Feyenoord heeft nieuwe Kind vail PZC jeugd verslaat Nederland Winter met Lazio tegen Trabzonspor Zwamborn vier duels geschorst Succes levert Feyenoord vier miljoen gulden op Verboom legt ook arenhout vast Buizert overweegt vertrek bij Kloetinge Noodklok luidt voor KNGB-regio Zeeland sport ZATERDAG 5 NOVEMBER 1994 39 Rotterdammers willen contract met publiekslieveling Larsson openbreken Schultz haalt beoogde doel De Bruin ROTTERDAM (GPD) - „Hé Wil- pem", roept een supporter. De 'trainer van Feyenoord, op weg naar de kleedkamers, kijkt om. [jullie hebben gisteravond ijiiijn huwelijk gered." Willem van Hanegem trekt zijn mond in een brede grijns, je sfeer was, uiteraard, ont- ipannen op Varkenoord, waar Feyenoord gistermiddag in alle ust bijkwam van het adembe- ïemende avondje-Bremen. Een iur na de landing op vliegveld Sestienhoven stond de selectie ilweer op het trainingsveld, om vat uit te lopen en de traditio- iele 'rondo' te spelen, üén enkele supporter, zojuist te- uggekeerd uit Duitsland, deed liet mee aan alle Europa Cup- luforie die sinds Feyenoords ze- e op Werder Bremen is ont- taan. Luidkeels vervloekte hij angs het trainingsveld de ma- lier waarop hij door de Duitse Kilitie was behandeld, je meeste ogen, èn televisieca- pera's, waren evenwel gericht ip Henryk Larsson, het zon- agskind van de kwartfinalist, ine treffers in het Weser-sta- ion maakte de Zweedse inter- ational, nadat hij eerder al in e Kuip de enige treffer langs ferder-doelman Oliver Reck ad geknald. Feyenoord heeft leer een Ove Kindvall, een Van Hanegem slaat aanbod van Spurs af IREMEN/ROTTERDAM (GPD) Willem van Hanegem liet gis- ermiddag aan Tottenham Hot- pur weten dat hij geen trek leeft om manager te worden bij eLondense club. De coach van eyenoord werd deze week in remen benaderd door de top an de Spurs, die maandag hun rainer Osvaldo Ardiles de laan itstuurde. Daarbij liet eige- aar Alan Sugar weten dat hij an Hanegem graag met onmid- ellijke ingang in dienst wilde emen. e Kromme: „Ik heb het nog eeds goed naar mijn zin bij eyenoord. Na zo'n avond als in remen denkt iedereen natuur- jk datje gek zou zijn om weg te aan. Maar ook zonder de over- inning in Bremen zou ik waar- ihijnlijk 'nee' hebben ver- icht." koele afmaker, opnieuw een Zweed, maar van een exotischer snit. Poorten Sinds het vertrek van Kindvall in 1971 hebben talloze spitsen aan de poorten van de Kuip ge klopt, maar hoe ze ook heetten - of het nu Clyde Best was, Jan Pe ters of John Eriksen - geen van allen slaagden er in uit de slag schaduw van de onvergetelijke Kindvall te treden. Het wachten was op een rasta-man uit Zwe den, zoon van een Scandinavi sche moeder en van een Kaap- verdiaan. Binnen een jaar is de ontdekking van oud-directeur Wim Jansen, die hem wegkaapte bij Helsingborg IF, uitgegroeid tot de lieveling van het Legioen. Larsson is in korte tijd van on schatbare waarde geworden voor de Stadionclub. Dusdanig zelfs dat de Superman uit Zwe den komende week met voorzit ter Jorien van den Herik om de tafel gaat zitten. Feyenoord wil het contract, dat nog tot