Schoolstrijd Terneuzen laait op Repetitieruimte mèt te huur PZC Hulst verhoogt tarieven huisvuil Revalidatie-geneeskunde betrekt nieuw onderdak VVD Axel alsnog akkoord met bouw seniorwoningen Versnelde bouw multifunctioneel centrum Breskens Trouwe vrijwilligers onderscheiden op brandweeravond Kessen wil nieuwe promotiefilm Hulst streek ZATERDAG 12 NOVEMBER 1994 14 Rk basisschool De Geule wil openbarengeen onderdak bieden KOSTUUMS 589,- van Dixhoorn van onze verslaggever TERNEUZEN - De schoolraad van rooms-katholieke basis school De Geule in Terneuzen voelt er niets voor lokalen be schikbaar te stellen voor de openbare school De Meerpaal. De Geule wil het verzoek van de gemeente Terneuzen naast zich neerleggen omdat het bestuur van De Meerpaal in het verle den gemaakte afspraken met de voeten zou hebben getreden. Bovendien denkt De Geule de lege lokalen in de toekomst zelf hard nodig te hebben, omdat het leerlingenaantal de laatste jaren sterk stijgt. Door de snelle groei van het aan tal leerlingen heeft De Meerpaal twee lokalen nodig voor circa ze ventig leerlingen. De Wet op het Basisonderwijs schrijft voor dat er eerst moest worden gekeken naar opvangmogelijkheden in Vader en zoon gewond bij auto-ongeval RETRANCHEMENT - Een va der en een zoon uit Dallas raak ten vrijdagmiddag gewond bij een ongeval op de kruising van de Kanaalweg en de Zwinstraat in Retranchement. Een 53-jari- ge automobilist uit het Bra bantse Son reed vanaf Sluis over de Kanaalweg. Hij wilde op de genoemde kruising recht door richting Cadzand-Bad. Daarbij verleende de man geen voorrang aan de Belgische auto met vader en zoon die van rechts over de voorrangsweg reed. Zij werden met verwondingen per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis in Knokke. De 53-jarige man raakte niet ge wond. De beide auto's werden totaal vernield en moesten wor den weggetakeld. Ook een lan taarnpaal liep schade op. HOEK Handwerken - De Stichting Welzijn Ouderen in Hoek houdt dinsdag 22 november een na jaarstentoonstelling van crea tief handwerk. De babbelaars en Kezandse wafeltjes ontbreken niet. De verkoop in het Raad huis aan de Molendijk begint om 13.30 uur en duurt tot 16.30 uur. De Wiekslag en De Golfslag, om dat die scholen het dichtst in de buurt liggen. „In beide scholen is geen ruimte om extra leerlin gen op te vangen", aldus wet houder A. Stahl-Hemelsoet van onderwijs. „Daarna kwamen De Geule en De Hille in aanmerking en omdat De Geule drie lokalen heeft die leegstaan, viel de keuze uiteindelijk op die school." Meewerken Vertegenwoordigers van de schoolraad van De Geule ver klaarden vrijdag niet te willen meewerken aan de plannen van de gemeente. Volgens de school raad zou het bestuur van De Meerpaal zich in het verleden niet aan gemaakte afspraken hebben gehouden, Daarbij werd onder meer gewezen op de ambi tieuze wijze waarop De Meer paal leerlingen werft in de streek. Ook de plaatsing van de kinderen van asielzoekers op De Meerpaal gebeurde volgens de vertegenwoordigers van De Geule niet conform de door de gemeente en de schoolbesturen gemaakte afspraken. „We vin den bovendien dat de gemeente veel te weinig toezicht heeft ge houden op het beleid bij De Meerpaal", aldus de schoolraad van De Geule. „En verder willen we benadrukken dat de belan gen van de kinderen voorop staan en dat we niet over hun rug de strijd met een andere school willen aangaan." Besluit Wethouder A. Stahl wilde als voorzitter van het bestuur van het openbaar onderwijs in Ter neuzen niet reageren op de be schuldiging dat het bestuur van De Meerpaal zich niet aan ge maakte afspraken houdt. „Als wethouder houd ik me echter bij het voornemen om twee groepen van De Meerpaal onder te bren gen in De Geule", aldus Stahl. „Het woord is nu aan gedepu teerde staten, die moeten bin nen enkele weken een besluit ne men over ons