Nieuwkomers in het tafeltennis schieten met scherp ZC Koewacht Nederlands kampioen Van Heeswijk dicht bij zege Minder teams in zaalvoetbal Axel Polosters Schelde Succes Zuiderbaan in Breskens Week [eeuwse teams presenteren zich aan vooravond van nieuwe competitie Broers De Nooijer geven training bij Dauwendaele onze verslaggeefster c IDDELBURG - Iets wat aan- aat, verdient een vervolg. Met Ie gedachte in het achterhoofd l' erden zaterdag in de Zandkuil 15 i Middelburg voor het tweede lli: iar op rij de Zeeuwse tafelten- '1' jieams gepresenteerd, die op 1 indelijk niveau uitkomen. De ndende factor waren de on- trlinge partijen die 's middags 's avonds werden gespeeld. I was een geslaagde intro- die. een week voor het begin de nieuwe competitie, aarbij opviel dat de Zeeuwse ipleams. de dames van 't Zand de heren van MZ aan kwali- il lijken te hebben ingeboet, wijl er in de breedte winst boekt is. j de dames van 't Zand zal Ma- ka Goormachtig dit seizoen n belangrijke schakel worden. i 17-jarige tafeltennisster is tot landeldraagster van de eerste visionist aangewezen, omdat Middelburgse vereniging het seizoen zonder Renate uws, Julia Salamony en Ilse irgs moet stellen. Renate |Ufs is voor een jaar naar Chi- vertrokken. Ilse Burgs is ti lergestapt naar plaatsgenoot r l en Julia Salamony kampt •jet een rugblessure, j alamony onderging deze zomer n hernia-operatie, nadat ze ee jaar met uitstralende pijn l aar haar benen 'te lang had IP volleybal voor rouwen slechts net acht ploegen IANGHAI (AFP) - Slechts ht landen nemen volgend jaar el aan de Grand Prix volley voor vrouwen, die afgelo- zondag werd gewonnen r Brazilië voor Cuba, China iJapan. Dat is in Shanghai be- indgemaakt door Ruben Acos- voorzitter van de Internatio- Volleybal Federatie IVBi. it prijzengeld wordt voor vol- tnd jaar verhoogd van 2,7 mil- gulden naar 3,6 miljoen. Ze- n van de acht deelnemende tden zijn bekend. Naast de rste vier van het toernooi dit ar, zijn de Verenigde Staten, iisland en Zuid-Korea zeker an een plaats. Om de achtste ek spelen Italië. Duitsland en ederland een mini-toernooi. 'choolslagploeg van de vrouwen lost mannenteam af doorgespeeld'. ..De operatie is geslaagd, maar mijn rug zal denk ik een zwak punt blijven. Ik ga drie keer per week naar de fysiotherapeut. Ik ga vooruit, maar dit jaar zal ik geen compe titie spelen. Voor mij is het nu veel belangrijker weer helemaal fit te worden. Ik zal vaak als sup porter bij de wedstrijden zijn." Het bestuur van 't Zand over woog even om een trede lager te spelen, maar „als je vier, vijfjaar in de landelijke damestop speelt, is het niet verstandig die hoge positie op te geven", gaf voorzitter Leo Zuidweg als ver klaring. ..Het moet een over bruggingsjaar worden. Als Re nate terugkomt en Julia weer kan spelen, zal 't Zand weer op sterkte zijn. Voor Mariska is het ook aantrekkelijker om in de eerste divisie uit te komen. Van daar dat we twee speelsters uit Brabant. Janneke Slokkers en Astrid de Ruiter, hebben aange trokken. Het zal een zwaar sei zoen worden, ook al omdat er drie van de zes teams direct de graderen. Maai- de ingreep is de moeite waard om met 't Zand het hoogst mogelijke na te blij ven streven." toe te zijn aan een nieuwe uitda ging." SAR'72 Het Kloosterzandse SAR'72 kon twee 'nieuwe' aanwinsten tonen. Bij cle heren keerde Pascal Neve (27) terug op het oude nest. Hij doorliep de jeugdopleiding bij SAR. maar na zijn twintigste