het ein de van volgend seizoen loopt, openbreken en verlengen tot 1998. Want buitenlandse clubs zullen de prestaties van Larsson steeds nauwlettender in de gaten hou den. „Ik zie wel waar het gesprek op uitdraait", zegt Larsson nuchter. „Ik heb nog anderhalf jaar voor de boeg in Rotterdam. Ik heb het in elk geval geweldig naar mijn zin bij Feyenoord." Bij de duizenden Feyenoord- supporters is zijn bijnaam 'Hen- ke' inmiddels een koosnaam ge worden, door hen in het Weser- stadion donderdagavond luid keels gescandeerd. „Natuurlijk hoor je die mensen schreeuwen", zegt Larsson. „Het was schitte rend zoals onze supporters te keer gingen. Het is ongelooflijk, dat zo veel mensen naar een uit wedstrijd reizen, dat had ik nog nooit meegemaakt. Nee, in Zwe den gebeurt dat zeker niet." Trainer Van Hanegem weigerde na afloop van het duel in Bre men één uitblinker te noemen Al zijn spelers verdienden com plimenten, vond de Kromme Toch was het voor de buiten wacht de wedstrijd van Larsson, die in de voorhoede vooral steun kreeg van de niet minder gevaar lijke Gaston Taument. „Het hé le team heeft fantastisch ge speeld", vindt de drievoudig doelpuntenmaker zelf. Hij laat zich niet gekmaken door de eu forie die rond hem is losgebar sten. Bescheiden: „Feyenoord heeft als team echt heel goed voetbal laten zien. Dat gebeurde eigenlijk na die eerste goal. Toen begonnen we eigenlijk pas te voetballen. En dan blijkt dat we dat gewoon heel goed kunnen." Bekrompen Het was de laatste weken steeds weer een zaak van afwachten of Larsson daadwerkelijk binnen de lijnen zou verschijnen. Van Hanegem is zuinig op zijn goal- getter en heeft er voortdurend op gewezen dat Feyenoord er voor moet waken roofbouw te plegen op de 22-jarige Larsson. In de schijnwerpers van het Weser-stadion wijst aanvoerder John de Wolf naar de uitblinker van Werder Bremen-Feuenoord: Henryk Larsson. foto ANP ROTTERDAM (GPD) - De overwintering van Feye noord in het Europa Cup Il-toernooi zal de Rotter damse club miljoenen guldens aan extra inkomsten opleveren. Voorzitter Jorien van den Herik wenste gisteren geen exacte bedragen te noemen. „Maar ie dereen kan een rekensom maken. Het effect van de overwinning in Bremen zal voor ons nog heel lang merkbaar zijn." Die rekensom is inderdaad zo gemaakt. Een volle Kuip in de kwartfinale tegen bijvoorbeeld Arsenal of Sampdoria levert bruto zo'n twee miljoen gulden op. Via de televisie en reclameborden kan nog eens zo'n bedrag worden verdiend. Daarnaast incasseert Feye noord waarschijnlijk in de komende weken al vele ton nen aan extra recettes. Morgen (zondag) treden de Rotterdammers thuis aan tegen NAC, een duel waarop normaal gesproken zo'n 25.000 toeschouwers zouden zijn afgekomen. Maar, zo vermoedt de leiding van Feyenoord, dat worden er nu wellicht meer dan 35.000. Het elftal van Willem van Hanegem en Geert Meijer heeft op het juiste moment toegeslagen. Het heeft voor een sportief én commercieel succes gezorgd. Van den Herik: „Het bereiken van de kwartfinales ten kos te van een echte topclub is een geweldig succes. Bo