Vlissingen te sterk voor Patrijzen Middelburg en Breskens in evenwicht -PZC Hoofdplaat zorgt tegen Terneuzen niet voor suprise IJzendijke wint toernooi Oostburg Sluiskil is te sterk voor Krabbendijke sport 3orsele Champions League krijgt andere opzet MAANDAG 29 AUGUSTUS 1994 1 3 Een speler van Terneuzen (links) houdt opruiming, voordat twee spelers van Hoofdplaat kunnen ingrijpen. foto Charles Strijd van onze medewerker HOOFDPLAAT - Hoofdplaat heeft gistermiddag in de finale van het eigen toernooi niet voor een verrassing kunnen zorgen tegen Terneuzen. De zondag-derdeklasser trok met een zege van 4-2 niet alleen de winst maar ook de eerste plaats van het toernooi naar zich toe. Aardenburg werd derde. Terneuzen-Hoofdplaat 4-2: Ter neuzen had een veldoverwicht eri. speelde verzorgder dan Hoofdplaat. De organiserende vereniging werd in de 18e 'mi nuut op een achterstand van 1-0 gezet door een doelpunt van Mi chel de Ridder, Hoofdplaat schiep wel enkele kansen, maar de gelijkmaker bleef uit. Binnen een tijdsbestek van enkele mi nuten sloeg Terneuzen in de tweede helft toe. Mare de Kun- der en Patrick Baumgarte ver grootten de marge. Toen Baum garte zijn tweede doelpunt liet aantekenen, was de strijd ge streden. Door doelpunten van Pascal Pijcke (strafschop) en Serge de Ruysscher kregen de uitslag voor Hoofdplaat een draaglijk aanzien: 2-4. Aardenburg-Walcheren 1-0: Aardenburg was in tegenstelling tot Walcheren compleet. Bij de Vlissingers ontbrak met het oog op het bekerduel van morgen (dinsdag) met SKNWK een aan tal spelers. Toen Desta Huisman namens Walcheren zelfs een strafschop miste, tekende het onheil zich aan. Aardenburg vond wel het net. In de tweede helft was Remco Dhondt verant woordelijk voor de enige goal van de wedstrijd. van onze medewerker TERNEUZEN - De voorberei ding op het nieuwe voetbalsei zoen loopt ten einde. Komend weekeinde begint de competi tie. Voor de meeste verenigin gen was de oefenwedstrijd van het afgelopen weekeinde de laatste testcase. Zo verraste Clinge met een over winning van 2-1 op AZVV. Sluis kil en Koewacht kwamen beide tot een half dozijn treffers. Sluis kil klopte Krabbendijke met 6-2, Koewacht versloeg de reserves van HVV'24 met 6-0. AZVV-Clinge 1-2: AZVV was za terdagmiddag tegen Clinge veel minder goed op dreef dan de laatste weken het geval was. De ploeg uit Axel mocht zich de ver rassende nederlaag zelf aanreke nen. Clinge was veel feller en won bijna elk persoonlijk duel. Na twintig minuten bracht Ing- mar Hoefnagels de bezoekers op voorsprong. Pas halverwege de tweede helft bracht Aubrey Cur- ran AZVV op gelijke hoogte. De vreugde was van korte duur. want Edwin Martens bezorgde Clinge de overwinning. Sluiskil-Krabbendijke 6-2: Krabbendijke deed wel aardig mee, maar daarmee was alles ge zegd. Sluiskil was vooral aanval lend doeltreffender. De bezoe kers scoorden een half dozijn treffers. In de eerste helft liep de thuisclub naar een voorsprong van 3-0 door doelpunten van Fa bian du Puy. Marcel Meijer en Nicki de Wolff. Na de hervatting scoorden beide ploegen om beurten - Marcel Meijer en Fa bian du Puy voor Sluiskil, Peter Joosse tweemaal voor de bezoe kers - voordat Marcel Meijer met zijn derde doelpunt de eind stand op 6-2 bepaalde. Zaamslag-Axel 2-4: Voorde rust ging het duel tussen Zaamslag en Axel redelijk gelijk op. Pas in de tweede helft zette Axel de krachtsverhoudingen in doel punten om. Na ruststand van 1-0 in het voordeel van Zaamslag, liepen de bezoekers na de her vatting uit naar 2-4. Peter Jan sen opende de score voor Zaam slag. Daarna sloeg Axel toe door doelpunten van Ronnie van de Velde (eigen doel), Gino van de Broecke en Michael Pieters. In de slotminuten scoorden Peter Jansen (Zaamslag) en Gino van de Broecke (Axel) kort na el kaar. Koewacht-HVV'24 2 6-0: Koe wacht was een maatje te groot voor het tweede elftal van HW'24. dat na een ruststand van 3-0 met 6-0 verloor. De over winning had gemakkelijk groter kunnen uitvallen, maar Koe wacht liet een aantal kansen on benut. Harold Navarro, die dit jaar terugkeerde van een uit stapje naar RIA, scoorde vier maal. De twee overige doelpun ten kwamen van de voet van Johnny Lensen. Vogelwaarde-Unitas 1-4: Vogel waarde speelde dit weekeinde twee wedstrijden. Zaterdag te gen Internos - als onderdeel van een tweedaags trainingskamp in het Brabantse Bosschenhoofd - en gisteren tegen Unitas. De Zeeuws-Vlamingen verloren beide keren: van Internos met 2- 0 en van Unitas met 4-1. Tegen Unitas kon Vogelwaarde de eer ste helft nog redelijk partij ge ven. Maar Corné Suijkerbuik en Jeroen Poppelaars brachten de bezoekers op een voorsprong van 2-0 In de tweede helft ver kleinde Rudy Raes de marge, maar door treffers van Suijker buik en Peter Sweres werd het 1- 4. RÏA-SDO 4-1: Zoals mocht wor den verwacht, was Ria een klas se beter dan SDO. dat wel rede lijk speelde maar geen moment aanspraak op de overwinning mocht maken. Voor de rust nam RIA een voorsprong van 2-0 door doelpunten van Mario Seghers en Robin Thomaes. Na de her vatting liep RIA uit naar 4-1 door twee treffers van Luc de Maeyere. SDO'er Elmar van Troost had voor 3-1 gezorgd. Biervliet-St. Amandsberg 1-2: Biervliet was vrijwel gelijkwaar dig aan St. Amandsberg, dat al leen doeltreffender was. De enige goal van Biervliet kwam van de voet van Tonnie Ver- sluijs, die in de tweede helft een strafschop benutte. In de slotmi nuten maakte St. Amandsberg de winnende goal. Corn Boys-Graauvv 4-0: Com Boys had een overwicht en nam tegen Graauw reeds een voor schot op de competitieduels, die later dit seizoen op het program ma staan. Na een ruststand van 1-0 liep Corn Boys na de herval ting uit naar 4-0. Martin Dhaene opende de score, die in de twee de helft door Christof de Beule (tweemaal) en Bas Rademakers een sterk vervolg kende. Groede-Terneuzen 2 2-1: Groede en de reserves van Terneuzen deden weinig voor elkaar onder. Toch sloot Groede de eerste 45 minuten af met een voorsprong van 2-0 door door doelpunten van Jan van Belois en Rudy Simpelaar. Die stand stond lang op het scorebord. Pas in de slot fase bracht Barry van der Hooft de spanning terug. Verder dan 2- 1 liet Groede het echter niet ko men. Hontenisse-Nieuw Borgvliet 0- 4: Hontenisse kreeg van Nieuw Borgvliet een lesje in het benut ten van kansen. De bezoekers waren iets beter. Echter ook weer niet zoveel beter dat de eindstand van 4-0 onvermijde lijk was. Nieuw Borgvliet leidde bij de pauze met 0-1 door een goal van Ricardo Nuyten. Na de hervatting drukten de bezoe kers door naar 4-0. De laatste drie doelpunten werden ge scoord door Salah Aydani. Mar co Moelker en opnieuw Nuyten. Voetbalrellen in Griekenland: 20 gewonden ATHENE (RTR) - Na rellen tij dens en na de wedstrijd tussen Doxa Drama en Olynipiakos zijn twintig personen, negen tien fans en een politie-agent, opgenomen in een ziekenhuis. De agent en één toeschouwer liepen vrij ernstig hoofdletsel op, de overige slachtoffers kon den na behandeling naar huis. Tijdens de in de Noordgriekse plaats Doxa gespeelde wedstrijd bekogelden de fans elkaar met stenen. Na het duel zetten zij in de straten rond het stadion de vechtpartijen voort. De rel schoppers beschadigden ver scheidene auto's en gooiden een groot aantal winkelruiten in. Olympiakos won met 1-0. v/an onze verslaggever VN wnEUWDORP - De beker die n]ian de Borsele Champions Lea gue was verbonden, krijgt een plaatsje in het kantoor van de iejponsor. Maar de