hoofd bedrijfsbureau VOOR ONZE VESTIGING IN YERSEKE ZIJN WIJ OP ZOEK NAAR: 1 L J Inspecteur bouwzaken m/v Ziekenhuis Walcheren Wilt u uw grenzen verleggen' Y, KANTOORDIRECTEUR (AA/RA) MIDDELBURG HAPRO linden Een twintigtal assemblagemedewerkers Voorman assemblage VERKOPER (M/V) 40 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 21 JANUAR119 HAPRO INDUSTRIES B.V. is een snelgroeiende onderneming op het gebied van kunststof- en metaalbewerking. Hapro vervaardigt bruiningsapparatuur en autodakkoffers. Op het ogenblik is zij binnen de Benelux marktleider met deze produkten. Samen met de dochterondernemingen in Ruppoch-Goldhausen(D) en Bondues(F) zijn er momenteel ca. 2S0 personen bij Hapro werkzaam. Functie-informatie: De assemblagemedewerker monteert volgens vaste procedures onze eindprodukten. Hij kan doarbij ingezet worden op verschillende produktlijnen, te weten: particuliere en professionele bruiningsapparatuur en autodakkoffers. Het werk is afwisselend van karakter en vereist een grote mate von zelfstandigheid. Functie-eisen: - LBO/MBO opleiding bij voorkeur electro of metaal - goede inzet en motivatie - goed in teamverband kunnen functioneren - nauwkeurig en netjes kunnen werken - per direct beschikbaar - ieeftijd 20 jaor Functie-informatie: -indeling van en controle op de uitvoering van de werkzoomheden van de medewerkers -zorgdragen voor de logistieke voortgang van bet assemblageproces -in teamverband samenstellen van een assemblageplanning -zorgdragen voor de kwaliteitsbeheersing van het assemblageproces en de produktkwaliteit - diverse lichte administratieve werkzaamheden m.b.t. produktiegegevens Functie-eisen: - MBO opleiding, bij voorkeur electro of werktuigbouwkunde - minimaal 2 jaor aantoonbare leidinggevende ervaring aan grotere groepen - zeer sterke persoonlijkheid en natuurlijk overwicht - goede contactuele en communicatieve vaardigheden - leeftijd circa 30 jaor - i.b.v. rijbewijs B Voor beide functies geldt dat er in twee ploegendienst gewerkt wordt. Indien u geïnteresseerd bent in een van deze functies, verzoeken wij u uw sollicitatiebrief, voorzien van cv binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan: Hapro Industries B.V., Vestiging Yerseke t.a.v. Je beer P. de Waal, Postbus 87,4400 AB Yerseke. Eventuele telefonische informotie: 01131-3040 (tijdens kantooruren). C. OOSTROM'S CONSERVENFABRIEKEN B.V. FRUIT- EN GROENTENCONSERVEN/CANNED FRUITS AND VEGETABLES C. Oostrom's Cons, fa brieken B.V. is één van Nederlands belangrijkste conservenproducenten. Onder de merknaam Coroos vindt zowel in binnen- als buitenland een breed assortiment conserven die aan hoge kwaliteitseisen voldoen, vanuit Kapelle en Geldermalsen, hun weg naar de consument. Tevens worden de huis merken voor een groot aantal Europese grootwinkelbedrijven ge produceerd. In verband met uitbreiding van onze afzetmarkten zoeken wij een Uw werkzaamheden bestaan uit het onderhouden van contacten en het zelfstandig onderhandelen met de Europese grootwinkelbedrijven. U dient te beschikken over minimaal 3 jaar ervaring in een soortgelijke functie alsook een relevante commer ciële opleiding op HBO-niveau. Verder beschikt u over uitstekende communicatieve vaardigheden en kunt u zelfstandig en doortastend onderhandelen in zowel het Frans, Duits en Engels. Goed koopmanschap is een vereiste. Binnen deze functie ressorteert u rechtstreeks onder de directie. Uw leeftijd is tussen de 25 en 35 jaar. Het salaris is mede afhankelijk van uw ervaring en kwaliteiten en zal in nader overleg worden bepaald. Uw handgeschreven brief met curriculum vitae kunt u voor 5 februari a.s. richten aan de heer C. J. Oostrom jr., Postbus 61, 4420 AC Kapelle. Op de envelop vermelden 'Verkoper'. TT-;;' j j jT V(AL Op de afdeling Gemeentelijke Ontwikkeling ontstaat in verband met de uitbreiding van werkzaamheden op het bureau bouwzaken per 1 april 1995 een vacature voor een: inspecteur bouwzaken m/v Tot de laken van het bureau bouwzaken behoren onder andere: het bouw-, woning- en welstandstoezicht, woningverbetering, woningaanpassing voor gehandicapten, onderhoud gebouwen, nieuwbouw en verbouw van gemeentegebouwen, technische uitvoering van de Wet milieubeheer, behandeling van milieuklachten en andere milieuzaken. Het bureau telt 10,8 formatieplaatsen. Functie-informatie: De globale taak van de te benoemen functionaris is: - het toezien en controleren op de bouwplaats van vergunningen en mel dingen op grond van de Woningwet en het Bouwbesluit in alle facetten van de bouwverordening, geldende normen, voorschriften