Ook Chang kan Agassi niet stuiten Tsjechen teleurgesteld over wedstrijd Debutante Davenport naar de tweede ronde Thomas Brolin breekt enkel Irma Heeren kanshebster op WK run-bike-run Tasmanië Robin Punt krijgt het zwaar in Mosselloop Gorter vindt zeven wedstrijden te veel Edberg put moed uit verloren wedstrijd tegen Sampras FIA onderzoekt botsing tussen Schumacher-Hill De Poel FRANKFURT (RTR/SID) - An- dré Agassi is vastbesloten het jaar in stijl af te sluiten. De kleurrijke Amerikaan plaatste zich donderdag als eerste voor de halve eindstrijd van de ATP jlasters in Frankl'urt, het finan ciële lokkertje voor de top-acht van de wereld. Agassi won ook zijn tweede partij. Landgenoot Michael Chang ging met twee lieer 6-4 ten onder. Ook de Span jaard Sergi Bruguera gaat in de zelfde groep door naar de laat ste vier. Hij versloeg zijn land genoot Alberto Berasategui eenvoudig in twee sets: 6-3 6-2. In de andere groep valt de be slissing over de halve-finale- plaatsen op vrijdag. Pete Sam pras gebruikte zijn laatste stro halm door in drie sets de Zweed Stefan Edberg de baas te blij ven. Agassi startte het tennisjaar als nummer 24 op de wereldrang lijst en met zijn pols zwaar inge pakt. Zijn overwinning bij de Open Amerikaanse en de over winning op Pete Sampras op weg naar de eindzege in het in- doortoernooi van Parijs, brach ten hem alsnog bij het exclu sieve gezelschap miljonairs in Frankfurt. De „boy from Vegas" kende don derdag tegen Chang briljante momenten. „Het kan niet beter. Ik voel me geweldig, verkeer in Frankfurt tussen de beste spe lers van de wereld en ik sta in de halve finales." Bij zijn terugkeer op het hoogste niveau speelde Brad Gilbert een voorname rol. De oud-prof blijkt de juiste bege leider voor de excentrieke ten nisser. „Mijn zwakheden zijn juist zijn sterke kanten. Mijn problemen zaten meer in mijn hoofd. Hij heeft een goede in vloed op mijn spel", verklaarde de Amerikaan zijn sterke optre den van de laatste weken. Agassi zal zijn strategie voor de halve finales moeten bijstellen. In de groepswedstrijden trof hij louter baseline-spelers. In de an dere groep zitten de aanvallers, de volleerders. „Onder Gilbert is mijn benadering van wedstrij den veranderd, kan ik me beter op anderen instellen." Sergi Bruguera was de sterkste in de Spaanse broederstrijd met Alberto Berasategui. Bruguera won zijn tweede duel met 6-3 6-2. De winnende Spanjaard speelt nog tegen Agassi om plaats één in de groep. Wie de tegenstanders van Agas si en Bruguera worden, is nog onduidelijk. De ontknoping in de andere groep volgt vrijdag. Pete Sampras moest, na zijn ne derlaag tegen Boris Becker, don derdag zijn tweede duel winnen om uitzicht op de halve finales te behouden. De nummer één van de wereld voldeed tegen Stefan Edberg aan die opdracht. Overi gens wel moeizaam, want de Zweed won de eerste set met 6-4. De tweede ging met 6-3 naar de Amerikaan, die in de cruciale derde reeks zijn beste tennis liet zien. De tiebreak ging met 7-3 naar Sampras, die daarmee kans op de halve eindstrijd be- hield. „Ik hield mezelf na de eer ste set voor niet in paniek te ra ken. Wedstrijden tegen Edberg worden door enkele slagen be slist." De Zweed speelde sterk, maar had in de tiebreak geen kans. „Als ik zo blijf spelen als tegen