Evelien
Ploegaert. Adriaan Prinse, August
Roelofsen, Martijn de Roos, Minke
de Ru, Ronny Saaman, Peter San
dee, Marcia Sanderse, Hans Schip
per. Mariëtte Schuijt, Yves Stommel,
Jolanda Stormink, Laurien van Vel
zen, Sebastiaan Verboom, Luc Vier
gever, Anke de Visser, Maaike Vol-
ker, Yvette van der Voort, Wouter
Vos, Eva Wagenaar. Arvi Wattel,
Marlies van der Welle, Saskia' de
ser, Robbie Visser, Richard de
Voogd. Sabrina de Vos, Leontine Wa-
leboer, Monique Weeland, Monica
Weezepoel. Johnny Weisenbroek,
Wies Wesdorp en Ludy Zegeren.
Mavo: Merel van de Anker, Joyce An
nan, Monique Asselot, John Bellers,
Maarten Berendsen, Mark Bruin,
Reinier Castel, Patricia Castelein,
Adam Chapman, Eva Cornells. Andy
Costes, Pauline Dijkhuizen, Wendy
Duijm, Sebastiaan Duijn, Hanneke
Franssen, Lenny Gerards, Jacqueli
ne de Graaf, Lilian van Grafhorst, Je
roen Hamelink, Jorit Henning, Mi
chel Herrebout, Stephane Hoeben,
Gabnelle Hoogesteger, Anouk Ili
Violeta Ivasuk, Patrick Jacobse.
Dennis Jansen, Britta Janssen,
Mirjana Jerkovic, Bas van Kempen.
Sandra Kodde, Marlou Korver, Desi-
ree Kuzee, Ferry Leyting, Lisa Leu-
nis, Mare Maquelin, Damir Martin-
cic, Monique Meesen, Linda Melïef-
ste, Judith Merk, Sabrina Molenaar,
Daniel Muller, Kim Nijboer, Raphael
Oertel, Shera Out, Irma Perdok,
Mark Ravestein, Mickael Reijke,
Quintyn van Riel, Marieke Rijkers,
Jerome Riverola, Linda Rook, Mas-
ha Schillemans, Sabine Schink, An
ke Schothorst, Martijn Snijders, Kim
Sommeijer, Ramon Vael, Karlijn
Vantricht. Rinke van de Velde, Carly
van Velzen, Mirko Vojinovic, Wilfred
Vreeke, Marko Walhout, Lydia Wiele-
maker en Mario Wilbrink.
Havo: Pepijn van den Anker, Renate
Bebelaar, Marieke te Beek, Leonard
Bijlsma, Hilair Bislip, Richard Bron-
ke, Cecile Brugman, Mirjam Buis
man, Harm de Coninck, Marieve
Craste, Jeroen Dijker, Niels Franzen,
Judith Gravemaker, Bouwe Gutte-
lmg. Joost Hanenberg, Alexander
Hardy, Baukje van Hartevelt, Mark
van den Hooven, Lennart van Ijzer-
loo, Jeroen de Jonge, Marcel Joosse,
Jeroen de Kam, Celene de Kam,
Claudia Koole, Annabel Kosten.
Yvette Lutz, Cipto de Man, Valeska
Nastaly. RobbertJan Nortier, Tara
Out, Philip de Pagter, Lennaert Pool.
Patrick Rombouts, Tere van
Rooijen, Robert de Ruiter, Edo Rus
tempasic, Marieke Sandker, Mare
Schets. Jaap Stuurwold, Digna van
der Vet, Niels Visser, Henriette Vis
ser, Moniek van Waterschoot, Bart
Willemsen en Femke Zeegers.
VWO: Karlijn van Beersum, Collin
Boelhouwer, Blorn Bos, Esther Ceu-
len, Tji-jan Cheung, Heieen de Co
ninck, Saskia van Dam, Sandra
Deurloo, Sanja Djuric. Lilian van
Emden, Natascha Fluijt, Danijel Ga-
vranovic, Amber Gemmeke, Marije
Hendrikse, Wendy van den Hengel,
Manon van Herwerden, Saskia Hof-
Linnenbank, L. M'haidra, A. Meeuw-
se, J. de Meulmeester, D. Nellen, P.
