rheunisse en TVM zijn uit elkaar teachvolleyballers hoog op de ranglijst Royement dreigt voor Benetton Vicki de chot bij Wolff op Sluiskil Coen Dobbeleir in toernooi Animo bij de laatste vier 'ooks heeft op het WK wielrennen niets te zoeken Cup bekerwinnaars WIJK (ANP) - Gert-Jan beunisse en TVM zijn uit el- aar. Op initiatief van de cou- is besloten het contract iel onmiddellijke ingang te arbreken. Theunisse en TVM- irecteur Ad Bos bereikten gis- pniddag in De Wijk een ak- oord over een afvloei ingsrege- Theunisse reed op 15 juli het laatst in het shirt van Nederlandse ploeg van Cees riem. ideRonde van Frankrijk stap- iiij tijdens de twaalfde etappe, iweg van Lourdes naar de Py- neeen-top Luz Ardiden, af. teunisse klaagde over een knie- fssure. nderzoek in Nederland beves- jiiede kwetsuur. De coureur is imenteel herstellende en ver acht over een week weer met training te kunnen beginnen. (buut leunisse kwam in 1991 bij lil Pas in juni van dat jaar, enzijn schorsing wegens dope- braik was afgelopen, maakte tijdens de Ronde van Luxem- Irg zijn debuut voor de ploeg, inhet begin af aan boterde het et met ploegleider Priem. De sultaten vielen tegen. Theu- sse zat door allerlei blessures m thuis dan op de fiets. Pas het laatste moment kreeg hij [seizoen een plaats in de Tour- oegvan Priem. Zeeuw wilde Theunisse we ns gebrek aan vorm thuis la- Na een verzoenend gesprek ssen het tweetal, met sponsor als bemiddelaar, kreeg nummer twee van het natio- al kampioenschap het voor- el van de twijfel. In de Tour dhij echter anoniem rond tot iwaalfde rit. leunisse is nog niet van plan wielersport vaarwel te zeg- n. Hij hoopt een nieuwe (bui- ïihdse) werkgever te vinden. toks WK-vorm bij Steven Rooks is ver te zoeken. De door ndscoach Knetemann als po- itiêle kandidaat aangewezen ner voor de wegploeg zoekt in ronde van Galicië naar het ste ritme. toks eindigde in de vierde ippe op 23 minuten en twaalf randen van de Franse ritwin- arLuc Leblanc. Spanjaard Cubino bleef lei- in Galicië. Hij wordt op ze- seconden gevolgd door de iiaanse WK-favoriet Claudio Chiappucci, die net als Rooks een dramatische Tour mee maakte. In de Ronde van Engeland proefde de Duitser Olaf Ludwig eindelijk weer de smaak van suc ces. De routinier grossiert dit seizoen in ereplaatsen, gisteren won hij zijn vierde massasprint. In de vierde etappe bleef hij Jes- per Skibby uit de ploeg van Cees Priem voor. De Italiaan Maurizio Fondriest bleef leider in het algemeen klas sement. Mirko Gualdi, ploegge noot van Fondriest en in 1990 wereldkampioen bij de ama teurs, brak een sleutelbeen bij een valpartij. De uitslagen: Konde van Engeland. Vierde etappe, Chester - Leicester: 1 Ludwig (Dui) 193 km 4.40.32, 2. Skib by (Den), 3. Zabel (Dui). 4. Svorada (Slw), 5. Coltman (GBr), 6. Mario de Clercq (Bel). 