Sampras maak ik een goede kans op de halve finales", stelde Edberg zelfverzekerd vast. Boris Becker, die zijn eerste twee partijen won, heeft vrijdag aan een gewonnen set tegen Ed berg voldoende voor een plaats bij de laatste vier. Edberg en Sampras hebben elk een duel ge wonnen en verloren. De Kroaat Goran Ivanisevic kan na twee nederlagen een toernooivervolg vrijwel vergeten. Frankfurt. Mannen Masters, 5,1 mil joen gulden. Witte groep: Sampras (VSt) - Edberg (Zwe) 4-6 6-3 7-6. Stand: 1. Becker(Dui)2-2,2. Edberg2- 1,3 Sampras2-l,4.Ivanisevic(Kro)2- 0 Rode groep: Agassi (VSti - Chang (VSt) 6-4 6-4, Bruguera (Spa) - Berasa tegui (Spa) 6-3 6-2 Stand: 1 Agassi 2- 2,2. Bruguera 2-2,3. Chang 3-1.4. Be rasategui 3-0. Agassi en Bruguera naar halve finales. NEW YORK (RTR) - Debutante Lindsay Davenport heeft zich woensdag eenvoudig geplaatst voor de tweede ronde van de Masters. De Amerikaanse had slechts 61 minuten nodig de Duitse Anke Huber, vorig jaar halve-finaliste, in twee sets te verslaan: 6-2 6-3. Davenport, vorige week in Phi ladelphia in de tweede ronde nog uitgeschakeld door Brenda Schultz, was in de kwartfinales van het toernooi in Oakland ook al te sterk voor Huber. De Duitse veroverde in New York slechts één game meer. Ze kon opnieuw het juiste antwoord niet vinden op de service van de Amerikaan- De nummer zeven van de we reldranglijst maakte zich voor het begin van de wedstrijd meer zorgen over haar zenuwen dan over haar tegenstandster. „Ik was heel erg nerveus. Maar het is te gek mijn eerste wedstrijd hier te winnen", aldus Davenport. Mary Pierce en Conchita Marti nez bereikten eveneens de twee ronde. De Spaanse versloeg de Witrussin Natalia Zvereva in 2-6 6-2 6-4. De winnares van Wim bledon liet de overwinning in de laatste en beslissende set nog bijna uit haar handen glippen. Martinez bouwde een voor sprong op van 5-1, maar liet Zve reva terugkomen tot 5-4. De Spaanse had zes wedstrijdpun- ten nodig om de zege alsnog naar zich toe te trekken. Pierce, sukkelend met de na weeën van een griep, kende een ongelukkige start tegen Aman da Coetzer. De FranQcaise liep in de eerste set uit naar 5-2. Ze kreeg echter een terugval waar van haai' Zuidafrikaanse tegen standster prima profiteerde. Ze pakte de eerste set met 7-5. In de twee daaropvolgende sets kon Pierce haar voorsprong wel vast houden. Ze won met twee keer 6- 3. „Ik voel me niet 100 procent fit", zei de FranQcaise. „Maar het is prettig om te zien dat ik dan toch wedstrijden kan win nen." New York. Vrouwen Masters, 5,95 miljoen gulden. Eerste ronde: Da venport (VSt/7) - Huber (Dui) 6-2 6-3, Martinez (Spa/3) - Zvereva (WRu) 2-6 6-2 6-4. Pierce (Fra/5) - Coetzer (ZAf) 5- 7 6-3 6-3. Het ongelukkige moment van Thomas Brolin. De Zweed weet met een uiterste krachtsinspan ning de bal nog voor te zetten, maar breekt tegelijkertijd zijn linkenkel. foto Reuter STOCKHOLM (RTR)-De Zweedse internatio- de de 24-jarige ongeluksvogel donderdag in nal Tomas Brolin verwacht de rest van het een ziekenhuis in Stockholm. Brolin onderging seizoen niet meer in actie te komen. De aan- woensdagavond direct een operatie. Artsen valler, die in Italiaanse competitie uitkomt verklaarden dat hij zeker zes weken niet zou voor Parma, brak woensdagavond in het EK- kunnen