WOV-protest bij minister PZC Nieuw wachthuis voor marine Werkstraf voor inbraak bij caravanbedrijf Hulst 14 CDA fractie wil eind aan geruzie tussen Valkenisse en school Provincie wil nadere studie vervuild terrein oliehandel Sloop portiek wegens vandalisme valt in Klarenbeek slecht Gedeputeerde vindt 240 hulzen erbij vooi Aqua Delta te veel Peuterspeelzaal wil van gemeente meer geld voor onderhoud: streek Jorritsma wordt voorbereid op gesprek met provinciebestuurders ZATERDAG 4 FEBRUARI 1995 Bagger surfplek Zoommeer kan in aan te leggen vogelgebied van orize verslaggever SINT MAARTENSDIJK Rijkswaterstaat wil plannen voor aanleg van een vogelge bied bij de Speelmansplaten aan het Zoommeer koppelen aan verbetering van het nabij gelegen surfgebied. V.o.f. Strand Oesterdam Tholen had om die koppeling verzocht. Rijkswaterstaat kwam eerder met de plannen voor het vogel- gebied. Het surfgedeelte is te ondiep ge worden. De bedoeling is nu het vogelgebied aan te leggen met grond die wordt gebaggerd uit het surfgedeelte. Zo worden twee vliegen in één klap gevan gen. Het surfwater zal zo'n drie tot vier meter diep worden. Het vogelterrein moet bestaan uit in hoogte variérende dijkjes en plassen van verschillende diep te. Het Thoolse college van b en w heeft afgelopen week 'ja' gezegd tegen de plannen. Uitvoering daarvan is volgens b en w goed voor de aantrekkingkracht van de Speelmansplaten, Voor de zo mervakantie moet aan het kar wei worden begonnen. Brandweer Goes blust branden in schuur en huis van onze verslaggever GOES - Met groot materieel is de Goese brandweer donder dagavond uitgerukt om een brand in een schuur achter het gebouw van het Leger des Heils aan de Ravelijn de Groene Ja ger te blussen. In de schuur was oud papier opgeslagen en er stond een aanhangwagen in. De papiervoorraad en de schuur zijn geheel in rook opgegaan. De aanhangwagen kon op tijd wor den weggehaald. De brand ontstond om half ne gen. Hoeveel schade er is ont staan, is nog niet bekend. De po litie tast in het duister over de oorzaak. Diezelfde avond brak ook brand uit in de keuken van een woning aan de Raiffeisenstraat in Sint Annaland. De benedenverdie ping van het huis brandde voor een groot deel uit. De bewoners, respectievelijk 46 en 52 jaar oud. kwamen met de schrik vrij. Bij de buren ontstond rookschade. De brand brak om half acht uit. De oorzaak is nog onbekend. van onze verslaggever HEINKENSZAND - Agrariërs uit vijf Borselse kernen hebben een protestbrief gestuurd aan minister Jorritsma (verkeer en waterstaat) over de aanleg van tracé 3 van de WOV. De over heid zou veel te weinig aan dacht hebben voor mogelijke problemen van de boeren in dien het tracé er komt. Zij vre zen onder meet- kaveldoorsnij ding, geluidsoverlast en ver kleining van hun bedrijven. Ook Delta Anders en de dorpsra den van Baarland, Borssele, Driewegen, Ellewoutsdijk, 's- Heerenhoek en Oudelande, als- Veel overlast door brandje bij Vitrite van onze verslaggever MIDDELBURG - Een brand in een luchtbehandelingsunit van lampvoetenfabriek Vitrite in Middelburg heeft vrijdagavond voor betrekkelijk weinig scha de, maar veel overlast gezorgd. Ruim dertig brandweerlieden van de Middelburgse brand weer en de bedrijfsbrandweer van Vitrite bestreden vanaf on geveer 18 uur de brand. Het personeel werd voor de vei ligheid twee uur geëvacueerd. De brandweer had de brand in drie kwartier onder controle. De precieze schade is niet bekend, maar is waarschijnlijk gering. Er- zijn geen gewonden gevallen; ook is er door de brand geen ge vaar voor de omgeving ont staan. De vermoedelijke oorzaak van de brand zijn volgens comman dant van dienst J. J. van den Boom van de brandweer las- en slijpwerkzaamheden. Daardoor begon in de loop van de middag aangekoekt stof en vuil in de luchtunit te schroeien. Toen te gen de avond.een felle brand