Otto, H. de Pagter, N. Pakbier, R.
Paulissen, M. de Reuver, N. Schraa,
N, Schroevers, O. Spa, C. van der
Stoep, C. Terlouw, J. van der Veeken,
C. in 't Veld, A. Verduyn, A. Verhage,
M. Vreeke, I. van Weerdhuizen, C. de
Weerdt, A. Willeboordse. M. Willem-
se, A. van der Zwan.
Mode en kleding: A. Bahadoer. H
Ciere, R. Meliefste, M. Nederlof, D.
Nijkamp, L. Ozturk.
Klarenbeek-CTS
MIDDELBURG - Aan de
christelijke technische school
Klarenbeek in Middelburg zijn
geslaagd:
Mechanische techniek: Paul in 't An
ker, Michel Bakker, Piet Boogaard,
Bathist Bonnardel, Corné Daane,
Huibert Deurloo, Gideon Dieleman,
Sanjay Eibers. Jean-Pierre Geertse,
Benjamin Hagg, Alexander Hendrik-
se, Martijn Jasperse, Kees Kamer
mans, Adriaan van Keulen, Adri van
Klaveren, Erwin Kodde. Jan-Dries
Koopman, Vincent Krijger. David
Lijnse, Maarten van der Maas, Ri
chard Markusse, Geert Mulder, Jim
my Pinas, Koen Rottier, Paul Ruis,
Ivar Ruyten, Marco Struik, Joost Te-
vel. Dennis Verhagen, Lennard Wisse
en Willem Zomer.
Bouwtechniek: David Baden, Mar
tin Blaasse, Peter Carroll, Johan-
Louis Dingemanse, Peter Dingeman
se, Lein Goedbloed, Arno van de
Gruiter, Huib van der Hart, Danny
van Hese, Roy Hofman, Elian Jobse.
Harold de Jonge, Kees Joziasse, Je
roen Koppejan, Rudie de Kraker,
Mare de Kreek, Ronnie Lampert. El-
jan Louws. Jonathan Luiten, Ferdi
nand Meliefste, Eric Moens, Jona
than Muis, René den Ouden, Krijno
Ovaa, Jacco Poelman, Maarten Pol.
Neal Stein, Benjamin de Visser, Ale
xander Wisse, Jeroen Wisse, Aijen
van de Woestijne en Danny Zeeveld.
Installatietechniek: Dimmen Breen,
Jorn Claassens, Frans Dominicus,
Cristian Franke, Iljan Hage, Ronme
Joosse, Joost Joziasse, Stefan Jozias
se, Michel Kamphuis. Wilbert Kusse,
Richard Poortvliet, Pascal Sinke. Ar
jan van de Slikke, Arjan Schroevers,
André Siereveld, Robbert van Splun-
der, Niels Stevens, Arjan de Visser en
Herbert van Waarde
Elektrotechniek: Lennard Barend
se. Maurien Bart, Casper van Belzen,
Martin van Belzen, Matthijs van Bo
ven, Ronald Brouwer, Marcel van der
Bommeljé, Bastian Boogaard, Ju
dith Boone, Martijn Boone, Willem
Jan Boot, Laurens Bosselaar, Jeroen
Bouwman. Job Braakman, Estatilia
Brinkman, Jacco Brouwer, Jeffry
Buijze, Sabine Coppoolse, Ruben
Coppoolse, Niels van Daal, Cathari-
na Daalhuizen, Arjan Davidse, René
van Deelen, Ruth Dekker, Stefan
Denton, Judith Dingemanse, Sabine
Dominicus, Fleur van den Driest, De-
bora Dutour Geerling, Remy den En
gelsman, Maarten van Erkel. Anniek
