ECCO SS arts m/v ZOO PERSONEEL lot 15 juni i cadeau bii 500,- slke nieuwe Postl 3ank- hypothee k. UITZENDBURO B.een assistent begeleid(st)er Machinereparatiebedrijf Crucq BI ervaren assistent-accountant (m/v) Kansen in tijdelijk werk -w~ randstad uitzendbureau TER WELLE BEVOEGDE DOGENTEN (m/v) voor: een machinaal verspaner 44 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 20 MEIig aardekooper Hoffman omvat de maatschappen Paardekooper Hoffman Accountants, Paardekooper Hoffman Belastingadvi seurs en Paardekooper Hoffman Organisatie-adviseurs. Met ruim 750 personen die werkzaam zijn op 25 vestigingen, behoort Paardekooper Hoffman tot de voor aanstaande organisaties op het gebied van accountancy, consultancy en fiscale dienstverlening. Voor onze vestiging te TERNEUZEN zijn wij op zoek naar een Hij/zij is inmiddels gevorderd tot het 4e/5e jaar van de NIvRA-studie en heeft reeds - enige jaren werkervaring opgedaan in de controlepraktijk Het dienstverlenende karakter van de werkzaamheden ?>f >- vereist goede contactuele eigenschappen alsmede initiatief en inventiviteit. Het loopbaanbeleid binnen de tf|8( organisatie biedt de geschikte kandidaat ruime door- :A~" "i groeimogelijkheden. Belangstellenden worden verzocht e ."iff; hun schriftelijke sollicitatie te richten aan Paardekooper Hoffman Accountants, t.a.v. mevr. S W. Hagendijk, Centrale Stafafdeling Personeelszaken, Calandstraat 41 3016 CA Rotterdam (tel. 010-4364944). Paardekooper Hoffman accountants- Moores Rowland Ecco uitzendburo heeft werk voor: ERVAREN LOODGIETERS Voor een project in Hoofdplaat zoeken wij goed gemoti veerde loodgieters met ervaring in de nieuwbouw. Heb je verstand van het aanleggen van gas- en waterleidingen en dunwandige c.v. bel dan naar 01180-39052. ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER Die in de zomerperiode beschikbaar is. Heb je ervaring met Exact, W.P. 5.1 of 6.0 en kan je je goed verstaanbaar maken in het Duits dan hebben wij de perfecte baan voor je. HAVENMEDEWERKERS Wij zoeken goed gemotiveerde sjouwers die niet bang zijn om flink aan te pakken. Ook als je maar een paar dagen per week beschikbaar bent hebben we werk voor je. Eigen vervoer is een pré maar niet noodzakelijk. HTS ELEKTRO Voor een wereldwijd werkende organisatie zijn wij op zoek naar een hts-er Elektro met affiniteit in de werktuigbouw. Je bent verantwoordelijk voor de sales en after sales van diverse klanten verspreid door heel Europa. Het werk is voor langere tijd. BELADERS Aanpakkers die weten wat werken is en niet bang zijn om daarvoor vroeg uit bed te komen. Nieuwsgierig??, neem dan snel contact op!! WASSERIJMEDEWERKERS Het vakantieseizoen staat weer voor de deur dus zoeken wij weer uitzendkrachten die in een wasserij willen werken. Ook als je part-time beschikbaar bent zijn er mogelijkhe den. HORECAPERSONEEL Voor div. relaties zijn wij regelmatig op zoek naar bedie nend personeel. Ervaring en zwart/wit kleding verplicht, ei gen vervoer een pré Staat de baan van je keuze er niet bij neem dan toch con tact op met één van de onderstaande ECCO-vestigingen: Middelburg, Lange Geere 22, 01180-39052 I Goes, hoek Waterstraat/Beestenmarkt, 01100-51191 I DE PZC 'N DIJK VAN EEN KRANT Bakkenes Arbodiensten is een landelijk opererende arbodienst, werkzaam in o.a. Rotterdam, Arnhem, Den Haag, Terneuzen en Spijkenisse Wegens uitbreiding van onze activiteiten in Zeeuws-Vlaanderen zoeken wij een voor 8 uur per week De functie - u bent verantwoordelijk voor het ver lenen van arbozorg en verzuimbe geleiding aan eên aantal relaties - u verricht uw werkzaamheden vanuit ons kantoor in Terneuzen De functie-eisen - artsenopleiding - klinische ervaring is een pré - commerciële instelling - in bezit van auto - leeftijd tot 40 jaar Het aanbod - zelfstandige functie - ondernemende en