)pmars Patrijzen verleden tijd Sterke rentree van Wim Moerdijk Gewacht blijft op het vinkentouw Nog geen licht tussen Clinge en Robur Van der Plasse steelt met Evident de show Hansweertse Boys naar eerste klas •oerse Boys zorgt voor eerste nederlaag sinds winterstop MAANDAG 15 MEI 1995 UeNHOEK - Patrijzen jlook volgend seizoen in de L klasse van het zondag- y. Niet in de vierde, wat jnvege het seizoen al zeker raaar ook niet in de twee- (taarnaar de deur op een stond na de onnavolgbare tfrace aan het eind van de Ltitie. Sinds gisteren is faen zo goed als kansloos [promotie door de 1-2-ne- Ul in de eerste wedstrijd idf nacompetitie op eigen |lf?en Moerse Boys. y wonderdokter Kees van bide is de spanning zijn [uiteindelijk te veel gewor gde laatste serie competi- Lditrijden speelde Patrijzen je na de andere finale en "het hoofd boven water, list in de ontmoeting die leuk toetje kon worden iouwd, sloeg de verlam- toe. „Dit was de slechtste njd die ik sinds mijn aan- ig bij Patrijzen heb ge oordeelde Van der Linde, irste nederlaag sinds de is daarmee ver- eerste helft kon Patrijzen nog redelijk bolwerken, se Boys, dat al nagenoeg oos was voor promotie na samatische 3-0-nederlaag tonge week tegen Unitas. aanvallend, zorgde voor ing.maar kon die speel wij- een kwartiertje volhou- Daarna kroop de thuis- sat meer uit haar schulp, ïerpe counter zette Pa- halverwege de eerste op voorsprong. Uitblinker Smolders onderschepte •t middenveld de bal en deRon de Vos de diepte in. loomde op naar de achter zette vanaf daar iedereen (verkeerde been. In plaats d voor te zetten, schoot in het uiterst kleine dat de keeper had open en: 1-0. itand bood Patrijzen een kende uitgangspositie de tweede helft. De ploeg erde niet de illusie door te en stomen naar 4-0 - een gdie voor de Bevelandse komende zondag genoeg [eweest voor een gelijkspel -maar kon tevens een breken, want ook met 1-1 ?en de kansen op )!ie in eigen hand. irtificaties van Patrijzen in het tot ver in de tweede ze werden daarna door Moerse Boys tot op het fun dament afgebroken. Volgens Kees van der Linde betekende de gelijkmaker van Patrick Kerstens al meteen de gena deklap. Kerstens strafte een misverstand in de verdediging van Patrijzen af door de bal langs de uitgelopen keeper Jan- Willem Dooge in de korte hoek te knallen (1-1). Voordat de Brabanders vijf mi nuten later op voorsprong kwa men, ontkwam het doel van Pa trijzen nog twee maal aan een doorboring. Achttien minuten voor tijd strafte Martin Snep vangers een fout van keeper Dooge af. De doelman miste een voorzet van Richard Driessens, waarna Snepvangers de bal in tweede instantie in het doel kon schuiven: 1-2. Patrijzen kon daarna niet meer de kracht opbrengen om nog een echte jacht te ontketenen op de gelijkmaker. Daardoor is de sta tus van de ontmoeting van vol gende week, in Etten-Leur tegen Unitas, bijna een formele: Uni tas mag met een doelpunt ver schil verliezen om toch nog in aanmerkingen voor de beslis singswedstrijd tegen de overall periodekampioen uit Oost-Bra bant. Patrijzen - Moerse Boys 1-2 (1-0). 