Bekendmaking Een dag zonder krant is een waard zonder gasten. "Help ons en zeg 't voort, zeg 't voort" Vraag het gratis demonstratiepakket aan. Rabobank 8 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT WOENSDAG 15 MAART 1995 Wet verontreiniging oppervlaktewateren Vergunning voor het storten van specie De Minister van Verkeer en Waterstaat maakt ter voldoening aan de Algemene wet bestuursrecht het volgende bekend. Bij besluit van 1 maart 1995, nr. AW 193086, is aan de hoofdingenieur-directeur van de Rijkswaterstaat in de directie Zeeland vergunning ingevolge de Wet verontreini ging oppervlaktewateren verleend voor het storten van specie afkomstig van jaarlijkse onderhouds- of schoonmaakwerkzaam- heden in de deurkassen van de roldeuren van de Krammersluizen en van de sluizen van Hansweert. Terinzagelegging Het besluit, alsmede het ontwerp besluit en andere van belang zijnde stukken liggen van 15 maart 1995 tot en met 25 april 1995 ter inzage op de volgende adressen en tijdstippen: 1. Rijkswaterstaat, directie Zeeland, Koe straat 30 te Middelburg op werkdagen van 09.00 uur tot 12.00 uur en van 13.00 uur tot 16 00 uur (kamer 156) 2. Gemeentesecretarie van Reimerswaal, Oude Plein 1 te Kruiningen, op werk dagen van 09.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 16.00 uur, alsmede op iedere donderdag tussen 17 00 en 20.00 uur Om de stukken op donderdag tussen 17.00 en 20.00 uur in te zien, dient vooraf tijdens kantooruren telefonisch een afspraak te worden gemaakt (01130-95315). 3 Gemeentesecretarie van Bruinisse, Molenstraat 65 te Bruinisse op werk dagen van 09.00 uur tot 12.00 uur, alsmede buiten de kantooruren na voorafgaande telefonische afspraak (01113-1251). Beroep en voorlopige voorziening Tegen het besluit kan tot en met 25 april 1995 beroep bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State worden ingesteld door: a. degenen die bedenkingen hebben inge bracht tegen het ontwerp; b. de adviseurs die gebruik hebben ge maakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp zijn aangebracht; d. degenen aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp Het gemotiveerde beroepschrift dient te worden gezonden aan de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag, met ten minste een vermelding van de naam en het adres van de indiener, de dagtekening van het beroep, een vermelding van het bestuurs orgaan dat het besluit heeft genomen en de datum en het kenmerk van het besluit. Het besluit wordt op 26 april 1995 van kracht tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het verzoek tot het treffen van een voor lopige voorziening moet worden gericht aan de Voorzitter van voornoemde afdeling. Het besluit wordt niet van kracht voordat op een dergelijk verzoek is beslist. Van de indiener van een beroepschrift/ver zoek tot het treffen van een voorlopige voorziening wordt een bedrag aan griffie- geld geheven. Omtrent hoogte hiervan, de wijze waarop en de termijn waarbinnen u dit dient te betalen kunt u zich in verbinding stellen met de secretarie van de voor noemde afdeling. Den Haag, 15 maart 1995, de minister van Verkeer en Waterstaat, namens deze, de directeur-generaal van de Rijkswaterstaat, voor deze, de hoofddirecteur Water, ir J.R, Hoogland Ministerie van Verkeer en Waterstaat Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat Onze lentewens in 1995: watervoorziening voor meisjesschool in Bobo-Dioulasso. Burkina Faso, en inrichting kindercentra in Jenin, Westelijke Jordaanoever. Vraag de informatie en maak een bedrag over. Help ons: "Zeg 't voort, zeg 't voort". Geef de wereld een toekomst: begin met de jeugd! UNESCO Centrum Nederland Oranje Nassaulaan 5, 1075 AH Amsterdam Maak het uzelf makkelijk met Rabo Telebankieren. Uw bankzaken lekker rustig thuis regelen op het moment dat het u het beste uitkomt. Bij de Rabobank kan dat. Met Rabo Telebankieren. Via uw PC krijgt u 24 uur per dag, zeven dagen in de week, met één druk op de knop uw meest actuele saldo op het scherm. Spaar- of betaalopdrachten wijzigen is al even simpel. En invoeren ook. U krijgt snel een overzicht van bijvoor beeld uw woonlasten of autokosten. En dan is er nog de zogenaamde agendeerfunctie. Waardoor u nooit meer te vroeg of te laat betaalt. Wilt u gratis kennismaken met Rabo Telebankieren? Vul onderstaande bon in. U heeft het informatiepakket binnen een week in huis. Stuur mij het gratis demonstratiepakket Rabo Telebankieren. Naam:MA/ Adres: Postcode/woonplaats: Telefoonnummer overdag: Stuur de bon in een ongefrankeerde envelop naar Rabobank Nederland, Antwoordnummer 42,5600 VB Eindhoven. New Fast. Van 1 nieuwe heerlijk zittende stretch katoen is deze broek met elegante splitjes. In kit en taupe. 38-46 New Fast. Tweekleurige katoenen streep- /"v broek. Mooi aansluitend 5-pockets s F model zonder tailleband. 38-46 y y New Fast. 5-Pockets streepjeans in ecru/blauw of ecru/zand. Katoen. 38-46 Yessica. Nieuw: stretch katoen. Sluit mooi aan en 't draagt fantastisch. Dit vlotte model met riem is er in maïs en kit. 38-46 New Fast. Katoenen broeken in vrolijke strepen zijn nieuw. Deze is er in blauw/ geel/beige of rood/kaki/blauw. 38-46 New Fast. Zwierige loose fit zomerjeans van dunne katoenen denim in blue of ecru. 38-46

Provinciale Zeeuwse Courant | 1995 | | pagina 8