Droom John de Wolf in vervulling >o££ea/ c EU EEM H/K \wER£LM Emotionele Irma Heeren kan het niet geloven l'A Vlissingse arbiter stapt naar politie Politiek neemt de topsporter serieus Van de Velde-trofee voor trotse Schipper Verdediger kan bij Wolverhampton zijn toekomst veilig stellen Zierikzee wint van Oostkapelle Glaucio mag voetballen 1 fan onze verslaggever Marcel van der Kraan I ROTTERDAM - John de Wolf - ipeelt vanavond in Tilburg zijn l aatste wedstrijd voor Feye- loord. De verdediger en aan- roerder van de Rotterdammers rliegt morgen naar Engeland 1 im een contract van 2,5 jaar bij 5 Wolverhampton Wanderers te jekenen. )e voormalige Engelse bonds- oach Graham Taylor, die sinds ijn ontslag bij de FA in dienst is an de nummer twee in de eerste ivisie. bereikte gistermorgen vereenstemming met Feye- oord-voorzitter Jorien van den lerik over de transfer van De Polf. Taylor had de internatio- die hij onder meer kende an de twee interlands tussen )ranje en Engeland op weg naar et WK in Amerika, al enkele /eken op het oog. )e Wolf heeft er nooit een ge- leim van gemaakt dat hij graag log eens in Engeland aan de slag ou gaan. De Wolf: „Wolver- ampton Wanderers is voor mij en ideale club. Ik ga er finan- ieel behoorlijk op vooruit, de lub heeft een schitterend nieuw stadion en trekt gemiddeld zo'n 25.000 toeschouwers. Ik heb het bij Feyenoord prima naar m'n zin en vind het aan één kant moeilijk om op te stappen. Aan de andere kant ben ik op een punt gekomen in mijn carrière dat ik zo'n kans niet meer mag laten lopen. Dat is ook de reden dat Feyenoord heeft besloten om mij weinig in de weg te leg gen. De voorzitter heeft me ver teld dat ik in de afgelopen vijf jaar genoeg voor de club heb be tekend. Dat was prettig om te horen." Willem van Hanegem stemde in met het vertrek van zijn libero, omdat hij vindt dat De Wolf op 31-jarige leeftijd niet de kans mag worden ontnomen om zich nog eèn keer financieel behoor lijk te verbeteren. Van Hane gem: „De Wolf kan zijn toekomst nu helemaal veilig stellen. Ie mand die veel heeft gedaan voor Feyenoord moet je dan zo'n transfer gunnen. Dat er de afge lopen week kritiek op hem is ge weest, staat geheel los van onze beslissing. Drie weken geleden was De Wolf nog de gevierde man in Bremen. Het is onzin om hem dan nu. na een misser tegen PSV, opeens hevig te bekritise ren." Geen ophef De Wolf was al geruime tijd op de hoogte van de belangstelling van Wolverhampton Wanderers, dat miljoenen wil investeren om promotie naar de Premier Lea gue te bewerkstelligen. Omdat hij een paar jaar geleden al eens is benaderd door Sunderland, maar die transfer uiteindelijk zag mislukken, had hij geen op hef over zijn mogelijke vertrek gemaakt. De Wolf: „Ik moet vandaag of morgen de puntjes nog op de i zetten bij de Engelsen. Maar ik ga er vanuit dat ik deze week in het vliegtuig naar Engeland zit. Gisteravond heb ik bij Rob Jan sen. mijn zaakwaarnemer, de transfer in grote lijnen afgerond. Het is voor mij een geweldige nieuwe uitdaging. Ik heb altijd bewondering gehad voor het En gelse voetbal. De sfeer in de sta dions, de manier waarop de mensen het voetbal beleven en de volle tribunes spreken me al jaren aan. Daarnaast is het En gelse voetbal mij natuurlijk op het lijf geschreven. Ik neem aan dat ik bij Wolverhampton Wan derers in