Verwarring rond grondverkoop GFT-bakken veelte groot voor bovenwoningen Immer stijgende reinigingsrechten baren Hulst zorgen Gooien met asbak kost Terneuzenaar boete 250 gulden Wortel notehou ten- leer aller gie B en w Oostburg trekken voorgestelde Coltof-overeenkomstin Waterschap Het Vrije van Sluis 54.900,- Buurtspreekuur in Terneuzen OOSTBURG - Ze hoeven in Oostburg maar de naam 'Coltof te horen en gelijk is er sprake van opperste waakzaamheid. Onduidelijkheid over de in houd van een grondtransactie met de projectontwikkelaar van Port Scaldis (Breskens) noopte burgemeester en wet houders donderdagavond tot intrekking van de voorgestelde verkoopovereenkomst. Het college was er. naar aanlei ding van vragen van de PvdA- fractie, niet van overtuigd dat het contract waterdicht is. En het risico dat de Zeeuwse zaken man tussen de regels door iets zou vinden om de bepalingen an ders uit te leggen dan eigenlijk bedoeld, wil de gemeente na de kwestie Village Scaldia (Hoofd plaat) niet meer lopen. Wat is er precies aan de hand. Op tafel ligt het voorstel over te gaan tot aankoop van 1.99.00 hectare grond bij de jachthaven in Breskens van de Staat der Ne derlanden. Verkoopprijs: 497.500 gulden. Het perceel wordt vervolgens gelijk doorver kocht aan Port Scaldis bv van de directeuren A. Verstraten en R. Coltof. De onderhandelingen over de van onze verslaggever HULST - De begroting zal er volgende week niet door wor den afgekeurd, maar een aantal Hulster raadsleden sprak don derdag tijdens de vergadering van de commissie* financiën toch zijn 'ernstige bezorgdheid' uit over de immer stijgende hef fingen voor reinigings- en riool rechten. De vertegenwoordigers van de twee grootste fracties (Groot Hulst/Gemeenschappelijke Be langen en CDA) filosofeerden er zelfs al voorzichtig over om het streven naar een dekking van honderd procent voor het opha len en afvoeren van afval te laten vallen. Overigens trokken enke le andere raadsleden die hon derd-procentsdekking al weer in twijfel. Hulst gebruikt dit jaar bijvoorbeeld gelden uit een re servevoorziening reinigings rechten en het is de vraag of in dat fonds na 1996 nog geld zit. Commissievoorzitter A. Kessen gaf dat toe, maar betoogde nog maar eens dat voor een gezonde economische aanpak naar volle dige dekking moet worden ge streefd. De ambtenaren zullen vóór de begrotingsraad, donder dag 24 november, nog wel uit zoeken hoe een vergelijkbare ge meente als Oostburg een lager tarief kan berekenen terwijl de zelfde uitgangspunten worden gehanteerd. Oud papier Hoewel de Hulster raadsleden de kosten voor afvalverwerking zo laag mogelijk willen houden, pleitten enkelen van hen voor een goede beloning voor de op halers van oud papier. T. Blom- maert <D66) had becijferd dat het ophalen van oud papier de gemeente 160.000 gulden per jaar scheelt aan stortkosten. Ook andere commissieleden vinden dat het ophalen van oud papier aantrekkelijk moet blij ven voor verenigingen, hoewel W. Kayser (VVD) het voorbe houd maakte dat de ophalers aan huis moeten komen. „Als de mensen het oud papier naar een adres of naar een con tainer fnoeten brengen, werkt het niet. De ophalers moeten langs de deuren gaan voor een optimaal resultaat", betoogde de liberaal. Zijn voorstel werd door de overige commissieleden met instemming onthaald. Vooral tot vreugde van A. Heg- ger die memoreerde dat de PvdA drie jaar geleden al eens zonder succes (alleen de