)nderkomen van Turken rot weg Brabander wint K strand bij Dishoek Viervoeters door het dolle heen Bier en likeur in de minderheid inelheid duiven op oncours Bourges errast liefhebbers emeente Vlissingen heeft mogelijk alternatief voor vereniging 1i onze verslaggever jSINGEN - Het staat nog eind. maar bij een wind- bt van zes of meer bestaat risico dat het dak van het trkomen van de Turkse Cul- |e Vereniging in Vlissingen beneden komt. Sinds de niging in 1983 het gebouw- betrok, heeft de gemeente i onderhoud meer uitge- fd. Toch ontving Vlissingen lijks tienduizend gulden peding voor de onbewoon- verklaarde bouwval aan lerlagestraat. •ieweegse (25) ichtoffer van tie vandalen onze verslaggeefster tSEKE - Op de parkeer- its bij het bungalowpark de Burenpolderweg in Yer- werd zaterdagmiddag de van een 25-jarige vrouw Driewegen vernield. amen van de auto werden in- loid, de bekleding werd met besmeurd, spiegels en kop pen werden vernield en de aid van de auto werd over de leerplaats uitgestrooid. Ook i de auto bekrast. De politie int de vernieling 'een flauwe, lerachtige daad' en heeft een »rzoek ingesteld. Voorals- ontbreekt van de dader* s) poor. De schade aan de auto lt geschat op 1500 tot 2000 ien. ijsuitreiking RIKZEE - Burgemeester J.J. P.M. Asselbergs van ikzee reikt vrijdag 14 okto- de Zeeuwse Prijs ter Bevor- ng Integratie Gehandicap- uit. prijs is een erkenning voor persoon, instelling of organi- e die zich vorig jaar op uit- ïtende wijze verdienstelijk ft gemaakt voor de integratie mensen met een handicap, prijs is ingesteld door het be- ir van de Zeeuwse Stichting Gehandicaptenbeleid. De eiking vindt vanaf 15.30 uur its in de Zierikzeese Concert- Het achtkante gebouwtje achter de voormalige kleuterschool is opgetrokken uit hout en glas. Het houtwerk is afgebladderd, de kozijnen zijn doorgerot. Eer der dit jaar vloog er een aantal ruiten uit. toen een raamstijl in zakte. Het platte dak, dat naar beneden kwam, wordt nu ge steund door een geïmproviseer de stempel van ruw hout. De ra men zijn dichtgetimmerd. Binnen kijken Kemal Ataturk en het Nederlands koninklijk paar vanaf de muur naar de scheefgezakte tuindeuren. Over de wanden en het plafond loopt een wirwar van lampsnoeren. De oorspronkelijke elektrische in stallatie brandde voortdurend door. Handige doe-het-zelvers van de vereniging hebben zelf voor licht gezorgd. De asfaltlaag op het dak is gescheurd, als het regent stroomt het water naar binnen. De verzekeringsmaat schappij zegde alle overeenkom sten op toen duidelijk werd in welke staat het pand verkeert. Waarschuwing In een brief van begin dit jaar waarschuwt de gemeente zelf voor de gevaarlijke situatie: „Wij wijzen u erop dat het niet toegestaan is zich bij wind kracht zes of hoger in het ge bouw te bevinden. Het risico is dan aanwezig dat de wind een kozijn uit het gebouw zuigt en vervolgens het dak naar bene den komt." De Turkse vereniging huurt voor haar thema-avonden en cursussen noodgedwongen lo kalen in andere gebouwen. Volgens de voorzitter van de Turkse Culturele Vereniging F. Gümüs is in 1983 met de ge meente overeengekomen dat de leden zelf voor het klein onder houd zouden zorgen. Het groot onderhoud was. zoals normaal, voor rekening van de verhuur der. „Toen wij het pand betrok ken was het nog niet zo slecht. Maar als je de buitenkant niet schildert, gaat het rotten. Zeker als het regenwater door de lek kages over de wanden loopt. We hebben meerdere malen aange boden het werk zelf