vendien hebben we in het Weser-stadion een unieke avond in de geschiedenis van de club beleefd. Hier wordt nog wekenlang over gesproken." „Overwinteren was belangrijk voor Feyenoord omdat we pas in maart volgend jaar weer in actie komen en al die tijd weten dat we nog Europees voetbal spelen. Het geeft een beetje extra glans aan een seizoen bij het be stuur, bij de spelers en bij de media. Wantje merkt aan alles en iedereen dat het Feyenoord wordt gegund." liddelburgs tafeltennistalent Yu komt niet tot winst an onze verslaggever IDDELBURG De overwin- ng in de jeugdtafeltennisin- rland Nederland-Vlaanderen ng gisteren naar de bezoekers, et 9-11 wonnen de Vlamingen !t treffen in sporthal de Zand- lil in Middelburg. Het Zeeuw talent in het Nederlandse urkorps, Kalun Yu, kwam et tot overwinningen. De Ne- rlandse meisjes behaalden li 5-5 gelijkspel, de jongens rloren nipt met 6-4. vier jongens en de vier meis- i van elke ploeg waren opge- litst in tweetallen. Het eerste igenstweetal verloor met 4-1. het andere kadettentweetal id door de Nederlandse tafel- nissers met 3-2 gezegevierd, vallend bij de meisjes was dat het sterkste Nederlandse twee tal met 5-0 won en dat de Belgen bij het tweede tweetal met de zelfde cijfers wonnen. De twaalfjarige Kalun Yu uit Middelburg zat in het A-tweetal van de Nederlandse kadetten. Voor eigen publiek kwam Yu te kort. Maar hij moest het dan ook opnemen tegen twee topjunio- ren uit het buurland. Zijn eerste partij verloor hij in twee games met 11-21 en 16-21 van de zeven tienjarige Chris Tournelle uit Hasselt. In het dubbelspel had Yu steun van de dertienjarige Daan Slie pen uit Limburg maar ook toen waren de Vlamingen sterker met de duidelijke gamestanden van 7-21 en 9-21. De strijd tegen de vijftienjarige Tim Jaïissens uit Hasselt ging maar net verloren voor Yu. Met 21-18 won hij de eerste game en de tweede ging met 17-21 verloren. In het eerste deel van de derde game sloeg hij een aantal spinballen in het net, waardoor opponent Janssens met 3-10 voorkwam. In het laat ste deel kwam Kalun Yu nog even terug, maar het was te laat, 16-21. Yu bekende dat het spelen voor het eigen publiek in sporthal de Zandkuil hem met extra druk had opgezadeld. „Bij sommige ballen twijfelde ik of ik'm zou spinnen of niet." Die onzeker heid bleek vooral in de derde ga me van de laatste partij, waarin hij nogal wat missers produceer de. Het verlies kwam niet hard aan in het Nederlandse kamp. Peter Boon, teamcaptain van de jon gens kadetten en hoofdtrainer van de organiserende vereniging 't Zand, vertelde dat het belang rijkste aspect was dat de talen ten wennen aan een dergelijke enthourage als in Middelburg. Ze werden voorgesteld aan het publiek en kregen de volksliede ren te horen. Sporthal de Zand kuil was met met ongeveer tach tig belangstellenden goed bezet. jjionze verslaggever - De nieuwe wielerploeg [otic Discount Centre van Ri js Verboom is zo goed als rond. jslcravond zette Edward Fa- toout in huize Verboom in i zijn handtekening onder eenjarige verbintenis. De inwoner van Spijke- sse is de