Gemeente betrekt Bachten Vaete Middelburg is tevreden over wijkploegen PZC Echtpaar Hoebeke viert 60-jarig huwelijksfeest Het geheim van een goed huwelijk: hard werken Thoolse coalitie mag aanblijven Gs: Halsteren moet Tholenseweg veiliger maken voor fietsers Thoolse jeugdsoos is opnieuw op zoek naar onderkomen streek PvdA en CDA Reimerswaal tegen investeren 4,2 min in voormalig bejaardenoord Reizen per boek in Goes Gs akkoord met plan voor ruilverkaveling in Oud-Vossemeer WOENSDAG 30 NOVEMBER 1994 j4 van onze verslaggever KRUININGEN - De gemeente lijke publieksdiensten nemen op termijn intrek in het voor malige bejaardenoord Bachten Vaete in Kruiningen. Ook de openbare bibliotheek krijgt er onderdak. Een raadsmeerder- heid trok dinsdag bijna 4,2 mil joen gulden uit voor aankoop en een verbouwing van het leegge komen complex. In dat bedrag zit ook aanpassing van het hui dige gemeentehuis. PvdA en CDA stemden tegen de investe ring. Het CDA-standpunt was opmer kelijk. De christen-democraten weigeren zo'n forse investering in Bachten Vaete te doen, zolang niet duidelijk is of de nog af beta len klimgeldlening van het be jaardenoord op het bordje van de gemeente Reimerswaal komt. Reimerswaal heeft zich garant gesteld voor de lening die het bestuur van de stichting Bachten Vaete destijds is aange gaan. Bij liquidatie moet dat geld op tafel komen; het gaat om ruim vijf miljoen gulden. Frac tievoorzitter J, Scheurwater wil de die mogelijke last niet boven op een investering van vier mil joen gulden stapelen. „Dat gaat onze portemonnee te boven." Afwikkeling De provincie Zeeland en het Rijk (volkshuisvesting) debatte ren momenteel over de vraag wie moet opdraaien voor de af lossing van de lening. Reimers waal weigert de last te dragen, van onze verslaggever THOLEN - Gedeputeerde sta ten van Zeeland dringen er bij het college van b en w van Hal steren per brief op aan de ver keersveiligheid voor fietsers op de drukke Tholenseweg te ver hogen. De weg ligt op Noord- Brabantse grond en loopt van Tholen-stad naar Halsteren. Dagelijks rijden daar zo'n vijf honderd, voornamelijk Thool- se, jongeren per (brom)fiets naar de middelbare school in Bergen op Zoom en 's middags weer terug naar huis. Medio september luidde de werkgroep 'Tholenseweg Veilig' al de alarmbel bij b en w van Hal steren. Die werkgroep bestaat onder meer uit leden van Veilig Verkeer Nederland en particu lieren. Volgens de groep is de weg levensgevaarlijk en is Hal steren daarvoor verantwoorde lijk. Het fietspad op de weg wordt slechts door een witte streep afgescheiden van de rij baan. Op de weg zijn al verschei dene ernstige ongelukken ge beurd. Tot verkeerstechnische maatre gelen heeft die actie nog niet ge leid. Volgens een woordvoerder van de gemeente Halsteren komt dat doordat het Thoolse gemeentebestuur niet voldoen de wil meebetalen aan aanvul lend onderzoek naar de ver keerssituatie op de weg. De Thoolse wethouder ing J. van der Jagt ontkent dat echter met klem. „Wij willen daar gewoon aan meebetalen. Maar voor de eventuele uitvoering van maat regelen willen we geen geld uit trekken. Het is niet onze weg." Brabantse zaak Wat Halsteren met de brief van gs van Zeeland doet, is nog niet bekend. „We hebben het schrij ven nog niet bestudeerd", aldus de gemeentewoordvoerder. Ge deputeerde staten van Zeeland gaven overigens in augustus van dit jaar al aan het probleem een Brabantse aangelegenheid te vinden. Daarom ging eerst een brief naar gs van Noord-Bra bant. Die antwoordden dat de gemeente Halsteren verant woordelijk is voor beheer en on derhoud van de weg. 