Minimale bezetting Braakman Terneuzen krijgt nu drie thuisduels op PZC Joost Gommers wil snel weer aan de slag na ontslag bij Savok Topploegen niet geïnteresseerd in traditionele waaier-klassieker sport Renners en rugnummers VRIJDAG 31 MAART 1995 Patrick van Passel: kanshebber namens de ploeg van Verboom. foto's Peter Nicolai Joost Gommers. foto Charles Strijd PHILIPPINE - Het deelne mersveld van de Omloop van de Braakman is als volgt samengesteld: Het Snelle Wiel: 1. E. Jansen, 2. M. Bogers, 3. J. Aling, 4. J. Pari- daans, 5. B, ZegerS. wv Roosen daal: 7. Raphael Gabriels, 8. Ger- rit Gerritsen, 9. Gertjan van de Hoven, 10. Twan van Loon, 11. O. Mitran, 12. Tonnie Verschuuren. Golff Supermarkten/Ge IJssel- streek: 13. Taeke Oppewael. 14.1. Jentink, 15. A. Schurer, 16. R. Kok, 17. N. van Stralen, 18. O. van de Bosch, rtc Volharding: 19. J. van der Loop, 20. D. Venema, 21. H. van Putten, 22, David Doe del, 23. J. Cardol. 24. Oscar Ver heul. wc Zuid Limburg: 25 B. Thoolen, 26. John de Heij, 27. M. Kuipers, 28. F. Akkermans, 29. M. Nuy, 30. T. van der Stap. wv Zeeuws-Vlaanderen: 31. Davy Dubbeldam, 32. Jean-Marc. Da gevos, 33. Michael Hayman, 34. Martin de Jaeger, 35, Nico van de Klundert, 36. Karei Warnier, zw Diana: 37. M. van der Beemt, 38. Patrick Wouters, 39. Reinier van der Does, 40. Glenn van Gessel, 41. Dennis de Bruin, 42. Marc van Hees. rsc Zuidwesthoek: 43. P. Bauer, 44. Henk van Hees, 45. R. Kunneheus, 46. Jacky van de Klundert, 47. Hans Suijkerbuijk, 48. John Verbiest, zrtc Theo Mid delkamp: 49. Wilfred Geijs, 50. FranQois FRanse, 51. Jos Schip per. 52. Mario van Vlimmeren, 53. Dennis Mesu, 54. Toon Vermeu len. Erotic Discount Centre- 55. Patrick van Passel, 56. Eric Ver- eecken, 57. Franklin Klaasse, 58. Johan van Schaik, 59. Peter Mol, 60 Jeroen Lenting. Europolis Groenewoud: 61. Jeroen Her mes, 62. Patrick Schoots, 63. J. van Langen, 64. Robert van de Donk, 65. Dennis van der Mei den, 66. Favlio Pasquino. wc Bergklimmers: 67. H. Schneider, 68. F. Knarren, 69. R. Ubben, 70. P. Janssen, 71. U. Hermans, 72. P Knarren. Isenberg Sportief (B): 73. Edwin Enthoven, 74. Tommy van de Sponselee, 75. Serge Ver meulen, 76. Olivier Lousaert. 77. Jürgen Vermeersch, 78. Johan de Smedt. Johnny Spuesens: teleurgesteld over het minimale deelnemersveld. Jean-CIaude Everaert: je zag weer iets van het oude IIVV van onze wielermedewerker PHILIPPINE - De Omloop van de Braakman heeft in de afgelo pen 25 jaar een naam opge- Routeschema PHILIPPINE - De 26e Omloop van de Braakman gaat over een lengte van 173,2 kilometer. De afstand is verdeeld over vier ronden van elk 38,2 kilometer en twee van 10,2 kilometer. Het routeschema ziet er als volgt uit: Grote ronde: Posthoornstraat- Zandstraat-Driekwart- Lange- weg Sluiskil-Oude Bontepolder- Viaduct N61-Zevenaarsdijk- Binnedijk-Goesseweg-Provin- ciale Weg-De Knol-Wulpenbek- Herbert H. Dowweg-Waterfa- briek-Savoyaardsweg-Braak- manweg-Middenweg-Spuikom- weg-Bolderweg-Driesprongweg- Driesprong-lsabellasluis-Boek- houtehaven-Tingelhoek Boek- houte-Ooststraat-Kapelle-Post- hoorn. Kleine ronde: Posthoornstraat- Isabellasluis-Boekhoutehaven- Tingelhoek Boekhoute-Oost- straat-kapelle-Posthoorn. van onze voetbalmedewerker TERNEUZEN - De voetbalcom petitie gaat deze week beslis- -sende fase in: in de komende 'wedstrijden wordt beslist over promotie of degradatie, nacoin- petitie of een vroege intrede van de zomerstop. Wat de Zeeuws-Vlaamse clubs betreft zijn de belangen groot. Kan s HW'24 zich nog redden, slaagt Terneuzen er in buiten bereik te blijven van Unitas en is Bres- kens nog in staat tot een onver wachte