een zelfde rol zal gaan spelen als bij Feyenoord." Van Loen De Wolf is wellicht niet de enige Feyenoorder die Rotterdam de ze week de rug toekeert. John van Loen hoopt maandag rond te komen met Southampton, de club van Kenneth Monkou. Sou thampton-manager Lawrie McMenemy voerde de afgelopen IOSTKAPELLE - Zierikzee as gisteravond iets te sterk oor Oostkapelle. De Schouwse oetbalploeg won de oefenwed- trijd in en tegen Oostkapelle iet 2-3. )e thuisploeg nam weliswaar voorsprong via Wilfred 'chipper, die een combinatie iet Harro Hazelaar afrondde, ïaar Zierikzee zette de zaken og voor rust recht. Patrick toggeband, met een schot in de ruising, en Serge Berrevoets. a een verdedigingsblunder, orgden voor een 1-2-ruststand. 'oen na de pauze Wim Overweel it een vrije trap voor 1-3 zorgde :ek de strijd beslist. Oostkapel- kwam echter terug. Dennis lut legde de bal op het hoofd an Wilfred Schipper, die raak opte: 2-3. De formatie van trai er Wilfred Schipper kreeg daar- a nog twee opgelegde mogelij k- eden, maar wist niet meer te :oren. John de Wolf: „Het is voor mij een geweldige nieuwe uitdaging." dagen gesprekken met de bij Feyenoord op de bank belande aanvaller. Van Loen: „Het klonk allemaal heel positief. Het enige verschil met De Wolf is dat er in mijn geval nog niet over de fi nanciën is gesproken Ik vlieg maandag met Rob Jansen en mijn vrouw naar Engeland om de club en de stad te bekijken en om met het bestuur van Sou thampton te onderhandelen over een contract. Omdat ik een paar weken geleden al mijn neus heb gestoten bij Chelsea, dat niets meer van zich liet horen, ben ik nog een beetje voorzich tig." Southampton deed vorig sei zoen ook al een poging John van Loen in te lijven. „Het vervelen- ROTTERDAM (GPD) - Feye noord kan zondag zijn Brazi liaanse aankoop Glaucio de Je sus Carvalho aan het publiek presenteren. De Stadionclub heeft vanmor gen officieel van het Centraal Bureau voor Arbeidsvoorzie ning vernomen dat de 19-jarige middenvelder een werkvergun ning heeft gekregen en dus speelgerechtigd is voor de Ne derlandse competitie. „Omdat er nog een aantal formaliteiten moet worden afgehandeld, kan hij morgen voor de beker tegen Willem II nog niet bij de selectie zitten. Maar tegen Vitesse, zon dag in de Kuip. kan Van Hane gem over Glaucio beschikken," aldus manager Hans Hagelstein. Strop voor Italiaanse voetbalploeg ROME (SID) - De zwakke presta ties van het nationale voetbal team kost de Italiaanse bond bijna negen miljoen gulden. Twee weken na de blamerende nederlaag in het EK kwalifica tieduel met Kroatië (1-2) zijn twee sponsors opgestapt. De geldschieters, waaronder een mineralenconcern dat op jaar basis 6.6 miljoen gulden betaalt, wensen zich niet meer te identi ficeren met de „Squadra Azur- ra". Op het WK voetbal in de Verenigde Staten was Italië ver liezend finalist. de was dat ik toen net een rode kaart tegen FC Twente kreeg. Toen haakte men even af. Later heeft de club nog eens informa tie ingewonnen bij Tonny Bruins Slot en die heeft een posi tief advies gegeven. Geinig toch? Kun je nagaan hoe be roemd ik eigenlijk ben in Eu ropa." Volgens Van Loen is er geen en kele reden om bij Feyenoord te blijven. Niet de concurrentie strijd met de Zweed Henryk Larsson heeft hem doen beslui ten op te stappen, maar de me dedeling van het bestuur dat