Nieuwkomers in het tafeltennis ZC Koewacht Nederlands kampioen Van Heeswijk Jicht bij zege MODESHOW Polosters Schelde schieten met scherp Broers De Nooijer geven training bij Dauwendaele leeuwse teams presenteren zich aan vooravond van nieuwe competitie Eindzege Zuiderbaan 15 16 SEPT. GROTE MARKT GOES van onze verslaggever MIDDELBURG - De profvoetballers Dennis en Gérard de Nooijer geven morgenmiddag (woensdag) training aan de pu pillen en G-voetballers van voetbalvereniging Dauwendaele uit Middelburg. De verwachting van de wedstrijdsecretaris van de jeugd en de gehandicapte-voetballers, Ko Noordhoek, is dat er ongeveer honderd pupillen en vijftien G-voetballers op de training van de bij eredivisionist Sparta spelende broers uit Oost-Souburg zul len afkomen. Om twee uur begint de warming-up. waarna om half drie de spe lers in ploegen van vier worden verdeeld. In een uur tijd wordt een vier-tegen-vier toernooi gehouden. Dennis en Gérard de Nooijer geven tijdens de wedstrijden aanwijzingen Daarna kun nen de deelnemers aan de Zeeuwen vragen stellen in het clubhuis van de zaterdag-vierdeklasser FC Dauwendaele. SpOrt DINSDAG 13 SEPTEMBER 1994 sbw 17 choolslagploeg van de vrouwen lost mannenteam af van onze waterpolomedewerker VLISSINGEN - De waterpolo- teams van Schelde kwamen in actie voor de districtsbeker. De heren verloren van Aegir 7-8 terwijl de dames met 2-20 won nen van Nayade. De mannen- ploeg van Stormvogel maakte een zwakke indruk op het eigen toernooi. De Vlissingers won nen slechts één duel. Schelde-Aegir 7-8: Schelde dat dit jaar over een kleine selectie beschikt, kon geen indruk ma ken in de wedstrijd tegen Aegir. Vanaf de eerste minuut nam Ae gir het initiatief. Aan het eind van de eerste periode was het 1- 4. De Eindhovenaren liepen sim pel uit van 2-6 naar 2-7. eind der de periode. Pas in de laatste pe riode, toen Aegir de twee beste spelers uit het water hield, kwam Schelde redelijk terug: 7- 8 Voor Schelde scoorden: Pa trick Overgaauw en Maarten de Pooier <2>, Cees van Houwelin- gen. Marcel Kappendijk en Willy de Blaey. Nayade-Schelde 2-20: Het vrij willig gedegradeerde Schelde toonde in de bekerwedstrijd te gen het een klasse lager speelen- de Nayade geen medelijden. De ploeg uit Eindhoven werd volk- men weggespeeld. Na 1-4 i eerste periodei was de wedstrijd hal verwege al gelopen: 1-7. Schelde ging door en via 2-10 maakten de Terneuzense dames in de laatste periode de twintig vol. Voor Schelde scoorden: Rowena Wit kamp <9>. Ria van der Hooft <6i. Martine Koster (3). Marouska Wijffels en Pascal Bakker. Bowlen Bowling Vereniging Middelburg, leagues in De Kruitmolen. Maandag: Videotheek Pink Panther - Schrob- belerke 0-4, Pont Meyer I - The An gels 4-0. Edah supermarkten - Tuin centrum Abies 2-2. Computer Ser vice Zeeland - Sicon 3-1. Makzo - Maartense Tapijt 1.5 - 2.5, Kador Ta pijten - Vader 3-1. Dinsdag: Kruitmolen II - Abdijres taurant 4-0. Café De Geere - Tndacna 3-1. Kruitmolen I - Verkaik Sportpnj- zen 0-4. Administratie Rijkse - De Vergeten Balk 3-1, Welsinge - Ac countantskantoor Streefkerk 3-1. Cosmo - Eigen gemiddelde 0-4. Eindhoven toont belangstelling voor Hendriksen VLISSINGEN - Roy Hendrik sen staat in de belangstelling van eerste-divisionist Eindho ven. De ploeg van trainer Rob Jacobs heeft aangekondigd de voetballer van Hoek de komen de weken intensief te volgen. Roy Hendriksen was zaterdag avond toeschouwer bij het duel Eindhoven-Emmen, om „een in druk van de club te krijgen." Hendriksen: „Daar heb ik ge praat met mensen van de club. Er zijn geen vaste afspraken ge maakt. Het is dus afwachten of er ook daadwerkelijk iets uit komt." Hendriksen verruilde eind vorig seizoen het Roosendaalse RBC voor Hoek. Met een nieuw profa- vontuur houdt hij op het mo ment nog niet serieus rekening. ..Dat heeft weinig zin. Ik concen treer me nu eerst op Hoek." van onze medewerker BRESKENS - Met een dubbele zege in de IMS-klasse 3-4 sloot Hans Zuiderbaan de Breskens Week af. Het bracht de score van zijn Twee Gezusters op vier uit vier, waardoor Zuiderbaan zich over-all winnaar mocht noemen van een van de zwaar ste edities uit de 25-jarige ge schiedenis van de Breskens Week. Uitslagen: Dag 3. IMS 1-2: 1 Kopje Kleiner (De Waali. 2. Lender (Meers man). 3. Scoundrel (Mast). IMS 3-4 1 Twee Gezusters (Zuiderbaan). 2. Des- te (Wïrodihadjoi. 3 Stortemelk (De Vnes Lemsi IMS 5-6: 1 Diamond (Van Capeh. 2. Celestme (Van 't Hout). 3 Canaloa (Hanemaayeri Dag 4. IMS 1-2 1. Kopje Kleiner. 2 Lender. 3. Foxy (Vost IMS 3-4: 1 Twee Gezusters. 2 Catch-Up i De Ja gen. 3 NRJ Ball (Claeysi IMS 5-6 1 Celestme. 2 Easy Living (De Jonge'. 3. Windsong (Dubois). Over-all winnaars, IMS 1-2 (Aksov- prijsi. Kopje Kleiner. IMS 3-41 Hertia- prijsi Twee Gezusters. IMS 5-6 (FRNA-prijsi: Celestine CRC-A (Of- fermans-prijs). Beyond Believe (La- bani CRC-B(RikSaeys-prijs) Birdie iDe lange i. CRC-C Cromagprijsi: Anoniem (Huiszooni Breskens Week winnaaar over-all: Twee Gezusters (Zuiderbaan). Woensdag: '1 Hoekje - t Schrobbeler- ke 1-3. Café De Geere I.a Gare 3-1. Studio Morena Timmerbedrijf Van Dongen 1-3. Steakhouse De Tamboer - Dansschool Janvier 3-1. De Splils - A-team 2-2. De Blauwe Winkel - Pont Meyer II 1-3. Donderdag: Dauwendaele III Total I.5 - 2.5. Dellan - Schrobbeierke 3-1, Hercules I - Indufor 2-2. EPZ - Hercu les II 1-3 Standen. Maandag: 1 Schrobbeierke 4. 2 Pont Meyer I 4.3 Kador Tapijten 3, 4 Computer Service Zeeland 3. 5 Maartense Tapijt 2.5, 6 Tuincentrum Abies 2, 7 Edah supermarkten 2. 8 Makzo 1.5. 9 Sicon 1. 10 Vader 111 Videotheek Pink Panther 0. 12 The Angels 0, Dinsdag: 1 Kruitmolen II4.2 Verkaik Sportprijzen 4. 3 Café De Geere 3. 4 Administratie Rijkse 3. 5 Welsinge 3, 6 Tndacna 1, 7 De Vergeten Balk 1. 8 Accountantskantoor Streefkerk 1. 9 Abdijrestaurant 0. 10 Cosmo 0, 11 Kruitmolen I 0. Woensdag: 1 Steakhouse De Tam boer 3. 2 Pont Meyer II 3. 