voorstel." De schoolraad van De Geule vreest dat gs de wethouder op basis van de wettelijke richtlij nen in het gelijk zullen stellen. Voor De Geule betekent dit on der meer dat de gemeenschaps ruimte dan minder vaak ge bruikt kan worden, dat het schoolplein overvol wordt en dat de identiteit van de school in het gedrang komt. West-Zeeuws-Vlaamse bands die een oefenplek nodig hebben, kunnen voortaan een goed geoutilleerde ruimte huren in de voorma lige jeugdsoos in Breskens. foto Peter Nicolai van onze verslaggever BRESKENS - West-Zeeuws- Vlaamse popmuzikanten zijn zeker voor de eerstkomende twee jaar verzekerd van een goede oefenruimte, mèt vaste apparatuur. Daarvoor zorgde de speciaal daartoe opgerich te Stichting Muziekcollectief, ondersteund door de centrale voor jeugd- en jongerenwerk, SJC. Zij bieden voor repeti tieruimte in de voormalige jeugdsoos aan de Van Dale straat in Breskens, bedoeld voor zowel beginnende als gevorderde bands. Groepen kunnen zich bij het Muziek collectief (bereikbaar via de SJC) inschrijven en een dag deel huren. Voor 25 gulden mag vier uur achtereen worden gespeeld. In de huurprijs zit tevens het ge bruik van de aanwezige ver sterkers en het drumstel inbe grepen. Een door de gebrui kers bij te houden 'logboek' dient als middel om te waken over de toestand van de appa ratuur. Het collectief van mu zikanten staat onder voorzit terschap van de Bressiaander Joop Cruson. Het soosgebouwtje was al ge ruime tijd in gebruik als oefen ruimte van vier bands. Dat ge beurde echter belangeloos, zonder noemenswaardige con trole. De gemeente wilde die situatie beter structureren. In overleg met de SJC ontstond het idee een muziekcollectief op te richten, dat het onderko men gaat beheren. Het mes snijdt aan twee kanten, omdat tevens de afgestudeerden van de goedlopende SJC-popcur- sus zo verzekerd zijn van een stek waar ze hun gang kunnen gaan. De jongerenstichting gaat de cursus vervolgens ook in 'het hok' geven. Exploitatie Het collectief huurt de ruimte op zijn beurt van de gemeente, zo zei SJC-coördinator Jo Stanneveld vrijdagavond bij de presentatie van het initia tief. Gerekend wordt op een jaarlijkse exploitatielast van ongeveer vierduizend gulden. Uit de gezamenlijke welzijn- spot van Oostburg, Aarden burg en Sluis krijgt het muzi kantencollectief 2500 gulden om de eerste twee jaar door te kunnen komen. Stanneveld verwacht dat de collectieve ruimte met zes bands van start kan gaan. Naast de repetities is het de bedoeling in de ruimte één keer per maand een jamsessie te organiseren onder leiding van een gerenommeerd muzi kant. Het pand komt daar naast ook maandelijks een dag ter beschikking van het tienerwerk in Breskens. Er zal, aldus Stanneveld, overigens streng op worden toegezien dat het oefenhok niet wordt gebruikt voor feesten of con certen. De meest linker ruimte van het oude badhuis werd vier jaar geleden al op kosten van de gemeente Oostburg volle dig geïsoleerd. Om er een offi ciële repetitieruimte van te maken, is de boel voorzien van een nieuwe verflaag en stevige sloten. van onze verslaggever AXEL - De VVD-fractie in de ge meenteraad van Axel zal zich niet langer verzetten tegen de wijze waarop de Regionale Zeeuws-Vlaamse Woningbouw vereniging (RZVW) zes senio renwoningen wil bouwen aan de Beukenlaan in Koewacht. De liberalen vreesden dat de priva cy van de bewoners en omwo nenden in het geding zou ko men, maar uiteindelijk is toch besloten het verzet tegen het plan van de RZVW op te geven om de bouw van de woningen niet in de waagschaal te stellen. De WD presenteerde deze week een alternatief plan voor de bouw van de zes seniorenwonin gen bij het verzorgingshuis De Lange Akkers. De liberalen stel den voor de twee noordelijke blokken in het plan van de RZVW honderdtachtig graden van onze verslaggever OOSTBURG - De bouw van een nieuw