Bouwplannen kern liggen al vast 't Verlaet blij met patio Geld Vluchtelingenwerk gaat op aan taalonderwijs Hulst zoekt sponsors voor tentoonstelling Tachtigjarige Oorlog Ide molenhoek JAZZ zeeland 12 Kritiek op hoorzitting: Inspraak in Sas van Gent stelt niets voor' weekenddiensten „iessche menitzs®* Uer van Tfane^dettv-TDoonwin^fs ELKE ZATERDAG PAKHUISVERKOOP in Aardenburg de Torsen tuvtv f cfr{e £efiëtv Mama, cl'r staat een rijke meneer voor de deur!" 43.900,- VRIJDAG 21 APRIL 1995 van onze verslaggeefster SAS VAN GENT - „De gemeen te Sas van Gent wekt de schijn de burgers inspraak te geven. Maar deze stelt in de praktijk niets voor. Met de mening van de burgers wordt geen rekening gehouden. De stedebouwkundi- ge visie op de kern Sas van Gent ligt nu op tafel. En al wat wij kunnen doen is ja zeggen. Dit is geen visie meer. Het besluit is al genomen." De kritiek die R. Inghels van kle dingzaak Jeroen aan de Westka de donderdagavond tijdens een hoorzitting over de stedebouw- kundige visie voor de kern Sas van Gent, verwoordde richting het gemeentebestuur was niet mals. Hij verweet het college achter de ruggen van burgers en middenstand plannen te beden- Uitvoering leerlingen muziekschool OOSTBURG - De regio Zeeuws-Vlaanderen van de Zeeuwse Muziekschool houdt dinsdag 25 april de jaarlijkse leerlingenuitvoering in het Le- deltheater in Oostburg. Naast een dwarsfluitgroep en diverse andere samenspelgroepen tre den er ook diverse solisten op. Verder is er speciale aandacht voor een ensemble met leerlin gen klarinet en leden van de klassen voor algemene muzikale vorming. De leerlingenuitvoe ring begint om 19.00 uur. Drankrijder na botsing betrapt CLINGE - De Zeeuws-Vlaamse politie heeft woensdagavond in Clinge een dronken automobi list achter het stuur vandaan gehaald. Toen de agenten deze 45-jarige man uit het Belgische Sint-Gillis-Waes aantroffen op de Kijkuitstraat, bleek zijn voertuig aan de voorzijde 'verse schade' te hebben opgelopen. Onduidelijk is waar de man te genaan gereden is. Wat wel dui delijk werd, uit de ademanalyse test, was dat de man te veel ge dronken had. Hij had ruim vier maal de toegestane waarde alco hol in zijn bloed. ken, zonder de mening van de betrokkenen werkelijk te raad plegen. „Hoe kan het anders dat de grond aan de Kleine Markt al lang aan aannemer Kaas in Phi lippine is verkocht, voordat de middenstand de gelegenheid heeft gekregen om de grond aan te kopen? Op deze manier helpt u de winkels in Sas van Gent toch naai- de knoppen. U zegt dat we aan de bel hadden moe ten trekken? Daar heeft u op zich gelijk in. Maar er is geen bel in Sas van Gent. Je staat gelijk tegen een muur." Ook R. Jansen, voorzitter van de Welzijnsraad Sas van Gent uitte in de hoorzitting haai' verbazing over de vertegenwoordiger van de burgerij in de projectgroep die het rapport voorbereidde. Volgens Jansen was het logi scher en stukken democrati scher geweest als de gemeente de belangengroepen in Sas had gevraagd, een vertegenwoordi ger te leveren. Nu was W. West broek - oud CDA-secretaris en oudgediende van Cerestar - door het college aangewezen om in de projectgroep plaats te ne men. Als het aan b en w, projectgroep en het adviesbureau voor Ruim telijk Beleid, Ontwikkeling en Inrichting (RBOI) ligt, wordt de kern Sas van Gent de komende jaren flink onder handen geno men. Woningen, groenvoorzie ningen, winkels en kleine milieu vriendelijke bedrijfjes moeten Sas aantrekkelijker maken om te wonen, te ondernemen en te recreëren. Projecten 22 en 23 april 1995 CENTRAAL ALARMNUMMER 06-11 Huisartsen: Terneuzen, zat. 08.00-zon. 08.00 uur: J.A.P.A. Warringa, Beetho- venhof 3b, tel. 13768. zon. 08.00-ma. 