FIFA heeft veel stof tot nadenken Rasenberg voltooit trilogie Cup gaat gelukkig naar zwaargewicht Tassen vol kaartjes Wolfert herstelt zich van zwak begin Adelaar met moeite langs Arjen Visser Geval-W outers is wereldvoetbalbond doorn in het oog geweest van onze verslaggever Henri van der Steen LOS ANGELES - Jan Wouters heeft de ogen van de FIFA ge opend toen hij die van Paul Gas- coigne dicht sloeg. De elleboog die Wouters in de kwalificatie wedstrijd tegen Engeland op Wembley uitdeelde, blijkt voor de wereldvoetbalbond aanlei ding te zijn geweest nog eens driftig studie te maken van re- Klinsmann neemt bij Genoa plaats in van Skuhravy GENUA (SID) - Genoa heeft met AS Monaco overeenstemming bereikt over Jürgen Klins mann. Met de transfer van de 29- jarige Duitse aanvaller, die bij het WK vijfmaal scoorde, is een bedrag gemoeid van ongeveer 6,5 miljoen gulden. Klinsmann speelde eerder in de Serie A, bij Inter Milaan. De Ita liaanse competitie had zijn voor keur boven een terugkeer naar de Duitse Bundesliga. Voorwaarde voor het doorgaan van de transactie is echter de overstap van de Tsjechische in ternational Tomas Skuhravy van Genoa naar Leeds United. Volgens de Engelsen is de deal rond, maar Genoa vindt dat nog enkele vraagjes van financiële aard niet zijn beantwoord. Skuhravy kost bijna acht mil joen gulden. FIFA dringt bij leden aan op driepunten-regel NEW YORK (DPA) - De wereld voetbalbond FIFA wil, na de po sitieve ervaringen tijdens het WK. dat de aangesloten landen de driepunten-regel overne men. Tijdens de eerste ronde van het toernooi in de Verenig de Staten leverde een overwin ning voor het eerst drie punten op. „Alle landen moeten deze regel zo spoedig mogelijk overne men", aldus FIFA-chef Sepp Blatter. De Zwitser denkt dat de regel aan het begin van het sei zoen '95-'96 overal van toepas sing zal zijn. Blatter wil 'de derde wissel', het recht de doelman in geval van een blessure te ver vangen, ook wereldwijd invoe ren. gels en instructies. Net voor het WK werden nieuwe afspraken gemaakt, maandag wordt al weer over andere veranderin gen gesproken. Het geval-Wouters is de FIFA een doorn in het oog geweest, zo als woordvoerder Guido Tog- noni na de halve finale Brazilië- Zweden stelde. „Dat was na tuurlijk een vreselijk geval. Wouters verdiende een zeer zwa re straf. Maar we konden niks doen omdat er geen klacht werd ingediend. Niet door Gascoigne. niet door de Engelse bond. We hebben vervolgens voor het WK een oplossing gevonden door te bepalen dat we videobeelden van de wedstrijden konden ge bruiken om alsnog te straffen." De tuchtcommissie van de FIFA maakte ook gebruik van die mo gelijkheid. Tognoni: „In twee ge vallen zijn we opgetreden. Een gele kaart voor een Nigeriaanse speler hebben we ongeldig ver klaard, omdat de beelden uitwe zen dat die kaart ten onrechte was gegeven. En Tassoti is als nog geschorst voor een elleboog. Ja, acht wedstrijden is heel veel. Maar we hebben begrepen dat hij vaker met zijn ellebogen werkt. Het is een voorbeeld- straf." In de nastoot gaat de FIFA vol gende week evalueren hoe de ar bitrage op dit WK heeft gewerkt en of men door moet gaan met het achteraf per video bepalen van straffen. Tognoni: „We wil len dat wel, maar er is een prak tisch probleem. Je moet dat dan kunnen doen bij alle WK-kwali- ficatiewedstrijden. In Nederland en België en Duitsland is dat geen probleem, in een hoop Afri kaanse landen wel. Daar hebben ze