opmars? Het antwoord op die vragen ligt in de komen de weken besloten. Met'nog vier wedstrijden voor de boeg is het dus vooral de vraag e hoeveel kans HW'24 nog heeft om de dreigende degradatie te ontlopen. Niet veel, geeft mid denvelder Jean-CIaude Everaert e grif toe, zeker niet na de resula- ten van het afgelopen weekein de. „Ik moet zeggen", spreekt Everaert zichzelf én HW moed in, „zoals we de tweede helft te gen Dongen speelden en zoals I we zondag tegen Goes voor de s dag kwamen: dat was toch weer l~een beetje het oude HW." De formatie van Telussa is door J de magere oogst van de laatste maanden en de puntenwinst die de concurrentie boekte, afge- II zakt naar de met RKTVV ge- deelde laatste plaats. „Zoals het 1 er nu naar uitziet, degraderen 1_ drie van de vier ondersten", ver- ondestelt Everaert. „De rest is - zowat veilig." Zondag speelt HW op eigen ter rein tegen het Tilburgse NOAD, waarvan eerder dit seizoen door een vroeg doelpunt met 1-0 ver loren werd. Everaert gaat er vooralsnog van uit dat HW zon dag een tegenstander ontmoet I die voor één punt komt. Zijn re- denering: NOAD heeft een ui- van onze wielermedewerker GRAAUW - Het Zeeuws-Vlaam- se criteriumseizoen voor ama teurs gaat zondag in Graauw van start. Zoals dat de laatste jaren gebruikelijk was, houdt het plaatselijke wielercomité wedstrijden voor amateurs-A en amateurs-C/dagkaarthou- ders. Voor eerstgenoemde cate gorie hebben bijna zestig ren ners ingeschreven. Traditioneel is Graauw één van de eerste wedstrijden in Zeeuws- Vlaanderen. Bovendien zorgt het parkoers, dat bijna helemaal door de polders rond het dorp loopt, steeds voor een fraai wed- bouwd. Dat valt evenwel niet af te lezen aan de belangstelling van de nationale wielerploegen voor de 26e editie voor deze wedstrijd. Morgen (zaterdag) gaan slechts dertien!ploegen van start in de klassieker, die als een vrije wedstrijd op de ka lender staat. Johnny Spuesens, voorzitter van het organisatie comité (Wielercomité Philip pine) is met recht zwaar teleur gesteld over het deelnemers veld. Hij heeft zich geërgerd aan de handelswijze van enkele ploegleiders. Spuesens: „Ik heb een hekel aan mensen die hun af spraken niet nakomen. We heb ben telefonisch een aantal ploe gen benaderd om naar De Braakman te komen. Er waren toezeggingen van zestien ploe gen. Uiteindelijk hebben er daarvan maar dertien ploegen mogen inschrijven. Enkele ploegleiders zijn hun afspraak dus niet nagekomen." Tot vorig jaar was de Omloop van de Braakman een wedstrijd in het kader van de clubcompe titie voor amateurs-A. Dit jaar besloot de organisatie te kiezen voor een zogenaamde vrije wed strijd. Daardoor bestond de mo- terst moeizaam scorende aanval en leunt vooral op zijn verdedi ging. Bij HW ontbreekt zondag de voor drie wedstrijden geschorste Dennis Rietjens. "Voor het overi ge is iedereen beschikbaar. Terneuzen Twee gelijke spelen op rij (1-1 te gen.Unitas en 2-2 tegen Dosko) hebben Terneuzen in de derde klasse van het zondagvoetbal nog niet van zijn stuk kunnen brengen. Echt vloeiend is het spel van de Zeeuws-Vlaamse koploper niet meer, maar dat is op zich niet onlogisch nu de druk met de week toeneemt. Wat staan blijft is dat Terneuzen nog altijd een ruime voorsprong op Unitas heeft en, zo meent voor stopper Menno den Dekker, aan een gemiddelde van één punt in de resterende wedstrijden vol doende voor de titel heeft. De winst moet vooral geboekt worden in de thuiswedstrijden tegen Steenbergen (zondag), Roosendaal en Patrijzen. Of zo veel thuiswedstrijden op rij een voordeel is, valt echter nog te be zien. „Vanaf nu is het zo, dat ie dere