24. Rob de Vos 1-0, 68. Patrick Kerstens 1-1,73. Martin Snepvangers 1-2. Aan tal toeschouwers: 250. Scheidsrech ter K Meulmeester uit Vlissingen Gele kaart voor Collin de Jonge (Pa trijzen). Ron de Vos (midden) in een gevecht om de bal met twee spelers van Moerse Boys. Zege in tweede manche motorcross mc Rilland van onze motorsportmedewerker RILLAND-BATH - Wim Moerdijk vierde zaterdag na een maandenlange afwezigheid zijn rentree met een klinkende overwinning in de tweede manche van de 125cc. Dat gebeurde tijdens de druk bezochte motor crosswedstrijden van mc Rilland. Ook Arjo Verhage was na een lange periode van afwezigheid weer van de partij en finishte tweemaal als vijfde. Bij de 250/500cc ging de overwinning naar Joris van Strien. Chris Ale- wijnse en Rutger Bimmel deelden de winst bij de junio ren. Moerdijk zelf had voor de wedstrijd zeker niet verwacht dat zijn terugkeer zo succesvol zou zijn. „De techniek is er nog wel, maar ik denk conditioneel te kort te komen. Het voornaamste is dat ik de races uitrijd." In de eerste manche moest hij Joey Moerland en Casper Ovaa nog voor laten, terwijl hij in het begin van de wed strijd strijd moest leveren met Verhage. Maar halver wege wist Moerdijk een gaatje te slaan en hield de voor sprong vast. Verhage moest afrekenen met Jamy Mul lens die hem na felle duels verwees naar de vijfde plaats. In de tweede manche pakte Moerdijk kopstart. en werd aangevallen door Casper Ovaa, die hem echter moest laten gaan. Een oprukkende Moerland opende de aanval op de koploper en nam hem rondenlang onder vuur. Moerdijk gaf niet op en pakte zijn eerste overwinning. Ook bij de 250/500cc was er in beide manches vuurwerk te zien, met als winnaar Joris van Strien. Hij moest daar voor wel alles uit de kast halen. Erik van der Wekken, Kees den Hollander en Marco Overweel deden er alles aan Van Strien van de overwinning af te houden. Vooral in de tweede manche kreeg Van Strien van start tot finish met een fel aandringende Van der Wekken te maken. Rondenlang moest hij aanval op aanval afslaan. Ook achter de twee koplopers waren er felle duels. Kees den Hollander en Marco Overweel vochten tot het laatst om de derde plek die tenslotte door Overweel werd be zet. Bij de junioren nam Rutger Bimmel kopstart in de eer ste manche maar in de eerste ronde kwam hij ten val en moest als laatste van de dertig man van opnieuw begin nen. Na een spectaculaire inhaalrace finishte hij als zes de. In de tweede manche zagen zijn concurrenten hem al leen bij de start. Na een mieuwe kopstart finishte hij met voorsprong als eerste. Opvallend in deze klasse was het optreden van Stef Goetheer die met zijn 80cc een vijfde en zesde plaats pakte. Gezien de grote deelname heeft de organisatie van de Mc Rilland besloten de wedstrijden in het vervolg met een half uur te vervroegen. Uitslagen. 125cc le manche: 1 Joey Moerland, 2 Casper Ovaa, 3 Wim Moerdijk, 4 Jamy Mullens, 5 Arjo Verhage; 2e manche: 1 Moerdijk, 2 Moerland, 3 Ovaa, 4 Mullens, 5 Verhage. 