7. Lillywhite (GBr), 8. Andreu (VSt), 9. Yates (GBr), 10 Lau- ritzen (Noo). Algemeen klassement: 1. Fondriest (Ita) 17.03.34, 2. Ekimov (Rus) 0.24, 3. Ludwig0.33,4. Aldag (Dui) 0.54,5 Ya tes 0.55, 6. Svorada 0,56, 7. Gontsjen- kov (Oek) 1.02, 8. Alvis (VSt) 1.04, 9. Andreu 1.11, 10. Sunderland (Aus) 1.12. Ronde van Galicié. Vierde etappe, Redondela - La Estrada: 1. Leblanc (Fra) 184 km in 4.34.59,2. Bartoli (Ita) 0.13, 3. Chiappucci (Ita), 4. Cubino (Spa), 5. Zülle (Zwi), 6. Olano (Spa), 7. Clavero (Spa), 8. Casagrande (Ita), 9. Delia Santa (Ita), 10. Ruiz-Cabestany (Spa), 47. Van Steen 23.12, 59. Blijle- vens, 67. Rooks, 75. Hoffman. Afge stapt: Van Poppel, Koerts, Arm strong (VSt). Algemeen klassement: 1. Cubino 20.30.45, 2. Chiappucci 0.07, 3. Delia Santa 0.41, 4. Zülle 0.42, 5. Casagran de 1.00, 6. Leblanc 1.01, 7. Clavero 1.24, 8. Bartoli 1.40, 9. Millar (GBr) 1 45, 10. Miceli (Ita) 1.48, 49. Rooks 31.56, 52. Hoffman 35.27, 67. Van Steen 45.14, 82. Blijlevens 54.20. Ronde van Portugal. Elfde etappe, Belmonte - Abrantes: 1. Pellicone (Ita) 185,4 km in 4.25.13, 2. Marta (Por) 0.01, 3. Davidenko (Geo) 0.12, 4. Couto (Por) 4.30, 5. Silva (Por) 5.15. Algemeen klassement: 1. Rodrigues (Por) 46.01.26, 2. Gamito (Por) 1.17, 3. Gomes (Por) 3.43, 4. Garcia (Spa) 3.46, 5. Arenas (Spa) 4.19. Open Regio Ronde Derde etappe, circuit Müllheim: 1. Pistore (Ita) 154 km in 3.41.50, 2. Ca sagrande (Ita), 3. Axelsson(Zwe) 0.10, 4. Ozers (Let) 0.37, 5. Moster (Dui). Algemeen klassement: 1 Brozyna (Pol) 12.54.51, 2. Fleischer (Dui) o".12, 3. Robin (Fra) 1.07,4. Piziks (Let) 1.12, 5. Arnould (Fra), 6. Roux (Fra) 1.24. Cees Priem (rechts) en Gert-Jan Theunisse zijn nu definitief uit elkaar. Tussen de Zeeuwse ploegleider en de eigenzinnige renner heeft het nooit goed geboterd. foto Ruben Oreel PARIJS (RTR) - Formule I-team Benetton Ford, de werkgever van de Nederlandse autocoureur Jos Verstappen, dreigt zijn li centie kwijt te raken. Dat heeft een woordvoerder van de Inter nationale Automobiel Federatie FIA in Parijs verklaard. De zware sanctie hangt de Italiaans/Engelse racestal boven het hoofd naar aanleiding van zowel figuurlijk als letterlijk ge knoei bij het tanken. Volgens een onderzoek van de FIA is het verwijderen van het veiligheidskapje de oorzaak dat bij het bijvullen van de auto van Verstappen benzine werd gemorst. Een metershoge steekvlam was het gevolg. De Limburgse autocoureur en vijf monteurs ont snapten ternauwernood aan de dood. Benetton zegt dat het ontbreken van het filter niet de oorzaak kan zijn geweest van de bijna-ramp. Bovendien beweert de direc tie dat van de FIA toestemming was verkregen het onderdeel weg te laten. Dat zou drie dagen voor de Grote Prijs van Duits land zijn geschied, „Dat is nooit gebeurd", zegt FIA-woordvoerder Francesco Lon- ganesi. „Bovendien dient iedere verandering op technisch ge bied schriftelijk te worden aangemeld. Wij hebben geen verzoek ontvangen. Mondelinge afspraken tellen niet." Volgens Longanesi dient het Formule I-team zich op 19 oktober in Parijs bij de FIA te verantwoorden tijdens een hoorzitting. „De strafmaat kan variëren van een reprimande tot diskwalificatie. Hetgeen betekent dat de licentie wordt ingetrokken", aldus Lon ganesi. onald Bleijenberg maakt met zijn team sterk seizoen door iSTDORPE - In