motiverende werkomgeving Uw reactie Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met dhr. E. Blok op 22 mei 1995, telefoon 010-2121334. Uw schriftelijke sollicitatie binnen twee we ken aan Bakkens Arbodiensten, Postbus 21703, 3001 AS Rotterdam Zeeuws Consultatiebureau voor Alcohol en Drugs Het Zeeuws Consultatiebureau voor alcohol en drugs is een provinciaal werkende in stelling voor preventie, consultatie, hulpverlening en reclassering op het terrein van de verslavingszorg. Het ZCAD is gevestigd in Goes, Middelburg, Terneuzen en Vlissin- gen. Het Centraal bureau is gevestigd in Middelburg. Door het vertrek van de huidige functionarissen ontstaan de vacatures: A. HOOFD AFDELING PREVENTIE/ STAFMEDEWERKER m/v voor 36 uren per week B. MAATSCHAPPELIJK WERKER m/v voor 36 uren per week Functie-inhoud: A: - ontwikkelen en uitvoeren van preventiebeleid van de instelling - leiding geven aan de preventie-afdeling - deelnemen aan het management-overleg - aanzetten geven tot en uitvoeren van innovatie projecten met name op het terrein van het wijkgericht werken en het opzetten van samenwerkings verband - werven van opdrachten voor beleidsontwikkeling en cursussen over versla ving voor het bedrijfsleven en andere instellingen B: - uitvoeren justitieel reclasseringswerk - medeontwikkelen en uitvoeren van projecten en cursussen in het kader van reclassering - verzorgen van crisisinterventie en bereikbaarheidsdienst - deelnemen aan diverse vormen van cliëntenoverleg. Gevraagd wordt: A: - opleiding in een der sociale wetenschappen - kennis van en ervaring met preventiewerk op beleidsmatig en uitvoerend niveau - affiniteit met de verslavingszorg - uitstekende contactuele eigenschappen - uitstekende uitdrukkingsvaardigheden in woord en geschrift - bezit rijbewijs en auto B: - opleiding hbo-MW of een hiermee vergelijkbare opleiding - ervaring in en affiniteit met verslavingszorg en reclassering - uitstekende contactuele eigenschappen - uitstekende uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift - bezit rijbewijs en auto Geboden wordt: Salariëring en arbeidsvoorwaarden conform de cao-Verslavingszorg. Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met: voor functie A de heer drs. J. T. van den Broek (directeur), telefoon 01180-37640; voor functie B de heer A. J. M. van den Hemel (adjunct-directeur) telefoon 01180- 37640 of de heer R. A. C. de Bruyckere (bureauhoofd) telefoon 01180-37320. Schriftelijke sollicitaties dienen binnen 10 dagen na het verschijnen van deze adver tentie gericht te worden aan het bestuur van het ZCAD, postbus 85, 4330 AB Middel burg. De eerste gesprekken voor functie A worden gehouden op donderdag 8 juni en voor functie B op vrijdag 9 juni 1995. «Stichting Sociale \ftmienin£en C\t\)an^ica^ten West ^eeuwsch-Vlaanberen» Het bestuur van de Stichting vraagt, ter uitbreiding van het aantal formatieplaatsen, voor de recent gerealiseerde nieuwbouw van gezinsvervangend tehuis 'De Zwaan' in Schoondijke A.twee assistent begeieid(st)ers voor 16-40 uur per week (m.i.v. september 1995) voor 24-40 uur per week (m.i.v. 1 november 1995) Gezinsvervangend tehuis 'De Zwaan' is een woonvoorziening voor verstandelijk ge handicapten. Sinds kort is 'De Zwaan' verhuisd naar een geheel nieuw gerealiseerde accommodatie in Schoondijke. In onze woonvoorziening wordt op kleinschalige wijze zorg verleend, waarbij het accent ligt op Individuele begeleiding van onze bewoners. Van u wordt met name verwacht: - dat u in het bezit bent van een op de functie gerichte opleiding op tenminste Ibo- niveau (c-niveau); - dat u ervaring heeft in het werken met verstandelijk gehandicapten en; - dat u bereid bent om op onregelmatige tijden voor onze bewoners klaar te staan; De urenverdeling voor functie A is als volgt: één week werken van 's morgens 