speelde hij bij het Middelburgse MZ en en vijf jaar bij Rooigem te Gent. „Ik was het beu om elke zaterdag midden in de nacht thuis te komen. Nu kan ik weer bij mijn vrienden spelen en hou ik tijd over." Neve noemt zijn terugkeer naar SAR een stapje terug, „maar ik ben niet minder fanatiek. Elke wedstrijd wil ik winnen en als ik minder dan negen gewonnen wedstrijden uit tien scoor, dan ben ik ontevreden. Met dit team gaan we voor het kampioen schap in de vierde divisie Bij de dames van SAR'72 klopte Anja van de Vijver aan. Ook zij speelde lang in Belgie bij Rooi gem. Na een periode last te heb ben gehad van een blessure be sloot ze weer naar SAR te gaan. De dames van SAR debuteren in de landelijke damescompetitie na veel successen bij de meisjes. Dames 't Zand: de divisie) Mariska Goor machtig, Astrid Ruiter, Janneke Slokkers. Qutility/MZ (3e divisie) Ilse Burgs, Suzanne Huibregtse, Sonja Barent- sen. Daniella Laing SAR'72: (4e divisie) Naomi Schelf hout. Gabine Fokkens. Nathalie van Wolffelaar. Anja van de Vijver en Ma- scha Schelfhout Heren Qutility/MZ: (3e divisie) Peter Slag- ter, Jan Steyn, Anton Steyn. 't Zand: (4e divisie) Leo Zuidweg, Je roen Louws. Jan Henk Bomhol". SAR'72: (4e divisie) Pascal Neve, Wim 'L Hooft, Johan 't. Hooft. Mare Maas. Heren MZ 2: (4e divisiei Ronald van Roo. Lennard Rodenburg. Willem- Jan Duininck MZ 3: (4e divisie) Peter van Iren. Carl Helmich. Ale.x Krappen. Ed Knol Boegbeeld Bij de heren van 't Zand viel de naam van Jan Henk Bomhof op. Jarenlang was hij het boegbeeld van MZ, maar hij zal nu samen met Jeroen Louws en Leo Zuid weg het gezicht van de Middel burgse ploeg bepalen. „Ik ben er een jaar uit geweest. Dat heeft me goed gedaan. Het is een uit daging. In deze vierde divisie en met dit team moeten we natuur lijk voor het kampioenschap gaan", zei Bomhof. Bij zijn vroegere vereniging MZ zijn de verwachtingen bij de he ren minder hoog gespannen. Pe ter Roeland is vertrokken en Ri- ni Kasse is overgestapt naar Hotak'68 uit Hoogerheide. Vorig seizoen hield MZ in de tweede di visie het hoofd boven water. Door het afscheid van de twee tafeltennissers en het gebrek aan gelijkwaardige vervangers, zal MZ op eigen verzoek in de derde divisie aan de slag gaan. Hans Kasse. trainer van de A-se lecties: „Het is niet reëel om met dit team in de tweede divisie succes na te jagen. Het spijt me dat mijn tweelingbroer Rini Kasse voor Hotak heeft geko zen. We hadden hem juist nu goed kunnen gebruiken, maar hij was niet over te halen. Hij zei De twee tafeltennisteams van SAR'72 aan de vooravond van de nieuwe competitie. Van links naar rechts: Pascal Neve, Mare Maas, Naomi Schelfhout, Wim 't Hooft, Nathalie van Wolffelaar, Johan 't Hooft en Anja van de Vijver. foto Lex de Meester van onze verslaggever MIDDELBURG - De profvoetballers Dennis en Gérard de Nooijer geven morgenmiddag (woensdag) training aan de pu pillen en G-voetballers van voetbalvereniging Dauwendaele uit Middelburg. De verwachting van de wedstrijdsecretaris van de jeugd en de gehandicapte-voetballers. Ko Noordhoek. is dat er ongeveer honderd pupillen en vijftien G-voetballers op de training van de bij eredivisionist Sparta spelende broers uit Oost-Souburg zul len afkomen. Om twee uur begint de warming-up. waarna om half drie de spe lers in ploegen van vier worden verdeeld. In een uur tijd wordt een vier-tegen-vier toernooi gehouden. Dennis en Gérard de Nooijer geven tijdens