de schaduw het professionele circuit iken ook op lager niveau euwse beachvolleyballers graantje mee. De bij Savok Sas van Gent spelende Ro- ld Bleijenberg vormt dit sei- met zijn clubgenoot Mis- Acke en Marco Fekkes uit pelle aan den IJssel een hecht "Q. dat in wedstrijden van de ach Compan.v-tour' steevast [eogen gooit. Zaterdag slaan :onze lleybalmedewerker de twee Zeeuws-Vlamingen voor hun laatste strandtoernooi in Scheveningen. Ongeacht de klassering spreekt Bleijenberg nu al van een prima seizoen. „Meestal wordt Zeeland afge schilderd als een zwak district", spreekt hij uit ervaring. „Maar wij staan wel mooi tweede in de 'ranking'. Hij geeft graag toe dat hij daar zelf ook door is verrast. Ronald Bleijenberg (28) begon twee jaar geleden pas met vol leybal, nadat hij zich daarvóór tien jaar achter elkaar op wiel rennen had toegelegd. Vier jaar reed hij rond bij de amateurs, maar tijdgebrek maakte een ein de aan zijn ambities. „Ik leerde bij Savok Gerben de Block en Mischa Acke kennen", verklaart hij zijn plotselinge voorkeur voor volleybal. „Voor al Mischa is een echte vriend van me geworden. We praten heel vaak over volleybal. Die vriend schap is eigenlijk ook een beetje de basis voor het beachvolley- bal. We kupnen heel veel van el kaar verdragen." Ronald Bleij enberg, een laatbloeier onder de volleyballers, hoopt komend sei zoen zijn opwachting in het stan daardteam van Savok te maken. Hij trainde het afgelopen jaar drie, vier keer in de week en moet het ook in het veld vooral hebben van zijn inzet. Op het ni veau 'district hoog', waar beach- volleybalteams uit drie spelers bestaan, heeft hij zich deze zo mer met zijn ploeg nadrukkelijk gemanifesteerd. Bleijenberg, Acke en Fekkes wonnen in Cad- zand en Vrouwenpolder („toe- KNEUZEN - Zondag twee- lasser HVV'24 won een oe- «vedstrijd tegen FC Herle- J' met 4-2. Opvallend was de 5-0 overwinning van 'iskil op SLV Zelzate. de 2-0 nederlaag op eigen d tegen Brabantia hervond ^"24 zich voor eigen publiek inde Belgische tweede klas- Provinciaal FC Herleving uit fauwels. HVV won met 4-2 overigens bij de rust nog met Jehebben achtergestaan, had de hele wedstrijd het se van het spel, maar kwam 'inde tweede helft tot scoren, «er Blankaert tekende eerst :;de gelijkmaker, waarna het if doelpunten van Dennis en LfnRietjens 2-1 en 3-1 werd. *3-2 werd het uiteindelijk 4-2 ifcen treffer van Carlo Blom- sa. jkil-SLV Zelzate 5-0: Sluis- "ad gisteravond geen enkele ®e met SLV Zelzate, dat na ü*2 achterstand bij de rust veen 5-0 nederlaag genoegen •est nemen. Kort na het begin ^nde Marcel Meijer de score vervolgens bracht Nicki de ®de tussenstand op 2-0. De scoorde daarna nog eens '■naai voordat Mercel Meij ei ndstand op 5-0 bepaalde. Se-Axel 4-3: Een min of ^verrassende, maar daarom inverdiende uitslag. Clinge Wer het algemeen het beste ■netspel en creëerde zich ook ^«ste doelkansen. Op de 4-3 Jfind viel dan ook weinig af ^en. Ingmar Hoefnagels en w Verschueren zorgden [fen i-i ruststand, waarna scoreverloop er als volgt uit- Igmar Hoegnagels, 2-2 Dankaert, 