selectie van ^lissingen ontfermde zich zelf iver de geldelijke hoofdprijs ran 1200 gulden. De zondag-der- leklasser volgde zaterdag Goes ip als winnaar van de Borsele jhampions League. Vlissingen rerzekerde zich daarmee na het 5orsels elftal als tweede van leelname aan de editie van vol lend jaar. |jaak de Koning, voorzitter van iet organisatie-comité van de iorsele Champions League, wil le geen van de finalisten Vlissin- jen en Patrijzen tegen zich in iet harnas jagen. Toch plaatste ie voorzitter van Lewedorpse joys een kanttekening bij ploe- jen uit de eindstrijd. „Met alles espect hoor, maar een finale in b'n toernooi slaat niet aan. Pa rijzen heeft het vanzelfspre- iend leuk gedaan. Maai' de men en willen Hoek of Goes in de fi- jale zien." be Koning weet als geen ander lat hij het sportief gezien nooit loor het zeggen heeft. Toch zal |e opzet van de Borsele Cham- (ions League in 1995 een ander jezicht krijgen. Kunnen Zeeuw- e clubs zich nu via voorrondes joor het hoofdtoernooi plaat- en, in de derde editie wordt af- jestapt van het model met kwa- Ificatiewedstrijden. In 1995 jomt de top van het Zeeuwse |mateurvoetbal op uitnodiging jaar Nieuwdorp. Niet zoals nu in et laatste weekeinde van au- nastus, maar twee weken eerder, be nieuwe opzet kent als basis jet zogenaamde driehoek-sys- eem. Op de eerste wedstrijdag rordt komen in vier poules drie ierenigingen uit, die twee wed strijden van 45 minuten afwer- ien. De eerste twee gaan naar de jnaledag. „We moeten in elk ge tal af van de voorrondes. Voor lit toernooi werd in december al ten wedstrijd gespeeld. Dat zegt (iemand iets. We willen in de bekomst een Borsele Cham- lions League houden met de top (an het amateurvoetbal in Zee and als trekpleister. Het idee is le Zeeuwse voetballiefhebbers lan hun trekken te laten ko nen." krankzinnig Saterdag hadden de liefhebbers (venwel geen klagen. De vier wedstrijden op de finaledag le verden maar liefst 29 doelpun ten op, een gemiddelde van 7.25 doelpunten per wedstrijd. Uit schieter was de troostfinale tus sen 's-Heer Arendskerke en het Borsels elftal, die het publiek een krankzinnig scoreverloop voorschotelden. De zaterdag tweedeklasser werd vlot op ach terstand gezet door Martin de Hamer (Nieuwdorp). Maar 's- Heer Arendskerke draaide de rollen snel om. Vier prachtige treffers van Frank Goedege- bure, onder meer een loepzui vere hattrick, en twee van Peter Kamstra zorgden halverwege de tweede helft voor een ogen schijnlijk comfortabele voor sprong: 6-1. Het Borsels elftal - een combina tie van spelers van Lewedorpse Boys, Nieuwdorp, Luctor, Hoe- denkenskerke en Heinkenszand - kromde nog eenmaal de rug. Binnen een handvol minuten profiteerden De Hamer, Johan Beulens (Luctor) vanaf de stip, en Tom Huiskens (Lewedorpse Boys) van wanorde in de defen sie van 's-Heer Arendskerke: 6-4. Cees la Grand, coach van het Borsels elftal: „Dat was prachtig voor het publiek." In de slotfase gaf uitblinker Frank Goedege- bure Kamstra een niet te missen kans: 7-4. De troostfinale was een opwar- nertje voor de eindstrijd tussen Vlissingen en Patrijzen. Het duel der zondag-derdeklassers, die el kaar over twee weken in de com petitie treffen, was echter een senzijdige vertoning. Vlissingen neerste en schoot zeer sterk uit de startblokken. De ploeg van Jan Kapelle zette de ploeg van Anton Meerman binnen 18 mi nuten flink op zijn nummer: 3-0. Na zeven minuten knalde libero Chris Maas fraai raak. Drie mi nuten later bediende Rob Post rechterspits Marciano Seedo, die Patrijzen-doelman Paul Raas met een stiftballetje klop-, te. Kort daarop maakte Ruud Corré handig gebruik van ge klungel in de verdediging van Patrijzeh: 3-0. Bij de les Vlissingen gaat zonder enige twijfel