3 Cal'é De Geere 3, 4 Timmerbedrijf Van Don gen 3, 5 't Schrobbeierke 3, 6 De Splits 2,7 A-team 2,8 De Blauwe Win kel 1,9 Dansschool Janvier 1,10 Stu dio Morena 1. 11 't Hoekje 1,12 La Ga re 1 Donderdag: 1 Hercules I 10, 2 Deltan 8.3 Dauwendaele lil 6,5,4 Hercules II 6, 5 Schrobbeierke 5. 6 EPZ 5. 7 Total 4.5, 8 Indufor 2, 9 Omroep Zeeland 1. Jeu de boules De bedrijfsc.ompetitie jeu de boules voor doublettes op de bouledrome van de Kruitmolen in Middelburg is afgesloten met de play-offs. Het team van Heerema kon de VSB-wisseltro- fee - uitgereikt door de heer C. Griep - voor een jaar mee naar huis nemen. Eindstand: 1 Heerema. 2 Deltabron II. 3 Sport Stijl Sinke. 4 Destil/Van der Schoot. 5 VSB-bank I, 6 Habee Intersport, 7 Delta Nutsbedrijven III. 8 Scheldegroep. 9 Koets hengel- en vliegersport. 10 Annekes Curiosa. 11 Deltabron I, 12 Herik. 13 Werkplaat sen Walcheren I. 14 Werkplaatsen Walcheren II. 15 Schinkel Assuran tie, 16 Vitrite, 17 VSB-bank II. 18 Bas- co. 19 Delta Nutsbedrijven I 20 SVRZ I, 21 Astrids dierenpension, 22 SVRZ II. 23 Vijvervreugd. 24 Bakke rij Kleijwegt, 25 Van der Linden schoentechniek II. 26 Van der Linden schoentechniek I, 27 Technisch In stallatiebedrijf De Hond. 28 Delta Nutsbedrijven II. 29 Delta Nutsbe drijven IV. Loodswezen Scheldemon- den. 31 Bosma Elektro. 32 Sunlux. 33 Werkplaatsen Walcheren Graveer. 34 EPZ. Sjalimov naar MSV Duisburg MILAAN (SID) - De Russische international Igor Sjalimov speelt de rest van het seizoen voor MSV Duisburg. Inter Mi laan leent hem uit aan de Duitse club. De clubs en de 25-jarige aanvaller kwamen gisteren tot overeenstemming. Sjalimov was bij Inter de vierde buitenlander, na de Nederlan ders Dennis Bergkamp en Wim Jonk en de Uruguayaan Ruben Sosa. Hij speelde 32 interlands voor Rusland. MSV Duisburg zocht een aanvaller nadat de Ni- geriaan Amunike voor Sporting Lissabon koos. Pogingen van de Bundesliga-club de Nederlan ders Winston Bogarde en Pieter Huistra te contracteren, misluk ten. rnonze verslaggeefster IUDDELBüRG - Iets wat aan- jat, verdient een vervolg. Met «gedachte in het achterhoofd erdenzaterdag in de Zandkuil Middelburg voor het tweede ar op rij de Zeeuwse tafelten- isteanis gepresenteerd, die op ndelijk niveau uitkomen. De ndende factor waren de on- riinge partijen die 's middags 's avonds werden gespeeld, el was een geslaagde intro- iclie. een week voor het begin m de nieuwe competitie, aarbij opviel dal de Zeeuwse pieams. de dames van 't Zand ide heren van MZ aan kwali- it lijken te hebben ingeboet, nvijl er in de breedte winst eboekt is. ij de dames van 't Zand zal Ma- |jja Goormachtig dit seizoen nbelangrijke schakel worden. Ie 17-jarige tafeltennisster is tot andeldraagster van de eerste psfonist aangewezen, omdat Middelburgse vereniging het i seizoen zonder Renate £uws. Julia Salamony en Ilse iares moet stellen. Renate iws is voor een jaar naar Chi- i vertrokken. Ilse Burgs is vergestapt naar