08.00 uur: P. R. L. Vercauteren, Beethovenhof 3b, tel. 13768. Spreekuur 11.30 en 17 uur. Oostburg, Aardenburg en Zuid- zande, vrij. 17.30-ma. 08.00 uur: H. D. Bruggeman, Nieuwstraat 53, Oostburg, tel. 01170-52121. Cadzand, Retranchement en Sluis: M. H. M. de Meijer, Bad huisweg 42, Cadzand, tel. 01179- 1366. Biervliet, Hoofdplaat en IJzen- dijke vrij. 18.00-ma. 08.00 uur: J. K. Slingerland, Biervliet, tel. 01152-1345. Breskens en Groede: R. Bona- rius, Walenstraat 1, Groede, tel. 01171-1825, spreekuur 11 en 17 uur. Axel en Zaamslag, vrij. 17.00 - ma. 08.00 uur: W. L. Fraanje, Plein 42, tel. 01153-1244. Spreekuren zat. van 10-10.30 en 16-16.30 uur. Sas van Gent e.o., vrij. 18.00.-ma. 08.00 uur: F. Puylaert, Oostkade 19, Sas van Gent, tel 52525. Spreekuur zat. 10.00 uur op Bol werk Oranje 2. Hulst, Clinge, Koewacht en Sint Jansteen, vrij. 17-ma. 08.00 uur: B. den Ouden. Glacisweg 50. Hulst en J. Roks. Kon. Juliana- laan 23, Clinge, tel. 01140-13131. Spreekuur 11 en 17 uur. Hoek, Sluiskil, Philippine: M. Jongsma, Julianastraat 2, Hoek, tel. 01154-1356. Spreekuur 12.00 uur. Kloosterzande en Hontenisse vrij. 17.00-ma. 08.00 uur. W. J. ter Burg, Cloosterstraat 29, tel. 01148-1377, spreekuur zat. 11.30 uur in de praktijk Groenendijk 52. Tandartsen: West-Zeeuwsch-Vlaanderen: R. Apers, Sassenstraat 16, Aarden burg, tel. 01177-1380. Spreekuur 12-12.30 uur. Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen: P. J. F. de Booy, Canadalaan 1, Sas van Gent, tel. 01158-3022. Spreekuren zat. 10-10.30 en 18- 18.30 en zon. 12-12.30 uur. Apotheken: Terneuzen, zat. 08.30-17.30 en zon. 11.30-12.30 en 17-18 uur: A. F. J Hamann, Oostelijk Bolwerk 12a, tel 12060. Axel, zat. 10-11 en 16-17: Apo theek Axel, Oranjestraat 6, tel. 01155-62888. Hulst,zat. 11-12 en 15.30-17.30 en zon. 11-11.30 en 16.30-17.30 uur: Apotheek Hulst, Dubbele Poort 7, tel. 01140-14255. Oostburg en Zuidzande, zat. 10- 12.30 en 13-16.30 en zon. 11.30- 12.30 en 17.30 en 18.30 uur: Apo theek Oostburg, Burchstraat 16, tel 01170-52170. Dierenartsen: Terneuzen, Axel, Zaamslag: M. P. Schaub, Zaamslag, tel. 01153- zier het voormalige CSM-terrein wil omvormen tot winkelcen trum. M. Sparreboom-Dupain van de WD plaatste op haar beurt kanttekeningen bij het ontbre ken van mogelijke woonwagen locaties in het rapport. Burge meester J. van Rest vond deze De stedebouwkundige visie voorziet in een groot aantal pro jecten. Zo heeft het college plan nen voor stadsvernieuwing in Sint Albert, Kleine Markt, Kloosterlaan en Wilhelmina- laan, woningbouw aan de Prin senkade, de Vier Ambachten straat, het gebied waar nu super markt Jac Hermans zit en achter de Vlaanderenhal en verplaat sing van het rangeerterrein naar het Cerestarterrein en benzine pomp Sakko. Maar volgens middenstander Inghels houdt de gemeente in haar plannen voor de toekomsti ge invulling van de kern Sas van Gent te weinig rekening met de middenstand en wordt elke lege plek opgevuld met woningen in plaats van winkels. Hij is bang dat een projectontwikkelaar of pensioenfonds met liefde en ple- De nieuwe patio annex koersbalbaan van verzorgingstehuis 't Verlaet werd enthousiast in ge bruik genomen. foto Charles Strijd van onze verslaggeefster WESTDORPE - Al vrij snel nadat de eerste bewoners in de aanleunwoningen De Wit te Leeuw bij verzorgingste huis 't Verlaet in Westdorpe trokken, werd duidelijk dat er iets met de kale bouwput tussen tehuis en aanleunwo ningen moest gebeuren. Di rectie en bestuur van 't Ver laet, de Stichting Welzijn voor Ouderen en de Regiona le Zeeuws-Vlaamse Woning bouwvereniging, werden het gauw eens: waarom maken we er geen overdekte binnen plaats van? Het resultaat - een