'Het ligt daarom niet op onze weg om ter zake maatregelen te nemen. Wij adviseren u over deze aangele genheid contact op te nemen met burgemeester en wethouder van Halsteren', aldus gs van Noord-Brabant in het antwoord aan de provincie Zeeland. omdat de sluiting van Bachten Vaete door de provincie is opge legd. Scheurwater vroeg derhal ve waarom de provincie niet schriftelijk heeft bevestigd dat in elk geval niet Reimerswaal het gelag moet betalen. Volgens burgemeester A. Ver- bree is dat niet aan de orde. Hij hamerde erop de aankoop en verbouwing van Bachten Vaete los te zien van de afwikkeling van de klimgeldlening, waarvan overigens de provincie wel de ju ridische kosten en de rente draagt. „De provincie zal schrif telijk niets bevestigen, omdat zij ervan uitgaat dat het Rijk be taalt. Op enig moment komt daar een uitspraak over. Als blijkt dat uiteindelijk de ge meente verantwoordelijk wordt gesteld, is er altijd nog de rech ter." Verbree voegde er richting CDA aan toe dat de afwikkeling van de klimgeldlening niet rechtvaardigt Reimerswaal 'met een investeringsstop op te zadelen'. „Stel dat die uitspraak over driejaar komt...." Het CDA hield echter voet bij stuk. De PvdA stemde tegen het colle gevoorstel, omdat zij gewaagde van een zeer forse investering in vergelijking met de bedragen die in het verleden zijn genoemd voor uitbreiding van het ge meentehuis (tegenover Bachten Vaete). Van een aanbouw wordt nu overigens afgezien. De so ciaal-democraten vrezen tevens voor overschrijding van het bud get van 4,19 miljoen gulden, een bedrag dat het college ander zijds als een keihard maximum stelt. Fractievoorzitter M. B. de Koster klaagde bovendien dat Tentoonstelling Vogelvrienden KRABBENDIJKE - De dertig jarige vereniging 'Vogelvrien den Krabbendijke en omstre ken' houdt komend weekeinde een grote regionale tentoonstel ling in dorpshuis De Meiboom. Wethouder J. W. P. Cornelissen van de gemeente Reimerswaal opent de show vrijdag 2 decem ber om 19 uur. De keurmeesters van de Neder landse Bond voor Vogelliefheb bers hebben de 6*60 ingeschreven dieren dan al beoordeeld. Tij dens de show zullen onder meer kanaries, tropische vogels, gras- en grote parkieten te zien zijn. De tentoonstelling is vrijdag van 19 tot 22 uur en zaterdag van 14 tot '22 uur geopend. van onze verslaggever THOLEN - Voor de derde keer dit jaar zijn jeugdsoosgangers in het stadje Tholen op zoek naar een nieuwe ruimte. Dit keer moet het een eigen, perma nent honk worden. Na het tijde lijke onderkomen in het Regio naal Educatief' Centrum ver huisde de soos vlak na de zomer vakantie naar gemeenschaps centrum Meulvliet. Maar ook daar worden al geen soosavon- den meer gehouden, volgens jongerenwerkster Ellen Boog- aart. Reden: muziek kan nauwe lijks nog worden gedraaid, doordat overige centrum-ge bruikers klaagden over geluids overlast. De vrijwilligers van de soos zijn een handtekeningactie begon nen om de ernst van de situatie van onze verslaggever MIDDELBURG - Middelburg is tevreden over de wijkonder- houdsploegen. Wijkbewoners en -bemiddelaars, die het con tact onderhouden tussen bewo ners en gemeentebestuur, zijn eveneens positief. Of de Middel burgse wijken er verzorgder uitzien, is moeilijk te meten. Dat staat in een evaluatierap port over het functioneren van de drie wijkonderhoudsploe- gen. Ook de banenpoolers, lang durig werklozen die in de ploe gen werkervaring opdoen, zijn over het algemeen tevreden over hun werk. Middelburg installeerde in mei '92 de eerste wijkonderhouds- ploeg in de Magistraatwijk. La ter kregen ook Dauwendaele en de Stromenwij k een ploeg, die bestaat uit twee banenpoolers en één tuinman in dienst van de gemeente. De ploegen worden ingezet om kleine onderhouds werkzaamheden te verrichten in de wijken, zoals het doen van eenvoudige