plaatsgenoot E en Julia Salamony kampt eieen rugblessure. ialamony onderging deze zomer tn hernia-operatie, nadat ze we jaar met uitstralende pijn aar haar benen 'te lang had loorgespeeld'. „De operatie is eslaagd. maar mijn rug zal enk ik een zwak punt blijven, k ga drie keer per week naar de fjiotherapeut. Ik ga vooruit, naar dit jaar zal ik geen compe te spelen. Voor mij is het nu éelbelangrijker weer helemaal ite worden. Ik zal vaak als sup- f/lerbij de wedstrijden zijn." kt bestuur van 't Zand over- oogeven om een trede lager te pelen, maai- „als je vier. vijf jaar ie de landelijke damestop peelt, is het niet verstandig die oge positie op te geven", gaf roratter Leo Zuidweg als ver- (Advertentie Te koop: kaartjes Ajax-AC Milan 1e ring f 125,- 2e ring f 100,- Tel. 01182-2334 klaring. „Het moet een over bruggingsjaar worden. Als Re nate terugkomt en Julia weer kan spelen, zal 't Zand weer op sterkte zijn. Voor Mariska is het ook aantrekkelijker om in de eerste divisie uit te komen. Van daar dat we twee speelsters uit Brabant. Janneke Slokkers en Astrid de Ruiter, hebben aange trokken. Het zal een zwaar sei zoen worden, ook al omdat er drie van de zes teams direct de graderen. Maar de ingreep is de moeite waard om met 't Zand het hoogst mogelijke na te blij ven streven." Boegbeeld Bij de heren van 't Zand viel de naam van Jan Henk Bomhof op. Jarenlang was hij het boegbeeld van MZ. maar hij zal nu samen met Jeroen Louws en Leo Zuid- weg het gezicht van de Middel burgse ploeg bepalen. „Ik ben er een jaar uit geweest. Dat heeft me goed gedaan. Het is een uit daging. In deze vierde divisie en met dit team moeten we natuur lijk voor het kampioenschap gaan", zei Bomhof. Bij zijn vroegere vereniging MZ zijn de verwachtingen bij de he ren minder hoog gespannen. Pe ter Roeland is vertrokken en Ri- ni Kasse is overgestapt naar Hotak'68 uit Hoogerheide. Vorig seizoen hield MZ in de tweede di visie het hoofd boven water. Door het afscheid van de twee tafeltennissers en het gebrek aan gelijkwaardige vervangers, zal MZ op eigen verzoek in de derde divisie aan de slag gaan. Hans Kasse, trainer van de A-se lecties: „Het is niet reëel om met dit team in de tweede divisie succes na te jagen. Het spijt me dat mijn tweelingbroer Rini Kasse voor Hotak heeft geko zen. We hadden hem juist nu goed kunnen gebruiken, maar hij was niet over te halen. Hij zei toe te zijn aan een nieuwe uitda ging." SAR'72 Het Kloosterzandse SAR'72 kon twee 'nieuwe' aanwinsten tonen. Bij de heren keerde Pascal Neve (27) terug op het oude nest. Hij doorliep de jeugdopleiding bij SAR, maar na zijn twintigste speelde hij bij het Middelburgse MZ en en vijfjaar bij Rooigem te Gent. „Ik was het beu om elke zaterdag midden in de nacht thuis te komen. Nu kan ik weer bij mijn vrienden spelen en hou ik tijd over." sn onze zwem medewerker L1SSINGEN - Het is de lange- aaimvemploeg van de zwem- tliibKoewacht opnieuw gelukt taiNederlands kampioenschap (behalen. Was het vorig jaar leschoolslag-mannenploeg die Ie kampioenstitel in de wacht topte, nu waren het de vrou- «n van trainer Jose van den kr?he die de hoogste eer voor kb opeisten. 