lopen. kwalificatieduel tegen Hongarije zijn linker Brolin liep de blessure op bij de voorbereiding enkel. van het tweede Zweedse doelpunt, twintig mi- „Voetbal is voor mij alles, maar de komende nuten voor het einde. De eerste treffer had hij zes maanden zal het er niet van komen", meld- zelf gemaakt. Zweden won met 2-0. Politiekosten niet voor voetbalclubs DEN HAAG (ANP) - De kosten die de politie bij zogeheten ri sico-wedstrijden maakt, wor den in de toekomst niet aan de voetbalclubs doorberekend. Het ontwerp voor een dergelijk wetsvoorstel dat bij de minister van justitie lag, gaat van tafel. Dat zei minister Dijkstal van binnenlandse zaken donderdag tijdens De Batterij, een discus siemiddag voor bestuurders in Den Haag. Het voorstel voor de doorbere kening van politiekosten aan voetbalclubs is nog afkomstig van het vorige kabinet. Het ging om kosten die de politie buiten de voetbalstadions moet maken om voetbalvandalen in de hand te houden. Minister Dijkstal had zich als kamerlid al geen voor stander van het idee getoond. Dat hij als minister niet van me ning is veranderd, maakte hij reeds bekend tijdens een kamer debat over voetbalvandalisme in september. Donderdag kondigde Dijkstal aan dat het voorstel definitief wordt afgeblazen. In een onder houd met minister Sorgdrager van justitie heeft hij haar ervan kunnen overtuigen dat het niet zo mag worden dat rijken in Ne derland wel over politiezorg kunnen beschikken en armen niet. Ook is volgens Dijkstal moeilijk af te wegen bij welk evenement wel en bij welk geen politiekos ten in rekening gebracht moet worden. De minister kondigde aan dat hij samen met zijn col lega Sorgdrager naar andere op lossingen voor de hoge politie kosten bij voetbalwedstrijden gaat zoeken. MIDDELBURG - Irma Heeren heeft niets aan het toeval over gelaten om zondag goed voorbe reid aan de start te komen op het wereldkampioenschap run- bike-run in Hobart, Tasmanië. De Middelburgse is al op 9 no vember vertrokken naar het ei land ten zuiden van Australië, zodat ze ter plekke geen last heeft van het tijdsverschil van lien uur en de hogere tempe raturen. Heeren is één van de kanshebsters op een ereplaats in de wereldtitelstrijd. De kans is groot dat Heeren Neerlands naam hoog kan hou den op het eiland dat in 1642 door de Nederlander Abel Tas man werd ontdekt: vorig jaar eindigde de Middelburgse op het wereldkampioenschap in Dallas op de tweede plaats. Zij was toen Europees kampioene run-bike- run, maar die titel kon ze in mei van dit jaar in het Finse Vuokat- ti niet prolongeren. Ze eindigde er als tweede. Speculeren over haar kansen in Hobart wil Irma Heeren niet. „Ik heb wel een idee over de tegen stand, maar daar doe ik geen uit spraak over. Ik kan in ieder ge val met de eersten mee." Hoogstwaarschijnlijk is de we reldkampioene van vorig jaar, de Amerikaanse Carol Montgo mery, weer van de partij. „Maar er zijn meer concurrentes", weet Heeren. Desondanks heeft ze haar blik op zichzelf gericht en niet op eventuele opponentes. „Ik zit goed in mijn vel. Mijn geest en lichaam zijn één. De wedstrijd is natuurlijk een momentopname, maar ik kon er lekker naar toe trainen en goed acclimatiseren. Zondag moet het verstand op nul en de blik op oneindig. Ge woon vlammen." De tien kilometer hardlopen, ge