Körver bruist nog van energie fan van der Weijde naar 24 uur Almere Ko Kasse in top tien EK PZC Arie Haan blijft onbewogen onder rellen bij PAOK sport Voetbaltrainer voelt zich alleen op veld in zijn element KNWK voelt zich niet ansloos tegen Gastel DONDERDAG 6 OKTOBER 1994 s_bw 23 onze verslaggever (GPD) - Hij pft wel eens het idee, dat de irgelïjke stand in zijn woon- Sats Roermond hem twee pas- lorten heeft verstrekt. Het of- (iële document vermeldt zijn ire leeftijd: 57 jaar. Dat aakt Frans Körver tot de oud- p oefenmeester in het betaal- l voetbal. Maar de nieuwe |iiner van De Graafschap is «r zijn eigen gevoel niet ou- t dan veertig jaar. Hij bruist ig steeds van energie en heeft tb plechtig voorgenomen om 1 zijn 65ste de kost te verdie- p als veldtrainer. |s de clubs tenminste in hem jinteresseerd blijven. De raafschap, waar hij vorige eek de ontslagen Jan Versleij- jopvolgde, is de negende werk- jver van Frans Körver. Hij is er et net zoveel enthousiasme jn de slag gegaan als twintig geleden bij het Belgische zijn eerste club als „Dit is mijn leven, trken in God's vrije natuur, tar zal ik nooit genoeg van jgen." ans Körver heeft niet de pret- ste maanden in zijn voetbal- ipbaan achter de rug. Na zijn oegtijdige vertrek, vorig sei- ;n bij VW, stond hij vier tanden te boek als werkloze liner. Dat was de Limburger g nooit overkomen. „Ik zeg dit t om op te scheppen, maar ik 3 in al die jaren nooit'ergens een club hoeven te sollicite- l Niet dat ik de clubs nu teds voor het uitzoeken had, aar er meldde zich altijd wel er vanzelf een nieuwe werkge- Alleen deze zomer dus niet. it was niet zo'n prettige erva- histratie igst dat hij nergens meer aan slag zou komen, was er niet. lag het probleem niet. itmijn staat van dienst wist ik ;er dat er na verloop van tijd weer een nieuwe club op de jppen zou komen. Dat was kwestie van tijd. Mijn groot- frustatie was, dat ik niet aan t werk was. Daar heb ik me ;1 onbehaaglijk bij gevoeld. Ik de werken, maar kon niet. twas heel vervelend. Het ging echt aan het hart toen ik in krant 'al die voorbeschouwin- n op het nieuwe seizoen onder ogen kreeg. Ik was mijn plekje in het circus kwijt geraakt. In die dagen heb ik me wel eens een oude man gevoeld. Dan had ik echt het idee, dat ik door een vlo knock-out was geslagen. Geluk kig ben ik dat gevoel nu weer kwijt. Laat ze maar komen, Frans Körver kan de hele (voet- bal)wereld weer aan." In zijn zucht naar arbeid had Körver zich zelfs bijna in een wild buitenlands avontuur ge stort. Zo groot was het verlan gen, zo verschrikkelijk jeukten de handen. Als De Graafschap zich vorige week niet bij hem had gemeld, was hij waarschijn lijk spoorslags naar Turkije ver trokken. „Ik kon daar onmiddellijk aan de slag bij Antalyaspor, de club van Lody Roembiak. Dat had ik ook zeker gedaan als die aanbie ding van De Graafschap niet was gekomen. Dan had ik voor het grote geld in Turkije geko zen. Maar achteraf ben ik blij, dat ik die noodsprong niet ge maakt heb. Antalyaspor staat nu na zes wedstrijden stijf onder aan met nul punten. En voor mijn gezin was het ook niet goed geweest als ik naar Turkije was vertrokken. Ik ben nu eenmaal een family-man, voel me het prettigst thuis bij mijn gezin in Roermond. Het was de bedoe ling, dat ik alleen naar Turkije zou gaan. Daarom was ik ook zo verschrikkelijk blij toen De Graafschap opeens op de stoep stond. Toen