'het koude water van Roer- Kd waar de laatste wedstrijd fid gezwommen, probeerde fi Haarlemse Rapido met «ar liefst zes meisjes de in de Krgaande wedstrijden opgelo- m achterstand in te lopen. Maai- door sterk zwemmen van Renate Louwerse, Ankie Buijs, •Susan de Baar en Brechje Taal man werd dit plan verijdeld. Re nate Louwerse eindigde in de eindsprint op de vierde plaats. Toen Ankie Buijs als zevende aantikte was het kampioen schap een feit. De Koewachtse mannen, die vo rig jaar de nationale clubtitel voor zich opeisten, moesten nu genoegen nemen met de overi gens verdienstelijke tweede plaats. In de laatste wedstrijd zwom Anton Thoen weer volop mee in de kopgroep. Het doel om de Sieverding-ploeg op achter stand te zwemmen, lukte op nieuw. Thoen trok de sprint aan dekte bad in Hulst een lange- baan-zwemgala gehouden waar voor nu al overweldigende be langstelling bestaat. De resultaten van Koewacht in Roermond. Vrouwen: 2000 meter schoolslag all in (26 deelneemsters): 4. Renate Louwerse. 7 Ankie Buijs. 11 Susan de Baar, 13 Brechje Taal man. 2000 meter vrije slag all in (38): 17. Ingeborg Hamelink. 23. Ester de Jonge. 24 Jessica Klaassen. 25. Tes sa Verheijden iSCHi 1000 meter vrije slag - 14 jaar (16). 5. Kim Verheijden iSCHi. 8 Linda van de Salm. 800 me ter vrije slag-12 jaar (lOi 9 Lideweij de Koeyer. 400 meter vrije slag - 10 jaar 10): 2 Lmda Vink. 8. Sabine van Waes Mannen: 2000 nieter schoolslag all in 143): 3 Anton Thoen, 9. Ruud Hame link, 10 Auk de Maat. 12. Martijn Ver bist. 17 Jonathan de Witte. 18. Je roen Kortsmit, 19. Maarten van der Zwan. 25. Evert de Maat 30 Arjan Dekker 33 Jeroen van de Sar 2000 meter vrije slag all in (45). 9. Arno van den Berghe. 1000 meter vrije slag -14 jaar (17) Pascal Vemaeve 800 meter vrije slag - 12 jaar (17). 12 Bram van de Salm. jflDA (ANP) - Voor Max van ^ijk was de vijfde etappe de Ronde van Catalonie 5% meter te lang. De Lim- amateur, die bij de Ame- kanse Motorola-ploeg van "wie Kuiper stage loopt, ont- ^ptekort voor de finish uit de Wt groep. Zijn sprong in de «kilometer, die lichtjes heu- ging, reikte net niet ver •w?. De Fransman Jaiabert df Italianen Bramati en hiavini passeerden de 21-ja- I*renner uit Baexem, die on- frinde wereldtitelstrijd op Mie dertiende werd. E®t Jaiabert won - voor het ®smds zijn dramatische val- m Armentières in de eer- Mhppe van de Ronde van Kraijk van Heeswijk werd toe. Overigens is hij in het «ssionele wielerwereldje zo *send dat hij op de officiële ®önerslijst van de ronde als jlstaat vermeld. algemeen klassement ver fje mets De Italiaan Clau- Ahiappucci behield de lei- met twee seconden voor- f'ï °P de Spanjaard Pedro fo. Erik Breukink is de ^Nederlander., Hij staat op ruim twee minuten 