Van Elven profiteert optimaal Westdorpe, it's near IJzendijke! PZC Uitslagen van Wielerweekend Zwarte woensdag sport Brabantse tijdrit-specialist wint Zeeuws-Vlaams Wielerweekend spionkop MAANDAG 12 JUNI 1995 van onze verslaggever Koen de Vries BRESKENS - Fraaie wieler sport, goede organisatie, kort om het waren twee prachtige dagen. Louter lof over het Zeeuws-Vlaams wielerweek end klonk gisteravond in Bres- kens uit wel honderd kelen. Een enkeling durfde op te merken dat het weer misschien te goed was gejveest om de koers hard te maken. Want was Daniël van Elven uit Rucphen wel eind winnaar geworden wanneer op de slotdag de kasseistroken spiegelglad waren geworden? Wanneer de wind net zo hard had geblazen als een dag eer der? Het waren juist de topcou- reurs die wat vraagtekens durf den te zetten. Daniël van Elven, de 20-jarige tweedejaars amateur uit de Fo- reldorado-ploeg, reed zaterdag en zondag attent en was steeds in de voorste linies te vinden. Maar hetzelfde deden wel dertig renners uit het 144 koppen tel lende peloton. Van Elven profi teerde optimaal van de disci pline die hij als geen ander be heerst: het tijdrijden. De Bra bander won zaterdagavond in Westdorpe de tijdrit over 11.5 ki lometer en die prestatie leverde hem de eindoverwinning in het Zèeuws-Vlaams Wielerweekend op. Louis de Koning was één van de genen die twee dagen lang niet uit de frontlinies was weg te slaan. Hij eindigde als negende in de tijdrit, de achtste plaats in het eindklassement was zijn deel. „Dit was het maximaal haalbare", concludeerde de Zuidhollander in Zeeuwse dienst. Een zelfde verhaal stak Peter Hoondert af. De Goese- naar verprutste de tijdrit door als 84e, op anderhalve minuut van Van Elven, te eindigen. Hij werd 28e in het eindklassement. De eerste etappe die zaterdag verreden werd, leek een uiterst selectieve te worden. De wind wakkerde aan tot kracht zes en de temperatuur kwam niet bo ven de veertien graden. Al na twintig van de 128 kilometer tel lende rit van Sluiskil naar Hulst lag het peloton in vijf stukken. In de voorste groep van 36 ren ners waren alleen Louis de Ko- ning en Peter Hoondert bekende Zeeuwse gezichten. En dat terwijl toch iedereen wist dat de bokken al in de eerste ki lometers van de schapen ge scheiden zouden worden. Er zou geduwd, gegooid en gesmeten worden. Edward Farenhout: „Ik nam in Terneuzen de verkeerde kant van de rotonde. Daardoor zat ik te ver vanachter. Ik kon niet genoeg meer naar voren ko men." Het verschil tussen de eer ste en tweede groep liep uitein delijk op naar meer dan drie mi nuten. Vijf van de zes Erotic-rijders kwamen in de tweede waaier te recht, samen met onder anderen Jos Schipper en Francois Fran se, beiden van Middelkamp en de grieperige Marcel Remijn van de Sphinx-Baderie-ploeg. Re- mijn, die zijn ploeggenoten in prentte in de beginkilometers toch vooral vooraan te zitten, miste dus de slag. Zijn vijf ploeg- makkers zaten wel in de eerste groep.... De koortsige Michel Rommers, die een dag later zou afstappen, eindige met mannen als Wim de Koeijer, Martin de Jaeger, Erwin van Loo, Dennis Mesu en Arnold Duinhouwer nog verder in de achterhoede. Davy Dubbeldam, die vorige week nog schitterde in de Ronde van Limburg, stapte af. Ook hij was ziek en kon zelfs het tempo van de derde groep niet bijbenen. Het leek er zaterdagmiddag even op dat Allard Engels, de 26- jarige sprinter uit Gieten, in de eerste etappe zijn definitieve slag geslagen had. De Drent ver gaarde onderweg enkele bonifi catie-seconden en won de sprint van de grote kopgroep, hetgeen hem nog eens tien tellen oplever de. Toen hij zich eenmaal in alle beschikbare truien gehesen had, verklaarde hij dat de tegenstan