3-2 Pascal 4-2 Jan de Visser en 4-3 ïïan Rossum. AZVV-Vogelwaarde 2-3: Vogel waarde had vrijwel de gehele wedstrijd een licht veldover- wicht en won na een 0-1 rust stand ook terecht met 2-3. Arno Wauters (in de eerste helft) en Marco van Vlieberghe (na de rust) brachten de bezoekers op een 2-0 voorsprong, voordat Eric Dey voor 1-2 zorgde. Rudy Raes en nog eens Eric Dey waren daarna verantwoordelijk voor de 2-3 eindstand. Philippine-Zaamslag 2-1: Phi lippine was wat meer aan de bal dan Zaamslag, dat desondanks een 1-0 voorsprong nam dooreen doelpunt van Jan de Zwate. Pe ter Hallier (voor rust) en Marnix Schieman (een kwartier voor tijd) deden de balans in het voor deel van Philippine doorslaan: 2- 1. Terneuzense Boys-Spui 7-1: Het klasseverschil was duidelijk en resulterde ook in een 7-1 over winning voor Terneuzense Boys na een 3-1 ruststand. Voor Ter neuzense Boys scoorden Johnny de Ritter (tweemaal), Erwin Faas, Ilya Aydogan, Danny van de Velde, Eric de Pooter en Paul Sick. Voor Spui Henk Koek koek. Schoondijke-Terneuzen 2-4: Schoondijke gaf Terneuzen goed partij. Na twintig minuten zette Mare de Kunder Terneu zen met een geplaatste kopbal op 0-1. Schoondijke kwam via Jean-Paul van de Bunder op ge lijke hoogte, waarna Menno den Dekker in een betere periode van de derdeklasser nog voor de rust 1-2 scoorde. In de tweede helft liep Terneuzen via treffers van Patrick Baumgarte en nog maals Den Dekker uit naar 1-4 voorsprong. Claude Cornells scoorde tegen met een afstands schot. Ronald Bleijenberg over beachvolleybal: je houdt ervan of je vindt het maar niks. foto Peter Ni col ai vallig allebei in Zeela'nd: leuk voor onze sponsor") en eindig den enkele keren als tweede en derde. Hoge kant „Voor mij is het niveau wat aan de hoge kant", bekent hij, „maar Mischa en Marco kunnen het goed aan. Toch spelen we vaak tegen jongens van wie we in de zaal dik op ons broek zouden krijgen. Je ziet dat eigenlijk ook bij Joop Dees, Peter Verburg, Quinten van de Vrie en Rob Lantsheer. Dat geeft wel aan dat beachvolleybal een heel speci fieke sport is." De Westdorpenaar kan die on verwacht goede prestaties wel verklaren. „Er zijn ploegen, waarin ze echt staan te kanke ren op elkaar. Wij roepen ook veel, maar kunnen van elkaar veel verdragen. Ik heb een bo- venhandse techniek van twee keer niks, maar je moet op het strand vooral elke bal willen pakken. Je moet het goed zien en je tegenstander een stapje voor zijn. We zijn goed op elkaar ingespeeld. Mischa kan redelijk hard slaan. Marco is een goeie passeur en heeft een goed blok." „Zelf ben ik' een redelijk goede verdediger", vervolgt Bleijen berg. „Omdat je maar met zijn drieën bent, heb je er veel meer dan in de zaal de hand in of je goed of slecht presteert. We we ten precies wat we aan elkaai hebben. We hebben deze zomer ook veel getraind. Marco woont in Capelle aan den IJssel, maar Mischa en ik zijn al heel vroeg op het strand begonnen. Toen de zomertijd nog maar net was in gesteld, zijn we al naar het strandje bij Paulinapolder ge gaan. Dan staken we zelf