niet altijd videobeelden van wedstrijden." Veel stof De FIFA zal veel stof hebben om over na te denken. Secretaris-ge neraal Sepp Blatter heeft de af gelopen jaren ongetwijfeld veel gedaan om het voetbal te mo derniseren, in enkele gevallen zeker met positieve gevolgen. Het relatieve verbod om nog lan ger terug te spelen op de keeper, heeft het spel sneller en aantrek kelijker gemaakt. Andere wijzi gingen zijn dubieuzer, zoals de andere interpretatie van de bui tenspelregel. Voor het WK kregen de scheids rechters te horen dat er niet meer mocht worden gevlagd of gefloten voor wat 'passief bui tenspel' werd genoemd. Staat een speler op links buitenspel en wordt er over rechts gepasst, dan staat de aanvaller op links passief, dus niet hinderlijk, dus niet strafbaar buitenspel. Dat was altijd al zo. het is nu alleen nog wat scherper gesteld. Dat is menigeen een doom in het oog. Zoals de fameuze oud-trai ner van Liverpool, Bill Shankly, al zei: „Als een speler 'niet deel neemt aan het spel', wat doet-ie dan in hemelsnaam op het veld. De goal van Bebeto tegen Neder land, toen Romario zogenaamd passief buitenspel stond, heeft de discussie aangewakkerd. Volgens Alex Ponnet, het Belgi sche lid van de scheidsrechters- commissie, had de goal moeten worden afgekeurd. „Zoals de goal van Rudi Voller tegen Bul garije terecht werd afgekeurd. Möller schoot op de paal, op dat moment stond Voller buiten spel. Hij trok dus voordeel uit zijn positie toen hij de bal voor zijn schoen kreeg. En Romario stond ook niet passief buiten spel, daarvoor stond hij te dicht bij Bebeto en de Nederlandse verdedigers. Die dachten heel terecht aan buitenspel en bleven dus staan. Inmiddels heb ik van Blatter en anderen begrepen dat de FIFA dat ook vindt." Guido Tognoni ontkende dat woensdag. „We hebben de beel den bekeken, maai- het was niet te zien of Romario hinderlijk buitenspel stond." Al zou de FI FA hebben geconstateerd dat de Braziliaanse goal had moeten af gekeurd, dan nog was de uitslag niet veranderd. Tognoni: „Daar om zal het nog heel lang duren voordat we videobeelden gaan gebmiken tijdens wedstrijden. Dat kan eenvoudig niet, want dan moetje elke beslissing beeld voor beeld gaan controleren. Ook een onjuist gegeven ingooi kan tot een beslissende goal lei den." Andere complicatie: regels ko men, regels vervagen. Zie de in structie aan de scheidsrechters dat een speler rood moet krijgen als hij een doorgebroken tegen stander per overtreding van een scoringskans weerhoudt. Italië kreeg tegen Bulgarije een straf schop tegen; de rode kaart bleef achterwege. Niet voor het eerst dit WK. LOS ANGELES (GPD) - „God zij dank, de wereldbeker gaat naar een zwaargewicht", schrijft de Amerikaanse krant USA- Today gisteren. „Gelukkig gaat de finale tussen twee teams die willen spelen om te winnen en niet om niet te verliezen." Vol gens de krant hebben Zweden, dat nauwelijks tegenstand bood tegen Brazilië, en Bulgarije niets te zoeken in een WK-finale. De finale tussen Italië en Brazilië zal bovendien betekenen dat de winnaar de eerste wordt die voor de vierde keer de wereldtitel in de wacht sleept. Italië roept herinneringen op aan 1982, toen het ook slecht begon aan het WK maar uiteindelijk won, mede na een zinderende halve finale (3-2) tegen Brazilië. Volgens The Washington Post combineerde Italië 'Amerikaans gevoel voor perfectie met de passie van Italiaanse virtuosen'. The New York Times zegt ook dat Italië „het beste voor het laatst bewaard heeft". De Azzurri speelden zoals alleen zij dat kunnen, maar zoals zij dat tot nog toe nog niet hebben gedaan. Brazilië-Zweden eindigde in 1-0 maar het had volgens The New York Times ook 100-0 kunnen worden. „Op die manier hadden ze nog dagen kunnen doorspelen zonder dat de Zweden gescoord zouden hebben." De Zweden speelden op 0-0 en gokten op straf schoppen vanaf het moment dat zij de spelersbus verlieten. 