WD ging mee) een gelijkluidend voorstel in diende. De lieer Harmsen...er wonen hier mensen van bov hebben al moeite genoeg zélf de trap op de komen. en de tachtig, die foto Ruben Oreel transactie lopen al sinds begin dit jaar. In maart kwam de ge meente met de Inspectie der Do meinen tot overeenstemming. Na een akkoordverklaring van de betrokken partijen kon op voorhand worden begonnen met de bouw van het appartemen tencomplex. De officiële ver koop zou alleen nog maar een formaliteit zijn, zo was de ver wachting. Het college was van mening dat in de uiteindelijke overeen komst de belangen van de ge meente voldoende veilig waren gesteld. Die overtuiging werd donderdag met een paar gede tailleerde vragen van PvdA- voorman L. Wille teniet gedaan. Verwarring was er onder meer over de bepaling of en zo ja wan neer de overeenkomst kan wor den ontbonden, als afspraken niet worden nagekomen. Ook had Wille uitgeplozen dat de ge meente volgens het huidige con cept zo'n tienduizend gulden rente mis kon lopen. Wethouder C. Bolijn-Hertzber- ger (D&T, bouwbeleid), noch de overige collegeleden of de aan wezige topambtenaren waren in staat de PvdA-vragen direct te beantwoorden. Hoewel in het raadsvoorstel gewag werd ge maakt van het spoedeisende ka rakter van de verkoopovereen komst (de bouw is immers al be gonnen), besloten b en w na in tern beraad het stuk voor alle ze kerheid mee terug te nemen voor nadere bestudering. Burgemeester J. Kruize zei toe woensdag in de commissiever gadering helderheid te zullen scheppen. Om verdere vertra ging in de besluitvorming te voorkomen, is Kruize van plan een extra raadsvergadering uit te schrijven. Pilot-studie naar ruimte industrie in Kanaalgebied TERNEUZEN - Hoeveel ruimte moet de industrie in de twintig ste eeuw krijgen op de westelij ke oever van het Kanaal Gent- Terneuzen? Op die vraag mag het onderzoeksbureau Kolpron Consultants voor eind deze maand een antwoord zien te vinden. De provincie. Havenschap Ter- neuzen en de gemeente Terneu zen hebben in het kader van het project Gebiedsgerichte Bena dering Kanaalzone de westelijke kanaaloever gereserveerd voor industriële- en havenactivitei ten. De beschikbare ruimte hangt echter af van de keuze van een landtracé voor de WOV. Kolpron is gevraagd om uit te zoeken wat voor invloed de ver schillende tracé's zullen hebben op de uiteindelijk ontwikkeling van het gebied. Tevens moet de pilot-studie uitwijzen hoe het ge bied tezijnertijd het best kan worden ingericht en hoe de uit sluitingswegen moeten lopen. Gedeputeerde staten hechten grote waarde aan het onderzoek en hebben besloten om ruim 18.000 gulden uit te trekken. Eer der stelde de raad van Terneu zen al 37 mille voor het onder zoek beschikbaar. Het onder zoek moet eind november zijn af gerond. MIDDELBURG - De GFT-afval- container blijft voor veel Zeeu wen een grote bron van ergenis. De nieuwste gedupeerden zijn de - voornamelijk bejaarde - bewoners van het Prinses Ma- rijkeplein in de wijk Nieuw- Middelburg. Vooral de ouderen van de bovenwoningen zijn boos. Zij ontvingen dinsdag de grote 140 liter container in plaats van het beloofde 25 liter emmertje. „Foutje", zegt hoofd J. J. Hubregtse van de Middel burgse stadsreiniging. „Het is schandalig van de ge meente. We sjouwen ons een breuk met die gigantische bak ken", legt bewoner J. Harmsen uit. De gedupeerde vat de pro blematiek samen: „We kunnen die bak niet op straat laten