te doen als de gemeente het materiaal zou vergoeden. Dit is steeds afgewe zen." Toen duidelijk werd dat het on derkomen niet zou worden opge knapt, is om een andere ruimte gevraagd. „In 1989 is ons verteld dat het pand te oud was om nog te worden onderhouden. De ge meente beloofde ons herhaalde lijk een ander onderkomen. Dan weer over drie maanden, dan weer over een jaar. Nu is het vijf jaar later en we zitten hier nog." Vergoeding De gemeente ontvangt van het Rijk vijftienduizend gulden sub sidie per jaar, bestemd voor de Turkse Culturele Vereniging. Vlissingen houdt daarvan tien- ST JANSTEEN - Met een kal- i oost-zuidoostenwind wer- i de duiven van het bonds- kours Bourges zaterdagmor- lom 8.10 uur gelost. De mees- iiefhebbers hadden er niet op lekend dat de duiven een llheid van ruim 100 kilome- |per uur zouden halen. Velen rden hierdoor volledig ver- fsnelste duif van het NPO- |on 1 bij het bondsconcours kuit Bourges werd om 13.01 recept tttT J; Janny van der Lee tairgettebeignets KTSonen) im te voorkomen dat de eer- 'ste porties courgettebeig- i afkoelen terwijl u de rest kt, kunt u de beignets in de p warmhouden. Verwarm ivoor de oven voor op 150 Ien bewaar de gefrituurde gnets in een ovenschaal. Laat lovendeur echter open, zodat peignets knapperig blijven en itslap worden. (beslag heeft een rusttijd van jluur, houd hiermee rekening jde bereiding. frediënten: f)0 gram courgettes ftlepels boter igram bloem Ibier 1 eiwit lt aiding: telt de boter maar laat deze kleuren. Roer een glad be ivan de bloem, boter, ei en ei- ibier en ongeveer een theele- Izouf. Mocht u per ongeluk Mjes in uw beslag hebben ge ilen. zeef het beslag dan. Laat beslag 1-1.5 uur rusten. te cfe courgettes en snijd ze in *ken van ongeveer 1 cm dik- 'Oep de plakken droog met Kenpapier en haal ze bij Jkeur met een frituur vork k het beslag en laat ze direct hete olie of vet van de fri- h>an glijden. Bak niet meer P5-6 beignets tegelijk goud- en gaar. de beignets zijn ^aodra ze boven komen drij- ÏNeein ze uit de olie of het vet laaf ze op keukenpapier uit wen voordat u ze in de oven- pal schept. prooi ze voor het serveren Pf met zout. duizend gulden in als vergoe ding voor de huisvesting. Vol gens gemeente-ambtenaar ing N. J. Afman gaat het niet alleen om huur. „De vereniging ver stookt per jaar zo'n 7000 gulden aan gas. Als je binnen komt loop je tegen een muur van hitte op. De energiekosten komen voor rekening van de gemeente, net als de belastingen." Overigens betreft het een schatting van de energiekosten, omdat de andere huurder van het gebouwtje, een postduivenvereniging, op de zelfde gasmeter zit. Afman geeft toe dat de gemeen te verantwoordelijk is voor het onderhoud van het casco. „Maar wij zijn veel te laat ingelicht over de lekkages. Toen was het pand al onbewoonbaar verklaard en dan besteden wij er geen geld meer aan. We hebben toegezegd een andere ruimte te zoeken." Die ruimte lijkt nu eindelijk ge vonden in de voormalige Pau- lusmavo. Afman kan alleen niet garanderen dat de vereniging daar een eigen lokaal zal krijgen. Gümüs moet dan na elke bijeen komst de portretten van Ata turk en het koninklijk paar van de muur halen, om plaats te ma ken voor de coryfeeën van de an dere huurders. uur geklokt door Piet Kaho in Goes. In Zeeuws verband volg den A. de Wever/dt uit Oostburg, mevrouw Van der Jagt uit Yerse- ke en P. Hengst uit Westkapelle. Het concours verliep heel traag. Het duurde op verschillende plaatsen twee tot drie uur voor het concours kon worden geslo ten. Vroegste meldingen zondagvliegers: J. P. Kaho. Goes. 13.01u/1715m: 2 A. de Wever/dt. Oostburg. 