05.45-06.00 Did 1: WK-voetbalmaga- zine. 09.00-01.30 EURO: Diverse sporten. Rodenburg weer in lappenmand AMSTERDAM (ANP) - Bonds coach Joop Alberda zal op nieuw enige tijd niet kunnen be schikken over de Zevenhuizen- se volleyballer Brecht Roden burg, die vorig jaar een gecom pliceerde beenbreuk opliep. Nu liep de ZVH'er bij de training een enkelblessure op. Die bleek zo ernstig dat hij gis teravond niet alleen de eerste oefenwedstrijd (3-2 tegen Ca nada) in de aanloop naar de fi nale van de World League miste, maar waarschijnlijk ook het eve nement in Italië zelf, eind deze maand. Mike van de Goor, de broer van de snel gekomen inter national Bas, is de logische stand-in. Spelverdeler Peter Blangé haal de het einde van het duel met de Canadezen niet. Hij viel uit na een pijnscheut in een achilles pees, die al drie weken opspeelt. Ondanks de problemen won Ne derland wel van Canada, maar niet overtuigend: 15-9,11-15, 15- 9. 7-15 en 15-12. Spannend slot van NK dammen WESTERHAAR - In de negende ronde van het nationale kam pioenschap dammen voor ju nioren te Westerhaar, is Toby Hage uit Tnolen remise over eengekomen met Martin Dol- fing uit Groningen. Kees Thijssen maakte tegen Mark Hoogakker geen fout. -Door deze resultaten gaan Hage en Thijssen weer samen aan de leiding en stijgt de spanning. Vandaag (vrijdag) speelt Toby Hage tegen Thijssen en Dolfing tegen Kemperman. Op de slotdag (zaterdag) staan vervolgens de belangrijke partij en van Kemperman tegen Thijs sen en Toby Hage tegen Hoog akker op het programma. Uitslagen van de negende ronde: K. Thijssen-M.Hoogakker2-0,T,Hage-M. Dolling 1-1. M. Kemperman - M. Bar- kel 1-1, P. Trapman - S. Badal 0-2, T van de Krol - T. van Adrichem 2-0, L. Fijn van Draat - H. Thio 1-1. Stand na negende ronde: 1T. Hage 9- 14. K. Thijssen 9-14; 3. M. Kemper man 9-13; 4. M. Dolfing 9-11; 5. M. Hoogakker 9-10, T van de Krol 9-10; 7. M. Barkel 9-9; 8, L, Fijn van Draat 9- 8; 9. S. Badal 9-6, H Thio 9-6; 11. T van Adrichem 9-4; 12 P. Trapman 9- 11.30-14.00 BBC 2: Golf: The British Open vanuit Turnberry. 12.00-16.25 BRT 2: Tour de France 12 etappe van Lourdes naar Lux Ardi- den. 12.00-16.30 Ned 2: Tour de France: 12 etappe van Lourdes naar Lux Ardi- den. 12.45-19.57 Did 1: Sport Extra: Davis- cup tennis, Duitsland-Spanje. 13.00-17.30 Ned 3: Studio Sport: Da- viscup tennis. Nederland-VS. 14.20-20.15 BBC 1: Golf: The British Open vanuit Turnberry. 18.38-19.25 Ned 2: Studio Sport: met o.a. Tourjournaal. 18.45-19.10 RTL Sport. 19.25-20.15 Did 2: Studio Dallas: WK- magazine met reportages, achter gronden en interviews. 19.30-20.00 BRT 1: Sport. 20.00-21.20 BRT 2: Tour de France Bis: hoogtepunten. 21.30-22.00 BRT 2: Sport. 22.15-22.30 Ned 3: Sportjournaal. 22.45-23.00 Did 2: Die Sport-Repor tage. 22.50-23.15 BRT 1: Sport. 23.00-23.25 Did 1: Sportschau 23.06-23.33 Ned 3: WK-voetbaljour- naal (onder voorbehoud). 