staan, dat betekent dat we hem in onze kleine bovenwoning moeten neer zetten. Op de woon kamer na, is er geen plek. En om nou een GFT-bak in je huiska mer te zetten?" Resultaat: om de twee weken moeten de be jaarden de container van 140 li ter de trap op- en afsjouwen. Harmsen: „Er wonen hier men sen van tachtig jaar of ouder, die Kantonrechter bevestigt ontslag directeur hotel TERNEUZEN - Het dienstver band van verkoopdirecteur F. van 't Wel met het Winston Churchill Hotel in Terneuzen dient per 1 december van dit jaar te worden beëindigd. De Terneuzense kantonrechter mr A. Melens deed hierover woens dag uitspraak. De kantonrech ter verplichtte het Churchill Hotel een bedrag van 30.000 gul den (bruto) aan de verkoopdi recteur te betalen. Eerder dit jaar was Van 't Wel, wegens onvoldoende functione ren, door de hoteldireetie op staande voet ontslagen. Van 't Wel vocht zijn ontslag aan en eis te vervolgens via een kort ge ding bij de rechtbank in Middel burg doorbetaling van zijn loon, hangende de ontslagprocedure. Die eis werd door de president van de rechtbank, ingegeven door de zwakke argumenten rondom het ontslag, toegewe zen. Daarop verzocht het Churchill Hotel de kantonrechter om het dienstverband met de verkoop directeur te mogen beëindigen. De leiding van het hotel reageer de gisteren gelaten op de uit spraak. Hoteldirecteur P Kie viet toonde zich enerzijds tevre den over van de beëindiging van het dienstverband. Anderzijds had Kieviet enige moeite met de vordering. „Elke gulden is er één te veel. Aan de andere kant lag de eis van de tegenpartij veel ho ger." Van 't Wel had namelijk een vergoeding van 75.000 gul den van het Churchill Hotel geëist, terwijl hij minder dan de helft (30.000 gulden) kreeg toege wezen. Kievit achtte gisteren de kans dan ook zeer klein, dat het Churchill Hotel de rechtbank zal verzoeken het vonnis in te trek ken. Dat verzoek moet dan voor 30 november worden ingediend bij de kantonrechter. Koffieconcert voor onderhoud historische kerk KLOOSTERZANDE - In de Ne derlandse hervormde kerk in Kloosterzande wordt zondag 20 november een koffieconcert ge houden. Aan de concertmiddag wordt meegewerkt door de or ganisten Jos Verpoorten en San- der de Schepper en de Koor stichting 'Cantorij der Basiliek' uit Hulst. Het koor staat onder leiding van Anton de Kort Het concert be gint om 15.00 uur en de op brengst is bestemd voor het on derhoud van het uit de zeven tiende eeuw daterende kerkge bouw. Tijdens de pauze kunnen er kerstkaarten en kaarsen ge kocht worden, die door leden van de Hervormde Vrouwen Groep gemaakt zijn. 19 en 20 november 1994 CENTRAAL ALARMNUMMER 06-11 Huisartsen: Terneuzen, zat. 08.00-zon. 08.00 uur: H. E. F. A. Nijsten Jr H. D. D. Zuiderbaan, Anna Bijnstraat 25, tel. 12324. zon. 08.00-ma. 08.00 uur: H. E. F. A. Nijsten Jr en H. D. D. Zuider baan, Anna Bijnstraat 25, tel. 12324. Spreekuur 11.30 en 17 uur. Oostburg, Aardenburg en Zuid- zande, vrij. 17.30-ma. 08.00 uur: P. A. M. de Bruijckere, Zuidwal 8, Oostburg, tel. 01170-55555. Cadzand, Retranchement en Sluis: zat. J. P. A. de Meijer, Lan ge Wolstraat 12, Sluis, tel. 01178-61366. Zon. M. H. M. de Meijer, Bad huisweg 42, Cadzand, tel. 01179- 1366. Biervliet, Hoofdplaat en IJzen- dijke vrij. 18.00-ma. 08.00 uur: H. van der Pas, IJzendijke, tel. 01176-1366. Breskens en Groede: R. J. La- terveer, Dr. Broodmanstraat 2, Breskens. tel 01172-1956. Axel en Zaamslag, vrij. 