sfeervol in gerichte patio met doorzich tig dak - mag er wezen. De be woners, personeel en verte genwoordigers van de betrok ken instanties stromen don derdag samen om de opening bij te wonen. Die wordt ver richt door mevrouw Van der Bilt-Coolen van 't Verlaet en de heer De Kort van De Witte Leeuw. Zij spelen een partijtje koersbal op het nieuwe groen vilten koersbaltapijt dat is uitgerold over de vloer. De ballen moeten wel met een speciaal effect worden gewor pen. Want de tegelvloer is niet helemaal waterpas, merkt De Kort meteen. Een toeschouwster die de wedstrijd vanaf een houten bank gadeslaat, is verheugd. Nu hoeft ze niet meer per se naar Sas van Gent om haar fa voriete sport te beoefenen. Welzijnsfonds De woningbouwvereniging stak 23.500 gulden in de reali satie van het project. Afge sproken werd dat 't Verlaet in de toekomst verantwoorde lijk is voor het beheer en on derhoud van de ruimte. Voor het meubilair, de planten en bestrating deed de Stichting Welzijn voor Ouderen een be roep op het Juliana Welzijns fonds. Voorzitter P. Everaert van de RZVW noemt 'de Patio' een grote aanwinst voor het West- dorpse tehuis. „Het voorziet in een behoefte, komt tege moet aan de wens om klant vriendelijk te werken en komt de verhuurbaarheid van de woningen ten goede." Over dat laatste bestaan geen misverstanden. „Voor de ne gen aanleunwoningen be staat inmiddels een wacht lijst", weet C. Barbé, voorzit ter van het bestuur van het verzorgingstehuis. kritiek niet terecht. „Elke loca tie die voor woningbouw is gere serveerd, is in principe ook te be stemmen voor een woonwagen- centrum. Dat is zo duidelijk als wat. We moeten woonwagenbe woners beschouwen als gewone burgers." M. Vereecken van de welzijns raad vond dat de planmakers te veel 'van binnenuit' hebben ge dacht en Sas van Gent niet van buitenaf hebben bezien. Hij voorzag bijvoorbeeld veel sluip- verkeer als de Nijverheidstraat wordt doorgetrokken richting de Vrijstraat en vroeg zich af of er rondom het industrieterrein in de Ghellinkpolder niet een groenstrook van bomen kan worden aangelegd om zo de overgang tussen landbouw grond en fabrieken wat minder hard te maken. Woon-werkstad Die opmerking werd door Van Rest meteen gepareerd. „Sas van Gent is een woon-werkstad met een industrieel gebeuren. Dat mag je ook zien, dat hoef je niet weg te stoppen achter een groene facade. Er zijn genoeg mensen die de bedrijven een im posant en aangenaam gezicht vinden. Het geeft een dynamisch effect. Waarom is alleen groen zaligmakend? De opmerkingen van de aanwe zige sprekers worden meegeno men in het collegevoorstel aan de raad. Man gewond bij botsing TERNEUZEN - Bij een ver keersongeval woensdagavond op de Westkolkstraat in Terneu zen heeft een 40-jarige Terneu- zenaar een gebroken hand opge lopen. Vier auto's raakten be schadigd, waarvan twee zwaar en twee licht. Het ongeluk werd veroorzaakt door een 20-jarige Haagse auto mobilist die vanuit de Nieuw straat de Westkolkstraat in wil de rijden. In de bocht raakte hij met zijn auto in een slip en kwam daarbij terecht op het wegdeel voor het tegemoetko mend verkeer. De Hagenaar bot ste tegen de auto van de Terneu- zenaar op en kwam vervolgens tot stilstand tegen twee gepar keerde auto's van inwoners van respectievelijk Axel en Sluiskil. van onze verslaggever HULST - Mocht er genoeg spon sorgeld binnenkomen dan kun nen geïnteresseerde kunstlief hebbers in juni en juli een origi neel schilderij van Wenceslas Cobergher over het beleg van Hulst (1596) zien in het stads kantoor van de Reynaertstad. Maar als er geen buitenstaan ders over de brug komen, moe ten zij zich met een reproduktie tevreden stellen. Het