twaalfde coureur in formatie van Verboom, die Hond seizoen debuteert in de kompetitie. Eerder deze lek werd Hulstenaar Eric reecken vastgelegd, knhout, dit seizoen winnaar I1 de criteriums in zijn woon- ats en Nieuw-Lekkerland. ®it vooral ervaring in zijn ba- fjeniee. „Ik hoop wat voor de fefe jongens te kunnen bete- le"- Er zitten inderdaad een jf Zeeuwen in de ploeg, maar vond ik juist wel aardig. Ilc n?oed met hen overweg." pgleider Verboom toonde. in zijn sas met het strikken 'Parenhout, die in het afgelo- 1 seizoen voor Casba veertig 'fen sprokkelde in de top- ■jpetitie. „Ik ben tevreden. !Je weet dat de ploeg pas eind jtember in de steigers werd P en je begin november plf renners kunt presente- heb je het niet slecht ge- Bn." streeft bij de start j1 de topcompetitie - de veld- fvan 22 januari in Zwolle - oen formatie van veertien Deze week legde hij Eric Ncken al vast. Verboom: heeft toch een heel aardige r van dienst opgebouwd." De Zeeuws-Vlaming, die on langs te kennen gaf te kiezen voor de run-bike-run-sport, zal zich voornamelijk in de klim- koersen en de veldritten moeten bewijzen. Bovendien verwacht Verboom een dezer dagen ook het ja woord te krijgen van Johnny van Cadsand. De in het Belgische Overslag woonachtige renner prefereert een contract bij de ploeg van Cees Priem, maar vol gens Verboom wordt „een moei lijk verhaal". „Alleen Max van Heeswijk is dit seizoen doorge drongen tot de rangen der pro fessionals. Dat zegt genoeg. Ik heb tegen Johnny gezegd: teken nu bij ons. Kun je beroepsrenner worden, mag je zo weg." Kalun Yu retourneert. De jeugdige Middelburger kwam tekort in zijn twee enkelpartijen tegen de Belgen. foto Dirk-Jan Gjeltema Loting derde ronde UEF'A-Cuptoernooi DEN HAAG (ANP/Rtr) - Aron Winter, de enig overge bleven Nederlandse voetballer in het UEFA-beker- toernooi, is met zijn club Lazio Roma voor de derde ronde gekoppeld aan Trabzonspor. Lazio speelt op 22 november in Turkije, twee weken later in Rome. De Turken, vierde in de competitie en voor het eerst in de clubgeschiedenis doorgedrongen tot de derde ron de, zorgden in de tweede ronde voor een 'verrassing door Aston Villa uit te schakelen. In een spectaculaire slotfase maakte Orhan een beslissend doelpunt. Geen geringe prestatie, want de Engelsen waren in de ope ningsronde te sterk voor Inter. De club van Bergkamp en Jonk won de beker afgelopen seizoen. De Turkse spelers zijn als helden vereerd in hun land. Een aantal politici stelde het parlement zelfs voor de club te belo nen met bijna anderhalf miljoen gulden uit de staats kas. Papieren toppers in de achtste finales zijn de confron taties La Coruna - Borussia Dortmund, Eintracht Frankfurt - Napoli en Athletic Bilbao - Parma. Sail lant bij die eerste ontmoeting is het optreden van de Braziliaanse wereldkampioen Bebeto, spits van La Coruna. Bebeto tekende twee jaar geleden twee con tracten, een voor Dortmund en een voor La Coruna. Uiteindelijk sprak hij zijn voorkeur uit voor de Spaan se club. Na een beslissing van de UEFA kreeg Dort mund daarop bijna een miljoen uit Galicië