tegenstander zegt: we spe len tegen de koploper, dus gaan we van onze verdediging uit", veronderstelt Den Dekker. „Dat maakt het er allemaal niet ge makkelijker op." Voor de het duel met Steenber gen kan trainer Henk Ottens zondag geen beroep doen op de langdurig geblesseerde Patrick de Meijer (zes weken gips) en de geschorste Edwin Hage. Voor dat duo spelen vermoedelijk Bennie van Leeuwen en Erwin de Smet. Breskens In een heel wat minder rooskleu rige positie dan Terneuzen ver- stnjdverloop. Twee jaar geleden ging de overwinning in Graauw nog naar de Belg Mare Laureijs, vorig seizoen was Vital Timmer mans de rapste na 100 loodzware kilometers. Onder de deelnemers bijna alle Zeeuwse renners, die één dag eerder strijd hebben geleverd in de Omloop van de Braakman. De wedstrijd voor de amateurs- A in Graauw gaat zondag om 14.30 uur van start. De afstand bedraagt 100 kilometer. Om 13.00 uur vertrekken de ama- teurs-C/dagkaarthouders voor een wedstrijd over 50 kilometer. De inschrijving is in het Ge meenschapshuis van Graauw. keert op dit moment Breskens, dat na de 2-0 nederlaag tegen Unitas naar de laatste plaats is teruggevallen. Konden de Bres- siaanders zich de voorgaande seizoenen op basis van veel wils kracht handhaven, deze compe titie lijkt de pijp al enige tijd vol ledig leeg. „We hebben een kort stondige opleving gekend", zegt aanvaller Mark Boeckhout, „maai* daarna was het weer ge woon slecht, zoals het dat eigen lijk al het hele seizoen is." Enige hoop is er nog wel, omdat Breskens in Dosko en Patrijzen nog twee directe concurrenten treft. „Als die twee wedstrijden vier punten opleveren, hebben we nog een kans", meent Boeck hout. Voorwaarde daarvoor is echter dat Breskens zondag niet verliest van BSC (uit). Vijf gelijke spelen, en één neder laag: AZW heeft zich na de win terstop in snel tempo ontdaan van het aureool van de koploper. De achterstand op Bruse Boys bedraagt nu twee punten, het geen nog altijd 'te doen' is, maar zo langzamerhand dringt zich wel de vraag op of AZW nog kan winnen. „Als we zo doorgaan als de laatste weken, redden we het niet", weet aanvaller Hans Bak ker. Naar de oorzaken kan Bakker slechts gissen: de kansen wordt wel gecreëerd, maar niet omge zet in treffers. „Er is nog van al les mogelijk", houdt hij niette min staande. „Zeker met Bruse Boys-Rillandia nog op het pro gramma. Morgen (zaterdag) speelt AZW op eigen veld tegen Colijnsplaat- se Boys, dat op vier punten van de Axelse ploeg op dit moment de vierde plaats inneemt. AZW kan weer beschikken over Jacco Koekkoek,, Michel d'Olie- slagers en Marco Bolleman, die vorige week alleen nog ontbra ken. In de vierde klasse van het zater dagvoetbal viel Terneuzense Boys twee weken geleden weer terug naar een plaats nèt boven de fatale streep. Oorzaak: de 2-0 nederlaag tegen koploper Ko gelvangers, die'ook nog eens ge paard ging met een 0-0 gelijkspel van Krabbendijke tegen Krui- gelijkheid om ook de ploeg van Erotic Discount Centre te laten rijden. „We hoopten natuurlijk op een sterk rennersveld", verzucht Spuesens. „In het verleden heeft de Omloop toch een goede naam opgebouwd." Maar kreeg voor zijn wedstrijd onder meer con currentie van de Ronde van Drente, een wedstrijd in het ka der van de topcompetitie. Daar door was de deelname van de sterkste nationale formaties al uitgesloten. Van de mogelijkheid om met een B-ploeg te komen, maakten slechts een paar teams gebruik. Alleen Erotic DC en Europólis Groenewoud zijn zaterdag met een tweede ploeg in Philippine aanwezig. Hoewel de deelname aan de 26e Omloop van de Braakman rond uit tegenvalt, heeft de organisa tie