00.15-01.00 BBC 1: Golf: The British Open vanuit Turnberry. FIFA sleutelt niet aan schorsing van Mauro Tassotti LOS ANGELES (SID) - De schorsing van acht wedstrijden voor de Italiaan Mauro Tassotti blijft gehandhaafd. Ondanks de felle protesten van de Italiaan se voetbalbond, die gesteund werd door het slachtoffer van de elleboogstoot. Luis Enrique. De Spanjaard, die in de slotmi nuut van het duel in de kwartfi nales tussen Italië en Spanje werd geveld, liet weten de straf absurd te vinden. „De elleboog stoot van de Braziliaan Leonar do kostte hem vier wedstrijden. Dat had ik in dit geval ook ge noeg gevonden", sprak het slachtoffer. De FIFA oordeelde anders. „De elleboogstoot van de Italiaan ge beurde ver van de actie om de bal en is daarom kwalijker", luidde de verklaring. De wereld voetbalbond zwichtte evenmin voor de klacht dat Tassotti de eerste speler is die op grond van tv-beelden is gestraft. „Dat is te genwoordig mogelijk. Alles is volgens de juiste procedure ge gaan. De FIFA-waarnemer op de tribune heeft melding ge maakt van iets dat de scheids rechter niet had geconstateerd. Vervolgens wordt dan de video bestudeerd." Brabantse prijsrijder troeft Zeeuwse wieleramateurs af van onze wielermedewerker DOMBURG - Opnieuw moesten de Zeeuwse wieleramateurs het hoofd buigen voor een van vele Brabantse prijsrijders. Gister avond in de wielerronde van Domburg bleek Bob Rasenberg uit Terheijden te sterk voor de provinciale pedaleurs. Rasen berg bracht voor het oog van en kele duizenden toeristen de wielerronde van Domburg voor de derde keer op zijn naam. Er waren gisteravond heel wat speldeprikken nodig om uitein delijk een serieuze eerste ont snappingspoging op gang te brengen. Uiteindelijk trok een zestal coureurs met veel kwali teit op avontuur: Bob Rasen berg, Vital Timmermans, Fra- nQois Franse, Toine Goense, Pa trick van Passel en Peter Mol. Ondanks een goede samenwer king raakten de leiders niet bui ten schot van het peloton en werd uiteindelijk de maximale voorsprong van 25 seconden te niet gedaan. Na ongeveer 45 kilometer ging Bob Rasenberg er opnieuw van door. De tempobeul kreeg in Wally Buurstede een uitsteken de helper. Nadat ook Peter Kant vooraan had aangesloten, leek de strijd definitief gestreden. Het trio sloeg een gat van 40 se- Voetbal Oefenwedstrijden: Gasselte. UEFA- team - FC Zwolle 8-2 (3-0). Doelpun ten UEFA's: Seedorf 4. Bruggink, Zenden, Platvoet en Schoenmakers; FC Zwolle: Boer en Sinkgraven. Dronrijp (4e klasse) - Heerenveen 0- 13 (0-4). Doelpunten: Vuurman en Van Tuinen 3, Regtop en Hellinga 2, Tammer, De Visser en Vonk. Kobe. Japan - Ghana 2-1 (1-01.23. Iwa- moto 1-0.52 Miura 2-0,72. Lamptey 2- Sportprijsvragen Lucky 10 van donderdag: 5 - 7 - 8 - 11 -13 - 14 - 15 - 26 - 29 - 38 - 39 - 42 - 50 - 59 - 61 - 67 - 68 - 73 - 74 - 77. Praag. Vrouwen, 495.0 Kwartfinales: Sanchez Vicario (Spa 1) - Medvedeva (Oek/7) 6-4 6-1, Marti nez (Spa/2) - Mary Joe Fernandez (VSt) 6-2 7-5, Davenport (VSV3) - Ma- nuela Maleeva-Fragnière (Zwi) 6-4 4- 6 6-3, Sukova (Tsj/6) - Novotna (Tsj) 6- 3 6-4. Wielrennen Mechelen (Bel). Profkoers. 1. Van Looy (Bel) 160 km in 3 uur 50 minuten, 2. Daelman (Bel), 3. Steels (Bel). 4. Omloop (Bel), 5. Verstrepen (Bel), 6. Vereist (Bel); Nederlanders: 7. Meys, 8. Van Steen, 17. Akkermans, 19. Hoffman, 20. Van Veenendaal, 21. Blijlevens allen z.t. Ronde van Rheinland-Pfalz (ama teurs). Negende etappe, eerste gedeelte, Bad Neuenahr-Ahrweiler - Bad Ma- rienberg: 1 Rasmussen (Den) 120,4 kilometer in 3.03.26. 2. Ozers (Let), 3. Konings (Ned), 4. Gogoll (Dui). 