overge maakt. Italië is nog met vier clubs vertegenwoordigd, Spanje en Duitsland met drie. Nationale confrontaties bleven uit Bayer Leverkusen, in de eerste ronde te sterk voor PSV, ontmoet de enige Oosteuropese ploeg bij de laat ste zestien: GKS Katowice uit Polen. Loting derde ronde: GKS Katowice (Pol) - Bayer Leverkusen (Dui), Deportivo La Coruna (Spa) - Borussia Dortmund (Dun. Trabzonspor (Tur) - Lazio Roma (Itai. Juventus (Ita) - Admira Wacker (Oos). Nantes (Frai - Sion (Zwi), Eintracht Frankfurt (Dui) - Napoli (Ita), Odense BK (Deni - Real Madrid (Spa), Ath letic Bilbao (Spa) - Parma (Ita). Wedstrijden op dinsdag 22 november en dinsdag 6 december. In competitiewedstrijden zat de Zweed dan ook niet zelden op de bank. De WK-ganger werd ge spaard voor de grote wedstrij den en diens produktieve buien in de Europa Cup - nu al zes tref fers in vier duels - lijken het ge lijk van de trainer te bewijzen. Maar Van Hanegem haalt daar over de schouders op: „Ach, als ik Henke tegen Willem II op de bank houd en we verliezen, dan is het een slechte beslissing van de trainer. Als hij dan vervol gens in de Europa Cup scoort, zegt iedereen: zie je wel.... Dan is het plotseling een goed beleid. Daar doe ik niet aan mee. Dat vind ik allemaal zo bekrompen." De overbelasting ligt op de loer, maar Larsson zélf zou het liefst alles spelen, Europa Cup, beker èn competitie. „Maar dat is niet aan mij om te beslissen. Daar mee is voor mij de kous af. De trainer beslist. Dus waarom zou ik me er druk over maken? Maar natuurlijk vind ik het niet leuk. Ik wil altijd spelen." Welke club in de kwartfinale van de Europa Cup II de volgende te genstander zal zijn, het maakt Larsson niet uit, netzomin als Willem van Hanegem trouwens. Na Werder Bremen lijkt Feye noord alles en iedereen aan te kunnen. Het lijkt onvermijdelijk dat Harry Vermeegen, van Vero nica's 'Die 2 Nieuwe Koeien', zich aan de vooravond van dat Europa Cup-avontuur in Rotter dam-Zuid zal melden. Vermee gen deed dat voor 'Bremen-uit'. Hij kreeg toen toestemming een stukje van Larssons on-Zweedse dreadlocks af te knippen, als ta lisman. Zelfs Henkes haar brengt Feyenoord momenteel geluk. van onze verslaggever ALBLASSERDAM/KLOETIN- GE - Bert Buizert zit vanmid dag om 12.45 uur niet bij de be spreking van Kloetinge in voor bereiding op de competitiewed strijd tegen Zwaluwe. De mid denvelder van de zaterdag tweedeklasser overweegt sterk zijn voetbalschoenen bij Kloe tinge in te leveren. Volgens Buizert, die in de afgelo pen week tot twee keer toe niet kwam opdagen bij de trainingen van oefenmeester Kees Zwam- bom, is zijn afscheid bij Kloetin ge nabij. „Er zijn dingen misge lopen. Laat ik het zo zeggen: ik ben 27 jaar en studeer, maar kom niet meer in aanmerking voor een O V-jaarkaart. Als ik al le reizen naar Kloetinge uit ei gen zak moet betalen, houdt het op. Ik heb niet voldoende in komsten om het zelf te betalen. Of mijn besluit definitief is, weet ik niet. Maar hoor ik niets van Kloetinge, is het over." Buizert, woonachtig in het Zuid hollandse Alblasserdam en stu