volgd door veertig kilometer fietsen en vijf kilometer hardlo pen vinden plaats op een heuvel achtig parcours rond de Tas- WESTENSCHOUWEN - Robin Punt van de LPK verdedigt morgen zijn Mosselscheepje (de wisselprijs) in de zevenentwin tigste editie van de negen kilo meter lange Mosselloop van Deltasport op Westenschou- wen. Onder de tachtig deelne mers bevindt zich een flink aan- lal atleten die het Punt behoor lijk lastig kunnen maken. Zo is Rachid ben Menziane van Deltasport een gevaarlijke out sider. En Edwin de Leeuw van AV'56, die zijn zelfvertrouwen met een overwinning in de Sin- gellloop te Middelburg flink op krikte, moet ook in de voorste li lies te vinden zijn. Miquel van Tongeren en Niels Koole van Sporting Walcheren finishen ze ker bij de eerste tien. Van buiten Zeeland komt de nodige tegen stand van Gerben Ypelaar en Jack van Averdonk van Attila, Mark Weysman van Sparta en Johan van den Branden van Diomedon. De dertig vrouwen lopen slechts een parcours van drie kilometer •net de traditionele strijd tussen veterane Jopie Daane van Atle- tica en Karin Bastian van Spor ting Walcheren. Het weerwerk moet komen van Annelie van der Sluis van Haag Atletiek. Daarachter volgt een grote Zvoep Sporting Walcheren-vrou wen met onder meer Jeanet Leu- nis, Marianne de Voogd en Wil de Nooyer. De veteranenafstand is net als bij de senioren negen kilometer, met een zestigtal inschrijvingen onder wie Pieter van Horssen en Wim Sies van Dynamo, Rinie van Dijk en Eddy Smit van Del tasport en Eef Kooman van AV Flakkee. Bij de veteranen lopen ook de zeventigers Jan Lekker- kerk van Deltasport en Bertus Walker van Dynamo mee. Programma: 12.00 uur: Scholieren kampioenschap; 12.55 uur: Presta tieloop 3 kilometer; 13.20 uur: 9 kilo meter mannen veteranen; 14.10 uur: 3 kilometer vrouwen en vrouwen-ve teranen; 14.30 uur: 9 kilometer mannen; 15.15 uur: prestatieloop over 6 of 9 kiiome- maanse hoofdstad. De enige plek waar de Middelburgse top atlete hier op iets dergelijks zou kunnen trainen is de Vlissingse boulevard. Maar dat ziet ze niet als een belemmering. „Hier is al tijd wel tegenwind. Dat kan net zo lastig zijn als een heuvel of vals plat." Precies een week na het WK run- bike-run komt de Zeeuwse in ac tie op het wereldkampioen schap kwart-triatlon in de Nieuwzeelandse hoofdstad Wel lington. Over haar kansen om daar eremetaal in de wacht te slepen is zij minder optimis tisch. „Een plaats bij de eerste drie is voor mij niet weggelegd, misschien wel bij de eerste twin tig. Ik moet gewoon reëel zijn. Op de 'kwart' heb ik sowieso minder kans. Ik moet fantas tisch zwemmen, ongeveer bij de eerste tien, anders kom ik tijd te kort om de achterstand in te ha len bij het fietsen en lopen", al dus de Nederlandse halve mara thon-kampioene. „Ook moet ik afwachten hoe ik herstel van de run-bike-run, want daarop wil ik pieken." De trainingsschema's van Niek Knol, haar trainer uit Koudeker- ke, houdt zij ook in het wereld deel Oceanië aan. „De bonds coach (Alexander Maasdijk) is er om de groep te begeleiden. Ver der is iedereen helemaal zelf standig bezig." Michael Moorer beëindigt zijn boksloopbaan DETROIT (AFP) - De Ameri kaanse bokser Michael Moorer heeft donderdag zijn afscheid van de ring aangekondigd. „Ik zal nooit meer