250/500cc le manche: 1 Joris van Strien, 2 Erik van der Wekken, 3 Marco Over weel, 4 Kees den Hollander, 5 Joh Veraart; 2e manche: 1 Van Strien, 2 Van der Wekken, 3 Overweel, 4 Den Hollander, 5 Ver aart, Junioren: le manche: 1 Chris Alewijnse. 2 Kees Broos, 3 Loek Puts, 4 Vincent van Oosthout, 5 Stef Goetheer; 2e manche: 1 Rutger Bimmel, 2 Broos, 3 Alewijnse, 4 Gert Huisman, 5 Rene van de Kerkhof. 60cc 1 Meivin Vos. 80cc 1 Michael Vos. tor'88 uitgeschakeld voor promotie naar derde klasse fACHT - Luctor'88 is uit- lield voor promotie naar rdeklasse van het zondag- al. De club uit Heinkens- speelde in de tweede wed- van de nacompetitie in de e H met 2-2 gelijk in ©wedstrijd tegen Koe- N'a het gelijke spel van itek eerder tegen Walche- •1) zijn de kansen-voor de van trainer Kees Hage- verkeken. Komende zon- mllen Walcheren en Koe- onderling gaan uitma te winnaar wordt van de- icompetitie. Hagestein dacht gisteren atig terug aan de tnjd van vorige week tegen ten. „Toen hebben we •tenliggen. In die wedstrijd a we zeker vijf open kan tegen. Toen hadden we wten afmaken", keek Ha- ia teleurgesteld terug. Gis- i tegen Koewacht, toonde doeg in ieder geval de no- tterkracht. Immers, twee werd Luctor'88 op achter gezet en steeds vocht de - formatie terug, k] de laatste treffer overi- P w de blessuretijd tot team. „Vandaag hebben ieder geval laten zien dat hg kunnen vechten. Maar ©eraard niet voldoende. icht-trainer Rudie maakte zich na afloop looosover de riante moge- te die zijn ploeg had ver- nadat Luctor voor de «maal op achterstand was 'en en alles op de aanval waarbij trainer Hagestein ^man Ronald de Jonge teisselde voor Roy Mag- "ta Uitvallen kreeg Koe- 1 toen een aantal droom jaar zowel Karei de j Carlo van Grimberghe egoïstisch. In plaats kompetitie (klasse E ttll'193-1. 1 1 0 0 2 3-1 10 10 11-1 lw, 2 0 1112-4 '&>TSC-\VSC. ^klasse B ,rT*C BWB3-0. 1 1 0 0 2 3-0 10 10 10-0 2 0 1110-3 -*'SC Gastel-DESK. '«sseD Moerse Boys 1-2. 1 1 0 0 2 3-0 10 12 2-4 van de bal naar de volledig vrij staande Jacky Lambert te spe len, waren zij uit op persoonlijk succes. Beide Koewacht-treffers kwa men op naam van Johnny Len- sen. Luctor maakte beide keren op niet verwachte momenten ge lijk. 1-1 werd het op een moment dat Koewacht het initiatief had, maar Johan Beulens een uitval verzilverd. Het tweede doelpunt viel in blessuretijd. Invaller Roy Magnus haalde toen verwoes tend uit: 2-2. Na het gelijkespel tegen Luctor'88 moet Koewacht ko mende zondag winnen om zich te plaatsen voor de finale van de nacompetitie tegen de winnaar daarvan uit de vierde klas G. Trainer Rudie Rietjens ziet wel mogelijkheden tegen de Vlis- singse ploeg. „Tegen Walcheren zijn we weer compleet (zondag miste Koe wacht Danny Vlassenrood en Patrick Boone wegens een schorsing) en kunnen we weer van onze eigen kracht uitgaan. Ik denk dat we kansen hebben tegen Walcheren. Die ploeg heeft, vind ik, niet zo'n sterke verdediging. Ik denk dat daar zondag onze kansen liggen." Koewacht-Luctor'88 2-2 (1-1). 