5. Móster (Dui), 6. Camenzind (Zwi). Tweede gedeelte, tijdrit Bad Ma- rienberg: 1. Baranowski (Pol) 16,7 km in 22,58,2. Reu (Dui) 0.14, 3. Lato- cha (Dui) 0.30. 4. Vasseur (Fra), 5. Vo gels (Aus) 0.34, 6. Andersson (Zwe) 0.44. Algemeen klassement: 1 Vasseur 36.37.34, 2. Latocha 0.42, 3 Johnson (Noo) 2.19. 4. Andersen (Den) 2.55, 5. Reu 3.09, 6. Vogels 3.54. conden en leek vrij spel te heb ben, maar de finale had nog veel spanning in petto. Rasenberg vertrouwde het aandringend pe loton niet en demarreerde. Kant trachtte de ontketende Braban der nog te achterhalen, maar slaagde daar niet in. Voor Buur stede viel het doek helemaal. Met de leidersprijs op zak werd hij uiteindelijk nog door het pe loton opgeslokt. En terwijl Peter Kant ook nog werd achterhaald en werd geklopt door Wilfried Bastiaanse soleerde Bob Rasen berg naar een fraaie overwin ning. De sprint van het kort ach ter Rasenberg eindigend pelo ton werd gewonnen door Peter Hoondert uit Goes. Uitslag: 1. Bob Rasenberg Terheij den 85 kilometer in 2 uur 3 minuten en 54 seconden, 2. Wilfried Bastiaan se Hoogerheide, 3. Peter Kant Goes, 4. Peter Hoondert Goes, 5. Peter Mol Kapelle, 6. Marcel Remijn Wilhelmi- nadorp, 7. Toin Goense Lewedorp, 8. Francois Franse Kwadcndamme, 9. André de Bruijn St. Willibrod, 10 John Leijs, 11. Patrick van Passel Sluiskil, 12 Niels van Elsakker Hoo gerheide, 13. Henk van Hees Hooger heide, 14. Paul Barten Zevenbergen, 15. John-Paul van de Ameele, 16. Dennis Mesu Heinkenszand, 17. Vital Timmermans Yerseke, 18 Wilfred Geijs Kwadendamme, 19. Kees Schouwenaar Kloetinge, 20. Davy Dubbeldam Sluiskil. Als jongetje lazen we vroeger bij Arendsoog en Winnetoe over 'scalpe ren'. Een barbaarse daad ivaarbij indianen de hoofden van hun tegenstanders van huid en haar ontdeden. Tij dens het WK hebben we een andere vorm van scalperen gezien, waarbij het er vooral om te doen was de slachtof fers van hun geld te ontdoen. Het haar mocht blijven. 'Scalping' noemen Amerika nen de zwarthandel in tic kets voor grote sport- en cul turele evenementen. Scal pers hebben de afgelopen weken gouden tijden be leefd. Bij elke wedstrijd van het WK kon je ze zien voor de hekken van de stadions. Met tassen vol kaartjes die zij op het laatste moment aan de man of vrouw probeerden te brengen. Nooit heeft Amerika een eve nement meegemaakt, waar bij zoveel vraag naar kaar ten ivas als dit WK. Drieë neenhalf miljoen mensen hebben de wedstrijden be zocht, en de organisatie had vooraf met gemak nog eens zoveel kaartjes kunnen ver kopen. Maar door de opzet van het WK kregen de scal- peerders ruim de kans om er munt uit te slaan. Honderdduizenden kochten vorig jaar kaartjes voor ivedstrijden in hun stad, zon der te weten wie zij te zien zouden krijgen. Tickets van 65 dollar gingen grif voor het dubbele van de hand. Maar bij minder leuke duels kon den de scalpers Min waar soms niet aan de straatste nen kwijt. Bij Brazïlië-Ne- derland boden zwarthan delaren vlak voor de zoed- strijd kaartjes aan voor de helft. Ik zag zelfs een 'arme sloeber' die bij Nederland- Marokko tienduizend lege plaatseneen ticket van 45 dollar voor 5 dollar aanbod. De politie trad stevig op te gen scalpers. Het verkopen van kaartjes is namelijk al leen toegestaan als vraagprijs niet meer dan vijj dollar ligt boven de waarde van het ticket. Tientallen ZmWorldCup USA94 scalpers zijn opgepakt. Zelfs 1 de KNVB probeerde in Dal las