boksen", ver klaarde de 27-jarige oud-we reldkampioen zwaargewicht. „Er zijn leuker dingen in het le ven." Irma Heeren: „Verstand op nul, blik op oneindig en gewoon vlammen." foto Lex de Meester PRAAG/DEN HAAG (GPD) In Tsjechië is tevreden gereageerd op het gelijke spel van het nationale voet balteam, woensdag in Rotterdam tegen Nederland. Tegelijk wordt in de Tsjechische pers het voetbal van de eigen ploeg bekritiseerd. „Wij hebben alleen maar verdedigd", aldus het groot ste Tsjechische dagblad Mlada Fronta Dnes (oplage 400.000) in een commentaar. De krant toont zich te leurgesteld over de kwaliteit van het Tsjechische spel. Van de andere kant wordt benadrukt dat de Tsjechen in Rotterdam voor een punt kwamen „en dat is ge lukt". „Wij moesten zo spelen voor het resultaat maar dit was eigenlijk geen voetbal meer. In de tweede helft heerste er regelmatig chaos en werden de ballen ge woon weggetrapt", aldus Mlada Fronta Dnes. Een me ning die ook in de commentaren van de overige dag bladen is te vinden. Als uitblinkers in de eigen ploeg worden de midden velders Nemec (Schalke 04) en Hapal (Bayer Leverku- sen) genoemd. Daarnaast wordt hoog opgegeven over keeper Srnicek (Newcastle United). Het spel van li bero Kubik (FC Nürnberg) wordt algemeen als posi tieve verrassing gekenschetst. Spits Kuka (FC Kai- serslautern) krijgt kritiek voor het missen van de enige twee kansen die hij in de wedstrijd kreeg. In de Tsjechische kranten wordt trainer Uhrin aange haald. Hij toont zich tevreden met het behaalde punt. De Nederlandse ploeg en het spel van de Hollanders waren voor hem geen verrassing geweest, aldus Uhrin. De Tsjechische bondscoach noemde het Oranje-con cept 'stereotiep'. Het had geheel aan zijn verwachtin gen, opgedaan tijdens spionagereizen. voldaan, aldus de coach. UTRECHT (ANP) - Voetballer Edwin Gorter gaat in beroep te gen de schorsing van zeven wedstrijden die de tuchtcom- missie van de KNVB hem heeft opgelegd. De directeur van FC Utrecht Ad Zonderland heeft dit donderdag bevestigd. De spelverdeler kreeg de straf omdat hij in het duel tegen PSV op 6 november een vinger onder het rechter oog van zijn tegen stander Björn van der Doelen stak. FC Utrecht besloot zelf niet in beroep te gaan. Het bestuur kon zich schikken in de straf, omdat het vindt dat dit soort gedrag niet op het voetbalveld thuis hoort. Na overleg met zijn advo caat Keje Molenaar besloot Gor ter wel protest tegen de schor sing aan te tekenen, omdat hij vindt dat hij zo'n hoge straf niet verdient. „We vinden de straf exorbitant hoog voor wat er is gebeurd. Ik realiseer me een fout te hebben gemaakt", reageert Gorter. „Het gebeurde in een fractie. Latei- dringt pas tot je door watje hebt gedaan. Zeven wedstrijden is echter wel wat veel." De middenvelder wil niet ingaan op de geldboete, die FC Utrecht hem eerst wel en later weer niet wilde geven. „Ik ga eerst maar eens praten met mijn zaakwaar nemer. de manager en de voor zitter van de club. Er moeten maar eens een paar puntjes op de i worden gezet." Gorter heeft zich gestoord aan de houding van de FC Utrecht dat niet voor hem in beroep wil gaan. „Het is de eerste keer dat ik voor dergelijk vergrijp wordt geschorst. Het lijkt me dat ik voor de club dit seizoen toch van zoveel waarde ben