hij beter kan vertrekken. Van Loen: „Nee. voor Larsson ben ik niet zo bang Ik speelde aan het begin van dit seizoen het beste voetbal uit mijn hele Feyenoord-pe- riode. Ik zou best nog regelmatig aan bod kunnen komen. Maar Feyenoord heeft duidelijk te ver staan gegeven dat ik weg mag. Dan moetje zo'n boodschap be grijpen. Er moeten zelfs een hele boel spelers vertrekken. Ze gaan kennelijk liever verder met aller lei andere spelers. Het kan ook nog zijn dat ik te duur voor de heren ben geworden." 'Sudden death' in bekertoernooi UTRECHT (GPD) - De „sudden death" doet zijn intrede in het betaalde voetbal. Tijdens de achtste finales van het beker toernooi zal de KNVB experi menteren met de „plotselinge voetbaldood". Bij een gelijke stand na negentig minuten zal zoals gebruikelijk twee keer vijftien minuten worden ver lengd. Nieuw is dat de eerste treffer die tijdens de verlenging wordt gemaakt meteen het eip- de van de wedstrijd betekent. Volgens Rob de Leede. voorlich ter van de KNVB. past de invoe ring in de totale restyling van het KNVB bekertoernooi. „We zijn dit jaar ook begonnen met de invoering van regionale pou les. Dit is gewoon een nieuwig- heidje. dat mogelijk tot specta culairder voetbal leidt Mario van de Ende is scheids rechter bij het bekertreffen tus sen NEC en Ajax. De Hagenaar is niet bang dat een omstreden doelpunt, gemaakt in de verlen ging. nu tot grovere uitingen van ongenoegen leidt. „Daar heb ik nog geen moment bij stilge staan." Wereldkampioene ondergaat met Uillende benen spontane huldiging 'an onze verslaggeefster :dith Ramakers AMSTERDAM - Een aantal col- ega's, vrienden, bestuurders an de triathlonbond en fami- ieleden van Irma Heeren staan ngeduldig aan de uitgang van ate West van Schiphol. Het achten is op de wereldkam- ioene run-bike-run. De span- oeken, oranje ballonetjes, con- etti en slingers worden in de anslag gehouden, tot het mo- ïent dat de Middelburgse uursportster tussen de andere eizigers en leden van de natio- ale triathlon-delegatie ont- ekt wordt. )e spandoeken gaan de lucht in n in vele tonen klinkt een eigen ersie van het lied 'op mijn slof n mijn oude voetbalschoen'. Ir- ïa Heeren was in Hobart de bes van de wereld (10 km lopen, 40 m fietsen en 5 km lopen) en dat rillen de ongeveer dertig 'opha- ;rs' laten horen. 'erbluft is Irma Heeren (27), ze tamelt dat ze het allemaal niet tn geloven, terwijl de emotie an haar gezicht af te lezen is. Ik had van mijn moeder ge oord dat sommigen mij wilden errassen. Vertel dan maar niets leer, zei ik tegen haar. Maar dat nder anderen mijn collega's ier met spandoeken zouden taan. liedjes zouden zingen en dj op Schiphol al zouden toe- jreken, dat had ik nooit ver- racht", zegt de adminstratief ledewerkster van de politie eeland. 'rillende benen ie krijgt amper de tijd bij te ko nen of om zich op te frissen van Ie reis van 32 uur uit Sydney, laar dat is wel het laatste waar ver ze treurt. Met trillende be en laat ze alle gelukwensen ver zich heen komen en tegelij- ertijd lijken daarmee de ver- loeienissen te verdwijnen. '.ven later laat ze in het perscen- rum van Schiphol de laatste vee weken de revue passeren, e spreekt over de twijfel in ei- en kunnen die haar vooral de erste dagen in Australië parten eeft gespeeld en de druk die een ivoriete moet doorstaan om tot en