nog niet besloten of dat ge volgen zal hebben voor volgend jaar. „We zullen eerst het ver loop van zaterdag maar eens af wachten. Misschien wordt het een fraaie wedstrijd. En dat kan veel goedmaken", meent Spue sens. Wel wordt er aan gedacht om voor de eerstvolgende uitga ve een aantal .Belgische ploegen te benaderen. Bij de dertien ingeschreven ploegen bevinden zich de ploe gen van Erotic Discount. Theo Middelkamp en Zeeuws-Vlaan deren. In deze ploegen bevindt zich wel een aantal kanshebbers om zaterdag na ruim 173 kilome ter als winnaar te worden gehul digd. Erotic DC verschijnt (met Ab Verplanke overigens als ploeg leider, want Rinus Verboom leidt de A-ploeg in de Ronde van Drente) met het zestal Patrick van Passel, Eric Vereecken, Franklin Klaasse, Johan van Schaik, Peter Mol en Jeroen Lenting aan het vertrek. Voor Zeeuws-Vlaanderen rijden onder meer Davy Dubbeldam, Michael Hayman en Nico van de Klundert, terwijl Theo Middel kamp het erepodium van de voorgaande editie, Mario van Vlimmeren, Wilfred Geijs en Frangois Franse, afvaardigt. Kortom, favorieten voldoende in de Zeeuwse ploegen. De 26e Omloop van de Braakman gaat zaterdag om 12.30 uur van start in Philippine. De aankomst wordt om 16.22 uur verwacht. "J ningen. Smerdiek en GPC blij ven de belangrijkste degradatie kandidaten, maar met een voor sprong van slecht twee punten zijn voor Terneuzense Boys de problemen nog altijd niet voor- bij. Een geluk bij een ongeluk: de formatie van Wim Pauw heeft al les nog in eigen hahd, en dat geldt zeker als morgen voor ei gen publiek van GPC gewonnen wordt. Zaamslag speelt uit tegen SKNWK, dat op dit moment de derde plaats inneemt en nog uit zicht op deelname aan de na- competitie heeft. Voor Zaam slag heeft dat duel slechts spor tieve waarde. Vierde plaats In de vierde klasse van het zon dagvoetbal richt de aandacht zich wat de Zeeuws-Vlaamse clubs betreft niet alleen op de strijd om de laatste plaatsen, maar ook op de bezetting van de vierde plaats, die vrijwel zeker deelname aan de nacompetitie inhoudt. Voor de vierde plaats komen nog in aanmerking: Koe wacht, Axel, Philippine en - heel misschien - ook Vogelwaarde, dat samen met Walcheren in de derde periode aan de leiding gaat en daarmee een extra wa pen in handen heeft. Welke bespiegelingen vooraf ook gemaakt worden: duidelijk is dat degenen die nog aan de na- competitie willen deelnemen de komende weken alleen gebaat zijn bij winst en vooral daarom is Koewacht - Vogelwaarde aan staande zondag een blikvanger. Axel gaat zondag op bezoek bij koploper Zieriltzee (waarvan thuis met 1-0 gewonnen werd) en Philippine krijgt in eigen huis Sluiskil tegenover zich. Onder aan de ranglijst kan Steen be langrijke zaken doen door voor eigen publiek Zeelandia naar een nederlaag te spelen. In dat geval worden Zeelandia en Zee land Sport de belangrijkste kan didaten voor degradatie, omdat Sluiskil en Hoofdplaat (dat zon dag thuis Luctor'88 als tegen stander krijgt) zich twee weken terug al vrijwel zeker in veilig heid speelden. Het programma: Morgen (zaterdagi: Eerste klasse' DVS'35-Hoek. Derde klasse: AZW-Colijnsplaatse Boys. Vierde klasse: Terneuzense Boys- GPC en SKNWK-Zaamslag. Zondag. Tweede klasse: HW'24- NOAD. Derde klasse: Terneuzen- Steenbergen en Breskens-BSC. Vier de klasse: Philippine-Sluiskil, Koe wacht-Vogelwaarde, Zierikzee-Axel, Hoofdplaat-Luctor'88 en Steen-Zee- landia. Eerste klasse afdeling: IJzen- dijke-Corn Boys, Oostburg-Hulster- loo, Graauw-Hontenisse, Clinge- Domburg en Ria W-Lewedorpse Boys. van onze volleybalmedewerker TERNEUZEN - Joost Gommers was vijftien jaar volleybaltrai