en richtlijnen - het opsporen van clandestiene bouw c.q. reclame - controle op naleving van vergunningen ingevolge de Kampeerwet en Kampeerverordening - voorlichting op de bouwplaats in het kader van de Gemeentelijke Ener- giebesparingsaanpak en duurzaam bouwen - de technische-administratieve afwikkeling van zaken voortvloeiend uit alle voornoemde taakonderdelen Functie-eisen: - een relevante opleiding op MBO-niveau, bijvoorbeeld MTS-bouwkun- de, een applicatiecursus binnen één van de taakgebieden strekt lot aan beveling bijvoorbeeld Ambtenaar Bouwtoezicht - minimaal enkele jaren praktijkervaring, bij voorkeur in een soortgelijke functie - bij voorkeur praktische ervaring met geautomatiseerde gegevensverwer king - goede communicatieve en redactionele vaardigheden en een analytisch denkvermogen - affiniteit met milieu. Salariëring (afhankelijk van leeftijd en ervaring) per 1 januari 1995 - aanlooprang schaal 7 minimum 3.139,- en maximum 4.257,- bruto per maand - functierang schaal 8 minimum 3.591,- en maximum 4.822 bruto per maand. Verder informatie: Zij die belangstelling hebben voor deze functie worden verzocht hun solli citatiebrief binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan het college van burgemeester en wethouders van Tholen, Markt 1 -5 4695 CE Sint-Maartensdijk. Inlichtingen: Informatie kan worden ingewonnen bij de chef van dit bureau de heer ing. J. de Feijter, telefoonnummer 01666-8337 (werk) of 01666-3815 (privé). Tholen is een Zeeuwse plattelandsgemeente met ruim 22.500 inwoners. De gemeente is cen traal gelegen tussen de Randstad, Westelijk Noord-Brabant en Antwerpen. Naast een uitstekend woon- en leefklimaat biedt Tholen door haar ligging aan de O osier schelde de liefhebber van natuur en recreatie tal van mogelijkheden. Tholen.. Gemeente Tholen Het Bedrijfsbureau is een onderdeel van de sector Administratie en Informatie van Ziekenhuis Walcheren. Het Bedrijfsbureau heeft als belangrijkste taak het ziekenhuis te ondersteunen bij de financiële besturing. Gelet op de ontwikkelingen in de gezondheidszorg wordt de taak van een bedrijfsbureau steeds belangrijker. Wij zijn daarom op zoek naar een die de visie en ambitie heeft om het Bedrijfsbureau vorm en inhoud te geven Functie-informatie: Als hoofd Bedrijfsbureau bent u verantwoorde lijk voor: - het verzorgen van de gewenste manage mentinformatie; - het adviseren overfinancieel-economische vraagstukken; - het mede vormgeven aan een adequate interne budgettering; - het zorgdragen voor de benodigde interne controle. Functie-eisen: - HBO- of academisch niveau of door een combinatie van opleiding en werkervaring beschikken over een vergelijkbaar niveau; - kennis van managementaccounting en geautomatiseerde informatie-voorziening; - een sterk ontwikkeld analytisch vermogen; - de capaciteiten om zelfstandig en planmatig te werken. Ervaring als administratief/bedrijfseconomisch medewerker in een gezondheidszorginstelling of vergelijkbare organisatie verdient aanbeve ling. Leeftijdsindicatie 30 - 35 jaar. Salariëring vindt plaats volgens FWG-schaal 60, maximaal 6.248,- bruto per maand. Voor nadere informatie kunt u contact op nemen met de heer J.C.J. Maillie, sectorhoofd Administratie en Informatie, tel. 01184 - 25430. U kunt uw sollicitatiebrief met curriculum vitae richten aan nevenstaand adres, t.a.v. de heer J. van Roosendaal, hoofd P&O. Het Ziekenhuis Walcheren te Vlissingen is een geheel vernieuwd algemeen ziekenhuis met 384 plaatsen. In Middelburg staat een modern geoutilleerde polikliniek. In het ziekenhuis zijn vrijwel alle specialismen vertegenwoordigd. In de zorgverlening staan de kwali teit en de persoonlijke benadering centraal. De organisatie biedt ruim 1000 medewerkers een plezierige werksfeer en goede ontwikkelings kansen. Walcheren is een aan trekkelijk woongebied met veel recreatieve mogelijkheden. Correspondentie-adres: Postbus 3200, 4380 DD Vlissingen «MllllMlIL Referentie HOF Referentie MASS Fyiractie: Het Hoofd Onderdelen Fabricage m/v is belast met de dagelijkse leiding van de onderdelen-fabricage. Bij deze produktie-unil werken ruim 40 man. Tot uw verantwoordelijkheid worden o.a. ook gerekend werkvoorbereiding, gereedschapmakerij en zagerij. Voor de planning wordt u ondersteund door hei bedrijfsbureau. U wordt nauw betrokken bij de ontwikkeling van nieuwe proclukien. U rapporteert aan de directie. WB| wagera: Een prestatiegerichte bedrijfsleider op HTO-niveau met tenminste enkele jaren ervaring in de metaal verwerkende industrie die op inspirerende wijze leiding geeft aan het