topprestatie te komen. „Het aren vreselijke dagen voor het PK run-bike-run. Ik voelde me r fysiek en mentaal nog lang iet klaar voor. Tijdens de voor- ereidende trainingen heb ik ge- uild, zo belabberd voelde ik me. ielfs tot het moment dat het tartschot klonk, dacht ik dat ik ou falen." Ie is Mandy Tormoen nog dank- aar. Met de duatlete uit de Ver- nigde Staten raakte ze even oor de start in een venijnig landgemeen. Heeren, bij de eldlopen gewend om haar elle bogen te gebruiken, werkte zich naar voren. „Daar kon zij niet te gen. Ze gaf me een zet, ik duwde terug en daarna gaf ze me een lel. Ik zal je krijgen, dacht ik toen en meteen klonk het startschot." Met een vliegende start vertrok Heeren, voortgedreven door een scheut adrenaline, en liet Tor moen en de anderen achter zich. „Alle angst was in een klap ver dwenen. Het was heel koud. ik had mijn handschoenen aan, maar tijdens de wedstrijd heb ik me van alles af kunnen sluiten en nergens last van gehad." Ze koestert enkele tastbare her inneringen aan haar titel, zoals de gouden medaille die om haar hals hangt, haar royale afbeel ding in een Australische krant op het moment dat ze door het finishlint ging en de faxen van Koningin Beatrix en staatsse cretaris Erica Terpstra van WVS. Vorig jaar in Dallas mocht ze bij het WK-duathlon al aan de hoogste plaats op het podium ruiken. Met zilver nam ze toen genoegen, maar deze gouden plak heeft haar tot een echte ve dette gemaakt en de sportieve verwachtingen aangescherpt- Als een Very Important Person kreeg ze op Schiphol een voor keursbehandeling. De vedette genoot ervan, maar meer van de belangstelling die ze van haar bekenden kreeg. Die 'suppor ters' hebben het er graag voor over gehad dat ze pas een week na haar wereldtitel naar Neder land terugvloog. Want afgelopen zondag moest ze 'in de buurt' eerst nog een nieuwe krachtsinspanning ver richten op het WK-kwarttriath- lon te Wellington. „Ik heb het feestvieren uit moeten stellen. Maar als je wereldkampioene bent, valt er een last, van je schouders. Ik had ook alle kaar ten op het WK-duathlon gezet." Toch blijkt ze bij nader inzien niet tevreden te zijn met haar achttiende plaats op het WK,- triathlon. Ze vraagt zich hardop af wat het resultaat geweest zou zijn, als die twee evenementen elkaar niet zo snel hadden opge volgd. Zoekend naar excuses voor haar prestatie zegt ze: ..Na tasha Badman (de nummer twee in Hobart) eindigde op de triath lon ook achter me. Diegene die er met de prijzen vandoor gingen op het WK afgelopen zondag, hadden een week eerder niet meegedaan aan het WK duath- lon." Heeren wil winnen, het liefst op drie fronten. De triathlon, de duathlon en de marathon. Een keuze wil ze niet maken, alsof ze de moderne geschiedenis in wil gaan als de eerste vrouw die niet in één sportief hokje te plaatsen is. Ze zegt zich in haar keuzes uit sluitend door haar hart te laten leiden. Waar ze voor kiest is bij voorbeeld niet afhankelijk van de erkenning, aandacht die een sport krijgt of hoe lucratief een sport is. „Anders zouden de ma rathon en de triathlon belangrij ker zijn dan de duathlon. Dat is niet zo.Tk vind het machtig mooi om af te wisselen, maar ook machtig mooi om Atlanta'96 mee te maken. Omdat de triath lon pas in 2000 een olympische sport is, denk ik er aan me op de marathon in Rotterdam