de wedstrijden aanwijzingen. Daarna kun nen de deelnemers aan de Zeeuwen vragen stellen in het clubhuis van de zaterdag-vierdeklasser FC Dauwendaele. in onze zwemmedewerker L1SSINGEN - Het is de lange- anzwemploeg van de zwem- ub Koewacht opnieuw gelukt snNederlands kampioenschap behalen. Was het vorig jaar schoolslag-mannenploeg die kampioenstitel in de wacht ;pte, nu waren het de vrou- tn van trainer José van den srghe die de hoogste eer voor ich opeisten, het koude water van Roer- I, waar de laatste wedstrijd erd gezwommen, probeerde Haarlemse Rapido met laar liefst zes meisjes de in de üorgaande wedstrijden opgelo ken achterstand in te lopen. Maar door sterk Zwemmen van Renate Louwerse. Ankie Buijs. Susan de Baar en Brechje Taal man werd dit plan verijdeld. Re nate Louwerse eindigde in de eindsprint op de vierde plaats. Toen Ankie Buijs als zevende aantikte was het kampioen schap een feit. De Koewachtse mannen, die vo rig jaar de nationale clubtitel voor zich opeisten, moesten nu genoegen nemen met de overi gens verdienstelijke tweede plaats. In de laatste wedstrijd zwom Anton Thoen weer volop mee in de kopgroep. Het doel om de Sieverding-ploeg op achter stand te zwemmen, lukte op nieuw. Thoen trok de sprint aan voor de snelle Frank Vijver, die niet faalde. Thoen werd derde. Arno van den Berghe heeft op het onderdeel 2000 meter vrije slag opnieuw een plaats bij de top-tien van Nederland ver overd. In de laatste wedstrijd, die verrassend gewonnen werd door Jan Willem van de Hoek voor Almar van de Meer. eindig de hij in achtervolgende groep op de negende plaats. De niet ge heel fitte Ingeborg Hamelink klasseerde zich bij de vrouwen op de zeventiende plaats. In het landelijk eindklassement werd Renate Louwerse derde. Anton Thoen vierde en Arno van den Berghe negende. Tessa Ver- heijden van de Schelde kreeg in Roermond de aanmoedigings prijs voor de succesvolste jeugd- zwemster in haar leeftijdsgroep. Die prijs werd ook uitgereikt aan de Koewachtse jongens Ruud Hamelink en Martijn Verbist. Voor Koewacht is het seizoen van het langebaanzwemmen nog niet afgelopen. Op zaterdag 24 september wordt in het over- LEIDA (ANP) - Voor Max van tewijk was de vijfde etappe 111 ile Ronde van Catalonië ihig meter te lang. De Lim ine amateur, die bij de Ame- «aanse Motorola-ploeg van lie Kuiper stage loopt, ont- hple kort voor de finish uit de Wegroep. Zijn sprong in de «kilometer, die lichtjes heu- °P »'ng. reikte net niet ver 8°eg. De Fransman Jalabert 'de Italianen Bramati en toavini passeerden de 21-ja- '?f renner uit Baexem. die on- ®?- 'n de wereldtitelstrijd op Ifiliè dertiende werd. went Jalabert on - voor het tst sinds zijn dramatische val- TtlJ in Armentières in de eer etappe van de Ronde van ankrijk - Van Heeswijk werd We. Overigens is hij in het fessionele wielerwereldje zo «end dat hij op de officiële 'nemerslijst van de ronde als -|g staat vermeld, met algemeen klassement ver eerde niets. De Italiaan Clau- Cniappucci behield de lei- s met twee seconden voor- wig op de Spanjaard Pedro Wo, Erik Breukink is de Jf. Nederlander. Hij staat aaifde op ruim twee minuten l S^PPucci. Volgende week *|J waarschijnlijk voor een bijtekenen bij de Spaanse ®3üeOnce. I^panjaard Pello Ruiz Cabe- ^^Hdigde na Delgado en nspe ook zijn afscheid Goros Eer. andere Spanjaard. ,-J mi° Cubino- vierde in de ^nikking. kwam in het be gin van de vijfde etappe ten val en moest met een gebroken sleu telbeen naar een ziekenhuis wor den vervoerd. In de Tour de l'Avenir behield Maarten den Bakker de gele lei derstrui. De Noordhollander ein digde in de zesde etappe als vier de. In het algemeen klassement heeft hij twee seconden voor sprong op de Spanjaard Casero. De rit. met aankomst op de toe ristische attractie Mont Saint Michel in Normandie, werd ge wonnen door de Fransman Ziegler. Ronde van Catalonië: Vijfde etappe. Caldes - Llcida: 1. Jalabert (Fra) 188,1 km in4 32.06.2 Bramati (Ita). 