REGIONALE SALES-REPRESENTATIVES M/V PERSOMEEL 1 i I Kansen tijdelijk ->r randstad uitzendbureau vertegen woordigers m/v J.A.I.B. Wat zou doen tempo-team uitzendbureau f Delta Yacht Dieselmonteur WesselCoenen Directeur/ Hoofdredacteur GPD ïn werk [ATERDAG 17 DECEMBER 1994 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 35 Invalkracht m/v die zich sterk maakt voor dagbesteding-op-maat Onze opdrachtgever is Maas Services B.V. en houdt zich bezig met de exploitatie van sigarettenautomaten. Deze worden volgens een full-service-concept geëxploiteerd. Dit impliceert plaatsing, verzorging/bijvulling en technisch onderhoud. Klanten zijn onder meer tankstations, bedrijven en horeca-ondernemingen als café s, cafetaria's, hotels en restaurants. Het bedrijf is de laatste jaren sterk gegroeid. Het aantal verkooppunten is meer dan vervijfvoudigd. De komende jaren ligt het accent op kwalitatieve groei: het verdiepen van vaste relaties en het upgraden van het (verkoop) niveau van het automatenbestand. Om dit te bereiken wordt de organisatie in 1995 gewijzigd: relaties worden bezocht vanuit 6, geografisch verspreide, vestigingen. Die staan elk onder leiding van een vestigingsmanager, ondersteund door een assistent. Het vestigingsteam bestaat verder uit twee sales-representatives, een aantal route-operators en een supportgroep. Voorwaarde voor het slagen van het full-service-concept en het realiseren van de kwalitatieve groei zijn een nauwgezette analyse van het huidige bestand en een strak gehanteerd salesplan, waarmee de geformuleerde targets gerealiseerd kunnen worden. Voor de vestigingen Son, Waalwijk, Goes en Veenendaal zoeken wij met commerciële rayon-verantwoordelijkheid. De functie. Als sales-representative bent u het visitekaartje van onze opdrachtgever. Realiseert de omzettargets. Accent ligt hierbij op acquisitie van nieuwe verkooppunten en het optimaliseren van bestaande. Bent relatiemana ger en - indien nodig - ook troubleshooter. Werkt dus nauw samen binnen het vestigings team, maar krijgt ook grote vrijheid binnen de ondernemingsmarges. Het is in belangrijke mate van u afhankelijk of de relatie daadwerkelijk wordt verdiept. Het profiel. U heeft tenminste een MBO- niveau en bent een relatiebouwer pur-sang. Ervaring in de sales binnen de horeca is een prae. Volgt ontwikkelingen binnen de branche al jaren op de voet. Weet daarop adequaat in te spelen of sterker nog: ze voor te blijven. Een zakelijke en professionele stijl van werken vanuit een no-nonsense-mentaliteit is cruciaal. Kunt uitstekend samenwerken en speelt flexibel in op snelle veranderingen. Weet in alle opzichten de nieuwe aanpak te realiseren. Tenslotte uw leeftijd: die ligt rond de 30 jaar. Vac.nr. RS 248. Hoe u reageert. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, onder vermelding van het vacature nummer, richten aan Poels Partners, afdeling Werving &T Selectie, ter attentie van mevrouw drs. C.S. van der Grift, postbus 506, 5201 AM 's-Hertogenbosch. Voor nadere informatie kunt u contact met haar opnemen, telefoon: 073-130900. PORLS PA RIN KR S 1 '/I De Stichting Federatie Dagver blijven 'Oosterschelde' beheert een aantal voorzieningen voor verstandelijk gehandicapten, te weten: ■Kinderdagverblijf 'de Zunne- guus' te Goes ■Dagverblijf 'Brugzicht' Ie Zierikzee Dagverblijf voor Ouderen 'de Rank' te Goes, waaronder tevens ressorteren: Dagverblijf 'de Krokus' te Goes Winkel/tearoom 'Nummer 9' te Goes 'De Kopieerwinkel te Goes De totale capaciteit van alle bij de Stichting behorende voor- lieningen is: Secretariaat: Beatrixlaan 24, 4461 PN Goes, iel. 01100-12020 Het bestuur van de stichting Federatie Dagverblijven 'Oosterschelde' nodigt geïnteresseerden uit te solliciteren naar onderstaande vacatures in Dagcentrum 'Brugzicht' te Zierikzee. a. Een assistent begeleider m/w ten behoeve van de bakkerij voor 30 uur per week Functie-inhoud: - De bevoegde begeleiders assisteren bij alle voorkomende werkzaamhe den in de bakkerij. - Werkuren dagelijks van 09.