kaartjes voor Brazilië- Nederland te verkopen mei vijf dollar toeslag. De bonds- mensen werden door de poli- j tie iveggestuurd. De scalpers hebben zeker opgelucht ademgehaald bij het horen van de uitslagen van woensdag. Bij een finale Zweden-Bulgarije zouden zij zware verliezen geleden heb ben. Tickets voor Italië-Bul- garije gingen al voor de helft van de prijs van de hand. Maar kaarten voor de finale zouden zij niet aan de straat stenen hebben kwijtgekund. te danken aan de goede weefi omstandigheden. Minnaaj „Het weer is voor de deelnemen ideaal. Alleen de tennissersinS categorie 35 plus hebben af W moeite met de warmte." Uitslagen: Heren enkel BI: fert-E. van Roermund 2-6,6-2,6-3, H( ren enkel Cl: C. Huizer-P. Maüiijsj 3-6,6-3, 6-2. J. Otten-J Verpaalenfc 6-4. Heren enkel C2: R- KosteM Nolles 0-6, 2-6. A. Baarsma-J.P. j Vos 6-4, 3-6. Sterkman-J. Wisse 64 1. N. Tovan-B. Meulblok 6-3,6-1. Magito-M. Wissekerke 6-2, 2-6.6- Heren enkel Dl: N. Tovan-W.Mj ders 6-4, 6-4. M. Nolles-P. Sanded 6-4. P. van de Ven-D. van Straalen 3,6-3. H. van Sabben-A. KlompeW 7. Heren enkel D2: A. Kot-M.Fote 3-6, 6-7. Heren enkel 35 plus:M jaal-H. Minnaar 6-1, 5-7. 6-2. Schletterer-H. Veenstra 1-6,6-7 j» mes enkel BI: M. Groenleer-C. H vidse 6-0, 6-0. A. Verstraaten-J. W vidse 2-6, 3-6. Dames enkel Dl: Verschuure-M. Jelluma 6-1,6-1 Speelman-W. Kooman 6-1. 64' Zuidweg-M. de Vlieger 6-1,2-6. van Gastel-M. Janse 6-0, 6-1 Da® enkel D2: E. Lems-D. Pieters 2-6.^ S. Corthals-I. Ekkebus 3-6,6-1, H' Hofijzer-I. Saman 2-6.2-6. van onze verslaggever ZIERIKZEE - Marcel Wolfert heeft gisteren in de tweede ron de van het Dikke Toren-tennis toernooi te Zierikzee goede za ken gedaan. Na een zwakke eer ste set besliste de Bl-speler de partij tegen Erik van Roer mund alsnog in zijn voordeel: 2- 6, 6-2, 6-3. „Ik heb niet goed gespeeld", rea geerde Wolfert. „Het was pas mijn eerste wedstrijd van dit toernooi. En vanwege mijn stu die heb ik me helemaal niet kun nen voorbereiden. In het begin had ik het daarom moeilijker dan anders. Maar toen ik in de eerste set van 5-0 terugkwam naar 5-2 wist ik dat ik de partij winnend zou afsluiten", aldus de voormalige Vlissinger, die in middels woonachtig is in Lei den. Ook op de vijfde dag van het Dikke Torentoernooi verliepen alle wedstrijden weer volgens schema. Volgens wedstrijdleid ster Gerda Minnaar is dat vooral Mark van Kessel uit Cu'e^fj overigens na een zege opHf'ia wegens ziekte afhaken. Uitslagen: Heren enkel: E R. Redwanz 6-2.6-3. W. HoehiH 6-1.6-0. E, Timmer-H, KloslerW 6-2,6-3. T. Driessen-W. HoeW£ j H. Roegels-P. Baumann 6-3, j M. van Kessel-K. Heiinx 6-1. Adelaar-AVisser 6-17-6 Y. Dn H. Klosterkemper 7-6,7-5. DOMBURG - De als derde ge plaatste tennisser Tom Adelaar had gisteren in het Domburgse Badgastentoernooi meer moeite met Oostkapellenaar Arjen Visser dan verwacht. De ongeplaatste Visser verloor de eerste set weliswaar kansloos, maar kwam in de tweede sterk terug. Met 7-6 hield Adelaar de winst echter toch nog in Bre dase handen. Op de tweede toernooidag moest de als tweede geplaatste Dames enkel: I. Grimm-H. SW 0, 6-1. B, Freher Kramer-M.» kemper 6-2.6-0. Secretaris-generaal Sepp Blatter (rechts) in conclaaf met FIFA-voorzitter Joao Havelange. De wereld voetbalbond gaat volgende week de arbitrage op het WK evalueren. foto AFP foto Ruben Oreel Het peloton snelt door de straten van Domburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1994 | | pagina 24