een rol van betekenis spe len in de derde klasse. Dan moet een aantal spelers echter wel bij de les blijven. Tegen Patrijzen verloor Jacky Blijlevens in de 20e minuut het hoofd. Onder het wakend oog van scheidsrechter Rien van Haaften trapte de mid denvelder na op de benen van Jean-Paul de Jonge van Patrij zen. De Jonge had enkele secon den daarvoor Shannon Braaf- hart neergeschoffeld. Van Haaf ten bestrafte Patrijzen met een vrije schop, maar Blijlevens speelde niettemin voor eigen rechter. De Vlissinger kon de kleedkamer opzoeken. De uit sluiting blijft voor Blijlevens overigens zonder gevolgen. Ondanks de ondertalsituatie zette Vlissingen zijn flitsende spel voort. Seedo voerde de mar ge op naar vier doelpunten. Pa- Renato Dijkstra (rechts) van Vlissingen probeert een speler van Patrijzen uit te spelen. foto Willem Mieras dia trijzen kwam op een aantal kansjes voor Wilfried Claessens na nauwelijks in het stuk voor. Pas ver in de tweede helft gaf de vereniging uit 's-Heerenhoek de score een draaglijker aanzien. André Smulders en Colin de Jonge zorgden voor 4-2. Patrij zen-trainer Meerman wond er geen doekjes om. „Vlissingen was op alle fronten beter." Toch: „Dat wij de finale van de Borsel Champions League hebben ge haald, was al een succes." Vlissingen. dat nog immmer wordt achtervolgd door de ge volgen van het faillisement, heeft zijn eerste succesje binnen. Oefenmeester Kapelle toonde zich zeer tevreden. „Ik ga met een opgeheven hoofd de compe titie in. We hebben dit toernooi gespeeld, zoals we horen te spe len: aanvallend." Toch waakte Kapelle voor een overdosis opti misme. „We moeten met beide benen op de grond blijven." Favorieten De gedoodverfde favorieten Goes en HW'24 waren donder dagavond al gestruikeld in de poule-wedstrijden. De finalisten van 1993 ontmoetten elkaar za terdagmiddag in de strijd om de vijfde plaats, ver beneden hun stand. Het prestigeduel, dat werd getracteerd op een heuse wolkbreuk, was eenzijdig. Goes heerste en HVV lijkt nog ver weg van de vereiste competitievorm. De zondag-eersteklasser legde met een overwinning van 5-2 be slag op de vijfde plaats. De doel punten van Goes kwamen op naam van Artur van Huizen (2), Paul Bom, Arjo den Dekker en Reduan Dinar. De ploeg van Paul Telussa vond vlak voor de rust twee keer het net door Den nis Rietjens en Angelo Verbrae- ken. De finaledag van de Borsele Champions League was begon nen met de ontmoeting om de zevende plaats tussen Rillandia en Veere. Zaterdag-tweedeklas ser Veere had weinig moeite met de ploeg van Ko Stoutjesdijk, die een klasse lager acteert: 4-1. Marcel Lourens en Richard Ver wei brachten de ploeg van Piet Puijpe op een voorsprong van 2- 0. Ad Beurkens deed namens Rillandia iets terug, maar Frans Schreuder en Edwin Leijnse be zorgde Veere de zevende stek. Eindstand Borsele Champions Lea gue: 1. Vlissingen, 2. Patrijzen. 3. 's- Heer Arendskerke, 4. Borsels elftal. 5 Goes, 6. HW'24, 7. Veere, 8. Rillan- van onze medewerker OOSTBLTRG - Door een overtuigende overwinning van 7-2 op Schoondijke heeft IJzendijke zaterdagmiddag het toernooi van de voetbalvereniging Oostburg gewonnen. Adrie van Haneghem. de van Breskens teruggekeerde spits, was met vijf treffers de absolute uitblinker. IJzendijke-Schoondijke 7-2: Voor de rust zag het er niet naar uit dat IJzendijke een ruime overwinning zou boeken. Na de hervat ting was de afdelings-eersteklasser echter veel sterker dan Schoondijke, dat snel op een onoverkomelijke achterstand werd gezet. In de eerste helft bracht Claude Cornelis Schoondijke zo waar nog op voorsprong. Daar bleef het bij, want door doelpun ten van Adrie van Haneghem en Michel de Ruysscher ging IJzen dijke met een voorsprong van 2-1 de rust in. In