Schrijvers vreest ergste voor AZ Monique Nuyten houdt zich staande Goed begin Eltingh/Haarhuis Ekiden-ploeg snel in Chiba Gelijkspel HVV beloften Brugge Twente moet supporters beter fouilleren Van den Dries en Ganseman plaatsen zich voor Almere opgestapte trainer kon niet door één deur met manager Theo Vonk chorsing voor S ivemkampioene Geen straf Schumacher Verel stopt als manager RKC PSV wil niet samenwerken met Eindhoven Stanley Menzo krijgt rust Orhan Delibas in halve finales JAKARTA (ANP) - Jacco El- lingh en Paul Haarhuis heb ben gisteren in Jakarta de eer ste stap gezet op weg naar pro longatie van de wereldtitel in het dubbelspel. Het koppel won voor een handjevol toe schouwers in de tennishal van Indonesische hoofdstad met 6-3 7-6 van de ervaren Spanjaarden Sergio Casal en Emilio Sanchez, die in hun loopbaan 42 dubbeltitels ver overden. Vandaag treden Eltingh en- Haarhuis voor hun tweede wedstrijd in de rode groep aan tegen de Canadees Connell en de Amerikaan Galbraith, die met dezelfde cijfers van de Zweden Apell en Bjorkman wonnen. Tom Nijssen zette met zijn Tsjechische partner Cyril Suk de reeks nederlagen voort. Het duo, dat de samenwerking na vier jaar stopzet, verloor met 2-6 4-6 van de als tweede geplaatste Australiërs Wood- bridge en Woodforde. Nijssen en Suk verloren de voorgaande drie edities in Johannesburg alle negen partijen om het WK dubbel. Eltingh en Haarhuis begonnen goed tegen Casal en Sanchez, die voor de achtste keer het fi- naletoernooi bereikten. Al in de vierde game van de eerste set moest Casal een doorbraak toestaan (3-1). De Nederlan ders. luid aangemoedigd door een groepje in oranje kleding uitgedoste studenten, stoom den daarna door naar 6-3. In de tweede set ging de strijd gelijk op en moest de tiebreak de be slissing brengen. Via 3-0 en 6-1 werd het op het derde match point 7-3. De Nederlandse favorieten toonden zich opgelucht over de goede start. „Dit was een cru ciale partij", zei Eltingh. ..Als we hadden verloren, zou het heel lastig zijn geweest de hal ve finales nog te halen. Want de andere paren in onze groep zijn niet mis. Nu hebben we het vol ledig in eigen hand. Dat geeft vertrouwen." Ook Haarhuis was tevreden. „We begonnen sterk met die snelle break. Het bleef wel op passen tegen die Spanjaarden. Want dat zijn oude rotten in het vak. Dat bleek ook wel in de tweede set, toen ze lang bijble ven. Gelukkig gingen we de tie break in met een minibreak. Het kon daarna eigenlijk niet meer misgaan." Coach Alex Reijnders was vooral content over de kwali teit van het getoonde spel. „Er werd goed gespeeld. Een eerste wedstrijd in zo n toernooi is al tijd moeilijk. Jacco en Paul zijn geen moment in gevaar ge weest. Dit geeft moed voor de komende dagen." Jakarta (Indo). Masters dubbelspel, mannen. 2,2 miljoen gulden, rode groep, eerste ronde: Haarhuis/El- tingh (Ned/1 - Casal/Sanchez (Spa) 6-3 7-6, Connell/Galbrailh (Can/VSt 14) - Apell/Björkman (Zwe> 6-3 7-6 Witte groep, eerste ronde: Wood- bridge "Woodforde (Aus/2) - Nijssen Suk iNed,'Tsj> 6-2 6-4. Adams Ol- hovski (VSt/Rus) - Black/Stark (Zim/VSt/3) 5-7 6-3 7-6. CJ 2 iMELO (GPD) - Piet Schrij- heeft achteraf van twee enhu igen spijt. De maandag opge- ipte AZ-trainer betreurt het nzeerste dat hij het karwei bij eerste divisieclub niet heeft 3 y, )gen afmaken. Maar dat hij de ui van voorzitter Dirk Sche ma niet heeft kunnen openen, idt-ie nog veel erger, idat ;hoop dat het ooit nog ge urt. Want als Scheringa zich g, nd blijft staren op Theo Vonk. ipt het verkeerd af. Dan vrees dat de club zal afglijden. Mis- tZai den zelfs ten dode is opge- Tiain ireven." Du ior wie het nog niet wist, Piet drijvers en Theo Vonk waren e/Ds in VI'ienden van elkaar- De