3 Schiavini (Ita), 4 Van Heeswijk (Ned), 5. Edo (Spa), 6. Saitov (Rus), 7, Martin (Spa), 8. Neves (Por). 9. An- guila (Spa), 10 Van Haecke (Bel). 14. Talen. 39. Breukink, 96. Moerenhout 0.05. Algemeen klassement: 1. Ohiappuc- ci (Ita) 21.21.41,2. Delgado (Spa) 0.02, 3. Escartin (Spa) 0 10. 4 Belli (Itai 0 38, 5. Sanchez (Spa) 1.07, 6. Olano (Spa) 1 23. 7. Jimenez (Spa) 1.24, 8. Bruyneel (Bel) 1 33,9. Camacho (Spa) 1.42, 10. Clavero (Spa) 2.00, 12. Breu kink 2.07, 48. Van Heeswijk 19.03, 85. Moerenhout 22.26, 93. Talen 25 14. Tour de l'Avenir: zesde etappe. Mau- ron - Mont Saint Michel: 1 Ziegler (Fra) 134,5 km in 2.50 12, 2. Thibout (Fra) 0.02, 3 Jacobsen (Deni, 4 Den Bakker (Ned). 5 Levsen (Beli. 6 Bouyer (Frai. 7 Bjerkely iNoo). 8. Ro- jas (Spa). 9 Casero (Spa). 10 Aubier iFra). Klassement: 1. Den Bakker 22.53.21, 2 Casero 0.02. 3. Ziegler 0.30. 4 Van Bon iNed) 0 35. 5. Bouyer 0.37. 6. Thi bout 0 39. 7 Bouvard (Frai 0.42, 8. Bjerkely 0.44. 9 Rojas 0.50. 10. Roux (Frai 0 52 auto op José van den Berghe: weer een Nederlands kampioenschap. foto Peter Nicolai ROTTERDAM (ANP) - Torb- jörn Blomdahl heeft op de eer ste dag van het Briljant drie- bandentoernooi in Rotterdam een auto ter waarde van 28.000- gulden gewonnen. De Zweed maakte in sportpaleis Ahoy' zijn partij voor de tweede ronde van poule A tegen Diek Jaspers in dertien beurten uit. een nieuw wereldrecord. De beste prestatie stond tot nu toe op naam van Blomdahl en de Nederlander Frans van Kuijk met vijftien beurten. Beide spe lers kwamen tot die verrichting in Etten-Leur tijdens de natio nale competitie, Blomdahl op 20 september 1992, Van Kuijk op 28 augustus van het vorig jaar. Blomdahl had een hoogste serie van twaalf caramboles (in de derde beurt). In de tiende beurt reeg de Zweed tien punten aan een. Met een slotserie van zes ca ramboles maakte Blomdahl. die een gemiddelde van bijna vier per beurt had (3.846), de unieke partij uit. Eerste ronde: Poule A: Van Bracht (Ned) - Jaspers iNed50-48 in 27 beur ten (moyennes 1.851 1 777). Broeders (Ned) - Blomdahl (Zwei 35-50 in 34 (1.029/1 470). Poule B: Burgman - Carlsen(Den>50- 15 in 23 (2.173.0.652). Raymond Ceu- lemans <Beb - Saygtner iTur> 50-48 in 41 il 219'1 161) Tweede ronde Poule A Blomdahl Jaspers 50-29 in 13 (3.8462.230) Poule B Ceulemans - Carlssen 50-43 m 29 1 724 1 482) van onze waterpolomedewerker VLISSINGEN - De waterpolo- teams van Schelde kwamen in actie voor de districtsbeker. De heren verloren van Aegir 7-8 terwijl de dames met 2-20 won nen van Nayade. De mannen- ploeg van Stormvogel maakte een zwakke indruk op het eigen toernooi. De Vlissingers won nen slechts één duel. Schelde-Aegir 7-8: Schelde dat dit jaar over een kleine selectie beschikt, kon geen indruk ma ken in de wedstrijd tegen Aegir. Vanaf de eerste minuut nam Ae gir het initiatief Aan het eind van de eerste periode was het 1- 4. De Eindhovenaren liepen sim pel uit van 2-6 naar 2-7, eind