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 16.00 uur. Functie-eisen: - Kandidaten dienen een afgeronde opleiding te hebben genoten op LBO- niveau, bij voorkeur consumptieve richting. Enige ervaring in het werken in een bakkerij is gewenst. - Gezien de samenstelling van het team gaat de voorkeur uit naar een man. b. ©en assistent begeleider m/v ten behoeve van de groep meervoudig ge handicapte deelnemers voor 20 uur per week Functie-inhoud: - De bevoegde begeleiders assisteren bij alle voorkomende werkzaamhe den in het centrum teneinde de deelnemers te ondersteunen bij hun ver schillende activiteiten. Functie-eisen: - Kandidaten dienen een op de functie gerichte opleiding te hebben afge rond op LBO-niveau. Voor beide functies geldt dat kandidaten dienen te beschikken over goede contactuele eigenschappen en bereid dienen te zijn zich in Zierikzee of di recte omgeving te vestigen. Affiniteit met de doelgroep is een vereiste. Voor arbeidsvoorwaarden en salariëring is de cao Dagverblijven en Tehui zen voor Gehandicapten van toepassing. Schriftelijke sollicitaties, voor 31 december 1994, te richten aan het bestuur van de Stichting, p/a Beatrixlaan 24, 4461 PN Goes, met daarin duidelijk aangegeven of u naar de functie A of naar functie B solliciteert. Voor informatie kunt u contact opnemen met dhr. J. van Bleijswijk, (locatie manager), tel.: 01110-13724 of met mw. C. Koster, (plv. locatiemanager) onder hetzelfde telefoonnummer. Commercieel medewerker m/v Voor een internationaal produktiebedrijf in Reimerswaal zoeken wij een kandidaat op HBO-Piveau die de moderne talen goed beheerst. Minimaal één jaar ervaring in de commerciële binnendienst is vereist. Informatie bij Margot Geijs, tel. 01100-5 00 90, Goes, Piet Heinstraat 2b. Calculator/werkvoorbereider m/v In verband met grote drukte zoeken wij een ervaren calculator/werkvoorbereider die op zeer korte termijn aan de slag kan. MIT-ervaring is vereist op alle werkgebieden in de utiliteit en industrie. Wij zoeken een zeer zelfstandige kandidaat die lange tijd aan de slag kan. Informatie bij Marianne Tomey, tel. 01184-1 00 51, Vlissingen, Badhuisstraat 50. Duplex-lassers m/v Voor een project in Vlissingen-Oost zijn wij op zoek naar een aantal Duplex-lassers. Ervaring op dit gebied is vereist. Informatie bij Marianne Tomey, tel. 01184-1 00 51, Vlissingen, Badhuisstraat 50. Jeugdverpleegkundige m/v Voor een instelling in Zeeuws-Vlaanderen zijn wij op zoek naar een verpleegkundige met MGZ-aantekening of HBO V. Voor deze parttime functie is eigen vervoer noodzakelijk. Informatie bij Linda Bandell, tel. 01100-1 21 51, Goes, Piet Heinstraat 2b. Verkoper foto-speciaalzaak m/v Voor een relatie in Vlissingen zoeken wij een verkoper met circa 3 jaar ervaring in de fotobranche. Bent u niet ouder dan 30 jaar en heeft u geen bezwaar tegen parttime werk, bel dan snel. Informatie bij Michel Staat, tel. 01184-1 00 51, Vlissingen, Badhuisstraat 50. Zcfluws Biologisch MvHiim Het Zeeuws Biologisch Museum MEDEWERKER EDUCATIE (M/V) voor 8 uur per week (voorlopig op tijdelijk arbeidscon tract, verlenging en uitbreiding wordt niet uitgesloten). taken: (mede) uitvoeren van het educatief beleid van het Zeeuws Biologisch Museum, waar onder het ontwikkelen van educatief materi aal, begeleiden van groepen e.d. vereisten: - pedagogisch-didactische opleiding (bijv. PABO) - belangstelling voor en kennis van de natuur - zelfstandigheid en goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. salaris: nader overeen te komen. Meer informatie: mw. M. Wedts de Swart (01188-2620). Sollicitaties vóór 1 januari 1995 te zenden aan het Da gelijks Bestuur van de Stichting Zeeuws Biologisch Mu seum, Duinvlietweg 6, 4356 ND Oostkapelle. Belangrijke maatschappij vraagt - Full- of half-time contract - Vast dienstverblijf - Geen erVaring vereist - Zeer goede verdiensten Sol. 0031/1650/37623 (bureeluren). Jongeren Advies Informatie Bureau Het J.A.LB. is een laagdrempelige voorziening waar jongeren terecht kunnen voor informatie en advies, materiële hulpverlening, 'Iicht-pedagogische hulp en