Sp^ ;hnisch manager zegt dat hij ou i [persoonlijk goed met Schrij- rskon vinden, dat er alleen za- Ed lijke geschillen speelden. De jarige trainer zegt: „Ik kies jn vrienden zelf wel. Met Vonk 2 USANNE (RTRl - De wereld eibui embond (ETNA) heeft de Chi- se wereldkampioene op de Imeter vrije slag Aihua Yang steren voor twee jaar ge- lorst wegens het gebruik van pe. Zij kan daardoor niet ïlnemen aan de Olympische leien van 1996 in Atlanta, de urine die op 30 september Hiroshima bij een onaange- ndigde controle werd afgeno- ;n is een niet toegestane ver- nde uding van 15:1 van de hormo- llan n testosteron/epitestosteron etil ngetroffen. "PP ials pi zou ik privé nooit op stap gaan. Er was altijd een bepaalde af stand. We zeiden slechts het hoognodige tegen elkaar." Schrijvers zegt het niet met zo veel woorden, maar het is duide lijk wat hij bedoelt. De komst van Vonk naar Alkmaar was in de ogen van de oud-internatio nal (46 interlands) een kostbare vergissing. De trainer zag hoe voorzitter Scheringa zich liet in palmen. „Als Scheringa tegen mij sprak, was het net of ik Vonk hoorde praten. De mening van de technisch manager was hei lig." Serieus Zijn waarschuwingen werden in de wind geslagen. Ik heb nooit het idee gehad dat er serieus naar mij werd geluisterd", meent Schrijvers. „Ik moest me suf kletsen voor we vorig seizoen in de aanloop naar de nacompe- titie op trainingskamp mochten. Maar één woord van Vonk was genoeg om de voorzitter te over reden." „Toen ik Scheringa leerde ken nen, was hij vice-voorzitter. Als het om geld ging, hield hij de vin ger aan de pols. Ieder dubbeltje moest tien keer omgekeerd wor den. Vonk kwam en ineens kon alles. Da's behoorlijk frustre rend. Als ik de helft van het geld uit had mogen geven dat Vonk voor dit seizoen in het elftal heeft gestopt, zou er nu een de gelijke, goed presterende ploeg hebben gestaan. Echt een eredi visiewaardig team." Schrijvers zegt in zijn eerste jaar bij AZ perfect te hebben ge werkt. Vanaf het moment dat de trainer bijtekende, was het ge daan met de rust. De inkt van de pen waarmee Schrijvers zijn handtekening had gezet was nog niet opgedroogd of hij vernam de komst van 'een' technisch manager. „Kunnen we ook wel meteen zijn naairi noemen, zei een bestuurslid nog. Ineens zat ik opgescheept met Theo Vonk, technisch manager. Lang niet ie dere club is rijp voor zo'n con structie. AZ in mijn ogen zeker niet." Belazerd De trainer reageert niet meteen op de vraag of hij zich belazerd voelde toen hij achteraf pas de komst van Vonk vernam. Hij omzeilt de netelige kwestie ook enigszins maar zegt dan toch: „Als ik van te voren had geweten dat Vonk technisch manager zou worden, had ik niet gete kend. Was ik lekker op het aan bod van Fortuna Sittard inge gaan, dat toen heel serieus was. Ik zeg nu niet dat het me spijt. Zo zit ik niet in elkaar. Ik had ge tekend. me weer aan de club ver bonden. Dus was het met die an dere zaken over en sluiten." Vanaf het eerste moment klikte het niet tussen Vonk en Schrij vers. Het gebrek aan vertrouwen bestaat al langer. „Vonk blijft maar roepen dat hij mij naar Twente heeft gehaald. Echt niet. Ik was hoofdtrainer bij Wagenin- gen toen Kees Rijvers vroeg of ik de keepers van Twente er bij'wil de doen. Daarvoor betaalde Twente een huursom van 7.500 gulden aan Wageningen." Het succes dat Vonk met Twen te had, werd in de ogen van Schrijvers geleverd door assis tent Ronald Spelbos. „Pronken met andermans veren, daar hou ik niet van. Toen Vonk naar Bur gos kon, heeft hij uit alle macht geprobeerd Spelbos mee te krij gen. Maar die koos voor NAC. Ik denk dat die beslissing voor Vonk het verschil is geweest tus sen slagen en falen in Spanje. En later in Groningen, waar