ont stond, werd de brandweer van Middelburg erbij geroepen. Die rukte met vier blusvoertuigen, een ladderwagen en een alge meen hulpverleningsvoertuig uit. De moeilijkheid van de brand was niet zozeer de om vang van de brand, maar de plaats - vlak onder het dak - en het feit dat hij woedde in een ge sloten systeem. mede de werkgroepen 'Ons Dorp Hoedekenskerke' en 'Ellewouts dijk zegt nee tegen WOV'. de ac tiegroep 'WOV drie nie' en de Stichting Leefbaar Zeeland heb ben protestbrieven naar- de mi nister verzonden. De brieven lo pen vooruit op een gesprek dat Jorritsma woensdag 8 februari heeft met Zeeuwse provinciebe stuurders. Dan wordt onder meer gesproken over de rijksbij drage aan de oeververbinding. Achterhaald De boeren menen dat de werkge legenheid in de agrarische sec tor onder druk komt bij aanleg van genoemd tracé. Sommige bedrijven zouden wellicht moe ten wijken doordat ook aanleg van een bos bij het Sloegebied is gepland. Delta Anders noemt het concept achterhaald en het rendement van de verbinding voor de Zeeuwse economie te ge ring. De dorpsraden stellen onder meer dat tracé 3 te veel negatie- Gewonden bij steekpartij in Bruinisse van onze verslaggever BRUINISSE - Bij een vechtpar tij in de Acacialaan in Bruinisse zijn donderdagavond twee in woners van Bruinisse door mes steken gewond geraakt. De slachtoffers, mannen van 35 en 37 jaar, werden gestoken in de halsstreek en in de buik. Ze zijn overgebracht naai- het Zweedse Rodekruisziekenhuis in Zierikzee en verkeren buiten levensgevaar. De politie heeft Het marinecomplex inRitthemheeftnu een volwaardig wacht-onderkomen. foto Ruben Oreel van onze verslaggever RITTHEM - Wachtlopers van de Koninklijke Marine bij de mu nitie-opslag in Ritthem kunnen medio maart terecht in een nieuw wachtgebouw. Op dit moment leggen bouwvakkers de laatste hand aan het nieuwe en verbeterde pand. Het voormali ge wachthuis uit de jaren vijftig wordt niet gesloopt, maar krijgt een nieuwe bestemming: een kantine voor de manschap pen. De nieuwbouw was nodig omdat het oude pand sterk verouderd bleek. Wachtlopers konden onvoldoende hun taak uitvoeren. Het nieuwe pand moet dergelijke problemen uit de wereld hel pen. Voordat het oude pand wordt omgedoopt tot kantine moet het een flinke opknapbeurt ondergaan. De beveiliging van het depot was eerder al verbeterd. Rond het complex staat een geheel nieuw hek. Behalve de jaarlijkse op knapbeurt worden de munitiebunkers, die half boven én half on der de grond zitten, met rust gelaten. van een medewerker TERNEUZEN - Officier van Justitie mr J. M. Huijgen eiste vrijdag op de zitting van de Ter- neuzense politierechter tegen een 23-jarige man uit Breskens en een 22-jarige man uit Zierik zee twee weken onvoorwaarde lijke gevangenisstraf voor in- van onze verslaggever ZOUTELANDE - De CDA-frac- tie in de gemeente Valkenisse wil een einde maken aan de ver stoorde verhouding tussen het bestuur van de Willibrordus- school in Zoutelande en het col lege van burgemeester en wet houders. De afgelopen jaren zijn over diverse zaken verschillen van mening gerezen tussen de protestants-christelijke school en het college. Volgens het CDA heeft dat geleid tot een 'volhar ding in standpunten', waardoor een 'onhoudbare situatie' is ont staan. In een brief aan de com missie bestuurszaken wil de fractie aandacht vragen voor de slepende kwestie. Het bestuur van de school is op 1 januari gefuseerd met dat van De Zeester in Meliskerke en de Bergpadschool in Grijpskerke. De gemeenten Mariekerke en Valkenisse kregen het verzoek om de fusiekosten a 7.500 gulden te dekken. Mariekerke ging daarop in; het college van Valke nisse voelde daar weinig voor, omdat het niet gekend was in de plannen en omdat met de fusie geen direct gemeentelijk belang is gemoeid. Het voorstel van het college het subsidieverzoek af te wijzen