onderkomen voor ver enigingen in Breskens verdient volgens burgemeester en wet houders van Oostburg een ver snelde procedure. Het college is er alles aan gelegen het huidige gymnastiekgebouw aan de Van Dalestraat uit te breiden tot een multifunctionele ruimte. Bin nen het urgentieschema 1995 is inmiddels 300.000 gulden gere serveerd voor de aanbouw. Het nieuwe complex moet uit groeien tot een volwaardig ge meenschapscentrum, zo is het plan. Naast het gymlokaal staat momenteel al een onderkomen van de plaatselijke jeugdsoos. De soos wordt bovendien met in gang van 18 november gebruikt als permanente (geïsoleerde) oe fenruimte van het pas opgerich te Muziekcollectief West- Zeeuwsch-Vlaanderen. De Bressiaanse verenigingen zijn nu nog ondergebracht in ge bouw De Uitkomst van de her vormde gemeente. Het kerkbe stuur heeft het gebouw echter verkocht aan een projectontwik kelaar. die op het perceel twee aaneengebouwde en een vrij staand huis wil neerzetten. B en w willen ook de woning bouw zo snel mogelijk gereali seerd zien via een zogeheten ar- tikel-19-procedure. Met die vlot te benadering wil het college voorkomen dat De Uitkomst na sluiting verpaupert, in afwach ting van de vereiste wijziging van het bestemmingsplan. Ge wezen wordt op het schrikbeeld van het afgebrande pand op de Markt in Oostburg en het voor malige Badhotel in Cadzand. De ontwikkelingen rond de huis vesting van de Bressiaanse ver enigingen worden woensdag 23 november besproken in de com missie planologie en algemene bestuurlijke zaken. De openbare vergadering in het stadhuis be gint 's ochtends om negen uur. Welgelegen Besproken wordt ook het ver zoek van eigenaar P. de Keu- ninck van camping Welgelegen in Cadzand-Bad om rond zijn terrein zo'n tachtig vakantie bungalows te mogen bouwen. Het college maakte half augus tus al kenbaar niets voor het plan te voelen. De Keuninck liet het echter nooit tot behandeling in de gemeenteraad komen, om dat er onduidelijkheid was over wie nu de aanvraag kon indie nen. Naast een door De Keu ninck ingehuurd adviesbureau, waren er namelijk ook twee Bel gische ondernemers die grootse plannen hadden met het omlig gende terrein aan de Vlamink- polderweg. Dat contact is imid- dels verbroken. De vertraging heeft het college niet aan het twijfelen gebracht over het eerder ingenomen standpunt. Ook niet omdat de provincie informeel heeft laten weten geen problemen te heb ben met de uitbreiding. De pro vincie stelt daarbij als voorwaar de dat er sprake moet zijn van een duidelijk aantoonbare kwa liteitsverbetering en dat zien b en w er in de reeds druk bebouw de toeristische kuststrook nu net niet van komen. Na afloop van het planologisch beraad vergadert de commissie openbare werken. Daarin komt onder meer het collegevoorstel aan de orde om 520.000 gulden uit te trekken voor verbouwing van de gemeentelijke werk plaats in Oostburg. te draaien om de bewoners en omwonenden meer privacy en zon te kunnen bieden. Tijdens een vergadering van de commissie VROM bleek dat een meerderheid van de Axelse ge meenteraad weinig voelde voor het alternatieve voorstel van de VVD. Ook de RZVW wees het plan af. „De discussie tijdens de vergadering van de commissie VROM was voor ons reden om onze bezwaren tegen de plannen van de RZVW in te trekken", al dus VVD-fractie voorzitter P. T. Apers. „Het risico is immers te groot dat er als gevolg van het voorstel van de WD een proce dure komt die de 'Regionale' doet besluiten van de bouw van de bejaardenwoningen af te zien. Overigens betreuren we het wel dat het Axelse college van b en w en de RZVW niet inhoudelijk op ons voorstel zijn ingegaan en niet deugdelijk hebben aangege ven waarom het voor hen onaan- vaarbaar was." Literaire avond van school met M. van Keulen TERNEUZEN - De leerlingen van VWO 6 van de stedelijke scholengemeenschap De Rede