Filius, Christiaan Francke, Leoniek
Francke, Renco Francke, Leonore
Franse, Yori Fransz, Sandra Geense,
Ruben Geerse, José Geschiere, Ra
chel Geuze, Corine Gideonse, Esther
Gideonse, Saskia Goetheer, Willie
Hardeman, Johnny Harpe, Peter
Heijkoop, Katharine Hendrikx,
Björn de Hond, Mirte Hoogwerf, Iris
Huibregtse, Wibbo Hummelen, Siem
Izeboud. Remke Janse, Miranda Jan
sen van Galen, Angelique de Jong,
Danielle Joosse, Edmée Joosse, Tes
sa Joziasse. Ivor Kaat, Miel de Kam,
Rianne Kasse, Lennard Kerkhove,
Christian Kesteloo, Ferdinand
Kesteloo, Miranda de Klerk, Joyce
de Korte, Jantine Koudijzer, Karijne
de Kramer, Roel Kranendonk, Rena-
ta Kreleger, Erhan Kumas, Huib La
beur, Björn Langeveld, Ilona Lieven
se. Petra Lips, Jeroen Lokerse, Ro
nald Lorier, Merïijn Lucken,
Christopher Magee, Lydia van Mal-
degem, Daniel Martinez y Urdiales,
Dorien Masius, Francien Messer,
Dinja van Moolenbroek, Ian Mostert,
Wilco Onderdijk, Joost Jan Ooster
huis, Sanne Paling, Lisette van de
Plasse, Marcel Pleijte, Angela Pou-
welse, Maartje Pouwelse, Annemarie
Pouwer, Esther Prince. Anneke
Quist, Loes Raucamp, Louis Reijn
houdt, Jos Riemens, Ruben de Rooij,
Martijn Ruissen, Jeroen Sakko,
Chantal Saya, Marieke Schuit, Ar-
nout van Seters, Jessica Siereveld,
Frederik Sinke, Marijke van Sluijs,
Donata Smith, Mirjam Soeting. Jor
dy Sohier, Remco Spruijt, Christiaan
Straling, Matijs Stroo. Annet Tange,
Judith Tramper, Wisnu Urip Santo-
sö, Saskia Valk, Mark van de Velde,
Tessa Verbrugge, Caroline Verburg,
Esther Verhage, Rachelle Verhage,
Krista Verhage, Bram Vermeulen,
Jessica Verrijzer, Antoinette Ver
sluis, Sander de Vis, Ellen van Vlaan
deren. Huib Vos, Miranda Wattel.
Annemarie Wattel, Erwin van de
Wege, Anna-Karina Visser, Natalie
van't Westeinde, Tonnie Westerbeke,
Mirjam Westveer, Marlies Willemse,
Niels Wisse. Christel de Witte, Frank
ten Wolde, Bart Wondergem, Janne-
ke Wouters en Robin Zoutendijk.
Kolen, Christine de Koning, Sabrina
Köllmann, Louis Mangold, Davy van
Maurik, Ruud Menheere, Paul-Ri-
chard Moens, Marc Moreau, Tessa
Murre, Rens Musters, Mark de Nooij
er, Marieke Nooy, Tim Nouwen,
Renske Okker, Micha Oostrum, Wes
ley Peeman, Marloes Plu, Wouter
Poortvliet, Johnny Raas, Caroline
Remijn, Cindy Rentmeester, Jeroen
Rijk, Bob Rooze, Sander Ruster,
Casper Scholten, Michel Schoole-
naar, Ruud Schouw, Patrick Teu-
lings. Vincent Tibbe, Valesca van dei-
Velde, Danny Vermue, Sebastiaan
Vermunt, Lisette Vijverberg, Glenn
van Vredegem, Vincent Wegman en
Erwin Wondergem.