te kwa lificeren voor de Spelen in 1996. Maar daar moet ik in de loop van december samen met mijn trai ner Niek Knol uitkomen." Een zorg voor even later. - f Irma Heeren is ontdaan van de attenties van haar 'supporters'. Links een van haar collega's Wim Krijger. Duel gestaakt na forse klap speler van onze medewerker HULST - Scheidsrechter Wim van Dijk zag zich maandag avond in Hulst genoodzaakt de zaalvoetbaltopper tussen Van der Gucht en De Zwaantjes in de eerste klas regio Zeeuwsch- Vlaanderen te staken. De Vlis singse arbiter werd zeven minu ten voor het einde door een for se klap van Nélis de Visser vol in het gezicht geraakt, nadat bij de speler van Van der Gucht al le stoppen doorsloegen. Van Dijk staakte meteen daarop de wedstrijd. Twee losgeslagen tanden veroorzaakten een vleeswond bij de scheidsrech ter, terwijl de wang van het slachtoffer pijnlijk gezwollen en gekneusd was. De commotie ontstond na een overtreding van Jan de Visser i broer van Nélis de Vissen bin nen het eigen strafschopgebied. Jan de Visser kreeg daarvoor de reglementaire tijdstraf van twee minuten en bovendien mocht de Terneuzense koploper bij een 9-7- voorsprong een strafschop ne men. Een tweede speler van Van der Gucht liep daarna opzette lijk tegen scheidsrechter Van Dijk aan en werd eveneens naar de strafbank verwezen. Toen de zaak leek gesust, meende Nélis de Visser voor eigen rechter te moeten spelen. „Ik beschouw het als een inci dent van één speler, hoewel ik hiervoor uiteraard geen begrip kan opbrengen, Zijn medespe lers hebben getracht hem in be dwang te houden. Het was geen gemakkelijke wedstrijd, maar tot aan het incident was er geen sprake van onvriendelijkheden. Van der Gucht was aan een in haalrace begonnen en dan is het natuurlijk vervelend dat men een strafschop tegen krijgt. Dan krijg je ook snel protesten, want dan voelt men zich dubbel ge straft. Het was overigens een te rechte beslissing", reageert Van Dijk Op het wedstrijdformulier werd het slaan van een scheidsrechter aangegeven en gestaakt wegens molest vermeld. Van Dijk deed gisteren bij de politie in Vlissin- gen aangifte van de molestzaak. Ook de KNVB is op de hoogte gesteld. Overigens zal het inci dent. Van Dijk er niet van weer houden om zijn hobby als scheidsrechter te blijven uitoe fenen. Maarten Duerot heeft Jos Schipper lmidden) de Ko van de Velde- trofee overhandigd. Mevrouw Van de Velde staat klaar met een bloemstuk. foto Willem Mieras KWADENDAMME - Dat hij dat nog mocht meemaken. Jos Schipper had er eigenlijk geen woorden voor. „Maar ik ben apetrots." Beduusd was hij op gestaan toen Maarten Ducrot de 43-jarige wielrenner naar voren riep en hem de Ko van de Velde- trofee overhandigde. „In Zee land is dit toch een grote onder scheiding", zei Schipper, nadat hij enigszins was bekomen van de schrik. Jos Schipper had zich volgens het comité Ko van de Velde in het afgelopen wielerseizoen dus danig gemanifesteerd dat alleen hij in aanmerking kwam voor de onderscheiding, die gisteravond in Kwadendamme voor de 23e keer werd uitgereikt bij de jaar lijkse ledenvergadering van wie lervereniging Theo Middel kamp. Ducrot. lid van het comité, licht te in zijn toespraakje de beslis sing toe. „Topprestaties worden gemaakt door renners die hun eigen beslissingen nemen, die er in vliegen. Jos Schipper was