17.00 - ma. 08.00 uur: E. Klop, Bastion straat 36, tel. 01155-61777. Spreekuren zat. van 10-10.30 en 16-16.30 uur. Sas van Gent e.o., vrij. 18.00-ma. 08.00 uur: M. Dierick, Graaf Jansdijk A 185, Westdorpe, tel 52525. Spreekuur zat. 10.00 uur op Bol werk Oranje 2. Hulst vrij. 18 - zon. 24 uur: B. de Ouden, Glacisweg 50, tel. 01140- 12060. Spreekuur 11 en 17 uur. Hoek, Sluiskil, Philippine: J. P. Neeteson, J. Hobeinstraat 8, Philippine, tel. 01159-1769. Spreekuur 12.00 uur. Kloosterzande en Hontenisse vrij. 17.00-ma. 08.00 uur. M. van Kalmthout, Groenendijk 52, tel 01148-1377. spreekuur zat. 11.30 uur in de praktijk Groenendijk 52. Clinge, St. Jansteen en Koe wacht vrij. 18.00 - ma. 08.00 uur: R. van Berkel, Nieuwstraat 122, Koewacht, tel. 01146-1327. Tandartsen: West-Zeeuwsch-Vlaanderèn: L, Buysse, Volderstraat 21, Oost burg, 01170-55092 Spreekuur 12-12.30 uur. Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen: G. J, A. Fassaert, Margrietstraat 9. Kloosterzande, tel. 01148-1905. Spreekuren zat. 10-10.30 en 18- 18.30 en zon. 12-12.30 uur. Apotheken: Terneuzen, zat. 08.30-17.30 en zon. 11.30-12.30 en 17-18 uur: A. F. J Hamann. Oostelijk Bolwerk 12a.tel 12060. Axel, zat. 10-11 en 16-17: Apo theek Axel, Oranjestraat 6, tel. 01155-62888. Hulst,zat. 11-12 en 15.30-17.30 en zon. 11-11.30 en 16.30-17.30 uur: Apotheek Hulst, Dubbele Poort 7, tel. 01140-14255. Oostburg en Zuidzande, zat. 10- 12.30 en 13-16.30 en zon. 11.30- 12.30 en 17.30 en 18.30 uur: Apo theek Oostburg, Burchstraat 16, tel 01170-52170. Dierenartsen: Terneuzen, Axel, Zaamslag: J. J. L. M. Kop, Axel, tel. 01155- 61488. Spreekuur zat. 11-12 uur, Bastionstraat 3, Axel. Hulst en Hengstdijk: J. J. L. M. Kop. Axel. tel 01155-61488. Spreekuur, zat. 11-12 uur, IJzendijke: Dierenarts van de Vijver, tel. 01176-1388 bgg. 01174-8424. Spreekuur zat. 13 en zon. 12 uur in de dierenkliniek. Terneuzen: J. P. de Vos en A. Burm, Van Diemenstraat 83, tel. 01150-19628. Spreekuur zat. van 12,30-14.00 uur. Terneuzen: Peter de Vos, Van Steenbergenlaan 7, tel. 01150- 96425. Spreekuur zat. van 12.00- 13.00 uur. Breskens, Aardenburg en Sluis: G. A. M. de Bruijckere. tel: 01172-2769. Spreekuur 13.00-13.30 uur, Brou werijstraat 8 te Oostburg. Oostburg: J. P. J. v. d. Vijver, Si nus 1, Oostburg, tel. 01170- 52103. Sas van Gent: E. O. M. David, Westdam 54, tel. 01158-53800, spreekuur zat. 11.00-12.00 uur. St. Jansteen e.o.: A.E. de Bruyn, Tempelier 34, tel. 01140-12701. Spreekuur 11.00 - 12.00 uur. Thuiszorg: Stichting Thuiszorg Zeeuwsch-Vlaanderen voor spoedgevallen dag en nacht be reikbaar: West-Zeeuwsch- Vlaanderen: Telefoonnummer 01170-56500, Kanaalzone: Tele foonnummer 01150-74500, Oost- Zeeuwsch-Vlaanderen: Tele foonnummer 01140-83500. Verloskundigen: Stichting Provinciale Kraam zorg Zeeland, kraamcentrum Zeeuwsch-Vlaanderen, dag en nacht bereikbaar via tel. 01150- 74555. Pastorale zondagdienst: Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen, zon. 12 - ma 24 uur: J. Verster, Kloosterzande, tel. 01148-1775. West-Zeeuwsch-Vlaanderen, zon. 12 - ma 24 uur: F. Buijsse. tel. 01176-1407. Kanaalzone, zon. 12 - ma. 24 uur: C. Dochy, tel. 01159-1346. hebben al moeite genoeg om zélf de trap op te komen." De bewoners van het Marijke- plein hebben niets tegen het ge scheiden inzamelen van afval, sterker nog: „Het is een prima idee en het is goed voor het mi lieu. Maar met zo'n grote bak is het niet te doen." Harmsen