was de keuze niet moeilijk meer. Een dikke streep door Turkije en fluitend naar Doetinchem." Frans Körver heeft het in zijn lange carrière als trainer nog nooit meegemaakt, dat hij er gens bij een club tussentijds werd aangetrokken als opvolger van een ontslagen collega. Dat was nieuw voor hem. Hoe opge lucht de Limburger zelf ook was, hij had ook medelijden met Jan Versleijen. „Ik weet precies hoe hij zich op dit moment voelt. Niet prettig dus." Met uitzondering van de zomer van '94 heeft Frans Korver zelf sinds 1974 nooit zonder werk ge zeten. De 57-jarige Limburger is trots op zijn staat van dienst als trainer. Alsof het een mondelin ge overhoring betreft, dreunt hij de namen van de clubs en de lengte van het bijbehorende dienstverband op: „Tongeren drie jaar, Wageningen drie jaar, Fortuna Sittard vier jaar. DS "79 een halfjaar, Roda JC anderhalf jaar. MVV drie jaar. Helmond Sport drieënhalf jaar. VVV twee jaar. De Graafschap één week." Een mooi lijstje, vindt Frans Körver. Hoewel er geen enkele topclub op voorkomt. Maar dat steekt hem allerminst. Het is ge woon zo gelopen en daar heeft hij vrede mee. „Een loopbaan van een trainer wordt niet altijd door hemzelf Frans Körver is terug in de voetballerij. „Mijn hart ligt op het veld." bepaald en uitgestippeld. Zo werkt dat niet in de voetballerij. Trainers zijn publiek bezit en worden geleefd. Dat is niet erg, want daar staat in de regel een goed salaris tegenover. Maar een trainer, en dat geldt zeker voor mij. moet altijd maar afwachten door welke club hij gevraagd wordt. Daar heeft hij zelf nauwe lijks invloed op. Er heeft zich bij mij nooit een topclub gemeld. Daar kun je je wel verschrikke lijk over opwinden, maar dat heeft geen enkele zin. Natuurlijk had ik graag een keertje bij een topclub willen werken." „Ik weet ook wel dat ik het stem pel draag, dat ik alleen bij zuide lijke clubs mijn draai weet te vinden. Dat slaat nergens op. Het is gewoon toevallig zo gelo pen, dat ik bij Fortuna Sittard, Roda JC, MW, Helmond Sport en VW onder contract heb ge staan. Als FC Groningen of FC Den Haag zich hadden gemeld, dan was ik daar aan de slag ge gaan. Natuurlijk heb ik niet al tijd de juiste keuzes gemaakt. Dat lijkt me logisch. Ieder mens maakt fouten, dat hoort bij het leven." Mijnwerker Frans Kórver kan al zijn oude clubs recht in de ogen kijken. „Want overal heb ik het uiterste van mezelf gevergd, mijn stin kende best gedaan en van 's morgens vroeg tot 's avonds laat gewerkt." Erfelijk belast als zoon van een mijnwerker is Frans Körver het gewend om de handen uit de mouwen te ste ken. Van zijn zestiende tot zijn twintigste werkte hij zelf ook on dergronds. „Zwaar werk op een diepte van 800 meter, maar daar heb ik me nooit voor geschaamd. Gevaar lijk? Ben je gek. Een automon teur doet volgens mij gevaarlij ker werk. Als ik zo'n kerel onder een brug aan een auto zie sleute len, dan ben ik altijd bang dat het hele zaakje naar beneden komt zetten. Dat zou niks voor mij zijn. In de mijn voelde ik me veilig." Körver: „De voetballerij heeft mij veel goeds gebracht. Ik heb de halve wereld gezien en mag elke dag in de vrije natuur werken. Dan ben je in mijn ogen een bevoorrecht mens. Laat mij maar lekker tot mijn 65-ste op het veld staan. Technisch direc teur in een kantoortje? Ik moet er niet aan denken. Mijn hart ligt op het veld." Itraloper uit Kapelle loopt op muziek