de tweede helft vielen de doelpunten als rijpe appelen. Vier treffers van Adrie van Haneghem en Frank van de Vijver zorgden voor de zeven IJzen- dijkse doelpunten. Luc de Smit scoorde nog tegen voor Schoon dijke bij 6-1. Oostburg-Cadzand 3-0: De strijd om de derde plaats tussen Oost burg en Cadzand verliep duidelijk in het voordeel van Oostburg, dat bij de rust met 1-0 leidde en vervolgens met 3-0 won. De doel puntenmakers waren Sibert Tieleman, Henk de IJzer (in eigen doel) en Patrick de Vos. serooskerke komt pas in slotminuut langs Arnemuiden fan onze medewerker [LISSINGEN - De meeste leeuwse voetballers hebben in et afgelopen weekeinde de joorbereiding op het nieuwe oetbalseizoen afgesloten. !ndag-tweedeklasser Middel- rg (zondag) bleef tegen der- klasser Breskens op 1-1 ste- n. ddelburg (zo)-Breskens 1-1: eskens had voornamelijk oe- iduels gespeeld tegen vier- leklassers en moest tegen zon- jag-tweedeklasser Middelburg lie zeilen bijzetten. De Zeeuws- Bamingen werden goed vastge- èt. door de thuisploeg, maar pnden ondanks de toenemende ruk op voorsprong komen door én treffer van Cisco Osmanovs- i: 0-1. Middelburg kwam ver- iend op gelijke hoogte door een pelpunt van Michel Sinke: 1-1. omburg-IVS 4-3: De bezoeken- p ploeg uit het Limburgse Berg an de Maas kwam al na 30 se- bnden op 0-1 door een doelpunt an Piet Paterek. Domburg pog de stand nog voor de rust m door doelpunten van Jeffrey jader en Fred van Hes. Drie mi jtten na de rust stond Van Hes p de juiste plaats om een aan- pl af te ronden: 3-1. De bezoe- prs verkleinden de achterstand l de zestiende minuut, toen alf Hecker uit een vrije trap fcoorde: 3-2. Vader stelde de nnst zeker door zeven minuten bor tijd te scoren: 4-2. In de atste minuut verschalkte Pe- fr Haas de doelman van Dora- jtrg nog met een afstandsschot: [3. holense Boys-BTC 2-0: De huisploeg was sterker. Voor de heepauze kwam Tholense Boys p een voorsprong van 1-0 door en knappe treffer van René van p Berge. Ook in het tweede be- rijf kreeg BTC weinig uitge beelde mogelijkheden. Op- ieuw Van de Berge stelde de nnst veilig. |rnemuiden-Serooskerke 0-1: e zaterdag-derdeklasser Arne- luiden deed weinig onder voor peedeklasser Serooskerke. De Imisploeg kreeg de betere kan- [n, maar de afstandsschoten pn onder anderen Kees David- i en Johnny Crucq werden ge- perd door de doelman van Se- boskerke. De bezoekers scoor- pn één minuut voor tijd het nige doelpunt. Door een fout in p Arnemuidse verdediging erd René Wondergem de latchwinnaar. leelandia-Oostkapelle 0-6: De huisploeg, afdelings-eer- feklasser Zeelandia, werd al bnaf het begin in de verdedi- Ing gedrongen door de bezoe- pnde derdeklasser. Oostkapel- kreeg, zeker voor de rust, alle uimte. Joost Overmeent open de de score door uit een hoek schop raak te koppen. Ook Job Joziasse (tweemaal). Martin Koppejan, Hassan Achekhlaf en opnieuw Overmeent lieten de doelman van Zeelandia kans loos. Kloetinge-RKAVV 7-0: Kloetin- ge had enkele basisspelers bui ten de ploeg gelaten, maar had nog voldoende klasse in huis om RKAW alle hoeken van het veld te laten zien. In de eerste helft bleven merkwaardig ge noeg doelpunten uit. na de her vatting vielen ze als rijpe appe len. Paul Schipper, Johan de Goederen (penalty), Jeffry van de Velde (3), Marcel Schenk en Robin Moreauw bezorgden Kloetinge een zevenklapper. Smerdiek-Bevelanders 2-1: Vierdeklasser Smerdiek kwam verrassend uit de startblokken door een countergoal van Emiel Hirdes. Na de thee stond Frans Ista op de juiste plaats om een afgeslagen aanval doeltreffend af te ronden: 2-0. Bevelanders kreeg wel kansen, maar kon pas diep in de tweede helft dichter bij komen door een benutte strafschop van Jaco Balkenen de. Bruse Boys-Den