gemeente bestuur is niet van plan om meer dan tien mille uit te trek ken voor het opzetten van de ex positie. Samen met de vier buurgemeen ten Axel, Sint-Gillis-Waas, Ste- kene en Beveren houdt Hulst ko mende zomer een tentoonstel ling onder de titel De Tachtigja rige Oorlog. Het is dit jaar 350 jaar geleden dat het Hulster Am bacht, inclusief de stad, door prins Frederik Hendrik werd veroverd. Een mooie aanleiding om met een herdenkingsten toonstelling uit te pakken. Schilderijen, tekeningen, ge bruiksvoorwerpen en archivalia uit die tijd moeten de gang van zaken tijdens het beleg, de wijze van oorlogvoeren in die tijd en het leven in de vesting Hulst in de zeventiende eeuw aanschou welijk maken. Twee schilderijen - waarvan één over het beleg van Hulst - van Cobergher die momenteel in een Italiaans mu seum hangen, moeten de pronk stukken van de tentoon te stel len collectie worden. Enkele leden van de commissie financiën zagen al hordes men sen naar Hulst trekken om de kunstschatten te komen bewon deren. A. Hegger (PvdA): „Het glorieus verleden van Hulst kan een extra toeristische attractie worden deze zomer." Maar Heg ger wilde wel voor tien mille op de eerste rang zitten. Want meer had ze, overigens net als het col lege van b en w en de andere commissieleden, niet over voor een massale trek naar de Rey naertstad. Met de gemeentelijke tien mi kunnen enkele reprodukties v de gewenste doeken worden v vaardigd. Voor vervoer en ver kering van de originele schilt rijen is een extra bedrag van v tien mille nodig. Maar daar mi ten dus wel geïnteresseer geldschieters zorg voor dragei Geen verhoging tarieven zwemba in Sas van Gent van onze verslaggeefster SAS VAN GENT - De tariev voor het opgeknapte openlue zwembad in Sas van Gent ga niet omhoog. Volwassenen I talen net als vorig jaar drieg den, kinderen twee gulden vc een dagje zwemmen. Ook abonnementsprijzen blijy ongewijzigd. Het college van b en w wil verwachte tekort op de exploi tie van twee ton niet afwentel op de burgers uit Sas van Gt en de omliggende plaatsen, o in de toekomst blijven de tai ven op hetzelfde niveau. In de commissie gemeentefin; ciën en onderwijs leggen b en de commissieleden het voors voor om de verordening voor tarieven voor de zwemvere ging en andere clubs die gebn maken van het zwembad, ten zigen. Zij betalen voortaan a honderd gulden per seizoi Voor dat bedrag kunnen zij i durende een vastgesteld aan avonden en dagen per seizo gebruik maken van de acco modatie voor haar trainingen wedstrijden. Op de agenda voor de comm sievergadering van maand (19.00 uur) staat ook de financ ring van de te realiseren buff zone tussen industrie en wo( wijk in de Ghellinckpolder. 0 wil het college de pas opgerid duikvereniging No Limits Wheels een startsubsidie v 250 gulden geven. 1366. Spreekuur zat. 11-12 uur, Bastionstraat 3, Axel. Hulst en Hengstdijk: R. T. Ver sol en J. C. Versol-ten Hoopen, Plevierstr. 18, Hengstdijk, tel. 01148-2365. Spreekuur, zat. 11- 12 uur, IJzendijke: Dierenarts van de Vijver, tel. 01176-1388 01174-8424. Spreekuur zat. 13 en zon. 12 uur in de dierenkliniek. Terneuzen: J. P. de Vos en A. Burm, Van Diemenstraat 83, tel. 01150-19628. Spreekuur zat. van 12.30-14.00 uur, Terneuzen: Peter de Vos, Van Steenbergenlaan 7, tel. 01150- 96425. Spreekuur zat. van 12.00- 13.00 uur. Breskens, Aardenburg en Sluis: G. A. M. de Bruijckere, tel. 01172-2769. Spreekuur 13.00-13.30 uur, Brou werijstraat 8 te Oostburg. Oostburg: J. P. J. v. d. Vijver, Si- rius 1, Oostburg, tel. 01170- 52103. Sas van Gent: E. O. M. David, Westdam 54, tel. 01158-53800, spreekuur zat. 11.00-12.00 uur. St. Jansteen e.o.: A.E. de Bruyn, Tempelier 34, tel. 