hij Spelbos óók miste." Solist Pittige kritiek van Schrijvers, die zelf juist het verwijt kreeg een solist te zijn. Iemand met een eigen mening die hij ten kos te van alles door wilde voeren. „Onzin. Ik weet dat ik eigenwijs kan zijn. Dat ik dat soms ook uit straal. Mijn deur heeft echter al tijd voor Vonk open gestaan. Maar als hij dan binnenkomt en al na vijf minuten zijn mening door mijn strot wil duwen, heeft verder praten voor mij geen zin meer. Samenwerken op voet van gelijkwaadigheid heeft er met hem nooit ingezeten. Vanaf het eerste moment niet. Want hij kon niet op zijn eigen stoel blij ven zitten." De eerste dagen zonder werk heeft de telefoon in Ermelo niet stil gestaan. „Zeker honderd steunbetuigingen van alles en iedereen uit het betaalde voet bal Oók van een stuk of acht AZ- spelers. Jongens van wie ik het verwachtte. Zoals ik ook weet wie mij nooit zullen bellen." Piet Schrijvers: „Vonk liep te pronken met andermans ve ren." foto ANP 'urntrainers vinden in verfrissende initiatieven het antwoord anw in onze verslaggeefster arde lith Ramakers Ha: IDDELBURG - Met een gloed- nber euw Braziliaans t-shirtje aan, eldt Monique Nuyten zich in sportzaal van MTV'69 te Mid- ,*y Jlburg;. De 10-jarige is trots op tl cadeautje dat ze begin deze eek van een Braziliaans turn- Hj ertje heeft gekregen. Ze was het internationale toernooi Leverkusen, met teams uit Is- 'j el, Engeland, Tsjechie, Bel- ldf de USA, een van de jongste lelneemsters. Van de 36 turn ers eindigde ze op de 20e rdti aats. „Het was prachtig", zegt Van elke minuut heeft ze ge iten. jenlijk zou ze wel elke maand 'n groot evenement willen eemaken. maar voorlopig is itniet haalbaar, weet Monique uyten. Op uitnodiging van de letermeerse vereniging Pro itria kon ze samen met de lidhollandse turnsters Patri- Timmer (12) en Leonie Mar- »uk dl) begin deze week afrei- n naar Leverkusen. unique Nuyten mocht invallen Dl ior een geblesseerd turnstertje m Pro Patria. Het drietal ein- ;uii PARIJS (RTR/ANP) - De internationale auto sportfederatie (FIA) heeft gisteren het dos sier Schumacher-Hill gesloten. Volgens het be stuur bestaat er onvol doende bewijs om één of beide Formule-l-cou- reurs voor de onder zoekscommissie te dag vaarden. Na die (ver wachte) uitspraak mag Michael Schumacher zich nu ook officieel we reldkampioen noemen. ..Na bestudering van alle relevante informatie zien wij geen aanleiding verdere stappen te on dernemen", liet de FIA in een verklaring weten. „De zaak is nu gesloten." In de laatste Grand Prix van het seizoen, op 13 no vember in Adelaide, knalde Michael Schuma cher op de bolide van Da mon Hill. Beide titelkan didaten vielen als gevolg van de gewraakte bot sing uit. Schumacher be hield daardoor zijn voor sprong van één punt in het eindklassement om de wereldtitel. digde van de twaalf ploegen op de zesde plaats. Koos Hamels, trainer van MTV'69, was evenals choreografe Janny Vermeule te vreden over het optreden van Monique Nuyten in de Duitse stad: „Alleen al het feit dat ze er varing mocht opdoen, was pure winst. Het was een buitenkansje dat we met beide handen heb ben aangegrepen." Het komt wel vaker voor dat de clubtrainers eikaars 'hulp inroe pen'. Koos Hamels: „We trainen soms samen en bij wedstrijden zoeken we samenwerking. Dat is voor beide kanten een stimu lans. Van de bond hoeven we dit hele seizoen niets te verwachten. Dat weten de trainers. De bond zal bijvoorbeeld geen afvaardi ging sturen naar invitatietoer- nooien of centrale trainingen re gelen. Daarom zullen de club trainers de handen ineen moe ten slaan." Hamels voelt zich min of meei verplicht initiatieven te ont plooien omdat Monique Nuyten een talent is dat internationale wedstrijden