der de periode. Pas in de laatste pe riode, toen Aegir de twee beste spelers uit het water hield, kwam Schelde redelijk terug: 7- 8. Voor Schelde scoorden. Pa trick Overgaauw en Maarten de Pooter (2). Cees van Houwehn- gen. Marcel Kappendijk en Willy de Blaey. Nayade-Schelde 2-20: Het vrij willig gedegradeerde Schelde toonde in de bekerwedstrijd te gen het een klasse lager speelen- de Nayade geen medelijden. De ploeg uit Eindhoven werd volk- men weggespeeld. Na 1-4 (eerste periode) was de wedstrijd hal verwege al gelopen: 1-7. Schelde ging door en via 2-10 maakten de Terneuzense dames in de laatste periode de twintig vol. Voor Schelde scoorden Rowena Wit kamp i9i. Ria van der Hooft <6i. Martine Koster (3i. Marouska Wijffels en Pascal Bakker. (Advertentie) Te koop: kaartjes Ajax-AC Milan 1e ring f 125.- 2e ring f 100,- Tel. 01182-2334 dekte bad in Hulst een lange- baan-zwemgala gehouden waar voor nu al overweldigende be langstelling bestaat. De resultaten van Koewacht in Roermond. Vrouwen: 2000 meter schoolslag all in (26 deelneemsters): 4 Renate Louwerse. 7 Ankie Buijs. 11. Susan de Baar. 13 Brechje Taal man 2000 meter vrije slag all in i38i 17. Ingeborg Hamelink. 23 Ester de Jonge 24 Jessica Klaassen. 25 Tes sa Verheijden (SCH>. 1000 nieter vrije slag - 14 jaar (16): 5. Kim Verheijden (SCHi. 8 Linda van de Salm 800 me ter vrije slag - 12 jaar (10): 9. LideweiJ de Koe.ver 400 meter vrije slag - 10 jaar 10). 2. Linda Vink, 8. Sabine van Waes Mannen: 2000 meter schoolslag all in (43): 3 Anton Thoen, 9 Ruud Hame link, 10. Auk de Maat, 12. Marlijn Ver bist, 17. Jonathan de Witte, 18. Je roen Kortsmit, 19. Maarten van der Zwan, 25 Evert de Maat 30 Arjan Dekker, 33 Jeroen van de Sar 2000 meter vrije slag all in (45): 9. Arno van den Berghe. 1000 meter vrije slag - 14 jaar (17) Pascal Vernaeve. 800 meter vrije slag - 12 jaar (17): 12. Bram van de Salm. Wereldrecord levert Blomdahl van onze medewerker BRESKENS - Met opnieuw een dubbele zege in de IMS-klasse 3- 4 sloot Hans Zuiderbaan de Breskens Week af. Het bracht de score van zijn Twee Gezusters op vier uit vier, waardoor Zuiderbaan zich over-all win naar mocht noemen van een van de zwaarste edities uit de 25-ja- rige geschiedenis van de Bres kens Week. De finale van de Breskens Week was zinderend De organisato ren moesten de start van de eer ste wedstrijd afblazen door de te harde wind. Met 8 Beaufort en zelfs uitschieters naar 9 werd ook de tweede race van zaterdag flink ingekort. Vanaf het Bres- kense havenhoofd werd koers gezet naar het vaarwater voor Hoofdplaat. Een korte wedstrijd dus, maar nog altijd lang genoeg om zes jachten met gescheurde zeilen huiswaarts te laten keren. Ook zondag bleven de deelne mers op de Westerschelde. De Twee Gezusters, met als schipper Hans Zuiderbaan, eiste net als vorig weekeinde alle aan dacht voor zich op. Het Terneu zense jacht sleepte ook nu weer twee zeges in de wacht in de klasse IMS 3-4. Dit leverde Zuiderbaan niet alleen de Hertia- wisselprijs op, maar na het her berekenen van alle metingen bleek de Twee Gezusters over de vier wedstrijddagen als beste uit de bus te komen. In de gecombineerde klasse IMS 1 en 2 ging de Breskens Week- overwinning naar Kopje Kleiner van Hans de Waal. De man uit Bruïnisse had met twee zeges in het tweede weekeinde wellicht een geduchte concurrent voor Zuiderbaan kunnen zijn. maar in het openingsweekeinde was De Waal niet verder gekomen dan