moderniseren van deze produktie-unil. Wij verwachten verder dat u creatief meedenkt bij hel ontwikkelen van nieuwe produkten en het opstellen en naleven van kwaliteitsnormen. Sanding master - Grind ing master Fypctie: De Medewerker After Sales Service binnendienst m/v is belast met het verzamelen van informatie met betrekking tot het oplossen van storingen aan machines en het verstrekken van deze informatie aan afnemers, het verwerken van offertes en orders van onderdelen, het verzorgen van technische documentatie bij de machines, het mede voorbereiden en plannen van semcereizen en het onderhouden van het service-archief. U rapporteert aan de Manager After Sales Service. Wif vragera: Een medewerker met. een opleiding op niveau MTS-werktuigbouwkunde met goede contactuele eigenschappen en een klantgerichte en commerciële instelling. U moet kunnen werken in een klein team, kennis hebben van de Engelse en Duitse taal (Frans is een pré) en over voldoende administratieve vaardigheden beschikken. Linden Machines BV in Goes is fabrikant van grote, industriële breedband schuur-en slijpmachines voor cle hout-, metaal- en kunstslof- verwerkende industrie. 130 vakmensen produceren hoog waardige machines onder de naam SandingmaslerIB en Grindingmasler", die Jjfpi wereldwijd worden toegepast. Wij bieden: goede honorering, afhankelijk van kennis en ervaring; aangenaam werkklimaat; verantwoordelijkheid en eventuele doorgroeimogelijkheden. Reageren kunt u door een uitgcbii curriculum vitae te zenden aan; Linden Machines BV, t.a v. Personeelszaken, postbus 68, 4460 AB Goes, onder vennelding van de referentie. Voor informatie kunt u zich wenden tol de heer G Huiskes (01100-38.551). Accountantskantoren zich van zijn u-O Wij zijn middelgroot, met een hoofd- bet westen van tiet land. Ys'ïj nbtïï S3T&-iëf|gi;jeii-uers en wij richten ons met name op zelfstandige ondernemers in het midden- en kleinbedrijf en in de agrarische sector. Maar daarin zijn wij niet echt uniek! Evenmin zijn wij de enige met zo'n compleet dienstenpakket Hoewel, onze cliënten stellen wei degelijk prijs op de aanwezigheid van gespe cialiseerde ondernemingen, 2oals WEk SsisrvliigsMssvrs riscaal- juridische adviezen, WEA Bedrijfs adviseurs voor bedrijfskundige en informatiea-advtezen, en WestReyn B.V. voor diensten op het vakgetaied van de registeraccountant. Bepalend voor ons succes is voorai de duidelijke en open communicatie me;: 3T?Ayifegab, niet alieen onderling een goed team, maar ook met onze relaties. En dat werkt, getuige onze groei. Het kantoor Middelburg telt 11 mede werkers die op enthousiaste wijze samenwerken. Het cliëntenbestand omvat zowel ondernemers in het midden- en kleinbedrijf en land- en tuinbouwbedrijven als particulieren. De werkzaamheden U bent eindverantwoordelijk voor de totale gang van zaken binnen het kantoor en stelt het karitoorbeleid vast. Belangrijke aandachtspunten zijn algemeen management (inclusief personele aangelegenheden), het opstellen van jaarplan en begroting, het waarborgen van de kwaliteit en het bewaken van de voortgang van de dienstverlening. Uiteraard bent u zelf ook actief met de advisering van cliënten. Verder levert u een stevige bijdrage aan de commerciële uitbouw van het kantoor. In dat kader verzorgt u onder meer de nodige taken op PR- gebied, zoals het houden van lezingen en voordrachten en het organiseren van bijeenkomsten. U bent resultaat verantwoordelijk. Wat brengt u in? U bent accountant (A/\/RA) met 5 tot 10 jaar ervaring, waarvan een aantal jaren in een leidinggevende positie. Tevens heeft u affiniteit met accoun tancy ten behoeve van de agrarische sector, U beschikt over bewezen commercieel talent, uitstekende contactuele eigenschappen en u bent representatief en flexibel. U woont in (de omgeving van) Middelburg of bent bereid daar te gaan wonen. Uw leeffijo' ligt tussen de 30 en 40 jaar. Wat wij bieden U vindt bij ons een prettige werksfeer, waarin collegialiteit en teamwork centraal staan en goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een lease-auto. Hoe u (m/v) solliciteert Heeft u belangstelling, richt dan uw schriftelijke sollicitatie binnen 10 dagen aan Westelijke Accountants kantoren B.V., t.a.v, mevrouw E.E. Verwer, personeelsconsulent, Postbus 108, 2280 AC Rijswijk, ond» vermelding van vacaturenummer 95.0105. Voor meer informatie kunt u bellen met de huidige kantoordirecteur, de heer J.O. Verwest AA, telefoon 01180-16351 (kantoorlof 01110-12919 (privé). llTI?iL Westelijke Accountantskantoren

Provinciale Zeeuwse Courant | 1995 | | pagina 40