Kunstzinnige vorming 'verhuist' PZC Eis tien maanden tegen Hulstenaar voor handel in xtc Hulst wil budget van Sociaal Medisch Team niet verruimen Kruispunt Axel krijgt rotonde B en w Westkapelle tegen vestiging koffieshops Oorlogsmonument in West-Souburg kan er snel komen zeeland 14 Coördinatie moet op termijn in W.-Z.-Vlaamse handen komen weekenddiensten VRIJDAG 31 MAART 1995 van onze verslaggever OOSTBURG/TERNEUZEN - Het dagelijks bestuur van het samenwerkingsverband wel zijnsbeleid West-Zeeuws- Vlaanderen wil de coördinatie van de kunstzinnige vorming niet meer vanuit de gemeente Terneuzen laten verlopen. Het is de bedoeling om de coördina tie van de kunstzinnige vor ming over niet al te lange tijd in handen te geven van een West- Zeeuws-Vlaamse stichting die ook de Centrale voor Jeugd- en van onze verslaggever HULST - Het Sociaal Medisch Team van de Stichting Alge meen Maatschappelijk Werk (AMW) Zeeuwsch-Vlaanderen en scholengemeenschap De Rietvliet moet het dit en vol gend jaar doen zonder finan ciële steun van de gemeente Hulst. De gemeenteraad besloot donderdag dat de formatie-om vang van het AMW groot genoeg is om het project binnen het hui dige budget te kunnen uitvoe ren. Met de afwijzing van het subsi dieverzoek werd een eerder posi tief advies van de welzijnscom- missie genegeerd. Alleen de raadsleden J. van Eek (CDA) en T. Blommaert (D66) verzetten zich tegen die opstelling. ,,U geeft in het voorstel zelf aan positief te staan tegenover het initiatief. Het verbaast me dan Politie betrapt 49 overtreders van verkeerswet MIDDELBURG - De politie Walcheren heeft donderdag avond een snelheidscontrole^e- houden op de Torenweg en Veerseweg in Middelburg. Daar werden 682 voertuigen gecon troleerd. Hiervan reden er 32 te hard. De hoogst gemeten snel heid bedroeg 113 kilometer per uur. Ter plaatse mag maar 70 c.q. 50 km per uur'gereden wor den. In de wijk Dauwendaele werden 58 brom- en snorfietsen gecon troleerd. De berijders daarvan kregen in totaal 19 bekeuringen. ook bijzonder dat het college geen relatief klein bedrag over heeft om het goede werk van het team te ondersteunen. Als we voor drieduizend gulden kunnen meehelpen aan het voorkomen en oplossen van problemen bij de schooljeugd, dan moeten we dat doen", aldus Blommaert. „Ik kan me voorstellen dat het project zichzelf op termijn terug verdient", viel Van Eek hem bij. Verantwoordelijk PvdA-wet- houder P. Weemaes - aanvanke lijk in de welzijnscommissie ook positief over een mogelijke bij drage - draaide de feiten simpel weg om. „De geringe hoeveel heid werk die door het AMW wordt geleverd (twee extra uren per week) is precies waar wij als college op af zijn gegaan in dit voorstel." Weemaes haalde aan dat het project niet uit de lucht is komen vallen en dat de stich ting zelf eerder prioriteiten had moeten stellen in haar jeugdbe leid. Volgende maand krijgt de orga nisatie een nieuwe kans. Dan be ginnen nieuwe gesprekken over de formatie-omvang van het AMW en de daar op afgestemde hoogte van de totale gemeente lijke subsidie per 1 januari 1996. Het collegevoorstel werd verder zonder enig tegensputteren van de andere raadsleden aangeno men. Met weinig woorden besloot de raad ook tot de aanschaf van een computergestuurde chloor- bleekloog- en zwavelzuurinstal latie, ter vervanging van het ver ouderde huidige doseringssys teem in zwembad De Driehoek. Alleen Blommaert en P. Steyaert (Lijst Bruggeman) maakten zich sterk voor het honderdduizend gulden duur dere milieuvriendelijker zoute- lectrolyse-systeem. van een medewerkster MIDDELBURG - Officier van justitie mr H. F. Mos