werd donderdag getorpe deerd door de gemeenteraad. Knarsetandend moesten b en w toezien hoe een raadsmeerder- heid zich achter het CDA-voor- stel schaarde om wèl een evenre dige bijdrage (2.500 gulden) te verstrekken. De subsidiekwestie is de enige oorzaak van de verstoorde rela tie. Vorige zomer dreigde de ge meente 174.000 gulden te moe ten toeleggen op de verbouwing van de Willibrordusschool. Het schoolbestuur had verzuimd - evenals vele andere scholen in den lande - tijdig een kopie van de bouwopdracht naar het mi nisterie van onderwijs te sturen. Daardoor kon de gemeente, die de werkzaamheden had voorge financierd, het geld niet meer bij het ministerie terugvorderen. De procedure om het geld alsnog terug te krijgen loopt nog. On dertussen verhaalt de gemeente wel het renteverlies, zo'n 12.000 gulden per jaar, op het schoolbe stuur. Het laatste maanden bakke leien de school en de gemeente ook over de problemen met de afvoer op het schoolplein. Als het regent komt het rioolwater omhoog. „Het is een onhoudba re situatie", vindt schooldirec teur R. M. A. Molenaar. „Bij overvloedige regenval, zoals de afgelopen tijd, staat het school plein blank. Je leert ermee leven, maar het blijft een bron van er gernis." De school, de aannemer en de gemeente wijzen naar el kaar als het gaat om wie er ver antwoordelijk is. „Wij willen niet met een beschul digende vinger wijzen naar de school of de gemeente", zegt CDA-fractievoorzitter K. W. F. Wouters-Kleinepier. „De school wil gewoon duidelijkheid van za ken en dat is tot nu toe niet mo gelijk gebleken. Dat vind ik heel triest. We zeggen nu alleen tegen het college: zo kan het niet lan ger, doe er iets aan. Je kunt met wat redelijkheid al een heleboel oplossen." A. Francke, voorzitter van het schoolbestuur, bevestigt dat er 'wat problemen zijn gerezen'. „Aan beide kanten zijn er fouten gemaakt, maar ik vind dit niet het moment om daar nu via de pers inhoudelijk op in te gaan. Wij willen als nieuwe vereniging het liefst met een schone lei be ginnen." Een openhartig ge sprek met de wethouder lijkt hem de beste oplossing. „Ik heb alle hoop dat we er uit komen." Ook wat wethouder van onder wijs L. Jobse-Schreijenberg be treft staat de deur open. „We blijven streven naar een norma le verstandhouding, maai" sa menwerking moet wel van twee kanten komen. Praten met 'Zou telande' vergt vaak wat meer in spanning dan bij de andere bij zondere scholen in Valkenisse. Ik denk niet dat wij nou zo ver schrikkelijk streng of moeilijk zijn, maar we moeten wel finan cieel consequent zijn. Je kunt als gemeente niet onbeperkt je gang gaan." braak en het plegen van diefstal in Hulst vorig jaar mei. Boven dien hingen beide mannen nog gevangenisstraffen van respec tievelijk acht weken en drie maanden boven het hoofd, om dat ze op het tijdstip van de mis daad nog in hun proeftijd ver keerden. De officier eiste dan ook de ten uitvoerlegging van de voorwaar delijke straffen die in februari en september '93 tegen hen werden uitgesproken. „Ik voel niets voor dienstverlening, want jullie heb ben al eens werkstraf gehad. Dat helpt niet meer. Jullie zijn fout geweest, dus vind ik dat jullie moeten 'zitten'." De mannen hadden op 27 mei ingebroken in een caravanbedrijf in Hulst. Toen er niets van hun gading - het kleingeld uit een kassa was de moeite niet geweest om mee te nemen - werd aangetroffen had één van de verdachten nog een fles cola ontvreemd om zijn dorst te lessen. Ook hadden ze sleutels weggenomen, die latei- op het terrein werden terugge vonden. „Het is niet de bedoe ling geweest om iets te stelen", klonk het bijna verontschuldi gend. Twee dagen later werd er in een friteszaak van Sluiskil eten besteld dat zonder te beta len door de toen in Schoondijke woonachtige 22-jarige man werd meegenomen. „Ik moest wel, want ik had honger. Ik heb na