7.00 uur tot 9.00 uur, vervolgens bent u één week vrij. U werkt 1 maal per 14 dagen in het weekend. Voor bovengenoemde functies is een salaris van toepassing van minimaal 2.450,- tot maximaal 3.421 bruto per maand. Deze salarisindicatie is gebaseerd op een full time dienstverband. Beneden de 21 jaar wordt een jeugdkorting toegepast. De ar beidsvoorwaarden zijn conform de cao Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicap ten. Indien u meer informatie wilt over de voorwaarden, functie inhoud en/of ons gezins vervangend tehuis dan kunt u contact opnemen met mevrouw A. van Rooijen, hoofd van 'De Zwaan', of de heer R. de Bliek, waarnemend hoofd. Zij zijn beiden, tijdens kantooruren, te bereiken via tel. 01173-1567. Kunt u voldoen aan bovenstaande vereisten en ziet u zichzelf als een waardevolle toevoeging aan onze instelling dan hopen wij dat u voor 3 juni 1995 zult reageren. Uw schriftelijke reactie kunt u richten aan de secretaris van de Stichting, p/a Beatrixlaan 24, 4461 PN Goes. De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden in de week van 12 juni 1995. Graag in uw brief vermelden of u in aanmerking wilt komen voor func tie A en/of B. rr\ j_ -4 r? Cf t\f\ JSL Ais u op het: punt staat een huis te kopen, doet u er verstandig aan eens aan een Postbankhypotheek te denken. De Postbank verstrekt namelijk al jaren kwaliteitshypotheken met een lage rente en gunstige voorwaarden. Maar tijdelijk is een Postbank hypotheek voor u nog aantrekkelijker. Want als u in de periode van 15 april tot 15 juni 1995 een nieuwe Postbank- hypotheek* aanvraagt, krijgt u zomaar f 500,- cadeau. En dat komt natuurlijk altijd van pas als u een huis gaat kopen. Dat bedrag wordt na passering van de akte gestort op een aantrekkelijke giro spaarrekening, de zogenaamde Plusrekening. Laat u het bedrag staan, dan ontvangt u een mooie rente. Maar u kunt de f 500,- uiteraard ook vrij opnemen. Wilt u meer weten, belt u dan 06-0400. Heeft u liever direct een persoonlijk gesprek, ga dan naar uw makelaar, hypotheek- of verzekerings adviseur of bel gratis 06-0012. POSTBANK Voor een hypotheek kies je gewoon de Postbank. :tie geldt niet voor verhogingen en 2e hypotheken, en r mbinatie met het Postbank Verhuiscertifics Directiesecretaressen m/v 4Regelmatig zijn wij op zoek naar directiesecretaressen met ervaring. Kennis van WP en Word for Windows is vereist. Informatie bij Marlies de Vroet, tel. 01180-1 65 65, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. Vakantiewerkers m/v Examens, tentamens, proefwerkweek! Zin om na deze inspannende weken je vakantie te verdienen? Je bent van harte welkom voor inschrijving op woensdag 24 mei van 14.00-17.00 uur. Neem je identiteitsbewijs, bank-/gironummer en sofi-nummer mee, Informatie bij. Karin de Rijke, tel. 01180-2 37 55, Middelburg, Varkensmarkt 4-6 of Michel Staat, tel. 01184-1 00 51, Vlissingen, Badhuisstraat 50. Chr.scholengemeenschap voor beroepsonderwijs Postadres Postbus 230, 4460 AE Goes. Tel 01100-21144. Fax 01100-28370 De Chr. Sg. 'Ter Welle' is een verticale scholengemeenschap voor VBO en MBO >(sector DGO) Het bestuur van de Stichting Chr. Sg. 'Ter Welle' vraagt met ingang van hef schooljaar 1995/1996. Maatschappelijke dienstverlening (MDV): opleiding sociaal juridische dienstverle ning (SJD) 1. Personeelswerk 3,5 uur Vereiste bevoegdheid: naast een onderwijsbevoegdheid HBO personeelswerk. I 2. Arbeidsvoorzieningen 3,5 uur Vereiste bevoegdheid: naast een onderwijsbevoegdheid HBO-APPB. 3. Recht 7,5 uur Vereiste bevoegdheid: naast een onderwijsbevoegdheid een adequate relevante HBO-opleiding of studierechten. Op grond van de verplichtingen aangaande de TWAO zijn de vacatures gemeld bij het RBA. Van de kandidaten wordt verwacht dat ze: - adequaat zijn opgeleid en bij voorkeur beschikken over