ders van goeden huize moesten komen om hem van de eerste plaats te verdringen. „In de tijdrit verlies ik maximaal tien seconden op de winnaar- en de etappe van morgen is op mijn lijf geschreven. Ik kom uit Dren te, dus ik weet alles van kasseien af." Engels overschatte zich een beetje. Halverwege de tijdrit had hij slechts één seconde achter stand op Daniël van Elven, maar in het tweede deel verspeelde hij er 34. „Ik kon de grote versnel ling niet meer rondkrijgen", ver klaarde hij. Winnaar Van Elven sloeg een bres van twaalf secon den met Charles Overgaag en van vijftien met Dennis Heij. Louis de Koning reed een goede race tegen de klok. Hij werd ne gende op een kleine halve mi- nuut van de winnaar, 's Middags had de Zuidhollander nog bijna toegeslagen. Op drie kilometer van de finish sprong hij weg, maar werd onder de rode vlag te rug gepakt door Peter Hoondert. „Toen hij bijkwam hield hij zijn benen stil", klaagde De Koning. „Dat doet hij wel meer", meende ploegleider Verboom. Maar Hoondert pareerde alle kritiek. „Ik op het wiel rijden van De Ko ning? Juist niet zou ik zeggen. Maar als ik iemand na een zware krachtsinspanning bijhaal, moet ik net als ieder ander even op adem komen." Hoondert verprutste een goed klassering door een zwakke tijd rit. „Misschien maakte ik wel een beginnersfout. We aten om vijf uur, ik startte pas om kwart voor negen. Ik denk dat ik in de tussentijd te weinig gegeten heb. Al na honderd meter voelde ik dat het niet goed zat." De afsluitende derde etappe met Breskens als start- en finish- plaats, bracht niet wat er van verwacht werd. Niet de voor amateurs respectabele lengte van 186.5 kilometer zorgde voor de schifting, de in totaal 11.5 ki lometer lange kasseistroken evenmin. De wind was een briesje, de kin derkopjes waren hobbelig zoals het hoort, maar droog. Bij Sluis kil viel een buitje, maai- daarbij bleef het. Bovendien hield Forel dorado, de ploeg van klasse mentsleider Daniël van Elven, de touwtjes strak in handen. Even leken de bonificatiesecon den die Allard Engels bij elkaar fietste gevaar op te leveren, maar de ploeg van Frits Schur liet slim een groepje van drie man wegsluipen, zodat Engels in de tussensprints niets meer te zoeken had. Toen het trio Michael van der Wolf, Pascal Vergeer en Mare Saathof tweeënhalve minuut voorsprong genomen had, had Vergeer virtueel de oranje lei derstrui om zijn schouders. De Foreldorado's stelden dertig ki lometer voor de finish echter or de op zaken. „Nee, ik ben niet bang geweest", stelde Van Elven vast. „Het was gewoon reken werk. We hadden nog vijftig kilo meter te rijden en ik had vijf ploegmaten die voor me werk ten." Van Elven werd wel even wakker geschud toen hij op de eerste van de veertien kasseienstrook alle toppers van hem zag wegrij den. „Toen ben ik even ge schrokken, maar daarna ben ik nooit meer in problemen geko men. Ik heb steeds voorin ge koerst. Ik overwinnaar' alleen dankzij de tijdrit? Vergeet niet dat ik in alle klassiekers bij de eerste tien zat." Allard Engels die in de afgelopen jaren respectievelijk tweede, vierde en derde werd en dit keer in alle klassementen op de twee de plaats beslag legde: „Van El ven was goed, maar niet super. Ik heb veel te weinig steun ge had van mijn ploeggenoten van Giant. En ook ploegen als Agu, Europolis, Golff en Baderie de den niet veel. Hadden ze maar een combinatieklassement ge had, dan had ik tenminste nog iets gewonnen." Peter Hoon dert: „Er was maar één ploeg en dat was Foreldorado." Peter Hoondert probeerde de massasprint nog te ontlopen, evenals Louis de Koning en de verrassend sterk rijdende Fra- nQOis Franse, maar de ploeg van Van Elven hield de gelederen ge sloten. Rob