01140-12701. Spreekuur 11.00 - 12.00 uur. Thuiszorg: Stichting Thuiszorg Zeeuwsch-Vlaanderen voor spoedgevallen dag en nacht be reikbaar: West-Zeeuwsch- Vlaanderen: Telefoonnummer 01170-56500, Kanaalzone: Tele foonnummer 01150-74500, Oost- Zeeuwsch-Vlaanderen: Tele foonnummer 01140-83500. Verloskundigen: Kanaalzone en Oost- Zeeuwsch-Vlaanderen: Mw. H. Haak, Anthonie van Dijckstraat 32, Axel, tel. 01155-63982. Stichting Provinciale Kraam zorg Zeeland, kraamcentrum Zeeuwsch-Vlaanderen, dag en nacht bereikbaar via tel. 01150- 74555. Pastorale zondagdienst: Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen, zon. 12 - ma 24 uur: E. van Acker, Hulst, tel. 01140-13167, West-Zeeuwsch-Vlaanderen, zon. 12 - ma 24 uur: A. de Nijs, tel. 01152-1382. Kanaalzone, zon. 12 - ma. 24 uur: W. Vervaet, tel. 01155-61532. SLUISKIL Oploopavond - De Algeme ne Vereniging voor oud-marine- personeel houdt vandaag, vrij dag, een oploopavond voor oud en actief vlootpersoneel in zaal Dallinga in Sluiskil. Tijdens de bijeenkomst worden videobeel den vertoond van de opleiding bij de marine in de jaren vijftig en in de hedendaagse tijd en over het vliegkampschip Karei Doorman. Ook is er een tentoon stelling van foto's van marine schepen te bezichtigen. De op loopavond begint om 19.30 uur. GOES bgg- van onze verslaggever TERNEUZEN - De Vereniging Vluchtelingenwerk Terneuzen (WT) betreurt het dat de stimu- leringsuikering voor statushou ders in Terneuzen geheel naar het Regionaal Opleidingencen trum (ROC) gaat. De individue le begeleiding van statushou ders schiet er op die manier nog al eens bij in wat ten koste kan gaan van de 'inburgering' van sommige statushouders. De Terneuzense vrijwilligersver- eniging concludeert dat in het jaarverslag over 1994 dat don derdag openbaar werd. Vluchte lingenwerk Terneuzen maakt zich daarnaast zorgen over het 'onbetrouwbare karakter' van het (landelijke) beleid ten aan zien van vluchtelingen. „Het be leid wijzigt, verhardt en is abso luut geen verbetering voor de vluchteling", schrijft het WT- bestuur in het voorwoord van het jaarverslag. Voor het be stuur wordt het door die onze kerheid steeds moeilijker om plannen voor de langere termijn te maken. Wethouder A. Stahl-Hemelsoet geeft toe dat er niet veel geld be schikbaar is voor Vluchtelingen werk. Omdat de gemeente slechts een beperkt bedrag van het Rijk krijgt heeft het gemeen tebestuur er voor gekozen om al het binnenkomende geld aan taalonderwijs te besteden. „We moeten roeien met de riemen die we hebben. Om te wennen aan en te kunnen functioneren in de Nederlandse maatschappij vin den we het spreken en .begrijpen van de taal het meest belangrijk. Belangrijker dan bijvoorbeeld bijstand bij arbeidsvoorzie ning", betoogde de wethouder. H. van de Haar, voorzitter van WT tijdens de verslagperiode, vindt ook dat taalcursussen de aandacht moeten hebben. „Maar het kan eens zo zijn dat een vluchteling naar een andere plaats moet om een specialisti sche cursus te volgen. Doordat er totaal geen bedrag is voor reis- en cursusgeld buiten het ROC worden die mogelijkheden afgesneden." Voor de Terneu zense vluchtelingenwerkers is ook de 'absolute onduidelijk heid over de continuïteit van de werkzaamheden' een groot pro bleem, verklaarde Van de Haar. Wantrouwen De Terneuzense politici is welis waar onlangs in een commissie vergadering nog eens verzekerd dat het asielzoekerscentrum in het Roosevelthotel per 1 sep tember wordt opgeheven. Maar Van de Haar heeft weinig ver trouwen in de toezeggingen van het Rijk. Contacten met het Centraal Orgaan Opvang Asiel zoekers (COA) verliepen tot nu toe altijd zeer stroef. Van de Haar is anderhalve week geleden