van Corrie Konings 1PELLE - De Zeeuwse lange- tandsloper Jan van der Weij- verdedigt morgen (vrijdag) naf vijf uur zijn vorig jaar be- ilde eerste plaats in de 24- rloop van Almere. Toen was verrassend, dat de inmid- Is49-jarige in zijn eerste wed- ijd over een etmaal meteen overwinning pakte. De orga stic heeft dit jaar echter de aliteit van het deelnemers- Id verhoogd, waardoor het or de Kapellenaar moeilijker irdt om opnieuw te zegevie- rig jaar, door regen en kou ge- derd, kwam Van der Weijde een afstand van 181 kilome- en 250 meter. „Ik ga proberen eigen prestatie met tien ki- leter te verbeteren", zegt de nrsporter optimistisch. „Als dan eerste, tweede of derde rd, maakt het mij niet uit. Ik een trimmer, geen wed- ijdman." idag liep Van der Weijde nog marathon van Zwolle, in eénhalf uur. en de week daar- r de marathon van Amster- n in drie uur en zesendertig luten. Aan het verbeteren zijn persoonlijk record van uur en een kwartier denkt niet. „Ik gebruik de mara thons als training. Als ik zelf zo'n afstand wil trainen, moet ik overal voor mezelf verversings- posten neerzetten, of met een jerrycan op de rug gaan lopen. Dat werkt natuurlijk niet. Zo'n marathon kost dan wel meer geld, maar dat heb ik er wel voor over." Vijftig Volgend jaar wil hij rond zijn vijf tigste verjaardag, op 18 april, zijn vijftigste marathon lopen. Op dit moment heeft hij, sinds zijn eerste marathon in 1983, 46 keer de 42 kilometer en 195 me ter afgelegd. De jubileummara thon zal óf vijf dagen na zijn ver jaardag die van Rotterdam zijn, óf vlak voor zijn verjaardag in Graauw, bij een door de SV Aloy georganiseerde marathon. Dit jaar heeft de 49-jarige atleet zeven keer een marathon gelo pen. Aan ophouden wordt nog lang niet gedacht. „Je maakt in de loop der tijd zoveel vrienden, die ook je vrienden blijven, dat ik nog niet wil stoppen. Geluk kig staan ze er thuis ook nog steeds achter, anders wordt het minder leuk. Zoals zondag bij voorbeeld. Mijn vrouw heeft mij amper gezien die dag. Ik ben om kwart voor acht 's ochtends na Zwolle vertrokken en was kwart voor tien 's avonds weer terug." Bergloop Zelfs tijdens zijn vakantie in het Zwitserse Mürren. in augustus, kon Van der Weijde het lopen niet laten. Daar hingen aanplak biljetten over een bergloop van 20 kilometer. Navraag bij de lo kale VW leerde dat de start op nog geen 250 meter van het ge huurde chalet was. Dus werden de loopschoenen meteen uit de tas gehaald. „Het ging soms met handen en voeten naar boven", vertelt de niet aan klimmen gewende Ka pellenaar. Het stijgingspercen tage was daar op sommige plaat sen tegen de dertig procent. „Die Zwitsers en Italianen leken wel berggeiten. Ikzelf weeg 72 kilo. maar dat is voor hun begrippen nog twintig teveel." Van der Weijde haalde de top van de Schilthorn op 2970 meter uitein delijk in drie uur. op bijna een uur van de winnaar. „Maar er waren er ook die het in vieren- "onze verslaggever half uur deden", verzekert de trimmer vol trots. Tijdens de nacht van vrijdag op zaterdag in de komende 24-uur- loop op het parkoers in Almere- haven, moet muziek hem over de dode momenten helpen. Als het publiek is gaan slapen, stopt Van der Weijde in zijn walkman een bandje met liedjes van Cor rie Konings. „Wat ze zingt, maakt niet uit. Het gaat mij om de muziek." Als de toeschou wers het 1450 meter lange par koers de volgende ochtend weer bevolken