derend aan het cios in Goes, be vestigt noch ontkent dat Kloe tinge hem een bedrag in het vooruitzicht had gesteld. „Ik denk datje wel weet hoe de vork in de steel zit. Verder wil ik er niet op ingaan. Het heeft geen zin Kloetinge de grond in te bo ren. Nee, het heeft niets met de speelwijze van Kloetinge of wat dan ook te maken", aldus Bui zert, die bij zijn entree bij Kloe tinge tevens werd aangesteld als trainer van de B-junioren. Volgens Cees Kleppe, bestuurs lid technische zaken, is de affaire een storm in een glas water. „Bert heeft afspraken met ons en die komen we na. Maar hij zou in Goes komen wonen. Als hij ons dan meedeelt dat hij op en neer gaat reizen, houdt het ver haal wat ons betreft op. Bij Kloe tinge is iedereen gelijkwaardig. We zeggen niet: Bert krijgt meer betaalt dan de rest. Dat is het verhaal. We wachten wel af hoe het zich ontwikkelt. We zullen vandaag of morgen contact met hem opnemen." van onze verslaggever KLOETINGE - Kees Zwam born heeft gisteren van de tuchtcommissie van de KNVB een schorsing van vier wedstrij den opgelegd gekregen naar aanleiding van zijn rode kaart in het competitieduel met 's- Heer Arendskerke. De oefenmeester van zaterdag tweedeklasser Kloetinge werd op 15 oktober jongstleden door de Haagse scheidsrechter Van Diemen wegens herhaaldelijke opmerkingen op diens leiding uit de dug-out verbannen. Kloe tinge verloor de derby uit de tweede klasse A tegen buurman 's-Heer Arendskerke met 3-1. De forse straf voor Zwamborn. die al eerder voor soortgelijke vergrijpen werd beboet, gaat vandaag (zaterdag) in. Kloetin ge treft vanmiddag Zwaluwe. Hij mag de komende vier officiële duels niet plaatsnemen in de dug-out. Wel is het Zwamborn toegestaan om voor en na de wedstrijd, alsmede tijdens de rust, de kleedkamer te bezoe ken. QUEBEC (AFP) - De halve eind strijd was haar doel. Gister avond voldeed Brenda Schultz in Quebec aan die opdracht. De Noordhollandse tennisster ver sloeg in de kwartfinales de Amerikaanse Linda Harvey- Wild na een spannende partij in drie sets (7-6 3-6 6-4). Schultz was nog nooit eerder ac tief in het enkelspel van de Virgi nia Slims Championship in New York, het slottoernooi voor de beste zestien speelsters van de jaarranglijst. Voor het toernooi in Quebec bevond ze zich met de dertiende plaats op die ranglijst dicht in de buurt van een defini tieve invitatie. Vrijdag haalde ze haai- beoogde doel door zich te kwalificeren voor de laatste vier. Parijs. Mannen, 3,7 miljoen gulden. Kwartfinales: Chang (VSt/7) - Ivani sevic (Kro/2) 3-6 6-4 7-6, Bruguera (Spa/4) - Korda (Tsj) 6-3 7-6, Rosset (Zwi/16) - Becker (Dui/6) 7-6 7-6. Dubbel, tweede ronde: Haarhuis/El- tingh (Ned/I) - Knowles/Reneberg (Bah/VSt) 7-5 7-5. Aken. Mannen, challenger. Tweede ronde: Siemerink (Ned/8) - Svensson (Zwe) 6-3 5-7 6-4. Kwartfinales: Sie merink (Ned/8) - Rikl (Tsj/2) 6-2 6-2. Quebec. Vrouwen, 250.000 gulden. Kwartfinales: Schultz (Ned/2) - Har- vey-Wild (VSt/6> 7-6 3-6 6-4, Rubin (VSt/3) - Hy (Can/7) 6-4 7-6. 