reparaties aan speelvoorzieningen en het vast leggen van loszittende tegels. De ploegen werden ingezet in het kader van het project sociale vernieuwing. De doelstelling van de wijkon- derhoudsploegen is onder meer werkgelegenheid creëren en ver waarlozing en verpaupering te gengaan in de wijken. Het werk moest een aanvulling zijn op de werkzaamheden die de dienst Stadsbeheer verricht. Uit de evaluatie blijkt dat het werk ver richt door de ploegen vaak aan sluit of in het verlengde ligt van Stadsbeheer. Door een finan cieel probleem blijven klussen liggen bij die dienst. Uit de prak tijk blijkt dat de onderhouds ploegen de meeste tijd besteden aan het opruimen van zwerfvuil op de maandagen en vrijdagen en aan het legen van papierbak ken. Andere werkzaamheden zijn: kleine reparaties aan ver hardingen, eenvoudige klusjes aan hekken, kleine verbeterin gen in de woonomgeving, veeg- werk op moeilijk bereikbare plekken. Enthousiast De medewerkers van de wijkon- derhoudsploegen werken met enthousiasme aan de klusjes, blijkt uit het evaluatierapport, al gaat het om vrij eenzijdig werk. Op termijn kan dat ten koste gaan van de motivatie. Een ander probleem is dat het aantal klusjes aan het afnemen is. Het komt nogal eens voor dat de klachten sneller worden op gelost dan er nieuwe ontstaan. Wat dan overblijft zijn werk zaamheden die door de dienst Stadsbeheer gedaan moeten worden. De wijkonderhouds- ploegen mogen dat niet doen, omdat daarmee de doelstellin gen van het project uit beeld ver dwijnen. Het evaluatierapport stelt voor om de ploegen door de hele stad te laten rijden. De banenpoolers zijn niet echt tevreden met hun salariëring. In een aantal gevallen komt hun beloning overeen met de uitke ring die zij kregen. Dat bedrag steekt af bij het salaris van de ambtenaren bij de dienst Stads beheer. B en w hebben besloten om geen extra geld te verstrek ken. De banenpoolers zijn for meel in dienst bij de Stichting- Werkgelegenheidsproject Wal cheren. Die bepaalt de hoogte van het salaris en verzorgt de uitbetaling. alternatieven nauwelijks 'op hun merites zijn beoordeeld'. Een mogelijkheid zou zijn een deel van de organisatie onder te brengen in het nieuw te bouwen complex voor gemeentenwer- ken op Nishoek. Daarnaast zou Bachten Vaete ook te slijten zijn aan een projectontwikkelaar. Een raadsmeerderheid van SGP, VVD en BBR volgde ech ter het collegevoorstel. Het da gelijks gemeentebestuur meent dat uitbreiding van het gemeen tehuis duurder is en vermoede lijk minder ruimte oplevert. Dat zou tegenover de bevolking 'niet te verkopen zijn', wanneer op een steenworp afstand een com plex van nog geen vijftien jaar oud staat. Bachten Vaete her bergt, na een interne aanpas sing, straks de afdelingen bur gerzaken, welzijn, personeelsza ken en financiën. De bibliotheek krijgt een aparte ingang. Moge lijk wordt er in de toekomst ook een wijksteunpunt in onderge bracht. In het gemeentehuis wordt ook het nodige verspij kerd en vervangen. De aankoop van Bachten Vaete vergt sec 1,4 miljoen gulden. te benadrukken. Immers; einde lijk waren dit jaar weer voldoen de vrijwilligers beschikbaar om in Tholen een jeugdsoos draai ende te houden en nu blijkt de ruimte niet goed. Terwijl het aantal bezoekers is opgelopen tot zo'n vijftig per avond. Naast het probleem van de ge luidsoverlast speelt in Meulvliet nog mee dat de ruimte die de jongeren gebruiken ook voor an dere organisaties wordt ingezet. Vrijwilligers moeten urenlang slepen met meubilair, zo zeggen zij. Voor spelletjes als een tafel tennistafel of flipperkast zou bo vendien geen opslagplaats zijn. Het enige dat daardoor nog te doen valt volgens de vrijwiligers is het houden van muziekavon den, maar