heeft don derdag voor de rechtbank in Middelburg vijftien maanden gavangenisstraf waarvan vijf maanden voorwaardelijk geëist tegen een 25-jarige man uit Hiilst voor handel in ecstasy (xtc) en amfetamine. Hij maak te deel uit van een groep Zeeuws-Vlaamse jongeren die de pretpillen in het disco- en uitgaanscircuit verhandelden. Volgens de officier heeft de man minimaal 6000 pillen en een kleine anderhalve kilo speed verkocht. De groep was actief vanaf de zo mer van 1993 en ging door tot in oktober 1994 22 jongeren werden aangehouden. Vijf van hen. waaronder de hoofddader, zijn begin februari al veroordeeld. De Hulstenaar verkocht de pil len in een discotheek in zijn woonplaats, waar hij als discjoc- key werkte. In het begin ging het om zo'n vijftig pillen per week end en hij liet later ook anderen voor zich dealen. Op de pillen werd fors verdiend. De inkoop prijs was negen gulden en de consumenten telden er vijftien tot 25 gulden voor neer. Vanaf oktober '93 bracht hij het spul ook in een discotheek in Loke ren (België) aan de man. Hij zei zelf nooit xtc te hebben geslikt en ook nooit iets aan vrienden en kennissen te heb ben verkocht. Ruiterlijk beken de hij zijn afkeer van de werking van het spul. „Als ze wat slikken kunnen ze geen zinnig woord meer uitbrengen", beschreef hij de invloed van de drug op zijn klanten. Naar eigen zeggen had hij niets aan de handel overge houden, maar getuigen wisten te melden dat hij altijd veel geld bij zich had. Hij wapperde geregeld met Belgische 10.000 frankbiljet- ten. De officier zag hem als een 'grote jongen' in het circuit. „Hij beseft wat de gevolgen van het gebruik zijn", constateerde Mos, „vooral de combinatie van xtc met alco hol kan fataal zijn." Hij nam de Hulstenaar vooral kwalijk dat hij ook aan kinderen van zestien, zeventien jaar had verkocht. De man was tevens bezit van een alarmpistool ten laste gelegd, dat bij de huiszoeking in oktober werd gevonden. Tegen een 26-jarige man uit Sas van Gent is 140 uur dienstverle ning en drie maanden voorwaar delijk geëist voor zijn rol in de pillenhandel. Hij raakte er in ok- Jongerenwerk (SJC) en Welzijn voor Ouderen (SWO) onder haar hoede neemt. De coördinatie van kunstzinni ge activiteiten in West-Zeeuws- Vlaanderen was een aantal jaren in handen van de stichting Toonbeeld in Terneuzen. Toon beeld werd ondergebracht bij de gemeente Terneuzen en daarom acht het bestuur van het samen werkingsverband West- Zeeuws-Vlaanderen de tijd rijp om de coördinatie van kunstzin nige activiteiten vanuit West- Zeeuws-Vlaanderen te gaan ver zorgen. „We hebben geen klachten over de samenwerking met Terneu zen. maar we denken dat het goed is de coördinatie in eigen hand te nemen", verklaart de Oostburgse welzijnswethouder L. Cuelenaere-Faas. „Zo'n maat regel zou ook de werkgelegen heid in de West-Zeeuws-Vlaam- se regio ten goede kunnen ko men." Het voornemen om de coördina tie van de kunstzinnige vorming zelf te gaan verzorgen, kwam vo rig jaar augustus al aan de orde tijdens een vergadering van het algemeen bestuur van het Sa menwerkingsverband West- Zeeuws-Vlaanderen. De meeste bestuursleden stelden zich toen op het standpunt, dat de coördi natie van de kunstzinnige vor ming uitgevoerd dient te worden door een particuliere instantie. Cuelenaere-Faas: „Op dit mo ment wordt een onderzoek ge daan naai- de eventuele privati sering van de kunstzinne vor ming. Het is de bedoeling de SJC en de stichting Welzijn voor Ou deren bij de samenwerking te betrekken. Maar dat fusieproces vergt meer tijd dan we aanvan kelijk verwachtten en dat komt onder meer, omdat de