in het afgelopen seizoen bij uitstek de renner die zei: ik ga ervoor. Hij was een voorbeeld voor jon gere coureurs." De Ko van de Velde-trofee wordt jaarlijks toegekend aan renners, bestuursleden of anderen die zich verdienstelijk hebben ge maakt voor het Zeeuwse wiel rennen. Ko van de Velde, die in 1971 op 36-jarige leeftijd over leed. was bij Theo Middelkamp een manusje van alles. Jo de Roo. eveneens deel uitmakend van het comité Ko van de Velde. „Een manneke dat heel veel deed voor de club, zonder op de voorgrond te treden. Het was nooit 'nee' als ze iets aan hem vroegen." Schipper, die gisteren in de voet sporen trad van onder anderen Cees Bal <'72. '73. '74Jan Raas ('76. '77). Keetie van Oosten-Ha- ge ('78). Cees Priem C86) en Pa trick Tolhoek ('88, '89). keerde dit seizoen na een rustperiode van tien jaar bij Middelkamp te rug op de racefiets. „Hier spreekt écht waardering uit. Ik heb aan het begin van dit sei zoen gezegd: lukt het niet, stop ik. Na dit jaar ga ik zeker nog een seizoen door. Nee, ik heb Ko van de Velde niet gekend, maar wat ik heb gehoord, heeft hij veel voor het Zeeuwse wielrennen be tekend." 35 miljoen in topsportfonds Nélis de Visser houdt alvast re kening met een zware straf. „Ik reken op een paar jaar straf Ik heb er spijt van. Ik voetbal al 25 jaar. maar het is de eerste keer dat ik zo door het lint ben ge gaan. Ik begrijp nog steeds niet waarom ik dit heb gedaan", al dus De Visser. Volgens manager Wim Jagt van het bondsbureau wordt het mo lesteren van een scheidsrechter zwaar aangerekend. „Het is mo gelijk dat de uitslag als eind stand wordt gehandhaafd. In een ander geval kan ook Van der Gucht met twee winstpunten in mindering worden gestraft, maar dan moet het hele team zich hebben misdragen. Het is aan de tuchtcommissie om hier over te oordelen", zei Jagt desge vraagd. PAPENDAL - Het kabinet stopt 35 miljoen gulden in het Fonds voor de Topsport. Die simpele mededeling kwam gis teren van het ministerie van VWS. Met de toevoeging dal Tweede en Eerste Kamer nog toestemming moeten verlenen, maar dat het een unaniem kabi netsbesluit betreft "en voort komt uit de najaarsnota van '94. Sportstaatssecretaris Erica Terpstra voegt de daad dus bij het woord. En de sport juicht om de erkenning. „Het illustreert de emancipatie van de topsport. De topsporter wordt door de poli tiek als maatschappelijke hoe danigheid serieus genomen", er kende Jan Loorbach, bestuurs lid van het NOC'NSF en eerste man van het Fonds voor de Top sport gisteravond. Maar genoeg geld is er nooit. „We zouden nu kunnen gaan streven naar een vergoedingssysteem op basis van het minimumloon voor de selecte groep topsporters", keek Loorbach verder vooruit. „Dit nieuws komt voor ons niet helemaal uit de lucht vallen", er kende Loorbach. „We wisten dat er aan gewerkt werd. Dat het er nu daadwerkelijk van komt is natuurlijk wel een hele opluch ting". Met de eenmalige injectie van 35 miljoen komt het kapitaal van het topsportfonds plotseling dicht in de buurt van de gewen ste zestig miljoen gulden. „Dat bedrag leek altijd astrono misch". aldus Loorbach. wiens rekensom nu uitkomt op een ka pitaal van vijftig miljoen gulden. „Als we nog een list verzinnen om de laatste tien miljoen struc tureel toe te voegen, dan wordt het tijd om naar meer te stre ven". Tot op heden