Sienders, die zater dag de slag gemist had, bleek over het sterkste eindschot te beschikken. Richard Thannhai Als u nu over uw Imker- schouder kijkt, dan ziet u het Museumplein. Mis schien heeft de piloot die donderdag de Oranje-spe lers naar huis bracht even overwogen deze tekst uit te spreken, vlak voordat hij zijn vliegmachine veilig op Schiphol parkeerde. Wel licht had dat de Ajacieden geleerd dat roem verganke lijk is. Ruim twee weken geleden le verden de spelers van Ajax in Wenen een fantastische prestatie door de Europa Cup voor landskampioenen te winnen. Goed, de wed strijd tegen AC Milan bood niet de door de trainer be loofde hoogstandjes, maar ivas door de spanning het aanzien ivaard. De Cup kwam bij Ajax ook op het juiste adres, omdat de Am sterdammers in Europees verband aardig voetbal lie ten zien en ongeslagen ble ven. Trainer Louis van Gaal, die lange tijd niet gepruimd werd door een groot deel van het voetbalpubliek, wordt nu aanbeden. Zijn visie wordt heilig verklaard, zijn uit spraken zijn groot nieuws. Louis van Gaal, die heeft be- wezendat hij van een aantal talentvolle spelers een win nend topteam kan maken, staat nu voor een zware taak. Want na het onver wachte Europese succes ge loven sommige Ajacieden, dat ze onze lieve heer zelf zijn. Da's meteen het grootste ge vaar, dat succes met zich meebrengt. Vraag het aan die andere voetbalgoeroe, Johan Cruijff. Johan uit Be tondorp riep altijd na het winnen van een grote prijs, dat er een zwaar seizoen zou volgen. Volgens hem sluipt er na het behalen van een ti tel altijd gemakzucht in de groep. En hoogmoed komt voor de val. Vandaar dat hij bij Ajax en sinds '88 bij Bar celona direct na een mooi seizoen de strijd aanging met zijn spelersgroep. Dat leidde dikwijls tot irritaties, maar had - met uitzondering van dit seizoen - ook tot ge volg dat hij zijn spelers op tijd wakker kreeg. Louis van Gaal, misschien ivel slimmer dan Cruijff, weet dus wat hem te doen staat. De zweep moet erover. Want precies twee weken na het winnen van de beker èn de UEFA-jackpot gaan zijn spelers gebukt onder de weelde van het succes. We hebben het gezien in Minsk,- waar voetbal-nobody Wit- Rusland Oranje [met zeven Europa-Cupwinnaarsver nederde. Een overzicht van Zn Woensdag, 7 juni: -Doelman Edwin van Sar blunderde één keen geen direct hel beslist doelpunt betekende. -Danny Blind ivas m domiTiant dan in hel i witte shirt, werd gem en verklaarde voor de li mera dat Wit-Rusland schien zijn. laatste intei ivas. -Clarence Seedorf dm ook op het veld van eet contract in Italië en m afloop in de catacomben lend wakker. -Ronald de Boer, bijAjai zeer gewaardeerde kit speelde onopvallend. -Edgar Davids heeftinO je nog nooit uitgeblonk hield die traditie in ere. -Patrick Kluivert liep ia strafschopgebied van Rusland nog steeds eren jes en kreeg daarvoor recht geel van de scht rechter. -Mare Overmars wil ff de linkerkant het liefst t binnen snijden en dal ffl zelfs de verdedigers van Rusland, die de Veis 'Roadrunner" keurig i« dwang hielden. Natuurlijk, het verlies Oranje is niet alleen schuld van de Ajaciit Ook de 'buitenbeentje het Nederlands elftal sp den slecht. Stan Valch Johan de Kodk toaren i safe als de Barings-bo^ aantal maanden was, Wim Jonk bewees' gelijk van Inter Milaan,1 hem verkocht aan PSl1 'mooie' Johnny van toas zelfs in zijn topAl nooit een serieuze iiito tional. Bondscoach Guus HM valt niet te benijden moet gewoon succes W met deze spelers. knap lastig. Als bonds® kun je passie en ged'® heid eisen, maar zijn zetten de international in vuur en vlam. Daa het nu tijd voor de W aanpak. Niks geen ges meer voor spelers dens de voorbereiding toat anders willen oftn». Geen