ziet liever een kleine 25 liter emmer. „Uiteraard heb ik direct de GFT-lijn gebeld, maar daar ver telden ze mij dat het emmertje voorlopig niet meer leverbaar is." Volgens de gemeente Middel burg berust het voorval op een Sas van Gent haalt culturele banden met Zelzate aan SAS VAN GENT - De gemeente Sas van Gent gaat de culturele samenwerking met de Belgi sche buurgemeente Zelzate nieuw leven inblazen. De sa menwerking wordt vandaag, vrijdag, in het Sint-Laurensin- stituut in Zelzate officieel inge luid met de toneelvoorstelling 'Olivetti' van Eriek Verpale. De Sasse wethouder van cultuur L. Marquinie wijst er op dat de gemeenten Zelzate en Sas van Gent al in het begin van de jaren tachtig met een culturele uitwis seling waren begonnen, maar dat die contacten door verschil lende oorzaken op een laag pitje waren komen te staan. Marqui nie: „Eind vorig jaar zijn we op nieuw gesprekken begonnen met de Culturele Raad in Zelza te en het resultaat is dus dat we komende vrijdag een nieuwe, of ficiële start aan de samenwer king kunnen geven." De uitvoe ring in Zelzate begint om 20.00 uur. Zondag 18 december treedt in het kader van de hernieuwde culturele samenwerking de Vlaamse entertainer/zanger Wil lem Vermandere op in Sas van Gent. „Wat er verder gaat ge beuren staat op dit moment nog niet vast", aldus Marquinie. „We willen in het begin niet te hard van stapel lopen. En het is dan ook te vroeg om nu al te praten over het gezamenlijk organise ren van activiteiten of het even tueel betrekken van andere ge meenten bij de culturele uitwis seling." Bromfietser en duo-passagier bij botsing gewond TERNEUZEN - Een bromfiet ser en zijn passagiere raakten woensdagmiddag rond drie uur gewond bij een ongeval op de kruising van de mr F. J. Haar- manweg en de Transportstraat in Terneuzen. Een 24-jarige vrouw uit Terneuzen reed met een bedrijfsauto over de Trans portstraat. Zij verleende geen voorrang aan de 16-jarige brom fietser uit Sas van Gent, die van rechts over het fietspad van de Haarmanweg naderde. De bromfietser brak enkele voetwortelbeentjes en liep kneu zingen op. Vogelshow - De vogelvereni ging Zang en Kleur uit Klooster zande houdt zaterdag 19 en zon dag 20 november de jaarlijkse vogelshow in zaal Molenhof aan de Groenendijk. Keurmeesters van de Nederlandse Bond van Vogelliefhebber zullen de inge brachte vogels beoordelen. Ook wordt een loterij gehouden. De expositie is zaterdag van 13 tot 22 uur geopend, zondag van 13 tot 18.30 uur. groot misverstand. Hubregtse: „Het indelingsplan is destijds door een ingenieursbedrijf uitge voerd. Zij hebben in kaart ge bracht waar de verschillende soorten bakken moesten ko men. De situatie op het Marijke- plein hebben ze daarbij over het hoofd gezien." Het hoofd van de stadsreiniging ziet het als een klein incident: „De bewoners kunnen de containers gewoon omruilen." De gemeente bena drukt dat het omwisselen van bakken normaal gesproken soe pel verloopt. Hubregtse: „We hebben bij sommige Middelbur- TERNEUZEN - De Terneuzense politierechter veroordeelde donderdag een 48-jarige inwo ner uit de Scheldestad tot het betalen van een boete van 250 gulden, één week voorwaarde lijke gevangenisstraf en een voorwaardelijke geldboete van 250 gulden, met een proeftijd van twee jaar. De man had op 18 mei van dit jaar een asbak in het gezicht van een van de uitbaters van een café in Oostburg ge gooid. Deze werd pijnlijk ge troffen. Verder