'Uuappucci. Volgende week ®J waarschijnlijk voor een "'Menen bij de Spaanse Ne Once. wjaard Pello Ruiz Cabe- J kondigde na Delgado en r^Gorospe ook zijn afscheid Een andere Spanjaard, k 'no Cubino. vierde in de "'«king, kwam in het be gin van de vijfde etappe ten val en moest met een gebroken sleu telbeen naar een ziekenhuis wor den vervoerd. In de Tour de l'Avenir behield Maarten den Bakker de gele lei derstrui. De Noordhollander ein digde in de zesde etappe als vier de In het algemeen klassement heeft hij twee seconden voor sprong op de Spanjaard Casero. De rit, met aankomst op de toe ristische attractie Mont Saint Michel in Normandie, werd ge wonnen door de Fransman Ziegler. Ronde van Catalonie: Vijfde etappe, Caldes - Lleida: 1 Jaiabert (Fra) 188,1 km in 4.32.06.2 Bramati (Itai, 3. Schiavini (Ita), 4. Van Heeswijk iNed), 5 Edo (Spa). 6. Saitov (Rus). 7 Martin (Spa). 8 Neves (Pori, 9. An- guila (Spai. 10. Van Haecke (Beli. 14. Talen, 39. Breukink. 96. Moerenhout 0.05 Algemeen klassement: 1 Chiappuc- ci (Ita) 21.21.41, 2. Delgado (Spa10 02, 3. Escartin (Spa) 0 10. 4 Belli (Ita) 0.38, 5 Sanchez (Spa) 1.07. 6. Olano (Spa) 1.23, 7 Jimenez (Spa) 1 24. 8 Bruyneel (Bel) 1.33,9 Camacho(Spai 1.42. 10 Clavero (Spa) 2.00. 1'2 Breu kink 2.07, 48. Van Heeswijk 19 03 85 Moerenhout 22.26. 93 Talen 25 14. Tour de l'Avenir: zesde etappe. Mau- ron - Mont Saint Michel: 1 Ziegler (Fra) 134.5 km in 2.50.12, 2. Thiboul (Fra) 0.02, 3 Jacobsen (Deni, 4 Den Bakker (Ned) 5 Leysen (Bel). 6. Bouyer (Fra). 7. Bjerkely (Noo), 8. Ro- jas (Spat, 9 Casero (Spa). 10. Aubier (Fra) Klassement: 1 Den Bakker 22 53.21. 2 Casero 0.02. 3. Ziegler 0 30. 4. Van Bon (Ned) 0.35, 5. Bouyer 0.37. 6 Thi boul 0.39, 7. Bouvard (Frai 0.42. 8. Bjerkely 0 44. 9. Rojas 0.50, 10. Roux (Fra) 0.52. Wereldrecord levert Blomdahl auto op ROTTERDAM (ANP) - Torb- jorn Blomdahl heeft op de eer ste dag van het Briljant drie- bandentoernooi in Rotterdam een auto ter waarde van 28.000 gulden gewonnen. De Zweed maakte in sportpaleis Ahoy' zijn partij voor de tweede ronde van poule A tegen Dick Jaspers in dertien beurten uit. een nieuw wereldrecord. De beste prestatie stond tot nu toe op naam van Blomdahl en de Nederlander Frans van Kuijk met vijftien beurten. Beide spe lers kwamen tot die verrichting in Etten-Leur tijdens de natio nale competitie. Blomdahl op 20 september 1992. Van Kuijk op 28 augustus van het vorig jaar. Blomdahl had een hoogste serie van twaalf caramboles (in de derde beurt i. In de tiende beurt reeg de Zweed tien punten aan een Met een slotserie van zes ca ramboles maakte Blomdahl, die een gemiddelde van bijna vier per beurt had (3.846). de unieke partij uit. Eerste ronde: Poule A: Van Bracht (Nedi- Jaspers (Nedi 50-48 in 27 beur ten (moyennes 1.851/1 777). Broeders (Nedi - Blomdahl (Zwei 35-50 in 34 (1.029/1.470). Poule B: Burgman - Carlsen iDcm 50- 15 in 23 (2.173/0.6521. Raymond Ceu- lemans (Bel) - Sayginer (Tur) 