Mavo: Carolien Allemekinders, Es
ther Antheunisse, Yvonne van dei-
Beek, Frank Beenhakker, Willeke de
Bel, Adri van den Berg, Kees Boon
man, Marleen Braam, Knelske
Brandsma, Remco Burger, Mireille
Cardon, Bhavna D'huij, Annelies Da-
tema, Cynthia Dekker. Sylvia
Dhondt, Daniël van Eenennaam, El-
lis Freijser, Erik Geelhoed, Robbert
Geijs, Gise Goedegebure, Rahiel
Goelamhoesein, Douk Groenendijk,
Gijs Grootenhuis, Sonja Haerkens,
Thomas van Ham, Jolanda Happel,
Margriet Huibers, Marianne Huige,
Kim Janse, Elma Jansen, Dyane de
Jong, Eveline Kakebeeke. Esther
Kerkman, Ricardo Koens, Arie de
Koning, Ditty Lockefeir, Bianca de
Looff, Arnold Looijenstein. Patricia
Maas, Erwin van Maldegem, Bart
Meerbach, Marina Mijnsbergen, Mar
lies Nagelkerke, Mark Nijssen, An-
ne-Marie Nooy, Ciska de Pan, Ivo
Pleunis, Steffanie Polderman, Boy
Priem, Grace de Pundert, Natascha
Riemsma, Chris Schijf, Lennard
Schilperoord, Frank van de Schraaf,
Erwin Simpelaar, Marianne van Til
burg, Rene Vermerris, Olivier Ver
weij, Guido Visser, Anja de Vos,
Maarten de Vries, Arjan de Waal, Jac
co van Waardenberg, Angela van de
Water, Wicky van Welij, Miranda van
't Westende, Mares Wirtz, Elke de
Wit, Ronnie de Witte, Monique Wol
tering, John Zuidhof en Sandra van
Zunderd.
Buys Ballot
Hoppener, Erik-Jan Houmes, Sa
mantha de Jong, Julie Joeglal, Je
roen Jongerius, Jamie Kaljouw, Da
vid de Klerk, Desmond Kloeg, Chris
tiaan van der Knoop, Sigi de Koek,
Martine Kraak, Bianca de Kroo, Ru
ben de Kroo, Suzanne Kroon, Marco
de Laat, Natascha Maas, Rob van dei-
Maas, Christy van Mastrigt, Maaike
Mes, Marilla Navarro, Perushca
Oveiweel, Magda Pattinama, Mark
Platschorre, Peter Riemens, Björn
Ronde, Dagmar Roose, Bernadette
Schets, Inez de Schipper, Olaf
Schönknecht, Harvey Sibelo, Roelof
Siereveld, Leida Sierevogel, Ramon
van Sorge, Floris Sorgedrager, Iris
Sorgedrager, Jill Stroo, Ieke Suur-
mond, Ilona Suurmond, Machella
Tewari, Priscilla Traas, Attila van
der Velde, Arthur Verboon, Bastiaan
Versteeg, Maxim Verveer, Mariska
de Visser, Glenn Vitalis, Bianca de
Voogd, Els van der Wal, Angela Weij-
ermans. Karin Wielemaker, Ingrid
van Willegen, Emanuel van Zalen
Sint-Willibrord
GOES - Aan het Sinl-Willi-
brordcollega in Goes zijn de
volgende leerlingen geslaagd:
VWO: Erik Agterhuis, Richard Beij-
aard, Danielle Beukers, Rini Bon-
gers, Robert Borgbstijn, Stefan Da
gevos, Anne-Marie Dellaert, Hans
Doeleman, Jos Elstgeest, Monique
Geernaart, Robert Gijzel, Marian
Hage, Martijn Jansen, Maurits de
Jongh, Jan-Joris Joöss. Kees Karel
se, Ingrid Klaassen, Michel Koens,
Liesbet Loos, Marloes Loos, Ursula
Maas, Ruben Maes, Martijn Meeuw-
se, Niels Meijer, Jorine de Muijnck,
Martijn Mulder, Pieter van Ooster
hout, Annelies Oosthoek, Robert
Oostrom, Bianca Pielaat, Bas Raas,
Wander Snoeck, Erika Stuik, Ernst
jan Tissing, Robert Verbeem, Tom
Verkooijen, Jeanine Vermue, Nicole
Versteeg, Martin Visser, Annemiek
de Visser, Leandra de Winter en
Chantal de Witte.