nodig heeft om be ter te worden. „Het is ook vooi de vorming van haar karaktei belangrijk dat ze niet altijd de beste is." Bij MTV'69 kan ze dan het para depaardje zijn, in Leverkusen keek ze haar ogen uit. „Ik had verwacht dat ze niet zo goed zou presteren omdat ze geen raac zou weten met al de nieuwe in drukken. Maar ze stond er. Dat heeft haar goed gedaan.'" Krachtproef Dit weekeinde zal Monique Nuy ten voor een tweede krachtproef staan. Ze is uitgenodigd voor het internationale toernooi van Pro Patria. Met de nationale jeugd kampioenen uit Noorwegen, Ita lië en een sterke delegatie uit Engeland. USA, België. Tsjechië en Nederland ('ex-nationaal kampioene Stasja Kohier maakt haar come-back op het internationale podium) zal de strijd groot zijn. Pro Patria-trainer Frank Louter heeft speciaal voor dit toernooi een trainingsstage belegd bij MTV'69. „Met 3000 leden is Pro Patria een van de grootste ver enigingen. Maar onze trainings faciliteiten halen het niet bij MTV'69. Dat is de belangrijkste reden dat we een weekje Middel burg georganiseerd hebben." „We willen met het toernooi de turnsport in Nederland promo ten". zegt Louter. „Zaterdag zul len er ongeveer 700 toeschou wers zijn en zondag wordt een uitverkocht huis verwacht. Dat betekent dat er 1000 plaatsen verkocht moeten zijn. Dat is uniek voor Nederland." Voor MTV'69 is Pro Patria een aangename gast. „Monique Nuyten, Conchita Zandbergen en een paar jonge meiden zien dat er ook elders goed getraind wordt. Ook de trainers leren van elkaar. Het is een wisselwerking. En ik ben er blij om dat er steeds vaker ploegen naar Middelburg komen voor een trainingsstage", meldt Hamels. De conclusie is dat het Neder landse trainerskorps meer dan bereid lijkt om samen te werken. „Elke toenadering van de bond, hoe klein ook, moet je als een meevaller zien. De laatste jaren zijn er te veel veranderingen ge weest. Van consistent beleid was geen sprake", weet Koos Ha mels. Het vertrouwen van de trainers in de bond was tot het nulpunt gedaald. Ze vroegen zich af wat ze aan moesten met allerlei nieuwtjes, zoals het kader 2000- plan, de steunpunten, het PSP- plan (Premie Sponsor Plaats), het getouwtrek om Papendal en de bestuurscrisis. „We weten niet meer welke kant de bond op wilde. Maar als de trainers het nu onderling op deze manier kunnen oplossen, zie ik het wel zitten. Ik word in elk geval door collega's gestimuleerd die op de zelfde manier bezig zijn als wij. Als je alleen maar tijd en energie in turnen steekt en je krijgt er niets voor terug, dan houdt de ambitie eens op. Nu vormen de trainers een hechte club. Met el kaar naar grote wedstrijden gaan. maakt daarvan onderdeel uit", merkt Hamels op. Ook het Nederlands kampioen schap voor teams, dat 10/11 de cember wordt gehouden, is een voorbeeld van onderling over leg. MTV'69 heeft niet genoeg turnsters van dezelfde categorie om een team te vormeren. Maar toch zal Monique Nuyten aan het NK voor teams meedoen. Zij heeft een uitnodiging gekregen van Heerenveen. Hamels: „Een tijd was ik vrij somber over de toekomst van turnen. Maar dit werkt verfrissend Iedereen wordt er beter van." Monique Nuyten: ervaring opdoen bij internationale toernooien. foto Ruben Oreel ENSCHEDE (ANP) - De politie van En schede heeft gisteren bij FC Twente aan gedrongen op het beter fouilleren van supporters bij thuiswedstrijden. Aanlei ding voor het initiatief van de politie wa ren de ongeregeldheden tijdens het duel tegen NAC, dinsdagavond. Aanhangers van FC Twente bekogelden de supporters van de Bredase club onder meer met vuurwerk. Om een confrontatie to voorkomen, posteerde de Mobiele Een heid zich op de tribune. Vanuit een ander Twento-vak gooide iemand even later