13. Johnny Lensen 1-0, 28. Johan Beu lens 1-1, 52. Johnny Lensen 2-1, 90. Roy Magnus 2-2. Scheidsrechter: G. Martin uit Klundert. Aantal toe schouwers: 200 Gele kaart Aubert Geus en Roy Magnus (beiden Luctor'88). Een Koewachtenaar (links) is een speler van Luctor'88 te vlug af. foto Peter Nicolai la. 10 0 10 1-2 jtuclor'88 2-2. L. 2 0 2 0 2 3-3 10 10 12-2 j 10 10 11-1 «alcheren-Koewacht. van onze medewerker CLINGE - Waarschijnlijk had niemand van de driehonderd toeschouwers bij de wedstrijd voor de nacompetitie tussen Robur en Clinge een sensatione ler begin kunnen bedenken. Amper veertig seconden na het beginsignaal kwamen de bezoe kers via een straschop van Rene de Kok op voorsprong. En drie minuten later mocht Boude- wijn van Craenebroeck de thuisclub van scheidsrechter Rien Paardekoper uit Zierikzee vanaf elf meter de 1-1 cijfers op het scorebord schieten. De hardlopers bleken doodlo- pers want beide partijen wisten, ondanks legio kansen, geen ver andering meer in de stand te brengen. Een terechte uitslag gezien het spelbeeld, hoewel Ro bur enkele seconden voor het einde beslist niet mocht moppe ren toen bij een counter Peter Drumont zijn schot door de paal gekeerd zag. Clinge-coach Jan d'Olieslagers toonde zich na afloop tevreden met puntendeling. „Voorop ge steld dat ik de scheidsrechter goed vond fluiten, waren beide strafschoppen vrij lichtzinnig toegekend. Op een gelijkspel had ik gehoopt, maar beslist niet gerekend. Doordat ik zeven ba sisspelers moest missen moest ik nogal experimenteren. Bo vendien verspeelde ik in de tweede helft ook nog Boudewijn van Craenenbroek. Zondag heb ben we aan een gelijkspel ge noeg. Dan kan ik weer over Jan de Visser en Edwin Martens be schikken dus heb ik er alle ver trouwen in dat dat lukt." Het was vooral genoemd duo dat op rechts bij Clinge danig werd gemist. Vanaf links wist de thuisclub voor de pauze nog aar dig wat kansjes te scheppen. maar vanaf de rechterzijde had den de bezoekers weinig gevaar te dulden. Iets wat trainer Jos van Belzen, die zelf de plaats van zijn geblesseerde laatste man Erick Spekkens innam, de gele- Een fel duel om de bal tussen een speler van Clinge (witte broek) en Robur. Scheidsrechter Paardekoper staat op de eerste rang. foto Peter Nicolai genheid gaf om een extra man netje bij de altijd gevaarlijke Boudewijn van Craenenbroek te plaatsen. Ondanks deze extra bewaking toonde Van Craenen broek en de uit het derde elftal gerecruteerde spits Marco de Bilde zich voor de pauze een voortdurend gevaar voor de soms wel erg weifelend ingrij pende Robur verdediging. Na de kampwisseling toonde Robur zich duidelijk de betere ploeg. Maar het was de voortref felijk keepende Vincent Mar tens, die met een aantal fraaie reddingen zijn ploeg in de race naar de vierde klasse hield. Ro bur bestuurslid Ben Bruins: „In derdaad kwamen we met die bal op de paal goed weg. Maar voor dien hadden de wedstrijd al lang moeten beslissen. Maar het was ongelooflijk hoe die jongen stond te keepen." Interesse RBC Jacky Lambert KOEWACHT - Eerste divisieclub RBC uit Roosendaal heeft interesse