gestopt met zijn werk zaamheden als bestuursvoorzit ter van de Vereniging Vluchte lingenwerk Terneuzen. De aan slag op zijn woning vorig jaar ju ni, toen bij Van de Haar net als bij een Terneuzens raadslid en de directeur van de Stichting- Welzijn een molotovcocktail door de brievenbus werd ge gooid, heeft daar niets mee te maken. „Ik ben vanaf het begin zeven jaar geleden bij het vluchtelin genwerk in Terneuzen betrok ken. Reglementair kan je bij de vereniging twee keer voor een Foto-expositie Zeeuwen kieken 't Zuiden VLISSINGEN - Het Centrum Ontwikkelings Samenwerking (COS) Zeeland houdt in het ka der van zijn tienjarig bestaan de fototentoonstelling 'Zeeu wen kieken 't Zuiden' in café Soif aan het Bellamypark in Vlissingen. Zeeuwse amateurfotografen die de Derde Wereld hebben be zocht maakten de foto's en dia's. Samen met de reisverslagen ge ven deze een beeld van 'het Zuiden' dat een belangrijke in formatiebron kan zijn om meer mensen bij de ontwikkelings thematiek te betrekken. Er zijn beelden te zien uit Afrika, Azië en Latijns-Amerika. De tentoonstelling is mogelijk ge maakt door onder andere de Na tionale Commissie Ontwikke lingssamenwerking (NCO) en het Anjerfonds Zeelands. Open week Muziekschool OOSTBURG - De afdeling Zeeuws-Vlaanderen van de Zeeuwse Muziekschool houdt van 24 tot en met 28 april een open week. Op die dagen kun nen belangstellenden tussen 19.00 en 20.00 uur terecht in de muziekschoolvestigingen in Oostburg, Axel en Hulst om spe cifieke vragen te stellen aan de docenten. periode van drie jaar worden verkozen. Vandaar", verklaarde Van de Haar zijn terugtreden. Ook het bestuurslid H. Zegers vertrok om die reden. Algemeen adjunct N. Florusse nam de voorzittershamer van Van de Haar over. „Nieuwe bestuursle den waren niet nodig, want er zijn er nog zeven over." Verkoopmiddag - De Wel fare-afdeling van het Nederland se Rode Kruis verkoopt donder dag 27 april handwerken in te huis Randhof aan de 's-Heer Els- dorpweg in Goes. De werkstuk ken zijn gemaakt door onder an deren bewoners van bejaarden tehuizen uit de gemeenten Goes en Borsele. Ook het Rad van Avontuur zal niet ontbreken. Van de opbrengst van de bijeen komst kunnen nieuwe hand werkmaterialen worden ge kocht. Geïnteresseerden kun nen donderdag terecht van 14.00 uur tot 16.00 uur. café - hotel - restaurant te hoek, zseuwsch Vlaanderen, tel. 01154 -1549 behind the dikes presenteert op veelvuldig verzoek - jazz violist terug in de molenhoek met een explosieve live-show met het volledige delta quartet irank stasnita (püanc) karei reys (alt/clar./fluit) will nieland (bass) aad versteea (drums) zondagmiddag, 23 april 1995 van 15.00 tot 18.00 uur - toegang gratis kom tijdig voor een gegarandeerde plaats SPECIALIST IN OUDE GRENEN MEUBELEN Nieuwe grenen meubelen - Interieurdecoraties - Quiltstoffen Engelse collectie banken en fauteuils Weststraat 68, Aardenburg Tel. 01177 - 1271 Axelsestraat 52bc, Terneuzen Tel 01150-15139 Weststraat 3, Aardenburg Tel. 01177 - 1019 Het Rover Onderscheid: Üen ander mens wordt u nie één-twee-drie. Daar moet u wa voor doen. Een bezoek brengci aan de Rover-dealer bijvoorbeelJ Want de Rover-dealer helpt u aai een nieuwe Rover 600. En wat er dan gebeurt: u word rustiger, evenwichtiger, u krijgt noi aanzien, nog meer over ,'ichi Bovendien krijgt u het comfort endi luxe van een Rover 600, standaari voorzien van de Rover Tevreden heidsgarantie. Aarzel dus niet en kom langs bi de Rover-dealer. Rover 600 vanaf dcit veilt wel mee) Alr.F.J. Haarmanweg -i, -i558 AR Terneuzen. Tel: 01150 - 15690. Rover 600 Garage Rida Terneuzen B.V.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1995 | | pagina 36