werkveld-ervaring, j - nast een collegiale inbreng in het team, een actieve bijdrage leveren aan hel onderwijsproces: - mee willen werken aan het vormgeven van het christelijk karakter van ds school. In uw reactie op deze advertentie vragen wij in uw brief aan bovengenoemdei functie-eisen aandacht te besteden. Solliciteren naar combinaties van de vacatu res of gedeelten daarvan is mogelijk. Voor informatie kunt u overdag contact opnemen met dhr. M. van Loo, afdelings directeur MDV. Telefoonnummer: 01100-21144. Sollicitaties richten binnen 10 dagen na het verschijnen van de advertentie aan: I dhr. J. J. Ruster, voorzitter Centrale Directie, Postbus 230, 4460 AE Goes Instituut voor Voorbereidend- en Middelbaar Beroepsonderwijs contractactiviteiten is werkzaam op het gebied van verspaningstechniefc Onze moderne apparatuur en vakkundig personeel staan borg voor een uitstekende kwaliteit van draai-, frees- en bankwerk, schaven, lassen, machinebouw en reparatie en precisie-constructiewerk. Wegens voortzettende groei van ons bedrijf zoeken we met spoed wij denken aan iemand met circa 10 jaar ervaring. Wij bieden u bij gebleken bekwaamheid goede belo ning. Sollicitatie te richten aan: Verspaningstechniek Crucq B.V. Arnesteinweg 31, 4338 PD Middelburg t.a.v. dhr.. P. B. Crucq STICHTING SOCIALE VOORZIENINGEN VOOR GEHANDICAPTEN IN ZEELAND is een organisatie die diensten verleent aan aangesloten Stichtingen welke Dagverblijven m Tehuizen voor verstandelijk en lichamelijk gehandicapten beheren. Deze dienstverlening besla' met name uit het begeleiden van mensen in de voorzieningen in agogisch, paramedisch, logope disch en medisch opzicht. Daarnaast verzorgt onze Stichting de secretariaats-adminislni(ie.Kj personeelsadministratie, de bewoners- en deelnemersadministratie, de salarisadministratie, to financiële administratie en verleent zij diensten op beleidsmatig gebied ten aanzien van financiën, personeelsbeleid en bouwkundige kwesties. De Stichting zoekt op korte termijn voor de afdeling Personeelszaken v werkzaamheden s uitbreiding v een medewerker Personeelszaken M/V voor 20 uur per week (voor de duur van één jaar) Onder verantwoordelijkheid van het hoofd van de afdeling personeelszaken-secretariaat verricht u de volgende werkzaamheden: - het samen met collega's zorgdragen voor de kwaliteit en kwantiteit van de dienstverlening. - het beheren en verbeteren van de personeelsadministratie, -registratie en -archiveringop accurate en duidelijke wijze; - op kwalitatief hoogwaardige wijze opstellen en afhandelen van arbeidsovereenkomsten,g* respondentie etc. met (creatieve) gebruikmaking van de mogelijkheden van de computer. Van u verwachten wij: - een relevante opleiding op MBO-niveau en/of opgedane werkervaring, bij voorkeur op W afdeling personeelszaken; - dat u kennis, inzicht en gevoel heeft bij het hanteren van en interpreteren van C.A-O.s. - ervaring met het werken met software, met name WP 5.1 - zelfstandigheid, waarbij samenwerking, representativiteit en gevoel voor dienstverlening door ons zeer belangrijk worden gevonden; - een flexibele instelling. Salariëring en arbeidsvoorwaarden zijn van toepassing conform de C.A.O. Dagverblijven cl Tehuizen voor Gehandicapten. Wilt u meer weten over deze Juncti >nz.e organisatie dan kimt u contact opnemen m heer P. Rentmeester, medewerker Personeelszaken. Hij is tijdens kantooruren tc bereiken b" telefoon 01100-12020. Indien u vindt dat u de collega bent waar wij naar op zoek zijii dan hopen wij uw schrittelijke j reactie voor 3 juni 1995 te ontvangen. Uw brief kunt u richten aan de directeur van het Centraal Bureau, Beatrixlaan 24. 4461 PN Goes. De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvin «U in de week van 19 juni 1995.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1995 | | pagina 44