is het zwaarste achter de rug. „Ze moedigen iedereen aan." Dit jaar heeft de zonder begelei ding trainende Van der Weijde voor een andere voorbereiding gekozen. Hij heeft meer op con ditie getraind dan op uithou dingsvermogen. „Ik heb duizend kilometer minder gelopen. Maar dan zit ik nog altijd op 2400 kilo meter", glimlacht de veertiger. „Ik heb de spieren wat sterker gemaakt. Ook ben ik meer gaan fietsen." De ervaren lange afstandsloper laat zich niet opjagen door snel lere jongens. „Ik ga gewoon mijn eigen race lopen. Ik begin altijd langzaam en blijf daarna door vechten. Het is een strijd tegen jezelf. Als er dan iemand is die harder loopt, dan heeft hij de overwinning verdiend. Zo sim pel is het", besluit Van der Weij de nuchter. ÏUWERKERK - Zaterdag- rdeklasser SKNWK treedt tfdag in de vierde ronde van KNVB-beker in Oud-Gastel i tegen zondagtweedeklasser "Gastel. Tweedejaars trainer de Duivelandse club, Piet tpenhorst, is niet bang voor hoger geklasseerde tegen- nder. Hij verzekert: „We van- ze op en proberen ze dan tegenstoten de nek om te üien." spenhorst: „Op een gezonde fiier willen we onze huid zo mogelijk verkopen. h"WK is een ploeg die voet- «nde oplossingen zoekt, [t het niet. dan hebben we h gehad. In elk geval is het n." De Nieuwerkerkse h versloeg op de weg naar de 'de ronde mede-vierdeklas- Walcheren en Oostkapelle en lijzen, twee derdeklassers, ijzijn de underdog", vervolgt penhorst. „Op papier zijn we Sloos. Maar tegen Patrijzen «wezen dat we mee kunnen Ik neem aan dat ik de Jon 's niet hoef te motiveren voor 'edstrijd van zaterdag." De selectie van SKNWK treedt zaterdag op volle sterkte aan in Gastel. „We hebben een kleine kern, met niet veel routine", ver zekert de trainer, die zelf afkom stig is uit Stad aan 't Haringvliet op Goerree Overflakkee. „Ik ben daarom vooral tevreden over de jonge jongens in de groep. Zij hebben de overstap naar de se nioren goed gemaakt." Vorig seizoen werd de tweede pe- riodetitel gepakt, maar verloor de club haar wedstrijden in de nacompetitie. SKNWK heeft slechts vier routiniers binnen de ploeg. De rest van de selectie zit tussen de achttien en 22 jaar- „,We hadden in de derde klas leuk mee kunnen doen, maar de selectie is niet breed genoeg om dat alle wedstrijden vol te hou den. Als we dit jaar hetzelfde ha len ben ik al content", aldus Diepenhorst. Het zit in de mogelijkheden. De Nieuwerkerkse ploeg verspeelde zaterdag wel de koppositie in de vierde klasse, in een recht streeks treffen met Kogelvan gers. maar staat met zeven pun ten uit vijf wedstrijden slechts één puntje achter de nieuwe koploper. Rallycrosser handhaaft zich voorin in finalerace van onze autosportmedewerker BUXTEHUDE - Ko Kasse heeft zich met zijn Citroen AX Gti in de laatste wedstrijd voor het Europees kampioen schap rallycross weer voorin gemeld. De autocoureur uit Veere pakte de vierde plaats in de afsluitende finale-race. Kasse is in de eindrandschik- king van het EK op een uitste kende achtste plaats geëin digd. De Zeeuw is één van de drie Nederlandse rallycros sers die zich in de top tien van het EK wist te rijden. Vrijwel probleemloos reed Kasse zijn races op het Duitse rallycross-circuit, dat veertig kilometer onder Hamburg ligt. Al was het kamp in de - 1400cc in tweeën verdeeld. Volgens Kasse vóór of tégen de Belg Rudy Lauwers. Lau- wers kon kampioen worden en kwam daardoor steun