overdreven J* voor falende spelers, desnoods al in de eersh vernederende wissels passen. En notoire daars, die het clubbM tijd boven dat. van plaatsen, een tijdje w lederen. De tijden anderd, spelen voor O' doen profs al lang omdat ze het een eerf Maar als ze spelen, die zich voor honderd prof geven. Voor volk en land. Van den Ameele scout voor EDC BRESKENS - John van den Ameele wordt scout voor de Er otic Discount Formatie. De ex- renner uit Terneuzen die op 24 juli vorig jaar in een koers het Belgische Sinaai zeer ernstig ten val kwam en enige tijd op het randje van leven en dood zweefde, gaat voor EDC op zoek naar wielrenners die de ploeg volgend seizoen kunnen ver sterken. „John kent iedereen, en heeft enorm veel verstand van wiel rennen. Hij heeft immers jaren in het peloton gereden", aldus Ap den Doelder uit Axel, een van de ploegleiders van EDC. Bij de Zeeuwse ploeg wordt nu al geke ken naai- renners met een toege voegde waarde. „We hebben John vorige week gebeld en hij was meteen enthousiast. Hij is meteen aan het werk gegaan. Louis de Koning is heel tevreden over de ploeg, maar hij heeft meer steun nodig." Supporters Den Haag worden aangehouden DOETINCHEM (ANP) - De poli tie in Doetinchem heeft zondag middag in totaal zes supporters van de voetbalclub FC Den Haag aangehouden wegens ver nielingen en baldadigheid. Zij zijn allen zondagavond met een transactie naar huis gezonden. Een zevende Haagse supporter bleek ten onrechte te zijn aange houden. De politie hield één supporter zondagmiddag al op het station in Doetinchem aan, omdat hij vernielingen aangericht had in de trein van Den Haag naar Doe tinchem. Hij bracht de voetbal wedstrijd op het politiebureau door. Een andere supporter gooide bierflesjes op straat en bracht daarmee volgens de poli tie het verkeer in gevaar. Ook hij kon de wedstrijd in de cel uitzit ten. Na afloop van de wedstrijd bracht de politie vier Hagenaars over naar het politiebureau, om dat zij tijdens het spel met vuur werk hadden' gegooid. De rest van de Haagse supporters is zon der problemen op de trein terug naar huis gezet. Volgens een woordvoerder van de politie verliep de zondag in te genstelling tot de verwachting opvallend rustig. Met name de stewards, die de Haagse voetbal club meestuurt met het suppor terspeloton, hebben er volgens de politie voor gezorgd dat zich geen escalaties voordeden. Zij grepen onder meer direct in toen een groep Hagenaars een schei dingshek tussen twee tribunes tijdens de wedstrijd sloopte. Eerste etappe, Sluiskil-Hulst: 1 En gels (Gie ten) 128 km 2.52.25, 2. Kemper (Vo- lendam) 0.07, 3. Theus (Bergeyk), 4. Leys (Standdaarbui ten), 5. Godert de Leeuw (Ermelo), 6. De Vos (Arnhem), 7. Jan de Leeuw (Ermelo), 8. De Ko ning (Zwartewaal), 9 Vergeer (War mond). 10. Van de Velde (Heerde), 17. Peter Hoondert (Goes) allen zelfde tijd, 39. Frangois Franse (Kwaden- damme) op 3.43, 43. Vital Timmer mans (Yerseke) z.t., 48. Jos Schipper (Hansweert) op 3.40, 50. Franklin Klaasse (Yerseke) z.t., 51. Edward Farenhout (Spijkenisse) z.t., 52. An- toine Goense (Lewedorp) z.t.. 58. Marcel Remijn (Wilhelminadorp) z.t., 73. Michel Rommers (Rilland) op 7.16, 79. Wim de Koeijer op 13.10, 85. Michael Hayman z.t,, 86. Nestor Schnasse op 15.17, 90. Martin de Jae ger op 15.30,95. Dennis Mesu z.t., 101. Erwin van Loo z.t., 108. Arnold Duin houwer z.t. Tweede etappe, individuele tijdrit, Westdorpe: 1. Van Elven (Rucphen) 11,5 km 14.53, 2. Overgaag ('s-Gra- venzande) 0.12, 3. Hey (Zevenhuizen) 0.13, 4. Hayman (Breda) 0 18, 5. Lam- brechts iHoogerheide) 0.20, 6. Van der Wolf (Rotterdam) 0.21, 7. Theus 0.22, 8. Stam (Sprang-Capelle), 9. De Koning 0.25, 10. Schools (Tiel) 0.26, 24. Franklin Klaasse 0.42, 40. Fran- QOis Franse 0.56, 63. Marcel Remijn 1.16, 84 Peter Hoondert 1.32, 91. Jos Schipper 1.36, 92. Dennis Mesu, 1.37, 94. Antoin Goense 1.43, 95. Michel Rommers 1.43, 96. Wim de Koeijer 1.44, 97 Edward Farenhout 1.44, 99. Erwin van Loo 1.50,104. Am houwer 1.56, 105. Martini 1.56. 