verhui zing van de SJC en de SWO naar één gebouw vertraging heeft op gelopen." Hetdagelijlcs bestuur van het Samenwerkingsverband Wel zijnsbeleid wil daarom de coör dinatie van de kunstzinnige vor ming nog een tijdje vanuit de ge meente Terneuzen laten verlo pen door een werknemer die op contractbasis is aangesteld. Het bestuur wil de afspraken met de gemeente Terneuzen continue ren totdat het onderzoek naar de inrichting van de kunstzinnige vorming in West-Zeeuws-Vlaan der en is afgerond. Het bestuur vindt dat het resultaat van het onderzoek in ieder geval vóór 1 juni 1996 bekend moet zijn. De ontwikkelingen rond de kunstzinnige vorming komen dinsdag 4 april aan de orde tij dens een vergadering van de Welzijnscommissie. Deze verga dering wordt gehouden in het stadhuis van Sluis en begint om 19.30 uur. Ook het voorstel om de welzijnscommissie op te hef fen komt op deze vergadering aan de orde. De coördinatie van kunstzinnige activiteiten moet, als het aan het dagelijks bestuur van het samenwerkingsverband welzijnsbeleid West-Zeeuws-Vlaanderen ligt, weg bij de stichting Toonbeeld in Terneuzen. foto Charles Strijd tober vorig jaar bij betrokken naar aanleiding van een feest dat hij met vrienden organiseer de. De makkers legden 650 gul den bij elkaar, waarvoor zij een partij pillen kochten waarvan de 150 feestgangers vrijelijk moch ten snoepen. „Alles ging op, we kwamen zelfs tekort", vertelde hij ter zitting. Achteraf stelde hij vast dat het 'niet zo gezond' was. Hij zag dat bij gebruikers alle remmen los gingen en dat sommigen ervan moesten overgeven. Later kocht hij nog eens een partij pillen, maar die bevielen minder goed. „Ik ben daar niet zo lekker van geworden", zei de Sasenaar. De officier schatte dat de man zo'n 1500 tot 2000 pillen door zijn handen had laten gaan. Hij sprak hem erop aan dat hij zich ervan bewust was geweest dat de xtc niet echt gezond was: „Als je ervan moet kotsen is het niet goed voor je lijf', zei Mos. De Sassenaar was ook in het bezit van 300 gram hennep, zeventien lsd-trips, een pistool met muni tie en enkele verboden handwa pens. die bij een huiszoeking in zijn woning waren gevonden. De rechtbank doet 13 april uit spraak. NW-ENSTJOOSLAND Inzameling - De hervormde diakonie van Nieuw en Sint Joosland houdt zaterdag 8 april een geld-inzamelingsactie voor Poolse kankerpatiëntjes die ver pleegd worden in het kinderzie kenhuis te Gdansk. Van het in gezamelde geld worden medicij nen voor deze kinderen gekocht die ter plaatse door leden van de diakonie worden afgegeven. Een rotonde op het kruispunt Zuidsingel/Rooseveltlaan en een nieuwe asfaltlaag op de Zuidsin gel moeten de verkeersveiligheid verhogen. foto Charles Strijd van onze verslaggever AXEL - Automobilisten en andere verkeers deelnemers kunnen over niet al te lange tijd weer met een veilig gevoel over de Zuidsingel in Axel rijden. Op initiatief van de directie milieu en waterstaat van de provincie Zee land en de gemeente Axel wordt een rotonde aangelegd op het kruispunt Zuidsingel/Roo seveltlaan. Bovendien voert de directie mi lieu en waterstaat een aantal werkzaamheden uit om de verkeersveiligheid op de Zuidsingel te verbeteren. „Het werd hoog tijd om de verkeersveiligheid op het kruispunt Zuidsingel/Roosevelt en in de Zuidsingel te verbeteren, want de situatie was heel gevaarlijk", zegt een woordvoerder van de directie milieu en waterstaat. „De afgelopen ja ren hadden we op het kruispunt te maken met diverse aam-ij dingen waarbij mensen letsel op liepen en een groot aantal bijna-ongelukken." De door de directie milieu en waterstaat uitge