houden dinsdag 29 november een literaire avond met de schrijfster Mensje van Keulen. De avond - in het kader van het leesbevorderingsproject Sirene - is bedoeld voor leerlingen van Havo 5 en VWO 6, ouders en do centen. Van Keulen zal voordra gen uit haar nieuwe roman De Rode Strik. De bijeenkomst vindt plaats in Porgy Bess van 20.00 tot 22.00 uur. Voorafgaand aan de avond is een tentoonstelling met werk van Mensje van Keulen te be zichtigen in de school aan de Zuidlandstraat in Terneuzen. Asielcentrum in Zuiddorpe houdt open dag ZUIDDORPE - Het asielzoe kerscentrum De Lindenhof aan de Hoofdweg Noord in Zuiddor pe houdt zaterdag 19 november van tien tot vijf uur een open dag. Asielzoekers hebben een expositie ingericht met schilde rijen. De coördinator van de noodopvang, M. de Ridder, geelt uitleg over het reilen en zeilen in het centrum. Burgemeester drs R. C. E. Barbë. onthult het naambord van het nieuwe revalidatiecentrum De Wielin gen in Terneuzen. foto Peter Nicolai van onze verslaggeefster TERNEUZEN - In de patio, in geklemd tussen ziekenhuis De Honte en het nieuwe revalida tiecentrum De Wielingen, moet binnen niet al te lange tijd een oefentuin komen. Revalideren de patiënten ontmoeten in die tuin tal van hindernissen die zij als voetgangers in het dagelijks leven op straat ook tegenko men. Met de inrichting van de oefentuin is het Terneuzense re validatiecentrum compleet. De realisering zal geen probleem zijn. Gemeente, provincie en de ziektekostenverzekeraar Onder linge Zorgverzekering schonken vrijdag ieder zesduizend gulden aan de stichting revalidatie-ge neeskunde Zeeland (RGZ). De stichting nam die dag officieel het nieuwe gebouw, dat is vast geplakt aan het ziekenhuis, in gebruik. Discussie De opening van een revalidatie centrum voor de dagbehande ling van volwassenen en kinde ren die door een aangeboren af wijking, ongeval of ziekte moe ten leren omgaan met hun han dicap, is niet zonder slag of stoot gegaan. Aan de nieuwe voorzie ning gingen in 1989 een Provin ciaal Plan Revalidatie en een heftige emotionele discussie on der ouders en personeel vooraf. Door veranderde behandelme thodes konden steeds meer mensen poliklinisch worden be handeld en was in de klinische zorg een overcapaciteit ont staan. Besloten werd de revali datie-geneeskunde in Goes te concentreren. Dit betekende wel dat de kinderkliniek Zeehospi tium Zonneveld in Oostkapelle medio 1995 dicht zou moeten gaan. Ook moest de polikliniek voor kinderen in IJzendijke zijn deuren sluiten. Begin oktober ging de polikliniek dan ook dicht. Momenteel wordt in Goes een gezinsvervangend tehuis voor 25 lichamelijk gehandicap te kinderen en een klinische voorziening voor acht volwasse nen en kinderen gebouwd. HULST Reddend zwemmen - De Reddingbrigade Kloosterzande houdt zaterdag 19 november een demonstratie reddend zwem men. Van 16.00 tot 17.00 uur kun nen belangstellenden terecht in zwembad De Driehoek in Hulst. Zij kunnen zelf ook meedoen. Na afloop wordt in de kantine van het zwembad met videobeelden uitleg gegeven over het werk en de opleidingen van de Redding brigade. over de wateroverlast in Limburg en over het afgelo pen strandwachtseizoen. Dit duurt van 17.30 tot 19.00 uur. De Reddingsbrigade Kloosterzan de zoekt nog nieuwe leden. van onze verslaggever HULST - Burgemeester en wet houders van Hulst zijn genood zaakt om de tarieven voor het inzamelen en verwerken van huisvuil in 1995 met twaalf pro cent te verhogen. Bij die verho ging blijft het niet; de Hulstena ren moeten volgend jaar ook meer gaan betalen aan riool recht en wel 25 procent. De overige lokale belastingen waarmee burgers te maken heb ben, blijven in 1995 op hetzelfde niveau als dit jaar. Alleen de verenigingsbesturen krijgen nog met een tegenvaller te ma ken. De gemeente wil namelijk de gebruikersvergoeding voor sportvelden optrekken