melijk geen uitkering. Ik eet nu vaak bij familie." De officier snapte deze redenering niet. „U kunt wel in een auto rijden, maar geen eten kopen. Dat begrijp ik niet", repliceerde hij. Clementie Politierechter mrB. J. R. P. Ver hoeven ging aanvankelijk mee met het voorstel van de officier. Hij vond zelfs dat de Zierikzeee- naar een zwaardere straf (drie weken gevangenisstraf) had ver diend, omdat hij ook nog een vernieling en een poging tot dief stal in zijn woonplaats op zijn kerfstok had. Maar de politie rechter toonde wel clementie ten aanzien van de gevangenis straffen. „Het slechte nieuws heb ik zojuist verteld. Nu volgt het goede nieuws", aldus de poli tierechter. Tot grote opluchting van de verdachten werd het ver zoek van de twee raadsmannen om dienstverlening door de poli tierechter ingewilligd. De gevangenisstraf van drie maanden en drie weken voor de 22-jarige verdachte werd omge zet in 180 uur dienstverlening, terwijl de 23-jarige verdachte in ruil voor tien weken gevangenis straf 120 uur onbetaalde arbeid mag verrichten. Het terrein van oliehandel Oppeneer op het Sasse industrieterrein bij Sluiskil is verontreinigd; de sanering zal enkele tonnen kosten. foto Peter Nicolai van onze verslaggeefster SLUISKIL - Oliehandel Op peneer op het Sasse indus trieterrein bij Sluiskil brandde vorig jaar volledig af. Bodemonderzoek wijst uit dat bij de brand schadelijke stoffen in de grond terecht kwamen. De provincie wil eerst de resultaten van een vervolgonderzoek zien naar de verspreiding van de ver vuiling in de omgeving, voor dat zij toestemming tot de sa nering geeft. Oppeneer wil op korte termijn beginnen met het schoonma ken van de grond, omdat het aan de noordzijde van de op slagplaats een nieuw tanksta tion wil bouwen. Om in aan merking te komen voor de no dige vergunningen, moet de grond schoon zijn. De oliehan del ging in maart in de vlam men op. Vanwege de rookont wikkeling werd de inwoners van Zandstraat, Zaamslag. Sluiskil en een deel van Ter- neuzen aangeraden om ra men en deuren gesloten te houden. De uitstoot van gif stoffen bleef, zo bleek uit me tingen, beperkt. De oorzaak van de brand is nooit achter haald, omdat het asbest tus sen het geblakerde afval tech nisch onderzoek in de weg stond. De verontreiniging heeft niet alleen met de brand te maken, maar ook met de aard van de bedrijfsvoering, concludeert het bedrijf SGS Ecocare bv uit Terneuzen. SGS Ecocare heeft in opdracht van Oppe neer een onderzoek uitge voerd naai1 de omvang van de vervuiling. Eerder oriënte rend bodemonderzoek in 1989 gaf geen reden tot ongerust heid. Toen werd nauwelijks vervuiling geconstateerd. Gifstoffen Bodemanalyses wijzen nu uit dat de grond oplosmiddelen, minerale olie en vluchtige aromatische koolwaterstof fen bevat. De concentraties gifstoffen onder de pompei- landen noord en oost zijn zo hoog dat sanering noodzake lijk is. Op de voormalige was plaats is bovendien een sterk verhoogde concentratie ethylbenzeen en xylenen aan getroffen. De bovenlaag, onderlaag en het grondwater van het ter rein onder de voormalige loods en opslag van mobiele olietanks zijn nauwelijks ver vuild. De onderzoekers na men ter plaatse wel een geur van oplosmiddelen en diesel- geur waar. Om de grond schoon te krij gen, moet 140 kubieke meter grond worden afgegraven. Veertig tot 45 kubieke meter is vervuild met brandstofpro- dukten. De firma Tollenaar uit Westdorpe zorgt voor de biologische reiniging van de ze grond. Het grondwater dat vrijkomt van de sanering wordt met een olieafscheider geloosd op het gemeentelijk milieu. De directeur van Oppeneer wilde niet reageren op vragen naar de sanering. „Ik weet van niets", aldus mevrouw Oppeneer. G. Schrage van de afdeling milieubeheer van de provincie schat de kosten van de sanering op enkele tonnen. ve gevolgen voor de leefbaarheid in de dorpen inhoudt. Verder zou aanleg van de WOV, in wat voor vorm dan ook, de wegen in Zeeuwsch-Vlaanderen nog on veiliger maken dan ze al zijn. zes verdachten aangehouden, twee Bruënaren van 24 en 27 jaar en vier inwoners van Burgh- Haamstede van 27. 