getoond voor topscorer Jacky Lambert van Koe wacht. De club uit Roosendaal heeft contact opgenomen voor Lambert, die vorige week reeds overschrijving aanvroeg naar zaterdag eersteklasser Hoek. Lambert heeft echter die aanbie ding naast zich neergelegd. „Ik heb overschrijving aange vraagd naar Hoek. Ik heb mijn woord aan die club gegeven. Die afspraak kom ik na. Ik heb er totaal niet over na hoeven den ken", zei Lambert na afloop van het duel in de nacompetitie van de vierde klasse tegen Luctor'88 uit Heinkenszand, waarin de Zeeuwse topscorer overigens niet tot scoren kwam. Lebo bij laatste vier in beker VLISSINGEN - De eerste halve finale van de Zeeuwse zondag beker is bekend. Lewedorpse Boys won na strafschoppen van Corn Boys en speelt tegen Hulsterloo (dat. met 4-0 van Zierik zee 3 won). Die halve finale wordt waarschijnlijk komende zon dag gespeeld, op neurtraal terrein. De andere halve finale gaat tussen Ria en de winnaar van Bres- kens 2-Clinge. Die laatste wedstrijd wordt dinsdagavond ge speeld. Pittige boete voor Mulder GELSENKIRCHEN (ANP) - Het bestuur van Schalke04 heeft Youri Mulder een boete van ruim 16.000 gulden opgelegd. De clubleiding strafte de Nederlandse spits wegens wangedrag. Mulder kwam vorige week na de wedstrijd tegen Karlsruhe (2- 2) in de kleedkamer hard in aanvaring met trainer Jörg Berger. Tijdens de verhitte discussie deed de voormalige aanvaller van FC Twente enkele uitspraken die de Duitse coach hem niet in dank afnam. Het bestuur koos partij voor Berger en pakte Mul der flink aan. De loslippige spits kreeg naast de geldboete te vens een schriftelijke vermaning. Seizoen Degryse voorbij BRUSSEL (ANP) - Het voetbalseizoen voor de Belgische inter national Mare Degryse is voorbij, De motor van titelkandidaat Anderlecht heeft donderdag in het duel tegen Germinal Eke- ren, voor de halve eindstrijd van de Belgische beker, een scheurtje in de meniscus opgelopen. De aanvoerder van Ander lecht wordt vandaag geopereerd. Waarschijnlijk heeft Degryse tegen Ekeren voor het laatst in het shirt van de Brusselse club gespeeld. De aanvaller kondig de eerder aan te willen vertrekken. Overigens stootte Ekeren Anderlecht uit het bekertoernooi. De Brusselse ploeg verloor, na het eerste duel met 2-0 te hebben gewonnen, donderdag met 4-0. van onze paardesportmedewerker NIEUWVLIET - Christiaan van der Plasse deed in Nieuwvliet op het concours hippique van de Zwinruiters wat van een na tionaal kampioen verwacht mag worden. De ruiter uit Yer- seke eiste bij het springen in de klasse Z/ZZ zowel de eerste als tweede stek voor zich op. Het jeugdig Bevelands talent, dat doorgedrongen is tot de natio nale ponyselectie, gaf op de ac commodatie van manege Rie- mens zijn oudere collega's nog een lesje in het springen. In de barrage van de klasse Z po ny's stuurde Van der Plasse in grootse stijl de Jasper-zoon Evi dent over een dik Z-parcours voor paarden naar zijn tweede foutloze ronde. Daarin slaagden de barrageklanten uit de klasse M voor paarden. Ingrid Verburg met Boy en Jan