gerichte en direkte verwijzing bij persoonlijke problemen Het JAIB heeft vestigingen in Goes, Zierikzee en Tholen. Er wordt gewerkt met vrijwillige medewerkers De Stichting Thuiszorg en A M.W de Bevelanden zoekt per medio februari 1995 voor haar J.A I B i.v.m, het vertrek van de huidige funktionaris een KOORDinRTOR m/UlBUROmCDKRIUC m/u irct hrrrrirergiibc trker voor 20 uur per week. De Koördinator werkt onder de verantwoordelijkheid van het hootd Algemeen Maatschappelijk Werk en is belast met de volgende taken: geeft leiding aan de buromedewerkende en de vrijwilligers/stagiaires, levert een initiërende en koördinerende bijdrage aan de beleidsvorming van het JAIB, onderhoudt kontakten en werkt samen met het voor het werk belangrijke instanties op het gebied van de jeugdhulpverlening, 0 draagt bij aan de ontwikkeling van het jongereninlormatiebeleid op regionaal en provinciaal nivo, 0 is verantwoordelijk voor het tunktioneren van het Buro en het financieel beheer, «vertegenwoordigt de instelling naar buiten. GEVRAAGD WORDT aantoonbare organisatorische en leidinggevende kwaliteiten, 0 ervaring in de jeugdhulpverlening/het informatie- en advieswerk een zakelijke, protessionele en oplossingsgerichte instelling, goede kontaktuele eigenschappen, een afgeronde HBO, bij voorkeur aangevuld met relevante managementopleiding. voor 24 uur per week. De medewerkende werkt onder de verantwoordelijkheid van de Koördinator en is belast met de volgende taken: 0 verricht informatie- en advieswerkzaamheden, geett methodische werkbegeleiding aan vrijwilligers en stagiaires, draagt zorg voor de voorbereiding en de bewaking van de planning en voortgang van het informatie- en advieswerk, vertegenwoordigt zonodig het Buro naar buiten. vervangt de koördinator bij diens afwezigheid. GEVRAAGD WORDT. affiniteit met en ervaring in het werken met jongeren, vaardigheden in de (bege)leiding van (vrijwillige) medewerkers, een voor de funktie-uitoefening relevante opleiding, bij voorkeur op HBO- nivo. Arbeidsvoorwaarden: Voor beide funkties zijn salariëring en arbeidsvoorwaarden conform de CAO-Welzijnswerk. inFORlRRTIE koördinator J. van Wirdum (tel.:01100-51850) of bij het hoofd P 0, B.Kock (tel.:01100-13930). Schriftelijke sollicitaties voor 2 januari aan de Stichting Thuis- zorg en AMW de Bevelanden, t.a.v. de afd. Pers.& Org. Postbus 256,4460 AR Goes. De Cluster Verstandelijk Gehandicaptenzorg Walcheren verbindt het orthopedagogisch kinderdagverblijf Akka. 'het dagcentrum voorouderen de Windroos, de woon/dagbestedingsvoorziening Vijvervreugd en het Arbeidsproject Vlis singen met elkaar. Sector Dagbesteding Binnen deze sector begeleidt li groepen deelnemers bij hun dagelijkse dagbesteding. U stemt de activiteiten af op hun mogelijkheden, interesses of behoeften. Daarnaast draagt u zorg voor activiteiten met een recreatief of vormend karakter. Veel van de activiteiten zijn ontwikke lingsgericht. Uw profiel U bent in het bezit van een relevante opleiding op MBO-niveau, aangevuld met ervaring op het vakgebied. U kunt zowel zelfstandig als in teamverband goed functioneren. Verder hebt u tact, geduld en het vermogen te stimuleren en te activeren. Belangstelling? Voor meer informatie neemt u contact op melde heer O. Jongewaard. hoofd sector Dagbesteding telefoon 01180-73700. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan de afdeling Personeels zaken van de Stichting Voor Regionale Zorg- 1 verlening, postbus 100. 