Havo: Joyce van Bavel, Barry van
den Berg, Sabine van den Bergh, Re-
née Berks. Micha Bijleveld, Jan-Wil-
lem van der Blom, Jannita den Boer,
Johan Brandt. Camillo Carbaat, Ed
win van Damme, Anousjka van Den
deren, Bart Dietvorst, Margreet
Drenth, Ernest Franken, Stephan
Hakkaart, Miryam Harinck, Vincent
Hofman. Swen Hollestelle. Saskia
Hoondert, Fleur Houg, Michèle Jaco-
busse, Jakomine Kats, Erik Koe
horst, Marloes Kolen. Annemarie
GOES - Aan het Buys Ballot
College in Goes zijn geslaagd:
Mavo: Jochen Anthonise. Ingrid
Beije, Sjoerd Bijlsma, Petra Boone,
Harry Boot, Sebastiaan Bos. Marie
ke Bouwense, Nanda Bouwman,
Martin Brouwer, Patricia de Bruin,
Ramona de Bruine, Corne van Cad-
sand, Gwenda Dijkman, Huseyin Do-
gan, Ai-jen Dommisse, Hans Everse,
Patrick Filius, Marion Francke, Ta
mara Geschiere, Sandra Gorsse, Ju
dy Griep, Corriene Haasnoot, Daniël-
le Hanse, Joost Harinck, Veroni van
Harten, Marit Hillebrand, Jeroen op
't Hof, David den Hollander. Simone
Hoogendoorn, Jessica Huissen, Tim
Jonker, Emiel de Kam, Jan Karre-
man, Franicoise Kleppe, Peter Kooi
man. Simone Labeur, Ezra Lamers,
Marijse Landegent, Bianca Lobbe-
zoo, Martina Louwerse, Ingrid van
Malland, Annika Meijboom, Roald
Meijer, Judith van der Meulen. Hilde
Meulenberg, Wibo Nieuwdorp, Ruud
Nooteboom, Martijn Openeer, Ma
thilda Otte, Steven Rahman. Jeani
ne de Regt, Iwan RijsLenbil, Anieta
de Ruijter, Lauri van Rumste, Marti
ne Sandee, Jantine van Schaik, Peter
Schout, Rudi Schouwenaar. Kees
Sinke, Annemiek Soetekouw. Oscar
van der Steen, Guido Stroeks, Anne
marie Stroo, Sven Tegeler, Margreet
Toorenaar, Anthon Verbree, Arjan
Verburg, Poul Vermaire, Johan Ver
strate, Judith Visser, Ronnie van der
Vliet, Christian de Vries, Fréderiek
Westerweel, Remco Wisse, Sonja
Wisse en Ernst Zweedijk.
Havo: Matthieu Arendse, Karina
Bakker, Franicoise Beaufort, Hans
Biesma, Marielle van der Bijl, Sabine
van Blitterswijk, Jolanda den Boer,
Lisette Bom, Lisette van den Broek,
Martineke Costerus, Janneke van
Dijke, Wilbert Dijkhuizen, Rebekka
van Eek, Bart Feddema, Yvon Filius.
Hein Fortuin, Leona Franse, Anne
miek Gijssel, Stefan Gyarmathy,
Jan-Willem van den Heuvel, Kees
van Houte, Karelien van IJsseldijk,
Judith de Jager, Marcel Jille, Mark
de Jonge, Mariska Jonker, Christy
Kats, Henk de Kiewit. Lowie de
Koeijer, Saskia van der Kooi. Masja
Kristelijn, Maurice Laparlière, Clau
dia van de Linde, Joyce Lubbers,
Karlijn Meerman, Anneke Minnee,
Dominique Moerman, Bianca Mos
selman, Colin Murre, Sang Nguyen,
Anneke Nieuwenhuize, Yvonne Nijs
sen, Esther Oosterling, Toine Otto,
Andre Overwater, Marieke Plaisier,
Angelique Polderman, Martijn Pol
derman, Robbert Jan Proos, Nanine
Riemens, Sander van Rooijen, Bou-
dewijn Rooze, Keetie Saman, Anne
lies Trommel, Angela Velkers, Alice
Verburg, Mark Verton, Sander Vlie
land, Martijn Vrijhof, Arnout West
strate, Marieke van Wilgenburg en
Linda Zoeteweij.