12.54u/ 1669m, B Thomaes. Hoofdplaat, 13.00-13.10u/1658-1602m; Adrie Thijs. Heikant, 13.03-13.07u/1641-1623m; M. Elfrink. Groede, 13.07u'1627m: R. van Hercules. Middelburg 13.18u/ 1620m; H Mookhoek/zn, Breskens. 1608m. Visser-Lensen. Axel, 13.10u/ 1606m: E. van Deursen. St Jansteen. 13.13u/1596m; C. Riemens. Cadzand, 13.14u/1572m: Patrick Vasseur. Cad zand, 13.14u/1571m: C. de Kort. Kloosterzande, 13.20u/1570m, M de Lijser, Cadzand, 13.16u/1560m; W. Kwist. Middelburg, 13.27u/1554m; G. Burm. Kloosterzande. 13.24u'1547m; M. vanlwaarden. 13.30u/1547m R de Nijs, Kloosterzande, 13.25u/1544m; J. van Peenen, Souburg,13.27u/1546m: G. de Jonge, Lewedorp, 13.32u/ 1543m; P. de Poorter, Axel, 13.18u/ Adrie van Riel 1537m; J. Verheyden, St. Jansteen, 13.26u/1532m; Gernaert-de Betue, Sas van Gent, 13.16-13.20u/1529- 1509m. H Jonkheim, Vogelwaarde, 13.25u/1528m; P. de Smet. IJzendij- ke. 13.23u/1518m, L. van Vliember- gen. Graauw, 13.47u/1518m; P. de Bakker, Axel, 13.22u/1517m. J du Puy, Sluiskil. 13.25u/1505m; D Diele- man, Axel. 13.25u/1504m, P Borre- mans. Souburg, 13.36u/1504m; G Tas. Waterlandkerkje. 13.25u/1503m. A Dusarduyn. Ijzendijke, 13.26u/ 1502m. A Vermast, Yerseke. 13.43u/ 1502m Zaterdagvliegers Vroege meldingen per vereniging Bourges 1671 duiven P Hengst. Westkapelle. 13.12u'1668m: Van der Jagt. Yerseke. 13.16u'1661m; L A Lievense. Vlissingen. 13.18u/1614m; J den Hengst. Zierikzee, 13 35a' 1612m. Fr Bal/Zn. Tholen. 13.33U/ 1596m; Comb. Van Belzen, Kortgene. 13.31a 1593m. W van Boven, Rilland. 13 26u l592m; H. de Fevter. Zaam- slag. 13.15u/1584m; P Schroevers. Arnemuiden. 13 31u'1570m. Comb Abee, Middelburg. 13 37u/1564m, Jan Dekker. Krabbendijke. 13 39a 1531m. Fr. Nieuwenhuysse. Borsele. 13 37u/1517m: J. Quist, St. Philips- land (VD). 13 54a'1487m; J Moer land Scherpenisse. 13.57u'1482m. Mevr Mieras Wemeldinge. 1351u/ 1455m. G Neels'zn. Terneuzen, 13 50u'1434m: J Scherpenisse. St. Maartensdijk. 14 13a'1434m van onze verslaggever WESTENSCHOUWEN - Tientallen hon den renden zaterdag uitgelaten over het strand bij Westenschouwen. De halfjaar lijkse wandeling van de Zeeuwse kynolo- genclub is voor de leden een gezellig uitje en voor de honden een moment van abso lute vrijheid. „Zo vaak krijgen ze zo'n ge legenheid niet," lichtte deelnemer B. Schippers uit Goes toe. De najaarswan deling vormde het eind van het seizoen van de Zeeuwse vereniging. Van golden retrievers en labradors tot tec kels. Honden van diverse rassen mochten zaterdag 'los' en genoten daarvan. „Een prachtig gezicht," vond Schippers. „Ze zijn door het dolle heen." De kynologen- club houdt tweemaal per jaar een wande ling voor de 1300 leden. In het voorjaar staat de snertwandeling' op het program ma, waarbij na afloop een pan soep staat te wachten. „Vandaag houden we het bij een kopje koffie," aldus Schippers. Ruim vijftig leden gaven zaterdag acte de pre sence. foto Willem Mieras Een deelnemer poetst nog snel even een fles op voordat de jury langskomt. Zeeuws gilde organiseert landelijke keuring in Kapelle van onze verslaggever KAPELLE - Hij ruikt, proeft en spuugt vervolgens de wijn uit. Een waarderend knikje kan er net vanaf en het hokje 'goed' wordt aangekruisd op het beoordelingsformulier. Dit procédé herhaalt zich za terdagmiddag urenlang in dorphuis De Vroone in Kapel le. De jury van de bier- en wijnkeuring loopt