40, 41 en 26 jaar. Over de toedracht kon de politie vrijdag nog geen medede lingen doen. van onze verslaggever MIDDELBURG - Het beeld van samenscholende jongeren in het halletje van de gymzaal aan de Generaal Hakewill Smith- laan in Middelburg behoort na deze week definitief tot het ver leden. De gemeente Middelburg heeft op verzoek van de aan grenzende school de Vrijburch het portiek gesloopt. Jaarlijks heeft de school voor duizenden guldens schade door vandalis me. F. Witte, directeur van de school, zoekt de daders onder jongeren die dagelijks in het portiek stonden. Wethouder van onderwijs drs W. Ovaa wil de beschuldigende vin ger niet in die richting wijzen, maar erkent dat de gemeente niet blij was met samenscholing in het halletje. Volgens hem kun nen de jongeren beter hun toe vlucht zoeken in het SSGM-ge- bouw elders in de wijk. „Daar kunnen ze droog en warm bin nen zitten. Dat is toch veel beter dan in een winderig halletje." J. Moekotte, bestuurslid van de wijkvereniging Klarebeek, wijst dit idee misprijzend van de hand. „Jongeren kunnen daar alleen op vrijdagavond terecht. Wat moeten ze die andere dagen doen Hij omschrijft de sloop als 'vandalisme van de overheid' en 'misbruik van de macht'. Moekotte vindt het belachelijk dat, terwijl de wijkvereniging de jongeren juist onderdak pro beert te bieden, de gemeente het beetje beschutting afbreekt. „Deze arrogantie van de maa lokt juist agressie uit. Nu low de jongeren doelloos op straat Goede wil Een ander verwijt van Moeko aan het adres van Ovaa is dat gemeente geen oog heeft voor problemen in de wijk, „De wi vereniging maakt zich zorg over het toenemende vanda me in de wijk. De gemeente he niets gedaan. Wij hebben ti minste onze goede wil getoo door het SSGM-gebouw avond per week te huren." Wethouder Ovaa vindt de re, tie van Moekotte onzinn „Eind vorig jaar hebben we n de wijkvereniging overlegd 1 we de problemen in de wijk ki nen aanpakken. Een van de rn delen was de sloop van het pi tiekje. Volgens mij pakje de p blemen niet aan door jonger te laten samenscholen. Je ki ze beter ergens onderbrengen Zaaltje huren „Precies", zegt Moekotte. „Mi juist daaraan doet de gemeei niets. Met het geld dat ze nu bruiken om te slopen, hadden ook maandenlang een zaal kunnen huren waar de jeugd kele keren per week kan komt De wijkvereniging levert in geval graag vrijwilligers om t< zicht te houden. Dit illustrei de moeizame verhouding tuss de gemeente en de wijkverei ging. Wij proberen de jonger op te vangen, terwijl de gemet te er alles aan doet om ze straat op te krijgen." van onze verslaggever BRUINISSE - Gedeputeerde drs G. L. C. M. de Kok (toerisme en recreatie) vindt de uitbrei dingsplannen van recreatie park Aqua Delta in Bruinisse te grootschalig. De gedeputeerde ziet wel enige ruimte voor uit breiding, maar beschouwt 240 nieuwe recreatietvoningen als 'tamelijk fors'. „Ik vraag me af hoe dat moet gebeuren", aldus De Kok. Directeur A. H. Verha ren van Aqua Delta weigert voorlopig commentaar te ge ven. De Kok meent dat het Streek plan nog enkele mogelijkheden biedt voor uitbreiding van re creatievoorzieningen ten westen van Bruinisse, in de nabije om geving van het vakantiepark. Op de vraag of de grootschalige plannen van Aqua Delta in het Streekplan passen, moet hij het antwoord nog schuldig blijven. „Moeilijke zaak. Het hangt er van af hoe het wordt gereali seerd. Maar als ik de grootte van het gebied inschat, weet ik n of 240 woningen er nog bijpi sen", licht hij toe. Volgens de; deputeerde zijn er al enkele] sprekken geweest tussen plai logen van Aqua Delta en amb