50-48 in 41 (1.219/1.161), Tweede ronde. Poule A Blomdahl - Jaspers 50-29 in 13 (3.846/2.230). Poule B: Ceulemans - Carlssen 50-43 in 29 (1.724/1.482) Neve noemt zijn terugkeer naar SAR een stapje terug, „maar ik ben niet minder fanatiek. Elke wedstrijd wil ik winnen en als ik minder dan negen gewonnen wedstrijden uit tien scoor, dan ben ik ontevreden. Met dit team gaan we voor het kampioen schap in de vierde divisie." Bij de dames van SAR'72 klopte Anja van de Vijver aan. Ook zij speelde lang in Belgie bij Rooi gem. Na een periode last te heb ben gehad van een blessure be sloot ze weer naar SAR te gaan. De dames van SAR debuteren in de landelijke damescompetitie na veel successen bij de meisjes. Dames t Zand: (le divisie) Mariska Goor machtig. Astrid Ruiter, Janneke Slokkers. Qutility/MZ: (3c divisie» Ilse Burgs, Suzanne Huibregtse. Sonja Barent- sen. Daniella Laing. SAR'72: (4e divisie) Naomi Schelf hout. Gabine Fokkens. Nathalie van Wolffelaar. Anja van de Vijver en Ma- scha Schelfhout. Heren Qutility/MZ: (3e divisie) Peter Slagter. Jan Steyn. Anton Steyn. 't Zand: (4e divisie) Leo Zuid- weg. Jeroen Louws. Jan Henk Bomhof SAR'72: (4e divisie) Pascal Neve. Wim 't Hooft. Johan 't Hooft, Mare Maas Heren MZ 2: (4e divisie) Ronald van Roo. Lennard Rodenburg. Willem-Jan Duininck. MZ 3: (4e divisie) Peter van Iren. Carl Helmich. Alex Krappen. Ed Knol. Het damesteam van 't Zand. Van links naar rechts: Julia Salamony, Mariska Goormachtig, Ronald Jobse, Janneke Slokkers en Astrid Ruiter. f°to *-e;< c'e Meester José van den Berghe: weereen Nederlands kampioenschap. foto Peter Nicolai voor de snelle Frank Vijver, die niet faalde. Thoen werd derde. Arno van den Berghe heeft op het onderdeel 2000 meter vrije slag opnieuw een plaats bij de top-tien van Nederland ver overd. In de laatste wedstrijd, die verrassend gewonnen werd door Jan Willem van de Hoek voor Almar van de Meer, eindig de hij in achtervolgende groep op de negende plaats. De niet ge heel fitte Ingeborg Hamelink klasseerde zich bij de vrouwen op de zeventiende plaats. In het landelijk eindklassement werd Renate Louwerse derde, Anton Thoen vierde en Arno van den Berghe negende. Tessa Ver heijden van de Schelde kreeg in Roermond de aanmoedigings prijs voor de succesvolste jeugd- zwemster in haar leeftijdsgroep. Die prijs werd ook uitgereikt aan de Koewachtse jongens Ruud Hamelink en Martijn Verbist. Voor Koewacht is het seizoen van het langebaanzwemmen nog niet afgelopen. Op zaterdag 24 september wordt in het over- f UIX VJUKJih DOORLOPENDE MIDDAG SHOW tussen 14.00 16.00 uur Toegang GRATIS SPEKTAKEL AVOND SHOW vanaf 20.00 uur Kaarten fl. 15,00 ANNEMAREL BERCO BLIEK MODES DIES KOSTEN MODES GALARY D OR HOT LEGS INCOGNITO BRUIDSMODE LIVERA MEXX YOUTH STORE PAPAGO STEUTEL MANNENMODE DE MUYNCK OPTIEK VERBURG SCHOENEN WIM ROBUN MODE VOOR MANNEN KAARTVERKOOP BIJ DEELNEMENDE WINKELIERS

Provinciale Zeeuwse Courant | 1994 | | pagina 19