pleegde hij op 15 juni lokaalvredebreuk, nadat hij te verstaan was gegeven om het café te verlaten. Hij weiger de en moest worden ontzet door de politie. Eerder was de Ter neuzenaar door de uitbaters schriftelijk al op de hoogte ge steld, dat hij niet meer in het ca fé welkom was. De verdachte had bij het opma ken van het proces-verbaal toe gegeven de asbak naai- een van de caféhouders te hebben ge gooid. Gisteren ontkende hij de asbak in diens richting te heb- TERNEUZEN - Bewoners van de Oudelandse Hoeve kunnen vanaf volgende week elke maandag tussen 13.00 en 14.00 uur met vragen, klachten en ideeën terecht op het buurt spreekuur in de Prins Willem Alexanderschool in Terneuzen. De ideeën en suggesties worden doorgespeeld naar het wijk team. waarin bewoners en orga nisaties samenwerken aan de verbetering van de leefbaarheid van de wijk. Klachten van uit eenlopende aard worden ano niem behandeld en doorgegeven gers zelfs al kleine bakken voor grote moeten omwisselen. Zij hadden meer tuinafval dan ver wacht. Het enige probleem is dat die kleine bakken tijdelijk niet voorradig zijn." Hubregts ver wacht de kleine 25 liter emmer tjes aan het eind van de volgen de week. Harmsen blijft wantrouwend. „Ik moet het allemaal nog maar zien. Trouwens, de gemeente had toch van tevoren kunnen in zien dat bejaarden op een boven verdieping niets aan zo'n grote bak hebben. Het is een onnodige rompslomp." ben gegooid. De asbak zou tus sen de glazen achter de toog zijn beland. De aanleiding tot de ru zie was dat de man geen bier meer kreeg, waarna hij begon te schelden. Dit ontaardde tenslot te in het gooi- en smijtwerk. Ook een stukgelopen relatie met de werkster van het café zou een rol hebben gespeeld. Dit sprak de verdachte tegen. „Het is discri minatie van de eigenaren." De politierechter en de officier dachten daar anders over. Zij wezen erop, dat eigenaars van openbare horecagelegenheden het recht hebben iemand de toe gang te weigeren. Zij zijn ten slotte de baas over him eigen zaak. Mr Mos eiste een boete van 500 gulden en een week voor waardelijke gevangenisstraf met een proeftijd van twee jaar. Ruildag - De Kieldrechtse verzamelaarsvrienden houden zondag een nationale ruildag in basisschool De Wijzer aan de Beukenlaan in Kieldrecht. Van 9 tot 17 uur worden verschillende ruilobjecten aangeboden. aan politie, gemeente, wonit bouwvereniging of Consultal bureau voor Alcohol en Drugs Het buurtspreekuur wordt mand door K. Dobbelaar en Folkersma. Zij zitten in hetwi team en de omwonendence missie van het Rooseveltho: Dobbelaar is ook lid van de wonerscommissie, de bewons raad van de woningbouwvere ging en het woonkonsumenti buro. Het buurtspreekuur dra op proef gedurende drie mai den. BEKENDMAKING Uitvoering delfplan 1995 Het Dagelijks Bestuur van het waterschap Het Vrije van Sluis maakt bekend, dat op donderdag 1 december 1994, om 20.00 uur in het sociaal cultu reel centrum Den Hoekzak te Oostburg voorlich ting wordt gegeven aan hen die belang hebben bij of geïnteresseerd zijn in de uitvoering van het delfplan 1995. Op het kantoor van het waterschap, Brouwerij straat 18 te Oostburg, ligt vanaf maandag 21 no vember 1994 op de receptie een overzichtskaart ter inzage. Deze kaart kan op de werkdagen tus sen 8.00 uur en 16.00 uur ingezien worden. Het delfplan 1995 betreft de hieronder aangege ven waterlopen: 1. Oostelijke bermsloot van de Kruisweg in de Hoofdplaatpolder; 