106. Nestor Schnasse Vital Timmermans 2.27. Derde etappe, Breskens: 1, (Zwijndrecht) 187 km Theus, 3 Engels, 4. Godertc 5. De Koning, 6. Van de We woude), 7. Smits (Tiel), 8, (Warmenhuizen), 9. Langes 10 Jan de Leeuw, 16. Frank se, 20. Vital Timmermans ward Farenhout, 31. Franc se, 37. Peter Hoondert, if Goense, 55. Marcel Remijn 63. Erwin van Loo op 0.39,6! Hayman op 8.39, 69. Wimd z.t, 73. Dennis Mesu op 13.5; Eindklassement: 1. Var 7.34.39,2. Engels 0.09,3 The Overgaag, 5. Hey 0.15, 6 0.24, 7. Stam 0.25, 8. De Koi 9. Duyn (Onderdijk), 10. Btr dendorp) 0.38, 28. Peter! 1.31, 37. Franklin Klaasse Frantjois Franse 4.39, 45. M mijn 5.06, 51. Antom Goens Edward Farenhout 5 34, Timmermans 6.10, 67. Emit 17.58, 70. Michael Hayman Wim de Koeijer 23.33,74. Di su 30.59. Puntenklassement: 1. The Engels 54, 3. De Koning 43,' de Leeuw 36. 5. Van Elven 3! Klassement tussensprinten per 24.2. Engels 23,3. Theus der Wolf 6, 5. Godert de Leei Ploegenklassement: 1. Felö Piels Sphinx Baderie, 3.1 Dextro. 5 Van Vliet, 12 Ere Het is lachen geblazen in de Kapittelstraat Van links naar rechts de nummers twee, een en drie van! klassement, Allard Engels, Daniël van Elven en Anthony Th foto Peter Nicolai van onze verslaggever WESTDORPE - Eens per jaar is de Kapittelstraat de belang rijkste straat van Westdorpe en omgeving. Op een zaterdag avond ergens in juni wurmt zich het peloton van het Zeeuws-Vlaams Wielerweek end - en alles wat daar bij- hoort - over de weg die omge ven is door aardappel-, uien-, en tarwevelden. Eigenlijk verdient het smalle weggetje dat begint aan de Graaf Jansdijk (de hoofdstraat van Westdorpe) en strandt op de dijk langs het Kanaal van Gent naar Terneuzen niet het achtervoegsel 'straat'. Mis schien heeft een of ander amb tenaar het weggetje waar twee fietsers elkaar amper kunnen passeren ongezien van achter zijn bureau tot Kapittelstraat gedoopt. In elk ander geval kan de naamgever enige hoog moedswaanzin niet ontzegd worden. En waarom heeft de Graaf Jansdijk dan het achter voegsel 'boulevard' niet mee gekregen? Gelukkig hoeft het peloton zich niet in één keer door de Kapittelstraat te persen. Om dat er wordt gestart voor een rit tegen de klok, wordt de drukte over de tijd verdeeld. Maar de vele ploegeleiderswa- 'gens komen tussen zes en half tien minstens vijf keer de dijk dfgesjeesd, hetgeen toch tot chaotische toestanden leidt. Zeker wanneer een eigenwijze geest zich tegen het verkeer in naar de Graaf Jansdijk wil be geven. Vooral de voetgangers moeten in de Kapittelstraat op hun qui vive zijn. Wanneer een auto hen wil passeren, rest hen slechts één plaats, de berm. Die is door hevige regenbuien echter volledig onder water ge zet. De man in de pas gestoom de regenjas is een van velen die eieren voor zijn geld kiest. De ploegleiderswagen pikt deson danks een stukje van de berm mee. Niet alleen de schoenen van de man zitten onder de modder, maai- ook zijn regen jas. Hoewel hij zich voor de voetbalvelden van RIA (Rooms In Alles) bevindt, vloekt de keurige man er lustig op los. De familie Van Dongen be hoort tot het kleine legioen der toeschouwers. Daniëla is de vrouw van Louis de Koning, één van de 'erotische jongens' van het peloton, zoals speaker pe begint. Ik had goeie poten en wilde volle bak gaan, maar op een andere fiets rijd ik me naar de donder. Verder koer sen heeft geen zin." Wanneer meer dan de helft van