een fragmentatiebom. Het ging om een zelfge maakt projectiel van vuurwerk en ijzers nippers. Een fotograaf en een ballenjon- gen raakten door de explosie licht ge wond. Manager Van der Zeeuw van de ere- dïvieclub beloofde beterschap. „We heb ben vrijdag overleg met de politie. In deze tijd van het jaar. en vooral bij avondwed strijden. moeten we scherper controleren. En niet alleen in de risicovakken." Van der Zeeuw hoopt de gooier van de frag mentatiebom op te sporen. „We hebben de beelden van de camera's die op de vak ken gericht staan bij de politie gebracht." WAALWIJK (ANP) - Hans Verel stopt 31 december als manager bij de eredivisieclub RKC. Dat is de uitkomst van een gesprek dat de oud-trainer in Waalwijk met clubvoorzitter Snoeren had. Verel kwam in juli 1993 als trainer in dienst van RKC. De 41-jarige Rotterdammer was aan het eind van het seizoen '91-'92 op straat gezet door Dordrecht, waar hij slechts enkele maanden hoofdtrainer was. In Waalwijk had Verel niet veel langer de technische leiding in handen. Na een zwakke start loste Bert Jacobs hem af Verel kreeg een bureaubaan. „Mijn ambities liggen op het veld. In die richting ga ik zoeken aldus Verel. „Maar 't zal er na deze slechte ervaring weer niet gemakkelij ker op worden van onze tennismedewerker VLISSINGEN - De afsluitende wedstrijdronde in de B-afde ling van het KNLTB Winter Jeugd Tennis Circuit, heeft het district Zeeland nog een twee tal succesjes opgeleverd. Zowel Jeantien van de Dries als Mar jan Ganseman staken hun res pectievelijke tegenstandsters de loef af en dwongen daarmee een startbewijs voor 'Almere' af. Jeantien van de Dries kruiste in Helden Panningen. waar de meisjes t/m 14 jaar acteerden, al lereerst de rackets met Merel van de Spoel uit Utrecht, die plaatsingscijfer 3/4 achter haar naam had staan. De represen- tante van MLTC had geen moeite met haar opponente en ze zegevierde danook in straight sets. Het toeval wilde dat ze daarna de strijd moest aanbin den met districtgenote Tinta van Wely. Het werd een mara thongevecht waarin de balans uiteindelijk nipt in het voordeel van Van de Dries door sloeg. In Goes hield Marjan Ganseman de Zeeuwse eer hoog bij de oud ste meisjes. Via Judith Boekstal en Cecilia Borbola (beiden Den Haag), die weinig in te brengen hadden, wist ze zich onder de laatste acht te scharen. Het ko mende weekeinde mag ze samen met Jeantien van de Dries, en de rechtstreeks toegelaten Lindsey Knop en Kelly Bouman, haar kansen gaan beproeven in Sportcentrum Centre Point te Almere, waar het derde deel toer nooi van het A-circuit op het programma staat Uitslagen. J E t/m 12 Andy de Bruyne-Reinoud de Leur 4-6,4-6. Sander Roose-Jasper van Limpt 6- 4.6-2. Sander Roose-Robbert Thqs- sen 6-4,3-6.4-6; Alexander Nonnekes- Roy Meessen 1-6,0-6. M E. t/m 12: Ma rianne Snijder-Valerie Spigt 1-6,1-6; J E. t/m 14 Eli Verhage-Frank Clau sing 6-5,3-6,6-2; Eli Verhage-Tom Stroosnijder 3-6,1-6 M E Lm 14 Co- rine Blankenburgh-Merlin Wetsels 2- 6,6-2,6-4; Conne Blankenburgh-Ma- non van Beek 5-6.2-6: Tinta van Wely- Lorraine Rosmuller 6-5,6-3; Jeantien van de Dries-Merel van de Spoel 6-1,6- 5; Jeantien van de Dries-Tinta van Wely 5-6,6-5,6-4, Malu van Houten- René Baselmans 3-6,1-6, Hanneke Snijder-Marieke Maas 6-4,5-6,6-3; Hanneke Snljder-Kelly Pijpers 4-6,3- 6 ME. t/m 16 Sophie van Dieren- donck-Irene Muysson 1-6,3-6; Marjan Ganseman-Judith Boekstal 6-4,6-1. Marjan Ganseman-Cecilia Borbola 6- 4.6-2. EINDHOVEN (ANP) - PSV ziet af van een samenwerkingsver band met stadgenoot Eindho ven. Volgens manager Frank Arnesen past de eerste-divisie- club, momenteel hekkesluiter van alle profclubs, niet in het beeld dat PSV van een satelliet club heeft. EINDHOVEN (ANP) - Stanley