een net in elkaar met pvc-pijpen." Way of life Niet veel later verkaste het twee tal naar Breskens, waar onder leiding van Savok-trainer Kees Kosten met soms meer dan tien man werd getraind. Ronald Bleijenberg: „Als je drie keer per week op het strand traint, merk je datje goed vooruit gaat. Con ditioneel blijf je op peil en tech nisch en tactisch word je sterker. Daarnaast, is het gewoon hart stikke leuk om op het strand te spelen. Het is in zekere zin een 'way of life'. Je houdt ervan, of je vindt het maar niks. Het gaat om een combinatie van factoren. Lekker weer, spectaculaire wed strijden, veel volk en mooie mei den. Het is gewoon heel gezellig. Ik vind er niks aan om zo maar naar het strand te gaan. Dan zit ik me stierlijk te vervelen. Maal ais ik een balletje kan slaan, zo van half tien tot een uur of vijf, dan vind ik dat prachtig." DEN" HAAG (ANP) De uitslagen van de eerste wedstrijd in de voo ronde voor de Europacup voor bekerwinnaars: ViktonaZizkov(Tsj)-IFKNorrkoping(Zwe) 1-0 (0- FCPiriniBull-FCSchaaniLiei 3-0 <2- NormaTalinn(Est)-BranikMaribor(Slv) 1-4 (0- Tiligul Tiraspol (Mol)-Omonia Nicosia (Cyp) 0-1 (0- FKBodo-GlimttNoo)-OlimpiaRiga(Let) 6-0 (1- Floriana Valetta (Mal- Sligo Rovers (Ier) 2-2 Ferenc varos Hon- Dudelange Lux6-1 Fandok Bobruisk WRu i - FK Tirana (Alb) 4-1 FC Bangor (Nier)-Tatran Presov (Slv) 0-1 Sand. Irottarfelag (Far) - HJK Helsinki Fin i 0-5 Barry Town (Wall - Zhalgiris Vilnius (Lit) 0-1 Returns op 25 augustus Feyenoord direct geplaatst voor tweede ronde. (0-2) (3-0) (2-0) (0-0) (0-2) (0-0) Bierings neemt revanche van onze tennismedewerker TERNEUZEN - Boas Bierings nam in de Bl-categorie van het Vliegende Hollander-tennis toernooi van Animo revanche voor zijn onverwachte neder laag tegen Patrick Marleijn. In zijn laatste poulewedstrijd won de speler uit Hoek, ondanks ver lies in de tweede set, overtui gend van de verliezend finalist in Cadzand: de Hulstenaar Je roen Verstraeten. Die moet het in de beslissende partij nog op nemen tegen Marteijn. Coen Dobbeleir maakte op het B2-schema de laatste vier vol door met 6-1 en 6-3 de Bressiaan- der Robin Morel terug te wijzen. Bij de Cl-spelers plaatsten Leo Ooms van Game'78 en Bas de Barbanson van de organiseren de vereniging zich voor de halve eindstrijd. Ooms had het alleen in de tweede set even moeilijk te gen Edward Bleijenberg. De Barbanson won regelmatig met twee maal 6-4 van Kees Kom- mers. De uitslagen: HEB1 poule 2: Boas Bierings-Jeroen Verstraeten 6-0 2-6 6- 0. HEB2 kwartfinale: Coen Dobbe- leir-Robin Morel 6-1 6-3. IiECl kwartfinale: Leo Ooms-Edward Bleijenberg 6-2 7-6; Bas de Barban- son-Kees Kommers 6-4 6-4 DEC1 poule: Ilse van Doorn-Leslie Lipjes 6- 3 3-6 6-4; Fleur Bujak-Tessa Stomp 6- 1 6-2. HEC2-35 poule 1: Fred Elliott- Jo Wisse 6-4 6-4 Poule 2: Hans van de Akker-Jan Jurry 7-6 7-5. HED2 eerste ronde: Leen Wijland-Wim Kaars 6-7 7- 5 1-1 opgave Kaars Tweede ronde: Michael de Bakker-Paul d'Hooghe 6- 4 7-5; Herman de Regt-Chris van der Laan 6-1 6-0. DED2 kwartfinale: Sandra Hamelink-Els Wijland 6-1 6-3. GDC1 