naren van de provincie. Laat genoemden zouden 'afhoudei hebben gereageerd. Het 'upgradingsplan', in aug tus 1994 gelanceerd door Ver; ren, wordt momenteel nog schrift gezet door de planologi De aanvankelijke bedoeling w dat eind vorig jaar de eerste p; voor de woningen zou word geslagen. Dit is tot op heden n gebeurd. De eerste fase van project voorziet in 160 won gen. De 80 resterende verblijv volgen later. Naast 240 recreat woningen moet in het vakant park een appartementenco plex van 28 meter hoog ven zen. Dit gebouw moet de funcl van een vuurtoren krijgen, Verharen in een eerder gespri met deze krant. Ook wordt 1; 'centrumgebied' van Aqua D ta versterkt en moeten er me parkeerplaatsen komen. j van onze verslaggeefster OOSTERLAND - Het speelgoed van peuterspeelzaal 't Kraaien nest in Oosterland is ernstig' verwaarloosd. Daardoor is vol gens het bestuur een 'kind-on vriendelijke' en 'onveilige' si tuatie ontstaan. Om de materia len te vervangen, is de gemeen te Duiveland om een extra sub sidie van negenduizend gulden gevraagd. „We hebben het geld hartstikke hard nodig, want we voldoen al lang niet meer aan de landelijke normen." Het bestuur heeft een bezwaar schrift ingediend omdat de ge meente niet van plan is extra geld uit te keren. „We hebben af gesproken dat de subsidie jaar lijks wordt verhoogd met de loonstijgingen", meldt wethou der W. P. Stouten. „En daar hou den wij ons aan." Om eventuele extra kosten te vergoeden moet de peuterspeelzaal de ouderbij drage maar verhogen, vindt de gemeente. „Maar dat is onmoge lijk", zegt penningmeester A. Stouten. „De ouderbijdragen zijn vorig jaar nog gestegen." Behalve het 'kaduke' speelgoed vraagt het speelzaalbestuur ook aandacht voor de huisvesting. Momenteel worden de peuters vier ochtenden per week bezig gehouden in het dorpshuis. „Heel onhandig", vindt A. Stou ten. „Het is niet mogelijk de zaal gezellig aan te kleden. Boven dien moet je na afloop alles op ruimen, waardoor het materiaal eerder slijt. We hopen daarom Muziekuitvoering - De traditionele uitvoering van mu ziekgezelschap Oefening en Uit spanning uit Kattendijke wordt dit jaai1 gegeven op vrijdag 17 fe bruari. De muziek zal te horen zijn in het Blokhuis in Katten dijke. De fanfare speelt eigen tijdse muziek onder leiding van Ad van Nieuwenhuize. Na de pauze brengt toneelgroep Baar land het stuk 'Een Beeld van een Man' op de planken. Ook is er een verloting. Het concert be gint om 19.30 uur. dat de gemeente een eigen i kaal voor ons kan realiseren."^ Het bezwaarschrift wordt 1 handeld door de gemeentelijk commissie voor de bezwaar-1. beroepschriften van donderdjj 9 februari. Anti-tankmijn gevonden bij Nieuwvliet CADZAND-BAD - Een meer werker van Het Zeeuwse La4 schap meldde donderdag datf in de Zwarte Polder bij Nieufc vliet een projectiel uit de Twfl de Wereldoorlog had aangetrL fen. De politie nam een kijkje plaatse en trof in het schoi'% bied een anti-tankmijn aan. politie heeft vrijdag de ExplosL ven Opruimingsdienst (EODli de hoogte gesteld van de vondf Thoolse radio u over watersnoor THOLEN - Sloth-radio, Thoolse lokale zender, he vandaag (zaterdag) een 'li\ programma' over de watei noodramp. n Tijdens de uitzending zijn ontfje meer veel interviews te beluisfe ren. Zo wordt gesproken met li mand van het Rampenfondp: met een geëvacueerde familp met een medewerker van Unie van Waterschappen, ml Kees Slager en met de Thool burgemeester H. A. van dj Munnik. De uitzending duw van 11.00 tot 14.00 uur. Geslaagd VLISSINGEN - Aan de HoJ school Zeeland sector Maritiej Instituut De Ruyter in Vlissij gen slaagden: Maritiem Officier studierichti] Navigatie: H. A H. Ansems, A. P. Nijsse, D. de Smet, C. Wellstood. Maritiem Officier studierichti] Schecpswerktuigkunde: Th J j Bot, L. Bruijnooge, G E. Niemeijd

Provinciale Zeeuwse Courant | 1995 | | pagina 14