18 sb PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 27 MEI igi - clusief ouwen foto's: Vakfotografie Riny Sluys Slot Moeimond Lcxöne 12 Renesse tel.:01116-1788 fax:01116-1754 Tiouv stukje hwen in een historisch /Tukje Zeeland op Schouwen! De sprookjesachtige omge ving van Slot Moermond leent zich uitstekend voor een romantische bruiloftviering. Het uit 1229 daterende Slot met het daarbij behorende 45-hectare tellende landgoed, kan het stijlvolle decor zijn voor een onvergetelijke dag. Uw culinaire wensen en zelf gekozen dagindeling worden op maat samengesteld. Een aansluitende overnachting met ontbijt in het Orangerie hotel, op de 'dag van je leven' is weer een klein feestje. Sinds kort kunt u zich in de Ridderzaal ook in de echt laten verbinden. Vraag naar Jeroen van der Mark of Hans van den Assem. Fotostudio Riny Sluys Creativiteit in beeld Meelstraat 33 Zierikzee tel.:01110-20533 Een fotograaf kiezen voor je huwelijksdag is meestal een lastige opgave. Waar vind je namelijk nog^ iemand die naar je luistert, die met suggesties komt, en die samen met jullie goed doorspreekt hoe jullie het willen hebben. Bovendien, en dat is bijna het belangrijkste, moet de wijze van fotograferen jullie aan spreken. De albums die wij afleveren zijn daarom altijd op maat gemaakt, modern, creatief maar vooralmooi, en met de grootste zorg afgewerkt. Kom eens vrijblijvend kijken of bel voor meer informatie. Goudsmid/Juwelier Jan Piet Staal Lange Reke 22 Renesse tel.:01116-1477 trouwring moet heel bijzonder zijn! Wij bieden u een grote collectie trouwrin gen van o.a. het topmerk Colombine. Deze ringen zijn ontworpen door mensen met gevoel voor blijvende schoon heid en hoge kwaliteit... De collectie onderscheidt zich door een bijzonder design, veelal met meerkleurengoud en diamanten. Opvallend is het sublieme draagcomfort. Heel nieuw is de ergonomi sche deltavorm, deze volgt de natuurlijke contouren van uw vinger, en voorkomt draaien. Deze ringen zijn ideaal om te combineren met edelstenen. Wij tonen u graag de vol maakte schoonheid van deze ringen. Exquise bruidsmode Hoek Scheldeplein Vlissingen tel.: 01184-11200 De komende zomermaanden zijn in de bruidsmode bran che de gebruikelijke rustige verkoopmaanden. Topdrukte voor trouwen zijn de maanden mei/juni en sep tember/oktober. Najaarsbruiden, die nog geen keus gemaakt hebben in welke bruidsjapon zij zullen gaan trouwen moeten van deze rustige tijd gebruik maken en snel eens langs komen bij bruidsmode Exquise. De najaarscollectie is reeds binnengekomen en u zult verbaasd staan van de grote collectie bruidskleding in deze betrekkelijk kleine bruidszaak. Het huren van bruidskleding behoort even eens ook tot de mogelijkhe den, terwijl ook de bruide gom en/of bruidsmeisjes/ jonkertjes er goed terecht kunnen. Koetserij 'Het Gareel' Weeldeweg 37 Burgh Haamstede tel.:01115-3871 Uw tl trouwdag krijgt een bij zonder nostalgisch tintje wanneer u zich laat rijden in een van de antieke koetsen van koetserij 'Het Gareel'. Uw koets wordt getrokken door 2 noorse fjordenpaarden en bestuurd door een echte koet sier en palventier. Tonny Noordhoek van koetse rij 'Het Gareel' heeft diverse koetsen in haar bezit. O.a. een originele Jan Plezier uit het jaar 1800. Deze koets kan plaats bieden aan 16 perso nen, zodat ook de familie in stijl vervoerd kan worden. Heel geschikt voor trouwerij en is de Duitse jachtwagen, deze koets is met rood flu weel bekleed, en heeft een leren kap die open en dicht kan. Er zijn ook diverse ande re rijtuigen mogelijk, o.a. een arreslede met bellentuig, een Deense Pheaton anno 1800. H.R.C. de 'Schelphoek' Serooskerkseweg 24 Serooskerke tel.:01117-1212 fax:01117-1991 b.g.g.: 01878-3381 Troüwen doe je niet zomaar, at doe je doordacht, zo ook het zoeken van een restaurant waar u het feest organiseert, want alles moet perfect verlopen. Hotel-Restaurant de 'Schelphoek' is gespeciali seerd in 'gastronomisch trou wen', dat houdt in: een trouw feest gekoppeld aan een diner in een gastronomische omgeving. Het diner wordt in overleg samengesteld, en kan zowel voor of na de receptie geserveerd worden. Er zijn geen beperkingen, het moet een feest worden. Als u trouwplannen heeft of een andere feest met mini maal 40 personen, geeft Hotel-Restaurant de 'Schelphoek' een culinair weekend cadeau t.w.v. 500,-1' Dus.... altijd even informeren. Holty Fashion Dam 15-19 Zierikzee tel.:01110-12816 Vfc^r* kiest i r een bruid die er voor kiest om niet in een traditio nele trouwjurk te trouwen, heeft Holty Fashion zeer beslist iets heel bijzonders in huis. Een rijke stijlvolle keuze aan flatterende kleuren, gedistingeerde dessins, kwa- liteitsstoffen, perfecte pas vorm, schitterdende coupe en een prachtige verwerking. Ook familie en gasten kun nen bij Holty Fashion kiezen uit een zeer uiteenlopende collectie, van zeer stijlvolle eenvoud tot iets zeer aparts... U zult bij Holty Fashion tot uw genoegen uw persoonlijke smaak herkennen. Vriendelijk én vakkundig personeel neemt alle tijd om u te advi seren bij uw kledingkeuze. Boeketterie De Harlekijn Havenplein 20 Zierikzee tel.:01110-17768 Ex cl *lusief trouwen?.. Verras uw bruid met een bruidsboeket van boeketterie De Harlekijn! De Harlekijn verzorgt boeket ten in ieders smaak en in elke stijl, van heel eenvoudig tot heel exclusief. Ook de gastcorsages en de auto arrangementen worden met veel zorg samengesteld. U kunt uit de vele voorbeel den de combinatie kiezen die bij u past. Boeketterie De Harlekijn is ook hèt adres voor gemengde boeketten, biedermeiers, bloemenarrangementen en planten. U bent van harte welkom. The Company Martha de Bruine/ Linda Besuyen Postbus 29 4460 AA Goes tel.: 01100-30686 of: 01100-21326 Exclusief trouwen in een Porsche 911 Targa! Deze auto staat voor u klaar bij The Company in Goes. Als u besluit om te gaan trou wen in deze wel heel bijzond- re auto, zorgt The Company ervoor dat deze, op het door u gewenste tijdstip, bij u thuis wordt afgeleverd. Aan u de keus of er met een open of gesloten kap wordt gereden! De auto is te huur per uur of per dagdeel. Vraag eens vrijblijvend infor matie aan, Martha de Bruine en Linda Besuyen adviseren u graag! Desgewenst kan The Company een of meer dere volgauto's voor u organiseren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1995 | | pagina 44