ner van Voorwaarts en is al acht jaar als districtstrainer bij de opleiding van geselecteerde Zeeuwse jeugd betrokken. De oefenmeester uit Terneuzen staat dan ook bekend als honk vast. Tijdens zijn eerste jaar als trainer van de vrouwen van Sa vok bracht de ambitieuze trai ner de Sasse ploeg naar de top van de promotieklas, maar die hoge klassering leidde vorige week indirect tot zijn ontslag. Gommers wil een stijgende prestatiecurve zien en is een trainer met een heldere visie. Het is hem in Sas van Gent niet in dank afgenomen dat hij die naar buiten heeft gebracht. Hij is er de man niet naar om na te trappen, maar stelt nuchter de feiten vast. Gommers (45) leidde bij Voorwaarts de eerste vrouwenploeg van de tweede klasse van het district naar de promotieklas. maar haakte af omdat hij dacht zijn ambities er niet langer te kunnen waarma ken. Hij ging dan ook graag in op een aanbod van Savok, dat na het vertrek van Gerard Gillesen met hem in zee wilde. „Ik heb een gesprek gehad en een proeftraining aan de spelers groep gegeven", weet hij nog. „Het bestuur wilde toen zo snel mogelijk terugkeren naai- de derde divisie. Dat sprak mij na tuurlijk aan, maar na de vakan tie bleek dat twee speelsters, die de meeste verantwoording zou den moeten dragen, definitief waren gestopt. Dat is me tegen gevallen, maar ik neem het Sa vok niet eens kwalijk. Ze wilden een trainer en dan presenteer je je natuurlijk zo goed mogelijk. Maar er zit in deze groep abso luut te weinig kwaliteit om naar de derde divisie te promoveren." Niettemin presteerde Joost Gommers met zijn team vanaf het begin van de competitie goed. Savok ging zelfs tot vóór zijn ontslag aan de leiding en verspeelde de koppositie afgelo pen zaterdag zonder de aan de kant geschoven trainer door een nederlaag tegen Morres/Hulst 2. Berewedstrijd „Ik heb vooraf gezegd dat we in de tweede helft van de competi tie onverslaanbaar zouden zijn", blikt hij terug op de competitie start. „Deze groep kan heel goed presteren, mits iedereen bereid is om twee keer per week met een volledige inzet te trainen. We hebben voor de beker tegen Ekspalvo (tweede divisie) een berewedstrijd gespeeld. Met de zelfde speelsters, die tegen on derste ploegen van de promo tieklas moeite hebben om te winnen. Wat mij het meeste stoorde, was dat ze het niet eens erg vonden dat ze tegen zulke matige ploegen punten ver speelden. Daar ben je als coach een beetje kapot van." Gommers verzekert tot voor kort op' goede voet met de spe lersgroep te hebben geleefd. „Ik kon goed met die meiden op schieten. Savok is een ontzet tend gezellige vereniging. Ik vond er qua sfeer terug wat ik tien jaar geleden bij Voorwaarts had meegemaakt. Maar de meerderheid van de speelsters had niet de intentie om zich technisch en tactisch te verbete ren. Ze wilden alleen maar een beetje bezig gehouden worden. Zwaar trainen is iets anders dan goed trainen. Op dat punt zijn we niet tot elkaar kunnen ko men. Rond kerstmjs ben ik sterk gaan twijfelen of ik bij Savok door moest gaan. Ik heb toen met het team een gesprek gehad over de instelling, zonder dat ik erover gerept heb dat ik zou stoppen. Ruim een maand gele den heb ik mijn beslissing aan het bestuur kenbaar gemaakt. Ik zag er echt geen heil meer in. De voorzitter zei dat hij het had zien aankomen, de spelersgroep reageerde een beetje gelaten." De club maakte echter zelf een vroegtijdig eind aan de verbinte nis. Joost Gommers betreurt de breuk, maar heeft als gevolg daarvan alle tijd om naar een an dere club uit te zien. „Ik moet volgend seizoen wel iets anders hebben", kent hij zichzelf. „Er is een groot