voerde werkzaamheden bestaan naast de aan leg van de mini-rotonde uit het aanbrengen van een nieuwe asfaltlaag in de Zuidsingel. De werkzaamheden zijn begin maart begonnen en het is de verwachting dat het karwei half mei geklaard is. „Door de werkzaamheden zijn het motorcros sterrein, het golfveld, het 'zweefvliegterrein en het natuurgebied Smitsschorre niet via de Zuidsingel bereikbaar", aldus de woordvoer der van de directie milieu en waterstaat. „En we hebben daarom met borden een omleiding uitgezet via de parallelweg met de Tractaat- weg." van onze verslaggever WESTKAPELLE - B en w van Westkapelle willen geen koffie shops toelaten waar soft drugs worden verkocht. Het college vindt dat de oogluikend toege stane verkoop van de verdoven de middelen maar moet plaats vinden in Vlissingen en Middel burg. De gemeenteraad behan delt donderdag 6 april de wijzi ging van de Algemene Politie Verordening (APV) waarin een artikel wordt opgenomen dat de gemeente een koffieshop kan sluiten als deze overlast veroor zaakt. Vorig jaar december verscheen een nota over soft-drugsbeleid, die was samengesteld door de burgemeesters, het openbaar ministerie en de politie. Daarin werd gepleit voor navolging van het landelijke gedoogbeleid. Dat beleid bevat onder meer criteria onder welke omstandigheden justitie strafrechtelijk kan op treden tegen de handel in soft drugs. Volgens het openbaar ministerie in Zeeland zijn er onvoldoende motieven om voor Zeeland een uitzonderingspositie te claimen voor het landelijke beleid. Door de handel van soft drugs via be kende verkooppunten te con centreren kan de verkoop enigs zins gecontroleerd en beheerst worden. Voor Walcheren geldt het crite rium van één koffieshop per MIDDELBURG Welfare - De welfare-afdeling van het Rode Kruis in Middel burg houdt op 3 en 4 april twee openbare verkopingen. De stand met handgemaakte arti kelen staat op maandag 3 maart van 14 tot 15.30 uur in het Mid delburgse verzorgingstehuis Rustenburg aan de Vrijland straat. Dinsdag 4 april zijn de welfare-medewerkers (eveneens van 14 tot 15.30 uur) in bejaar dentehuis Nieuw Sandenburgh in Veere. Naast de verkoop van diverse ar tikelen, vindt er op beide dagen ook een verloting plaats, 1 APRIL 1995 CENTRAAL ALARMNUMMER Huisartsen: Terneuzen, zat. 08.00-zon. 08.00 uur: H. J. W. A. Meijerink, Beet- hovenhof 3b, tel. 13768. zon. 08.00-ma. 08.00 uur: N. Waalewijn, Oostelijk Bolwerk 12c, tel. 14000. Spreekuur 11.30 en 17 uur. Oostburg, Aardenburg en Zuid- zande, vrij. 17.30-ma. 08.00 uur: H. D. Bruggeman, Nieuwstraat 53, Oostburg, tel. 01170-52121. Cadzand, Retranchement en Sluis: M. H. M, de Meijer, Bad huisweg 42, Cadzand, tel. 01179- 1366. Biervliet, Hoofdplaat en IJzen- dijke vrij. 18.00-ma. 08.00 uur: J. K. Slingerland, Biervliet, tel. 01152-1345. Breskens en Groede: A. G. Her- manides, Dorpsstraat 17, Bres kens, tel. 01172-1566. Axel en Zaamslag, vrij. 17.00 - ma. 08.00 uur: W. L. Fraanje, Plein 42, tel. 01153-1244. Spreekuren zat. van 10-10.30 en 16-16.30 uur. Sas van Gent e.o., vrij. 18.00-ma. 08.00 uur: M. Dierick, Graaf Jansdijk A 185, Westdorpe, tel 52525. Spreekuur zat. 10.00 uur op Bol werk Oranje 2. Hulst vrij. 18 - zon. 24 uur: J. Lips en J. Roks, Gr. Bagijne- straat 16, tel. 01140-13373. Spreekuur 11 en 17 uur. Hoek, Sluiskil, Philippine: J. P. Neeteson, J. Hobeinstraat 8, Philippine, tel. 01159-1769. Spreekuur 12.00 uur. Kloosterzande en Hontenïsse vrij. 17.00-ma. 08.00 uur. W. J. ter Burg, Cloosterstraat 29, tel. 01148-1377, spreekuur zat. 11.30 uur in de praktijk Groenendijk 52. Tandartsen: West-Zeeuwsch-Vlaanderen: A. C. R. Bracké, Burg. v. Zuijen- straat 81, Breskens, tel. 01172- 2714. Spreekuur 12-12.30 uur. Oost-Zeeuwsch-VIaanderen: G. P. E. M. de Mey en T. V. R. Dusar- duyn, Tivoliweg 49, Hulst, tel. 01140-14075. Spreekuren zat. 10-10.30 en 18- 18.30 en zon. 12-12.30 uur. Apotheken: Terneuzen, zat. 08.30-17.30 en zon. 11.30-12.30 en 17-18 uur: A. J. Klaassen, Winkelcentrum Zuidpolder, tel. 12090. Axel, zat. 10-11 en 16-17: Apo theek -Axel, Oranjestraat 6, tel. 01155-62888. Hulst,zat. 11-12 en 15.30-17.30 en zon. 11-11.30 en 16.30-17.30 uur: Apotheek Hulst, Dubbele Poort 7. tel. 01140-14255. Oostburg en Zuidzande, zat. 10- 12.30 en 13-16.30 en zon. 11.30- 12.30 en 17.30 en 18.30 uur: Apo theek Oostburg, Burchstraat 16, tel 01170-52170. Dierenartsen: Terneuzen, Axel, Zaamslag: M. P. Schaub, Zaamslag, tel. 01153- 1366. Spreekuur zat. 11-12 uur, Bastionstraat 3, Axel. Hulst en Hengstdijk: R. T. Ver sol en J.C. Versol-ten Hoopen, Hengstdijk, tel. 01148-2365. Spreekuur Uzendijke: Dierenarts van de 1 Vijver, tel. 01176-1388 bgg. 01174-8424. Spreekuur zat. 13 en zon. 12 uur in de dierenkliniek, Terneuzen: J. P. de Vos en A. Burm, Van Diemenstraat 83, tel. 01150-19628. Spreekuur zat. van 12.30-14.00 uur. Terneuzen: Peter de Vos, Van Steenbergenlaan 7, tel. 01150- 96425. Spreekuur zat. van 12.00- 13.00 uur. Breskens, Aardenburg en Sluis: E. van Bruinessen-Kapsenberg, tel. 01177-2398. Spreekuur 13.00-13.30 uur, Brou werijstraat 8 te Oostburg. Oostburg: J. P. J. v. d. Vijver, Si- rius 1, Oostburg, tel. 01170- 52103. Sas van Gent: E. O. M. David, I Westdam 54, tel. 01158-53800, j spreekuur zat. 11.00-12.00 uur. St. Jansteen e.o.: A.E. de Bruyn, Tempelier 34, tel. 01140-12701. Spreekuur 11.00 - 12.00 uur. Thuiszorg: Stichting Thuiszorg Zeeuwsch-Vlaanderen voor spoedgevallen dag en nacht be- j reikbaar: West-Zeeuwsch- Vlaanderen: Telefoonnummer 01170-56500, Kanaalzone: Tele foonnummer 01150-74500, Oost- Zeeuwsch-Vlaanderen: Tele foonnummer 01140-83500. Verloskundigen: Kanaalzone en Oost- Zeeuwsch-Vlaanderen: Mw. H. Haak, Anthonie van Dijckstraat 32, Axel, tel. 01155-63982. Stichting Provinciale Kraam zorg Zeeland, kraamcentrum Zeeuwsch-Vlaanderen, dag en nacht bereikbaar via tel. 01150- 74555. Pastorale zondagdienst: Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen, zon. 12 - ma 24 uur: P. v.d. Vee ken, Hulst, tel. 01140-19240. West-Zeeuwsch-Vlaanderen, zon. 12 - ma 24 uur: M. Janssen, tel. 01178-61208. Kanaalzone, zon. 12 - ma. 24 uur: E. Erpelinck, tel. 01158-1661. SGP bezorgt anti-vloek-poster TERNEUZEN - Het Terneuzen- se stadhuis hangt binnenkort vol met oproepen om de naam des Heren te eerbiedigen. P. Ha melink (SGP) beloofde donder dag tijden de raadsvergadering een aantal posters van de Bond tegen het Vloeken in het stad huis te verspi-eiden. Ook elders in de gemeente zullen 'op daar toe geëigende' plaatsen affiches worden geplakt. Op de fracties van SGP en GPV/ RPF na wilden de Terneuzense politici geen uitdrukkelijk vloekverbod in de Algemene Plaatselijke Verordening opne men. Een oproep tot fatsoenlijk taalgebruik zou ook via posters gedaan kunnen worden, stelde J. van Mil (D66) tijdens een com missievergadering. Hamelink zag wel kans dergelijke affiches voor niets te leveren en burge meester R. Barbê verzekerde hem dat hij ze op bepaalde plaatsen mag ophangen. Capaciteit van gemaal Loohoek moet omhoog POORTVLIET - De tandwiel kast van het gemaal Loohoek te Poortvliet moet worden gerevi seerd en de capaciteit van het gemaal moet omhoog. Dit stelt het dagelijks bestuur van het Thoolse waterschap voor aan de algemene vergadering. De kosten van