zat er slechts tien miljoen gulden in het fonds, waaraan staatssecretaris Terp stra bij de intrede van het paarse kabinet één miljoen toevoegde. De Stichting Nationale Sportto- talisator, de verzameling van gokspelletjes, stopte er vijf mil joen in. De rente van het enorme kapitaal kan nu structureel in de topsport geïnvesteerd worden. Loorbach: „We kunnen nu invul ling gaan geven aan het statuut voor de topsporter, dus hen ook rechten gaan toekennen. In het verleden kregen de topsporters die aan de voorwaarden volde den via de Individuele Begelei ding iIB i slechts geld als dat ook beschikbaar was. Nu moet er uit gekeerd worden. Omgerekend Bergkamp onzeker voor Luxemburg DEN HAAG (ANP) - De schei dende bondscoach Dick Advo caat kan voor de komende kwa lificatiewedstrijd voor het Eu ropees kampioenschap tegen Luxemburg, 14 december in de Kuip, wellicht opnieuw geen beroep doen op Dennis Berg kamp. De spits van Inter Milan kampt nog altijd met een lies blessure. Als gevolg daarvan miste hij al de laatste wedstrijd van het Nederlands elftal tegen Tsjechië op 16 november in de Kuip (0-0). zal dat een kleine 10.000 gulden op jaarbasis per topsporter zijn, dus zo'n zeshonderd gulden per maand". „Topsport is een vak", erkende ook Terpstra in haar motivering. „Het maatschappelijke nut van de sport is onderkend. Het is bo vendien een waardering voor de prestaties van de topsporters, hun begeleiders en ook het werk door de duizenden vrijwilligers die bij de verenigingen de sport overeind houden". Vluchtheuvel Volgens André Bolhuis, de chef de mission van de Olympische Spelen in Atlanta in '96. heeft de financiële impuls ook een dwin gende werking richting topspor ters. „Aan ons de taak om alles om te zetten naar de praktijk, in resultaten. Dus in een vertaling naar medailles in Atlanta. Want het is langzamerhand afgelopen met het eeuwige excuus van de Nederlandse topsporter. Slechte resultaten kunnen niet meer ge maskeerd worden door een zoge naamd slecht topsportklimaat. Die vluchtheuvel wordt wel heel erg nauw". WOENSDAG 17.00-17.15 Did 2: Sport Heute. 18.39-18.47 Ned 2: Sportjournaal. 18.45-19.10 RTL -: Sport 19.30-20.00 BRT 1: Sport 19.30-20.30 Super. Sport basketbal. Buckler European Challenger 20.00-20.25 BRT 2: Sport Extra: voet bal. Champions League-magazine. 20.35-21.54 Ned 3: Studio Sport 22.16-22.34 Ned 3: Sportjournaal. 23.25-00.45 BBC 1: Sportsnight 23.30-00.00 RTI. 4: Sport. Sportprijsvragen Lucky ten. dinsdag 29 november. 2-15-17-28-29-33-41 -43-46-47-51 -54- 67-68-70-72-73-75-77-78 i onder voorbehoud Toto 47. Eerste prijs I winnaar, bru to f. 16 841.00. tweede prijs: 14 win naars. ieder f 801,90. derde prijs; 297 winnaars, ieder f. 94.50 Voetbal Italië, nationale beker. Kwartfina les. eerste wedstrijd Lazio Roma - Napoli 1-0 <1-0). 31 Winter 1-0. Duitsland, hundesliga: Borussia M'gladbach Bayer Uerdingen 1-0, Bochum - Karlsruhe 0-1. Koln - Kai- serslautern 0-1. Dortmund 15-24, Bre men 15-23, M'gladbach 16-21, Kaï- sersl. 16-21, Freiburg 15-19. Bavern M. 15-19, Karlsruhe 16-19, HSV 15-18. Leverkusen 15-17. Stuttgart 15-16, Frankfurt 15-14. Schalke'04 15-13, Koln 16-13, Uerdingen 16-10. Dresden 15-9 Bochum 16-8 1860 Munchen 15-7 Duisburg 15-5 Jeruzalem. Oefenwedstrijd: Israël - Cyprus 4-3 (3-2).

Provinciale Zeeuwse Courant | 1994 | | pagina 17