vragen bij andere rijders. Kasse bleef neutraal. „Ik rijd voor mezelf. Dat doe ik al een heel jaar. De snelste wint. Er is ook niemand die mij een hand je helpt in de wedstrijd." Ook de tweede Nederlander in deze klasse. Ruud Verkooyen uit Oirschot, hield zich afzij dig. Lauwers. die in de Belgi sche EK-wedstrijd werd be trapt op het gebruik van een illegale motor, kon dus op wei nig steun van de twee Neder landse rallycrossers rekenen. In de finale-race verloor Lau wers het kampioenschap: hij werd derde. De Zweedse Su- sann Bergvall won de race en ging met de Europese titel aan de haal. Zij is daarmee de eer ste vrouw die een EK-titel op haar naam zet binnen de rally cross. Kasse kende een matige start van de wedstrijd in Duitsland. In de eerste manche haalde hij een magere dertiende tijd. De oorzaak was het achteraan starten van de groep rijders in zijn klasse (-1400CC). In de tweede en derde manche liet hij een vierde tijd noteren, vol doende voor een zesde plek op de start-grid van de A-finale De man op de pole-position. de Deen Nielsen, had een slechte start, Kasse moest voor de Deen in de remmen. In het ver dere verloop van de race reed Kasse zich naar een vierde plaats. Kasse was na de race uiterst tevreden over zijn optreden op het Duitse circuit en zijn acht ste plaats in het kampioen schap. De rallycrosser uit Veere heeft toch al een uitste kend seizoen achter de rug, dat hij afsluit met een Neder lands en Belgisch kampioen schap. Voor Tineke de Poorter werd het een tevergeefse tocht naar Hamburg De Terneuzense kwam niet verder dan de kwa lificatie-trainingen op zater dag. De koppeling van haar vierwiel aangedreven Lancia Delta begaf het nog voor de ei genlijke race was begonnen. THESSALOLONIKI (GPD) - Voetballers die elkaar onge straft de benen onder het lijf vandaan schoppen, supporters die op de vuist gaan en na een doelpunt elkaar het ziekenhuis intrappen, spelers die bij het ne men van een hoekschop worden bedolven onder een stenenre gen en een scheidsrechter die na afloop door spelers wordt be stormd en verstopt in een cor don van dertig politie-agenten naar de catacomben wordt ge leid. De beelden waren zondag middag allemaal te bewonde ren in de stadsderby tussen Iraklis en PAOK in de Macedo nische hoofdstad Thessaloniki. De enige die zich niets van al die agressie aantrok was Arie Haan. sinds kort als vierde Nederlan der na Thijs Libregts, Rinus Mi- chels en Rob Jacobs in dienst bij PAOK. de populaire volksclub. Haan bleef als enige in het met 25.000 toeschouwers gevulde stadion rustig. Hij veerde zelfs niet op bij de beide treffers die zijn ploeg aan de 2-1 overwin ning hielpen. Haan stond bijna een jaar op non-actief nadat hij in oktober van het vorig jaar aan de kant was gezet bij Standard Luik. In het voorjaar leek het er op dat hij zou tekenen als bondscoach van Iran, maar na zijn vierde bezoek aan Teheran oordeelde hij dat het onverstandig was zijn gezin over te vliegen naar het streng Islamitische land. Hij tekende uiteindelijk voor een seizoen bij PAOK en bleef daarmee - na drie Belgische (FC Antwerp en An- derlecht en Standard) en twee Duitse (FC Nürnberg en Vfb Stuttgart) avontuurtjes - een Ne derlander in buitenlandse dienst. Buitenwacht Haan vindt de keus voor PAOK minder vreemd dan de buiten wacht. ook al is de positie van een trainer in Griekenland per definitie wankel en het voetbal