tekort aan trainers. Het grootste probleem is dat ik voor mezelf moet beslissen wat ik wil: met een seniorenteam werken, of me op de jeugd rich ten. Ik moet prestatiegericht kunnen werken. Er moet een beetje eer te behalen zijn." Hij vervolgt: „Het lijkt me het mooiste om opnieuw met talent volle jeugd een jaar of vier aan de slag te gaan. Ik ben ervan over tuigd dat het niveau dat Morres met de jeugd haalt, overal haal baar moet zijn. Het zal mis schien wat moeilijker zijn. om dat er bij Morres natuurlijk een groot aanbod is. Maar er wordt bij de andere clubs veel te weinig uit de jeugd gehaald. De oor zaak? Heel simpel De meeste verenigingen hebben nog wel een beetje geld over voor een eer ste of tweede ploeg. Of die pres teren, dat doet er niet toe. Zodra het over jeugd gaat, moet het pro deo gebeuren. Je moet eens kijken wat de topteams in Zee land presteren. De meeste heb ben een recreatieve inslag. Er staat een relatief dure trainer voor de groep, die tevreden is met een klassering in de mid denmoot. Het niveau van de pro motieklas in Zeeland is zeer mid delmatig. Als je dat landelijk vergelijkt, is het niet hoger dan hooguit de eerste klas. Dat is dus allemaal min of meer wegge gooid geld." Jo Everaert Het klinkt allemaal een beetje somber, beseft hij. „Maar het ziet er in Zeeland ook niet rooskleurig uit. Het districtsbe- stuur roept al jaren dat ze willen investeren in de jeugd. Ze heb ben er alleen geen geld voor over. Ik heb het wel eens ge dacht, maar ik wil niet afhaken. Het is nodig om te blijven op bouwen, want volleybal is na tuurlijk een fantastische sport. Ik heb een A-licentie en het - ge zien het niveau hier - nooit de moeite gevonden om mijn B-li centie te halen. Ik ben ervan overtuigd dat ik meer van vol leybal weet dan ik de meeste ver enigingen hier bij kan brengen. Er zijn een paar clubs, die probe ren goed bezig te zijn. Ik denk al leen dat ze het wiel opnieuw wil len uitvinden, Ik heb altijd veel respect gehad voor Jo Everaert, maar ben nooit een grote fan van hem geweest. Je moet met jeugd niet al te voorzichtig zijn. Ik heb altijd geprobeerd om eruit te ha len wat erin zat, terwijl Everaert altijd op veilig heeft gespeeld." „Maar", vervolgt hij, „als vereni ging werken ze natuurlijk prima. Jo heeft ook altijd aangeboden om andere verenigingen te hel pen hoe ze hun jeugdbeleid zou den moeten aanpakken. Daar is veel te weinig op gereageerd. Ik zou best. bij Morres aan de slag willen. Het enige dat erop tegen is, dat alles dan bij één vereni ging terecht komt, die zijn zaak jes toch al voor elkaar heeft." Nieuwe toerclub in Aardenburg AARDENBURG - In Aarden burg is sinds kort een nieuwe toerclub. De club, die de naam Trim u fit (TUF) heeft meege kregen, is op initiatief van Al- bert Galle ontstaan. De toer club is een afscheiding van de tc Aardenburg. De recreatieve le den van deze club werden min of meer gedwongen lid te wor den van de overkoepelende or ganisatie NRTU. Albert Galle: „Het werd gedaan onder het mom van verzekering en zo. De meesten van de recrea tieve leden voelden daar weinig voor. Ze hebben toen aan mij ge vraagd of ik een recreatieve toer club op wilde richten. Een jaar of twaalf geleden ben ik binnen de tc Aardenburg gestart met een recreatieve afdeling." Deze week is Galle al gestart met de wekelijkse trainings avonden. Op dinsdag gaan de re creatieve leden van TUF op pad, terwijl op donderdag de geoefen de toerrijders hun kilometers af leggen. Beide avonden wordt er om 19.00 uur vertrokken vanaf Gasthuis De Jonge Leeuw.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1995 | | pagina 41