0536Tweede ronde: Schultz (Ned/2) - Drake (Can) 6-4 3-6 6-3, Rubin (VSt/3)- Bollegraf (Ned) 6-3 6-4. Oakland. Vrouwen, 660.000 gulden. Tweede ronde: Huber (Dui/5) - McGrath (VSt) 6-0 6-4, Garrison- Jackson (VSt/8) - Werdel (VSt) 6-3 6-3. Kwartfinale: Navratilova (VSt/2) - Frazier (VSt/6) 2-6 6-4 6-1. NIEUWEGEIN (ANP) - De arbi tragecommissie van de Interna tionale Amateur Atletiek Fede ratie heeft besloten de behande ling van de zaak rond discuswer per Erik de Bruin uit te stellen. Het was de bedoeling dat het pa nel vandaag in Monte Carlo een uitspraak zou doen in de doping- kwestie. KAPELLE - De redding zal wel nabij zijn, want niet eerder was de nood zo hoog. Dat slaat op de toestand waarin de regio Zee land van de Koninklijke Neder landse Gymnastiek Bond (KNGB) verkeert. Bij de gecom bineerde technische/algemene vergadering te Kapelle klonk gisteravond diverse keren de noodklok. Conny Bitter uit Hoe- dekenskerke, die zeven jaar in houd gaf' aan het regio-bureau, zal in mei volgend jaar haar werkzaamheden staken. De re gio blijkt bovendien stuurloos zonder voorzitter, diverse com missies schreeuwen om nieuwe leden en vice-voorzitter Johan Verplanken hanteert tegen wil en dank de voorzitters-hamer. Een samensmelting met regio West-Brabant, al sinds enige tijd onderwerp van gesprek, zou de oplossing kunnen bieden. In een klap lijkt daarmee het bestuurs- probleem opgelost. „Door de laatste ontwikkelingen bestaat het gevaar dat we overhaast tot een fusie met West-Brabant overgaan. Dat moeten we voor komen. Vandaag vragen we toe stemming aan de vergadering om een onderzoekscommissie te benoemen. Deze zal alle moge lijkheden van fuseren bekijken met daarbij alle voor- en nade len", zei Johan Verplanken De ruim 50 aanwezingen spraken hun goedkeuring uit. De voorzitter van regio West- Brabant, Pierre Jansen deelde mee dat de KNGB de plannen nog niet gefiatteerd heeft. „De bond heeft andere prioriteiten, is meer bezig met de samensmel ting tussen de KNGB en de KNCGV. Daarbij past schaal vergroting tussen regio's nog niet. Informeel mogen we uiter aard wel tot een bepaalde sa menwerking overgaan, want de KNGB ziet ook wel dat een fusie meer goed dan kwaad doet." Ook al zullen de twee regio's in mei tot een fusie overgaan, Con ny Bitter zal niet terugkeren als regio-administratrice, „Ik heb te veel werk naar me toegetrokken, omdat het anders niet gedaan zou worden. Te weinig mensen willen zich inzetten voor be- stuurs- of commissiezaken." Of er een vacature voor het 'regio bureau' ontstaat, is nog de vraag. De vergadering wenste geen volledige afschaffing van het regio-bureau. uitslagen TT TTT TTT Biljarten Daarlerveen. NK 47/2. Eerste ronde: Klok - Tuil 250-81/3 beurten, Adrichem - Gerrits 250-0/2. Knoors - Veer 54-250/3, Tilleman - Klijn 250-238/9. Tweede ronde Tille man - Tuil 250-3/2. Klok - Klijn 250- 105/3, Veer - Gerrits 250-161/lï. Adri chem - Knoors 250-184/3. Hockey Brussel, vierlandentoernooi. Nederland - Engeland 4-1 (4-1). 14. Crutchley 0-1 (sc). 22. Bovelander 1-1 (sc), 28. Delissen 2-1, 31. De Nooijer 3- 1, 34. Veen 4-1. Scheidsrechters: Sie- brecht (Dui), De Wolf (Bel). Toe schouwers. 