tientallen tafels langs met daarop fles sen bier, wijn en likeur. Een moment rust wordt de 19 des kundigen niet gegund, want de keuring van het Zeeuws Amateur Wijnmakers en Bier brouwers Gilde 'Luctor et Fermento' (vrij vertaald: 'Ik worstel en vergist') telt 250 deelnemers uit het hele land. goed voor 650 flessen drank. In de hal van De Vroone wach ten de deelnemers gespannen tot de deuren van de grote zaal weer open gaan. Klokslag vijf uur zit het werk van de jury er op en stromen de amateur- wijnmakers en -bierbrouwers naar binnen, op zoek naar de tafels met 'hun' flessen. De kwaliteit van het gebodene is goed. vindt voorzitter van de jury H. Lambregts. „Het valt me reuze mee. Ik heb het wei eens erger meegemaakt." Hij verwijst naar de begindagen van Luctor et Fermento toen de kwaliteit van de dranken 'wisselvallig' was. Dit behoort echter tot het verleden, meent Lambregts. „Het Gilde be staat lang genoeg. Nu mag je wel wat verwachten." Oudste gilde De landelijke wedstrijd wordt in Kapelle gehouden ter gele genheid van het twintigjarig bestaan van Luctor et Fer mento. Het Zeeuwse Gilde, het oudste van Nederland, maakt deel uit van een over koepelende federatie die de bijeenkomst ieder jaar op po ten zet. Bier en likeur is zaterdag ver uit in de minderheid. Het me rendeel van de tafels is gevuld met flessen wijn. Volgens Lambregts zijn bij de wijnkeu ring vier punten belangrijk: de samenstelling van de ingre diënten, alcohol en zoet- of zuurgehalte. „Je kijkt naar de klasse die de maker op het eti ket vermeldt, en controleert of de wijn aan de eisen voldoet. Door te kauwen merk je of de compositie goed is." Water Zijn taak bestaat uit het keu ren van de 'moeilijke geval len'. de flessen waar de overige juryleden geen raad mee we ten. Soms is wijn moeüijk in een klasse onder te brengen, licht de voorzitter toe. Wordt hij niet dronken van een mid dag keuren 0 „Helemaal niet," meent Lambregts. „Je spuugt meer uit dan je drinkt. Verder spoel je na elke keuring je mond met water. Ik drink meer water dan wijn." Na de keuring wordt het vier de lustrum van Luctor et Fer mento gevierd met een recep tie. Dit is tevens het moment dat de flessen worden ont- kurkt èn opgedronken. „Het leukste moment van de dag." meent Lambregts. „Iedereen proeft van elkaar en wisselt ge gevens uit." Uitslag Burgemeester J. van Bommel van Kapelle reikte de prijs voor de beste Zeeuwse deelne mer uit aan H. Wagenaar uit Middelburg (Luctor et Fer mento). De overige uitslag luidt: beginnerskampioen wijn: R. Verhage van Gilde Ri vierenland (West-Brabant); al gemeen kampioen bier: W. Reijniers van het Walchers Gilde; algemeen kampioen wijn: H. G Janssen van Gilde Dionysos (Limburg): alge meen kampioen likeur: A. E. Marijnissen van Gilde Eyn- thovinum Eindhoven i; beste wijngilde: Dionysos; beste biergilde: Eynthovmum; bes te likeurgilde: Eynthovinum. van een medewerker KOUDEKERKE - Eric Goos- sens van de hengelsportvereni ging De Edelkarper uit Bergen op Zoom is winnaar geworden van de Brammetje Dump-vis wedstrijd, de jaarlijkse interna tionale viswedstrijd van de hengelsportvereniging Middel burg. De vier uur durende wedstrijd werd zondag gehouden aan de stranden tussen Dishoek en Zoutelande. De winnaar haalde 869 centimeter vis boven water en bleef daarmee zijn club- en plaatsgenoot J. Hennekam (736 centimeter) ruim voor. De derde plaats was voor A. van de Pais uit Woensdrecht met 717 centi meter. Vorig jaar werd voor het eerst op lengte