geweest, dat enige steun op zijn plaats is", meent de voetballer. „Stel je voor dat het beroep de schorsing opschort, dan zou ik zondag voor FC Utrecht tegen Ajax kun nen spelen, terwijl FC Utrecht geen beroep wilde aantekenen. Daar moeten we het in een ge sprek maai- eens over hebben." Gorter zou in principe inder daad zondag in Amsterdam te gen Ajax kunnen spelen. „Als een speler in beroep gaat, wordt de schorsing automatisch opge heven". verklaarde Joost Bate laan. secretaris van de commis sie van beroep. „Maar er bestaan bijzondere omstandigheden waaronder de opschorting niet wordt verleend. Als de commis sie van beroep de overtreding te zwaar vindt, blijft Gorter ge woon geschorst. De commissie zal daar vrijdag als we het be roepschrift hebben binnenge kregen, een definitieve beslis sing over nemen." PARIJS/KERPEN (RTR/SID) - De internationale automobiel- federatie FIA stelt een onder zoek in naar de toedracht van de botsing tussen Michael Schu macher en Damon Hill tijdens de Grote Prijs van Australië, zondag in Adelaide. Dit heeft woordvoerder Francesco Lon- ganesi van de FIA donderdag in Parijs verklaard. Door de crash in de 36e ronde tussen beide titelkandidaten was de strijd om het wereldkam pioenschap Formule I in één klap beslist. De Duitser verover de de titel, met één punt voor sprong op de Engelsman. Hill noch zijn renstal Williams dien de een protest in na het incident. De FIA startte het onderzoek na VLISSINGEN - Enkele leden van de Zeeuwse IJsclub De Poel hebben bij een trainings week in het Zuidduitse Inzeil hun per soonlijke records verbeterd. Resultaten: Adriaan Provoost 500 meter 44.5.1500 meter 2.18.8. Johnny Tolhoek 46.4. 2.27.8. Hans Traas 45.3. 1.32.0. Peter Boonman 51.2. Goede prestatie Jeroen van Dijk DALIAN (ANP) - Jeroen van Dijk heeft woensdag de derde ronde bereikt van de. Chinese Open badmintonkampioen schappen. In de eerste ronde won hij eenvoudig van de Chi nees Chen Yu met 15-12 15-14. In de tweede ronde versloeg hij diens landgenoot Chen Gang met 15-8 en 15-11. Nederlands beste badminton- speler voegt door dit resultaat opnieuw minimaal zeventig punten toe aan zijn totaal op de wereldranglijst. Hoewel zijn naaste concurrenten Hak Kyum Kin en Dong Jiong in China ook nog in de strijd zijn, heeft Van Dijk zich zo goed als zeker ge plaatst voor de Grand Prix Fi nals volgende maand in Bang kok. Na het toernooi in Hongkong staat de Nederlander op dertien de plaats. De beste zestien van het klassement zijn startgerech tigd. Hij zou de eerste landge noot in de geschiedenis zijn die zich voor het lucratieve onder onsje van de wereldtop plaatst. In de derde ronde moet Van Dijk net als vorige week in Hongkong aantreden tegen de Indonesi sche wereldtopper Hermawan Susanto. De Nederlander ver loor toen met 1-15 15-18. de binnenkomst van een rapport van Roberto Causo, de officiële waarnemer bij de Australische Grote Prijs. De woordvoerder weigerde donderdag op details in te gaan. Zonder officieel pro test is het niet aannemelijk dat Schumacher de titel kwijtraakt. Na soortgelijke gebeurtenissen in de Grote Prijs van Japan in Suzuka '89 kreeg de Braziliaan Ayrton Senna een boete van 100.000 dollar voor gevaarlijk rij den na een botsing met zijn te genstrever Alain Prost. Als het rapport