Noordhoek met Ferini, op geen stukken na. In grid Verburg tikte met de Ulft- zoon in de beslissende ronde twee balken uit de lepels en kreeg ook nog twee strafpunten wegens tijdsoverschrijding aan de broek. Jan Noordhoek kwam door een weigering van de Zonneglans- zoon aan een totaal van elf tijds- fouten. Ook in de klasse ZZ toon de Van der Plasse dat de cen trale training aan hem goed is besteed. Nadat de ruiter uit het mosseldorp Quarry Hill in het basisparcours foutloos over de obstakels van parcoursbouwer Bram Schilleman had gestuurd, bleek voor de Zuidbevelandse combinatie het stevig aan de maat gebouwde parcours voor paarden een peuleschil. Van de deelnemers uit de klasse Z paar den kon alleen Ilyo de Loos met Factice het huzarenstukje van Van der Plasse evenaren. Dressuur Het heeft er alle schijn van dat zich in de dressuur op het hoog ste niveau dit seizoen een gewel dig gevecht ontwikkelt tussen Mieke Roovers en Ina Nijssen. Net als vorige week in Hans- weert kaapte Ina Nijssen met Fellow ook nu de oranje rozet voor de neus van Mieke Roovers met Eveliene weg. Het verschil tussen beide kemphanen was ni hil (191-187). Dat er van klasseverschil geen sprake is, werd nog eens door Mieke Roovers onderstreept door de tweede proef met de fraaie score van 192 punten win nend af te sluiten. Uitslagen springen Paarden ZZ: 1 Bart Bomerë/Kadaphi JH, Zwinr., 0/ 80.86. Z: 1. Ilyo de Loos/Factice, Oranjer., 0/69.39; 2. Piet Huige/Geral- dine. Weelr4/74.66; 3. Jan Noord- hoek/Edwin. Zwinr., 4/75.04. M (n.b.l: 1. Ingrid Verburg/Boy V, 10/70.26, 2. Jan Noordhoek/Ferini, Zwinr., 14/ 79.95; 3. (z.b.) Rens Wondergem/Ca- zamir. Gouwe Reyers, 4/70.84. L (n.b.): 1. Jan Martens Caitwick, Zwinr., 0/34.05; 2. Ilyo de Loos/Nadir, 0/36.66; 3. Luc Cornelissens/Impo- sant Star, Hulst, 0/39.85. B (n.b.i: 1 Peter Klaasse/Gino, Walcheren. 0/42; 2. Luc Cornelissens/Orbal, 4/42; 3. El len Briquet/Top Gun, Hulst, v.p Pony's Z/ZZ (n.b.): 1. Christiaan v/d Plasse/Evident, Z-Bev.. 0/56 95; 2. Christiaan v/d Plasse/Quarry Hill, 0/ 64.84; 3. (z.b Mieke v/d Bosch/Borin- da, Graeve Jan. 12/93.42. M cat. C 1. Esther de Vetter/Donja. Hulst. 0/77.0; 2. Carolein v/d Plasse/Inka, Z-Bev.4 /60.66. M cat DE: 1. Josee de Vetter/ Arabien Girl, Hulst, 0/67.95; 2 Steven van Bunder/Diamanta. Hulst, 4/ 66.43. L cat. C: 1. Angelique de Beule/ King of Diamond, Hulst, 7/93.78. Cat. DE (n.b.l: 1. Angelique de Beuie/Flo- wer, 0/32.59; 2. Carolein v/d Plasse/ Ambasadeur, 0/34.60, 3. Colinda Cor- nelissens/Au Revoir. Hulst. 7/42.88 B cat. C: 1. Femke de Buck/Ilyo B, Hulst. 0/36. Cat. DE 1. Naomi Sutclif- fe/Elmerinka. Zwinr0/42. Dressuur paarden Z2: 1. Ina Nijssen/ Fellow, Z-Bev 191; 2. Mieke Roovers /Evelien. Paardebloem, 187: 3. Nicole Vaes/Bagatelle. Oraqjer., 165 Twee de proef: 1 Mieke Roovers/Eveliene, 192; 2. Eppo Roovers/Doublet, Paar debloem, 182 Z: 1 Eppo Roovers/He- reno. 179; 2. Centien de JongeHolly- wood. Z-Bev.. 179; 3. Arianne Hanse' Gentleman, Schouwse R.. 178 M2: 1 Germa Heykoop/Evita. Haringr., 161. 2 Rianne Wondergem/Dora. Gouwe Reyers. 