poule: Fraanje/Bleijenberg- Van Door/De Bakker 7-5 6-4. DDC2 halve finale: Moons/Blokland-Eijke (Van Dijk 6-0 6-1. HDD1 kwartfinale: Neve/Tarant-Hamelink/De Zeeuw 2- 6 6-2 7-6. DDD1 kwartfinale: De Fe- ber/Den Exter-Leeuw/Zweemer 6-1 6- 1. GDD1 kwartfinale: Dieleman/Ne- ve-De Moor/IJsebaert 6-4 6-4; Adriaansens/De Clercq-Louweret/ Louweret 6-1 6-0. GDD1-35 poule 1: Alberti/Aarts-Van Doorn/Roos 7-5 7- 6. HDD2 kwartfinale: Jonkman/ Kaars-De Putter/Mattheeuws 6-3 6-2. DDD2 kwartfinale: Visser/Remijn- Lambert/Timmermans 6-1 6-0. GDD2 kwartfinale: Lauret/Koole-Pieters/ De Vries 6-4 6-2. IJzendijke tie is dat Marieke van de Vijver ten onrechte winst werd gege ven in de kwartfinale D2 tegen favoriete Martine Neirynck. De ze partij moet nog gespeeld wor den. HEDl tweede ronde: Ad van de San- de-Frank Neirynck 6-4 6-1Tristan de Sutter-Werner van de Bulck 6-3 6-7 6- 0. Kwartfinale: Boud Bakels-Dono- van Blackman 6-2 6-4. HED2 tweede ronde: Ad van Iwaarden-Boudewijn Corijn 6-2 6-3; Jeroen van Oorschot- Chris Burky 6-3 1-6 6-1. HDD1 kwart finale: Brenner/Van Leeuwe-Fliers/ Mood W.O.; Besuyen/Noe-Claerhoudt /Kerckhove 7-6 7-6 DDD1 kwartfi nale: Van der Linden/Adam-Van Hulle/Tngels 6-2 5-7 6-4. HDD2 eerste ronde: Claerhoudt/Van Laere-Van Overloop/Rijckaert 6-1 6-0; Vasten- houdt/De Hollander-Hamers/Ver- meulen 6-3 6-2 DDD2 eerste ronde: Van Leeuwe/Verdonck-Blaakman/ Becude 7-5 6-0: De Paepe/De Bart- Verduyn/Donze 6-1 6-2 Kwartfinale: Klaver/Standaert-Van de Sande/Fli- kweert 6-3 6-2; De Paepe/De Bart- Vervaet/Kieboom 7-5 6-7 6-2. Clinge De IJzendijkse Tiola-leden doen het goed op hun eigen Open Maurits tennistoernooi. Boud Bakels verzekerde zich van een plaats bij de laatste vier in de Dl- categorie door een regelmatige 6- 2 6-4 overwinning op Boskreek- speler Donovan Blackman. Zijn plaatsgenoten Ad van de Sande (klopte Frank Neirynck) en Tris tan de Sutter (in drie sets te sterk voor Werner van de Bulck) bereikten op hetzelfde schema de kwartfinale. Bij de D2-heren was er eenzelfde resultaat voor Ad van Iwaarden en Jeroen van Oorschot. Van Iwaarden verraste de geplaatste Boudewijn Corijn, Van Oorschot had drie sets nodig tegen Chris Burky. De wedstrijdleiding blijkt zich vergist te hebben in het doorgeven van een aantal uitslagen. Belangrijkste correc- Dikke banden in Lewedorp LEWEDORP - De KNWU afde ling Zeeland houdt vanavond (vrijdag) in samenwerking met wielervereniging Theo Middel kamp en het wielercomité Lewe dorp een Dikke bandenwed strijd. Aan deze wielerkoers mo gen jongeren van 6 tot 14 jaar meedoen. Zowel deelname op ra cefietsen als op gewone fietsen is toegestaan. De wedstrijd begint om 18.30 uur. Inschrijven is mo gelijk vanaf 17.30 uur op de jury wagen. Phil Anderson niet gestart CHESTER (RTR) - Tweevoudig winnaar Phil Anderson is niet meer gestart in de Ronde van Groot-Brittannië. Onderzoek in een ziekenhuis wees uit dat de 36-jarige Australiër aan een valpartij dinsdag een gebroken rechterarm had overgehouden. Anderson, rijdend voor de Ame rikaanse Motorola-ploeg van Hennie Kuiper, moest