twee tweede plaatsen. De Celestine verloor in de korte wedstrijd van zaterdag de kans op de over-all zege. In de IMS 5-6 categorie vond de het jacht van Van 't Hout plotseling de Dia mond van Van Capel voor zich. In haar klasse was de Celestine uiteindelijk wel de beste, want gisteren werd een derde over winning in de wacht gesleept. De Beyond Believe bleef vorige week buite schot bij de aanva ring in de klasse CRC-A Daar mee legde schipper Laban de ba sis voor de zege in de Breskens Week. De Birdie en de Anoniem waren de winnaars in de klasses CRC-B en CRC-C. Uitslagen: Dag 3, IMS 1-2: 1 Kopje Kleiner (De Waal). 2 Lender (Meers man). 3. Scoundrel (Mast). IMS 3-4: 1. Twee Gezusters (Zuiderbaan1.2 Des- te (Wirodihadjo). 3 Stortemelk (De Vries Lemsi IMS 5-6 1 Diamond Van Capel). 2 Celestine (Van T Hout), 3. Canaloa iHanemaayeri Dag 4, IMS 1-2: 1 Kopje Kleiner, 2 Lender. 3 Foxy (Vosi IMS 3-4 1 Twee Gezusters. 2 Catch-Up (De Ja ger». 3 NRJ Ball (Claeysi IMS 5-6: 1. Celestine. 2 Easy Living (De Jongei. 3. Windsong i Dubois i Over all winnaars. IMS 1-2 (Aksov- prijsl: Kopje Kleiner IMS 3-4 Hertia- prijsi: Twee Gezusters IMS 5-6 (FRNA-prijs); Celestine CRC-A Of fermans-prijs c Beyond Believe (La- bant. CRC-B (Rik Saeys-priJsi: Birdie (De lange). CRC-C Cromagprijs): Anoniem (Huiszooni Breskens Week winnaaar over-all: Twee Gezusters i Zuiderbaan i. Eindhoven toont belangstelling voor Hendriksen VLISSINGEN - Itoy Hendrik sen staat in de belangstelling van eerste-divisionist Eindho ven. De ploeg van trainer Rob Jacobs heeft aangekondigd de voetballer van Hoek de komen de weken intensief te volgen. Roy Hendriksen was zaterdag avond toeschouwer bij het duel Eindhoven-Emmen. om „een in druk van de club te krijgen." Hendriksen. „Daar heb ik ge praat met mensen van de club. Er zijn geen vaste afspraken ge maakt. Het is dus afwachten of er ook daadwerkelijk iets uit komt." Hendriksen verruilde eind vorig seizoen het Roosendaalse RBC voor Hoek Met een nieuw profa- vontuur houdt hij op het mo ment nog niet serieus rekening. „Dat heeft weinig zin. Ik concen treer me nu eerst op Hoek." AXEL - De zaalvoetbalcompe- titie in de regio Axel moet het dit jaar met drie clubs minder doen. Azalea en het tweede team van IZV besloten hun ge luk te beproeven in de Belgi sche competitie, terwijl de Gra vin is uitgeweken naar de regio Sas van Gent. Uitslagen: IZV - Ratjetoe 6-6: Pooter Koole - Disco-love II 4-8. Axel - Den Doelder 8-3. Engelhard - Dc Ruyter 16-3: V-Deeo - Marine Service 8-7. Pri mus Pluym - Cysouw 7-1; cnaiet - Disco-love I 10-4; Brooinchemie - Breda Bar 1-11. Van Alten - IZV 6-8, Steelanl-PooLer/Koole 1-8, Raljetoe- Axel 2-4; Disco-love II - Engelhard 8- 3; Marine Service Chalet 11-3; Breda Bar - Pnmus Pluym 3-14. Den Doel der- Van Alten 2-6. De Ruyter - Stee- lant4-3; IZV - Axel 6-5; Cysouw - Bre da Bar 3-12. Stand Poule A: 1 V-Deco 1-2; 2 Ma rine Service 2-2.3 Chalet 2-2 4 Disco- love I 1-0 Stand Poule B: 1 Primus Pluym 2-4; 2. Breda Bar 3-4; 3 Cy souw 2-0; 4 Broomchemie 1-0 DOORLOPENDE SPEKTAKEL MIDDAG SHOW AVOND SHOW mssen i4.oo 16.00 uur vanaf 20.00 uur Toegang GRATIS Kaarten fl. 15,00 ANNEMAREL BERCO BLIEK MODES DIES KOSTEN MODES GALARY D OR HOT LEGS INCOGNITO BRUIDSMODE LIVERA MEXX YOUTH STORE PAPAGO STEUTEL MANNENMODE DE MUYNCK OPTIEK VERBURG SCHOENEN WIM ROBIJN MODE VOOR MANNEN KAARTVERKOOP BIJ DEELNEMENDE WINKELIERS

Provinciale Zeeuwse Courant | 1994 | | pagina 47