daar wordt als gezegd over geklaagd. Gemeentebestuur Het is de bedoeling de handteke ningen binnenkort bij het Thool- se gemeentebestuur in te leve ren, om dat aan te sporen mee te zoeken naar een nieuwe, eigen soosruimte. Volgens gemeente woordvoerder F. A. P. M. Bakx kan de gemeente daar echter niet veel aan doen. „Wij kunnen slechts ruimte aanbieden. Dat hebben we al gedaan. Maar wan neer wij ze echt een eigen honk zouden geven, kloppen de overi ge kernen op Tholen dadelijk aan met hetzelfde verzoek." Hardrijders op de bon ZAAMSLAG - Op Rijksweg N61 bij Zaamslag is maandagavond tussen 17,20 en 20.20 uur een snelheidscontrole gehouden. In de periode passeerden 936 auto mobilisten de controle. Vijfen zestig passanten overschreden de maximum snelheid van tach tig kilometer per uur. De hoogst gemeten snelheid was 123 kilo meter per uur. Wieb en Kees Hoebeke verblijven al een aantal jaren in het Yersekse verzorgingshuis Vredelust, waar ze gisteren in het zonnetje werden gezet. foto Willem Mieras van onze verslaggever YERSEKE - De 87-jarige Kees Hoebeke is geen onbekende in Yerseke. Hij was vroeger vaak op straat te vinden om de boodschap uit te dragen van het Leger des Heils. Samen met zijn vrouw stond de inwoner van Verzorgings huis Vredelust te Yerseke dinsdag in het mid delpunt van de belangstelling. Het paar was zestig jaar getrouwd en vierde dat samen met de andere bewoners van Vredelust. Ook SGP- wethouder A. P. Bruinooge van de gemeente Reimerswaal kwam de twee feliciteren. Hoebeke en zijn 84-jarige vrouw Wieb Hoebe- ke-Oosterdijk zijn allebei nog redelijk gezond. „Zij zat in de rolstoel toen ze het tehuis inging en is nu weer aardig ter been", aldus een zoon. Zij komt oorspronkelijk uit Breda. Hij is gebo ren en getogen Yersekenaar. Hoebeke was van beroep monteur. Hij had een tijdje een smidse in Yerseke en werkte in dienst van diverse be drijven. De Hoebekes wonen reeds enkele jaren in Vredelust. Eén van de drie kinderen is nog in leven. Het paar heeft zes kleinkinderen. Zater dag wordt het huwelijksfeest gevierd met fami lie. Het echtpaar Blaauwkamer uit Waarde trouwde zestig jaar geleden na een verkering van vier jaar. foto Willem Mieras van onze verslaggever WAARDE - Ze zijn beiden hoogbejaard, maar nog steeds vitaal. „Elke week ga ik op m'n brommertje naar de duivenvereniging in Krui ningen. Dat houdt me jong", zegt M. A. Blaauwkamer (83). Dinsdag was het precies zes tig jaar geleden dat hij met C. Blaauwkamer-Westveer (85) trouwde. Burgemeester A. Verbree van Reimerswaal kwam het paar gisteren feli citeren. Meneer en mevrouw Blaauw kamer zijn geboren en geto gen in Waarde. „We leerden el kaar kennen op het 90-jarige jubileum van muziekvereni ging Vooruit. Daarna zijn we een avondje gaan stappen", zegt meneer Blaauwkamer. Na een verkering van vier jaar gaven de twee elkaar in 1934 het ja-woord. Het echtpaar heeft vier kinderen; drie doch ters en één zoon. Waarom het huwelijk zo lang stand houdt? Blaauwkamer; „Ik weet het niet, mischien omdat we ons hele leven hard hebben gewerkt. Tot m'n zes tigste heb ik een eigen slagerij gehad in Waarde. Mijn vrouw hielp ook mee." Blaauwka- mer's enige zoon is ook het vak ingegaan. „Hij heeft zes jaar gewerkt in een slagerij in Portugal." Het echtpaar1 zit op de oude dag niet stil. „Mijn moeder houdt van handwerken. Ze klust graag in de tuin, maar dat gaat tegenwoordig wat moeilijker", zegt een dochter. Meneer Blaauwkamer; „Mijn grote hobby is het houden van postduiven. Zolang de ge zondheid het toelaat, blijf ik dat doen." van onze verslaggever SINT MAARTENSDIJK - De PvdA/CDA/SGP-coalitie mag in de nieuwe 'groot-Thoolse' raad per 1 januari volgend jaar door regeren. De