Menzo moet ook de wedstrijd van komende zondag van zijn club PSV togen Feyenoord mis sen. Na röntgenfoto's die dins dag in een ziekenhuis in Geldrop werden gemaakt, is besloten dat de oud-Ajacied nog drie weken rust moet houden. Menzo heeft een hinderlijke blessure aan zijn linker ringvinger. Net als afgelo pen weekeinde in het duel met Volendam staat Ronald Water reus als vervanger in het doel. CHIBA (ANP) - Nederland heeft bij de zesde internatio nale Ekiden in Chiba een uitstekende indruk ge maakt. De vijf lopers, Greg van Hest, Henk Gommer, René Godlieb, Simon Vroe- men en Gerard Kappert leg den in estafette-vorm de of ficiële marathonafstand van 42 kilometer en 195 me ter af in 2 uur 3 minuten en 12 seconden. Die tijd bete kende een officieus Neder lands record. Nederland finishte als vijfde van de achttien deelnemen de landen. De strijd om de vijfde plaats achter Ethio pië, Japan. Groot-Brittanie en Australië ging tussen vier landen: Nederland. Tanza nia, Nieuw-Zeeland en Span je, die binnen 24 seconden over de eindstreep kwamen. Chiba (Jap). Ekiden (marathon- estafetle), mannen: 1 Ethiopië 2 00.28.2 Japan 2.00.57,3 Groot Brittannie 2.01.27. 4. Australië 2.01 38. 5 Nederland 2.03 12 loffi cieus NR). 6 Tanzania 2 03 18. 7 Nieuw-Zeeland 2.03 23. 8 Spanje 2.03.36 In totaal achttien lan den Japan 215.31, 2 Rusland 21812. 3. Keny? 2.19.41. 4 Oekraine 2 2009, 5 Roemenië 2.20.22, 6 Australië 2.20 37. In totaal zestien landen van onze medewerker BRUGGE - Met veel invallers haalde HVV'24 gisteren in de oe fenwedstrijd tegen de beloften van Club Brugge een 3-0 achter stand op. De ontmoeting eindig de in een doelpuntrijk gelijk spel: 4-4. HW'24 werd in de beginfase door de snel combinerende thuisclub overklast en keek al na een kwartier tegeneen 3-0 achterstand aan. Daarna trok- TUNIS (ANP) - Orhan Delibas heeft gisteravond in Tunis de halve finales van het toernooi om de wereldkampioenschap pen boksen voor militairen be reikt. De Apeldoornse zwaar- welter versloeg in de kwar teindstrijden de Ier Declan Mig- gens op punten. Delibas was bij de laatste acht gekomen door dinsdag op pun ten te winnen van de Marokkaan Mohamed Kabir. Hennie van Bemmel. de coach van de zilve ren medaille winnaar van Barce lona. verwacht dat Delibas het vandaag erg moeilijk zal krijgen. „Niet met zijn Tunesische tegen stander Ben Ali Marmouri maar veel meer met de juryleden die duidelijk een voorkeur voor de thuisboksers hebben. Zij druk ken voor elke stoot van een Tu nesiër op de knop van de boks- computer. Alleen met een knock out is Orhan zeker van een plaats in de finale." ken de Zeeuws-Vlamingen zich aan het niveau van de tegen stander op. De Bruggelingen gingen met een 4-1 voorsprong de rust in. maar moesten na de hervatting toestaan dat HVV'24 alsnog langszij kwam. De eerste tegentreffer gmg via een Belg in eigen doel. Harm Rietjens, Carlo Blommaert en Martin Martens zorgden voor de andere doelpun ten. Donderdag 05.45-06.00 Did 1: Morgenmagazin Sport 08.30-22.30 EURO: Diverse takken van sport 13.08-14.45 Ned 2: Studio sport 15.15-16.50 BBC 1: Snooker Engelse kampioenschappen. 17.00-17.15 Did 2: Sport Heute, 17.30-19.00 BBC 2: Snooker: Engelse kampioenschappen 18.39-18.47 Ned 2: Sportjournaal. 18.45-19.10 RTL Sport 19.30-20.00 BRT 1 Sport. 22.16-22.34 Ned 3: Sportjournaal. 22.30-23.30 RTL 4: Barend Van Dorp. 22.30-00.00 EURO: Voetbal UEFA- Cup, hoogtepunten van de eertse duels in de derde ronde. 23.30-00.00 RTL 4: Sport 00.00-01.00 EURO: Voetbal: Cham pions League, vijfde ronde. 01.00-01.30 EURO: Eurosportnieuws. 02.00-03.05 BBC 1: Snooker samen vatting van de Engelse kampioen schappen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1994 | | pagina 21