Atheneum: Jolanda van den Ameele,
Tessa Belgraver, Remco van Blit
terswijk, Mascha Bunt, Koert Capel,
Annelies Claessens, Armand Dom
misse, Lourens Dorst, Janneke Fi
lius, Aneta Haja, Arton van Harten,
Jacky Hollestelle, Trudie van Iwaar
den, Jaco van der Jagt, Mirjam Jon-
gejan, Tanja Joustra, Cornelieke
Keizer. Sjoerd Kleppe, Richard Kra
mer, Martijn van de Laar, Coen Lege-
maate, Marcel Lindenbergh, Wouter
de Looi'l', Frank Louws, Rutger van
der Male, Inez de Meester, Jacqueli
ne Mijnsbergen, René Minnaard. Ed
win Nieuwland, Maurits Otte, Saskia
Rooze, Martijn Sanderse, Judith
Schrier, Arthur Sevestre. Esther bij
de Vaate, Martijn Verbree, Bastian
Verhulst, Eveline Walhout en Harm
Zweedijk.
Gymnasium: Adiiaan Boertjes,
Frank Comelissen, Ronnie Min
naard, Gabrielle Sepers, Eline Vette
en Elise Wissekerke.
Goese Lyceum
GOES - Aan de stedelijke scho
lengemeenschap Het Goese Ly
ceum zijn geslaagd:
Mavo: Olof Aerts, Maou Ali, Bas van
Asperen, Marije Bakx, Erik Bleeker,
Rick Boender, Maurice Boer, Anne
lies Bos. Mirjam Bras, Esther Broca-
tus, Tomas Damen, Jurrie Dhooge,
Timothy van Die, Michel Dierkx,
Remko Doolaar, Colette Dronkers,
Gabrielle Dronkers, Marianne Eielts,
Wout Frijns, Hans Gaemers, Roy van
Goeije, Bianca Gorter, Nadia Go-
vaers, Virgil Greeve, Vera Groes-
donk, Karin Hage, Cedric Hagley,
Ferry van Harn, Sabine van Ham,
Roel Hendrikse, Karin Henning, Se
rena Heijstek, Marije Hoogstrate,
André Huissen. Aukje de Jong, Yvon
ne Joosse, Eddy Kaaisteker. Isabelle
van Katwijk, Richard Kievit, Hanne
ke Koevoets, Michel de Kok, Ramo
na Kole, Jacomien Korstanje, Joost
Kosir, Vera van Kralingen, Gertjan
Kruijs Voorberge, Floortje Leeuwe-
stein, Arlen van Liere, Danny van
Loon, Marieke van Maaren, Lieske
Maas, Stefan Mansier, Maaike Mar
tens, Miranda van der Meulen, Ro-
wenda Milhous. Sabrina Mijnsber
gen, Robin van der Moere, Marcel
Mouwen, Janique Mussche, Jan Pie
ter Muys, Berbel Nijsse, Remie0
neer, Ronald Ossewaarde, pï
Overdulve. Annemarie Paairns'
Agnes Passieux, Lars Peeters, Sï
ne Pikkaart, Jessica Proos, Kn?
Reijnhout, Sharida Rijborz, RJs
Romijn, Laura van Schelt, Her
schipper, Roel Schipper, Sat-
Schipper. Helga van de Schraaf, y
rielle Simons, Katinka Simonsé;
roen van Soelen, Marina Steen-'
Maaike Steenmeijer, Marieke i
genhof. Marleen van Tilbeurgh
trick den Toonder, Brenda Verrrj
le, Andrea Verstraate, Robert Ver
Lisette de Visser, Marlous Vleer, Ai
van de Water, Nathalie van der\ïf
le, Patrick Wijdemans en jc.K,
Wondergem.