van Causo aanleiding geeft tot ondervraging van de betrokken coureurs, moet dit voor 9 december gebeuren. Die dag krijgt de wereldkampioen Formule I zijn trofee uitgereikt. In zijn woonplaats Kerpen rea geerde Schumacher laconiek en vol zelfvertrouwen op de goede afloop van het onderzoek. „Ik heb ook gehoord dat er een on derzoek komt, maar ik maak me geen zorgen. Ik vraag me af wat het nut is", zei de beroemde teamgenoot van Jos Verstap pen. „Per slot van rekening heb ik niets misdaan. Bovendien heb ik ook niet de indruk dat Hill het zo heeft ervaren. Hij heeft me zondagavond tijdens een groot feest nog uitgebreid gefelici teerd." Schumacher werd donderdag in Kerpen op grootse wijze gehul digd. Twaalf televisiestations, tweehonderd journalisten en honderd fotografen uit binnen - en buitenland hadden zich ver zameld in het doorgaans rustige stadje. Ruim twintigduizend mensen hadden zich verzameld in het centrum van het stadje met 60.000 inwoners, in de buurt van Keulen. In het stadhuis ont ving Schumacher uit handen van burgemeester Muller de bronzen stadspenning. Daarna nam hij op het balkon de toejui chingen in ontvangst. 05.45-06.00 08.30-01.30 13.15-14.15 Dorp. 15.10-16.50 17.00-17.15 18.39-18.47 18.45-19.10 19.30-20.00 21.45-22.00 22.16-22.34 23.30-00.00 Did 1: Morgenmagazine. EURO: Diverse sporten. RTL 4: Barend Van BBC 2: Sport on Friday. Did 2: Sport Heute. Ned 2: Sportjournaal. RTL Sport. BRT 1: Sport Did 1: Sportschau. Ned 3: Sportjournaal. RTL 4: Sport. uitslagen zEEE Basketbal Warrensburg. Oefentoernee Neder landse mannenploeg. Vierde wed strijd: Central Missourri State Uni versity - Nederland 86-75 (44-36). Dammen Den Haag. WK sneldammen. Eind stand: 1. Tsjizjov (Rus) 13 punten, 2. Gantwarg (WRu) 12,3. Aman (Ivo) 12, 4. Computerprogramma Truus (Ned) 12, 5 Ba (Sen), Schwarzman (Rus) 11, 7. Koeperman (VSt) 10. 8. Scholma (Ned) 10, 9. Milsjin (Oek) 10, 10. Wie- ring (Ned) 10. In totaal 22 deelne mers, die negen ronden speelden. 11-13-14-19-21-25-27-30-31 -34-39-40-43- 46-51-53-56-72-74. (onder voorbehoud) Midlotto 45a, winnende getallen: 12 - 14 - 30 - 35 - 37 - 38. Reservegetal: 13. Eerste prijs: geen winnaar, tweede prijs: 1 winnaar f. 71.070,20, derde prijs: 21 winnaars f. 5076,40. vierde prijs: 1691 winnaars f. 63,00, vijfde prijs: 37.166 winnaars f. 5.00. Cijferspel: 289871. Zes cijfers goed: 1 winnaar, vijf cijfers goed: 1 winnaar, vier cijfers goed: 25 winnaars, drie cij fers goed: 207 winnaars, twee cijfers goed: 2075 winnaars. Volleybal Paardesport Berlijn. CSI Wereldbeker-wed strijd. Openingsrubriek: 1 Simon (Oos) Don Ramiro 0 strafpunten-51,72 se conden, 2. Ledermann (Frai Ulior des Isles 0-53,10,3. Ehrens i NedMacho 0- 54,00. 16. Lansink (Ned) Bollvorm's Carrier 0-62,90. Sportprijsvragen Lucky 10, donderdag 17 november: 6- Santos (Bra). WK beach volleybal vrouwen. Eerste ronde: Cooper/ Glover (GBr) - Paterson/Van Wijnen (Ned) 17-15, Hudcova/Storka (Tsj) - Paterson/Wijnen 15-6, Magda Berhar /Adriana Berhar (Brai - Paterson/Van Wijnen 4-15- Nederland uitgeschakeld. Tennis Eastborne. Vrouwen challengertoer- nooi, 45.000 gulden. Kwartfinales: Basting (Ned) - Dechy (Era) 7-5 6-3, De Weille (Ned) - Taseh (Era) 6-1 6-3.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1994 | | pagina 19