met 10 procent van 1500 gulden naar 1650 gulden per veld. Volgens het college hadden de tarieven voor de reinigingsrech ten nog hoger moeten uitvallen als dit jaar geen voorzorgsmaat regelen waren getroffen. De ge meente had namelijk een reser ve van ruim 450.000 gulden opge bouwd. Met dit geld wordt nu de aanschaf van de GFT-contai- ners bekostigd en kan een ver dere stijging van de tarieven worden opgevangen. Kostendekkend De verhoging heeft tot gevolg dat alleenstaanden in Hulst vol gend jaar 234 gulden kwijt zijn voor het afvoeren van hun afval. Tweepersoonshuishoudens be talen straks 276 gulden en meer- persoonshuishoudens 312 gul den. Hulst is met die tariefstel lingen een van de duurste ge meenten in Zeeuwsch-Vlaande- ren, waarbij dan wel moet wor den opgemerkt dat in tegenstel ling tot in de gemeenten Axel, Sas van Gent en Hontenisse, de tarieven in Hulst volledig kos tendekkend zijn. Dit houdt in dat de burgers daadwerkelijk al le kosten voor de huisafvalver wijdering voor hun rekening ne men. De commissie financiën buigt zich donderdag 17 novem ber over de voorgestelde tariefs verhogingen. Sanering Tijdens de vergadering komen verder nog de sanering van hel Oranjebolwerk en de aanleg van een nieuwe ontsluitingsweg voor het bedrijventerrein Hoge- weg. Het gaat hierbij om twee kostbare projecten. Volgens wethouder G. A. van de Voorde wil de gemeente 'liefst nog in de cember' beginnen met de aanleg van een nieuwe ontsluitingsweg voor het industrieterrein Hoge- weg. De kosten worden geraamd op ruim een miljoen gulden. De gemeente wil vaart zetten ach ter de aanleg van de weg, omdal) de provincie in de loop van 1995 een rotonde wil aanleggen nabij het tuincentrum Terra Nova. waar de nieuwe ontsluitingsweg op uit moet komen. Door een verplaatsing van het oude kruis punt Hogeweg-Absdaalseweg enkele honderden meters in westelijke richting telt de pro vincie medio zomer een gevaar lijk kruispunt minder. Wanneer de provincie begint met de sanering van het Oranje bolwerk is nog niet bekend. Van de Voorde rekent erop dat dit kort na de winter gebeurt. Fi nancieel is het project in kannen en kruiken. De schoonmaakope- ratie van het gebied waar ooit een gasfabriek en slachterij stond en de Hulster vest kost 16,8 miljoen gulden. Het aandeel van de gemeente bedraagt zo'n 1,2 miljoen gulden. De raad wordt verzocht het krediet be schikbaar te stellen. Voorts brengt de commissie ad vies uit over een voorgenomen verhoging van de subsidie aan gemeenschapshuis Malpertuus in Clinge, enkele grondverkopen en een subsidieverzoek van pa tiëntenvereniging Samen Beter, De commissievergadering wordt gehouden in het stads kantoor en begint om 19.30 uur. van onze verslaggever TERNEUZEN - Tientallen le den van de vrijwillige brand weer in de gemeente Terneuzen zijn vrijdag tijdens de jaarlijk se bindingsavond onderschei den, gediplomeerd, bevorderd of op een andere wijze in het zonnetje gezet. Zeven brand weerlieden kregen het zilveren brandweerkruis voor 25 jaar trouwe dienst, en vijf korpsle den werden onderscheiden met de zilveren gesp omdat ze dertig jaar bij de brandweer actief zijn. De onderscheidingen, diplo ma's, medailles en jaartekens werden uitgereikt door burge meester drs R. C. E. Barbé. Bar- bé roemde het optreden van de brandweerlieden gedurende het afgelopen jaar en noemde in dit verband onder meer de brand in de Zuidlandschool, omdat de korpsleden daar zeer doortas tend optraden. „De komende jaren wordt er een nog grotere betrokkenheid van ide brandweerlieden gevraagd", stelde Barbé. „Het is immers de bedoeling de grensoverschrij dende samenwerking te intensi veren en dat kan alleen als ieder een daar volledig achter staat." Vergulde legpenning Naast de gebruikelijke erete kens was er ook een bijzondere onderscheiding voor P. Roose. Roose kreeg de vergulde legpen