Havo: Remon Bal, Judith van it
Berg. Johan van der Berg, Astntii
Bourgraaf. Laetitia Brandsma, Jw
Clarijs, Eva Deurloo, Maarten Die;
man, Galid Dinar, Caroline Fokt
man, Davonne Gast, Marianne-,,
Ginkel, Coen Goedegebure,
Goedhart, Mare Gulden, Tiwai S
Juliet Hoogesteger, Arnold Kts
Christel Keukelaar, Angelique i(i
bijn, Angela Krijger, Jurgen Kr«
been, Thijs Leenen, Natascha,
Leeuw, Celeste Lepoeter, Ellen l
cas, Corina Moerman, Marcelle!,!
Emanuel Mulder, Jouke Nieu»?
huijze, Kristie Nijzink. Jan Kok
hoek. Leonie Schellekens, Monw
Scheurwater, Dennis Schipper, f
nique Schipper, Elco de Schip;,
Marianne Smak, Jacqueline n
Son, Celine Steenhard, Jet Strati:
Eelco Tilroe. Stefan van der Vei
Jarno Vennink, Maarten Veria
man. Eva Vienerius, Sietze de
Pauline Willemstein, Johan de tv:
Lindsay Wyatt en Anne Zaaijer.
Atheneum: Marcel Andnesse, Mc
ca Anthonisse, Ramses Bekken
Matthijs Bloem, Katja Blom, Fin
van Dissel. Peter Geelhoed, B;
Goedhart, Vanessa Griep, Wesselt
Haaf. Frits Hogen Esch, Marian
Holstein, Sophia van den Hoon
Hans Huibregtse, Sofie Inghels,
dith de Jong. Eva Kramers. Mem
van Leuven, Michel van Loon, Jero
Louwerse, Jeroen Maljaars, Faj
Mangroe, Bram Meulblok, Sua.
Molema, Wessel Oele, Irvin van Pa
huis, Marko van Renssen, Karij
Riemens, Mathieu de Rooij, Rct,
de Schipper, André Sonke, Pd
Sonke, Driek Stevens, Nu To Van,!
cole van de Velde, Tine Verhoen
Annemarie Verschuure, Patrick i
Vos, Wendy van der Weele en Ar:
Wijs.
Gymnasium: Janneke Bellaarl.M;
loes van den Berg, Brigitte de Bot
Charles van Es, Linda Franken, i
lian Geijsen, Ho Kyung Hoere!
Hanneke Muys, Hans Niers, Sopt
Poppelaars, Joris Schillemaiis.5
tasja Sonke, Chantal van Staven
en Martine Verstraete.
Zeldenrust
TERNEUZEN - Aan het Zeldti
rustcollege in Terneuzen zij
geslaagd:
Atheneum: Sander Aarts, Jacob
van Alten, Chantal Baecke, Jurg:
de Bakker, Maaike de Bakker, Cci
na Bareman, Saskia Bareman.Kar
Basting, Madeion van BeekhoffM
jam van Beijsterveldt, Pim Bek
Manuel Bilderbeek, Suzan van i
Bilt, Jouk Boeye, Eelco Bossche
Wendy Dekker. Erwin van Dixhoo:
Martine van Doeselaar, Bjoni s
Driessche, Jurgen Elias, Nalas:!
Frusch, Jordi Gernaert. Christ:
Goossen. Annemarie Goudswas:
Michel Groenheijde, Marloes Hac
mans. Annemieke Holtkainp, 0
Houterman, Gert Jager, Matlhijsi
Jong, Karin Kamp, Willem de Kier
Jeroen Klijs, Erline Kraak, Ales
Kraker, Marga Lensen, Annemr
van der Made, Jorg Meijerink, Eslh
Mullaert, Rens Naeye, Diedenkn
der Pant, Sandra Philipsen, Eri!