4330 AC Middelburg. cluster verstandelijk Gehandicaptenzorg-Walcheren De Stichting Voor Regionale Zorgverlening beheert in de provincie Zeeland twaalf instellingen in diverse sectoren van de gezondheidszorg. Teamwerk, functiegericht handelen en zorg-op-maat zijn kern begrippen in de zorg voor de ongeveer 1450 bewoners/patiënten. In totaal werken er 2500 mensen. INDUSTRIE Produktie-medewerkers m/v voor diverse relaties in Goes en omgeving. Er zijn zowel full- als part-time mogelijkheden voor kandidaten die van aanpakken weten. Bent u direct beschikbaar? Bel dan of kom langs! Informatie: 01 100 - 5 25 05, Bas Huismans Goes, Piet Heinstraat 3 TECHNIEK Werkvoorbereider/calculator m/v voor een relatie op Zuid-Beveland. U bent een ervaren werkvoorbereider die goed zelfstandig kan werken. Hiervoor hebt u minimaal een opleiding op het gebied van Middelbare Installatie Techniek of gelijkwaardig, zoals MTS-/HTS-WTB. Deze baan is per direct voor langere tijd. Informatie: 01 100 - 5 25 05, John Stijns Goes, Piet Heinstraat 3 HTS'ers-WTB m/v voor bedrijven in Goes en omgeving. U bent een gemoti veerde kandidaat die beslist ervaring heeft met CAD en bij voorkeur ook met Pro-Engineering. Hebt u interesse? Kom dan langs of bel. Informatie: 01 100 - 5 25 05, Bas Huismans Goes, Piet Heinstraat 3 Dat zou u toch óók doen zoekt voor onze reparatie/onderhoudswerf naar een Werkzaamheden: - verrichten van reparaties/onderhoud aan scheepsmotoren - uitvoeren van las- en constructiewerk - lokaliseren en repareren van elektrische storin gen - alle voorkomende technische werkzaamheden aan boord van schepen Functie-eisen: - minimaal monteursopleiding op LBO-niveau - tenminste vijf jaar ervaring met diesel motoren/liefst in de watersport - zelfstandig en flexibel - inventief karakter en verantwoordelijkheids gevoel - leeftijd 25-35 jaar - in bezit van rijbewijs B Indien u geïnteresseerd bent in deze uitdagende functie binnen een jonge en plezierige werkkring verzoeken wij u uw sollicitatie voorzien van c.v. binnen 14 dagen na verschijning richten aan: Delta Yacht t.a.v. J.D. de Koster Postbus 7, 4486 CZ Colijnsplaat Voor evt. telef. informatie kunt u contact opne men met bovenstaande, tijdens kantooruren, tel. 01199-5776. management consultants voor werving en selectie Haaksbergweg 69 hoi BR Amsterdam telefoon 020-6970917 telefax 020-6973157 Geassocieerde Pers Diensten GPD. Journalis tiek samenwerkingsverband van 16 redactioneel onafhankelijke regionale dagbladen met een gezamenlijke oplage van meer dan i,6 miljoen exemplaren. Het journalistieke produlct omvat naast het nieuws veel features en achter grondinformatie. De centrale redactie van de GPD is gevestigd in Den Haag met een kleine redactie in Amsterdam. Totaal werken er circa 85 mensen, voor het merendeel journalisten waaronder correspondenten in het buitenland. Daarnaast werkt de GPD met een omvangrijk netwerk van freelance journalisten. In verband met het vertrek van de huidige functionaris zoeken wij de directeur/hoofdredacteur. U rapporteert aan het Bestuur van de Vereniging en wordt verantwoordelijk voor het hoofdredactionele- en het bedrijfsbeleid. Geeft leiding aan de dagelijkse journalistieke werkzaamheden. Stelt en bewaakt de kwaliteit en kwantiteit van de journalistieke produkten. U heeft een zelfstandige journalistieke ver antwoordelijkheid binnen het kader van het Redactiestatuut. U werkt nauw samen met het College van Hoofdredacteuren van de aan gesloten bladen. Onderhoudt contacten met de vele relevante groeperingen in en rond de GPD. U draagt zorg voor de begroting en het jaarverslag van de Vereniging. Behartigt de commerciële belangen van de GPD en verte genwoordigt de Vereniging naar buiten. Vereist: Academische opleiding/niveau. Brede en diepgaande journalistieke ervaring, bij voor keur opgedaan in de dagbladjournalistiek. Uitgebreide ervaring met het leidinggeven aan een redactie. U heeft een brede kijk op ontwik kelingen in de mediawereld en bent in staat een eigen visie te ontwikkelen voor de journa listieke positie van de GPD. U bent een inspi rerend leider die bekwaam leiding kan geven aan deze professionele organisatie. Telefonische voorinformatie kunt u verkrijgen bij Drs. A. Fagel, Wessel Coenen op bovenstaand adres. Op basis van uw brief met cv kan vertrouwelijk vooroverleg plaatsvinden bij Wessel Coenen. Volledige vertrouwelijkheid is daarbij gegarandeerd. Uw gegevens worden uitsluitend na uw toestemming gebruikt. De vacature staat open voor vrouwen en mannen. Lid van de Organisatie van Adviesbureaus voor Werving en Selectie/OAWS

Provinciale Zeeuwse Courant | 1994 | | pagina 35