de renners vertrokken is, de lucht betrekt, de temperatuur nog verder daalt en de meeste toeschouwers het voor gezien houden, acht Frank de Bruyc- ker het moment gekomen om voor wat sfeer te zorgen. Met „daar hebben we Fausto de Marreiros, de bewegingswe tenschapper uit Portugal", be gint hij aan een lange act. Aan de Witrus Alexandre Kono- nenko vraagt hij: „Did you know Westdorpe before you ca me here?" Even blijft het stil. „Yes", gilt De Bruycker. „Yes, dames en heren, zegt Kono- nenko. Westdorpe, it's near IJ zendijke." „En daar, dames en heren, komt een renner met en ty pisch Zeeuws-Vlaamse naam. Michael Hayman!" Hayman, die inderdaad uitkomt voor wielervereniging Zeeuws- Vlaanderen, laat zich niet gek- maken. „Vanavond moet het gebeuren", vertelde hij eerder strijdlustig. Hayman is een echte tijdrijder. Een week gele den eindigde hij in een tijdrit in Brabant als vierde in een veld van honderd deelnemers. Hay man doet het goed. Hij wordt opnieuw vierde. IJzel Ook de renners die zich op hei en der verspreide rollenban- ken warmrijden, vermaken zich met de grappen en grollen van De Bruycker, die overi gens uit IJzendijke afkomstig is. „We starten vandaag niet op het platform in verband met de ijzel." De Rotterdammer Mi chael van der Wolf tuimelt bij na zijn fiets wanneer hij kennis neemt van deze humor. Hij heeft trouwens twee watjes in zijn neus. Is dat niet hinderlijk als je zo moet rijden? „Nee die gaan er zo direkt uit", legt Van der Wolf uit. „Er zit menthol in de watjes, waardoor je meer zuurstof binnenkrij gt. Er wordt wat gegniffeld wan neer Van der Wolff zijn geheim verklapt. Wielrenners doen het niet met twee vingers, maar met twee watjes in de neus! Maai- een half uur later haalt de Rotterdammer zijn gram. Hij heeft de moeite genomen nog even naai- de start terug te fiet sen. „De tweede tussentijd", meldt hij trots. „Zie je wel dat het helpt." Wielrenners doen het niet met twee vingers, maar met twee watjes in de neus! foto's Peter Nicolai Frank de Bruycker hem noemt. Daniëla, haai- zus An gela, moeder Yvonne en vader Jan volgen Louis door het hele land. Aan het kwartet is Youri toegevoegd. Het nog geen jaar oude ventje bekijkt de wielren ners vanuit een wandelwagen tje. Schatzoekers Of Louis er een beetje zin in heeft? Dat weet Daniëla eigen lijk niet zo goed. „Louis uit zich niet zo veel", zegt ze. Na afloop van zijn tijdrit komt de Zuid hollander toch even langs bij zijn familieleden. Zijn arm- steunen gingen tijdens de 11.5 kilometer korte tijdrit loszit ten, meldt hij. Halverwege heeft hij het zaakje losge- wurmd en in de berm gesme ten. Snelle schatzoekers kun nen trouwens nog meer wiele- rattributen langs het parkoers vinden: de helm van Charles Overgaag, waarvan het schermpje aan de binnenkant besloeg en elk uitzicht belem merde. En een fietscomputer van een alweer dik ingepakte renner die zich niet verder be kend wil maken. Bijna was een ook deel van het frame van de fiets van Jos Schipper ergens bij Westdorpe achtergebleven. Het frame is gebroken, maar heeft zich toch kranig geweerd. „Morgen ga ik naar huis", zegt een nahijgen de Schipper. Maar morgen gaat toch iedereen naar huis? „Nee, morgen voordat de etap Youri, het nog geen jaar oude zoontje van Daniëla en Louis de Koning, bekijkt de wielrenners vanuit een wandelwagentje. Papa Louis komt hem wel eens een zoentje brengen. i het eindklasse- foto Peter Nicolai Het peloton dendert over een van de vele kasseistroken. Van links naar rechts: Henk Tissingh, Anthonie Theus (derde ment), Antoin Goense uit Lewedorp, Mark Rasch, Francois Franse uit Kwadendamme en Dennis Heij.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1995 | | pagina 18