Bommel 6-0: Tweedeklasser Bruse Boys had geen kind aan de bezoekende vierdeklasser. De thuisploeg speelde constant op de helft van de tegenstander, maai' miste voor rust daadkracht om uit te lopen. In het tweede bedrijf werd zorgvuldiger met de kansen om gesprongen. Na de hervatting werd de ruststand van 1-0 uitge bouwd. Willem Weber (twee maal), Leo Burgers, Martin Ver spoor, Leo Bleiji en Peter Wil- lemsen namen de treffers van Bruse Boys voor hun rekening. Meeuwen-Jong Ambon 5-0: De thuisploeg controleerde de wed strijd. Meeuwen voorkwam alle afspeelmogelijkheden van Jong Ambon. Johnny Melisse omzeil de in de eerste helft de verdedi ging van de bezoekers en rondde beheerst af. Na de rust was er op nieuw een hoofdrol weggelegd voor Melisse, die drie treffers voor zijn rekening nam. De laat ste treffer was van Patrick Kop pejan, die de keeper van Jong Ambon koppend passeerde. RCS-Dauwendaele 2-1: Zondag derdeklasser RCS kwam ook in de laatste oefenwedstrijd geen moment in gevaar. Het spel con centreerde zich hoofdzakelijk op de helft van de zaterdag-vier deklasser uit Middelburg. Des ondanks bracht René de Nooijer de bezoekers na een half uur op 0- 1. Na de rust trokken de Soubur gers de wedstrijd definitief naar zich toe. In de 50e minuut zorgde Kees Westerweele van elf meter voor de gelijkmaker. Tien minu ten later scoorde Martin Jense na een knappe actie van Mare Roose de winnende treffer. DFS-SKNWK 1-2: De ploegen deden niet voor elkaar onder. In de 20e minuut opende Ronnie de Bruin de score voor de bezoe kende vierdeklasser. Anco van der Linde liet in de 60e minuut de gelijkmaker aantekenen. De kansen stapelden zich voor beide ploegen op. Tien minuten voor tijd ontsnapte SKNWK- speler Michel Flikweert en pas seerde na een lange rush de doel man van DFS. WIK-Nieuwland 6-2: Nieuwland kon het eerste kwartier goed meekomen.. Het opencje zelfs de score door Edwin Verschuren. In de 20e minuut maakte Joost Rotte namens WIK de gelijkma ker. Vlak voor de rust liet Elmar Verhage de doelman van Nieuw land van elf meter kansloos. Nieuwland ging na de rust haas tig op zoek naar de gelijkmaker. Na 55 strafte Gerry van de Hoek echter een blunder af in de Nieuwlandse verdediging. Kees Ventevogel gaf de bezoekers nog enige hoop: 3-2. In het restant hield Nieuwland open huis. WIK liep snel uit naai' 6-2 door treffers van Joost Rotte, Elmar Verhage en Gerry van de Hoek. Wemeldinge-SSV'65 1-0: SSV had weinig in te brengen tegen de solide thuisploeg, die vooral in verdedigend opzicht de zaken goed had georganiseerd. In de 23e minuut rondde Erik Tim merman een knappe aanval af: 1- 0. Na de rust probeerde SSV de gelijkmaker te forceren, maar Wemeldinge kwam geen mo ment in gevaar. WHS-Herkingen 0-0: De ploegen speelden op de winst, maar slaagden er niet in de vele kan sen doeltreffend af te ronden. Vierdeklasser WHS kreeg de beste mogelijkheid in de tweede helft. Johan van der Repe kopte de bal een kwartier voor tijd op de paal. De bal rolde vervolgens op wonderbaarlijke wijze in de handen van de al op de grond lig gende doelman van Herkingen. Arnemuiden 2-VCK 5-1: De re serves van Arnemuiden deelden de lakens uit tegen afdelings eersteklasser VCK. Guus van Hekken opende voor de thee pauze de score. Pas in de tweede helft kwam de Arnemuidse mo tor pas goed op gang. Na de ge lijkmaker van VCK van Eric Giesberts scoorden achtereen volgens Ronny van Belzen (strafschop), Paul van Belzen, opnieuw Ronny van Belzen en Leo de Nooijer. Johnny Crucq van Arnemuiden (rechts) is een fel duel verwikkeld met een speler van Serooskerke. Zaterdag-tweedeklasser Serooskerke won met 1-0 van Arnemuiden. foto Lex de Meester

Provinciale Zeeuwse Courant | 1994 | | pagina 27