chaotisch voor een oefenmees ter die de Westeuropese opvat tingen over het spel en de disci pline van de spelers gewend is. „Ik ben nu de gevierde jongen", grijnst Haan. „We hebben vier van de vijf wedstrijden gewon nen. waardoor PAOK voor het eerst sinds jaren weer behoorlijk meedoet. Natuurlijk lig je hier snel op straat als het slecht gaat. Toch dringt het besef ook hier door datje niets opbouwt in een club als je twee trainers per sei zoen verslijt. Bovendien heb ik het voordeel dat het respect voor Nederlandse trainers bij PAOK, dank zij het mooie werk van mijn voorgangers, groot is." Angst voor ontslag vindt Haan onder alle omstandigheden on gegrond. „Dan moet je geen voetbaltrainer worden. Bij Stan daard werd ik ook door twee journalisten in nauwe samen werking met de manager de laan uitgestuurd. Ik bedoel maar" Toch heeft Haan zich een wat af standelijker houding ten opzich te van de club aangemeten dan hij in Duitsland en België ge wend was. „Ik bemoeide me al tijd overal mee. Hier houd ik me bewust een beetje op afstand, ook al merk ik dat zich achter mijn rug van alles afspeelt. Het ontgaat me natuurlijk groten deels. omdat ik niets kan lezen in de krant en hooguit drie woor den Grieks versta. Maar ik wil me ook niet mengen in al die kleine politieke spelletjes." Reservespeler Niettemin wordt hij op de hoog te gehouden van de verhalen in de kranten door zijn assistent en tolk Barbis Michaelis, een Griek die een voetbalopleiding in Duitsland volgde. Zo weet hij dat een kleine sportkrant dage lijks een reservespeler het elftal in poogt te schrijven. Kort na de persconferentie na afloop van Iraklis-PAOK maakt hij een af spraak met. de journalist die PA OK voor de sportkrant volgt. Haan wil de man graag eens uit- leggen dat hij op een verkeerde manier bezig is. „Nee, het inter view doen we niet bij mij thuis", voegt de trainer er snel in het Ne- derlands aan toe. „Thuis is pri vé, vijfentwintig kilometer bui ten de stad. Daar ben ik hele maal weg van de gekte." Volleybal Middelburgse Bedrijfs Volleybal Vereniging, competitie in De Kruit- molen. Mannen. Eerste klasse: Te- cona-Dynamo 6-0, TZS-Serooskerke 16-0. Tweede klasse Tah Xin/Da Xln /Blauw Wit I-Hoechst I 4-2. Tonny Leijnse-Oostkapelle II 2-6 Derde klasse: Scheldebouw/Astrow-LW 0- 6. SV Duo I-PSW 6-2. Vierde klasse Serooskerke II-Hoechst II 4-2. SVB- Maco 0-6. Vijfde klasse: Provincie I- Greenpeace 6-0, Tah Xln/Da Xin Blauw Wit II-Hercules 4-4. Van den Akker.Dauwendaele-SVAKodde 0- 6 Zesde klasse. SSGM-Lavooij Mode 0-6, SV Duo n-PZC 0-6. Ziekenhuis Walcheren H-Deltan II 4-4 Zevende klasse: De VrijbuiterMZ-Deloitte Touche 6-0. Van Uus-Kruitmolen/ Dauwendaele 6-0. Vrouwen. Eerste klasse: Smith Kaas-Poseidon 2-4. Su- rabaya/'t Zand-Sinke Schoenmode/ SVS 2-4. Tweede klasse Tence/Dau- wendaele-Oostkapelle I 6-0, Verenig de Spaarbank/Dauwendaele-Reis- buro AMZ 0-6. Derde klasse Seroos kerke Hl-Provincie 1 4-2, SV A/Van Marion-PSW 16-0. Vierde klasse. Ra bobank Domburg-Provincie II 0-6, Zeeland College-Vlijtig Llesje 2-6. Standen. Mannen. Eerste klasse: 1 TZS 3-16, 2 Piet Voskamp/'t Zand 3- 14, 3 Tecona 3-14, 4 Premier Middel burg 3-13, 5 Dynamo 3-10, 6 Young Boys/HPM 2-8, 7 Algemene Zeeuwse l't Zand 3-6, 8 Oostkapelle I 3-2, 9 Se rooskerke 3-0. Tweede klasse: 1 Ad- viesburo Beko 3-18, 2 Boom Kollek- tief Goes 3-16, 3 Oostkapelle II 3-12, 4 Bistro Juliana 3-10.5 Hoechst 13-10.6 Tonny Leijnse 3-10, 7 Tah Xin/Da Xin/Blauw Wit 13-8,8 Voskamp/Dau- wendaele 2-4, 9 Atlas/Rijk 3-0. Derde klasse: 1 AKZ/Lahr verzekeringen 3- 15. 