gevist bij de Brammetje Dump-wedstrijd. Iedere centi meter telde mee. De vangst van grendeltjes leverde dit jaar de zege op. Een aantal deelnemers had zich op de speciale vangst- techniek van deze visjes (maxi male lengte 12 centimeter) met kleine haakjes toegelegd. De winnaar had er meer dan hon derd. De overige deelnemers visten met grotere haken en haalden aanmerkelijk minder lengte op. Tong, geep, bot en zeebaars wa ren naast de grendeltjes de meest voorkomende vissoorten die werden gevangen. Mist Er deden zo'n 260 hengelaars mee en dat was wat minder dan vorig jaar. Een dichte mist in de morgenuren was daarvan mede de oorzaak. De veerponten over de Westerschelde waren uit de vaart genomen en dat scheelde Blue Spirit uit Middelburg wint zilver op kampioenschap MIDDELBURG - Het Blue Spi rit Drum Bugle Corps uit Middelburg heeft zaterdag tij dens de nationale kampioen schappen in Nijmegen een twee de plaats behaald in de A-klas- se. Het Middelburgse corps werd overtroffen door de Duitse Starriders die met ruim tien punten meer boven de Middel burgers eindigde. Omdat Blue Spirit 's middags bij de eerste drie eindigde, kon het corps 's avonds meedingen in de Open Class. Daar eindig den zij op een zesde plaats pal achter een andere Zeeuwse deel nemer, het corps Juliana uit Middelburg. Het goud in deze klasse ging naar Jubal uit Dor drecht. een aanmerkelijk aantal deelne mers. vooral Belgen lieten ver stek gaan. De w edstrijd eindigde overigens 's middags om twee uur met stralend weer. Het was meer dan twee uur later dat voorzitter Louis Theissen van de organise rende hengelsportvereniging in de Couburg in Koudekerke de prijzen kon uitreiken. De eerste prijs was goed voor vijftienhon derd gulden. De overige winnaars, onder wie C. Rijnberg uit Oud-Vossemeer (eerste dame) en de 13-jarige Er- win Hilbert (eerste jeugdvisser en tevens eerste Middelburger) konden een greep doen uit een tafel met waardevolle prijzen. Mist vertraagt veerbootdienst VLISSINGEN - De veerdienst Vlissingen-Breskens was zon dagmorgen enkele uren ge stremd door hardnekkige mist op de Westerschelde. De eerste vijf afvaarten, vanaf 6.50 uur. kwamen te vervallen. Pas rond tien uur kon de dienst worden hervat, Het veer Kruiningen- Perkpolder werd niet door mist gehinderd. Adviesorgaan voor nationale parken bezoekt Oosterschelde MIDDELBURG - De Voorlopige Commissie Nationale Parken bezoekt donderdag 29 septem ber hel Oosterscheldegebied. Dit gebeurt op uitnodiging van gedeputeerde staten van Zee land. Doel van het bezoek is de com missie kennis te laten maken met het Oosterscheldegebied en te informeren over de meerwaar de van het gebied. Binnen een paar jaar adviseert de commis sie de minister van landbouw, natuurbeheer en visserij over de eventuele aanmelding van de onderzochte gebieden als Natio naal Park. De commissie is ingesteld door het ministerie, maar heeft een onafhankelijke positie. Op basis van de adviezen neemt de be windsman een besluit. De Oos terschelde is opgenomen op een lijst met gebieden die mogelijk in aanmerking komen voor de status van Nationaal Park. Tot nu toe zijn er nog geen getij- degebieden aangewezen als Na tionaal Park. Gs vinden dat de Oosterschelde als eerste gebied moet worden onderzocht voor aanwijzing. Evenementen KLOOSTERZANDE - Tenten Marijkeplein, v.a. 10 uur: Bamis- feesten met modeshow, bal, groep Anything en zanger Eddy Wally: BERGEN OP ZOOM - Roxy. 20 uur: I love trouble: 20 uur: The house of the spirits: Cinemactu- eel, 20 uur: Four weddings and a füneral; 20 uur: Clear and pre sent danger; 20 uur: Wolf; GOES Grand, 20 uur: Beverly Hills Cop IH; MIDDELBURG - Cinema, 20 uur: Un deux trois soleil: VLISSINGEN - Alhambra. 