30. Gele kaart (5 min- .straf): 18. Hazlitt, 19. Van Wijk. Straf- corners Nederland: 5; Engeland: 3. Spanje - België 4-1 (3-1). 10. Arnau 1- 0. 26. Francois 1-1, 27 Arnau 2-1 (sc), 34. Arnau 3-1 (sc), 58. Pujol 4-1. Paardesport Amsterdam. Jumping, tweede dag. Internationaal progressief spring concours, 1,50 m: 1. Markus Fuchs (Zwi) Adelfos AC Folien 30,20 secon den, 2. Bost (Fra) Souviens-Toi III 30,67, 3. Beerbaum (Dui) Sprehe Rush On 32,52, 4 Raymakers (Ned) Visa Riviera Z en Robert (Fra) Miss San Patrignano 33,39, 6. Lansink (Ned) Bollvorm's Easy Jumper 34,99, 7. Van de Pol (Ned> Hallo Hallo 36,05, 8. Hafemeister (Dui) Abakadabra 38,19, buiten barrage: 9. Govoni (Ita) Gigolo 29,08, 10. Van der Schans (Ned) Leroy Brown 32,70. Finale Dunhill-trophy: 1. Tops. So- nora La Silla 0-0- 28,52, 2. Ehrens. Jonggor's Stolen Thunder 0-0-29,93, 3. Hendrix. Anadolu Elstar 0-0-30,35, 4. Eras, Collezione Cesaro Bayouss 0- 34,18, 5. Taken, Assurance T 0-4- 38,85,6. Voorn, Jewel's Amythyst 0-8- 30,50, 7 Lansink. Bollvorm's Equa- dor 0-12-31,46, buiten barrage: 8, Vrieling, Eros V 4-38,85, 9. Van der Vleuten, Olympic Vink Baltazar 55,15. 10. Van de Pol. Hallo Hallo 58,84 Eindstand Dunhill-trophy: 1. Hen drix 96 punten, 2, Van der Vleuten 93, 3. Tops 76, 4, Ehrens 73,5, 5. Lansink 67,6 Bril 64,5, 7 Romp 62.8. Geerink 59,5,9 Van der Schans 56.10. Ravma- kers 54, 11. Taken 54. 12. Eras 49. 13. Vrieling 47,5, 14. Voorn 46,5, 15. Van de Pol 41,5. Dressuur, Intermediaire I. 1 Van Grunsven (Ned) TCN Partout 1341 punten. 2. Rothenberger (Ned) Rockefeller 1306, 3 Uphofï-Becker (Dui) Chablis 1256, 4. D'Esmé (Fra) Ultimate Thor 1241, 5. Bontje (Ned) Silvano 1230. Sportprijsvragen Euro-Toto 43A Eerste prijs: geen winnaar: tweede prijs: 1 winnaar, bruto f. 6717,40; der de prijs: 2 winnaars, elk bruto f, 3358,70, Lucky Ten, vrijdag 4 november 1 - 5 -15 -19 - '24 - 25 - 27 - 33 - 35 - 37 - 39 - 46 - 46 - 52 - 55 - 56 - 66 - 67 - 68 - 75. (onder voorbehoud) Tafeltennis Bolzano. Open Italiaanse.Vrouwen Dubbelspel, kwartfinales: Vriese- koop/Hooman (Ned) - Timina/Palina (Rus) 22-20 21-17, Zhang Ling/Li Ju (Chi) - Keen/Noor (Ned) 21-10 21-14. Halve finales: Wang Chen/Wu Na (Chi) - Vriesekoop/Hooman 21-11 21- 6. Enkelspel, kwalificaties (groeps wedstrijden): Keen (Ned) - Nazomi Jap) 17-21 21-7 21-10; Noor (Ned) - Se- verine (Bel) 21-16 21-16, Noor - Pau lina (Pol) 21-8 12-21 21-10; Krishna (Hon) - Muller (Ned) 21-16 21-14, Mul ler - Tatiana (Rus) 21-14 21-13. Mannen. Enkelspel, kwalificaties (groesp wedstrijden): Christophe (Fra) - Vijverberg (Nedi 21-14 21-14, Vijverberg - Karunwi (Nig) 21-19 21- 16. Vijverberg uitgeschakeld. Voetbal Duitsland: VfB Stuttgart - Dynamo Dresden 4-2, Schalke 04 - Karlsruher SC 0-0. Wielrennen München. Zesdaagse. Stand na eer ste dag: 1. Freuler/Wolf (Zwi/Dui) 48 punten, 2. Baffi/Lombardi (Ita) 46, Risi/Bet- schart (Zwi) 45, 4. Clark/De Wilde (Aus/Bel) 39. Op een ronde: 5. Ruegg/ Vetsch (Zwi) 46. 6. Aldag'Pieters (Dui /Ned) 41.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1994 | | pagina 39