2 SV Duo I 3-15. 3 LW 3-14. 4 De Wellinge 13-11.5 PSW 3-8. 6 Schelde- bouw Astrow 3-7. 7 Installatiebedrijf Goes 3-7.8 Ziekenhuis Walcheren I 2- 6. 9 HCI3-3 Vierde klasse 1 Deltan I 3-16, 2 Drukkerij Verhage 3-14. 3 Ma- co 3-14.4 Serooskerke II3-12.5 Harne Verkaik't Zand 3-10. 6 Frans Gillis sen 3-6, 7 Hoechst II 3-6. 8 Zeeland College 2-5.9 SVB 3-4 Vijfde klasse 1 SVA/Kodde 4-19. 2 Hercules 3-16. 3 Tah Xin/Da Xin/Blauw Wit II 3-12. 4 EPZ 3-10.5 De Wellinge II3-10. 6 Pro vincie I 3-10, 7 Van den Akker/Dau- wendaele 3-8. 8 Brandweer 3-5. 9 Greenpeace 3-0. Zesde klasse: 1 HZ Sport3-18, 2 Lavooij Mode 3-18,3 Zie kenhuis Walcheren II3-13.4 SSGM 3- 10. 5 Deltan II 4-10. 6 PZC 3-9, 7 Jac Hermans 3-6. 8 SV Duo II 3-5. 9 Delta College I 3-2. Zevende klasse 1 Van Uus 3-18, 2 De VriJbulter/MZ 3-16. 3 Dcloitte Touche 3-10,4 CZ-groep 3- 10, 5 Kruitmolen/Dauwendaele 3-8, 6 VV Dauwendaele 2-6, 7 Delta College II3-6,8 Peace of Cake 2-2,9 Provincie II 2-2. Vrouwen. Eerste klasse 1 Acrylart3- 14.2 Poseidon 3-14,3 LW 13-12.4 Sin- ke Schoenmode'SVS 3-12. 5 Sura- bayaft Zand 3-10, 6 Astrow 3-8, 7 Smith Kaas 3-8, 8 Nederlands Han dels Instituut 3-4. 9 SV Duo/Kasteel van Batavia 2-0. Tweede klasse 1 Reisburo AMZ 3-16. 2 LMTR'Davos "83 3-14. 3 Astrow II 3-10. 4 Bijou Le derwaren 3-10,5 Tènce/Dauwendaele 3-10. 6 Verenigde Spaarbank'Dau- wendaele 3-8. 7 De Vrijbuiter.MZ 3-8, 8 Wasserij Edelweis/SVS 2-4. 9 Oost kapelle I 3-0 Derde klasse: 1 De Wel linge 3-16, 2 SVAVan Marion 3-16, 3 LW n 3-12, 4 Jong Ambon 3-11, 5 PSW I 3-8. 6 Serooskerke III 3-8. 7 Provincie I 3-6. 8 DVC 3-0, 9 SV Duo/ Van Beers 2-0 Vierde klasse: 1 Ardita 3-18,2 Vlijtig Liesje 3-16,3 Hercules 3- 12. 4 Oostkapelle/'t Zand 3-11, 5 Pro vincie n 3-11.6 Zeeland College 3-9, 7 Ziekenhuis Walcheren 2-4. 8 Rabo bank Domburg 3-0, 9 Middelburg Zuid II 3-0. Tennis In Sportcentrum Schelde Interna tional te Goes zijn in het winter- sponsortenniscircuit gespeeld: Heren, poule A: Kole Milieu-Delta/ ABI 9-15 Poule B: Franse/IBG-Her- selman 15-9 Poule C: Hertel-Jac,Her mans 19-5;lSchoonen-Sagro 13-11. Poule D: Bouwbedrijf van de Weert/ Sportpunt Zeeland-Carelli Clothing Company 16-8. Zwaar Transport Zee- land-Rosa Business Travel 12-12 Rangschikkingen: Poule A: 1 Delta' .ABI 6 p.. 2. Paardekooper 5 p 3. Kole Milieu 3 p 4. Las Vegas 2 p.5 Hapro 0 p 6. Marijs Partners 0 p Poule B: 1 Baar Raas Tax 6 p.. 2. FranseTBG 3 p 3 Bienvenu 3 p 4 Infodatec 2 p. 5 Herselman 2 p 6 Melse van Deyk Assurantiën 0 p Poule C: 1 Rosa 4 p. 2 Hertel4 p.; 3. Schoonen4p .4. Kap salon Mathilde 2 p 5. Jac Hermans 2 p.; 6. Sagro 0 p. Poule D: 1. Business Travel Rosa 5 p.. 2. Bouwbedrijf van de Weerb'Sportpunt Zeeland 4 p.. 3 Zwaar Transport Zeeland 4 p.. 4. Rentmeester 2 p.; 5. Tenniscombina- tie SSC 1 p.; 6. Carelli Clothing Com pany 0 p Dames. Poule A: Zuydweg-Leynse Willebrord 12-12. Rangschikkingen: Poule A: 1. Zuyd- weg 5 p 2. Leynse Willebrord 5 p.; 3. De Lachende Koe 4 p i 4 Special Mundi 2 p 5. MeerhofCVerwei 0 p.; 6. T.S.I. 0 p Jan van der Weijde:,, Of ik eerste, tweede of derde word, maakt mij niet uit. Ik ben een trimmer, geen wedstrijdman." foto Willem Mieras foto ANP Arie Haan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1994 | | pagina 23