uitwijken voor een auto. Bij die manoeu vre reed hij tegen een muur. Tom Huis en Sander de Schep per verwierven zich in de oudste leeftijdscategorie (JE 17) van het Internationaal Jeugdtoernooi van Game'78 een plaats in de fi nalepoule. Huis (Hulster Am bacht) deed dat door winst tegen Alexander Bauwens en Vogel vlucht-speler Sander de Schep per gaf concurrent Kevin Bos man geen schijn van kans. JE 17 poule: Tom Huis-Alexander Bauwens 7-5 6-3; Roel Neve-Wouter Herrewegh 6-3 6-2; Sander de Schep- per-Kevin Bosman 6-3 6-0. JE 13 eer ste ronde: Egbert Martinet-Thijs Drumont 6-0 6-0. ME 13 poule: Bian- ca d'Hooghe-Cindy Denkers 6-0 6-0. JE 11 poule: Bart van Remortel-Ro- dy Luycks 3-6 7-6 6-0; Steven van der Peijl-Dimitri de Block 6-3 6-3. ME 11 poule: Femke van Damme-Chrystel Denkers 6-1 6-0: Evelien Drumont- Linda Vreugde 6-3 6-1; Evelien Dru- mont-Kim Blommaert 7-6 6-1; Debo rah Morcus-Wendy de Kesel 6-0 6-1. .11) finalcpoulc: Cappendijk/De Schepper-Huis Breepoel 1-6 6-3 7-5. MD poule: Vlaeminck/Kool-d'Hoog- he/Van Broeck 6-3 6-2. Koekkoek wint trimloop bij Napoleonhoeve BRESKENS - De Camping Na- poleonhoeve-trimloop is ge wonnen door Cor Koekkoek. De Axelaar sprong op het goede moment weg uit een kopgroep van drie en wist daarna zijn lei dende positie vast te houden. Het waren in de door AV De Wie lingen en de Triathlonvrienden IJzendijke georganiseerde trim loop dezelfde lopers die voor vuurwerk zorgden als in de Pre mieloop van zaterdag. Cor Koekkoek, Frank Verschorre en Peter van Waes sprintten toen ruim achter de koplopers om de premies. In Breskens waren zij echter de koplopers en ging het maar om één prijs: de overwin ning. Het trio ontsnapte al snel uit het 107 deelnemers tellende pelo ton, samen met Boschenaar Ton Luycken die daarmee zijn zege op de 4.7 kilometer veilig stelde. In de eerste zeven kilometer bleef de kopgroep intact, maar vanaf dat moment gooide Cor I^oekkoek het tempo omhoog. Dijkop moesten Verschorre en Van Waes de Scheldesporter la ten gaan. Omdat Ingrid Verheye moest uitstappen ging de overwinning bij de dames op de 9,4 kilometer naar de Belgische Ingrid Cau- wels. 9,4 km heren: 1 Cor Koekkoek (Axel) 33.45,2. Frank Verschorre (Breskens) 33.58, 3. Peter van Waes (Aarden burg) 34.03, 4. Eddie Pekaar (Middel burg) 35.46. 5. Chris Verhage (Zaam slag) 35,48. 8. Tonnie Lauret (Zaam slag) 36.39, 9. Ron Goossen (Cad zand) 37.02, 10. Huub de Loos (Oost- burg) 37.11Dames: 1Ingrid Cauwels (België) 43.12. 4,7 km heren: 1 Ton Luycken (Den Bosch) 16.20,2. Luc de Jaeger (Water vliet) 17.19, 3. Arno Herrewegh (Hulst) 17 28. Dames: 1. Gerriëtte v.d. Heyde (Meppel) 23.33. 2. Coby Scher- beyn (Terneuzen24.41. 1600 mtr jeugd - jongens: 1. Martin Lensen (Oost-Souburg) 6.01, 2. Gert- Jan Lauret (Oostburg) 6.26, 3 Mi chael Beerendsen (Liemte) 6,41. Meisjes: 1. Kaylelgh de Blok (Oost burg) 7.17. De volgende trimloop uit de zo merse serie van de atletiekver eniging De Wielingen staat dinsdag (1(! augustus) op het programma.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1994 | | pagina 35