meerderheid van de nieuw gekozen gemeenteraad kon zich hier dinsdag in een be sloten vergadering in vinden. De nieuwe fracties van D66 en Algemeen Ouderen Verbond (AOV) en de VVD wilden liever de CDA-wethouder omruilen voor een VVD-wethouder om zo een PvdA/VVD/SGP college te vormen. Zover kwam het niet; de huidige coalitie vormt met veertien van de negentien zetels de overgrote meerderheid. Maandag gaven Van der Jagt en zijn collega-wet houders P. van Schetsen (PvdA) en J. Versluijs (CDA) bovendien desgevraagd al aan met het hui dige college door te willen gaan. D66, AOV en VVD bepleitten de wethoudersruil omdat het CDA tijdens de afgelopen verkiezin gen heeft verloren (de partij zak te van vier naar drie zetels). Bo vendien wezen zij er op dat bur gemeester H. A. van der Mun- nik, die volgens wethouder Van Schetsen 'hoogstwaarschijnlijk aanblijft', ook van CDA-huize is. Tweede variant De WD-fractie opperde nog een tweede variant: een programcol lege van PvdA/CDA/VVD, goed voor tien zetels. Net als de PvdA/SGP/VVD-variant is die optie volgens de liberale lijst trekker R. Ravensteijn echter 'nauwelijks serieus bekeken'. RPF/GPV stemde gisteren ove rigens in met het aanblijven van de drie huidige wethouders. Bin nen twee weken moet nu volgens Van der Jagt de portefeuillever deling bekend zijn. Daar valt ook het loco-burgemeester schap onder, dat Van Schetsen nu in zijn portefeuille heeft. Van der Jagt zegt die taak wellicht op zich te willen nemen, als eer ste man van de grootste fractie. Of dat ook gebeurt, is nog niet bekend. Jan van Westen met een boekrol die landkaarten en impressies i potloodhandschrift bevat. foto Willem Mier: van onze verslaggeefster GOES - Jan van Westen toont een houten doos die een boekrol bevat. Hij wikkelt teksten en af beeldingen af op de rood satij nen binnenkant van de 'kaft'. Landkaarten en impressies in potloodhandschrift ontrollen zich. De krabbels zijn afkomstig van Jonathan Ward, één van de deelnemers aan de tentoonstel ling 'Reizen per kunstenaar' die vanaf 1 december te zien is in de Goese bibliotheek. Stuk voor stuk pakt Van Westen de objecten voor de expositie uit een kartonnen doos. Hij is bezig met de inrichting van de jaarlijk se wintertentoonstelling voor de Culturele Raad Goes. Net als vo rig jaar wordt voor deze exposi tie geput uit de collectie biblio fiele uitgaven van verzamelaar Johan Deumens. Wat de onder werpen van 'Reizen per kunste naar' bindt, is dat ze knap ge maakt zijn, omzwervingen als thema hebben en vallen onder de kwalificatie 'boek'. Doorsnee drukwerken of stan daard reisverslagen zal de ten toonstellingsbezoeker tever geefs zoeken. Als Bogdan Boca- net bijvoorbeeld naar de Franse Camargue gaat, legt hij zijn her inneringen niet vast in een sim pel fotoplakboek. De weerslag- van zijn reis is te vinden in een éénmalige uitgave waarin zelfs de steentjes die hij op zijn pad vond, zijn verwerkt. „Er ligt hier ook veel materia: van mensen die een bepaalde b zetenheid hebben", zegt Va Westen, „werk van kunstenaai die een boek gebruiken als ui drukking om zo'n obsessie mi te delen." Zo heeft Kristjan Gu mundsson uit IJsland een fase natie met de afstand tussen h hoogste punt op aarde en diepste plek op de zeebodem. I kunstenaar heeft dit weergeg ven door een boek vol lijnen di wanneer je ze achter elkaar z< leggen, bij benadering die leng vormen. Ook de Nederlander Frai Baake is goed vertegenwoc digd op de expositie. Deze mi heeft vele bijzondere reizen even zoveel aparte boeken vas gelegd. Zo verslaat hij in 'Tl Chain' een tocht over de Alec teneilanden bij Alaska. I werken zijn voor een bibliofie uitgave in een tamelijk grote o lage gedrukt. Inmiddels zijn niet meer in de boekhandel vinden en is de prijs flink gest gen. „Wie toen geen exempla heeft gekocht, heeft nu spijt i haren op zijn hoofd", zegt V< Westen al bladerend. 