20 uur: Forrest Gump; 20 uur. Clear and present danger; 20 uur; Speed; 20 uur: Four wed dings and a funeral, Tentoonstellingen AARDENBURG - Museum, 13.30-17.30 uur: Het dagelijkse leven in Sluis van de 14e tot de 18e eeuw (t/m 30/9); Gale Richel, 14-17 uur: Wopje v.d. Kamp, aquarellen en Marij ke Kok, poppen (t/m 2/10); AXEL - Bibliotheek. 13.30- 17.30 uur: 'Rassen, werkelijk heid en waan' (t/m 29/9); BRESKENS - Visserijmuseum. 10-12 en 14-17 uur: Thematen toonstelling Schelpen (t/m 15/ 11); BROUWERSHAVEN - Ge meentehuis. 9-12 en 13.30-16 uur; Werken Dies de Jonge (t/m 25/ 10); KRUININGEN - Gemeente huis, 9-16 uur: Aquarellen Bep van Hoorn (t/m 30/91: MIDDELBURG - Bibliotheek, 17.30-21 uur. Fragment van het Zeeuws verleden, tekeningen van Aernout en Frangoise van Lynden it/m 15/10); 'Schrijven met licht', fotografietentoon stelling (t/m 15/10): 'Tussen lijn en vierkant', educatief project van de Stichting VMC <t/m 15/ 101; Dorpen op Schouwen-Dui- veland (t/m 8/10): 'De Zeusen Beesem' Zeeuwse en niet- Zeeuwse pamfletten t/m 22/10); Abdijcomplex, 10-12.30 en 13.30-16.30 uur: D-day Remem bered. foto's (t/m 1/11): Zeeuws Museum, 13.30-17 uur: Mondriaan en Toorop temidden van hun tijdgenoten in Dom burg (t/m 15/1/95); Ramschip Schorpioen. 10-17 uur: Werk in pastelkrijt van Da vid Heijgelaar (t/m 28/10); OOST-SOUBURG - Biblio theek. 13.30-17.30 uur: Foto's, boeken en gebruiksvoorwerpen over Taganrog (t/m 30/91; SLUIS - De Raadskelder. 13-17 uur. Werken studenten Konink lijke Academie voor Beeldende Kunsten (afd. fotografie en vormgeving) t/m 2/10; TERNEUZEN - Bibliotheek. 12-20.15 uur: Geboortekaartjes van mevrouw Verdoorn i t/m 29/ 9);expositie Dagblad Trouw (t/m 29/9); Stadhuis. 9-12 en 13-16 uur: Olie verfschilderijen van Frank Leenhouts (t/m 30/9): VEERE - Stadhuis. 12-17 uur: H.W. van Loon. een Nederlandse Amerikaan (t/m 30/9); Grote kerk, 10-17 uur: Zeeuwse landschappen van Antoine Mes ;t/m 30/10); VLISSINGEN - Stedelijk Mu seum, 10-17 uur: Middeleeuwse beelden uit het Utrechts Catha- rijnenconvent (t/m 9/10); Bellamy 19. 10-17 uur; 'Eigen tijds Mensbeeld', werken zes kunstenaars; Stadhuis, 9-17 uur: 'Een stem ming'. historisch overzicht van 75 jaar vrouwenkiesrecht in Ne derland en hedendaagse compo nent van 64 kunstenaars (t/m 5/ 10). WOUW Museum Ter Zijde, 9- 17 uur: Zijden quilt- en patch work (t/m 29/10); ZIERIKZEE - Stadhuis, 10-17 uur: Geschiedenis van de Zierik- zeeuwsche Nieuwsbode (t/m 30/ Hulpcentra Alarmnummer voor geheel Zeeland: tel.06-11 Centraal Meldpunt .Milieuklachten: tel 01184-12323 SOS Telefonische Hulpdienst Zee land. tel 01180-15551. dag en nacht bereikbaar Chr. hulpdienst Zeeland voor men sen in nood. tel 01180-36251. van 10.00-14 00 uur en 20.00-23.00 uur - weekends van 20 00-23.00 uur Stichting 'Blijf van m'n lijf Zee land. tel 01184-14645. dag en nacht bereikbaar Stichting 'Vrouwen bellen vrou wen'. tel. 01100-32233. Kinder- en Jeugdtelefoon Zeeland. tel 06-0432 i gratis i. dag van 14-20 uur. Bureau Vertrouwensarts Kinder mishandeling. tel 01180-28800. Aids Infolijn: tel. 01180-38384 F. Gümüs, voorzitter van de Turkse Culturele Vereniging, bij het onbewoonbaar verklaarde onderkomen aan de Berlagestraat. foto Ruben Oreel

Provinciale Zeeuwse Courant | 1994 | | pagina 9