160; 3. Laura Brood- man/Gobert, Zwinr.. 156. Tweede proef: 1. Eppo Roovers/Jappeloupe. 164; 2. Rianne Wondergem/Dora. 160; 3. Karin Vos/Condor. Gouwe Reyers, 149. M: 1. Ina Nijssen/Ikarus. 167; 2. Eppo Roovers/Jappeloupe. 155, 3. Annemarie de Visser/Desire. Gouwe Reyers, 151.Lringa.: 1. LiesbethCor- nelissen/Fellow, Zwinr 165; 2. Laura Broodman/Ibar, Zwinr. 162; 3. Mir jam de Feber/Etolle, Hulst, 160 L nngb.: 1. Marion Tollenaar/Imagina- tion, Oranjer., 162; 2. Moniek de Maat /Hyperion, Honter, 159; 3. Marja Kielman/Imposant, Oranjer, 159 Tweede proef ring a.: 1. Loes Huige/ Installateur, Weelr,, 159; 2. Mascha Bustraan/Joli Coeur, Z-Bev. 157; 3. Evelien Sturm/Heaven Star, Honter 157. Ring b.: 1 Moniek de Maat/Hy perion, 153; 2. Monique Helleinun/ Fiksone, Oranjer., 151; 3. Evelien de Winne/Querida. Hulst. 149. B ring a 1. Jeannot B akker/Janneke U, Zwinr., 163: 2 Frans Pieters/Harold, Zwinr 159; 3. Tina Wetselaar/Jenni- fer. Oranjer., 158. B ring b 1 Gilles Quist/Jalvo, Weelr., 175. 2 Inge Kok/ Julian, Weelr., 173; 3. Jan Noordhoek 'Juventus. Zwinr 173. Tweede proef: 1 Frans Pieters/Harold. 173; 2. Gert- Jan Salm/King, Z-Bev 163; 3 Car- melina den Boer/Daimini. Oranjer 163. Pony's Z2: 1 Angela Daane/Ame- dijks Orin, Z-Bev 188 M2: 1 Franca Reynierse/Rapid Star. Sclieldestad, 157; 2. Aimee de Rooy/"Boudewijn, Z- Bev., 152. Tweede proef: 1 Franca Reynierse/Rapid Star. 156.2. Mieke v /d Bosch/Borinda. 144 M 1 Wendy Moelker/Helenique/Paardebloem, 170: 2. Petra Kopp/Roxanne. Graeve Jan, 164. L cat. C: 1. Kim de Maat/ Daisy. Honter. 158. L cat DE: Ï.Petra Maas/Esprit, Graeve Jan. 165; 2. Ruth Jakobsen/Fury. Oranjezon, 159. Tweede proef cat. C: 1. Christian- ne Weyer/Blue Velvet. Paardebloem, 159. Cat. DE: 1. Ingeborg van Zeele/ Galinda, Zwinr., 176, 2. Wendy van Elzen/Morena, Kleppertjes, 160. B cat. C: 1. Marjolein van Kerckhove/ Beverly. Honter146. B cat. DE: 1. Hans Vinke/Jaromir, Kleppertjes, 162; 2. Marijke Thomaes/Amber, Kleppertjes, 160. Tweede proef cat. C: 1. Simone van Wezel/Roxanne, Kleppertjes, 161; 2. Eline de Zeeuw/ Yakari, Kleppertjes, 157. Cat. DE: 1. 1. Kenny Pieters/Pino, Zwinr 166. 2. Stephan Meyers/Falco, Zwinr., 163. AARDENBURG - Hansweertse Boys is gisteren gepromoveerd naar de eerste klas van het afde lingsvoetbal. Aardenburg werd in de wedstrijd van de nacom- petie op eigen veld naar een kansloze ü-4-nederlaag ge speeld. Het eerste duel van de periodekampioenen van de tweede klas was ook al door Hansweertse Boys gewonnen (3- 1). De Bevelanders waren Aarden- burg op alle fronten de baas. Al leen in de eerste twintig minuten ging het gelijk op, maar daarna werd Hansweertse Boys sterker. Dat resulteerde tien minuten voor rust in een doelpunt van Rinse de Back. Toen vlak na rust De Back zijn ploeg naar 0-2 schoot, gaf de thuisclub zich ge wonnen. De Back scoorde ook 0- 3 en in de voorlaatste minuut be paalde Bud Aschman de eind stand op 0-4 in het voordeel var Hansweertse Boys.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1995 | | pagina 15