de operatie bedra gen zo'n 3,5 ton. De kwestie komt aan de orde tij dens de bijeenkomst van de al gemene vergadering dinsdag 4 april in Sint Annaland. Wordt dan ingestemd met het plan, dan moet tevens duidelijk wor den waai- het geld vandaan moet komen. De tandwielkast van het gemaal vertoont al langer 'ern stige problemen', waartegen en kele reparaties nog niet hebben geholpen. Revisie moet nu uit komst bieden. van onze verslaggever OOST-SOUBURG - Als oud- stoottroeper komt de Soubur ger J. Filius regelmatig op oor logsherdenkingen. Maar daar voor moet hij wel uitwijken naar elders. „Dan kom je weer terug in Souburg en dan is er niets." Al jaren mist hij een ge denkteken 'ter ere van al die mensen die in oorlogstijd het le ven lieten'. Vorig jaar decem ber, na de onthulling van het bronzen melkmeisje bij het Ronde Putje was voor hem de maat vol. „Het Putje is maar een legende; de oorlog was werke lijkheid. We missen écht een monument." Met een ingezonden brief in de PZC maakte Filius de Souburg- se tongen los en samen met G. C. J. Uijt de Haag riep hij het Comité Gedenksteen Souburg in het leven. In januari dienden zij een plan bij de gemeente Vlis singen in: een gedenksteen met de oudtestamentische tekst 'Opdat het nageslacht het wete' in het plantsoen op de kop van het Marnixplein in West-Sou burg. De reactie was uiteindelijk gematigd positief: de gemeente bleek bereid de helft van de kos ten, ongeveer 4.000 gulden, op zich te nemen. Over het ontwerp waren de bestuurders iets min der enthousiast. Liever hadden zij iets meer eigentijds gezien. „Maar in Souburg moet je geen kunst hebben", vindt Filius. Naar schatting honderd Oost-1 en Westsouburgers lieten tij-1 dens de oorlogsjaren het leven. Filius: „De eerste was marine- t man Poortvliet in 1939; de laat ste soldaat Arendse, die in 194) in Nederlands-Indië sneuvelde. Wij zijn ze niet vergeten: de veer tig doden van het bombarde ment, de klasgenoten die bij het spelen door explosies omkwa men en die joodse familie bij ons op Tuindorp. Die mensen moes ten op een dag ineens naar Am sterdam. Ze moeten nog terug komen. Dat vergeet je nooit." Vóór 5 mei Haast is geboden, want het co mité wil het monument vóór 5 mei hebben gerealiseerd. De werkzaamheden nemen de le- J den geheel in eigen hand. „Ik ken de hele bouwwereld, dus dat j moet lukken", zegt de vuttende bouwvakker Filius. Het enige probleem is de resterende 2.000 gulden voor de gedenksteen. „We hebben de zaak aangezwen geld. maar geen kans gezien om een kas te vormen. Het komt dus nu een beetje uit de schooi- hoek", zegt Uijt de Haag. „Na vijftig jaar kunnen we echt niet meer met de pet rond", denkt ook Filius. „We hopen nu op toe zeggingen van twintig mensen die honderd gulden willen ge ven. Het zou toch erg zijn als dat in Souburg niet is op te bren gen." twintigduizend inwoners. De 'markt' kan vanuit die beide ste den ruimschoots bediend wor den. In het districtsoverleg (poli tie, burgemeesters en openbaar ministerie) is die kwestie aan de orde geweest. De conclusie luid de dat er in de andere gemeen ten op Walcheren geen enkele behoefte bestaat aan het gedo gen van koffieshops. Het open- baai' ministerie heeft toegezegd dat tegen vestiging van ver kooppunten van soft drugs in de gemeente onmiddellijk wordt opgetreden. Heidetum bij uw huis? Tennisbanen om'dë hoek? Blijvend vrij uitzich.t? Marmeren keuken? Café op loopafstand? Tweepersoons badkuip? Zet 't groot in de krant, want je huis in de krant brengt mensen over de vloer. En de makelaar weet van wanten en kranten

Provinciale Zeeuwse Courant | 1995 | | pagina 40