2. Waterleiding nr. 3 gedeeltelijk in de Grote Jonkvrouw Benoordenpolder; 3. Zuidelijke bermsloot ged. van de Westlange- weg; 4. Waterleiding nr. 16 ged. in het v.m. water schap Groot- en Klein Baarzande; 5. Waterleiding nr. 1 ged. en 3 ged. in de Paulina- polder; 6. Noord- en noordwestelijke dijksloot van de Oudemansdijk en ongenummerde waterlei ding en waterleiding nr. 8 ged. in de Grote Ou- demanspolder; 7. Waterleiding nr. 9 en 10 ged. in de Grote Oude- manspolder en waterleiding nr. 4 ged. in de Grote Jonkvrouw Bezuidenpolder; 8. Waterleiding nr. 21 ged. in de Oude Passageu- lepolder; 9. Waterleiding nr, 5 ged. in de Grote Jonkvrouw Bezuidenpolder; 10. Ongenummerde waterleiding in de Oranje polder; 11. Waterleiding nr. 33 in de Kleine Oudemans- polder; 12. Westelijke bermsloot ged. van Driesprong- weg; 13. Waterleiding nr. 6 in de Ameliapolder; 14. Noordelijke bermsloot ged. van de Turkeije- weg; 15. Ongenummerde waterleiding in de Elisabeth- polder te Breskens; 16. Ongenummerde polderwaterleiding en westelijke bermsloot van de Nieuweweg (ged.) in de Middelburgsepolder; 17. Polderwaterleiding nr. 34 (ged.) en oostelijke .bermsloot van de Nieuweweg (ged.) in de Be- wester Eéde Bezuiden St.-Pietersdijkpolder; 18. Polderwaterleiding nr. 11 (ged.) in de Biezen- polder; 19. Zuidelijke bermsloot (ged.) van de Mootjes- weg in de Beooster Eede en Hoogland van St.- Kruispolder; 20. Polderwaterleiding nr. 3 (ged.) in de Grote Boompolder; 21. Polderwaterleiding nr. 3 (ged.) 4 (ged.) in de Vijfhonderd Beoosten Eedepolder; 22. Polderwaterleiding nr. 2 3 (ged.) in de Olie slagerspolder; 23. Polderwaterleiding nr. 80 in de Vierhonderd Beoosten Terhofstedepolder; 24. Polderwaterleiding nr. 31 (ged.) in de Oude- landsepolder; 25. Oostelijke bermsloot van de Henricusdijk in de Henricuspolder; 26. Polderwaterleiding nr. 2 in de Kleine Henri cuspolder; 27. Zuidelijke bermsloot (nieuw ged.) van de Ringdijk in de Van der Lingenspolder; 28. Koppelleiding van de hoofdafwateringsgebie- den Nieuwe Sluis - Nummer Eén in de Grote Corneliapolder en Magdalenapolder; 29. Polderwaterleiding nr. 42 in de Nieuwe Groedsepolder; 30. Polderwaterleidingnr. 35 in de Oude Groedse polder; 31. Zuidelijke bermsloot van de Clethemsweg in de 's-Gravenpolder; 32. Ongenummerde polderwaterleiding in de Breskenspolder (voorstel tot dempen en wijzi gen tracé of aanleg onderhoudsvriendelijke oevers); 33. Polderwaterleiding nr. 1 (ged.) in de Bewester Eede Benoorden St.-Pietersdijkpolder; 34. Noordelijke bermsloot (ged.) van de Baarse- kreekweg in de Beukelspolder. Oostburg, 14 november 1994 Het dagelijks bestuur voor noemd, ir. C. J. Almekinders, dijkgraaf drs. A. J. Mouton sectretaris Het Rover Onderscheid: Als u plotsklaps de weelde luxueus wortelnotehout en leer niet meer kunt (ver)dragen, of de mo stil vindt lopen, of om wat voor redet dan ook, dan kunt u uw Rover 800 ge woon aan ons teruggeven of omruilen' Want als eerste en vooralsnoj enige automerk introduceert Rove de Tevredenheidsgarantie. En dat be tekent voor u: wel goed, geld terug Rover 800 'binnen 30 diigen of 1 000 km (hetgeen liet eerst bereik wordt). Als Rover dealer vertellen wij u graag dc precis (Nemen we ni gewoon terug Garage RiOa Terneuzen B. V. Air. F.J. Haarmanweg 4, 1558 AR Terneuzen. Telefoon: 01150 - 15690., Rover 800 füf Garage Rida Terneuzen B.V.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1994 | | pagina 46