Pladdet, Martin Reijns, Claud
Rijk, Danielle Risseeuw, Sacci
Roose, Mark Rosenbrand, Woim
Schaart, Andrea Scheele, Wout
Sc-heele, Jeske van Seters, Maart
Toorenaar, Mark Tomij, Geert;:
Uijtdewilligen, Jolanda van c
Vaart, Hilde Vanlerberghe, Mariel
Verlinde, Bianca Verstraete, Kerf
sa de Waele, Sonja WestenengenE
ther Willeboordse.
Havo: Annet van Alten. Pepijn.1,
theunis, Walter de Back, Monic
Baecke, Marieke Bareman, Ha
pieter van den Berg, Euphro Blaao
Oswald Bloemen, Deborah van 6
Bos. Michiel Broekman, Linda 8.
Ier, Debby Cerpentier, Anouk 0
sen, Fiona de Coninck, Marina deC
ninck, Esther Dees, Christel Dit
man, Dianne van Dixhoorn, Jann
Drongelen, Laura Eijsacters, Gen
de Fouw. Pim Griens, Sabine
Groote, Hilde Hamelink, Johan E
melink. Paul Hendrikse, Bas Ha
man, Leonie Hoek, Jan Hoenstla
Catüen de Jager, Heieen de Ja?
Lieve Jansen, Jeroen Jansens, Jfr
Kaijser, Lianne ten Kate, Yvel
Kentin, Ilze Kint, Saskia Koe
Marjanne Kolbeek, Ellen Kohjn.Vï
cent Koole, Wouter Kruisifikx, S]
via Kruppa, Peter Kuijper, Micfe
van Loozen, Annelies Lueasse.Lü
ne Lucasse, Lenie Maas, Joris:
Maat, Martin de Maat, Suzanne^
tens, Coen de Meyer, Miriam Miffl
Sara Neve, Martijn Ollefers, KSj
van Opdorp, Ruben Openneer,)
landa Prins, Marieke de Putter.hi
de Rijk, Judith Roose, Sanderj-
Schepper, Kaca Sekulic. Christ
Swierenga, Monika van Tatenhor
Heidi van der Veeke, Jeroen van'
Velde, Tijl Vercauteren, Rianne k
doorn, Annemarie Verduin, Lout:
haegen, Esther Verhage, Gerdieni
Verpoorte, Tanja Verschelluig
Erik Witte.
Mavo: Marion van Alten, Mario
Bat, Sylvia van Belleghem, Gefit
van den Berg, Annemieke de Bis
Angelo Boonman. Sebnem Bosms
Heidi de Braai. Jilka Brandt, Mare
de Bree. Jeanette Brouwer. Natas
Cerpentier, Jordi Cevaal. Rianne«
Damme, Joey Dieleman, MfH-
Dobbelaar. Ilse van Doorn. Haru
Durgun, Meivin van Es, Franco®
Feijter, Christine Fijnaut, t-1
Freijser, Niels van Gerven, JtjJ
Goossen, Shimul Goossen, Kelp
the, Maarten Hamelinck, Mennok
melink, Maikel Harte, Xavier t.
man. Philip Hoekman. Tony ha.
wijk, Martine Ijsebaert, Martin ILr
man, Hulya Izci, Emmy Janssen,H
ris de Jonge, Martine de Jonge.»®
bel de Jonge, Nadia Kaiser, Ja#'
van der Klein, Sander de Keef
Jean-Paul Koole, Bianca Kom
rijn Kruit, Jort Kuipers, Maaike
pers, Jan Maas, Patrick van Mep
Melanie Meier, Mike Nelis. Eu®
Opdorp, Henri van Os, KanW*
veer, Bianca Philipsen. MPscaJ
pelink, Muriel Pollemans, Louis- -
Iippe de Pooter. Martijn Rljcs3';
Mario Roegiest, Jasper Sari»11-
gitte Scheerhoorn, Esther Spre
Hatice Tas, Madelina Tollenaar.'-
trick Uitdewilligen, Rebecca
putty, Ramses Verbrugge. Björn1;
duijn, Carien Verhoef, Danie v
de, Rene Vink, Bart van Mas»
Jaap-Jan Westeneng, Dicky van
Windt, Richard Wullems. Anne'
we van der Zee en Monique van