'Reizen per kunstenaar', winterü toonstelling van de Culturele Ra Goes, openbare bibliotheek aan Oostioal, 2 december tot en met 7. nuari, openingstijden: di 10-17 ui ivo 10-17.30 en 18.30-20 uur, do en 12.30-17.30 en 18.30-20 uur. sa 10 uur. van onze verslaggever OUD-VOSSEMEER - Gedepu teerde staten van Zeeland heb ben het landinrichtingsplan voor de ruilverkaveling Oud- Vossemeer goedgekeurd. Twee bezwaren van particulieren vormen voor gs geen reden het plan aan te passen. Wordt de ruilverkaveling uitgevoerd, dan zal de Landinrichtingscom missie proberen om in een ge deelte van het betrokken gebied een bos aan te leggen. Om het bos zijn natuurlijke en landschappelijke waarde te la ten houden, moet de recreatie binnen de perken blijven. Speel toestellen mogen er daarom niet komen. Verder moet het toe komstige bos voor de houtvoor ziening van belang zijn. Eén van de bezwaren tegen het plan is ingediend door L. J. en H. J. van de Zande uit Thole Zij zijn onder meer tegen voorgenomen verbreding van i dijkovergang op de Hooiwe Daardoor zou het verkeer te sn gaan rijden. Gs stellen daarent gen dat slechts de berm wor verbreed. De rijstrook van i weg zou gelijk blijven. Het tweede bezwaar komt van Bierens-Imanse te Tholen. 5 wil niet dat haar huiskavel in plannen wordt betrokken. Vi gens gs echter, behoort de ka\ tot de Schakerloopolder die bestempeld tot reservaatsg bied en natuurontwikkeling project. Opname in het plan daardoor volgens gs geoorlool Gs noemen het plan dan o< 'voldoende evenwichtig'. Do derdag 2. februari komt de ru verkaveling in stemming Oud-Vossemeer. Woensdag 30 nov. 1994 (Dankdag). Nederlands Hervormde Kerk. ZUID-BE VEL AND: Hansweert 19 de heer Bergwerff; Kapelle 19 ds. Deventer; Krabbendijke 9.30 en 19 ds. Cammeraat, Herv. Ontm. Gemeente 19 ds. v. d.Zee; Waarde 10 ds. Groen; Yerseke 19.30 ds. v. d. Oever. Herv. Ger. Kerkgemeenschap. Wemeldinge 19 ds. Gardenier; Nieuwdorp 10 ds. v. d. Zwan. Gereformeerde Kerk. ZUID-BE VELAND: Borssele 10 ds. Koops en 19 ds. Mesu; Driewegen 10 de heer Trimpe; Goes Westerkerk 10 ds. Kakes en 19 ds. Kamer mans; Kapelle 10 ds. Brand; Krabbendijke 9.30 de heer v. d. Spek en 19 de heer Ezinga; Krui ningen 10 ds. v. d. Broeke en 19 ds. De Jong; Yerseke .9.30 de heer Ezinga en 19 de heer v. d. Spek. Gereformeerde Bond. Goes (au la Voetius) 10 en 19 ds. Van Ben- nekom; Waarde 14.30 en 18.30 kand. Jongejan; Yerseke 14.30 en 19 ds. De Groot. Gereformeerde Gemeente. ZUID-BEVELAND: Borssele 9.30,14 en 18 ds. Hogchem; Goes 9.30, 14 en 18 (HD) ds Harinck; 's-Gravenpolder 9.30, 14 en (HD) ds. Wests tra te; Hoedekei kerke 10 en 14.30 ds. Kleppe: K pelle-Biezelinge 9.30 en 18.30 W. Harinck; Krabbendijke 9.' 14 en 18. ds. De Pater; Kruin gen 9.30 en 18 ds. Hage en 14 le dienst: Nieuwdorp 9.30,14 en ds. Bac; Nisse 9.30, 14 en Meeuse; Rilland-Bath 9.30,14 18 ds. Van Eckeveld: Waar 9.30, 14 en 18 ds. Van St.uijv( berg; Wemeldinge 10 en 15 ds d. Heiden; Wolphaartsdijk 9 en 14 (HD) en 18 ds. Mondr Yerseke 9.30 en 18 (HD) ds. v Poel en 14 leesdienst. NOORD-BEVELAND. Kamp land 15 en 19 ds. Silfhout; Ko gene 10 leesdienst. 14 en 18.301 F. Harinck. Gereformeerde Kerk (Vrijt maakt). Goes (De Hoekste* 19.30 ds. Van Zuijlen. Christelijk-Gereformeerde Kerk. Biezelinge 10 en 19 i Dunsbergen; Goes 10 en 19 i Van Atten. Vrije Evangelische Gemeen Goes 19.30 ds. Dijk; Rillai Bath 10 br. De Jonge; Wem dinge 10 br. Van Westen en 19 ds. Kruithof; Yerseke 10 Kruithof en 19.30 br. Sinke.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1994 | | pagina 22