ning van de brandweer Neder land. omdat hij zich heeft onder scheiden als financieel adviseur van het Terneuzense korps. Tijdens de bindingsavond werd bovendien afscheid genomen van G. Verlinde van de post Sluiskil, E. Groosman van de post Biervliet en M. Riemens van de post Hoek. Directeur algemene zaken P. P. J. den Boer noemde De Wielingen een aanwinst voor de streek. Hij benadrukte het be lang van de multifunctionele be handeling waarbij ergothera peut, fysiotherapeut, logope dist, psycholoog en maatschap pelijk werker onder leiding van twee revalidatie-artsen, nauw samenwerken. Euregioproject Burgemeester R. C. E. Barbé, die als gedeputeerde nog aan de wieg heeft gestaan van de revali- datienota, opperde in zijn toe spraak de revalidatiemethodes in België en Nederland op elkaar af te stemmen en zo een Euregio project van de grond te tillen. „Het is maai- een suggestie." Hij onthulde daarna samen met de Zaamslagse P. Hamelink- Scheele de naam van het revali datiecentrum op de gevel. De bedenkster van de naam wees in haar uitleg op de wijk waarin het revalidatiecentrum staat, de Rivierenbuurt, op de aansluiting van de naam De Wielingen bij die van streekzie kenhuizen als De Honte en het Oosterseheldeziekenhuis in Goes en bovendien op de meta foor van de Wielingen als scha kel tussen de patiënt die via het centrum weer terug in de maat schappij 'stroomt'. Hamelink- Scheele kreeg voor deze vondst een bloemetje en een geldbe- van onze verslaggever HULST - Hulst, de parel van Zeeuwsch-Vlaanderen, moet op korte termijn op celluloid ge vangen worden. Burgemeester mr dr A. Kessen voelt er weinig voor om gasten en bezoekers nog langer te confronteren met oude dia's en brochures uit een grijs verleden. De gemeente is - in de ogen van Kessen - fraai ge noeg om er een gedegen promo tiefilm aan te wijden. Mogelijk kan dit filmisch pro- dukt vervaardigd worden door een geboren en getogen Hulste naar. Kessen heeft dan Luc Sponselee op het oog. Deze 34- jarige, in Eindhoven wonende graficus/filmer klopte begin deze maand bij de gemeente Hulst aan met een verzoek om finan ciële steun voor zijn korte speel film 'Vlammend Hart', die hij in Hulst en omgeving wil gaan schieten. Vlammend Hart, een tien minu ten durend verhaal over de ge boorte van de maan, is bestemd Nep-ontvoerder laat mensen op Tholen schrikken THOLEN - Verscheidene men sen op Tholen zijn vrijdag tele fonisch lastig gevallen door een man die beweerde dat hij hun dochter of zus had ontvoerd en dat deze in hun ondergoed bij hem in de auto zaten. Onderzoek bij de betrokken wo ningen wees uit dat er niets van zijn beweringen waar was. aldus de politie. Deze verbaasde zich erover dat de man bij elk van de personen wist van wat voor fa milielid er sprake was. „Mogelijk een bekende met naargeestige ideeën", veronderstelt ze naar aanleiding hiervan. voor vertoning in het film- en clubhuiscircuit. B en w hebben Sponselee inmiddels laten we ten geen geld te willen steken in zijn film. „We doen dat alleen als zo'n produkt duidelijke promo tionele waarde heeft. Dit is niet het geval. Toch hebben we de kunstenaar duidelijk gemaakt dat we op termijn eens met hem om de tafel willen gaan zitten om te spreken over de totstandko ming van een echte promotie film. Wij zouden het leuk vinden dat een goede film over stad en ommelanden ook door een Hul stenaar gemaakt wordt. Sponse lee heeft behoorlijk wat ervaring en dat is natuurlijk meegeno men", zei Kessen desgevraagd. Een goede promotiefilm gaat een flinke duit kosten en aange zien Hulst nu niet bepaald goed bij kas zit denkt Kessen het be drijfsleven in de Reynaertstad zover te krijgen om de realisatie te sponsoren. Voor de komende feestdagen: II marine, midden en antr. grijs. Zo lang de voorraad strekt. Noordstraat 15 - Terneuzen

Provinciale Zeeuwse Courant | 1994 | | pagina 52